Compleet feest van dankbaarheid en vreugde op laatste triduumdag een administr. kracht Schriftelijke cursus whiskey drinken! K0MDERIN-AV0ND' Matar Amabilisschool - Jongerencursus Kath. Levensschool voor jongens aank. verkoopster in dit gebied gaan de spaarbanken samenwerkenom u nog meer service te geven! hier is het eerste resultaat WF J. v. Duyn naar ADO 5-jarig jongetje onder vrachtwagen met oplegger DONDERDAG 27 JUNI 1968 DE LEIDSE COURANT FOTO Zó uit de keuken weggehaald om alt han den van mgr. Jansen Pro Ecclesia et Pontiflce en een oorkonde In ontvangst te nemen: In het midden mevroow Jong- mans, rechts mevr. Stmons-Kersten». Het feest was vanmorgen compleet in de kerk van O. L. Vrouw Hemelvaart en St. Jozef aan de Herensingel te Leiden. Buiten hield de harde wind huis en joegen de wolken over de straten, maar in de kerk, die vele honderden opgeruimde men sen herbergde, scheen in elk geval de zon van de blijheid en dankbaarheid. Hoogtepunt van het 40ste Leidse ziekentriduum, een klinkend jubi leum. ledereen was getooid met een fleurige cor sage, zowel de zieken als „hun staf" van jong tot oud; niet alleen de comité-leden, maar ook de jongste helpers. Allen zagen er uit als feestelijke receptiegangers. TWEE „PRO ECCLESIA'S" VOOR PIONIERSTERS VAN EERSTE UUR Het hoogtepunt vormde een kleine plechtigheid op het podium. De burge meester prees er vooral de comité-leden die alle veertig jaar hun beste krachten dit apostolaat hadden gegeven, in het byzonder de lieer Alphons Schlat- Mgr. Jansen huldigde in het by zonder de pioniersters van het eerste de dames J. Jongmans en H. G. Slmons-Kerstens. Hun viel de pauseiyke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice len deel. Het applaus klaterde deze mor gen vele malen op in de kerkelijke rulm- Tijdens de plechtige H. Mis, die met mgr. Jansen als eerste celebrant gecon celebreerd werd door deken W. P. M. Faring, pastoor-W. Koenekoop, pater C. MMS-examens Christ. Lyceum te Leiden Aan het christelijk lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft te Leiden zijn voor de afdeling m.m.s. geslaagd: Leiden: Ar ja .d. Tuijn, Marian Verlinde, Jacqueline .d. Vijver, Dorothee v. Wijhe. Annelies an Bemmel, Elly v.d. Blom. Marti Degens. Anneke Hartog, Trudy van Nieuwenhuijzen. Ineke v. Offeren. Oegstgeest: Lies Bouwmeester. Jetty van den Brink, Maryse Filippo, Hanneke de Voorschoten: Ina Bakker, Lydeke Gas telaars, Nelleke de Jager, Nelly Pas- Leiderdorp: Joan D'hous, Tineke Taeke- Katwijk: Elly v.d. Bent, Hennie Brou- Margreet Parlevliet. Noordwijk: Lidy v. Delft en Johanna Hazenoot. Sassenheim: Joke Zandbergen, Cootje v.d. Bout, Irene Ziegelaar. Lisse: Ellen Zeiessen. Alphen a.d. Rijm Ella Bernstein en Bon- hie Intveld. J. Matthee SCJ en pater C. M. Fischer, hield de bisschop een toespraak. „Het is bijna niet te geloven, dat er al zoveel jaren een ziekenapostolaat bestaat", zei hij. De Kerk heeft altijd al bijzondere zorgen gehad voor de zieken. Maar dit was steeds individueel. Dat men in gro ten getale bijeenkomt om tezamen met eigen genoten de Eucharistie te vieren, dat is toch wel iets nieuws. De zieken, aldus bisschop Jansen, wor den op velerlei wijzen betrokken bij het leven van de Kerk. Het ziekenapostolaat is er niet alleen vóór de zieken, het is ook van