Massaal „Adios aan musicus Thom Kelling Romantiek en folklore in nieuwe haarmodelijn Petra Burka naar ons land gouden verlovingsringen DE LETDSE COURANT VRIJDAG 13 SEPTEMBER Druk van buiten maar ook druk van binnen uit T ANGZAAM maar zeker wordt het fundament van niet-kerkelijke katho lieke Instellingen in Nederland gesloopt. Een generatie terug was Nederland 'er wereld een land dat bij uitstek geken merkt werd door de confessionaliteit van rijn organisatiepatroon en verenipine^'e- ven. Deze confessionaliteit was niet alleen het gevolg van een stempel dit van bovenaf stevig op onze samenleving werd gedrukt ze heeft in vele milieu's ook echt onder de mensen geleefd. Ook al proberen wetenschapsmensen die die tijd zelf niet hebben meegemaakt, dit te ontkennen. Maar de tijd van de confessionaliteit als fundament van het openbare leven gaat snel voorbij; in sommige maatschap pelijke sectoren is ze al voorbij gegaan. Het blijft aan de waarneming van latere generaties voorbehouden te kunnen con stateren, of dit proces op zijn beurt weer een kentering zal beleven. Het proces is op dit moment hier in Nederland het mees' actueel in de sec toren van politiek en sociaal leven. Misschien wel het allermeest in de laat ste. Want daar wordt er druk uitgeoefend van buiten, maar laten ook krachten van binnenuit zich merken. EEN drukmiddel van weinig-princi piële, maar opmerkelijke aard is het verdwijnen van kleine structuren in h. i Nederlandse werkmilieu. De periode van kleine fusies is overgegaan in die van grotere en grote fusies; de mensen die hierbij betrokken zijn voelen dat ze zelf ook alleen maar in grotere ver banden nog meetellen. De ondernemers hebben hun organisa tiepatroon vrij snel en zonder veel ver toon gewijzigd. Protestanten en katholie ken hebben de confessionaliteit weliswaar bij hun zeer hechte onderlinge samen werking niet opgegeven, maar hun sa menwerking in federaties gaat dikwijls Aan samenwerkingsorganen ontbreekt het de vakbeweging evenmin. Toch is daar de druk van buiten en van binnen uit om veel verder te gaan met de sa menwerking het grootst. Bij het N.V.V dat vooral ook heeft op financiële, prak tische en tactische aspecten, worden de confessionele zusterorganisates vrien delijk maar intensief bewerkt; bij de confessionelen en in dit geval het N.K.V nog meer dan het C.N.V. voelt men de principiële argumenten om zelf standig te blijven zwakker worden. De zeer snellle evolutie binnen de Kerk met de nieuwe opvattingen omtrent de plaats en taak van de christen in de we reld spreekt menigeen in dit verband even sterk aan als opportuniteitsredenen anderen. rp EGEN deze achtergrond moet men dan 1 ook de medeling van de heer L. Brou wer. voorzitter der katholieke bouwvak arbeidersbond zien, dat zich onder zijn leden een duidelijke opinie over de sa menwerking met andere vakbonden en vakcentrales aan het vormen is. De bouwvalckersbond wil ook graag concrete verdergaande vormen van sa menwerking, maar moet wachten op enkele beleidsconclusies van het Neder lands Katholiek Vakverbond in zijn ge heel. Dit N.K.V. voelt merkbaar de druk van binnen uit, maar het moet niet alleen zekerheid hebben over de juistheid van één etappe, maar over de hele weg die in de nabije toekomst kan worden afge legd. En dat is geen gemakkelijke zaak. 1 Want ook op de dag van vandaag is de verantwoordelijkheid van een katholieke vakcentrale in de maatschappij toch wel een andere dan die van de historische