n M O LEIDEN ALPHEN Lederen boodschappennet in een practisch en geheel opvouw baar model. In zwart of bruin. 12.95 Ideaal lampje voor babykamer. Diverse uitvoeringen o.a. zwaantje op rood voet stukje. waarin batterij. Geen gevaar! 6.95 Dameshorloge, 14 karaat met 17 steens Inca-bloc. 1 jaar garantie, 2 Jaar gratis verzekerd tegen verlies of diefstal. 120,Herenhorloge, 14 karaat. 150.Alleen Leiden 3-Delige set in rood of zwart leder. Bijouteriedoosje 13.95, haarborstel 12.95, ovale spiegel met strikgarnering 14.50. Voor moeders boudoir of jongedameskamer. Voor nijvere handen die een kunstwerk willen creëren. ,,Oude meesters" om zelf te borduren. Met materiaal. Veel mooie voorbeelden. 24.95. Alleen Leiden Bent U een verzamelaar* van curiositeiten? Deze originele houten sigarenpers mag niet ontbreken in Uw collectie. Ook in het moderne interieur een decoratieve toets. 9.95. Alleen Leiden. Met het oog gericht op het nieuwe jaar! Grappige jaarkalender bedrukt met fleurige fantasietjes 2.95. Zakdoekjes in de meest originele surprise-verpakking. Sint kan hier zijn keuze vast en zeker maken. O.a. fles advokaat, sigarendoosjes, zakje soep etc. Wandspiegel voor het moderne interieur. Verschillende modellen in slijplak uitvoering. Geschikt voor hall, tienerkamer e.d. 19.75. Alleen Leiden Deze metalen vloerlamp is de ideale indirecte verlichting. Geeft goed gespreid licht. Een ideale T.V. lamp.29.75. Alleen Leiden Twee meter lange shawl, wol met nylon versterkt. 3 kleurencombinaties: bruin, oranje, wit. Met lange wollen franje. 9.75 Zuiver wollen kamerjas. Een ideetje voor „huiselijke" „vaders" om er eens „warmpjes" bij te zitten. 79. en 69.Alleen Leiden. Originele Japanse conetructiedoos. om zelf in elkaar te zetten Voorbeelden als pagodes, huizen, etc. van tot 29.50. Niet alleen voor de kleintjes maar ook voor volwassenen een con structief „speelgoed". Grote sigaren/ sigarettendoos Met ruimte voor lucifers Fraaie houtsoort met lederen bekleding in diverse kleuren. 49.75 Noten wijntafeltje met rood lederen inleg. Sierlijke vormgeving. 79.Alleen Leiden. Tafelaan steker met electronische ontsteking Brandt op gas. in zeer moderne ui ring.*Een sieraad voor tafel of bureau. 75.Alleen Leiden. Herenshawl in originele „regimental stripes. Een zuiver wollen shawl voor U geïmporteerd uit Schotland. 140 x 40 cm. 17.90. Prismakijker 8 x 40. Een kijker met een lichtsterk en scherp tekenend beeld. Klein formaat. Met tas en riem. Vaders hartewens voor 75. Nooit meer zoeken naar de bol breigaren met dit handige mandje van gekleurd raffia. Met beugel om over Uw arm te dragen. 3.90. Alleen Leiden. Op een vleugje roman tiek is iedere vrouw gesteld. Ook Sint heeft hier rekening mee gehouden. Voor U „Je Reviens" een Eau de toilette van naam. „Worth" Paris. Flacon in luxe doosje 5.50 Een spranke lend mooie damespullover, jacquard gebreid met lurex motief. Dit mouwloze model heeft een U-hals en is er in de maten 42-48 en in 3 kleuren: beige, rose en bleu. 19.95 Kandelaars en kaarsen zijn niet langer alleen een kerstartikel meer. Elk interieur en feest wordt sfeer voller met kaarslicht. Kandelaars vanaf 2.95 2 Langêpeelplatr i in cassette. Prachtige opnamen van o.a. Dean Martin, Frank Sinatra, Les compagnons de la chanson etc. 19.80. Een prettige reisgenoot in mahogany. Moiré gevoerd. Attaché case 49.50, reiskoffer met brede riemen en koperen gesp 54. grote reiskoffer met costumeriemen 67.50 Alleen Leiden. „Handmade" bijoux. Artistieke modellen in. emaille. Volledige garantie. Hanger 5.95 - Oorclips bloemmotief 5.95 - Oorhangers, vele modellen 4.50-5.95 - Beeldige armband 15.50. Voor lekker irme voeten een voetenzak van kunstleder, gevoerd met imitatie bont 16.50. Diverse andere model len vanaf 27.50 Pantoffel in laarsmodel. heerlijke warme voeten verzekerd. 'Hl I'n geblokt teddy. Oranje-rood en bleu-geel. Anti-slip zool. Maten 36-41. 16.90 Velona transistor, klein in afmeting, groot in ontvangst. Compleet met batterij en oorschelp. Volledige garantie. 22.50. Zijden hals- of hoofddoek. Met de hand gerolde zoom. Imprimé zijden twill. 65 x 65 cm. Grandioze dessins en kleuren. 14.90 Keukensets, diverse variaties. B.v. place-mats, tafellaken en schortje. Kleurige bloemdessins. 12.95 Jouef autotrein. Om op te winden met sleutel. Met 2 rechte en 8 gebogen rails. 12.90 Opvouwbare parapluie in een nieuw model. 31.75. Naast de originele Kobold en Knirps parapluies zijn er talrijke andere modellen. Groot assortiment Marokkaanse poufs van echt leder. Diverse poufs zijn met de hand met leder doorvlochten en voorzien van aparte stiksels. Diverse prijzen. 45.65.en 98.Hartewens voor ieder meisje! Sierlijke pop als „revuester" verkleed. 50 cm. lang, kan mama zeggen. 65.Decoratief mandwerk in veel verantwoorde en practische modellen. Zo b.v. als lectuurbak, voor houtblokken openhaard, fruitmanden, broodmanden, etc. Uit veel rustieke kleuren kunt U kiezen. St. Nicolaas maakte van Uw warenhuis Zijn Schatkamer met een collectie, zó groot, zó rijk en boordevol cadeauarti kelen als nooit tevoren. Kom tijdig, nu alle schatten nog voor het kiezen liggen enkom liever in de ochtenduren naar de schatkamer in verband met de drukte, U koopt dan rustiger. Donderdag 28 November, Vrijdag 29 November Maandag 2 december, Dinsdag 3 December, Woensdag 4 December kunt U s' avonds tot 9 uur winkelen Zaterdag 30 November tot 6 uur, Maandag 2 December van 1 uur tot 9 uur. (Alphen: Maandag 2 December van 1.30 uur tot 9 uur.) Voor geschenkzendingen naar het buitenland kunt U alle gewen ste inlichtingen ontvangen bij de afdeling „klantenservice", par terre. (onder roltrap). Naast de nieuwe ingang parterre Maars- manssteeg zijn 2 gloednieuwe boutiques. De Kerst- en Nieuw jaarskaarten boutique met een met zorg samengestelde collectie kaarten met Nederlandse en buitenlandse tekst.De „paper-shop" met de meest exclusieve verzameling pakpapier voor al Uw ca deautjes. Wip er eens even binnen.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 14