Niets gevangen en toch een bon Middenstandscommissie K. v. K. tegen koopavond in Leiden Meerderheid winkeliers ziet er geen brood in Vervuiling van openbaar water kost veel geld Bloembollenteelt heeft t moeilijk „Kijk niet maar naar naar meisjes het verkeer Uitslagen district Bollenstreek Kon. Ned. Biljart Bond Scylla-reserves nemen revanche op De ïreffers WAAROM 4x BETALEN? HET KAN IN lx VOOR 155,- DINSDAU 3 DECEMBER 1968 DE LEIDSE COURANT De Middenstandscommissie van de Kamer van Koophandel en Fabr. voor Rijnland is tegen de instelling van een Leidse koopavond. Dit op grond van de resultaten van een enquête, die onlangs onder de Leidse winkeliers werd gehouden. Van de bijna 1200 ondervraagde winkeliers kwamen ruim 600 antwoorden binnen. Slechts 131 zakenmensen, veelal in de textiel- en schoenenbranche zijn voor de instelling van een koop avond. De Middenstandscommissie, die de leden van de Kamer voor stelt het gemeentebestuur van Leiden afwijzend te adviseren, heeft in het verleden wel positieve adviezen kunnen uitbrengen over koop avonden in de Leiden omringende plaatsen. De instelling van koop avonden in omringende plaatsen geschiedde echter op verzoek van middenstandskringen. Eerste middel tot grotere leefbaarheid? Vooroorlogs Een derde bezwaar geldt de aan een koopavond verbonden uitbreiding van de openingstijden. Velen, zowel een mansbedrijven als bedrijven met per soneel vrezen een terugkeer r oorlogse toestanden, terwijl er juist een tendens tto arbeidstijdverkorting is. Als men compensatieregelingen gaat ontwerpen, krijgt men bovendien te maken met de verstarrende werking van de huidige winkelsluitingswet en komt men voor praktische problemen te staan, die nauwelijks oplosbaar zijn. De Middenstandscommissie, die de leden adviseert het gemeentebestuur negatief te adviseren, realiseert zich wel, dat het innemen van een afwij zend standpunt bemoeilijkt wordt de druk vanuit het publiek ten gunste van een koopavond. Op grond van het resultaat van de enquête onder de ondernemers en op grond van het standpunt van de werknemersorgani saties meent de commissie evenwel toch dit afwijzend advies te moeten uitbrengen. De Raad voor het Grootwinkelbedrijf in Leiden, waarvan de aangeslotenen wellicht meer dan anderen met een bijzonder probleem zitten door perso neel beneden de 18 jaar( jeugdige per sonen mogen op een koopavond niet werken) heeft al laten weten, dat zij slechts op één koopavond in de maand gebruik zal maken van een eventuele koopavond. De strijd tegen de vervuiling van openbare wateren kost grote kapitalen. Dat geld komt van rijk, provincie, ge meenten en waterschappen. De door de provincie toegekende bijdragen, geba seerd op de kostenraming, belopen al leen al bijna 2»/- miljoen gulden. Hier van zijn bestemd voor o.m. Alkemade 7000 -, Leiden 575.350.-. Voorecho- ten 27.060.-, Alphen aan den Rijn 312.500.-, Bodegraven 406.250.- en Lisse 187.500.