Bloemeninvasie vanuit Rijnsburg in Leiden REKLAME Z IE G EL A A R - VI SS ER Zoons was na demarrage niet meer in te halen Met steun van Cees Schijff Recordpoging van Kees Uittenhout Ter Leede gelijk tegen Sparta (amateurs) Van Velzen wint Swift-zomerrit met een banddikte Teylingn goed op dreef tegen „St. Pancratius" PRISMA Titels dit jaar voor J. Bos en B. Madera AANDAG 5 AUGUSTUS 1968 DE LELDSE COURANT ADVERTENTIE Het regende zaterdag toen de lange praalwagens van het bloemencorso by Rijnsburgse veiling „Flora" vertrok. >e bloemenmeisjes en de meisjes op de ragens moesten zich ylings van een lastic omhulsel voorzien omdat de regen lechts een licht obstakel vond in de egend papieren kledy. Onderweg onden de omhulsels echter weer afge- rorden. Alhoewel het constant be- rolkt. bleef viel er geen druppel meer. lok niet toen de stoet Leiden binnen- Voorafgeagaan door een geluidswagen i een brandweerwagen met de in licht- -oen gehulde programmaboekjes ver lopende bloemenmeisjes reed de eerste tersonenwagen Leiden om half drie bin- De belangstelling op de Rijnsbur- ;erweg was niet groot. In de binnenstad ■eranderde dat. Stationsweg, Haarlem- nerstraat en Breestraat, vooral ter ïoogte van het stadhuis, stonden vol. De iloemeninvasie werd druk gefotogra- Op het stadhuis bood de secretaris in het Leidse drum-, pijper en trompet- iercorps K G, de heer Ab Aldenkamp, i-burgemeester-wethouder S. Menken iet eerste exemplaar van de pas ge naakte langspeelplaat van het korps Dat duurde maar enkele minuten imdat het corso, in Leiden, geopend werd door K G. Daarna trok de stoet 'erder, richting Doelenkazerne waar de 200 deelnemers enige etenswaren langeboden door de Koksschool kon- ih nuttigen. Om vijf uur vertrok het orao door Leiden via Oegstgeest weer Rijnsburg. Praalwagen no. 9, de wagen van ar rangeur Cock Veldhuis uit Hillegom, werd bekroond met een eerste prys in de afdeling Praalwagens Buurtvereni gingen. De naam van de wagen. „De Cir kel", de vermelding in het programma boekje: „De cirkel, symbool van onein digheid, krygt nóg meer betekenis door de oneindige schoonheid van de bloe- n". Dan nog maar gezwegen over het meisje in het middelpunt van de cirkel. DE ONTWERPEN EN UITVOERING VAN DEZE PRAALWAGENS ZIJN VERZORGD door HOGEWOERD 131 LEIDEN Swift-renners triomfeerden De (amateur)renners van de Leidse Swift-Combinatie hebben dit weekeinde enige fraaie successen geboekt. De definitief voor Mexico aangewezen Joop Zoetemelk (Olympische ploegentijdrit en waarschijn lijk de individuele achtervolging op de baan) toonde in de Ronde van Badhoevedorp zijn glanzende vorm door na een imponerende solo de bloemen te grijpen, terwijl ook Jan Zoons een fraaie triomf behaalde. De 22-jarige Voorschotenaar verraste in de Ronde van Kortenhoef zijn medevluchters met een slimme demarrage in de slotfase. Cees Schijff maakte het Swift-succes compleet door de sprint om de tweede plaats te winnen. In het wielerfeest in Kortehoef be halve Tour-winnaar Jan Janssen en de nieuwe Nederlandse kampioenen Eef Dolman (weg), Piet de Wit (profs- stayers), Gerard Koel (profsprinters) en Leo Duyndnm (prof-achtervolging) werd ook TT-winnaar Paul Lodewijckx uit gebreid gehuldigd heeft dit seizoen opmerkelyk goed rijdende Jan Zoons nog eens de aandacht op zich gevestigd. De jeugdige Voorschotenaar, die verleden week tijdens de strijd om de nationale titel in Beek zjjn greep naar een van de ereplaatsen zag mislukken, gooide kort na de start van de 