Dubbelspion en Maigret merken geweld in de hand POLITIE EN SCHIETPARTIIEN Spelende jongens vinden lijk van meisje in bos Slechte toestand in Oost-Nigerië De jeugd heeft zijn eigen assemblee Geen vrijzinnige geest op Wereldraad Kerken Tsjechisch partijcomité bespreekt kritiek Top van Ministerie Onderwijs vergrijsd Oplichter op bruiloft gepakt MISDRIJF IN SPEL? Bij na miljoen auto's over Waterweg Gestolen tas door toeval terug bij eigenaresse Lijkschouwing na vechtpartij 'PI INSDAG 9 JULI 1968 DB T.BTDSE COURANT ja HAAG „Een opeenhoping van bijzondere a 2' Revallen". Aldus reageert de Haagse politie op de ""serie schietpartijen, die zich de afgelopen twee weken In Den Haag heeft voorgedaan. Deze gevallen van geweldpleging bereikten vrijdag een triest dieptepunt, •jarige aannemer de dood vond door een kogel uit een pistool van een 19-jarige portier. „We moeten de zaak niet overtrekken, en Den Haag geen hietstad gaan noemen". Er zijn in Den Haag niet ieer wapens aanwezig dan in andere grote Neder landse steden. Dit commentaar werd maandagmiddag tijdens een speciale bijeenkomst gegeven, waarbij de commis sarissen J. W. H. Planje, H. van Harskamp en hoofd- ispecteur H. ter Hark vragen beantwoordden. De leiding van de Haagse politie is van mening, dat er in kringen van geweldplegers vlugger een wapen wordt iruikt; nationaal en internationaal treden de geweldplegingen meer aan de dag dan vroeger. Het {All it eh (Van een onzer verslaggevers) is ook gemakkelijker om vuurwapens te krijgen: de grenzen staan open en men rijdt naar België of Italië. Vooral in Italië zijn vuurwapens betrekkelijk eenvoudig te krijgen. De toename van het aantal vuurwapens in ons land houdt verband met de aan wezigheid van de buitenlandse gastarbeiders. In Den Haag bestaat er bijvoorbeeld bij portiers en soute neurs angst voor de „vreemdeling". Men kan zich voorstellen, dat vechtende Turken of Surinamers een veel wildere indruk maken dan wanneer Nederlanders bezig zijn. De Haagse politie Is er vast van overtuigd, dat souteneurs veel meer wapens hebben: de prosti- touées hebben veel buitenlanders op bezoek, er heerst een grotere dosis angst. Vroeger ging men op de vuist, nu schaft men zich een vuurwapen aan. Het wordt mogelijk geacht, dat er in Den Haag een georgani seerde handel in vuurwapens is. „Een paar honderd gulden moet men in Den Haag neerleggen voor een illegaal pistool", aldus commissaris Van Harskamp. „En in militaire dienst wordt het schieten geleerd". De Haagse politie heeft geen idee hoe groot het aantal illegale vuurwapens in Den Hag is. Ruim 200 personen hebben vergunning voor het houden van een vuur wapen. In sporadische gevallen wordt een vuurwapen voor zelfverdediging verstrekt: het merendeel van de legale vuurwapenbezltters bestaat uit leden van schietverenigingen. Uit enkele cijfers die de Haagse politie kan verstrekken over de inbeslagname van illegale vuurwapens kan men concluderen, dat het aantal van deze wapens toeneemt. In 1967 nam men na 62 tips 34 vuurwapens in beslag. In de eerste helft van dit jaar spoorde men na 43 aanwijzingen 20 vuurwapens op. In het algemeen betrof het wapens van oude makelij, maar afkomstig uit heel Europa. Commissaris Planje vindt overigens dat sommige televisieseries een verderfelijke invloed kunnen uit oefenen: „Geweldpleging wordt in de hand gewerkt door alles wat ze op de televisie voorgeschoteld krijgen. Dubbelspion, Maigret enz. Het spreekt tot de verbeel ding van een bepaalde categorie. Men zou wat min der geweld moeten laten zien". De Haagse politie gaat in ieder geval meer doen tegen het bezit van illegale vuurwapens bijvoorbeeld door intensievere controle. De afdeling vuurwapenwet is reeds in het begin van dit jaar met een extra-man uitgebreid. (ADVERTENTIE) ZUIVERE HUID PUROL en PUROL-poeder (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Een onderzoek onder iet personeelsbestand van het ministe- I 0 le van Onderwijs en )en Haag heeft HKU e c; Wetenschappen in het licht gebracht, lat de gemiddelde leeftijd van de 36 lambtenaren 53,9 jaar bedraagt. Bij categorie, die hier op volgt. 