-. Uit de enquête onder de middenstan ders bleek eveneens, dat men verdeeld is over de resultaten van een koop avond. Een deel verwacht 'n verhoging van de omzet, doch een ander deel ver wacht van een koopavond slechts een verplaatsing van de bestedingen. Een ander punt is of een koopavond de „leefbaarheid" van Leiden zou ver beteren. Voor de geënquêteerden is het geen twistpunt, dat de ..leefbaarheid" van Leiden verbeterd kan worden, maar het blijft wel een vraag of een koopavond daartoe het eerste middel is. Een bezwaar van de zakenmensen tegen de koopavond is ook de ver wachting van kostenverhogingen, waar van men nog maar moet afwachten of zjfc uit de verhoogde omzetten bestre den kunnen worden. Sommige voor standers daarentegen hanteren 'l argu ment 'van van verbeterd dienstbetoon. omdat de zaterdagen doorgaans te bolle nkwek'êrsbedrijf, ECONOMISCHE STRUCTUUR VERKEERD GEGROEID is het verzoek van de afdeling Boven karepel de vorming van telersverenigin gen te stimuleren. Men had, aldus de heer van Saase alle sympathie voor deze suggestie. Het ligt in de bedoeling van een werkgroep om in de maanden juni of juli een uitgewerkt rapport op tafel te brengen over deze materie. Alle voorstellen draaien uiteraard om de oplossing van het probleem van de overproduktie. De telersvereniging ziet men als een machtsmiddel om de kwe- (..jjoxder teleurstellend. Surplusper- kers een duidelflker beleid te laten voe- .l.yes eon J7 pre. voor de hyacintenren en dc export of afzct te vergroten, ""-men, omdat die bet volgend Jaar a. nZ. leverbare bollen HJn. De 6-7 moetei Voorzitter KVOB: „Fout ligt bij ons zelf" De bedrijf resultaten ECONOMISCHE BEGELEIDING De heer W. Witteman was de woord- i voerder voor het Centrum. Hij maakte j duidelijk, dat men In de afd. Centrum Bollenstreek, helemaal niet meer over tuigd is van het eigen oordeel. Er is nog maar één mogelijkheid om het vak te leiden en dat is met een economische begeleiding. Zo lang die er niet is, zul len we ons met ons eigen oordeel be helpen. Hy waarschuwde de voorstan ders wel voor verkeerde conclusies. De oogsten zijn helemaal niet zo enorn men wil voordoen. In 1957 oogstte met 3200 tulpen van een are en in 1967 2500 stuks. Een achteruitgang dus. Dit ge- mldelde wordt zo naar beneden gehaald door vele partijen met lange staarten. Het Centrum wilde de 8-9 uit de markt Rijnlands Lyceum J 20 december open Aan de Oegstgeestse Apollo- laan wordt op het ogenblik hard gewerkt om alles klaar te heb ben voor de feestelijke opening van het nieuwe Rijnlands Ly ceum. De school wordt vrijdag morgen 20 december officieel ge opend door de burgemeester van Oegstgeest, jhr. T. A. J. v. Eysin- ga. Op dezelfde dag 's avonds wordt de opening gevierd met een show van de leerlingen. 7 pre. i crisisjaren 1930-19Ji0 weer voor de geest. Heel in het bijzonder stellen de uitkom sten van de hyacinten- en tulpencultuur teleur, alsmede die van o.a. de irissen- teelt. Ook de export verloopt allesbehalve be vredigend; tot en met oktober bedroeg de uitvoer SI miljoen kg bruto, wat vergeleken met de uitvoer over de peri ode vorig jaar van 71.7 miljoen kg netto, in gewicht een geringe toename bete kent. Ondanks deze toename in het uit gevoerde gewicht, hebben toe ca 6 mil joen gulden minder uit de export ont vangen. De geldelijke opbrengst ligt vergeleken mét vorig jaar ca 3 pre. lager. Aldus voorzitter R. A. van Saa- ren op de gisteren te Haarlem gehouden alg. ledenvergadering van de Kath. Ver. van Ondernemers in het Bloembollenbe- drijf. Dc weinig rooskleurige situatie waar in we thans verkeren, wordt nogal eens vergeleken met de crisisperiode van de dertiger jaren. Er is echter een zeer kenmerkend verschil, n.l. dat