katholieke geitenfokkersvereniging. Volksstemming in West-lrian geen Nederlandse zaak meer INDONESIë heeft met veel moeite West-lrian (Westelijk Nieuw-Guinea) aan zijn grondgebied kunnen toevoe gen en het is voorstelbaar dat het de ze aanwinst onder alle omtsandighe- den wenst te behouden. Indonesië heeft destijds vrijwillig zelfs concessies zijn vrijwillig op zich genomen na «en geruime tijd Indonesisch bestuur een volksstemming toe te staan, waar bij de bewoners van West-lrian mogen kiezen of zij bij Indonesië willen blij ven of de zelfstandigheid wensen te be oefenen. De vroegere machthebbers van In donesië hebben deze concessie nooit ernstig genomen. West-lrian bleef wat het in de Nederlandse koloniale tijd was: een achtertuintje. Corrupte mili taire en civiele leiders, die ongetwij feld liever bij de Djakartase sate- roosters zaten, trachtten zich het leven ln deze achtertuin zo aangenaam mo- gelijk te maken; de nog uit de Neder landse tijd stammende voorraden ga ven daar alle aanleiding toe. Boven dien matigden zij zich jegens de auto- tochtone bevolking van West-lrian een houding aan, die zij klaarblijkelijk hadden afgekeken van vele vroegere heersers over Nederlands-Indië, de Ne derlanders, die er nimmer een geheim van maakten dat God de rangen en stan den gewild had. De hedendaagse Indonesische rege ring denkt over verschillende zaken an ders. De tegenwoordige minister van Bui tenlandse Zaken, Adam Malik heeft zich furieus uitgelaten over de wijze waarop West-lrian door de Soekarnistische voorlopers is behandeld. Hij heeft ook, bij meer dan een gelegenheid, aange kondigd, dat de overeengekomen volks stemming zal gehouden worden. Hiermee is het dilemma duidelijk. Hoewel belast met de erfenis van haar voorgangers, kan de huidige Indonesische regering zich onder geen voorwaarde veroorlo ven het bezit van West-lrian door een volksstemming, die trouwens maar een doekje was voor het bloeden was aan vechtbaar te laten worden. Zij zal het ook beslist niet zo ver laten komen. Dit is reëel beschouwd, maar goed ook. Het alternatief voor de bewoners van West-lrian een land waar een volksstemming niet uitvoerbaar is onafhankelijkheid en niet terugkeer in de Nederlandse schoot. Onafhankelijk heid, waarin nog onvoorstelbaar primi tieve omstandigheden bestaan, heeft ze ker geen toekomst. Zo'n land zou onher roepelijk vallen onder de voogdij van machtiger buurlanden. Voogdij dan door de VN? Een instelling als de VN ziet vooralsnog geen kans zijn eigen primaire taak naar behoren uit te voeren, namelijk orde te scheppen in de gehele wereld. Een land als Australië een van de buurlanden zou inderdaad over het technisch ver mogen beschikken om West-lrian in zijn ontwikkelingen te helpen, maar Australië worstelt door zijn Angelsaksische tra ditie met kleurvooroordelen en is alleen al uit dien hoofde voor een dergelijk voogdijschap totaal ongeschikt. Boven dien zal het met Oostelijk Nieuw-Guinea zijn eigen.'moeilijkheden -gaan krijgen, waarbij men wel mag aannemen dat Indonesië daarbij betrokken raakt. Hoe men het ook keert of draait: de finitieve bevestiging van de bestaande toestand is de enige oplossing, ook al be staat er in West-lrian een verzetsbewe ging en ook al zal hier en daar de hand worden gelicht ten aanzien van de uit voering van de volksstemming. Welis waar wordt de kwestie West-lrian in Nederland dat overigens in dat deel van de wereld politiek niets meer te zoe ken heeft