80 km lange wed strijd al de knuppel in het hoenderhoek. Met clubgenoot Cees Schuff, de Hil versummer Albert v. Midden, Damo, Jacobs, Spierenburg en Arie Voogd uit Scherpenzeel slaagde Jan Zoons er in uit het peloton te ontsnappen en die po ging leverde veel succes op. Eendrach tig samenwerkend bouwden de zeven koplopers hun voorsprong steeds verder uit en met nog ongeveer twintig kilo meter te rijden werd het peloton op een ronde achterstand gezet. In de slotfase demonstreerde Jan Zoons nogmaals zijn macht: op 't ogen blik, dat het tempo even stil viel, sprong de Swift-renner met een flitsende de marrage weg om direct een honderdtal meters voorsprong te nemen. Die voor sprong stond Zoons in de resterende kilometers niet meer af. Met zestien seconden voorsprong op het kopgroepje, waarin zijn ploeggenoot Cees Schijff als een „rem" optrad, boekte Jan Zoons on bedreigd zijn vierde overwinning. Schijff maakte het Swift-succes compleet door duidelijk de sprint om de tweede plaats in z(jn voordeel te beslissen vóór Albert van Midden. Bij de nieuwelingen toonde Piet Be- melman uit Lisse ook het koersen nog niet te zijn verleerd. Na een sterke solo ging de jeugdige Bollenstreker met ruim twintig seconden voorsprong zegevie rend over de streep. De uitslagen luiden: Amateurs: 1 Jan Zoons (Voorschoten), de 80 km in 1 uur, 54 min. en 15 sec.; 2 Cees Schijff (Rijnsburg) op 16 sec.; 3 Albert v. Midden (Hilversum); 4 Arie Voogd (Scherpenzeel); 5 Jacobs (Nes aan de Amstel); 6 Spierenburg (Loos- drecht); 7 Damo (Kortenhoef) op 58 Nieuwelingen: 1 Piet Bemelman (Lis- se), de 50 km in 1 uur, 13 min. en 50 sec.; 2 op 23 sec. G. Feis (Amsterdam); 3 P. Koeleman (Uithoorn). Badhoevedorp In de Ronde van Badhoevedorp was de voor Mexico aangewezen Joop Zoe temelk een klasse apart. De 20-jarige Rjjpweteringer, die op advies van bonds coach Joop Mlddelink het voorseizoen geheel heeft laten „lopen" en pas de laatste maand weer „op scherp" staat, gement „het zilveren boeket" toegekend. DANSEXAMENS VOOR AMATEURS In Dansschool Evert Castelein werden de drie laatste Dansexamens afgenomen voor het Bronzen, Zilveren, Gouden en: Gouden Ster Insigne in de Moderne en de Latijns Amerikaanse dansen. De juryleden waren de heren Peter Ver biest, uit Bakkum en Martien Visser uit Leiden. Alle jongelui, die na een training van weken, opgingen slaagden, 85% hier van slaagden met lof. Moderne dansen (brons): dames: J. Kreuger, M. v.d. Poel, C. Droogh uit Leiden; F. Bruines, Warmond; R. van Klink, Roelof arendsveen; A. van Sprons- M. v.d. Barselaar en T. v.d. Boog, Wassenaar; R. Speet, Nieuwveen. Heren: P. Devilee, H. Pieterse en J. Brederode, Leiden; S. Bruines, War mond; F. v.d. Poel en S. v. Swieten, Stompwijk; H. v.d. Salm, Roelofarends- W. Rodenburg en K. v.d. Werf, Hazerswoude; C. Speet, Nieuwveen. Moderne dansen - zilver: dames M. Zonneveld, S. Kershof, B. Elemans, I. v.d. Kwakel, T. Duindam, S. Castelein, M, Fit en M. van Giezen, Leiden; Th. Smeltink, E. van Vliet, M. v.d. Meer, I. Vroonhof en I. Touw, Sassenheim; G. v.d. Poel, Den Haag; I. Weyers, Lisse; A. v.d. Hulst, Warmond; M. Seysener en j M. Bahlman, Alphen; R. B. de Jong en R. Bakker, Voorschoten; C. Juffermans, Oegstgeest; N. Plagman en A. van Pa- I ridon-Berg, Katwijk; R. de Jong, Roelof- arendsveen; L. Roeleveld en M. Korte- kaas, Noordwijk; G. Duivenvoorden en j R. Duivenvoorden, De Zllk. Heren: H. Brederode, B. v. Nooit, H. de Boer, C. Dirks, W. Speel, H. Nota, F. Kok, en