Voor al Uw drukwerk: WESTERPERS N.V Verheugeni nieuws fjMMkemofferfexi's t Zou zonde zijn alsu ook het tweede nummer miste van Studio, KRO's nieuwe programmablad. Studio,het blad met de 2 goede kanten. Het is een MORRIS - „Voor alles kwaliteit" MORRIS 1100MK2EN1300 Administratieve medewerkster PAGINA 10 DE LEIDSE COURANT VRIJDAG 8 NOVEMBER 16! Beiden uit voorraad leveroaar Snel en veilig Ongekende souplesse Grote inwendige ruimte Nu ook honderden guldens goedkoper. Inlichtingen en proefrit bij uw Morrisdaeler: N.V. Van Oldenbarneveldtstraat 37 Leiden - Telefoon 51683 - 54909 GEMEENTE LEIDSCHENDAM Bij de afdeling interne zaken fan het bedrijf gemeentewerken kan worden geplaatst: Zij krijgt o.a. de volgende taken: ontvangen van bezoekers onderhouden van telefonische kontakten regelen van afspraken gedeeltelijke zorg voor archivering en documen tatie bijhouden van administratieve gegevens. De gedachten gaan uit naar een medewerkster met U.L.O.-opleiding en type-ervaring. Naar gelang bekwaamheid en ervaring wordt een salaris geboden van f 493.tot f 684.per maand exclusief de salarisverhoging per 1 januari 1969. Vakantietoelage 6% van het jaarsalaris. Uw solficitattie kunt u indienen bij de directeur van gemeente werken, van Ruysdaellaan 41a te Leidschendam. voor u die Jarretels hinderlijk vindt en aan panty-nylons te weinig steun heeft u is er de panty zonder jarretels. Een slank-afkledende panty van sterke, soepele ycra. In plaats van jarretels heeft deze anti-slipboorden w stretchnylons I aangesloten goed op ats houden. Deze jarretel-loze panty is er voor u in de japonmaten 38-42. De prijs? Slechts QaQ5 Lees hoeveel rijker de inhoud is geworden hoe Studio soms nog spannender is dan de TV zelf. Kijk hoe geweldig het is om Studio elke week in huis te krijgen. Kom. Lees en verbaas u. Johnny's „dramatische" come-back. „Weet je wat zo mooi is in Nederland, je kan een smak maken, maar als je met iets goeds terug komt, word je toch weer door het publiek geaccepteerd". Aldus een lankmoedige Johnny Kraaikamp, die zij n glorieuze rentree voor de TV ub- gaat vieren met een dramatische rol (zijn eerste!) m het spel „Eerlijk en ongelogen" Zijn tegenspeelster: Jenny Arean. Johnny de Komiek zien we gelukkig ook weer gauw. In januari. Enfin, u leest het allemaal in Studio. Vijftig jaar na wereldoorlog L Aan de vooravond van Ajax-Fenerbahce. De Studio-redaktie klom onversaagd in de telefoon en vroeg een aantal voetbalexperts-van-naam naar hun mening over Ajax. Behalve de grapjassende trainer uit Italië, die Ajax een perfecte vloerenreiniger vond, gaven de meeste ondervraagden antwoorden, die zeer strelend zijn voor onze nationale trots. Britse voetbalweters verwezen mistroostig naar het echec van Liverpool, Spaanse insiders de verlengde hel van Madrid. Studio doet uw voetbalhart goed. Wieteke van Dort. van literair wonderkind totTV-coryFEE. Weet u nog, hoe in de jaren vijftig een klein meisje de Nederlandse literaire wereld schokte met de dichtbundel .Handen"? Ze werd ogenblikkelijk gebombardeerd tot wonderkind en (erger nog) tot de Hollandse Minou Drouet. Wieteke van Dort kan er nu hartelijk om lachen. Ze verlegde haar aspiraties van het poëziepodium naar de bühne en groeide uit tot een gewaardeerd actrice. Ze speelt Pinokkio in de gelijknamige KRO-strip en gaat het nieuwe KRO-kinderprogramma „Oebele" presenteren. Wie is Wieteke van Dort? Wat verwacht ze van haar carrière? Kijk in Studiol Het „Imperial War Museum" te Londen, onvergankelijk monument ter nagedachtenis van de eerste wereldoorlog, kwam onlangs nog hevig in het nieuws toen een jongeman een brandende molotov-cocktail door het raam wierp en aldus grote schade aanrichtte. Studio sprak met de directeur en ex RAF-vlieger Dr. William Franklin. Uitgangspunt was niet de aanslag op zijn heiligdom, maar het feit dat 50 jaar geleden de „Great War", werd omgezet in een moeizame vrede. Waarom nu nog steeds „Great War", terwijl er inmiddels ook een tweede wereldoorlog is geweest? Studio geeft antwoord. Vóór u: Studio 2 weken gratis. Zo is Studio dan. Een .bonte kaleidoscoop van de meest uiteenlopende artikelen. Een blad dat soms nog spannender is dan de TV zelf. Dat blad gaan we u aanbieden. Vult u daarvoor de onderstaande bon in en stuur hem op. U ontvangt dan 2 nummers van Studio ter kennismaking gratis. Zonder verplichting. Studio de rest van het jaar gratis plus 7-delig snackservies. Als u besluit vaste lezer van Studio te worden, krijgt u alle resterende nummers in 1968 gratis. Er is meer. Er is een prachtig TV-snackservies, bestaande uit: 1 grote dienschaal en 6 kleinere schaaltjes. En ook nog: 3 zakjes cocktail zoutjes. Deze Komplete Knabbelset kan helemaal voor u zijn. Zodra u vaste lezer van Studio bent geworden en ons naam+adres hebt opgegeven van iemand die wellicht in Studio geïnteresseerd zal zijn. Vult u nu eerst even de onderstaande bon in voor de 2 gratis proefnummers. Vul in! Knip uit! Stuur op! Jo f Ik wil graag eens kennismaken met Studio. Ik ontvang daarom gratis de 2 nummers van Studio van de komende 2 weken. Als ik mij definitief heb opgegeven, krijg ik alle resterende nummers in 19(38 ook cadeau. Wanneer ik de antwoordkaart (die ik later van u ontvang) invul, ontvang ik als extra welkomstgeschenk het TV-snackservies plus snacks. Noteert u mij voor 2 gratis nummers Bon invullen, uitknippen en opsturen in gesloten envelop aan: KRO, Antwoordnummer 93, Amsterdam. (Geen postzegel plakken, die hebben we al voor u betaald.)

Leidse Courant | 1968 | | pagina 10