in de der tiger jaren de slechte gang van zaken te wijten was aan een algemene wel vaartsdaling thans bij een algemene wel vaartsstijging zullen we de fout btj ons zelf moeten zoeken en als schuldige de verkeerd gegroeide economische struk- tuur moeten aanwijzen. TELERS VERENIGING De Katholieke Vereniging van Onder nemers in het Bloembollenbedrijf heeft als belangrijkste agendapunt de inleve ring van tulpenplantgoed op de agenda gehad. Het had zoveel facetten, zei de voorzitter de heer P. A. van Saase na ongeveer een uur discussie, dat hy liever niet liet stemmen. Een ander punt veilingen een goede start konden zijn voor deze organisaties van telers. Er gingen echter wel stemmen op, die waar schuwden tegen een te groot vertrouwen in de veilingen, die nogal eens de nei ging hebben om eerst aan zichzelf en dan aan de leden te denken. Dat was niet de bedoeling. Het was zelfs hele maal niet de bedoeling om zich bij voor baat aan wat en wie dan ook te binden. We kijken nog maar door een bril met beslagen glazen, zei de heer vi Niet iedereen was het met Van handelskant wijst moeten nog komen. Er zou minder aan overschot ten moeten worden betaald. De tegenstanders waren meer mensen, die de bodem in de markt hoger willen zien, omdat men tenslotte toch ook leven moet. Allen hadden vele argumenten. Zoveel, dat de voorzitter tenslotte stelde dat men dit probleem toch niet kon op lossen. Men kon de discussie beter be schouwen als opinie vormend. In de af delingen was wel gestemd, er bleken toen 276 tegen, 72 voor en 4 blanco. Saase'' I Sommige afdelingen hadden niet eens iedereen I S®®temd. Tenslotte kwam men overeen opiniepeiling te houden HERBENOEMINGEN RIJNAND De zittende hoofdingelanden van Rijn land voor het ongebouwde eigendom, de heren G. J. Faase te Noordwyk (6e district) en P. F. Vergeer (14e district), per 1 januari 1969 periodiek aftredend, zagen zich na herverkiezing wederom toegelaten, hetzelfde was het geval met de heer H. J. C. de Vroomen te Lisse als plaatsvervangend hoofdingeland voor het 14e district. Als hoofdingeland voor het 16e district zag zich toegelaten de heer C. J. van Swieten te Stompwyk, tot dusver hoofdingeland-plaatsvervan ger. H(j treedt in de plaats van de heer J. C. Groenevvegen te Zoetermeer, die inmiddels tot hoogheemraad werd be noemd. Als hoofdingeland-plaatsvervan ger voor het 2e district werd toegelaten de heer H. M. van Bruggen te Halfweg, die gekozen werd in de plaats van de heer F. W. M. baron van Hövell tot Wes- terflier. Deze laatste was als zodanig teruggetreden in verband met zijn be noeming tot burgemeester van Eist. Tot plaatsvervangend hoogheemraad zag zich wederom, thans voor het jaar 1969, aangewezen de heer mr. A. J. O. baron van Wassenaer van Catwijck. voortdurend op, dat de produktie niet i amendement Centrum. Ook hier was de juist ls en dit' hët' gmTpu glrfTdl meerderheid tenen, sodat de KVOB In export de schuld te geven. Men mag'n meerderheid het oude systeem ge- de export beslist niet buiten de bespre- handhaafd wil zien. kingen houden. Er waren afgevaardig- den, die meenden, dat de kwekers alles te vertellen zouden hebben al9 ze zich eerst maar verenigd hadden. De oud-voorzitter, de heer A. Nijssen wees er op dat men wel over veel er varing, kennis en geld moet beschik ken, wil men als telersvereniging ook gaan exporteren. UIT DE IMPASSE Ton van Staatsloterij viel in Leiden Milde eis voor beroepschauffeur Vier overtredingen stonden in de dag vaarding van een 21-jarige beroeps chauffeur uit Leiden. 