hen. De zieke mens kan vol waardig deelnemen in het verlossings werk van Christus en het apostolaat uit oefenen op een m'anlèr, waaróp de ge zonde mens dat niet kan. HEILZAAM OFFER De gedachte van het offer is als onaf scheidelijk verbonden met het ohristen zijn. In de christelijke beschouwing wordt het dan een heilzaam offer. De Een feest, zoals wij dit vanmorgen in deze kerk zagen, maakt men zelden mee. Louter blijdschap voerde de boventoon en dat kan alleen als de stemming wordt gevoed door oprechte dankbaar heid voor zoveel goeds als deze tridua nu al tien tallen jaren ten toon spreiden. Het was 'n heerlijk en een eerlijk feest. De vreugdevolle gevoelens werden vanmorgen gedeeld door burgemeester mr. G. C. van der Willigen, die met zijn vrouw en wethouder S. Menken een paar uur lang temidden van de zieken en gezonden hebben vertoefd. Ook mgr. M. A. Jansen, Rotterdams spontane bisschop was daarbij en geestelijken uit alle parochies, van waaruit de zieken naar Leiden waren gekomen. zieke, zo zei de bisschop, neemt daarbij een bijzondere plaats in. Ziek zijn is te zien als meedoen met Christus' lijden en dood om met hem te verrijzen. Iets specifieks christelijks, zo hield de bisschop zijn gehoor voor, is in het ziek zijn wat te betekenen voor de medemens. Alle lijden heeft zo zin voor het heil van deze wereld: „dit hangt mede van u af." „Uw eigen lijden is niet het ergst. Veel erger is het moorden in deze wereld, de haat, de oorlogen en het egoïsme." De bisschop verzocht de zieken het lijden mèt Christus te aanvaarden om op deze wijze mee te delen in Zijn lijden, zodat het iets kan betekenen voor het welzijn van de wereld. De zang o.a. de Paus Johannesmis van Albert de Klerk werd uitgevoerd door het kinderkoor van de parochie, o.l.v. mej. J. Scholte. Organist was de heer A. J. Kevenaar. M. Langezaal en Zn. N.V. mnl. of vrl. Kantoorervaring gewenst. Sollicitaties uitsluitend ENTHOUSIASME Bij zijn gang naar het van het al taar ontdane podium werden burge meester Van der Willigen en zijn vrouw met applaus begroet. De zieken kennen Leiderus eerste burger al. Twee keer heeft hij het triduum al van nabij meegemaakt en deelt hij in het en thousiasme van dit werk. Ook nu wilde hij niet op dit grote familiefestijn ont breken. tot vreugde van de „geluk kige zieken", zoals deken Haring zei. ..Gelukkig Leiden waar dit iverk al veertig jaar bestaat „In het burgemeestersleven zijn vele hoogtepunten en heus niet alleen het 3 oktoberfeest. Het ziekentriduum is daar één van," aldus mr. Van der Wil ligen. .Gelukkig Leiden, waar dit werk al 40 jaar bestaat. Gelukkig, dat dit initiatief tot een prachtig apostolaat zo lang levend is gebleven." Men mag van burgemeester Van der ADVERTENTIE Er zijn drie officiële manieren om whis key te drinken: 1. de Amerikaanse manier: on the rocks, Ijsblokjes in 't glas, daarop de whiskey; 2. de Engelse manier: whiskey-soda; 3. de Schotse manier: de whiskey aan lengen met 'n scheutje gewoon koud dan is er nog de niet-officiële manier i de echte „highlanders": gewoon Alle manieren zijn lekker, als de whiskey maar lekker is. En dat is Scotch Whis key „Full House" inderdaad, die is Excellent. COSTER'S L'siokje van de week- Excellent Scotch Whiskey „Full House" per fles ƒ15.60 feter wijnen en gedistilleerd