H. Post, Leiden; L. Geer- lings, Noordwijkerhout; D. Straathof, Wassenaar; B. Juffermans en J. van Ingen, Sassenheim; G. v.d. Haak, Nieuw koop; H. Schoorl en D. v.d. Voort, Lisse; G. den Dekker en H. Haverkamp, Al phen; R. L. van Paridon, Katwijk; K. Speet, Nieuwveen; C. van Wetten en J. Wortmann, Hazerswoude. Moderne Dansen Goud: de dames A. Berg, Hillegom; R. v.d. Laan, Lisse; de heren J. Verkuyl, Lelden en H. den Dekker, Alphen. Goud Ster - Moderne Dansen: de heer J. Lief tink, Voorschoten. Zuid-Amerikaanse Dansen - Zilver: de dames M. v. Giezen, Leiden; A. Berg, Hillegom; R. v.d. Laan, Lisse; de hereni J. Verkuyl. Leiden; H. den Dekker, Al- Zuid-Anierikaanse dansen goud: mej. M. Huibers, Leiden en de heer F. Min- gers, Voorschoten, Sleutelstadzwenuner en Nederlands 100-meter kampioen Kees Uittenhout doet woensdag in het zwembad Den Hommel In 1! tree lit een poging om het Nederlands record op de 100 meter schoolslag te verbeter»-». Met toestemming vun bondscoach Rob Kerkhoven, die de tyd voor een record- verbetering ryp acht, mag de Leidenaar buiten mededinging meedoen op de 100 meter, die gezwommen wordt in het ka der van de Koninkrljks Spelen. Kees Uittenhout moet buiten mede dinging meedoen, omdat hij deel uit maakt van de Nederlandse A-ploeg. Aan de Koninkrijks Spelen neemt de Neder landse B-ploeg deel. De poging van Ultenhout is gericht op de 1.11.3, die nog altijd op naam staat van Wieger Mensonides. In dei afgelopen tijd is hij reeds zeer dicht bij deze tijd geweest en de verwachting is, dat Ultenhout vroeg of laat er zeker in zal slagen om zijn naam op de Neder landse recordlijst te schrijven. Misschien woensdag al Zwemcoach Rob Kerk hoven meent, dat in de wedstrijden van woensdag goede voorwaarden voor een geslaagde recordpoging aanwezig zijn. Van „wedstrijdzenuwen" hoeft Kees Uittenhout geen last te hebben; hij kan zijn eigen race zwemmen, terwijl de in terland-sfeer hem toch ook de nodige vechtlust zal kunnen bezorgen. Het publiek, dat zaterdag aanwezig was, is getuige geweest van een vlotte aantrekkelijke wedstrijd waarbij de Ter- Leede-aanhang zeker aan zijn trekken kwam. Ter Leede kon weer beschikken over P. de Bruin waardoor de verdedi ging weer in „stevige" handen was. De plaats van W. van Ginhoven (op vakan tie) werd ingenomen door de jeugdige K. de Zwart. Deze kwam nog wat te kort, maar na wat inspelen zal men hem nog wel meer in dit elftal zien. Want wat jong bloed is niet overbodig, Na vijf min. moest Schellingerhout reeds vissen door een prachtig schot van Popovics (01). Toch zagen we meer aanvallen van Ter Leede dan tegen DWS en na 40 min. wist Nico Rade de schaal in even wicht te brengen. Hierdoor geïnspireerd zorgde P. Versluis voor een 21 voor sprong. In de tweede helft was het Overde- vest die na een half uur de voorsprong opvoerde naar 31. Maar Sparta nam dit niet en bleef hard werken om de achterstand te verkleinen. Tién minu ten voor het einde liep P. de Bruin to stevig op een tegenstander in en bezorg de hierdoor een strafschop voor Sparta. Verhoeven kon onberispelijk het vonnis voltrekken: 32. Nog enige spannende minuten volgden en 3 min. voor het ein de zorgde Gebuis, dat belde elftallen te vreden konden zijn: 33. A.s. zaterdag 4 uur komt Feyenoord (amateurs) op bezoek. miners Marcel ■n, Jan Buis en medevluchters), P9nrong op het Penning», Nico Vei Co Moritz waren die een beslissend» peloton wisten te r Maar dat niet alleen. Tempo-beul Zoe temelk nam duidelijk het meeste