Regisseur Henk Barnard: we zaten met de waardering ongeveer op Toonhoogte Huize Klivia vandaag voor t laatst de lucht in... Stichting RTN wordt weldra opgeheven Ze rijden hier nog steeds schokvrij op de dominee in PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1968 Alle beetjes moeten helpen YU ^NNEER de regering met nota's gaat werken, leidt dit niet altijd tot een overdeeld succes. Soms komt er uit zo'n nota immers niet veel meer dan een gedachtenwlsseling tussen 'n minister en de volksvertegenwoordiging, waarna men voorlopig weer over gaat tot de orde van de dag. Het ziet er naar uit, dat de nota ver keersveiligheid een gunstige uitzondering wordt. Nu mag dit zeker wel. In de eer ste plaats was het tempo van de over heid in deze zaak nu ook weer niet zo hoog als de ontwikkeling van het verkeer feitelijk vereist. Ten tweede blijft het aantal verkeersslachtoffers onrustbarend stijgen, waarbij in Nederland bij an dere landen vergeleken het hoge per centage dodelijk getroffen slachtoffers opvalt. Terwijl sinds 1965 het totaal aantal bij verkeersongevallen betrokken slachtof fers afneemt vorig jaar 63.941 liep t aantal gedoden in Nederland op van bijna 2500 tot 2855. Procentueel nam 't aantal gedode slachtoffers in Nederland zelfs meer toe als in de meeste Europe se landen. Er zal op verkeersgebied in Nederla/id dus in een drastisch tempo het nodige moeten gebeuren. \T OOR ledereen staat wel vast, dat ver- dere ontplooiing en verbetering van ons wegennet lhierbij een hoofdzaak blijft. In ons territoriaal kleine, druk-be- zochte en dicht-bevolkte land is de ver- keersintensiviteit zo groot dat elk risico feitelijk al een aanleiding tot ongeluk ken vormt. Maar het wegennet is niet het enige veld waar de middelen om de verkeers onveiligheid te bestrijden gevonden moe ten worden. Eij het zoeken naar andere middelen blijkt de verkeersnota van mi nister Bakker toch een nuttig hulpmid del te zijn. Minister en Kamer voeren een gedachtenwisseling die zich niet be perkt tot theoriën, maar die over heel praktische zaken gaat. Dit lijkt ons de manier om via een nota tot een goed stuk regeringsbeleid te komen. In de nota worden inderdaad verschil lende maatregelen aangekondigd die met betrekking tot onze verkeerswetgeving op komst zijn. Enkele van die maatre gelen betreffen slechts details; anderen gaan over meer ingrijpende zaken: ver plichte bloedproef, verplichte autokeu ring, verplicht stellen van 't dragen van een valhelm, verplicht aanbrengen van veiligheidsgordels, meer voorlichting over verkeersregels, meer controle op wegverkeer, eventueel hernieuwd rij-exa- men na delicten. TEGEN onderdelen van hel paket voorstellen dat de verkeersnota na de schriftelijke gedachtenwisseling met de Kamer laat zien, zijn bezwaren inge- We geloven dat de bewindsman zelf de eerste zal zijn om te erkennen, dat ook hij het ideale middel om de ver keersonveiligheid te kunnen bestrijden niet gevonden heeft. Bovendien zal dit middel nooit kunnen worden geprodu ceerd door èèn radicale maatregel. In dit geval geldt: Met alle beetjes helpen. Minister Bakker kampt ook met het probleem, dat op verkeersgebied de ène expert vaak dit en een ander dat als het beste aanbeveelt. Reeds uit het feit, dat de minister bepaalde in het bui tenland geldende spelregels niet of nog niet over wenst te nemen, omdat hun goede uitwerking óp de verkeersveilig heid onvoldoende vast staat, blijkt hoe zorgvuldig door de bewindsman en zijn medewerkers gewikt en gewogen wordt Dan mag verder zeker wel gelden, dat wie het volmaakte nog niet kan opdie nen, in dringende gevallen met het