tü vm LEIDEN ALPHEN Sint ais kindervriend vergeet de baby zeker niet. Wandelwagenzak in uni poplin met pepita garnering en pepita hoofdkussentje, met polyether- vulling. 22.95. Kinderpantoffeltjes, rode lang harige nylon poil in de vorm van „knuffels Maten 21-28 vanaf 7.95. Naai- en handwerkmanden Decoratieve opbergvoorwerpen in diverse materia len. Al of niet met losse vakverdeling. De hand - werkafdeling op de 2e Etage heeft zeker 20 modellen. Het grootste plezier voor de kleinste is zeker dit „levensecht" kermisbotsautootje. Wordt fs (onder het zitje) aangedreven. Een kleine druk op voetpedaal zet het autootje in beweging. 225.-. Grappige wekker voor de kinderkamer met o.a. kip of uil met bewegende ogen. Gekleurde wijzerplaat, o.a. blauw en geel. 11.75. Het evenement voor de jeugd, het Walt-Disney Theater, nieuwe viewmaster classic projector. Compleet met projectiescherm en 21 kleurenfoto's. 39.90. Koperen autotoeter „Old Timer" voor herenkamer of studeerkamer van zoonlief. 39.75 Gesigneerd „Jeanne Lanvin" Rue Faubourg, St. Honore Pans. Originele, zuiver zijden shawls in de meest bril jante kleuren en dessins 49.-. Een rijk cadeau in zuiver en fraai geslepen kristal. Sierlijke karaffen om te gebruiken voor o.a. sherry, vermouth, ter aanvulling vai Uw collectie of als décor. Exclusieve modellen. 39.75 en andere prijzen. Traditioneel handwerk. Chambre bonbons, een assortiment specialiteiten voor Vroom Dreesmann. De meeste zorg is besteed aan afwerking en de diverse vullingen. Voor fijnproevers een exquise verrassing. 250 gram 3.95. Rustieke tinnen kande laar, staande op 3 sierlijke gevormde krullen, met gekleurde gotische kaars 186.-. Een van de vele modellen en voorbeelden uit de collectie tin. Kettingceintuur ofwel bijou ceintuur, momenteel een Parijse rage. Diverse modellen en uitvoeringen, o.a Gourmet schakels, vierkante schakels en Franse modellen, div. pr. 5.90-14.90. Chanelkettingen. Colliers •n bijoux naar voorbeeld van Coco Chanel Moderne, rijk geschakeerde bijoux in goudkleur al of niet met kleurige kraalverwerking, of met parels, colliers v.a. 2.95, oorclips 2.50, ringen 2.95. e Krokodil-tas. Klassieke tas waarbij de binnenzijde met leder gevoerd is Verschijnt m verschillende modellen. Deze keuze getuigt van smaak 250.-. Nappa lederen dameshandschoen a la Cardin. Grote koperen fantasie gesp als garnering. 24.90. Weense charme in petit-point, rose roosjes geborduurd op zwart satijn. 3-delig kapstel 24.50, toilettasje 9.75, parfumverstuiver5.50, poederdoos 7.50, Setje: lipstickhouder-parfumhouder-hpstickdoekje 6.95. Avondtasje. Kleine elegante modellen voor bij avond kleding. Satijn met petit-point. Overslagmodel 8.50 <r weinig geld. Fraaie reproducties van bekende meesters, o.a. Pieter de Hoogh. Rembrandt, in een passende brede lijst, zijn waardevol „geven" op 6 December. Deze reproducties zijn volgens een Zwitsers procédé op linnen aangebracht. Div. prijzen. Staande gelakte kapstok in een nieuwe vormgeving. Neemt weinig ruimte in. Rood-, zwart- of witgelakt. 72.50. Hacosonic transistor radio voor jongens- en meisjes kamer. als bijtoestel in de keuken, kortweg een toestel om erbij te hebben. Prachtige geluidsweergave, in wit uitgevoerd kastje. 55.-. Eigentijdse gedeco reerde spaarpot voor de kinderen, om aan de wand te hangen. Diverse modellen. 