SLECHTS TWEE SCHOTEN OP JAN VAN BEVEREN Tom Okker in Forest Hills reprise van Wimbledon Gonzales is er weer Luxemburgs allegaartje: ijver zonder klasse TRAINER HEINZ: „TWEEDE KEER SPELEN WESTERKER VAN MINUUT TOT MINUUT 1968 DONDERDAG 5 SEPTEMBER 1968 DE LEIDSE CX)URANT (Van c sportredactie) FOREST HILS Tom Okkcr heeft zich gisteren geplaatst voor de kwart finales van de internationale tenniskam pioenschappen van Forest Hills. Deze open Amerikaanse kampioenschappen worden na Wimbledon beschouwd als het belangrijkste grasbaantoernooi ter wereld. De Nederlandse kampioen won in vier sets (86, 26, 63, 62) van de Brit Peter Curtis, die in de voorgaan de ronde de Australiër Fred Stolle uit schakelde. In de kwartfinales ontmoet Okker Pancho Gonzales. In de eerste set van de ontmoeting tus sen de 23-jarige Curtis en de een jaar oudere Okker kwamen geen servicedoor- braken voor tot aan de laatste game. Curtis maakte een dubbele fout, werd tweemaal aan het net gepasseerd en sloeg daarna een volley in het net. De Brit revancheerde zich door doorbraken in de derde en zevende game van de tweede set (62), waarin hij enige prach tige dropshots gaf, die de snelvoetige Ok ker onmogelijk kon achterhalen. Daama verhoogde Okker het tempo. Na een doorbraak kwam hij met 53 roor in de derde set en hield zijn eigen .érvice voor de set. In de vierde set ge beurde hetzelfde in de derde en zevende ghme, waarmee dè als negende geplaat ste Okker een overtuigende zege behaal de. Het duel Okker-Curtis was een reprise van de ontmoeting uit de eerste ronde van Wimbledon toen Okker eveneens in vier sets won. Ook toen greep de Brit de tweede set, maar hij had, net als nu, geen inhoud genoeg om zich in het ver volg van de strijd staande te houden te gen het flitsende aanvalsspel van de Ne derlandse kampioen. Onverstoorbaar v Het spel van Pancho Gonzales tegen Tony Roche maakte een buitengewone indruk. De grijzende Amerikaan van Mexicaanse afkomst (40 jaar) gaf zijn zeventien jaar jongere tegenstander een les, die hem zal heugen. De „oude" Pancho kende geen moment van onze kerheid, hoewel het de eerste keer was dat hij tegen de linkshandige Roche speelde. In de eerste set stond hij met 45 achter en had vier setpoints tegen. Nadat hij deze had gered drie door service-aces ging hij onverstoorbaar op weg naar de overwinning en beves tigde op deze wijze zijn uitspraak van een maand geleden, dat hij in tien jaar niet meer zo goed gespeeld had. Met volmaakt plaatsen hield hij Roche voort durend in beweging. Vooral zijn eerste service was een groot kaliber: niet min der dan zeventig procent was in. Vijfde maal? De Braziliaanse Maria Bueno, die il lusies koestert de titel van Forest Hills voor de vijfde maal te behalen, plaat ste zich voor de halve finales door een zege met 75, 26, 63 op de Austra lische Margaret Court. In het duel tussen de nummers vier (Court) en vijf (Bue no) was de Braziliaanse vooral tijdens de derde set, waarin zij een voorsprong nam van 30. duidelijk beter. Overige uitslagen: heren: Rosewall (Austr.)Holmberg (VS) 63, 63, 26 en 86. Dames: Billy Jean King (VS)Mary Godwin (Z.-Afr.) 6—3, 3—6 en 6—3. Herendubbelspel, tweede ronde: James Osborne-Jim McManus (VS) Laver-Emerson (Austr.) 108 en 63. De Belgische scheidsrechter Burguet zag er geen strafschop in. Wim Jansen is in het strafschopgebied ten val gebracht door een van de drie Hoffmanns. Nürnberg speelde gelijk HAMBURG De wedstrijden voor de Duitse Bundesliga hebben gisteravond geen verandering gebracht in de top van de ranglijst. Bayern München vestigde een nieuw Bundesligarecord door als eerste club sinds de instelling van de hoogste Duitse voetbaldivisie in de eer ste vier wedstrijden ongeslagen te blijven en acht punten te behalen. Alemannia Aken en Eintrachts Bruns- wjjk bleven, evenals Bayern München, nog ongeslagen, maar beide clubs heb ben eerder met een gelijkspel genpegen moeten nemen. FC Nürnberg speelde gelijk tegen Hannover. 