emotioneel benaderd, maar toch zal men zich moeten realiseren, dat Nederland zelf ook enige schuld heeft aan de ietwat onbevredigende si tuatie: tijdens de Nederlandse voogdij over westelijk Nieuw-Guinea heeft men van meet af aan de weg naar Djakarta afgesloten gehouden en zo een stemming gekweekt, die men in grote trekken anti- Indonesisch kan noemen. Toen Neder land enige jaren geleden, de zaak over haast via de VN aan Indonesië over droeg was het verder duidelijk, dat de volksstemmingkwestie een zaak was tussen Indonesië en de VN. Daarbij zou Nederland niet meer betrokken zijn. Het is beter dat het zo blijft. DEN HAAG „Mogen zijn nabestaan den kracht putten uit het overweldigen de medeleven dat dit onherroepelijke af scheid begeleidt". Aldus 'n huisvriend van Thom Kelling, gistermiddag op de algemene begraafplaats aan de Haagse Kerkhoflaan, waar vele honderden de zaterdag overleden orkestleider-zanger de laatste eer bewezen. Onder die belangstellenden waren tal van bekende figuren uit de artiestenwe reld, zoals Charlie Nederpelt, Dick Wa- ma, Conny Van denbos, Malando, Cees de Lange, Pim Reintjes (TROS), John de Crane, Eric van Ingen van de Haag se comedie en regisseur Ton Lutz. In de aula van de begraafplaats sprak onder meer de heer Lammers, namens de Rotary-club den Haag Zuid. Hij zag Thom Kelling als een echte Rotary-vriend, een van de beste soort en bracht dank voor diens grote vriend schap, speciaal voor de jeugd. Namens de HAC (Haagse Artiesten Club) sprak Don Vermeire, poppenspeler. Ook hij had Thom Kelling meegemaakt als iemand die altijd voor iedereen klaar stond. „Je was een goed en fijn mens, een ware vriend". Wim Kuiper die na mens de collega's en orkestleden van Thom Kelling het woord voerde, zei: „Je bent in die twaalf jaar dat ik deel heb uitgemaakt van jouw orkest iemand geweest die zowel met de high society, zowel met soldate. zowel met chronisch zieken als met spastische kinderen kon opschieten. Als jij op het toneel kwam dan „was het er". Ik wil alleen zeg gen „adios", dat betekent tot ziens, ga met God. Ik hoop van harte dat je in God de rust mag vinden waar hier nooit tijd voor was". Veel van de aanwezigen werd de ont roering te machtig, toen in de aula een band werd opgezet met „Brasil", het openingsnummer Thom Kellings mu ziekprogramma's. Aan de groeve sprak een vriend des huizes, die names de familie dankte voor de overstelpende bewijzen van me deleven. Tal van kransen waren neege- legd, onder andere van de Nederlandse Sportfederatie, van de Dienst Welzijns zorg van de Koninklijke Luchtmacht, van het Nieuw Rotterdams toneel, de Rota- ry-club, de Skymasters, Phonogram, en van talrijke familieleden en bekenden. Coba Kelling, moeder van de overlede ne zei: „Bedankt, Thom, voor alles", waarmee zij het gevoelen van alle bij de begrafenis aanwezigen vertolkte. Partijtop en Kamerlidmaatschap TVIEUW Links heeft weer eens actu- eel gemaakt de kwestie of het wel goed is dat de hoogste partijleiders hun functie combineren met een zetel in de Tweede Kamer. Van het bestuur der Partij van de Arbeid zou te weinig kracht en initiatief uitgaan, omdat voor zitter en secretarissen belast zijn met belangrijk politiek werk in de Kamer fractie. Waarbij nog komt dat alsdus Nieuw Links mede door de domine rende plaats die fractieleider Den Uyl opeist, de partij te veel aan de lei band van de fractie meegevoerd wordt. Het probleem van de relatie tussen partijtop en