best- mogelijke moet volstaan. De verkeers onveiligheid is zeker zo'n dringende aan gelegenheid. Al met al lijkt ons het beleid zoals dit nu door de minister werd uitgestippeld een goed uitgangspunt om verder te kun nen gaan. Mits aan de verbetering van het wegennet een hoge plaats op Neder- land's urgentielijstje gegarandeerd blijft. Als vanavond tegen zessen de laatste meters band met opnamen van „Ja zuster, nee zuster" uit het ingenieuze ampexapparaat rollen, be tekent dat het onherroepelijke einde van de ongetwijfeld meest succesvolle serie uit het vaderlandse teeveebestel. Na vanavond zullen jong en oud nooit meer vertederd worden door Opa Jongewaard als hij bij het binnenkomen van het zo onrustige rusthuis Jet met een stop pelig kusje begroet; nooit meer zullen de lage streken van Boze Buurman Boordevol door een hogere macht en de zuster worden afgeschaft; nooit meer ook zal het fundament van het be lendende Boordevol-perceel schudden onder het geweld van de ingenieurse proefnemingen. „Ja zuster, nee zuster" zal nog slechts voortleven in de herinneringen van het beeldbuizend pu bliek, dat de zaterdagse boodschappen vóór vijven afdeed, om toch maar op tijd in het rust huis te zijn. De banden zullen op de planken van het teeveearchief liggen te verschralen tot we misschien tien jaar verder zijn en zij als curiositeit (zoals nu „Hommeles") den kijkenden volke worden getoond. Volledig geïntegreerd in AVRO A VRO-bode en Televizier samen bijna miljoen (Van onze om roepcorrespb'nde'nt EINDHOVEN. Tijdens tic aïgenteóe ledenvergadering, welke de AVRO/RTN ditmaal hield In de Stadsschouwburg van Eindhoven, heeft de voorzitter mr. dr. L. H. Slotemakcr vanmiddag verklaard dat de RTN als stichting zal worden op geheven. Na ven te hebben gerelaveerd dat de oplage van de Avrobode en Tele- vitler een kluein miljoen bedraagt onder welk getal zich meer dan 830.000 leden bevinden, verklaarde hU dat de beginsel- overeenkomst die in 1967 werd gcsloien met de RTN zal worden vervangen. De nieuwe overeenkmost houdt in, dat er een schema is ontwikkeld om te komen tot pariteit in het dagelijks bestuur tus sen AVRO- en RTN-vertegenwoordigers. Sport via t.v. en op de radio HILVERSUM Het N.T.S.-sportpro- gramma dat op zondag 8 september van 19.30 tot 20.25 uur op Nederland 1 wordt uitgezonden omvat de volgen de onderwerpen: de voetbalwedstrij den F. C. Twente ADO, HVC Elinkwljk, HW tegen de oud inter nationals; St.-Legéredraverijen op Dulndigt (paardesport); Europees kampioenschap touwtrekken in Borculo (Old). Het NRU-sportprogramma Langs de Lijn zal zondag (14.30-17.00 uur, Hil versum I en 18.10-18.30 uur, Hilversum 11) verslag doen van o.m. de volgende sportevenementen: de voetbalwedstrij den F.C. Twente ADO, MVV PSV, Roda JCFortuna Vlaardingen. Hol land SportGo Ahead en NeeDWS; de atletiekwedstrijd voor dames Frankrijk-Nederland-Zweden; paar- paardenkoersen Duindigt en Groningen; open zeilwedstrijd in Medemblik; korf bal en handbal. Redactie: Jan Dassen, Wim Hoogendoorn, Theo Koomen en Dick van Rijn. Samenstelling en regie- Roei Rengers. Bij de in het AVRO-bestuur opgenomen RTN-bestuurders zal zich thans voegen mevrouw Vos-Warnecke, die de plaats van de heer Van Asperen zal innemen, die statuiair aftreedt. De heer Slotemakcr vervolgde: „Nu voldoende inspraak van de uit de RTN. afkomstige bestuursleden in de AVRO is gegarandeerd, zal de RTN als afzon derlijke stichting worden opgeheven of buiten werking gesteld. Daarmee zijn dan beide organisaties volledig een geworden. Deze besluiten van AVRO/RTN-bestu- ren zullen zo spoedig mogelijk tot uit voering worden