AUTO-PLAGERIJEN EINDIGDEN TE SASSENHEIM IN MESSTEEK Installatie van pastoor Velthuyse te Alphen hartverwarmend feest Ook deken Smit voor liet eerst in functie ZANDKUNST AAN NOORDWIJKS KUST Competitiewedstrijden Swift (54 km.) gewonnen door Paul Akerboom Tragisch ongeval te Noorden Slavische ambassadeur bezocht Boskoop ZWARE STRAF VOOR ONBARMHARTIGE CHAUFFEUR Slachtoffer van aanrijding op straat laten liggen Stijlvolle viering zilveren feest father J. Rekelhof te Zoeterwoude UTS MATHESIS-EXAMENS Missie grootste werk van barmhartigheid MAANDAG 1 JULI 1968 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Pastoor J. G. M. Velthayae left de eed van trouw aan de Kerk af. Links de pas benoemde deken van Alphen, ree- tor J. H. M. Smit uit Nieuwveen, die lijn eerste officiële handeling in hel dekenaat verrichtte; rechte kapelaan J. van Adrichem. phen. van de grote vreugde waarmee de benoeming van kapelaan Velthuyse tol pastoor is ontvangen. De heer Van Kersbergen bood de nieuwe pastoor vervolgens 't geschenk van de parochianen aan als bewijs van hun blijdschap en dankbaarheid om hiermede rijn eerste zorgen voor de inrichting van de pastorie enigszins te verminderen. „De I.P.R. heeft uw wens om alles samen te doen overgenomen geschenk tot stand geko- Bij Iteide partijen één geiconde tilatennldag omstreeks kwart over vier reden te Saaacnhelm twee personen wagens. belden uit Den Haag. de één met drie broers als Inzittenden, de ander met een Jeugdig eehtpaar. die elkaar vanaf Heemstede met allerM plagerijen by het rijden hinderden. Op de Hoofdstraat ter hoogte van de Wasbekerlaan kwam het tot een ult- barating. nadat men elkaar om de beurt had klemgereden. Alle Inzittenden van beide wagens stapten uit en na een woordenwiaaeling. scheldpartij en licht hand gemeen, leek het dat de zaak met een aiaaer zou aflopen. Maar eensklaps trok de jeugdige echtgenoot (22 Jaar) een mes en stak de oudste van de drie broers, de 49-jarlge J. v. K. in de borst. Gelukkig voor de man kwain de mestteek op zijn ribben terecht. Zijn jongste broer, de 25-jarige T. v. K.. die tie aanvaller het mea afhandig wilde maken, liep hierbij een ernstige verwonding op aan de linker-ondera rm De aanvaller, die geheel overstuur was. stak hierop het mea In de grond men. In een twee uur durende, ge- ,vuchtte platen de komst af van de Inmiddels gewaarschuwde politie, motoriseerde bliksemactie kris kras door, •- de parochie. Aldus hebben voorname- lijk jongeren het gepresteerd een be- drag van 7000.- bijeen te garen, dat j in een keurig en kleurrijk met bloe- Er moet toch wel wat zyn omgegaan in de kersverse, nog jonge pastoor heer W. G. van Kersbergen, als voor- J. G. M. Vejjthuyse van Alphen aan den Rijn, toen by zaterdagavond In de hjjna geheel gevulde Sint Bonlfaoiuskerk door de- eveneens pas benoemde nieuwe, ook jonge, deken J. H. M. Smit In zjjn eerste pastoraat werd geïnstalleerd. Toen de pastoor na de plechtige Eucharistieviering In de kerk terugkeerde, brak spontaan een hartverwarmend applaus los onder de aanwezigen, welk enthou siasme hjj gelukkig lachend en wuivend beantwoordde. Daarna werd nog meerdere keren voor hem geapplaudisseerd In de kerk en zong men hem bulten nog eens een uit het hart gegrepen „Lang zal hy leven" toe. In de pastorietuin bracht het muziekkorps „Crescendo" en zjjn tamboerkorps, voorafgegaan door een groepje meisjes van de R.K.S.V. „Wiskracht", dat voor bestemd is majorettes van dit korps te worden, een welklinkende serenade, by de