150 JAAR STICHTING LEIDSE SPAARBANK GEMEENTE LEIDEN Burgemeester en Wethouders van Leiden; Overwegende dat op 16 oktober 1818 werd opgericht de stichting "Leidsche Spaarbank opgericht door het departement Leiden der Maatschappij tot Nut van't Algemeen den 16den October 1818", thans geheten "Stichting Leidse Spaarbank"; dat de belangrijke arbeid van de stichting op soci aal en financieel-economisch terrein gedurende de 150 ja ren van haar bestaan van grote betekenis voor de gemeente Leiden en haar ingezetenen is geweest; dat de stichting zich in deze jaren voortdurend be wust heeft getoond van haar taak en verantwoordelijkheid binnen de Leidse gemeenschap; dat er deswege aanleiding is aan de stichting de ere-penning dezer gemeente toe te kennen; Besluiten: bij de herdenking - 1968 van "Leiden's Ontzet" aan de Stichting Leidse Spaarbank de ere-penning der gemeente Leiden in goud toe te kennen ter gelegenheid van het 150- jarig bestaan van deze instelling. Leiden, 2 oktober 1968 Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Secretaris, de Burgemeester, Ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan van onze spaarbank hopen wij op woensdag 16 oktober onze spaarders boven 12 jaar op vertoon van het af te stempelen spaarbankboekje en zolang de voorraad strekt een attentie aan te bieden op de volgende uren: hoofdkantoor (oude rijn 56) bijkantoor oegstgeest van 's morgens 9 uur tot 's avonds 8 uur bijkantoor zuidwest Onze rijdende bijkantoren zullen uitsluitend ter uitreiking van de attenties de volgende extra zittingen houden: standplaats bernhardkade, 's middags van 3-5 uur standplaats vondellaan, 's avonds van 6-8 uur standplaats zeemanlaan, 's morgens van 8.30-10.30 uur standplaats roomburgerlaan, 's avonds van 6-8 uur Aan onze spaarders t/m 12 jaar hopen wij op een nader aan te kondigen datum een hun passende attentie uit te reiken. IMfc

Leidse Courant | 1968 | | pagina 12