Kamerlidmaatschap doemt bij tijd en wijle ook in andere partijen op. Bij de KVP bijvoorbeeld is herhaal delijk bezwaar gemaakt tegen de dub belfunctie van haar partij voorzitters en secretaris, waartegen dan weer werd aangevoerd, dat het voor de partij zo nuttig was, wanneer haar hoogste lei ders directe kennis hadden van het werk van de fractie. Vaak speelt in dit soort kwesties ook een rol, dat zonder de schadeloosstelling als Kamerlid een voorzitter moeilijk vrij kan worden gemaakt om uitsluitend po litiek werk te verrichten. Iedereen is het waarschijnlijk wel erover eens, dat de dubbelfunctie behalve enkele voor delen ook nadelen met zich mee brengt Nieuw Links wil in de socialistische partij de knoop graag radicaal doorhak ken; er zou een sterke schelding moeten komen tussen het werk van d- fractie Ambtsverlating YS neemt toe NEW YORK (AFP) Sinds 1 janua ri van dit jaar hebben 463 seculiere priesters in de VS hun ambt neergelegd, dat is 31 percent meer dan in dezelfde periode van het vorig jaar, zo heeft de Amerikaanse Vereniging voor Pastorale Vernieuwing gisteren bekendgemaakt. Hoeveel ordesgeestelijken er zijn uitge treden, is de vereniging niet bekend. Van deze 463 waren 54 al meer dan 15 jaar priester. Sinds 1 Januari 1966 hebben in totaal 1.183 seculiere priesters hun ambt neergelegd. en de partij; in geen geval zouden de hoogste partijbestuurders in de fractie zo'n taak mogen krijgen, dat die het grootste deel van hun tijd en capacitei ten vergt. Voor het probleem hoe de vrijgestel de partijtopbestuurders dan betaald moe ten worden, heeft Nieuw Links een pi kante suggestie. Na de fikse verhoging van hun schadeloosstelling die op komst is, zouden de PvdA-fractie-leden alle maal 4 0^ gulden in de partijkas moe ten storten, om op die manier een rede lijke betaling van de topfiguren, die uit sluitend partijwerk verrichten, mogelijk te maken. Het merkwaardige is, dat in de Twee de Kamer socialistische fractieleden zich achter de fikse schadeloosstellings verhoging hebben gesteld onder het mot to, dat alleen op die manier een garan tie wordt geschapen dat Kamerleden uitsluitend of in hoofdzaak werkzaam zijn als volksvertegenwoordiger in de Staten Generaal. In andere politieke par tijen was er reeds sprake van een ze kere afdracht van een deel der schade loosstelling. Gaat het nu zo worden, dat straks van een flink deel der Kamerle den de schadeloosstelling een andere be stemming krijgt, dan die op grond waarvan ze werd toegekend? Dan had men in de Kamer beter een wetsontwerp tot subsidiëring van poli tieke partijen aanhangig kunnen ma- Prins Andrew naar kostschool J LONDEN (AP) De achtjarige prins Andrew, tweede in de lijn der Britse troonopvolgers, heeft vandaag zijn eer ste lange broek gekregen en is vervol gend naar de Heatherdown kostschool gegaan. Koningin Elizabeth en prins Philip hebben hun zoon na de lunch gezamen lijk naar de school gebracht, die twaalf km van Windsor Castlt te Ascot staat. (Van onze moderedactie) PARIJS Een tikje ro mantisch, een beetje folk loristisch en zelfs enigs zins sportief is het nieuwe kapsel voor herfst en win ter 1968/ 1969. De naam van deze nieuwe lijn: „La Catoganc" wat in het Nederlands zoveel wil zeggen als „opgerolde haarvlecht". Gisteren, donderdag 12 sep tember, maakte het Syn dicaat Haute Coiffeure Frangaise et Coiffure Creation" in Parijs bekend wat de befaamde kappers van het syndicaat hebben onworpen. Te verwachten was dat de