5—2: 1 FC Kalserslaute Eintracht Frankfurt—I 0—1Bo russla Mönchen-Glac Offenbach 4—1Alemannia Duisburg 4—0. Franse competitie PARIJS Voor de eerste divisie van het Franse voetbal zijn gisteren twee wedstrijden gespeeld. De uitslagen zijn: St.-EtienneSochaux 41, Valenciennes ROTTERDAM Uit de zegge en schrijve honderd en tien standaardelftallen, die in de Luxemburgse voetbalcompetitie spelen, moest trainer Robert Heinz dan maar een nationale ploeg samenstellen. Hij kon tot zijn genoegen vaststellen, dat zijn taak enigszins leek te wor den verlicht door de genereuze toezeggingen van buitenlandse clubs, die hun Luxemburgse spelers winden afstaan voor het eerste duel tegen Nederland in de voorronde van het toer nooi om het wereldkampioenschap. Zodoende Twee schoten in negentig minuten kreeg doelman Jan van Beveren te ver werken: het eerste, na eenendertig minuten, van Pilot die uit Standard Luik was gevist; het tweede tegen het slot, van Kirchen, een „echte" Luxemburger Deze wedstrijd kan dan ook niet ais houvast voor het verdere verloop tegen Bulgarije en Polen van de voor ronde worden beschouwd. Wel kwam tot uitdrukking dat Feijenoord plus Ajax aangevuld met PSV, Go Ahead en Sparta (ieder een man) nog geen waarborg is voor een sterk oranjeteam. De Oranjemannen kregen er wel alle kans voor. In de eerste helft kwamen zij tot acceptabel spel, werden de Luxemburgers op alle punten verslagen: technisch, conditioneel, op tempo en ln snelheid van combineren. De Luxem burgse achterste vier week niet van de rechte lijn af en kreeg ijlings assisten tie als er gevaar dreigde. En dat ge beurde nogal eens. Van Duivenbode en Suurbier trokken mee naar voren en daarvan hadden de Luxemburgers niet terug. Maar toen al bleek, in het prille begin, dat de systemen, die Feijenoord en Ajax huldigen, niet met elkaar zijn te verenigen. Het linkerblok Wim Jan sen koning op het middenveld en de beste man van het veld Coen Moulijn en Wim van Hanegem tikte elkaar moeiteloos de bal toe. Willy van der Kuylen paste zich goed aan maar in kwamen er twee uit België, waar de competitie nog niet is begonnen, en vier uit Frankrijk, dat de eerste schrede op het pad dat voor één enkele club voert tot de tifel, zojuist heeft gezet. Van trainen kon nauwelijks sprake zijn. Robert Heinz had een thuiswedstrijd, maar omwille van de recette had hij er de voorkeur aan gegeven om in Rotterdam te spelen. De Maasstad had wonderlijkerwijs vijftigduizend kijkers opge leverd, van wie er slechts een klein deel „van buiten" kwamen. De Maasstad had vijf Feije- noorders in Kesslers formatie ontdekt; vandaar. Die „uitwedstrijd" van het Nederlands elftal voldeed dus ten volle aan de verwachtingen van de Luxemburgse voetbalbond, wat de recette betreft. Voor de rest kon Luxemburg het wel vergeten. Het allegaartje, dut enige dagen voor de match in de schoot van Robert Heinz werd geworpen, moest de wedstrijd gebruiken om wat aan elkaar te wennen. En toen dat enigszins gelukte, floot de heer Burguet, die blijkens zijn fluitkunst niet verder dan de tweede Belgische categorie mag komen, het einde. Nederland had gewonnen, met 20, van een tegenstander die wel van goede wil was, maar niet bij machte om tot daden te komen. Schorsing Zoet en Brouwer vervallen DEN HAAG. De sportcom- missie van de K.N.W.U. heeft naar aanleiding van het verweerschrift van de beroepswielrenners Bart Zoet (Waarde) en Johnny Brou wer (Rotterdam) besloten de schorsing van beide renners te latien vervallen. De K.N.W.U. schorste de twee omdat na de wegkampioenschappen in Beek cocaïne was aangetroffen in hun urine bij de dopingcontrole. In een brief van drie kantjes, die