6.50 In de geschenkengalerij op de 2e Etage kunt U volop kie kussens die momenteel een belangrijke plaats innemen in ieder interieur. Originele, klassieke en andere modellen in linnen, ribfluweel, dobby en suède 40 x 40 cm. Tinneroy kussen 10.90. „Mepal" servies. Een hoogwaardige kunststof met deze voordelen: reuk- en smaakloos, licht van ge wicht, breuk- en vlekvrij. Mepal Carnaby in rood, paars, oranje, en groen. Kom 1.25, mok 1.75, bótervloot 2.75, kop en schotel 2.25, eierschoteltje 1.50, platte schalen 6.75, mix maatbeker 5.90, en diverse andere serviesonderdelen. Tafelbestek model punt-filet van door en door roest- en vlek- vrijstaal, hoogglanzend uitgevoerd, kwaliteit gegarandeerd. Verpakt in luxe cassette. De inhoud bestaat uit: 6 tafellepels en 6 tafelvorken, 6 dessert lepels en 6 dessertvorken, 6 tafelmessen en 6 dessertmessen, 1 aard.lepel, 1 groentelepel en 1 sauslepel. Compleet 59.50. e Een practisch cadeau voor vader en zoon. Ze maken van de afwas een pleziertje! Schort! Voor Vader 12.90, voor zoon 5.25. Veel toepasselijke modellen. Manden in allerlei modellen, kleuren en materialen. Geschikt voor verschillende doeleinden in Uw interieur, jongeps- of meisjes kamer. Groene gelakte korf, hoog model met deksel en 2 handvaten. 22.50. Koffiemolen in 2 kleurig plastic en transparant reservoir. Nieuw model met regelbare maalschijven. U verliest niets van de smaak 36.50. Een nieuw bloemdecor in goudrand op plastic. Tan denborstelrekje met beker voor de badkamer 4.50, prullebakje 8.90, toiletrolhouder 4.25 en vele andere gebruiksvoorwerpen, bijzonder geschikt voor practisch St. Nicolaascadeau. Boeken die het lezen, bekijken, uitproberen en Uw boekenkast waard zijn. De grote automerken in kleur, met grandioze foto's 18.95. Voor de meest verwende pijp- sigaren- of sigarettenroker! Een collectie rokersartikelen, zoals alleen VSD U bieden kan. In speciale cadeauverpakking Voor actieve vaders en zoons is dit een cadeau voor vrije uurtjes. Stanley stalen schaaf met nauwkeurig af te stellen beitel. Geribte zool Een schaaf met een degelijke greep Beitelbreedte 51 mm. 36.95. e Laat Vader eens relaxen Geef hem een Vendex werpmolen die geschikt visserij Molen met gesloten Pick-up beugel, anti retour en erstelbare slip Oceaanster 29.90. „Braun Een wereldnaam voor een bijzonder, electrisch •.'"heerapparaat met tondeuze, 220 en 110 Volt. Compleet in grijze vinyl etui met spiegel en borsteltje. 39.75. Automatische dia projector „Ennatron" met electronische afstandbediening (zonder kabel) voor het wisselen van Uw dia's. Vooruit, achteruit en scherpstelling. Compleet met 24 volt, 150 Watt, Halogeenlamp. Ongetwijfeld een van Vaders wensen. 269.-. Een „Vendor" vest voor Vader Wollen jersey met soepel suède voorpand. Geheel gevoerd 129.50. e u wenst alle zelfbinders kreuk vrij en overzichtelijk op te hangen. Dan is deze hanger het aangewezen model voor u. Ook geschikt voor riemen. Een V D. exclusiviteit ontdekt. 11.90. e Frasie lederen herenriemen voor de heersende ceintuurmode! Ook voor heren1 Kalfslederen riem met verchroomde gesp 14.75, rundleder met doublé gesp 9.75 e Wtlt U 9 75 14,75 „hem" eens origineel verrassen? Een tafelaanstekêr in de vorm van een „old fashioned" telefoontoestel, met ingebouwde transistorradio zal heel welkom zijn Met klein leeslampje in de top 85.-. Nederlands cocktail en longdnnkboek, met veel heerlijke recepten. Voor de echte gastheer of gastvrouw. 16.90. St. Nicolaas maakte van Uw warenhuis Zijn Schatkamer met een collectie, zó groot, zó rijk en boordevol cadeauarti kelen als nooit tevoren Kom tijdig, nu alle schatten nog voor het kiezen liggen enkom liever in de ochtenduren naar de schatkamer in verband met de drukte, U koopt dan rustiger. Voor geschenkzendingen naar het buitenland kunt U alle gewen ste inlichtingen ontvangen bij de afdeling „klantenservice", par terre. (onder roltrap). Naast de nieuwe ingang parterre Maarsmanssteeg zijn 2 gloed nieuwe boutiques. De Kerst- en Nieuwjaarskaarten boutique met een met zorg sa mengestelde collectie kaarten met Nederlandse en buitenlandse tekst. De „paper-shop" met de meest exclusieve verzameling pakpapier voor al Uw cadeautjes. Wip er eens even binnen.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 12