Steenstraat 8 Telefoon 21361 Herenstraat 6 Telefoon 30069 Haarlemmerstraat 204 TeleL 21611 n Nieuw initiatief van kath vormingscentra: Men schrijft ons: De Mater Amabilisschool, 2-jarige avondcursus voor werkende meisjes van omstreeks 17 tot en niet 20 jaar, de Jongerencursus, middagcursus voor werkende meisjes van 14 tot en met 16 jaar en de Katholieke Levensschool voor jongens, dagcursus voor werkende jon gens van 14 tot en met 18 jaar, organiseren samen met hun cursisten op vrijdagavond 28 juni a.s. van 6 uur tot half 11 een z.g. „Komderin-avond" in eigen gebouw Hogewoerd 57 te Leiden, bedoeld als kennismaking met het werk van vorengenoemde vormingsinstituten voor de werkende jeugd. De cursisten verzorgen deze avond en laten U zien wat er op de cursus sen voor werkende jeugd zoal gedaan wordt. Zy doen dit door middel van een modeshow (zelf gemaakte garderobe), cabaret, handenarbeid, email leren, schilderen, tekenen, enz Verder is er een film en een dia-vertoning, koud buffet, koffie en een bar met* frisdranken. De toegang is vry! Katholiek werkende jeugd van Leiden en omgeving, van 14 tot en met 20 jaar, dit is een unieke kans om eens op een ongedwongen manier ken nis te komen maken met deze speciale cursussen voor jullie. Immers het programma dat jullie in de loop van het jaar geboden wordt ls helemaal afgestemd op jullie leef- en denkwereld. Onder deskundige leiding kun je met elkaar discussieëren over alles wat je belangstelling heeft, of waar je ..mee zit": het wereldgebeuren, verhouding jongen-meisje, geloof, oorlog, vrede, discriminatie, ontwikkelingshulp, politiek, kranten, t v., radio, hoe besteed ik mijn zakgeld, enz. Verder wordt veel aandacht besteed aan: handvaardigheid, sport en spel. Daarbij nog voor de meisjes de specifieke vrouwelijke vakken: baby- en ziekenverzorging, smaakontwikkeling, woninginrichting, koken en naaien, enz. Tevens kunnen jullie tydens het cursusjaar meedoen aan excursies, weekends, kampen, toneel of cabaret. Er is een uitgebreid „les"- en ontspanningsprogramma enwat wel bijzonder aantrekkelijk voor jullie is: géén huiswerk. Dus: grijp deze kans die je geboden wordt en kom eens een kykje nemen op onze „Komderin-avond". Vanzelfsprekend stellen wij het zeer op prijs als ook de ouders de tijd en de gelegenheid zouden vinden om eens al is het maar even binnen te wippen, zodat U een idee krjjgt wat er op deze vormingscursussen voor de werkende jeugd zoal gedaan wordt. Dus: op vrijdagavond 28 juni a.s. Hogewoerd 57 te Lelden, staat de deur wyd open. U bent van harte welkom! Willigen werkelijk aannemen wat hij zei: „Als je hier komt in deze prachtig versierde kerk en je ziet al die geluk- kigeg ezichten op deze dag, krijg je opnieuw hoop en vertrouwen in de goedheid van de mensen Deze hoop verflauwt in het dagelijks leven wel eens. ALLEEN MET GOEDE MENSEN De burgemeester prees het enthou siasme van mensen zoals de heer Schlatmann, die met zijn vele charita tieve activiteiten ieders oprechte be wondering heeft. „Men kan een goed idee hebben, maar als je geen goede mensen als „de Schlatmannen" weet le vinden om het voort te dragen, kom je nergens Er is in deze jaren een wisselwerking ontstaan tus sen de zieken en degenen die het werk voor hen doen. De gezonden heb ben hun eigen taak en de zieken