Spelers en publiek enthousiast over kennismaking met zaalvoetbal 1900 Zandpalen zijn nodig voor de verticale drainage Postzegelverzamela ars vrezen invoering BTW PROGRAMMA IN DE VIJF MEI-HAL BIOSCOPEN Bij de festiviteiten rondom de Vijf-Mei hal PAGINA DE LEIDSE COURANT Gemeentelijk brnggehoofd in Broek- en Simontjespolder Regering ziet clubs als „ondernemer" >jv In het gebouw aan de Steenschuur verwelkomde woensdagavond de hr. A. de Best de leden van de Leidse Vereniging van Postzegelverzamelaars op de eer ste avond van het winterseizoen. De heer de Best begon met de mededeling, dat de per 1 januari ingaande BTW de vereniging heel wat geld zal gaan kos ten, daar de regering de vereniging in deze beschouwd als een „ondernemer" en hiervoor de 4 procent regeling toepast. Hoewel de zomermaanden een achter uitgang van leden heeft laten zien maak te hij zich daar geen zorgen over, daar dit heel normaal is in de komkommer tijd. Deze avond werden door de voor zitter weer acht nieuwe leden van harte welkom geheten met de wens, dat zy in de vereniging hun hobby op een pret tige wijze kunnen beoefenen, Met instemming van de vergadering werden zes leden geroyeerd, daar na talloze aanmaningen contributiebetaling achterwege bleef. Alle leden werden er op gewezen, dat royement ook betekent, dat men in geen enkele vereniging meer aangenomen kan worden. Voor het keurige verslag van de vo rige vergadering ontving de secretaris, de heer H. Gaykema de drank en goed keuring van de vergadering. Tijdens de velling die 54 kavels om vatte liet de heer Hagemans onder hi lariteit van de vergadering een steekje vallen, toen de inhoud van enkele slecht gesloten doosjes met ingezonden zegels over de vloer waaierde. By de overige kavels waren velen F.D.C.'s, die voor zeer schappelijke prijzen onder de ha mer doorgingen. Vele postfrisse series van Nederland en Overzeese rijksdelen vonden even vele grage lopers. Na de sluiting door de voorzitter, die nog even wees op de buitengewone vei lingavond op woensdag 9 oktober, waar van de kavels op die datum reeds vanaf kwart over 7 zyn te berichten, bleven de leden nog geruime tijd bij elkaar voor onderling ruilverkeer. ZOETERWÜUDSE NKOVers BELEEFDEN VEEL GENOEGEN AAN AUTORALLY Slot van gouden jubileum viering GROOT FEEST Na de terugkeer in het Don Bosco- huis laaide onder het genot van een glaasje en het uitwisselen van ervarin gen de feestvreugde hoog op. De fijne Zondae JJ. vond hot oorote redeelte I ™g geanimeerd door plaats van de goud™ Jubileumviering PI">omuz,ek van Theo Wieae Hl) ver van hel Zoelerwoudor MtOV. Voor het zorgde ool< d' het diner-don- tweede gedeelte was hel beetuur alge- !n de '5°P van de avond werd door weken van het gebruikelijke patroon Tussen de striemende regenbuien door is deze week in opdracht van gemeen tewerken een soort bruggehoofd gevestigd in de Broek- en Simontjespolder waar de toekomstige Merenwjjk zal verrijzen. Bij het aanbrengen van het zandlichaam voor de verlenging van de Sumatrastraat is het namelijk nodig aan de overzjjde van de Slaagh- of Stinksloot als tegendruk een beperkte zandophoging aan te brengen. Dit gebeurt, op de plaats waar volgend jaar de brug gaat komen in het kader van de ontsluitingswerkzaamheden en het bouwrijp maken van de polder. Voor deze hulpwerkzaamheden is een tijdelijke hulpbrug over de Slaaghsloot gemaakt. Grondboringen in de Broek- en Simontjespolder hebben aangetoond dat het voor het evenwichtig inklinken van zandllchamen in de bodem (van voor namelijk klei en veen) noodzakelijk is een soort drainagesysteem van „zand palen" aan