kop- werk op zich om via een hoog tempo buiten het bereik van het vooral in de laatste kilometers heftig reagerende pe loton te blijven. Daartoe ging de Swift- renner zelfs enkele malen aan de haal, maar steeds was het weer Pemiings, die hem terugpakte. Toen echter met nog negen ronden tc rijden Nico Vermeulen onverwachts wegsprong en Joop Zoetemelk na even de kat uit de boom te hebben ge keken oveneens op de pedalen ging staan voor een flitsende demarrage, kwam de reactie van Pennings te laat. Dat betekende definitief het einde van zijn kansen en die van zijn medevluch ters. Binnen twee ronden overbrugde Zoetemelk het gaatje met Vermeulen, om de Amsterdammer direct weer los te rijden. Met een voorsprong van bijna driehonderd meter ging Joop Zoetemelk, die tevens de leidersprijs op zak stak, onbedreigd als eerste over de streep. Marcel Pennings een van de Olym pische kandidaten voor de ploegenach- tervolging op de baan „revancheer de" zich door afgetekend de spurt om de tweede plaats te winnen. De uitslag luidt: Amateurs: 1 Joop Zoetemelk (Rijp- wetering), de 100 km in 2 uur, 28 min. en 2 sec.; 2 Marcel Pennings (Nieuw- Vennep); 3 Nico Vermeulen (Amster dam); 4 Jan Buis (Zwanenburg); 5 Co Moritz (Amsterdam); 6 Jan Aldershof (Haarlem); 7 Cor Leunis (Amsterdam); 8 Guus Zantingh (Aalsmeer); 9 Koos v.d. Knaap (De Kwakel); 10 Frits Kool (Amsterdam). De zeventiende rit in de zomercompe titie van de Leidse Swift-Combinatie heeft gistermorgen op het polderpar- cours in de omgeving van Alkemade een even fraaie als nipte sprintoverwinning opgeleverd voor Leo van Velzen. De Zoe- terwoudenaar achterhaalde op de streep de kort voor de finish weggesprongen Peter Scheffer en hield de Leidenaar met banddikte verschil van de eerste plaats. In de lange eindsprint Scheffer sloeg ruim een kilometer voor de streep een „gat" van een twintigtal meters moest Peter Akerboom genoegen nemen met de derde plaats. Ook bij de nieuwelingen viel de be slissing op de laatste meters. Albert Meskers verspeelde in de spurt van een kopgroepje van vier renners de zege door om te kijken en daarby even in te hou den, hetgeen door de attente Simon Stryk met een winnende „jump" werd afgestraft. De uitslagen luiden: Amateurs (54 km): 1. Leo van Vel zen Zoeterwoude2. Peter Scheffer (Leiden), 3. Peter Akerboom (Roelof- arendsveen), 4. Paul Akerboom (Roelof- arendsveen), 5. Jan de Koning (Roelof- arenilsveen6. Henk Molkenboer (Oude Wetering), 7. Jan Witteman (Voorscho ten). Nieuwelingen (40 km): 1. Simon Stryk (Leiden), 2. Albert Meskers (Warmond), 3. Hans van der Berg (Lelden), 4. Jos Heemskerk (Oud-Ade), 5. Cees Aker boom Roelof arendsveen), 6. Peter Akerboom (Roelofarendsveen), 7. Arie van der Lely (Koudekerk), 8. Wil van der Kley (Leiden), 9. Leo Slingerland (Koudekerk), 10. Casper Brusse (Lei den). A-adspiranten (24 km): 1. Ton van Bemmelen (Leiden), 2. Eduard Ouds hoorn (Leiden), 3. Fred van 't Hart (Leiden). B-adspiranten (14 km): 1. Aiie v. d. Voet (Leiden), 2. Peter Post (Oegst geest), 3. Henri Borst (Leiden), 4. Sjors van der Kley (Leiden), 5. Leo Braxhoven (Leiden), 6. Martin van Soest (Lelden). Dames (24 km): 1. Greetje den Eisen (Zoeterwoude), 2. Ria Baars (Nieuw- Vennep). Veteranen (40 km): 1. Willem Was- sink (Leiden). In een vriendschappeiyk duel heeft Teyllngen een zeer overtuigende over winning behaald tegen de 3e klasser St.