leve ren hun aandeel door hun medewer kende aanwezigheid. „Graag tot ziens het volgend jaarriep de burge meester uit Mgr. Jansen wilde het kort houden: „U zult. net zoals Ik, wel naar de koffie verlangen," zo begon hy onder grote hi lariteit van de aanwezigen. Zelf kon hy ook wel een lustrum als triduumganger vieren: als deken van Leiden en In zyn Warmondse jaren heeft hy de tien Jaar wel volgemaakt, dacht hy. Ere-tekenen als dank „Nu op uw feest, richten wy bijzonder de schijnwerper op hen. die zich zozeer aan anderen hebben gegeven. In het co mité huldigen wq de honderden mede werkers," aldus de bisschop. (Wij maak ten nog geen melding van de onvermoei bare 20 leden van de R.K.E.H.B.O.. die achter de schermen werken, maar zonder wier assistentie het triduum niet zou draaien, red.) Vooral mevrouw Jong mans en mevr. Simons-Kerstens deelden in de lof die culmineerde ln het opspel den van de pauselijke ere-tekenen bij beiden door de bisschop. „U moet hierin het bewijs van de dankbaarheid zien van alle zieken." De heer C. J. M. Stolwyk, voorzitter van het trlduumcomité, sprak In een dankwoord tot de mede-bestuursleden, ook namens de zieken, die spontaan een kleinigheid hadden willen geven uit een groot hart". Iedereen had bygedragen in de dozen bonbons voor de twee on derscheiden dames, de vracht sigaren („want hy kan er niet buiten") voor de heer Schlatmann en de planten die wer den aangeboden. De bijval van allen ln de kerk onderstreepte deze biyken van dank en waardering. Nog geruime t(jd bleven de wereld- ïyke en kerkeiyke autoriteiten onder de zieken, overal een praatje makend op deze kostelijke triduumreceptle. „Zoiets geeft je weer hoop en vertrouwen," had de burgemeester al gezegd. Katholiek Leiden en omgeving mag trots zijn op dit apostolaat. Ad muitos annos nog vele jaren erbij. LEIDSE AGENDA DONDERDAG 27 JUNI Café-Best. Zomerzorg - (Stationsweg) Afdclingsraadvergadering NeVoBo, 8 u. VRIJDAG 28 JUNI Galerie Van der Vlist - Zomertontoon- stelling, 21.00 uur, opening. Hogewoerd 57 - „Komderin"-avond van Mater Amabilisschool, 18.00 - 22.30 uur. ZATERDAG 29 JUNI Stadsgehoorzaal - Surinaams Studen tengezelschap, optreden met bal na, 20.00 uur. Raumann en Teppema Gevraagd voor Leeftyd plm. 17 jaar. Aanmelden van 9-18 uur aan de zaak: M aars mans teeg 4-6, Lelden, telefoon 21673. Eindexamens Louise de Coligny-school Aan de Louise de Collgny-scholenge- meenschap te Leiden zijn geslaagd voor het eindexamen: Baldal, Marianne, Oegstgeest, Beek, Sabine Oegstgeest, Bent, Hennie v.d. met lof Noordwljker- hout, Boer Elly Bodegraven, Fagginger Auer, Maja Oegstgeest, Geirnaert, Jan- nie Oegstgeest, Grient, Katrien v.d. Oegstgeest, Hemmes, Hanneke, Oegst geest, Kambier, Francien Leiden, Leyen, Nilca v. Voorhout, Noest, Marion Leiden, Ouden, Marjan d. Katwijk, Sqses, Bauk- je met lof Hoogmade, Vervoort, Renée Lelden, Zierfuss, Charlotte Voorscho ten, Zuidenia, Lleke Sassenheim, Zwarts, Ria Leiden, Zwitser, Lenneke Noordwyk, Blickman, Sylvia Voorschoten, Boot, Myrna Sassenheim, Briët, Friek Oegst geest, Ciggaar, Ada Sassenheim, Eg- mond. Anneke v. Leiden. Gerritsen, Cor- rie Voorhout. Groot, Carla de Lelden, Kamp. Erica v.d. Leiden, Koppe, Ientje Voorschoten, Langeler. Annemarie Oegstgeest, Middendorp, Daphne Lel den, Molenaar. Olivia