26 april reed hij met een door hem bestuurde vrachtauto over de Rijnsburgersingel, hoewel bij toen niet in het bezit was van een rijbe- Kennclijk had hy meer aandacht voor meisjes dan voor het verkeer, want ter wijl hij naar enkele aardige langslopende meisjes keek, botste hij tegen een voor hem rjjdende personenauto. De man was niet verzekerd uiter aard en reed na de aanrijding door. „By vliegvelden staat vaak de waar schuwing: kijk niet in de lucht. Voor u zou er een waarschuwing moeten wor den geplaatst: „Ktyk niet naar meisjes", meende de Haagse politierechter voor wie de chauffeur inmiddels in het be zit van een rijbewijs zich had te ver antwoorden. Verdachte deelde mede. dat hij na de botsing in paniek was geraakt. Hij had de vrachtwagen gekocht in af wachting van zijn rijbewijs, voor duizend gulden. Na de aanrijding had hij. ge schrokken, de wagen weer voor j 250. verkocht. De officier van justitie gaf toe, dat een aanrijding door de beste chauf feur kon worden veroorzaakt, maar om er daarna stiekum tussenuit te knijpen is kwader: zelfs door aardige meisjes mag de aandacht voor het verkeer niet verminderen. De officier eiste een totaal van 300.aan geldboeten plus negen maanden ontzegging van de rijbevoegd heid. „Dat kost me m'n baas", gaf ver dachte te kennen. De rechter veroordeel de tot totaal 250.— boete en voorwaar delijk zes maanden ontzegging van de rijbevoegdheid. Over het geheel genomen zal het Hoofdbestuur van deze organisatie .velNee raaa|. dal -a eeweldl„e ver. tevreden zijn, want de gehele vergade-1 ring wa» h« er «rel over eens. dat kwe-. Ik WBt het noS "let- Ik kerrj, handel en veilingen met elkaar j wel dat vanmorgen de trekking was, moeten proberen het bloembollenvak uit maar ik heb niet naar de radio ge- de impasse te halen. luisterd. Geweldig, wat leuk," zo rea geerde mevrouw M. E. Abbenhuis, toen we haar opbelden en mededeelden, dat bij haar het lot nr. 079533 verkocht is, waarop honderdduizend gulden is gevallen in de derde klasse van de 588ste Staatsloterij serie b. Wie de gelukkige winnaar is, kon mevrouw Abbenhuis niet mededelen. „Ik noteer nooit de namen van mijn OPKOOP PLANTGOED De afdeling Heiloo had voorgesteld om alle opkoop van plantgoed maar te gaan vergeten. Iedere kweker moet zelf maar weggooien, wat hij niet meer bruikbaar vindt. De afdeling Spanbroek daarentegen meende, dat men wel 1,25 per kg zou moeten betalen voor het I ingeleverde plantgoed. Men zou dan de rommel uit de markt halen en de kraam j gezond maken. Voor ƒ1,25 per kg kun klanten. Als hy of zij vanmorgen of je aardig bijverdiener., meende de «7de-varavond bij me aan de deur kmr)t, i ling Centrum Bollenstreek, die met een, amendement k«ram. dat neerkwam op weet ik het pas. Overigen.