- Pancratius uit Badhoevedorp. Direkt nam Teylingen het initiatief in handen en met fraaie combinaties werden de aanvallen opgebouwd. Zeer spoedig lost- te Piet Hoogervorst een hard schot op doel. De bal sprong van het lichaam van doelman Warmerdam voor de voeten van Fr. van Dam en onhoudbaar lag het eer ste doelpunt in de touwen. Spoedig hier na eenzelfde aanval, maar Hoogervorst kopte net naast. De gasten vochten terug en enige fraaie aanvallen worden opge zet. Maar Boekel en zyn helpers gavem weinig kans. In laatste instantie wist Hoogervorst uitstekend te redden. By een aanval van Teyllngen wist v. Dam zich vry te spelen, lokte de keeper uit z'n hok en schoot de 2e treffer in het doel (20). Heen en weer golfde het spel maar de ruststand kwam met 20. In de tweede helft waren de aanval len van Teylingen talryk. Enige keren stonden paal en lat in de weg om succes te hebben. Na 30 min. kreeg de hard werkende Ei kens loon naar werken en kon hierdoor de stand op 3—0 brengen. Kort voor het einde kreeg St.-Pancratius een strafschop en hiermede kon Her mans de eer redden (31). Het 2e en 3e elftal leden tegen de di to's uit Badhoevedorp een 34 en 47 nederlaag. A.s. zondag om 2.30 uur komen de „Zwarte Schapen" met 3 elftallen op Jongen uit Nieuwkoop dodelijk verongelukt De 9-jarlge Theo Nleuwenhulzen uit Nieuwkoop In zaterdagmiddag door een passerende auto g»<greiK>n en aan de ge volgen overleden. Theo was n>eeger»Mlen met de vruchtauto van een buurman, die uit de richting Nieuwveen huiswaarts By een uithnal tegenover de ouderiyke woning stopte de vrachtwagen om de jongen uit te laten. Achter de auto stak hij zonder voldoende uit te kyken de weg over. Uit de richting Nieuwkoop na derde de personenwagen van de heer R. uit Noordwykerhout. Deze kon de jon gen niet meer ontwyken en greep hem met volle snelheid. Zwaar gewond werd de jongen naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden vervoerd, waar hy zonder meer tot be wustzijn te zyn gekomen, zondagmorgen is overleden. Woensdagmorgen om 10 uur na de Engelenmls in de parochiekerk is de be grafenis. Alle schoolkinderen, vooral Theo's klasgenootjes, worden daarby ver- Aanryding Zondagmiddag verleen de een automobilist, komende uit de rich ting Nieuwkoop, aan het kruispunt by le Nieuwveenseweg, geen voorrang aan een auto, die uit de richting Alphen a/d Ryn kwam. De klap was nogal raak, zo dat er heel was plaatschade was. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Een juist passerende patrouille wagen van de Rijkspolitie kon meteen regelend optreden. Bejaarde dame te Voorschoten dodelijk verongelukt Zondagmiddag verongelukt»» de 84- jarlge mevrouw Montfoort uit Den Huug dodeiyk op de Veursewog te Voorscho ten by h»>t oversteken naar het restau rant „De Goude Leeuw". Ken aankomen de auto kon de bejaarde dame niet meer ontwijken, zy was op slag dood. Het stoffeiyk overschot Is overgebracht naar St.-Anthonlushove te Voorburg. ADVERTENTIE PRISMA ©©(LOHOM 1) 100% waterdicht - incabloc shockproof - onbreekbare veer - chroom - edelstalen bodem 99.- PRISMA^7 duikershorloge 2) 100% waterdicht - bestand tegen 20 atm. druk- incabloc shockproof - radium cijfers en wijzers - edelstaal 159.