te brengen. Na de viering, die de Aktiegroep Gezamenlijke Jongerenmisviering in Leiden i.s.m. de Pax Christi-bewe- ging en de comm. Jeugdmis Z.W., jl. zondag in een boordevolle Antonius- kerk heeft georganiseerd, zal deze groep weer een Jongerenmis houden in de Romanuszaal, achter de Harte- brugkerk, op zaterdag 28 september om 19.15 uur. Het thema van deze vie ring zal de „Naastenliefde" zyn; cele brant is pater Van Vliet. Zondag 6 oktober a-s., om 12.15 uur zal de aktiegroep een jongerenmis or ganiseren in de St. Jozefkerk op de Herensingel. Opgemerkt zij, dat de jongerenmissen ook vele oudere ge lovigen aantrekken, wat op zichzelf een verheugend verschijnsel is voor de organisatoren. VIVA MEXICO VERLENGD Het Rijksmuseum voor Volkenkunde deelt mede, dat de tentoonstelling Viva Mexico in verband met de grote belang stelling zal worden verlengd tot en met 12 januari 1968. De Leidse Padvlndersraad zal tijdens de Taptoe op de vooravond van 3 okto ber met één groep optrekken. De Leidse groepen, die aan de Taptoe mee wensen te doen, worden daarom door de Raad uitgenodigd zich te verzamelen voor de school op de Hooglandse Kerkgracht (pand 20a), waar de stoet geformeerd! Volgend jaar brug voor ontsluiting polder van Een boormachine maakt in de taaie klei- en veenlaag een gat van 30 cm mid dellijn tot een diepte van tien meter. In dit gat wordt ongeveer acht kruiwagens grof zand gestort, waardoor er een ver ticale zandpaal ontstaat. Deze zandpalen worden met onderlinge tussenruimtes van drie meter in de grond gemaakt. Komt er nu een zware zandlaag op de grond te liggen, dan perst het gewicht daarvan het grondwater door die filtre rende zandpalen naar boven. Zonder die zandpalen zou dat water niet wegkun- nen zou het Inklinken van het zand lichaam niet of byzonder langzaam en onregelmatig plaats hebben. Aangezien voor de verlenging van de Sumatrastraat ongeveer 30.000 kubieke meter zand moet worden opgebracht bestaat het risico, dat de grond de In de Broek- en Simontjespolder wordt het „hulp-bruggehoofd" geslagen. Links in het midden de boezemkade vai polder, waarachter de flats aan Willem de Zwygerlaan nog zichtbaar zyn. Slaaghsloot wordt ingedrukt. Om dit te voorkomen brengt men nu aan de over zijde in de Broekpolder ook die zandpa len aan benevens een zandlichaam, zodat de druk geiyk wordt gesteld. In totaal moeten voor dit karwei zo'n 1.900 zandpalen worden aangebracht, waarvan 244 aan de polderzyde van de Stinksloot. Het aan te brengen zandli chaam is ca. 280 m lang en 51 m breed, terwijl het gedeelte in de polder even breed en ongeveer 45 m lang is. Het werk wordt uitgevoerd door de N.V. Aannemlng8bedr. Cultuurweg te Heem- Kleding in brand Vrouw in kermis wagen gewond Jn een van de woonwagens op het Schuttersveld is gisteravond de 56-jarige mevrouw A. T. Hengelo vry' ernstig ge wond. De vrouw verwisselde een gasfles voor de verlichting. Waarschijnlijk is bij het monteren te veel gas uit de fles ge stroomd, want er deed zich een lichte ontploffing voor doordat vlak by de fles een kaars stond te branden. De kleding V8|i de vrouw geraakte in brand en in paniek rende zij de wagen uit. Bewoners van de Marislaan alarmeerden daarop de politie. Met brandwonden aan han den en benen is de vrouw vervoerd naar het Academisch Ziekenhuis. dat voorschrijft dat dit als regel dien te geschieden met een feestavond waar voor de penningmeester zyn laatste dub beltjes pleegt uit te geven. Een cabarel of toneelgezelschap krijgt men nu een maal niet voor een simpel bedrag op de planken. Een autoralley, waarvan een eenvoudige uitgave