-, ie i,per kg netto en dan een inleve-1 hebt best kans, dat de winnaar of win- I ring van de maat acht en op. nares niet bekend wil worden." Vern ielingen objectku nst Kamerlid dringt aan op bestraffing studenten Het Tweede-Kamerlid mevrouw SingerDekker (PvdA) lieeft de minister van Justitie er op gewezen, dat onlangs by een in Leiden gehouden experimentele opeii- luchtexposltie van beeldende kunst een aantal kunst voorwerpen Is ontvreemd of vernield, waarbjj naar verluidt een schade van 40.000,la ontstaan. Is het juist, zo vraagt mevrouw SingerDekker, dat aanvankelijk de schuld Is gegeven aan onvindbare tot de zgn. straatjeugd behorende daders, maar dat In middels is gebleken, dat deze wandaden zijn bedreven door studenten in hun ont- groeningstyd, terwijl de Identiteit van sommigen van hen hij de politie bekend zou zijn. Voorts wil dat kamerlid weten, of het waar is dat de politie deze vernielingen en de ontvreemding als een studentengrap beschouwt en dat geen vervolging zal worden Ingesteld. Zjj dringt er, by bevestigende beantwoording van deze vragen, op aan te bevorderen dat de daders alsnog zullen worden vervolgd en dat de ver oorzaakte schade in elk geval door de voor deze vernielingen verantwoordelijken aan de eigenaren van de kunstvoorwerpen zullen worden vergoed. KLASSE C 1 De Engel 1Oude Huven 25; Sol daatje 1Royal Sport 1 25; Amicitla 1—Sportlust 1 25; Vios 2Sport 1 2—5; Piet Gijs 1—Vios 1 6—1. KLASSE C 2A Luto 1De Roode Leeuw 1 72; Berg en Dal 1Sassenheim 1 63; De Turk 4—KOT 1 4—5; Vlos 3—De Turk 2 5-4, KLASSE C SB De Zeekant 1Dc Turk 3 27; Piet Gijs SSportrust 2 7- 2; De Taveerne Amicitia 2 7S; Dc Roode Leeuw De Engel 7. ED FALLAUX STERK De reserves van Scylla hebben op overduidelijke wijze kenbaar gemaakt dat de nederlaag van 7-3 op 26 ok tober in Roelofarendsveen tegen De Treffers geleden een grove vergis sing is geweest. De koplopers van de hoofdklas A zegevierden In de return- wedstrijd moeiteloos met 8-2. Bij Scylla vervulde Ed Fallaux de hoofdrol. Hy versloeg Jacques v. Ruiten (18 en 18). Mary v. Ruiten (13 en 17), terwyi ook de Veense kopman. Kees Vesseur, geen enkel probleem opleverde voor de op revanche beluste Leidenaar (12 en 12). Anton Will v. Zoelen won, beide keren in twee games, van Mary v. Ruiten en Kees Vesseur, tegen Jacques van Ruiten wiens vorm met elke wed- strijd meer allure aanneemt moest hy echter genoegen nemen met een neder laag: 9-21 en 18-21. Voor Peter van Schie was het min of meer een teleur stellende avond, hy had gemakkeiyk van Mary v. Ruiten gewonnen (14 en 16) en na een furieus gevecht het loodje moe ten leggen tegen Jacques v. Ruiten (25-23, 16-21, 16-21), toen hy aantrad voor zijn derde party tegen Kees Ves seur. Deze gaf echter te kennen niet meer te willen spelen waarschijniyk had de nederlaag, die op dat moment met 7-2 al vaststond. Vesseurs moreel een „dreun" toegebracht zo moest Van Schie genoegen nemen met een, weinig bevredigende, „papieren" over- VOOR DE LEIDSE KANTONRECHTER „Ik had zon haasr en zodoende De strafzitting van de Leidse Kantonrechtermr. R. de Bruyn, stond gisteren prak tisch geheel in liet teken van de berechting van een reeks betrekkelijk lichte verkeers- zondaars. In dit kader bleven .zeer scherp gestelde requisi toirs vaii de officier, mr. Th. J. dc Wit. ditmaal achterwege en kwam het hoogste vonnis niet boven een boete van j 75,- uit. Opvallend was liet even eens. dat de meeste verdachten als excuus aanvoerden „lk had nogal wat haast en zodoende" hetgeen de kantonrechter en kele malen deed opmerken, dal voor hen het spreekwoord: Haastige spoed is zelden goed' nog niets aan waarde heeft ingeboet. De Jioogste