aanvang waarvan een der majorettes in spé, Jeannette de Bruin, de pastoor bloemen aanbood. Onder de grote schare aanwezigen bevonden zich de vader en moeder en overige familieleden van de pastoor, loco-burgemeester J. van den Berg, de wethouders A. J. Dekker en C. M. Deerenberg, de gemeentesecretaris mr. H. v. d. Top, bestuursleden van de In terparochiële Raad, leden van 't kerk bestuur, de predikanten J. H. Bogers en G. Cadee, uiteraard ook besturen van katholieke verenigingen, organi saties en instellingen: bouwpastoor J. P. Seijsener had in het priesterkoor plaatsgenomen. De kerk, voornamelijk het priester koor. was stijlvol met bloemen ver sierd. De pastoor werd bij de Eucha ristieviering geassisteerd door deken J. H. M. Smit en kapelaan J. I. M. van Adrichem van dezelfde parochie en pastoor A. Groen van de Pius X- parochie als ceremoniarius. De Neder landse gezangen werden o.l.v. de heer J. M. van Leeuwen, met orgelbegelei ding van de heer B. van Triest, afwis selend in meerstemmige koorzang en volkszang, uitgevoerd door het ge mengd kerkkoor. De pastoor werd langs een haag, ge vormd door leden van de Verkennerij, de kerk binnengeleid, terwijl het koor een openingslied zong. Pastoor A. Groen sprak een welkomstwoord en wees vervolgens op de spanning die enige weken heeft geheerst om de vraag wie het zullen worden. Die span ning is thans verbroken, wij hebben een nieuwe deken en de Sint-Bonifa- ciusparochie haar nieuwe pastoor. Spr. belichtte in enkele woorden beider taak en wenste beiden veel vreugde en zegen toe in hun nieuwe kerkelijke functie. Kapelaan J. I. M. van Adri- Met een triomfantelijk cn dankbaar gebaar steekt pastoor Velthuyse het met bloemen versierde mandje met de 7000 gulden omhoog, dat hij door Ineke Ponsioen en Diederik Wouterloood aangeboden had gekregen. 1 de Interparochiële raad, r de namens alle katholieken van Al- Bonifacius. opgesierde buidel, door Diederik Wouterlood. met een passend toe spraakje. en Ineke Ponsioen, werd overhandigd. Het geschenk triomfantelijk omhoog heffend, dankte pastoor Velthuyse „al len heel, heel hartelijk," zowel voor de hartelijkheid waarmee gegeven is als voor het enthousiasme, waarin in gezameld werd. Van een treffend tafe reeltje was men hierna getuige, toen de ouders van pastoor Velthuyse hem gelukwensten cn zijn moeder hem liefdevol omarmde en kuste, een bele ving uiteraard die aan weinig pastoors is gegeven. PASTOOR TRACTEERDE In de Sint-Josephzaal was er voor een ieder gelegenheid om een con sumptie te gebruiken, aangeboden door herder van de parochie St.- chem las vervolgens de benoemings brief van bisschop M. A. Jansen voor Nadat deken Smit de nieuwe pastoor had geïnstalleerd wees liij o.m. op de veranderende verhoudingen in het Westers denkbeeld in de lijn meerdere en mindere en van generaties van ouderen tot generaties van jongeren en schetste het nieuwe mensbeeld, dat gezamenlijke verantwoordelijkheid I i| leert. De gemeenschap moet een geest van collegialiteit ademen waarin de oudere naast de jongere in liefde, die samenbindt, leeft. In deze geest, zo besloot de deken, zal in deze parochie en in dit bisdom vruchtbaar gewerkt worden. SAMEN DOEN Ds. J. H. Bogers. Herv. predikant, wenste mede namens de Kerkgenoot schappen van de Baptisten, Gerefor meerden, Luthersen en het Leger des Heils, van welke overtuigingsrichtin gen meerdere voorgangers aanwezig waren "de nieuwe pastoor geluk en schetste hoezeer men ook in de andere godsdienstige gemeenschappen zich