reeds enkele malen op het programma van de Zoeterwoudse Ondernemers voorkwam, moest dit ver vangen. Het bleek een schot ln de roos! Niet in het minst door de bijzondere for mule die de organisatoren, de heren C. Paardekooper en J. van Bent, ln de tocht hadden verwerkt. De eersten van de ruim 80 deelnemers vertrokken om 3 uur vanaf het Don Boscohuis. Aan de hand van de fraai ge- illustreerde route-beschrijving kwam men in Leiderdorp terecht. Via Hoogmade, Rijpwetering en Roelofarendsveen be landde men in Oude-Wetering. In een kermisvierend Llsse werd de oude, ge restaureerde N.H. Kerk met een bezoek vereerd. Rond de Kath. kerk ln De Zilk moesten volgende opdrachten worden uitgevoerd. Kerken waren geliefkoosde objecten tydens de Ralley. Het opsporen van banken rond het witte kerkje in Noordwykerhout bleek een opgave te zijn met dubbele bodem. In „De Nachte gaal" te Noordwyk wachte de koffie met Na een pauze win drie kwartier wer den in Noordwijk' Binnen de eerste op drachten van het tweede gedeelte uit gewerkt. Het zoeken naar een bepaalde paal aan de Abspoelweg in OegstgeeBt leverde niet véél moeilijkheden op even als de naam van een kasteel in deze om geving. Het tellen van schoorsteenpijpen aan de Meerburgerkade te Leiden scheen een gemakkelijke opgave: na de Jury beoordeling dacht men hier anders over. De bewoners van „De Keet" aan het Lammenschansplein hebben met veel ge duld telkens opnieuw aan de deelnemers uitgelegd tot welk oorspronkelijk doel hun woning werd gebouwd. Bij de vraag „wat is er klaar aan de Vrouwenweg bleek een addertje onder het gras te schuilen. Er werd o.m. Ingevuld de gas leiding en Huize „De Weipoort". Alleen zij die noteerden: de koffie en de boten (Reclamebord) haalden punten. de heren C. Paardekooper e De handbalwedstryd tussen lands kampioen Sittardia en het Duitse T.u.S. Sterkenrade vormt van avond de hoofdschotel van het sportprogramma in de „Vyf Mei hal". Aan deze internationale ont moeting gaat gewichtheffen voor af. waarbij D. v. 't Riet. S. Hols- wilder, T. H. Sanders en Slem Stokkel hun meesterschap zullen tonen. Vooral van D. v. 't Riet wordt vanavond veel verwacht. De kampioen van Zuid-Holland le klasse halfzwaargewlcht) zal trachten het Nederlands record te verbeteren. Interessant is ook de zaalhockey wedstrijd tbssen Rotterdam en 't Gooi. Na het succes dat gister avond werd geboekt met 't zaal voetbal en het micro-korfbal twij felen wij er niet aan of ook hoc key zal het in deze hal best doen. Judo, Jiu Jitsu en Karate-demon- straties zullen worden gegeven door Wim Luiten, Adrl v. Polanen en K. Eradus. „De Burcht" zal 't geheel muzikaal opluisteren. hun dames de jury vormden, trude, d.v. A. M. W die de uitslag bekend gemaakt. Voor deze byzondere gelegenheid prijswinnaars een aantal fraaie pryzen beschikbaar. Een beloning voor de heer J. Versteegen, die de beste slagzin tijdens de rit had gemaakt. Deken A. Lamot mocht nog enkele nagekomen giften voor het orgelfonds in ontvangst nemen. Een byzonder voldane voorzitter Paar dekooper kon aan het slot van de avond op een zeer geslaagde jubileumviering terugzoen. De uitslag van de ralley luidt: 1. C. den Blanke en verl.; 2. J. Ammerlaan en echtg.: 3. P. v. d. Poel en echtg.; 4. H. Paardekooper; 5. mevrouw v. Crom- voirt-van Haastert en mej, I. van Zeizen; 6. Th. van Niekerk en echtg.; 7. Jocé v. d. Geest en echtg.; 8. Ad. van Bennekom en echtg.; 9. P. Elderhorst en echtg.; De troostprijs was voor de heer en me vrouw J. Slingerland. BURGERLIJKE STAND Geboren: Michael Jacobus Maria, z.v. J. C. Verhaar en F. Kerstens; Michael, z.v. S. van