49 admi- listrateurs en 6 accountants, bleek de emiddelde leeftijd eveneens hoog: 50,4 Deze gemiddelden wijzen in de ichting van een vergrijzing van de mbtelijke top van dit ministerie. In r geval kan men moeilijk volhouden, de hogere ambtelijke regionen van ministerie zich kenmerken door O jong bloed". Onder de genoemde 36 topambtenaren jói >evinden zich 19 hoofdadministrateurs, - '1 accountants, 2 raadadviseurs en 13 ïogere ambtenaren. In de derde categorie ambtenaren, aarin 79 referendarissen en 4 adjunt- d iccountants voorkomen, komt men met gemiddelde leeftijd van 49,1 ïaar naar net onder de 50 uit. Zij worden jevolgd door 39 administratieve ambte- e laren c le klasse met gemiddeld een eeftijd van 47,1 jaar. De jongste cate- :orie ambtenaren treft men aan onder j 16 adjunct-commiezen met een gemid- lelde leeftijd van 34,9 jaar. De gemid- ..u ielde leeftijd van het personeel van iet hele ministerie bedraagt 43,1 jaar. Uit verdere cijfers in het O. en W.- ilad „Uitleg" blijkt, dat er op het mi- listerie 1188 ambtenaren werkzaam zijn, vaste dienst, 107 in tij delijke dienst en 119 op arbeidsovereen komst. Er waren volgens deze cijfers 'an 1 juni 1968 956 mannen en 232 'rouwen werkzaam. ,.W (Van e nzer verslaggevers) ROERMOND Vier spelende Jon gens hebben maandagmiddag in de bos sen nabij de grenspost Maalbroek in Limburg het in verregaande staat van ontbinding verkerende lijk gevonden van een meisje, dat naar schatting tussen de 14 en 18 jaar oud moet zijn geweest. Hoewel er geen sporen van geweld wer den gevonden, wordt misdrijf niet uit gesloten geacht. Het meisje, gedeeltelijk bedekt met blaren, was gekleed in een rood windjack, zwarte rok en zwarte laarsjes met rits sluiting. het was ongeveer 1,50 meter groot. Verder werden een kettinkje en een ringetje van goedkoop materiaal ge- vonden. In de omgeving van Roermond worden MAASSLUIS (ANP) De veerdienst Maassluis-Roozenburg. die de noord-zuid verbinding met twee koplaadveerboten onderhoudt, heeft in 1967 924.000 auto's over de waterweg vervoerd. Toen vorig jaar juni de Beneluxtunnel bij Vlaardin- gen voor het verkeer werd geopend, daal de het aantal vervoerde auto's met 25 procent. De jaarlijkse toename echter van 28 procent geeft de Verwachting dat over 1968 950 000 auto's zullen worden over- j gezet. Voor 1969 rekent men op ruim een miljoen auto's, vandaar de uitbreiding met een derde veerboot het volgend Jaar. zodat de dienst vooral ln de spitsuren intensiever kan werken op het ogenblik geen meisjes van deze leeftijd vermist. Wel wordt rekening ge houden met de mogelijkheid, dat het meisje uit Duitsland afkomstig is ge weest. Daarom is de Kriminal Polizei ingelicht. De plek. waar men het lijk heeft gevonden ligt op ca. 1000 meter van de Duitse grens. Het onderzoek van de patholoog-anatoom dr. J. Zeldenrust en dr. Witte van het gerechtelijk la boratorium te Den Haag heeft nog geen definitief uitsluitsel gegeven over de dood van het meisje. Opnieuw brand in plasticfabriek KESTEREN (ANP) Vanmorgen heeft brand gewoed in de enkele weken geleden in gebruik genomen nieuwe hal van de polyether en schuimplasticfa- briek Recticel in Kesteren. Drie uur na dat de brand was uitgebroken was men, omstreeks zeven uur vanmorgen, het vuur meester. De schade is beperkt ge bleven tot enkele tienduizenden guldens. De brand brak uit in een 140 meter lange hal, die met machinerieën een waarde heeft van ongeveer vijf miljoen gulden. De