in deze gelukkige keuze verheugde. Ds. Bogers noemde de tot alle richtingen gerichte uitnodiging verheugend en bemoedigend dat de fase is bereikt, dat men het in Alphen ook op kerke lijk gebied samen wil gaan doen; een principe, dat moge leiden tot een ge zamenlijk vieren van de Tafel des Heren, in de geest dat allen één zijn. Deze oprechte toespraak van dominee Bogers werd door de aanwezigen met applaus beantwoord. Pastoor Velthuyse gaf in een korte toespraak uiting aan zijn blijdschap over zijn benoeming tot pastoor. „Ik vind het echt fijn om pastoor te zijn," verklaarde spr. Het geweldig aandoen de enthousiasme en bijvalsbetuigingen, waarmee heel de parochie zijn promotie had begroet, had hem diep getroffen. „Nu bén ik wat en dit is het ant woord aan irtijn ouders, die in mijn jeugd weieens hoofdschuddend de ver zuchting hebben geslaakt: wat moet er toch van hem terechtkomen," zei spr. arresteerde. Beide broers werden per ambulance i Leiden overgebracht. Na behandeling konden ze met hun eigen wagen weer naar hun woning In Den Haag vervoerd worden. Gistermiddag werden de Swlft compe titiewedstrijden gewonnen door Paul A- kerboom uit Roelofarendsveen. De af stand voor de amateurs was 54 km. Akerboom demarreerde de laatste 5 km en nam daarmee SO sekonden voorsprong op het peloton. Lit de sprint van het peloton werd Nol Stkking uit Warmond eerste, dus num mer twee bU de finish. Derde werd Hans Sonneveld uit Voorschoten en vierde Peter Akerboom uit Roelofsarendsveen. De nieuwelingen verreden 38 km. Er deden aan de wedstrijd drie adspiranten mee, die binnenkort nieuweling worden. Een daarvan, Albert Meskers uit War mond, zag kans alleen weg te komen en werd eerste. Na 20 sekonden kwam het peloton, met nr. twee Jos Heemskerk uit Oud-Ade. 3. Bert van Rijn uit Leimuiden en 4. Leo Slingerland uit Koudekerk a.d. Rijn. Op tractor ontvel geworden De B-adspiranten verreden 12 km. Eerste werd Henri Borst uit Leiden, 2. 3. en 4. Peter Post, Matthleu de Rid der en Broxhoven, allen uit Leiden. Door de dames werd 38 km afgelegd. Eerste werd Greetje den Eisen uit Zoe- terwoudeen en tweede Hettle van Rijn uit Oud-Ade De heren veteranen legden 24 km af. j Zaterdagmiddag bezocht de Vereni ging Nederland-Jocgoslavië met als hoofdgast de ambasaa.ieur uit Joego slavië. de heer dr. Nlnclc, met echt genote Boskoop. Des middags werd het gezelschap dat uit ongeveer 20 personeu beatond om 12 uur In de raadzaal door burgemeester Van Dedem ontvangen. Na de ontvangst ten gemeentehulr.e vertrok men naar het Laboratorium van de proeftuin alwaar de kleurenfilm het ..Tovervlerkant" van Plant Propaganda Holland werd vertoond. Tevena hield de heer C. Verboom van PPH een couaerie over de boomkwekerij In al zyn facetten Na de lunch In Florida werd een boot tocht langa vele kwekerijen gemaakt, hetgeen het gezelschap wel zeer bijzon der op pr|js stelde. LA MPIONOPTOC'HT EN VU RWERK De reeda vele malen ultgeatelde lam pionoptocht en het vuurwerk heeft za terdagmorgen b|J prachtig zomerweer plaatsgevonden Excelsior marcheerde om 9 uur vanaf het Vetllngsbouw naar de Overslag ach ter het Reljerzkoop waar reeds hon derden kinderen stonden te wachten. De tocht ging vanaf de Overslag vla Reljérs- koop en terug over de Hefbrug naar de Zijde. Van het begin van de Zijde werd weer teruggegaan naar Florida, alwaar een prachtig vuurwerk atond te wachten. Honderden kinderen en oudera en om standers hebben genoten van deze fleu rige tocht. Om kwart over tien begon het vuurwerk, door enkele duizenden gadegeslagen en bewonderd. ROONWMK De landelijke wedstrijd te C'roonw|jk werd door Gerard van Velzen alt Zne- woude gewonnen. Bij de dames won Eerste Thomas Brandt uit Leiden, twee- Jannle Jonkers uit de Wlm Wassink en derde Gab. Mlere- zeven werden Erna met, beide laatsten eveneens uit Leiden. 