Bart Zoet met zijn huisarts heeft opgesteld, heeft hij de sportcommissie duidelijk kunnen maken geen stimulerende middelen te hebben gebruikt. Zoet schreef de brief mede namens Johnny Brouwer, die eenzelfde middel (nupercinal) had gebruikt. Via de poriën moet dit middel, dat ook cocaïne bevat, het lichaam van de renners zijn binnengedrongen. Cocaïne heeft geen stimulerende werking. de combinaties werd hij alleen betrok ken als hij er zelf de basis voor legde. En dan stond op rechts Sjaak Swart, die wel af en toe door Veenstra en ln meerdere mate door clubgenoot Suur bier werd „bediend", maar er weinig van terecht bracht. Hij had het wel niet gemakkelijk als „afwachter", maar als hij aan de bal was, wilde hij er al tijd oude kwaal een mannetje mee passeren en dat stond Johnny Hoffmann als linkerverdediger zelden toe. Toch kon doelman René Hoffmann zijn talenten meer dan voldoende uit stallen voor het in het begin uiterst vriendelijke publiek, dat elke Luxem burgse goede daad met applaus beloon de. Het had zo'n aardige, zij het niet bijster interessante, wedstrijd kunnen worden, mits er een scheidsrechter was geweest, die niet zulke niet te vergeven blunders maakte. De man was kenne lijk zo geschrokken van het helse fluit concert, dat losbrak toen „lieveling" Moulijn al snel ln de heupzwaai werd genomen waarvoor de heer Burguet tot grote verbazing van eenieder een hoekschop gaf dat hij nadien nog gekkere dingen deed. De irritante wijze van spelen van Wim van Hanegem, die onnodig duwt, doorloopt en altijd met de handen klaar staat jammer, want hij gaf grootse passes en zijn gebrek aan tempo viel in dit weinig snelle duel niet op had vooral Konter, uitkomend voor het Belgische La Gantoise, tot het kookpunt gebracht. Die twee zaten elkaar al enige tijd dwars. Tot Israël zich ermee bemoeide en Konter, die was gevallen, doodleuk op het lichaam trapte. Niet zonder leed vermaak zou Israël na afloop lachend uitroepen: „Ik heb hem drie keer een knock-down toegediend". Aanvoerder Israël, die vervelende dingen in het vooruitzicht zag, ging even later naar Van Hanegem toe om hem tot de orde te roepen. Maar toen na de rust Schmit, gelouterd in het Franse Sochaux, Willy van der Kuylen, duidelijk zichtbaar voor vijftigduizend mensen, met een hakje natrapte, deed de heer Burguet nog niets. Hij gaf wel een vrije trap, dus hij had het gezien, al ontkende hij dat na de wedstrijd. Al die onvriendelijkheden hadden een oorzaak. Oranje werd gaandeweg ge ïrriteerd, omdat het succes uitbleef. Springpaarden moesten over prikkeldraad TURIJN Het Turijnse dagblad „La Stampa" heeft in zijn editie van giste ren onthuld, dat dr. Carlo Ferraro, hoofd van de veterinaire dienst van de Italiaanse Hippische Bond, een klacht wegens dierenmishandeling bij een Ro meins gerechtshof heeft ingediend tegen niet nader genoemde personen van de Italiaanse olympische ruiterequipe. Bij de training van de voor Mexico uit gekozen paarden zou op elke hindernis sen prikkeldraad zijn bevestigd om de dieren op die manier tot grotere presta ties te dwingen. Sparta verloor LUZERN Het Rotterdamse Sparta heeft in Luzern met 42 verloren van het nationale Zwitserse elftal. Bij de rust was de stand nog 11. Een zeldzame foto. Jan van Beveren in volle actie en dat kwam gisteravond bijzonder weinig voor. Voor de voeten van Dublin grist hij de bal weg. Rinus Israel ziet dat hte zo goed is. Alleen Beugels in ParijsBordeaux PARIJS Jan Janssen zal zondag niet starten in de wegwedstrijd Bor deaux-Parijs. De winnaar van de ron de van Frankrijk, wiens deelneming aan deze klassieker algemeen werd verwacht, gaf echter te kennen niet te zullen rijden. De enige Nederlandse deel nemer aan deze wedstrijd is Eddy Beugels. De overige renners zijn de Fransen Jean Jourden, Bernard Guyot, Michel