oorzaak van de brand is vol gens de brandweer waarschijnlijk wrij ving van het 50 meter lange blok schuim- plastic op de lopende band in de hal. Het vuur is mede bedwongen door de au tomatische sprenkelinstallatie in de hal, waar men nog aan het proefdraaien was. Twee jaar geleden is de Recticelfa- briek vrijwel tot de grond toe afgebrand. De faoriek verzorgt nu 80 procent van de Nederlandse export van polyether en schuimplastic. MAASTRICHT Een vergeten da- meiUi. waarin zich een portemonnee met 180 gulden bevond, ia op gelukkige wU*e uit handen van een oneerlijke man gehaald. Een 67-Jarige dame uit Baarn had vergeten haar tas mee te nemen van een bankje op het VrUthof. waar ze met haar man een ogenblik gezeten bad. De tas werd gevonden door twee meisje», die ermee op weg naar het politiebureau gingen. Ze werden echter tegengehouden door de 18-jarige M. B.. die het gebeuren van uit een telefooncel gevolgd had. Toen de meisjes hem passeerden, vroeg^ hij. „Wat moeten jullie met die tas-'" En op het antwoord, dat ze de tas naar het politiebureau gingen brengen, zei hij „Geef mij die tas maar. want ik moet toch naar het politiebureau". Daar zou hij uiteindelijk ook. zij het dan tegen zijn bedoeling in. terecht ko men. De meisjes overhandigen hem in goed vertrouwen de tas, maar toen Ml'., met de handtas verborgen onder zijn jas, op de Grote Gracht liep, werd hij opgemerkt door een rechercheur. Deze volgde de man, en zag dat hij het geld uit de portemonnee in de tas overhe velde naar zijn broeekzakken. Deze han deling bevestigde de argwaan van de rechercheur, die hem arresteerde en naar het politiebureau bracht, zodat de man zijn belofte, die hij aan de twee meisjes gedaan had, noodgedwongen ge stand moest doen. De Tweede Kamer is grote beurt toe. Schilders hebbeti de grote vergadereaal „bezet" met kwast en verf emmer. Boven de tafel, waarachter onze regeer ders plegen te zetelen, hebben zij een steiger geconstrueerd zodat ook het plafond een flinke lik verf kan worden gegeven. Yietkong werkt met gifgas SAIGON (AFP-Reuter) Guerrilla strijders van de Vietkong hebben gifgas gebruikt tegen een Zuidvietnamese mili taire post op 80 km ten noordwesten van Saigon. Vier soldaten gaven daardoor bloed op. aldus een regeringswoord voerder in Saigon. Er zijn geen Zuidviet- ■namese soldaten bij deze gasaanval ge dood. Het is niet bekend welk soort gas Is gebruikt. (Van een onzer verslaggevers) ERP Na een moeizaam onderzoek op zijn trouwdag de 46-jarige G. J. door de rijkspolitie in Axel tijdens zijn bruiloftsfeest gearresteerd. Den man wordt ervan verdacht van oktober 1967 op meer dan 200 zakenlieden te hebben opgelicht waarbij hij tenminste 30.000 gulden uit hun zakken wist te praten. De praktijken van de in Hengelo ge boren „vertegenwoordiger" bestonden uit het volgende: vanwege zijn vroegere functie vertelde hij hoteliers, camping benzinepomp- en restauranthouders dat hij toeristische dagtochten uitstippelde. Tegen betaling van een inschrijfgeld dal 'ooruit aan hem moest worden betaald, konden de zakenlieden er zeker van zijn dat de reisgezelschappon daar benzine zouden tanken, zouden dineren en weer elders zouden overnachten Grif gaf men hem de bedragen, variërend van 145 tot 400 gulden In februari van dit rees er twijfel over zijn beloften. Nadat de politie erin gemengd was en de verdachte zelfs zover ging een ver- - Radering te beleggen met de zakenlie den, gaf men hem de kans zijn belof ten in te lossen. Nergens is echter een door hem aangekondigde gezelschap ver schenen. Verhoging van studietoelagen DEN HAAG (ANP> - Indien het Inkomen van ouders, wier kinderen met een toelage studeren, door onverwachte omstandigheden over een studiejaar sterk vermindert, kan deze toelage in de loop van het studiejaar worden