gebracht. Het wachten is slechts op enkele formele juridische maatregelen. Uit de omslag van hel nieuwe pro gramma-overzicht van de AVRO-radio en -televisie blijkt al duidelijk, dat de naam RTN in de toekomst uit de publikaties en in de aankondigingen op het scherm en via de microfoon zal gaan verdwijnen. Sprekend over de nieuwe -omroepwet verklaarde de heef Slotemaken dat de AVRO een voorstander is van een open bestel, maar anderzijds tegen versnip pering en het kunstmatig creëren van uitzendorganisaties al NRU en NTS. Laatst genoemde organisaties zijn van dienstverlenende instanties wettelijk ge bombardeerd uitzendgemachtigden met een wettelijk vasgelegd zeer hoog per centage van de zendtijd. Ze zijn thans geen zendgemachtigden met een beperkte programmataak meer, doch gewoon om roepen met een totaal programma met driemaal zoveel zendtijd als de grootste particuliere omroep. In juli 1,7 miljard belastingontvangsten (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Over juli bedroegen de belastingontvangsten ruim 1,7 mil jard gulden. Om precies te zijn: 1.757.856.000 gulden. Hiervan bestond bijna 500 miljoen uit loonbelasting, ruim 400 miljoen uit omzetbelasting en ruim 126 miljoen uit benzine-accijns. Bij de kohierbelastingen (inkomsten-, vennootschaps-, vermogens-, grond- en personele belasting) werden aanslagen opgelegd voor ruim 166 miljoen over het boekingsjaar 1967-1968 en voor één mil jard over het boekingsjaar 1968-1969. Weemoed alom, niet alleen bij de kij kers (van nul tot 94); niet alleen bij de spelers, maar ook bij regisseur Henk Barnard wiens aandeel deze serie mins tens zo groot is als dat van ons aller Annie M. G. Schmidt „Ja zuster, zuster" heeft 2Vi jaar van zijn c tieve leven in beslag genomen; het be tekende 2jaar zwoegen, 2'/* jaar dag en nacht bezig zijn, 2'/t jaar vechten om zijn opvattingen gerealiseerd te zien. Henk Barnard, fors besnord, niet- roker vlotte prater is er zoals gezegd een beetje weemoedig onder. „Maar daar staat tegenover", zegt hij, „dat je gedwongen wordt iets nieuws te be ginnen. En er komt bij dat je de in zichten en ideeën die je ondertussen hebt verworven, maar in dat program ma niet kon gebruiken, elders kunt gaan toepassen. Telefonist of regisseur Henk Barnard is met elke aflevering van „Ja zuster" ongeveer een maand bezig geweest. „En dan had Ik als enige regisseur nota bene nog wel een script-girl die me een massa werk uit handen nam. Want je zit je werke lijk wei eens af te vregen wat je nu eigenlijk bent: zakenman, manager, te lefonist of regisseur Als oorzaak van het verdwijnen van ...Huize Klivia" noemt Henk Barnard 't feit dat in Nederl. alles te klein wordt opgezet. „Een serie kan zo doodgewoon geen lang leven hebben; Annie moest alles zelf doen. Neem Engeland, neem de Lucy Ball-show: daarvoor zijn drie, vier tekstschrijvers dagenlang aan het brain-stormen. Daar komt nog bij dat hoe goed onze acteurs ook zijn. ze niet op de lange afstand zijn ingesteld. Kijk, je moest eigenlijk voor zo'n serie tien weken achter elkaar de studio voor je alleen hebben, dan kon je de hele zaaK afwerken, inééns. Maar ja, da's weer een kwestie vah geltf en een "kwestie van de gezelschappen die hun spelers voor zich opeisen.Zo draai je in een zelfde beroerde kringetje rond Over die studio-faciliteiten is de ma ker van Ja zuster, nee zuster, niet zo best te spreken. Zoals bekend moeten eventuele opnamen zes weken tevoren „wel niet op gezegeld papier, maar dat scheelt erg weinig" worden aan gevraagd. Tevoren en daarna: verga deren, vergaderen, vergaderen. „Op 't operationele vlak gaat het hiet