Baren en C. J. den Hollander; Jolanda. d.v. J. van der Wal en A. P. Bcyersbergen van Berge Henegouwen; Dirk. z.v. J. A. Messemuker en L. Schui temaker: Adrionus Gysbertus Cornells, z.v. P. L. Roodakker en G. Hyneman; Myrna Corinne, d.v. P. Vis en C. T. van Tengnagell de Raad; Meindert Willem, z.v. H. Roffel en A, de Haas; Edwin Hendricus, z.v. W. Bruin en L. A. J. van Til; Marijke Yvette, d.v. L. T. Meiman en I. C. Potters; Michel z.v. T. Spaander man en H. Heunks; Johanna Martina Maria. d.v. G. T. A. van Mlerlo en J. W. M. Heuzen; Boudewljn, z.v. B. I. C. Gent Kemner en H. C. M Styiaart; Inge Ger- De films in de week van 26 september tot 3 oktober zyn als volgt: Cumera: Ik ben nieuwsgierig-geel prol. (18 Jaar) Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.16 uur. Nacht vr. en zat. 23.30 uur Dr. Srange- love (IS Jaar). Lldo: Wat niet weet, wat niet deert i alle leeftyden) Dagelyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondags: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Camclot (14 jaar) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur. Zondags: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: Met jouw tanden in myn nek (18 Jaar). Dagelyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondags: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Bandolero (14 jaar). Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondags: 2.15, 4.30. 7.00 en 9.15 uur. Rex: Mini-poker (18 jaar). Dagelyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.15. 7.00 en 9.15 uur. Nacht vr. en zat. 23.30 uur; Lollipop, een meisje van 17. PUNT O. L. H. der Maas; Paulina, d.v. C. de Nle en T. du Pon; Brigitte Adriana Maria, d.v, C. P. M. Zwaard en H. C. G. Schuijt. Gehuwd: R. H Nolles en S J van Eg- mond; J. F. M. Henzlng en H. J. van der Pluym. Overleden: P. J. Olivier, 67 jaar, man; G. van der Zwan, 53 jaar, man; W. P. A. van Starrenburg, 68 Jaar, man. PROGRAMMA KNKB Hoofdklasse: RapiditasDie Hage; WesterkwartierDeetos; Ons Eiber nestHKV; LutoArchipel; Blaauw WitSamos. Overgangsklasse B; Groen Geel10°. Handel: Spangen; Deto—Rust Roest (28/9); melkkoeien rustig, vette koeien gedrukt, Roda—Zuiderkwartier: Vicus Oriën- vare Koelen kalm. vette kalveren vlug. KORRELTJE MARKTEN LEIDEN, 27 sept. - Vee - Aam oer; Stieren 5, melkkoeien 100, vette koeien 355, vare koeien 40, pinken 3, graskal veren 0, vette kalveren 64, vette schapen 40, fokschapen 80, vette lammeren 1634, varkens 32, schrammen 149, biggen 457, paarden 1, veulen 1, geiten 41. Totaal 30001. Stieren 4.60-4.85, melkkoeien 975 1250, 1650, vette koeien 3.60-4.00, 4.60- 5.00, vare koelen 560, 1000, 1325, vette kalveren 3.60-3.90, 1.30, vette schapen 105. 120, 145, fokschupen 140. 160, 180, vette lammeren 115, 135, 160, zeugen (drachtige) 375, 400, 450, schrammen 85. 95. 115. biggen 68. 74, 78. geiten 30. - slachtstieren rustig, tisPSV; RegenboogHet Zuiden. Zuid West 1: Sperwers—DKC; HSV Fluks; De DanaidenKNS; Fortu- naOSCR; De AlgemeneReady. Zuid West 2A: AnimoPams (28-9) VlaardingenKwiek; Noorderkwar tierHoogvliet. Zuid West 3C: VeloxTjoba; Schie dam—Madjoe (28-9); ALO—HPV; Blaauw Wit '51Hesco. Duel BI. Wit-Ons Eibernest Micro op hoog niveau van Nederlandse „top vette schapen en vette lameren Stug, fokschupen goed, zeugen, schrammen en biggen redeiyk, geiten iets flauwer. LEIDEN, 27 sept KAAS Goudse extra kw. tot 4.27, Leidse le kw. tot 3.75. Handel: goed. Aangevoerde par tyen: Goudse 2, Leidse 4. ADVERTENTIE Binnen 15 tellen klaar: vla-flip En nog door de melkman thuisbezorgd ook! „Onderliands ingooien of uit de nek?". Na de Instructies, die de voetbalteams van Lei den en Den Haag hadden ont vangen werden zü gisterav. 