verhaogd, al dus heeft de minister van O. en W., prof. dr. G. H. Veringa, meegedeeld in ant woord op vragen van de Tweede-Kamer leden H. J. L. Vonhof, dr. K. van Dijk en ir. D. S. Tuijnman (allen VVD). Het principe blijft echter dat het ouderlijk inkomen over het voorafgaande Jaar bepalend is voor de ouderlijke bij drage in de studiekosten. DODENCIJFER ZEER HOOG LONDEN (AP) Meer dan 1500 dafc- loie Afrikanen, voor 't merendeel vrou wen en kinderen zijn, de dood nabij, op gepropt In een kleine gevangenis In Ooatnigeriaana gebied dat in handen van Nigeria is. John Birch, administrateur in Nigeria voor het door particulieren gesteunde „Red-de-kinderen-fonds" deelt uit Lagos, san zijn hoofdkwartier in Lon den mee. dat per dag twintig tot dertig vluchtelingen in de gevangenis in Ikot Ekpene van honger sterven. De vluchtelingen zijn door de honger te zeer verzwakt om zich te voegen bij de andere 80.000 verplaatste personen die de wildernis in vluchtterTVien'dc le gers elkaar in de stad bevochten. De 1500 mensen zitten opgepakt in een ge vangenis voor 200 personen. „Elke cel zit vol mensen. Ongeveer 1500 mensen sterven letterlijk door on dervoeding en sommigen verkopen hun kleren voor een beetje geld om er eten voor te kunnen kopen. Gieren vliegen van de ene muur naar de andere en het ene dak naar het andere, klaar om zich (Van onze correspondent) M1DDELBURG-1ERSEKE Op last van de officier van justitie te Middel burg is er gerechtelijke lijkschouwing verricht op het stoffelijk overschot van de 70-jarige heer Vermeulen uit lerseke, die vrijdag ln het Bergzichtziekenhuis te Goes overleden ls. Geruchten, die in lerseke de ronde doen, willen doen ge loven. dat er verband bestaat tussen het overlijden van de heer Vermeulen en een burenruzie, die 12 dagen tevoren had plaats gevonden. Bij deze burenru zie vond ook een handgemeen plaats, waarbij de heer Vermeulen verwondin gen opliep. (Van onze speciale verslaggever Alfred v. d. Weijer) l'PPSALA. Aan liet eind van de •erste weck Cppsala voelen wü ons on geveer doorgekookt. Dat schijnt overi gens de bedoeling van de organisatoren tc z(jn. Professor Berkhof vergeleek in een gesprek de assemblee in ijjn aan loopperiode met een pressurceookcr: alle deelnemers worden in de aula Fyrishal- len gestopt, onder hoge druk gezet, be stookt met speeches en toespraken, om zo te worden ganrgestoomd voor het eigenlijke werk. dat in de twee volgen de weken, met name in de sectievergade ringen, zal moeten geschieden. Wat ons hetreft. wU z(jn tover, van ons mag het nu wel beginnen. De jeugd, die zo iets als een schaduw- assemblee heeft georganiseerd eigen bijeenkomsten eigen stemmingen, eigen tijdschrift noemt de grote aula een circus. Zij heeft geprotesteerd, toen de artiesten in hun prachtige pakken het circus betraden, zij gaat voort met haar spot over het gebeuren in de Fyrishallen uit te gieten. Overigens is het niet ge heel duidelijk in hoeverre we hier kun- n spreken van „de jeugd". Het heeft alle schijn van. dat enkele leiders er op uit zijn de bestaande meningsver schillen de jeugd van de derde wereld denkt heel anders dan die van Europa Noord-Amerika zo goed mogelijk af te dekken, teneinde een krachtig links geluid te kunnen produceren. Op een van de jeugdbijeenkomsten die we meemaakten, zaten we voortdurend tegen de leus „vive la revolution" te kijken. En toen bij een filmvoorstelling in de aula heel toevallig president Mao op het scherm verscheen, klonk er een fanatiek applaus van de banken van de jeugd- delegatie. Twee feiten, die we kenmer kend hebben gevonden voor de hele situatie. Wat ons betreft, we hebben nagenoeg alle circusvoorstellingen" meegemaakt en wij moeten bekennen,dal er heel goede nummers werden weggegeven. Een ongelofelijk theologisch exposé van