boete, t.w. 75,- subs 15 dagen kwam op naam van een 24-jarige decorateur uit Oegstgeest, die met zyn auto op de Beeklaan te Noord wyk met een snelheid van 75 km/u had gereden en dus 25 km/u te hard. „Ik wist, dat ik wat te hard reed, maar ik had een haast - karweitje en dacht, dat dit wel als enig excuus kon gelden' Zowel de kantonrechter als de officier laakten het door ver dachte aangevoerde „excuus' in hoge mate. „Het verkeci wordt dageiyks ontelbare inu len in gevaar gebracht dooi haastige automobilisten en dai kon absoluut niet worden ge tolereerd", kreeg verdacht, van de kantonrechter te horen De officier onthulde in zijr reguisitoir bovendien nog, dat verdachte al eerder werd ver oordeeld wegens het overtn- den van de maximum toege stane snelheid en kenneiyk du» vaker haast had. Hy gaf ver dachte dan ook in overweging zich in het vervolg strikt aan de toegestane snelheden te houden, daar hy anders zijn rij bewijs voor enige tyd kwijt zou raken. Hy liet het ditmaal nog by een eis van 75,- subs 15 dagen. De kantonrechter zag geen re den om aan verdachtes verzoek om clementie gehoor te geven en vonniste derhalve conform. Ongemerkt „Ik had laat gewerkt en moest nog op ziekenbezoek. In de haast reed ik ongemerkt wat te hard". Aldus het excuus dat werd aangevoerd door een 27-jarige laborante uit Voor burg en wel voor het feit, dat binnen de bebouwde kom van Lelden met haar auto een snel heid van ruim 85 km/u had ontwlkkéld. Ook zij kreeg te horen, dat het Leidse rechts college heel weinig op had met haast hebbende en daarom te bard rydende automobilisten. Omdat de laborante nog „een olanco straf re ster had" liet de officier het ditmaal nog bij een ernstig waarschuwing en een els van ƒ50.- subs 10 da gen. In tegenstelling tot verdachte, vond de kantonrechter deze boete niet te hoog en vonniste hij ook hier conform. Weer opgestapt „Ik, had een afspraak en als ik was gaan lopen zou lk veel te laat zyn gekomen", zo kwam op ztjn beurt «en 20-jarige stu dent met een zyns inziens niet onredeiyke verontschuldiging aandragen. Een veronderschul- diging voor het feit, dat hy rustig weer zijn weg per fiets had vervolgd, nadat een poli tieagent hem in de Doezastrant erop had geattendeerd, dat hy zonder licht reed. De aanvan kelijke waarschuwing werd nu prompt gevolgd door „een bon" Het rechtscollege vond ver dachte» verontschuldiging wel onredeiyk en zag dan ook geen reden diens verzoek „tot ont slag van rechtsvervolging" in- te willigen. De officier eiste ter correcte van een en ander een boete van 12,50 subs 1 dag, hetgeen verdachte „rykelijk te hoog" vond, temeer omdat hy er des tijds met de afkoopsom van 5,- vanaf had kunnen komen ..Dan had U die 5,- moeten betalen en het niet op een rechtzaak aan moeten laten komen", repliceerde de kan tonrechter scherp. „Ik had geen geld bij me", bleef verdachte ,,de zaak redden". Waarop de kantonrechter niets anders kon zeggen: „Dat wa» byzondcr jammer voor U". Ingevolge het vonnis zal de student toch nog 10,- moeten Niets gevangen Een 18-jarige scholier uit Leiden zorgde met zyn zaak voor wat afwisseling en een vrolyke noot. Hy moest ver antwoorden voor het feit, dat hij zonder acte in een pacht- water te Oude Wetering had gevist. Hy vond het „niet leuk" dat hy een bekeuring had ge kregen. „Ik heb daar