Grain, Raymond Delisle en Ray mond Riotte. de Belgen Georges van Coningsloo, Bernard van de Kerkhove, Emile Bogart, Ferdinand Bracke en Noel Fore en de Duitser Rolf Wolfshohl. Etappezege ran Harry Steerens CALAIS Harry Steevcns heeft de eerste etappe van de Ronde van het Noorden, een vierdaagse wegwedstrijd voor profs, die gisteren in Roubaix van start ging, gewonnen. Hij won de eindspurt uit een kop groep van tien man, die ruim twee mi nuten voorsprong had genomen. De uitslag van de eerste etappe Roubaix— Calais): 1. Steevens (Ned) 192 km ln 4.59.50; 2. Van den Neste (Belg); 3. Nljdam (Ned); 4. Huysmans (Belg); 5. Dewltte (Belg); 6. W. ln 't Ven (Belg); 7. Tunvmers (Ned); 8. De Geest (Belg); 0. Leblanc (Fr) allen tn de zelfde tijd als Steevens; 10. P. In 't Ven (Belglü) 4.59.54; 19. Jacobs (Belg) 5.02.14. Vervolgens het pelelon met o.a. Harm Ottenbros, Huub Zilverberg, Jo de Roo, Maarten Breure. ROTTERDAM Kon bonds coach Georg Kessler iets an ders zeggen dan dat h(j te vreden was? De eerste zege in de voorronde van het toernooi om het wereldkam pioenschap was binnen. Toch zag hU een negatief punt en dat is vrü opmerkelijk want meestal ziet de heer Kessler slechts positieve punten. „Er zijn te weinig doelpunten gemaakt en dat komt omdat ik geen twee spitsen kon op stellen. Ik had de opdracht gegeven om aan te vallen, zo mogelijk met twee vleugel spelers en twee spitsen. Die vleugelspelers waren er. maar ik had alleen Van der Kuijlen als voorste man. 's Middags hebben we nog geprobeerd om Cruijff ..speelklaar" te maken, maar zijn blessure is vsn dien aard. dat het onmogelijk was hem te laten spelen, Van de middenveldspelers heb ik ge- eist, dat ze de verdediging assisteerden en de aanval zouden voeden. Die opdracht is zeer geslaagd. Toch stond naar mijn mening onze beste speler niet op het midden veld, maar in de defensie: Rinus Israël, die sterk ver dedigde, goed opbouwde en ook aanviel. In die aanval acht ik Swart de beste rechtsbuiten, die we momen teel hebben. Ik zou hem morgen weer opstellen" De Luxemburgse trainer Ro bert Heinz was het niet ge heel eens met zijn Neder landse collega. „Ik noem niet graag namen, maar ik vond Coen Moulijn het beste. Bij ons waren dat Konter en doelman René Hoffmann, die twee zekere treffers heeft voorkomen. Maar het eer ste doelpunt had Nederland niet mogen scoren. Overigens heeft Nederland vrijwel geen kans kunnen scheppen uit combinaties. Dat is niet een verdienste van mijn team. want ik ben met de presta tie niet tevreden. Ons elftal speelde wel sterker dan vier jaar geleden in de voorronde van het wereldkampioen schap. maar daaruit volgt, dat Nederland ook sterker is geworden. Dat moet wel, als <>ns spelpeil is gestegen. Voor mij heeft Nederland een kans in deze voorronde, niet in de uitwedstrijden tegen Bulgarije en Polen, wel thuis Uw elftal is vooral conditio neel sterk en het speelt zon der meer goed, alleen had de scheidsrechter twee spelers een waarschuwing moeten geven, Van Hanegem in de eerste plaats en voorts Suur bier, dan had hij de onaan genaamheden voorkomen. Het was wel niet erg maar het was overbodig". Vol goede moed Heinz, die in twee dagen niet meer dan vijf uur met de zes uit het buitenland aan getrokken profs had kunnen trainen, was ondanks de ne derlaag vol goede moed voor het tweede duel. „De mees- Ie van onze profs mankeerde het aan conditie. In België is de competitie nog niet be gonnen en in Frankrijk nau welijks. Hoe ver staat do competitie hier?". Op het antwoord: drie wedstrijden, trok Robert Heinz de wenk brauwen op. Het viel hem kennelijk mee en toen wilde hij nog wel kwijt: „Er is hard gespeeld. Al onze spe lers hebben wat, maar Du blin is vrij zwaar gebles- „Schietjes" maken Bennie Muller heeft de wed strijd van de kant af ge volgd. „Als je