Valkenburg, Mun ter. Marion de Voorhout. Nat, Anneke v.d. Leiden. Ouwerkerk. Lenie Leiden, Overmeer, Diny Leiden, Planken, Elda Leiderdorp. Afgewezen 2 kandidaten. Steeds meer mensen laten hun sala ris via de spaarbank lopen. Gebeurt dit via een der spaarbanken in het Delta-gebied, dan kunt u nü bij meer dan 200 spaarbank-kantoren over uw salaris direct beschikken. Waar u ook in het Delta-gebied bent, werkt of woont. Hebt u bepaalde reke ningen te voldoen, dan kan dat via de spaarbank - zonder extra kosten. Het geld, dat u niet dadelijk nodig hebt, levert u nog rente ook! Een reden temeer om uw salaris via de spaarbank te laten lopen! De Spaarbank te Rotterdam Spaarbank Anno 1820 Schiedam Spaarbank Vlaardlngen Nutsspaarbank Maassluis Spaarbank te Dordrecht De Spaarbank te Gorinchem Nutsspaarbank Alblasserdam Spaarbank te Delft Nutsspaarbank te Tholen Vlissingsche Nutsspaarbank Nutsspaarbank te Middelburg Nutsspaarbank Middelharnls- Sommelsdljk Nutsspaarbank Zlerikzee Nutsspaarbank Gouda Leidse Spaarbank 'n publicatie van de BONDSSPAARBANKEN, SAMENWERKEND IN HET DELTAGEBIED klare taal JONGE GENEVER in de handige kneepfes f 10,50 per liter Jan van Duyn, 17 jaar en in het afgelopen seizoen nog uitkomend voor het regionale jeugdteam van UVS, heeft gisteravond zijn handtekening gezet onder een door ADO's manager Eddy Hartman aangeboden contract. Jan van Duyn, die voor één jaar te kende, zal waarschijnlijk op 3 augus tus zijji debuut bij dc Haagse club maken en wel in een oefenwedstrijd tegen Gouda. In bet B-teani zal hij dan met Piet van Miert de spits van de aanval moeten vormen. Op 23 juli, wanneer de trainingen in het Zuiderpark worden hervat, krijgt Jan van Duyn reeds de gelegenheid nader kennis te maken met zijn nieuwe col lega's. 26 Juni zal Jan van Duyn niet Licht vergeten. Niet alleen stapte hij gisteren het betaalde voetbal in, maar bovendien „promoveerde" hij op het Bonaventura Lyceum naar de zesde klas. Ondanks het feit dat hij vrij regelmatig voetbalde vermeldde zijn rapport géén onvoldoendes. Jan van Duyn is met ADO overeengekomen dat wanneer hij het komende leerjaar moeilijkheden ondervindt bij zijn stu die het aantal trainingen, dat in prin cipe bepaald is op 4, gereduceerd kan worden tot 3. Daartegenover staat dat hij op vrijwillige basis ook op woens dagmorgen nog kan komen trainen, hetgeen hem dan 20.- extra oplevert. De overgang van Jan van Duyn naar 't betaalde voetbal levert UVS 3000.- op. Dodelijk ongeval te Hillegom Gistermiddag om kwart over twee kwam het vijfjarig zoontje René Pie- ter Gerard van de familie Van der Zwart om het leven door een tragisch verkeersongeval. Op het plein nabij Van Herwaardens Kalkzandsteenfa brieken N.V. draaide een trekker in de richting Leiden. De trekker grote vrachtwagen) met oplegger greep daar bij met één van de achterwielen het jongetje, dat daar fietwte. Da wagen werd bestuurd door de 24-jarige J. L. B. uit Alphen aan den Rijn. Dr. G. van Westeinde kon slechts de dood konstateren na zijn aankomst. Het slachtoffertje moet op slag zijn overleden. Het jongetje werd daarna per ambulance vervoerd naar het St.