urenlang zitten vissen zonder ook maar iets te vangen en nou kryg ik nog boete „op de koop toe", beklaagde hij zich by de rech ter. „U viste niet alleen zon der acte maar ook in water dat door de hengelaarsbond werd gepacht en waarin deze vis had uitgezet", zo klonk het rechteiyk verwijt. Dat de bond daar vis had uitgezet, trok ver dachte zeer In twyfeL „Dan had ik toch wel wat gevangen", vond hy. Omdat verdachte met of zonder bult in leder geval in overtre ding was geweest, eiste de of ficier een boete van 15,- subs 3 dagen. De kantonrechter kwam de jeugdige klandestiene en „te leurgestelde" visser iets tege moet en legde hem een boete van ƒ10,- op. winning, op het uitslagenformulier aan geduid met 21-18 en 21-18. Ook het dub belspel was voor de Leidse tafelte sers. Het werd 21-18, 21-17. Uitslagen tafeltennis waar teams De Treffers bij betrokken waren: mes: Docos 2-De Treffer» 1 4-6 (Anneke v.d. Meer ongeslagen), De Treffers 2- Gossima 1 4-6; Docos 3-De Treffers 3 •1-6; heren: Scylla 2-De Treffers 1 8-2, De Treffers 2-TOGB 1 5-5, De Treffer» 3-TOP 1 (Bert Akerboom en Leo de Jong ongeslagen); De Treffers 4-WV 1 4-6, De Treffers 5-NKF 1 7-3 (Jos Koek ongeslagen); Play Fuir 1-De Treffers 6 7-3; NSSS 2-De Treffers 7 7-3; De Tref fers 8-Pt '5i4 3 8-2 (Matthë Rietbroek ei Jos v.d. Zwet ongeslagen); NSSS 4-De Treffers 9 4-6 (Jacques v.d. Zwet onge slagen); Meisjes: De Treffers 1-Play Fair 1 8-2 (Rita Elsttgeest ongeslagen i Avantl 8-De Treffers 2 6-4. (Conny Bak- ker ongeslagen): Jongens; De Treffers 1-Play Fair 1 2-8: De Valken 1-De Tref fers 2 9-1; Play fair 2-De Treffers 3 7-3, De Treffers 4-De Valken 3 1-9, De Tref fers 5-NSSS 2 3-7. Play Fair 3-De Tref fers 6 4-6 Heinrich Akerboom ongesla gen). KLASSE C 3A Oude Haven 2—Soldaatje 2 27; Sportlust 3Concordia 1 90; Amicitia 3De Zeekant 2 54; Sassenheim 2 Royal Sport 27. KLAS8E C 3B Soldaatje 3—Welgelegen 1 27; Ro yal Sport 3—Luto 2 09; Sport 2De Zeekant 3 72. KLASSE C If A Sportlust I Luto 3 7—2; KOT 2- Amlcltia 4 0 -9; Passage 1De Roode Leeuw 3 27; De Zeekant 4Sassen heim 3 2—7. KLASSE C fB Welgelegen 3—De Engel 3 7—2; Sas senheim 4Vlos 5 27; Oude Haven 3 De Taveerne 2 7—2; De Roode Leeuw 4Centraal 1 4—5; Amicitia 5—Piet Gys 4 2—7. STAND KLASSE C 1 Royal Sport 1 Plet Gys 1 Sportrust 1 Sport 1 Oude Haven 1 De Turk 1 De Engel 1 Vlos 1 4 Soldaatje 1 3 Amicitia 1 3 Vios 2 3 STAND KLASSE C £A K.O.T. 1 4 De Turk 2 4 enheim 1 4 De Turk 4 4 Luto 1 4 De Roode Leeuw 1 4 Berg en Dal 1 4 Vlos 3 4 STAND KLASSE C 2B De Engel 2 Sportrust 2 Plet Gys 2 De Taveerne 1 De Roode Leeuw 2 De Turk 3 De Zeekant 1 Amicitia 2 4 2 2 14—14 3 2 1 13—8 4 2 2 12—16 4 13 11—16 3 12 9—12 3 0 3 6—12 22—14 20—16 19—17 19—17 18—18 16—20 15—21 15—21 4 3 1 27—9 4 3 1 25—11 4 3 1 22—14 4 2 2 18—18 4 2 2 18—18 4 2 2 15—21 4 13 11—25 4 0 4 8—28 leidse Universiteit Geslaagd zijn voor het Kand. ex. ge schiedenis mej. M. DutiLh (Rotterdam). Doel. ex. geschiedenis mevr. W. P. Soullié-Secker (Den Haag). Jaarabonnement op De Leidse Lk had tot heden een W eekabonnement Maandabonnement Kwartaalabonnement Geen abonnement Deze bon uitknippen en voor 28 december a.s. zenden aan: DE LEIDSE COURANT, Abonncmenteiiafdellng, Antwoordnr. 349, Lelden. Plakt U geen postzegel, die betalen wy voor U!

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3