er zo naar keek leek Luxemburg niet zo sterk, maar de jongens vonden het behoorlijk zwaar. Weet je wat het ia, het la mooi van een sterke te win nen maar je moet de zwak kere ook pakken het is als met biljarten, de „schietjes" moet je ook maken. Overi gens vond ik het middenveld, mijn domein, wel goed, maar er kwam toch niet zoveel uit". Daarmee, kon Wim Jansen het niet eens zijn. De Feije- noorder vond dat het prima was gegaan. W'ietse Veenstra van Go Ahead viel hem bij. ..Het was niet moeilijk. Alleen had Swart meer in het spel be trokken moeten worden Ik had het in het begin wat moeilijk omdat bij Go Ahead de back niet zoveel en zo ver naar voren gaat als Suurbier deed. Maar daar was ik gauw aan gewend. De zege ver diend? Natuurlijk, we waren toch beter". De heer Burquet, de Belg die als scheidsrechter optrad, had weer een andere mening over de wedstrijd. „Ik had het moeilijk omdat de ploe gen zo nerveus speelden. Ik moest de spelers rustig hou den en dat is me gelukt. Overtredingen? nee, geen zware". En dat Schmit na trapte tegen Van der Kuij len?". Heb ik niets van ge- Toen Van Hanegem in combinatie met Van der Kuylen de bal in de tweeën twintigste minuut bij Jansen had ge bracht en de Feijenoorder magnifiek scoorde (01), had het eigenlijk al te lang geduurd eer de voorsprong een feit was. Oorzaak eensdeels doelman René Hoffmann, die enorme kogels van v. d. Kuylen verwerkte, anderzijds het onvermogen van de Oranje-aanval om de steeds weer opgetrokken muur van Luxemburgers te slechten. De aan val over de vleugels werd te zeer ver waarloosd. Het ging te kort en te veel door het midden, waar Ewen dan wel enige hoekschoppen moest weggeven, maar verder gevaar werd bezworen. De Luxemburgers hadden het nog niet verder gebracht dan een zweefdulk van sjjiitsspeler Dublin (van Nancy, Frankrijk), die naast kopte en het eer ste schot, na 31 minuten, van Pilot. Doelman Jan van Beveren kende perlo den, waarin hij rustig een wandeling kon maker in zijn gebied. Dat René Hoff mann tweemaal schuivers van Van Ha negem en Van der Kuylen verwerkte, onderstreepte slechts zijn kwaliteiten. De vraag: hoeveel worden het, nadat Jansen had gescoord, bleef onbeant- Bijna vrije avond Er bleek ook steeds duidelijker dat het speltype van de Feijenoordcrs en de Ajacieden niet overeenstemt. Beide „parten" van Oranje bleven hun eigen systeem trouw. Van waterdichte combi naties was dan ook geen sprake, op de gevallen na waarin de parten aan het woord waren. Maar dan moest er onherroepelijk een „break" komen Het klopte echter wel in de defensie met Laseroms even robuust als Israël dat wordt voor Hans Eijkenbroek knokken om zijn plaats te heroveren en Suur bier met Van Duivenbode als betrouw bare flanken. Van Beveren had bijna een vrije avond, op die twee schoten nn en de (weinige) keren dat hij, meestal bij hoekschoppen en teruggespeelde bal len, moest ingrijpen. Intussen was het spelpeil na de rust danig gezakt. Nog meer trok Luxemburg zich terug. Trainer Heinz had al lang gezien dat de feilloze combinatie met het succesvolle schot als besluit er bij Oranje niet in zat. De fout (niet ge dekt), die het doelpunt van Jansen tot gevolg had, mocht niet meer worden gemaakt. Daarom kwam dat tweede doelpunt toch onverwacht en op de ma nier die te weinig werd gebezigd. Coen Moulijn, niet zo groots als van hem was verwacht, legde vierentwintig minuten na de rust de bal meetkundig zuiver op het hoofd van Van Hanegem. die alleen maar wat ineen moest krim pen om meer kracht te kunnen zetten. Door die plotselinge „lange pass" kwam het tweede succes (02). Hard maar ver Ook dat ging niet meer door want zo iets werd geen tweede maal toege staan, hoewel Oranje er wel meer ge bruik van trachtte te maken. De scho ten, waarmee Van der Kuylen, Swart (na een kort tikje