me tropoliet Ignatios van Latukia (Libanon) over het congresthema: „Zie ik maak alle dingen nieuw". Deze man verstaat de kunst om de orthodoxe theologie zó te brengen, dat zelfs een doorgewinterde protestant er enthousiast voor gaat staan applaudiseren. „De beste speech, ooit in de Wereldraad gehouden", zeiden insi ders, in wier oordeel wij een groot ver trouwen hebben, Dan de rede van Visser 't Hooft over „Onze oecuemnlsehe op dracht nu". Met het geweldige gezag, dat deze ex-secretaris-generaal nog altijd heeft, legde hij de zwakke punten van de Wereldraad bloot en wees hij wegen, die in de naaste toekomst gegaan zullen moeten worden. Verder de toespraak van pater Tucci, een van de katholieke gas ten, die algemeen beschouwd wordt als een bewijs, dat Rome zich nauw bij de Wereldraad wil aansluiten en die de slechte indruk, gewekt door een recente rede van de Paus weer helemaal heeft doen vergeten. Dan het getuigenis van Kenneth Kaunda, president van Zambia en van de katholieke Barbara Ward over „Rijke en arme landen": evenzovele „circusnummers" waarnaar wij met spanning en genoegen hebben zitten Gelovig als in de aula. genadeloos afgekraakt. Als dit uw oecumenische beweging is", aldus het commentaar „dan kunt u die wat ons betreft houden". I'rot est Wat ons in al deze toespraken bijzi zonder opviel en orthodox de rede van prof Berkhof over de door slaggevende betekenis van Christus' verlossingswerk. Een katholiek zou het niet beter kunnen en willen zeggen Er heerst hier bepaald geen vrijzinnige geest Eerder integendeel. De Wereld raad houdt voor de moderne katholiek een duidelijke waarschuwing in. niet al le vlot met het verschijnsel vrijzinnig heid te koketteren. Kortom, we hebben genoten van wat de plenaire vergaderingen tot nog toe te bieden hadden. En vragen ons af, of de jeugd zich niet al te zeer afzet tegen vat zij gemakshalve het „circus" noemt. Als je jonge mensen na de speech van Visser 't Hooft vraagt, hoe ze het gevon den hebben, dan knikken ze half in stemmend. half zich op de vlakte hou dend. Maar in hun blaadje „Hot News" wordt de man, die op een jeugdbijeen- komst ongeveer hetzelfde gezegd heeft Üp een jeugdmeeting, die wij mee maakten, kwam een jongeman naar vo ren. die prote. teerde ons inziens te recht U-gen de aanwezigheid van tientallen politieagenten in de buurt van ze zo diepgelovig de Fyrishallen Hij vertelde het onge- Neem bijvoorbeeld j !ofelijke verhaal, dat er agenten ln bur ger waren, die met een insigne „Staf van de Wereldraad" rondliepen. Hij raadde aan. om ieder die zon insigne op de borst droeg, te vragen, of hij wel licht van de politie was en oogstte daar mee een geweldig applaus. Maar toen even later een ander aankondigde, dat de politie bereid was een gesprek met de jongelui over hun klachten te heb ben. waren er maar een of twee lief hebbers Wat verder opviel was, dat de jeugd al heel gauw huar eigen bureaucratisch apparaat op poten zette, haar eigen fors geleide voorlichting organiseerde en in haar eigen procedurekwesties verloren dreigde te lopen. Waarmee we niet wil len zeggen dat zij hier in Uppsala niet een belangrijke functie vervult, ook al is hetgeen zij tot nu toé rechtstreeks geproduceerd heeft, weinig substantieel, haar loutere aanwezigheid, haar protest haar provocatie bepalen zijdelings toch voor een belangrijk deel de koers van de Wereldraad. Het simpele welen, dat er een protestmars van Stockholm naar Uppsala in aantocht is, dat op kri tieke punten de jongelui door sit-ins, optochten en demonstraties van hun in zichten blijk zullen geven, weerhoudt di afgevaardigden ervan, de „koers van het etablishment" te varen. Iets waartoe ze zonder deze prikkel waarschijnlijk wel geneigd zouden zijn. te sorten op een maal Het fonds deelt mee, dal hel