schokkende gebeurtenissen deze zo mer in Parijs van invloed zouden zijn. Toch hebben de coiffeurs gemeend niet teveel inspiratie in eigen land te moeten opdoen. Zij kozen daarom liever voor een andere op han den zijnde belangrijke ge beurtenis: de Olympische Spelen in Mexico. De haarstylisten wilden een kapsel brengen dat paste bij het moderne leven en de goede smaak van de hedendaagse vrouw. Zowel voor sport spel als uitgaan biedt deze nieuwe lijn ge- wense mogelijkheden. Het prettige van deze nieuwe haarmode is dat ze zowel kan worden toegepast bij lang, als kort haar. Wel behoort het volume op de achterkant tot uitdrukking te komen. Daarom is het nodig om een dergelijk kapsel enige stevigheid te geven door een permanent wave of een modeling, teneinde de houdbaarheid te verzekeren. De nieuwe haartinten zijn warm en kleurrijk met een gamma van beigeblond tot kastanjebruin. ,JLa Catogane" maakt een zeer gesoigneerde en ele gante indruk. Het volume van de nieuwe coiffure heeft door de opgaande lijn twee verschillende aspecten: het ene door het als het ware door trekken van de lijn. lo pende vanaf de wenk brauwen, het andere sterk rekening houdend met. de- lijn van de kaak. Het haar mag ook met ponny wor den gedragen, dit hangt af ran de welving van het voorhoofd. Afscheid van Thom Kelling. Vóór de groeve, met lichte jas, zijn moeder, Coba Kelling. Namen die je nooit vergeet: Louis Davids In de door Wim lbo gepresenteerde serie „Namen die je nooit vergeet", wordt vanavond, leven en werk van de beroemde cabaretier Louis Davids be licht. Uit een veelheid van gegevens is een programma samengesteld waar in de veelzijdige activiteiten van Louis Davids onder de loep worden genomen Zijn onvermoeibaar streven naar de top in de wereld van de kleinkunst wordt aan de hand van zijn tot nationaal be zit geworden liedjes en uitspraken van befaamde artiesten, die met hem heb ben gewerkt, in beeld gebracht. Aan dit door Fred Rombouts gere gisseerde programma werken bekende cabaretartiesten van nu mee, onder wie Adèle Bloemendaal, Jasperina d. Jong, Fiet Koster, Henk Elsink, Frits Lam- brechts en Ramses Shaffy. Voor deze aflevering werden opnamen gemaakt in Amsterdam en Scheveningen. Verder werd gebruik gemaakt van archiefop namen van de Stichting Nederlands Filmmuseum Polygoon Profilti. De overige medewerkenden zijn: Aaf Bouber, Henriëtte Davids, Mary Dres- selhuys. Dora Paulsen, Martie Verde- nius, Harry Boda, Bert van Dongen, Cor Lemaire, Sylvain Poons en Willy Walden. Ruud Bos schreef voor de lied jes de arrangementen (Ned. I 21.20 RADIO PROGRAMMA ie. hoorspel. TROS: rondo: gesprek met een jazzliefhebber. 19.20 Geloven in opstand. lezing (II). 19.30 Nieuws. 19.35 Criterium: kunstkroniek. 20.00 Jazzmuziek. 20.45 Uitdaging onze houding tegenover nieuwe denkbeelden, lezing. VARA 21.00 Operafragmenten (gr.). Nieuws. 22.40 Mededelingen. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Pret tig weekend: licht muziekprogramma. 23.55 ken 18.40 Lichte muziek. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte muziek. 19.00 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.40 Gevarieerd uziekprogramma. 20.30 Amusementspro- ZATF.RDAG tenprogram. voor de militairen. KRO: 14.00 P. M.: een weekblad met veel plaatjes. (18.00 Nieuws.) NRU: 16.30 Wat het oor niet tlsch strijdlied.