in Hilversum allemaal wel op rolletjes. Maar op 't organisatoriche vlak is al les dood, hartstikke dood-georgani- ..Het gevolg daarvan is dat je als re gisseur het gevoel krijgt dat je dood- moederziel alleen werkt, en alleen voor jezèlf. Alle andere mensen, technici, administratoren, 't zijn barrières die genomen moten worden. „Je moet je programma aanpassen aan de facilitei ten". zeggen ze dan. Mijn antwoord is: dan zaten we nu niet in Studio III maar netjes in Irene.. Je krijgt door die bedonderde overorganisering echt nit meer het gevoel dat het bok hun vreten is waar je voor werkt en niet alleen voor je eigen kalfslapje. Het wordt hoog tijd dat die belachelijke in vloed geëlimineerd wordt; er zitten bij die zogeheten productie-coördinators grote jongens, kerels die we broodno dig hebben. Ze doen daar het werk van een mulo-jongen, of mavo-jongen zoals dat tegenwoordig heet". Gast ingepast Weer even terug naar „Ja zuster, nee zuster" en Annie M. G. Schmidt. „Ik heb bijzonder prettig met haar samen gewerkt", zegt Henk Barnard. „Ze is razend knap en razend eerlijk. Een tekst voor Dick Swidde was ook voor Swidde. Een tekst voor Sonneveld was voor Sonneveld. En het knappe was dat ze die gasten altijd paste binnen het programmakader, zonder dat ze hun eigen identiteit verloren. Iedereen bleef als persoon herkenbaar. En in geen aflevering was er ook maar iets toevallig. Sonneveld met een komkom mer, Swidde en Sonneveld die elkaar achterna zitten, met als achtergrond muziek „Love, love" van de Beatles, ik bedoel maar.De serie is oor spronkelijk opgezet alleen voor de jeugd, maar al gauw werd er over die jonge koppies heen naar de vol wassenen geknipoogd. En da's eigen lijk logisch, precies hetzelfde als in de literatuur: alle goede, werkelijk goede kinderboeken kunnen ook door volwassenen gelezen worden: Sprook jes van Andersen, Alice in Wonder land, noem maar opAls iets wer kelijk goed is, is 't zó op 't leven geënt dat het voor iedereen geschikt js».,,,. „Het bedonderde is dat de teevee- jirogramma's voör de-jeugd, de sluit posten zijn op de begrotingen. Wij kregen voor „Ja zuster" ook pas meer geld toen bleek dat de serie succes had, we zaten qua waardering tussen haakjes ongeveer even hoog als Toon HermansWant waar vind je nou een behoorlijk informatief jeugdpro gramma? Geen enkele omroep die daarvoor meer dan een schamel be drag voor durft uittrekken. Maar wij maakten doodgewoon een goed pro gramma, en vergelijken met het bui tenland gaat niet op. Wat ze daar doen, kan hier ook. Het kwalijke is dat ze alleen de toppers gaan verge lijken, de buitenlandse middelmaat zien ze over het hoofd. Op de dominee We zouden hier ook eens het geld en de faciliteiten moeten krijgen voor een topproduktie, op elk programma- gebied. Dan kon je je daar tenmin ste aan optrekken. Nou richt men zich naar de grauwe middelmaat. Veertien jaar geleden leerden we: bij een dag sluiting moet je langzaam op de do minee inrijden, zonder schokjes Dat doen we nog steeds. Waarom niet Beng! de man recht voor de geeste lijke raap geschoten, juist zoals dat bij films gebeurt? Het lijkt wel of ze bij de teevee de celluloidpest hebben. Alles wat naar film ruikt: hoepla, overboord.Met onze serie heb ik dat niet gedaan, waar buitenopnamen worden gefilmd, hébben we buitenop namen gemaakt, e taak van de tee vee is: amuseren. En als je daar an dere technieken zoals film voor nodig hebt en kunt gebruiken, moet je dat Henk Barnard bekent desgevraagd, maar wel na enige aarzeling, dat de afleveringen met Hans Boskamp als Griekse gastarbeider en met Wim Son neveld in al die