bij een vrije trap van Van Hanegem), nogmaals Van der Kuy len en Jansen 't probeerden, waren wel keihard maar ook van te ver om de uit stekende René Hoffmann al te zeer angst in te boezemen. Laat linksbuiten Kirchen tot dan toe onopvallend vlak voor het einde zo waar nog tot een schot komen, het tweede op Jan van Beveren. De heer Burguet, die geen best rapport kon meenemen naar België, liet het tijdver lies in dit duel maar voor wat het was en floot rap af toen hij zo dicht bij de bal was dat hij hem als trofee In zijn armen kon sluiten. Er kon geen hoera- stemming af bij de equipe van Kessler en het publiek bracht nog maar flauw tjes de handen op elkaar. Imponerend was het spel ook niet geweest; de uitslag was te laag tegen dit ijverig pogend maar zonder voldoende inhoud spelend Luxemburg. En zes, zeven schoten op het Luxemburgse doel bij een vrijwel constant veldoverwicht geeft ook te denken. Want meer waren het er niet, de doelpunten buiten beschouwing latend Vedetten op de reservebank. Bennie Muller t links), Johan Cruyff (rechts) bekijken met gemengd' gevoelens het strijdgewoel daar 1 Nederland trapt af- Willy van der Kuylen kopt over do linker bovenhoek. Nauwoiyks een halve minuut later een Identieke situatie. De voorzet van Van Duivenbode belandt juist adfctsc hst doel van René Hoffmann. 3 Eerate hoekaehop Nederland, W<im Jansen stelt Hoffmann vergeefs op de proef. 5 Konter schiet In de richting van Jan van Beveren. 6 Eon schitterende rush van Wim Janeen, afgesloten met een kort tikje naar Wim van Hanegem, die Willy van der Kuylen In stelling brengt. Het harde echot vliegt over. 10 Jan van Beveren klemt de bal tegen do borat. Wim Suurbier heeft van ver teruggespeeld. 14 Wim van Hanegem bedient voor de zoveelste maal Willy van der Kuylen. De droun van de P.S.V.'er wordt door Hoffmann op de vuisten genomen. 15 Een kopbal van Van Hanegem mist juist het doel. Een schot van Van der Kuylen strandt op Ewen. 22 Wim van Hanegem dribbelt traag in de richting van het Luxemburgse doel. Plotseling een ferme tik naar Van der Kuylen, die direct door schuift naar de op snelheid liggende Wim Jansen. Een felle schuiver en Nederland leidt. 23 Dublin kopt fraai in de richting van Van Beveren. H(j staat buiten spel. 28 Schot Veenstra door Hoffmann in een hoekschop omgezet. 31 Het eerste govaarUJke schot van een Luxemburgse aanvaller. Van Beveren ontfermt zich over het schot van Pilot. 32 Een schuiver van Van der Kuylen ternauwernood uit de doehnond ge houden. Een kopbal van Van Hanegem ondergAat al geen beter lot. 38 Israel speelt te zacht terug op Van Beveren. De Spartadoelman redt met een ferme duik op de schoenen van Konter. 45 Schot van Konter belandt ln de 8taantrlbune. RUST 48 Een viermanscombinatie Van der Kuylen -Swart -Van Hanegem— Moulijn strandt op Hoffman. •55 Een amulpass van Wim Janaen door Wim van Hanegem ln een denderend schot omgezet. Hoffmann stopt met bravour. 64 Rechtsbuiten Schmit trapt Willy van der Kuylen na. Scheidsrechter Burguet staat er bovenop. HU heeft niets gezien. 67 Een vrije trap door Wim van Hanegem voor de schietgrage voet van Sjaak Swart gelegd Het priemende schot wordt door Hoff mann uit de bovenhoek getikt. 79 Coen MoulUn zendt een van zUn befaamde pannes voor het Luxem burgse doel. Wim van Hanerem stoot het leer achter Hoffmann. 80 Coen MoulUn „getorpedeerd". Wllly van der Kuylen neemt de vrUe trap en de polsen van Hoffmann slaan er bUna dubbel van. 85 Een kopbal van Van der Kuylen, een schot van Van Hanegem en een slalom van Swart eindigen bU een tegenstander. 89 Jan van Beveren toont zUn talenten bU hot tweede Luxemburgse schot in negentig minuten. 90 Theo Laseroms .trhlet ook eens op het doel. HU wil dat herhalen, maar dan fluit Burguet voor de laatste

Leidse Courant | 1968 | | pagina 9