1 mond en Riet Heen» GROOTS GESCHENK Nadat pastoor Velthuyse uit de sa cristie onder ontroerend applaus weer in de kerk was teruggekeerd, getuigde Door een tragisch ongeval Ls te Noor den de heer Th. A. W. Wahle, 28 jaar gehuwd, zonder kinderen, om het leven gekomen. Het slachtoffer was met de tractor bezig het hooi binnen te halen. Enkele getuigen zagen hem opeens voorover hangen, terwijl de tractor dwars het land overstak, recht op een aangrenzende sloot aan. waar hij in- j Dokter Sanders uit Nieuwkoop kon slechts de dood constateren en was van mening, dat het ongeval te wijten is aan een plotseling opgetreden ziekte. Omtrent de aard van de ziekte tast men nog in het duister. De politie stelde een onderzoek in. „Deze verdachte d> volslagen gemis aan wegfalsoen door iemand, die door zyn schuld ernstig was gewond, onverzorgd op de weg achter te laten," aldus het verwijt van de Offi cier van justitie bij de Haagse politie rechter met betrekking tot het lelt ge pleegd door een 21-jarige autobestuurder uit Leiden. Daarb|j was ook betrokken een 20-Jarige opperman uit Voorschoten die zyn mede werking had verleend aan de geheurte. nissen. Belde jongelieden moesten te- doch de autobestuurder liet verstek gaan. „Hy vindt het blijkbaar niet de moeite waard," opperde de rechter. Het geval waa dan. dat de autobestuurder met een auto, die aan z|Jn vriend behoorde, in Leiden over de Lage Morsweg reed. Een bromfietser verleende geen voor rang zodat een aanrijding ontstond De bromfietser brak o.a. twee lendewerveia I en moest byna vier maanden In een zle- j kenhuis worden verpleegd. Na de aanrijding was de bestuurder van de auto doorgereden, zonder zich om het I slachtoffer te bekommeren Evenwel was de bromfiets aan de auto biyven haken, waardoor de bestuurder gedwongen werd te stoppen. De opperman bood de helpende hand om de bromfiets los te maken. „Maar u keek niet naar het slachtoffer om," zo ver weet de rechter. „Ik was helemaal van de kaart door het gebeurde,"aldus ver dachte. „Dat slachtoffer lag anders te kermen van de p|Jn," merkte ds rechter op. Intussen was wel een andere autobe stuurder by het slachtoffer gekomen. De Officier van justitie vond het ge drag van de chauffeur zo ergeiyk, dat hy drie weken gevangenisstraf en l1» jaar ontzegging van de rijbevoegdheid eiste en tegen de opperman, 100, boete en een week gevangenisstraf voor waardelijk. De rechter veroordeelde de eerste ver dachte tot twee maanden gevangenis, straf waarvan een maand voorwaardelijk en ontzegging van de rijbevoegdheid ge durende een Jaar en de opperman tot alleen 100,boete haar artistieke gaven te tonen. Vele toe- Anneke Putman, 2e Jan Ttjs. 3e schouwers omzoomden het afgebakende Gerard T|js, 4e Hans Haman. De win- i.l.v. de I naars gaan naar de nationale kamploen- Kierach I schappen in Scheveningen. De nationale Reeds spoe-l kampioen gaat dan naar Frankrijk voor Gerard T|j8, Anne-| de wereldkampioenschappen. strand voor Palac. De jury Noordwijkse kunstenaars Bal liep bedrijvig heen dig bleek dat Jan De volgende leerlingen van Uitgebreid Technische School v/h Kon. Gen. Mathe sis Scientiarum Genltrix behaalden de verklaring UTS (theoretisch deel): Afdeling Bouwkunde: Ammers, N. v. Noordwljk; F. Ange- vaare, Voorhout: H. J. Beljon, Sassen- heim; H. J. v.d. Berg. Voorhout; A. J. J. Beugelsdyk, Warmond; J. C. Bouw meester. Roelofarendsveen; B. J. P. v. Egmond, Voorhout; W. P. L. v.d. Geest, L. A. v.d. Haak, Noordwijk; W. R. v.d. Heijden, E. M. N. I. Hoogkamer. Lisse; Tj. Langeveld, Alphen a.d. R.; A. J. M. Lieverse, HUlegom: K. J. v. Muijden, Zoeterwoude; J. F. Ravensbergen, Rijns burg; J. E. J. van Ruiten, Hillegom; W. Smits, H. Verdoes, Katwijk; G. J. Ver steeg, Alphen a.d. Rijn; H. L. L. v. Vlo ten, Warmond; Th. A. W. G. Wanders, Wurinond. P. v. Ammers, Noordwljk; R. Brussee, Voorschoten: A. F. F. Ger- ritsma, G. Gesman. Alphen a.d. R|jn; A. E. v. Goozen. Hoogmade; M. F. v. Hemert. Alphen a.d. Rijn; J. A. Hoogen- boom, H. Imthorn, Valkenburg (ZH); J. G. de Jong, Alphen a.d. Rijn; A .1. de Jonge, J. Koster, Alphen a.d. R|jn; T Nlspeling, Hoofddorp; J. M. A Ponipe, J. D. Repelius. Heemstede; C. R. J Schaap. Lisse; H. Schoneveld, Rijnsburg; W. Sloos. N. H. v.d. Veen, Heemstede; P J. Vink, Noordwijk; W. J. v, Wagenin- gen, Alphen a.d. Rijn; T. Westra, Kat wijk; Tn. v. Wteringen, Hoogmade. Afgewezen 1. Afdeling Elektrotechniek J J. W. Aniba, Leiderdorp; W. Bale laan. Koudekerk a.d. Rijn; W. F. K. v.d Blom, K. Broekhuizen, Oegatgeest; N. Carlie, R. Dee, Noordwijk; P. v.d. Eist, Lisse: A. de Groot, Zoetermeer; A B van Hameren, Noordwyk; J. M. E. La- man. J H. G. Langeveld. Sassenheim; H L. J. Lodewijks. Noordwijk; P J. Noyon, Katwyk; J. J. v. Rij. J. Smitt, Alphen a.d. Rijn; B. M. Verheugd, G. .1. Annok- kee, P. Bol, Valkenburg (ZH); B. Corta, Oegatgeest; H. F. Daarna, H G. v.d. Does, Wassenaar; J. v. Duyn, Katwyk; R. H. Ferweda, Boskoop; .1. A. de Haas. H. C. Keukenmeester. Leldschendam J. C. A. v.d. Kroef, Wassenaar; G. G. J. Lieverse, HUlegom; W. C. Mul, Sassen heim; B. F. Ramakers. A. v. Ryn, Kat wijk; J. v. Tol, Abbenes; P J. M. Zwart jes. Hazerswoude; P. H A. de Bruyn, A. Buitelaar, Leidaohendam, J. G. Da- niëls, Voorachoten; J. J. V. v. Elk, Leld schendam; R. Hoekstra, Sasaenheim; J. Klein, J. Klunder, Wassenaar; C. Krom hout. Katwyk; J. W. M. v.d. Linden, C. v. Muijden, Zoeterwoude: P. F. Rancu- ret, Alphen a.d. Ryn; A. J. J. Verbaken, Oegatgeest; E. de Vos. Afgewezen 13. Herexamen 1. Afdeling Werktuigkunde: M. G. Boutkan, Leiderdorp; J. Commis saris, R. A. den Dopper, Th. F. T. M. Geurts, K. Groen. Wassenaar; C. H. Ha- neveld, L. C. J. Heemskerk. Noordwtjker- hout; C. H. lest ra, Voorschoten; C. v. Keeken, Alphen. J. J. Ket, Wassenaar. J. J. Keune, Oegatgeest; G. C. M. J. Kleinhans, A. C. G. Langeveld, Sassen heim; J. Lubach, A. P. Meershoek, Sas senheim; G. A. C. R&ndadorp, Lisse; G. H. Ruhaak, J. H. v.d. Woerd, G. W. Bioemend&al. Wassenaar; H. H. Boot, Alphen; A. F. Boverhof, Den Haag; J. P. v. Dommelen, Oegatgeeat; A. P. Dozy, F. B. J. Duineveld. Liaae: G. L. Hagooi i Heemstede; G. Handgraaf. Oegatgeest, R. Harms, A. W. A. Kokshoorn, Wasse naar N;. R. Koning, Alphen; J. H. M. Koomen, Voorhout; A. J. P. Lanzing, Leiderdorp; A. P. M. Luiten, Stomp- wijk; J. Oerlemana, Voorschoten; R Otto. A. G. v. Rhyn; Noordwijk; A. C. M. Straathof. Zoeterwoude; R. Strelzyn, D. H. Verweij, Alphen; C. M. Vos, Ve- gelenzang. Afgewezen 5. Gewonden bij dodelijk ongeval te Hillegom nog in levensgevaar De lieren K. A. Main lisvanarbeider eu W'. J. J. Main (scholier), die inzitten den waren la de personenauto die zater dagavond In Hlllegom-dorp tegen een lichtmast