verschillende gedaan ten, zijn prettigste „Ja zusters" zijn geweest. „Bij Boskamp kwam dat doordat Johnny Kraaykamp het een week tevoren moest laten afweten. Een week voor de opnamen nota bene. Regisseur Henk Barnard (midden, met snor) bij de opnamen voor de Sonnoveldaflevering van tfJa zuster, nee zuster". Lmks op de ru.g gezien ingenieur Piet Hendriks, Opa (die zonder scheef mondje verdacht veel overeenkomst vertoond met Leen Jongewaard)Hetty Klivia Blok, een assistent en Arte Pruiselaar (Wim Sonneveld). Alle ellende die we daórmee gehad hebbenGrote bewondering voor Bos kamp, die dat allemaal op zo'n uitste kende manier oploste". Met Wim Son neveld heeft Henk Barnard doorge- woon fijn gewerkt. „Die zwembadin leiding bijvoorbeeld, die had doodge woon iets mesjokkes. De grote kwes tie is namelijk dat Sonneveld, Sonne veld moet blijven, zoals ik al zei. Men verwacht dat de gast als het ware „ingebouwd" is, maar hij-moet herkenbaar zijn. Je mag als regisseur zo'n artiest niet voorjfe zwijnen goo-, ien. Dat is dan jóuw verantwoordelijk heid. Maar Sonneveld is dan ook wel weer zo'n groot artiest dat hij niet kwaad is als een bepaalde scene ette lijke keren overmoet omdat er tech nisch iets fout is gegaan. Hij is een ras-perfectionist, die nooit met zich zelf tevreden is. Kijk, als zo iemand met je komt te werken, zit jegewoon met je komt te werken, zit je gewoon goed, omdat hij jóuw moeilijkheden ook ziet". En als er dan tóch iets fout gaat. is dat Jouw eigen schuld. Als je een programma signeert, moet je er ook achter blijven staan. De schuld op de techniek op de spelers schuiven is onzin: 't is jóuw werk. Loe Vandermeel. Of „De glazen stad" een Stein-sage gaat worden valt na de eerste aflev< ring moeilik te voorspellen. Het eers deel van een t.v.-feuilleton heeft vooral een „exposerend" karakter. De hoofd personen mochten erin worden geka rakteriseerd en de grondslagen van er gebeuren gaat moeten worden ge legd. Ons oordeel moet derhalve voorlopig zijn. En voorlopig zijn we van oordee dat de sfeer goed getroffen is en daL de bezetting op zijn taak berekend lijkt. Bijzonder gelukkig achten we het feit dat de NCRV voor deze serie Willy van Hemert als regisseur heeft kunnen aantrekken. Hij is een vakman die aandacht heeft voor de autentieke de- Dat bleek in de exposerende eerste aflevering bijvoorbeeld toen bij autobustocht van Den Haag SS n het Wcstland helemaal herkenbaar maakte. M^ar meer nog door verfijnin gen als het advocaatje dat vader Stein aan zijn vrouw biedt; zonder lepeltje dat hij daarna aan de theetafel gaat halen. Zo'n fragment heeft een ni tuurgetrouwheid die haast „documei tair" aandoet. Daarnaast. Zo'n levensechte rol a Johan te Slaa neerzette, dat was volk toneel in de allerbeste zin van h< woord. De verdere bezetting voldeed goed. De vele „op locatie" gemaakte op namen gaven de eerste aflevering t summum aan autenticiteit. Ons vo< lopig oordeel is heel positief. We hopen dat de volgende afleveringen de eerste indruk waar maken. „Rodeo" was gisteren aan een milde finale toe en zal t.z.t. worden voort gezet. We hopen dat dan bepaald on humane excessen zoals die in de eerste serie voorkwamen zullen worden ver- NCRV's „Hier en Nu" had een emotio nele, maar in feite weinigzeggende, bij drage over het „gebal Wilton Fijen- oord". Op „II" voerde AVRO's mede werker E. Peereboom een bijzonder in formatief gesprek met prof (Ned. Bank» Zijlstra. Misschien zou „Hier en Nu" (en andere nieuwsrubrieken) de wense lijkheid kunnen overwegen om het meer in deskundige part-time-medewerkers te zoeken dan in vaste redacteuren die specialistische