^ 135°: gevarieerd1 progi - met Holiday on Ice - DEN HAAG Petra Burka, wereld kampioene kunstrijden en sinds enige tijd gevierde ster in de Amerikaanse ijs- show Holiday on Ice, komt in novem ber naar Nederland. Zij is topsoliste in de nieuwe show van Holiday on Ice, die van woensdag 13 tot en met donderdag 21 november te zien is In de Energie hal te Rotterdam en aansluitend van vrijdag 22 november tot en met zondag 1 december wordt vertoond in het nieu we RAI-gebouw te Amsterdam. Petra Burka is de laatste van de ve le wereldkampioenen die zich bij het ge zelschap van Holiday on Ice voegden. Haar moeder. Ellen Burka. was kam pioene van Nederland in 1946, het jaar waarin Petra te Amsterdam werd ge boren. De Burka's verhuisden later naar Canada. Petra werd tijdens de Olympi sche Spelen in 1964 derde na Sjouke Dijkstra en Regina Heitzer. In 1965 be haalde zij in één jaar tijds de titels van kampioene van Canada, kampioene van Noord-Amerika én in Colorado Springs wereldkampioene. In de nieuwe „Sace Show" schaatst Petra o.m. de rol -van „.Koningin van de maan" in een modern ep spectacu lair maannummer, compleet met een zwevende ruimteraket. Andere sterren in de show zijn de vermaarde Canadese „matroos"-ijskomiek. Guy Longpré, na vele jaren afwezigheid terug uit Amerika, verder de vijfvoudige kampioene van Frankrijk Dany Rigoulot, Amerika's grootste ijsclown Eric Waite die zijn Europese debuut maakt, de Amerikaan se kampioen Ray Balmer, wereldkam pioen Donald McPherson. het Ameri kaanse adagio-paar Bob Hillis en vele anderen, waaronder het Holiday on Ice- ijsballet met 36 girls en boys. ROTTERDAM (KNP) De hoofdre dactie en de vier uitgevers vfcn „Sur- sum Corda" het o fficiële bisdomsblad van het bisdom Rotterdam hebben gis teren besloten dit weekblad per 1 janua ri 1969 te laten verschijnen in het zoge naamde weekendformaat onder de naam „Onderweg". „Slippers", Alan Ayckbourns komedl. der vergissingen, is in het vorige sei zoen een groot succes voor toneelgroi Centrum geweest. Dat was voor hand liggend. Gezien het genre: e« soort „Hoera een jongen!" met ee pikanterie. Gezien ook de bezettini met o.a. een onzer betere comedienne Mary Dressclhuys en een onzer v< naamste acteurs: Guus Hermus, die in het komische genre pleegt uit t< blinken. Het heeft 146 voorstellingen gehaald vrijwel aan één stuk. Wij hadden het ..gemist", een t.v.-criticus heeft n maal weinig theatertijd, en we waren daarom blij dat de AVRO ons een t.\ voorstelling annonceerde. Die voorste ling zagen we gisteren en achteraf w. ren we er toch niet zó blij mee. Niet omdat „Slippers" een nogal ba nale komedie is. Het genre hoeft t< slotte niet op een goudschaaltje. M« wèl omdat er geen effectieve t.v.-adap- tatic van gegeven werd. Van dat melis uitgesponnen eerste bedrijf by voorbci had driekwart geschrapt kunnen \V( den. Niet in de theatervoorstelling, waar men het publiek niet tc snel naar huis kan sturen, maar wèl voor t.v„ waar de tijdsduur slechts van betrek kelijk belang is. Ernstiger was overigens het euvel dat deze laatste voorstelling precies zo werd gespeeld als die 145 andere. Dus op de goedlachse zaal die er niet was de« keer. En met heel sterk aangezet spel dat in de t.v.-close-up iets onverdraag lijks krijgt. We kregen de indruk dal men na 145 toneel-„repetities" maar had afgezien van een grondige t.v.