'n kwartier voor hun demonstra tieparty zaalvoetbal In de „Vyf Meihal" geconfronteerd met nieuwe regels. De tyd was te kort om alles goed op te ne men en dus werden nogal eens beslissingen genomen die de toeschouwers verwonderden. Niet altyd nameiyk was de ar biter consequent. Terwijl de Hagenaars de wand gebruik ten om hun aanvallen op te zetten, werd de Leldenaars 'n onverbiddeiyk halt toegeroe pen wanneer zy de groene zy- lyn overschreden. Belangryker was echter dat de vraag of het publiek gunstig zou reageren Men leefde enthousiast i het snelle spel en de vele doel punten, waar op de groene mat veelal tevergeefs op wordt gewacht, zorgden voor 'n heer- ïyke sfeer. Algemene indruk was dan ook dat deze sport straks ln de veemarkt-sport hal (de reeds lang bestaande lndoor-sporten genieten ln de „Vijf Meihal", terecht, de voor keur) goed van de grond zal komen. Ook de spelers toon den zich zeer verheugd over dit experiment. Goalgetter Hans v. d. Starp, die gisteravond de beste man werd en zijn techniek dank baar aanwendde om zich op deze gladde „mat" snel uit de voeten te maken, zei erover, terwyi het zweet nog rykeiyk op zijn gezicht lag: ,,'t Is erg vermoeiend, maar ik vind het geweldig. Ik vind het zelfs nog leuker dan het „gewone voetbal". Het gaat allemaal veel snel ler, maar je moet eigenlyk meer mensen hebben. Om te wisselen. De spelregels ga ven eerst nogal wat moeite. De planning was het heel streng te doen, maar dat hebben ze al gauw laten varen." De LFC'er, die 3 maal scoorde en derhalve de grondlegger was van de 5-2 zege, dartelde lustig door de hal en begreep maar al te goed dat hier 'n heel ander speltype vereist werd. Geen lange ballen, maar korte, zeer bekeken passes. Het spel dat zeer snel ge speeld werd, mede ook door de regel dat het vertragen van het spel al na drie se conden wordt bestraft en door het wegvallen van de bultenspelvai. vonden ook de overigen aantrekkeiyk. Bart Lardé„Het zou 'n com pensatie kunnen zijn voor een trainingsavond, vooral als het regent, alhoewel ik weet het niet. Ik zou dan toch liever naar buiten gaan." MattieKee- reweer, die heel wat meer te „verhapstukken" kreeg dan normaal i „Het is een klein doel. Spectaculaire sprongen heb je niet nodig. Top-elftal- len zouden er zich volgens mij niet druk om maken. Je kan beter onderlinge wedstryden spelen dan in competitiever- De wedstryd, die 2 x 15 minu ten duurde, werd vrywel con stant in een hoog tempo ge speeld. De wisselspelers zorg den steeds weer voor nieuwe energie. Het zyn allemaal re gels. <lie misschien ook best op het „grote veld" eens toege past zouden kunnen worden. Geen buitenspel, wisselspelers, allemaal factoren die dit zaal voetbal tot een groot succes kunnen maken. Naast H. v. d. Starp scoorden voor de Leldenaars Leo Redel en Huub de Goey. De ploeg bestond verder uit H. Plezier, J. Bekkering en H. de Klerk. Aan Haagse zyde speelde ojn. mee de Blauw-Zwarter d. Ham. Straatkollekte voor Reclassering Het gebouw Breestraat 19 is a.s. zaterdag vanuf i) uur 's morgens tot vier uur 's middags het centrum van de Reclasseringsdag Leiden. Aanvul ling van het aantal koliekanten is welkom. Men kan zich zaterdag op bovengenoemd adres melden. Wie slechts een gedeelte van de morgen of middag beschikbaar kan stellen is even welkom als anderen die meer uren kunnen koliekteren. Laat het motief van een klein beetje hulp in een nood die groter is dan men vaak denkt vele Leidenaars voor de kol- lekte a.s. zaterdag akticf