Birch geld stuurt om drie vrachtauto's te ko pen om te proberen levensmiddelen aan te voeren voor de honger lijdende vluch telingen. In Lagos heeft de federlae commissaris voor rehabilitatie Tomothy Omobare het verslag van Birch overdreven genoemd. „Wij zorgen voor die mensen samen met het Rode Kruis'aldus Omobare. Hij zei, dat hij drie weken geleden een bezoek aan het gebied heeft gebracht en dut het dodencijfer onder de 80.000 vluchtelingen in het gebied van Ikot Ekpene tussen de vijf en tien per dag was, voor het merendeel kinderen. Hij zei otik dat geneesmiddelen gestuurd werden en dat het dodencijfer afneemt. PRAAG (AFD) Het centrale comi té vsn de Tsjecho-Slowaakse commu nistische partij is in buitengewone ver gadering bijeengekomen om de brieven die hel partijpresidium heeft ontvangen van de Russische, de Oostduitse en de Poolse communistische partijen te be studeren. Dit meldt radio-Pruag. Ook uit Bulgarije en Hongarije wa ren brieven ontvangen. De inhoud van de brieven ls niet bekendgemaakt maar hel Tsjecho-Slowuukse partijpresidium heeft In een korte verklaring meege deeld dat ze een „uitnodiging bevatten tot 'n gemeenschappelijke bespreking over zekere vraagstukken die betrekking hebben op de belangen van onze partijen De Tsjecho-Slowaakse communistische partij acht het noodzakelijk deze ver schillende vraagstukken te bespreken om een standpunt te bepalen" De Tsjecho-Slowaakse communisti sche partij, zo wordt onder meer nog gezegd, juicht elke uitwisseling van er varingen tussen zusterpartijen toe die gebaseerd is op het beginsel van aan vaarding van de specifieke omstandig heden en de soevei clnitelt van elke par tij in vraagstukken van binnenlandse politieke aard. Socialistische jeugd gesteund door onfrisse financiers' Wakker DEN HAAG (ANP) Naar aanlei ding van recente persberichten over fi nanciering van de International Union of Socialist Youth (I U.S.Y.) door de Amerikaanse- CIA (do contrii-splonagc- dlcnst) heeft het algemeen bestuur van de Federatie van Jongerengroepen van de P v.d.A. zich op haar vergadering van 29 juni J1 te Utrecht over deze 1 kwestie beraden Het algemeen bestuur meent op dit moment met zekerheid te kunnen stellen dat door de I.U.S.Y. in In 't tweede nummer van „Hot News" het verleden gelden zijn ontvangen, af geeft dc jeugd in enkele punten weer. komstlg uit C I.A.-bronncn hoe zij zich gaat opstellen. Zij wil de Het bestuur van de FJ G. is van m<-- Kerkcn wakker schudden en bewust ning. dat deze gong van zaken als uiterst verwerpelijk moet worden aan gemerkt. De F J G. zal haar lidmaatschap mede laten afhangen van de garanties, die het 1.U.S.Y.-bestuur wil en kan ge ven omtrent het uitschakelen van der gelijke onfrisse financiers. maken van de roep om vernieuwing dii overal klinkt maar te weinig gehoord wordt. Zij wil openlijk protesteren legen de neiging die alle Kerken hebben om zich neer te leggen bij de politieke status quo in de wereld. Zij wil zich krachtig opstellen aan de zijde van de proleta rische volken, vechten tegen de econo mische grootmachten en voor een meer broederlijke structuur van de mensen gemeenschap. Het is te hopen, dat deze opzet zal slagen. De komende twee weken waarin de zaken worden gedaan, zullen het moeten bewijzen. Nogmaals, wat ons betreft kan het beginnen. Bij ons heeft de pressure- cooker volledig zijn werk gedaan. BRUSSEL (ANP) - Verscheidene Belgische kranten melden dat de Bel gische oud-premier Van den Boeynants benoemd zal worden tot voorzitter van de raad van beheer van de Belgische luchtvaartmaatschappij Sabena. Hij zou Gilbert Perrier opvolgen, die In maart Is overleden Di Belgische socialisti sche partij heeft bekendgemaakt tegen een eventuele benoeming te zijn.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 5