- voorbereiding. Het gevolg was vrijwel ruïneus voor de twee hoofdrollen die in hun routineuze gemaaktheid te veel van hun kracht verloren en daardoor de wezenlijke zwakte van het toch zo bondig geschre ven spel duideiyk aan het licht brach ten. Bij het jonge paar schoot Ina van der Molen duidelijk tc kort, zy had bo vendien de handicap van de. vergelij king met haar rol in De glazen stad. Alleen Jeroen Krabbé was eigeniyk be vredigend, omdat hy althans in de twee laatste bedrijven natuuriyk spel ten toon spreidde. Overigens was deze opvoering kenmer kend voor de situatie waarin ons t.v- toneel zich bevindt: een gesubsidieerd gezelschap behaalt een „waanzinnig succes" van meer dan 140 goed voor bereide voorstellingen. Zij bereikt daar mee pakweg 100.000 mensen. Maar een goede voorbereiding voor een t.v.-voor stelling ervan blijkt niet mogelijk. Die bereikt zo'n vier miljoen kijkers die door C.R.M. in de kou zijn gezet. Vg ADVERTENTIE) Zoekt U moderne of klassieke modellen Constant - Love - Anjer - Desiree Martinshof ook met briljant JUWELIER v. d. WATER HEEFT ZE HAARLEMMERSTRAAT 181 Zeer grote keuze. Op het graveren kunt U wachten en zonder kosten verhoging. ALTIJD VOORDELIG 's Maandags gesloten. TELEVISIE HEDENAVOND NEDERLAND I STER (Reclameuitzendingen ot 18.55, 19.03, 19.56 e 20.16) NTS 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO 19.06 uur: De avonturen van Cristobal, t.v.-serie 19.32 uur: Samenspraakjes. a musementsprog r NTS 20.00 uur: Journaal KRO •20.20 uur: Bonanza, t.v.-serie 21.10 uur: Miva, documentaire 22.15 uur: Brandpunt, actualiteitenrubriek NTS 22.45 uur: Tweede journaal NEDERLAND II STER (Reclameuitzendingen o 18.55 en 20.16) NTS 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.03 uur: Weekjournaal voor gehoorgestoorden 19.25 uur: Open oog, signaleringsprogr. 20.00 uur: Journaal TROS 20.20 uur: Honey West, t.v.-ser 20.45 uur: Fado's, volksmuziek 21.10 uur: The big valley, t.v.-serie 22.00 uur: T. Talenten Test, muziekprogramma NTS 22.30 uur: Tweede journaal Televisie morgen NEDERLAND I VPRO 16.00 uur: Nieuws in het kort 16.02 uur: Joe Archer Show. muziekprogramma 16.37 uur: Filmherinneringen 16.57 uur: Fiesta Mexicans, filmimpressie De met aangegeven programma's zijn kleurentelevisieprogramma's. lalorgelmuziek ?st en zangsolist. 12.10 Een nieuw artiesten. 12.26 Mededellnger 13.11 VARA-vai HILVERSUM TROS 20.4522.00 uur: De familiereünie, luisterspel 23.15—23.45 uur: Sentimental jóurney, muziekprogramma HILVERSUM II VARA 21.00—22.30 uur: NBC-Symfonie Orkest 22.55—23.55 uur: Prettig weekend, amusementsprogr. RADIO NIEUWSDIENST HILVERSUM I: 7 00. 7.30, 8.00. 8.30. 12.30. 18.30. 22.30. 23.55 HILVERSUM II: 7.00. 8.00, 11.00. 13.00, 16.00. 18.00, 19.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 rijd voor teenagers. 14.00 Ultl na voor de jeugd. 14.40 Radio ie. NRU: 15.00 Tot beter begrip: us muzlekluisteren. (15.20-15.40 Meer ove nlnder. lezing.) 16.00 Nieuws. 16.02 Molar Cenangan: een programma dat herinnert aa oen. VARA: 16.30 Operamuziek (gr.). 17.2 Radloweekjournaal. 17.55 Mededelingen. HILVERSUM II (240 m en FM-kanalen) - <RO: 9.00 Nieuws. 9 02 DJIn: gevarieerd pro- Nieuws. 14.03 T(w)lenerama: t(w)lenermacs- zlne. 15.00 Nieuws. 15.03 Lichte muziek. 15.» Country- en Westernmuzlek. 16.00 Nieuws. 16.03 Actualiteiten. 16.07 Licht puntenpro gramma. 17.00 Nieuws. 17.02-18.00 Hier en nu: wekelijkse sportshow, met Lichte mu- BRUSSEL NED (324 m) - 12.00 Nieuws 12.03 Gevarieerde muziek. (12.40 Weerbericht, nededellngen. programmaoverzicht en SOS- iws. 13.03 Millers Mixture: Miller Sext rolisten. 13.30 Zuidzeeserenade. 14

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2