- L. VAN DUYN KATWIJK AAN ZEE Princestraat 15 - Tel. 01718-2734 N. BINK Juwelier-Horloger - LEIDEN - Hooigracht 45 - Tel. 30194 MATTH. BRINKS LEIDEN - Haarlemmerstraat 126 - TeL 21074 PIERROT Juwelier-Horloger - LEIDEN - Maarsmansteeg 21 - Tel. 20778 Fa. v. d. WATER Juwelier-Horloger - LEIDEN - Haarlemmerstraat 181 - TeL 24469 C. VAN EGTEN Goud-Zilver-Uurwerken - NIEUWKOOP - Sperwerstraat 1 - TeL 1559 Fa. TROSSEL Horlogerie-Juweliersbedrijf - SASSENHEIM - Hoofdstraat 234 - Tel. 7301 Kiitwijks Badgastenloernooi Het is titelhouder Jan de Groot niet gelukt om voor eigen publiek zijn vorig jaar op Dick Bouman veroverde titel te prolongeren. Op een bijzonder druk bevolkt Duinlust heeft hij het in de finale tegen Bram Madera niet kunnen klaren. Ook nu was het spel van de Voorschote naar te safe voor de Katwijker, die bovendien herhaaldelijk uitgleed op de spekgladde baan. Doch ook onder andere omstandigheden zou hij het niet gered hebben tegen Madera, die gewoon sterker is. Aanval de Groot niet hard genoeg De enige manier om Matlera tc ver slaan is een keihard»» aanval, waardoor Madera zich niet tijdig gen»»eg kan her stellen. En deze keiharde aanval ont beert De Groot en hoewel hij manhaftig vele malen naar het net oprukte waren de passeerslagen van Matlera byna al- tyd raak. De 6-3 6-4 overwinning was dan ook volkomen verdiend, al he«-ft l)e Groot zich tot het uiterste verzet, wat wel hiykt uit het tenietdoen van vyf matchpoints. Bij de dames was de zege voor de Noordwykse Joke Bos. die geen ogen blik echt werd bedreigd door Wil Bloot. Het Katwykse meisje speelde met te weinig vaart en bultte bovendien de zwakke backhand van Joke onvoldoen- onder druk te staan, want dc forehands van Joke Bos zyn van grote klasse. Het werd tenslotte 7-5 6-3 voor de toch wel ver beneden haar topvorm spelende Joke Ook de herendubbel-finale viel tegen, want Plet de Haas en Har Meyer kon den zich maar zeer slecht verplaatsen op de kleffige baan en daar De Groot eu Gerard Pusrrut een goede eenheid vormden was het pielt snel in twee sets beslecht. Dat Gerard Pasma een dub belspeler „par excellence" is bewees hy later nog eens door onbedreigd met Jo- sine v.d. Koogh het gemengde dubbel te winnen. Het dames-enkel C ging naar de Bel gische mevr. Kostense. die de harde drives van Greet Lommerse goed be keek en met slimme korte balletjes de zege mee naar België nam. Het heren-enkel C ging onverwacht naar de Noordwljkvoetballer Jan v. d. Lippe, die in de finale onverwacht wei nig tegenstand ondervond van Jaap v. d. Nat (6-0 6-4). Veel moeliyker had hy de uit. Daardoor kwam zy vaak te veel het ln do halve finale gehad, waarin de grote favoriet Gerard Bakker zyn „mees ter" op de base-line had gevonden. Toch had deze zege voor v. d. Lippe nog een onprettige kant, daar de bondsgedele- geerde hem direct op de B-iyst plaatste. Maaike Verkerk werd winnares in 't dames-enkel D en Groninger student Dalllnga bleef Bert v.d. Helm by de heren de baas. Een niet zo beste dag dus voor de tafeltennissers Bakker en v. d. Helm, die zich nu weer gaan voor bereiden voor het grote tafeltennisduel In het Jaarbeursstedentoernooi tegen 'a Avonds volgde de prijsuitreiking en een grandioos feest waarmee een dit jnar geweldig geslaagd toernooi werd besloten. De uitslugen lulden: D.E.-B, finale: J. Bos-W. Bloot 7-5 6-3. II.E.-B, finale: B. Madera-J. de Groot 6-3 6-4. G.D.-B, final»»: J. v. d. Koogh/G. Pas- ma-E. Hofland/H. Vergoed 6-0 6-4. II.D.-B, finale: J. de Groot/G. Pasrna- H. Meyer/P. de Haas 6-3 6-2. D.E.-C, final»»: mevr. Kontense-G. Lom merse 6-3 7-5. H.E.-C, halve rinale: J. v, d. Lippe- O. Bakker 1-6 6-1 6-2; finale: J. v. d. Lippc-J. v.d. Nat 6-4 6-0. G.D.-C, finale: S. Blinxma/Souwe-T. Spek/A. Kemellng 6-3 2-6 6-4. D.E.-D, finale: AL Verkork-J. Hes 6-4 4-6 6-2.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3