kennis missen. ZONDAGMIDDAG NED. I Franz Léhars' Lustige Witwe De NTS zendt zondagmiddag 8 sep tember van 15.35 tot 17.15 uur op Ne derland I de operette „Die lustige Wit we" van Franz Lehar uit. De operette werd in 't kader van 't Bregenz festival op een platform in het Bodenmeer uit gevoerd. Het betreft hier eeen eurovi siereportage van de Oostenrijkse tele visie. De uitvoerenden zijn Sona Cervena, Getraud Eckert, Gudrun Gregori, Eve lyn Lear, Elfriede Pfleger, Lotte Ry- sanek, Helga Rosvange, Frans van Daa- len. Herbert Klomser, Claudio Nicolai, Friedrich Nidetzkv, Friedhelm Rosen- dorff, Paul Spani, Edd Stavjanik, Eber- hard Waechter en het Weense Staats- opera-ballet, het Bregenz festival koor oi.v Rudolf Schramek en Gerhard Dal- linger en het Weense Symfonie Orkest o.l.v Anton Paulik. De uitzending zal om plm. 16.30 uur worden onderbroken voor de toto-uitelagen. WEEKEND HILVERSUM 1 (402 m) - KRO: 18,24 Kanjer Koning Kompetitie 1908: uitslagen. nationaal vocalisten* 22.40 Mededelingen. 22.42 Overw Goalmuzikaal sportprogi commentaren, reportages, nieuwtjes te muziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (298 ni) - 1B.0U 18.16 Commentaar op het nieuw*. 10 herkenning: verzoekpiaten'programn Nieuws. 19.35 Artistieke Staalkaart NRU lOJS Internationale Gnudeamus Muziek weel* L Groot omroepkoor ma. 13.55-24.00 Niet BRUSSEL NED (324 m) sportuitslagen. 18.30 18.28 Paarde- Mededelingen. 22.42 Overweging. 22.45 Audlo-vlile op festivals. 23.55-24.00 HILVERSUM II (298 m) VARA: 8.00 trljdlled. 8.10 Voor Sportberlch- (gr.). 8.55 Inleiding hoogmis. 9.00 Eucharis tieviering. 10.00 Nieuw* en waterstanden. 10.15 Stereo: De Toon-Bank: licht 10.00 Promenade rleerd programma. (Om 9. Humanistisch Verbond: 9.45 uoraeei er het vooroordeel, door een rechter, een psychiater en een hoofdredacteur. Produktte en regie: Ed Peerebuom. IKOR: lo.oo Klnder- dlenst. 10.30 Dienst van Schrift en Tafel. VARA: 12.00 Nieuws, 12.02 Me delljke groeten: verzoekplaten. 13.00 13.07 Nederlandse Artiesten Revue op de plaat. NRU: 14.00 Nieuws. 14.02 Rome-An- kara-Madrid: programma voor gastarbei ders. 15.00 Nieuws. 15.02 Athana-Rabat- Warschau programma voor gastarbeid***. AVRO: Blues: billy time: Country 16.02 Rhythm 17.02 Radiojournaal met toto-uit slagen. 17.05-18.00 Muziek-Melange. BRUSSEL NED (324 m) 12.00 Licht mu ziekprogramma. 13.00 Nieuws, weerbericht, mededelingen, programms-overzlcht en SOS- berlchten voor schippers. 13.15 Gevarieerde muziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Opera- en bel cantoconcert. 15.00 Muzikaal portret. 15.30 bUlsten" (Ï7.00" èn' HM Nleuws)?°l8.30 r"k! godsdienstige uitzending. 19.00 Nieuws en HILVERSUM 1 (402 m) - KRO. 7 00 nerle: klassieke muziek (gr.) 0L3O Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nieuws). 8.30 Nieuws. 8.32 Toerlngclnb. va- kantletlps. 8.45 Voor de huisvrouw. NRU: 10.00 Stereo: Muziek van deze eeuw (opn). KRO: 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de zieken. 11.30 Bejaardenprogramma. 11.55 Mededelin gen. NCRV: 12.00 Stereo: Licht orkest (gr). 12.21 Voor boer en tuinder. 12.26 Medede lingen. 12.30 Nieuws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Parasolasldo: gevarieerd programma. 13.30 Stereo: Lichte gi ammofoonmuzlek. 14.05 Schoolradio. 14.30 Operatragmenten (gr). 15.00 Mlddagdlenst. NRU: 15.30 Zoeklicht op Nederland: Informatie over Groningen, afgewisseld met muziek. (18.00-18.02 Nieuws), 17.20 Overheidsvoorlichting: De radlo-orn- roep In Suriname, Spreker: De heer D. Hil- k leuters. 17.45 HILVERSUM rï (298' m) - VARA: 7.00 Nieuws en ochtendgymnastiek. 