maken. OEGSTGEEST Inbraken in Lange Voort In de nacht van woensdag op donder dag is In het winkelcentrum Lange Voort op twee pluatsen Ingebroken. Slagery Van der Zalm ann de Irlslaan werd via de achterzyde „bezocht". Uit de kassa is voor ruim 500 gulden ontvreemd. De politie werd gealarmeerd door bewon- ners van de Irislaan, die een man ver dacht zagen rondschulfelen op het par keerterrein achter het winkelcentrum. De politie kwam direct, maar vond de man niet meer. Wel zag zy de deur by Van der Zalm openstaan. Bij controle bleek, dat de kassa opengemaakt was. Verdere nasporingen onthulden de ne gatieve aktlviteit van de Inbreker bij rijwielhandel Roest aan de Lange Voort. Hier werd een bandrecorder ter waarde van f500 vermist. De politie heeft de zaak nog ln onder- De nücrokorfbalwedstryd gespeeld in de Vyf .Mei-sport hul tussen teams van Uns Eibernest uit Den Haag en lllauw-Wlt uit Amsterdam Is in een 1»H over winning voor Ons Eibernest geëindigd. Daar zag het in het begin niet naar uit want Blauw-Wit had al gauw een 20 voorsprong door een afstandsschot en een mooie doorloopbal. De vak verwisseling was de Ei tiers gunstig gezind en zy werkten de achterstand spoedig weg, waardoor zy naast Bluuw-Wlt kwa men. Zelfs namen zy een voorsprong door een goed benutte strnfworp (32). Het was echter van korte duur duar Blauw Wit met een afstandsschot geiyk maakte (3—3). Om beurten werd aan beide zijden gedoelpunt (4—4) en nam Blauw Wit wederom de leiding met twee fraaie doelpunten (64) en later gevolgd door de Eibers (6-6). Blauw Wit zag het gevaar In en liep uit tot (88). De Eibers gaven zich echter nog niet gewonnen en scoorden twee maal (8- 8). Drie minuten voor het eind beslisten de Eibers deze wedstrijd ln hun voordeel om deze niet meer af te staan. Beide ploegen hebben een demon stratie micro-korfbal te zien gegeveu wat op zeer hoog peil stond zowel in tactisch als technisch opzicht. Is het voetbal nog een uitgesproken „buitensport", het korfbal in deze vorm en gespeeld door zulke topploegen leent zich toch duidelUk meer voor de hal Do micro-wedstryd was duidelijk het hoogtepunt van de avond waarbij zelfs de insiders in de korfbalsport de vingers aflikten. Het Is dun ook niet over dreven te stellen dat deze sport, In nilcro-vorm een nog grotere vlucht kan gaan nemen. Tevens werd een demonstratie schermen ten beste gegeven door de heren D. J. Verzijden en E. de Voa. „Kunst en Genoegen" completeerde het geheel wee», zoals men mocht vérwachten op voortreffeiyke wijze. FEESTELIJK WELKOM VOOR EERSTE BUS NIEUWE LIJN De NZH zal morgenmiddag sa men met de middenstand van het „achterste deel" van de Haarlem merstraat byzondere aandacht schenken aan de Ingebruikname van de nieuwe lijn 13-14. De nieu we iyn betekent een niet geringe verbetering in de bereikbaarheid per openbaar vervoer van de Leid se binnenstad en het zakencen trum van de Haarlemmerstraat. De verbetering geldt met name vooral voor de bewoners van de Professorenwyk. die zich vla de Lammenschansweg, 't Levendaal. St.-Jorissteeg en Hooigracht naar de Ir. Drlessenstraat kunnen la ten ryden. De bus rydt dan ver- parkd°°r de Waard naar het Koo,_ De feesteiykheden rond de Inge bruikname van de nieuwe lyn spe len zich morgenmiddag om 4 uur "f by de belangrijk halte ann de Ir. Drlessenstraat (voor het ge bouw van de Leldsche Dulnwatcr- maatschappy). Do St.-Franciscus- band en het harmonlegezelschap „Concordia" zullen ter muzikale opluistering aanwezig zyn en de eerste NZH-bus een eind op zyn nieuwe route vergezellen.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 5