reed op rijksweg 8 en waarby de Ierse studente Patrcla A. lo de (20 Jaar) en haar nicht Irene Isde- Maln. (47) uit Rotterdam om het leven kwamen zyn nog steeds bulten be wustzijn. zfl verkeren beiden nog In le vensgevaar. Beide heren zyn opgenomen In de Martaottchtlng to Haarlem, Op feeetetyke wyze heeft de gemeen schap van de parochie van Sint-Jans Onthoofding en de H. Kruisverheffing met de uitgebreide famllleschare het zilveren priesterjubileum gevierd van father J. Rekelhof, missionaris van MUI H1U In Oeganda en thans met verlof In zyn geboorteplaats. Hoogtepunt waa de geconcelebreerde Eucharistieviering die gistermorgen plaats vond In de AloysluskapeL Vooraf gegaan door een stoet vnn bruidjes werd de jubilaris de bijzonder smaak volle, met vele bloemen versierde en tot de laatste plaats bezette, kapel binnen geleid, waarby een toepasseiyk lntrede- lled werd gezongen. Deken A. Lamot sprak In een welkomstwoord over de grote dankbaarheid die allen vervulden op deze hoogtijdag. Mede-concelebran ten van father Rekelliof by de plechtige Eucharistieviering waren deken A. La- mot en father A. Boekraad. ren van de kapel o.l.v, de heer H. J. C. Paardekooper. De Missa Pontificalia van Perosi werd door het dames en heren koor met grote verdiensten gezongen. Tijdens de offerande werd een uitvoe ring gegeven van Mozarls welbekende Ave Verum. Het kinderkoor zong „Jesu Rex Admirabilia" en tezamen met de heren het Cantate Domini van Haasier. Aan het slot klonk het feestoiyke „Ju- bilato Deo" van Orlando di Lasso. Alles byzonder verzorgd en getuigend van veel studie, aan het orgel begeleid door J. Dobbe. De predikatie werd gtbOOden door father A. Boekraad, studie-klas genoot van de jubilaris. Deze schetste de grote veranderingen die zich in de afgelopen 25 jaar in Ne derland hebben voltrokken. Twyfel kwam In plaats van enthouslaam. „We vragen ons af: Is het ireeël de mensen In de missiegebieden, die een vorm van gods dienst hebben, onze godsdienst op te dringen". Door de toenemende helang- stelUng voor de ontwikkelingshulp is de ntlsaie als inlssle In de schaduw geko men. Missionarissen dreigen soms ver geten te worden, want niet iedereen krygt een TV-ploeg op bezoek. Ontwik kelingshulp, hoe noodzakelijk ook, Is nog geen missie. De missie wil het hart en de geest van de mensen bereiken". Het Is het grootste werk van barm hartigheid. r.o hield de predikant zyn ge hoor voor. Men heeft er In Nederland al- tyd veel voor over gehad, zelfs zijn dot li ters en Zonen. Dit betekent niet alleen geven van wat zij hebben, maar vsn wat zy zyn, zo besloot fateher Boek- RKCEPTIE MET PAROCIIIECADEAI 'a Middags recipieerde de Jubilaris in het Don Boscohuls in het byzyn van zyn bejaarde moeder en de 80-jarige pater Berk, oom van father Rekelhof en ere gast op het zilveren efest. Velen maakten van de gelegenheid gebruik de Jubilaris persooniyk gelukwensen aan te bieden, zodat het gedurende anderhalf uur een gezellige drukte waa. Aan het alot maak- het parochieel comité haar opwachting. By monde van de heer J. J. Noordman werd het parochiecadeau aangeboden; een projectie-apparaat en -scherm, als mede een veldbed. Het restant van de In gezamelde som. totaal 925,-, werd In baar geld overhandigd In de loop van de middag bracht de drumband VIOS om>r leiding van tamboer maltre W. M van Bohemcn nog een muzikale hulde. De heer J. J. Noordman (rechts) over handigt father Rekelhnf het parochie geschenk.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3