7.20 Socialis tisch strijdlied. 7.23 Uitgeslapen: lichte 9H - - reportages. (7.30-7.36 8.20 Uitgeslapen derne orkestmuz door de Nederlandse radio-orkesten VPRÓ 12.00 Blauwe maandag: gevarieerd progri 13.28 Mededelingen. Eén. praatje. 13 00 ieke muziek (gr). 14,25 Schoolradio. NRU: 14.45 Stereo I.tchte grammofoon nu>- AVRO: 15.15 Voor de vrouw. 15.45 landmuzlek (gr). 18.00 Nieuws. 16.02 o: Licht orkest (gr). 16.15 Stereo: Tc- NEDERLAND I STER (Reclameuitzendingen om 18.55. 19.03, 19.56 en 20.1S) y NTS iiJO uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort VARA 19.06 uur: Rawhide, t.v.-serie NTS 20.00 uur: Journaal VARA 20.20 uur: Sterren falen overal, amusementsprogr. 21.00 uur: Twee jaar later, gesprek •21.30 uur: Ironside, t.v.-serie 22.20 uur: Achter het nieuws, ^actualiteitenrubriek p,.r: Tweede journaal NFOERLAND II STER (Reclameuitzendingen o 18.55 en 20.16) NTS 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO •19.03 uur: Ooenluchtcircus 19.28 uur: Hardy's logboek, vliegavontuur NEDERLAND I NTS 15.30 uur: Nieuws in het kort 15.32 uur: Wegeninformatie 15.35 uur: Die lustige Witwe. operette 18.55 uur: Barend de Beer CVK'IKOR 19.00 uur: Woord voor woord, bijbelvertelling 19.05 uur: Zingend geloven NTS 19.30 uur: Sport 20.25 uur: Journaal AVRO 20.30 uur: Jaarvergadering 20.50 uur: De ware Jakob, t.v.-spel NTS 22.10 uur: Tweede journaal NFDERLAND II NTS 18.55 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Het geheim van t 19.55 uur: Evangelie NTS 20.00 uur: Journaal KRO •20.20 uur: Bobbejaanland, amusementsprogr. 20.50 uur: Alfred Hitchcock, presenteert, film programma 21.15 uur: Schwarz weiss blues', filmimpressie 21.30 uur: Profiel van Bobby en Jackie Charlton, voetbal NTS 22.20 uur: Tweede journaal VPRO 19.30 uur: Tekenfilmpjes 19.44 uur: Meisje - Basje - Bertje, film NTS 20.00 uur: Journaal VPRO •20.05 uur: Gilbert Bécaud, 20.45 uur: Bericht aan de leve den, documentaire •21.40 uur: Geef 'm de ruimte, muziekprogramma NTS Tweede journaal De met aangegeven programma's zijn kleuren/televisieprogramm KRO 20.00—21.30 uur: In antwoord op uw schrijven, verzoek platen 45—23.55 uur: Goal, muzikaal sportprogramma HILVERSUM II VARA 20.15—22.30 uur: Internationale Gaudeamus Muziek- week 1968 23.15—23.55 uur: Lui luisteren, relaxend programma RADIO NIEUWSDIENST HILVERSUM I: 7.00. 7.30. 8.00. 8.30. 12.30. 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM II: 7.00. 8.00. 11.00, 13.00, 16.00. 18.00. 19.30, 22.30. 23.55 HILVERSUM IIIElk heel uur vanaf 9.00 resentatle: Ton Raes. 17.55 Me HILVERSUM III (240 m ei - NCRV: 9.00 Nieuws. 9.1 enprogramma. 10.00 Nlem FM-kanalen) muziek. (11.00 Nieuws). TROS: 12.00 1 13.03 Actualiteiten. 12.13 Als dat zot. verzoekplaten. KRO: 13.00 1 i Holster: licht muziekprograi P BRUSSEL NED (.724 muziek, 12.55 Buitenlands 13.00 Nieuws, weerbericht en beursberichten. 18.50 Tafelmuziek. 14 00 Nieuws. 14.03 Geva- leerde muziek. (15.00 Nieuws). 18.00 Nieuws *n beursberichten. 18.09 Programma Ie zieken. 17.00 Nieuws. ~i mededelingen. 17.15 Internet RADIO MORGEN KRO 9.00—10.00 uur: Eucharitieviering NRU '4.30—17.00 uur: Langs de lijn. sportreportages KRO 20.30—21.30 uur: Stereoclub 22.45—23.55 uur: Audio-visie op festivals HILVERSUM II AVRO 12.00—13.00 uur: Muzikaal onthaal NRU 14.30—17.00 uur: Concerten op de zondagmiddag AVRO 20.30—21.30 uur: Rits, open programma 22.40—23.55 uur: 't Mag geen naam hebben, cabaret RADIO- NIEUWSDIENST HILVERSUM I: 10.00, 13.00. 19.00. 23.55 HILVERSUM II: 13.00, 17.50. 19.30. 23.55 HILVERSUM III: heel uur vanaf 9.0'

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2