- Josephhuis in de Mariastraat te Hille gom. Het fietsje was uiteraard totaal vernield. De zaak is nog bij de politie io behandeling. Marktberichten UTRECHT, 27 juni - Vee - Totale aanvoer 3900, runderen 896, vette kal veren 113, graskalveren 37. nuchtere kal veren 681, schapen 69, lammeren 587, varkens (boven 100 kg) 337, varkens (beneden 100 kg) 30, biggen 1109, bok- ken-geitcn 39, melk- en kalfkoelen 1000 -1400. kalfvaarzen 900-1140, vare koel en 825-1000, pinken 650-800. stieren 750-1150, sraskiilvcren 340-520, nuch tere kalveren 45-75, fokkalveren 110- 280, schapen 95-150, lammeren 100-160, drachtige varkens 340-475. lopers 85- 110, biggen 65-73, bokken-geiten 12-60, vette koeien le kwal. 4.30-4.60, 2e kw. 4.15-4.25, 3e kw. 3.75-4.10, vette kal veren 3.20-3.40, 2e kw. 3.00-3.20, 3e kw. 2.80-3.00, nuchtere kalveren 1.45-1.75, zware vette varkens 1.85-2.00. zouters 2.10-2.16, slachtzeugen 1.58-1.65, Jonge slachtzeugen 1.66-1.75, Melk- en kalf koelen: rustig, prysh., vette koeien: fl„ prijsh., vare koeien: traag, prljsh. vette kalveren: traag, even hoger; graskal veren: willig, prijsh., nuchtere kalveren willig, als vorige week; fokkalveren: rust'g. prysh., schapen: willig, pr(jsh., lammeren: willig, prijsh„ varkens traag prijsh^ biggen: traag, even hoger. GOUDA, 27 juni - KAAS - Aanvoer 109 partyen kaas. Prijzen: le kwal. 3.80-3.94 per kg., 2e kwal. 3.70-3.79 p. kg., extra kwal. 3.95-4.34. Handel: re delijk. VHertogenboseh, 26 juiü. VEE Totale aanvoer 6877: runderen 1767; graskalveren 200; vette kalveren 558;. nuchtere kalveren 2141; schapen 160; lammeren 817; fokzeugen 21; slacht- varkens 677; biggen 536; slachtrunde- ren 678; melk- en kalfkoelen 1025-1650; gulste koeien 075-1390; graskalveren rood bont 1160-1600; zwart bont 1025- 1400; kalfvaarzen 430-635; kalfvaarzen 1015-1275; gulstevaarzen 915-1200; pin ken 660-860; nuchtere kalveren 150-300; 65-95; drachtige zeugen 350-450; biggen 56-68: (extra) slachtrunderen 4.95-5.35; le kwal. 4.40-4.90; 2e kwal. 3.85-4.20; 3e kwal. 3.60-3.75; vette stieren 4.25-4.70. worstkoeien 3.4-3.60; vette kalveren 3.45-3.65; 2e kwal. 3.15-3.35; 3e kwal. 2.85-3.05; nuchtere slaehtkalveren 1.30- 1.65 per stuk 45-90; (P. Kwal.) slacht zeugen 1 68-1.74; 2e kwal. 1.60-1.66;, slacht varkens 1.90-2.00; vette schapen 1.00-1.30; vette lammeren 95-125; melk-' en kalfkoelen: even ruimer, redelijk, I flauw prijsh,,; gulste koelen: tamelijk, gunstig. pr|jsh jong vee: iets ruimer, stug. moeizaam te handh.; vette kalvc- j ren: nornianl. Iets levendiger, extra j vaster, overige- onverand.; nuchtere slaehtkalveren behoorlijk, constant. 1 constant; schapen en lammeren; groot, redelijk, ongeveer gelijk, fokzeugen: normaal, rustig, niet prijsh.; lopers en biggen: minder, kutm, moeizaam ge- i handh.; slachtvee:' redelijk, lui, prijsh j slachtzeugen: groter redelijk. Iets vaster LMDEN, 26 Juni - Goente - Aard beien 44-50, aardappelen 15-22, andijvie 12-17, peulen 240-260, anybonen 220-256 stambonen 265-300. tuinbonen 38-43, kroten 34. rode kool 23-24, spitskool 15- 23, postelein 24-31, rabarber 20-27, spi nazie 51-77, komkommers 17-32. Toma ten A 430-450, B 470-190. C 420-430, CC 400. waspeen 36-63, Bloemkool A 25-75 B 25-58. C 20-27, Sla 5-10, Bleekselderij 46, bospeen 54-66, kroten 7-12, peterselie 6-7, selderij 10-13, uien 12-32. Leidschendom, 26 Juni. Eieren Aangevoerd waren 66.700 kipeieren. De noteringen waren voor: 10.800 eieren no. LEIDSE BIOSCOPEN Camera: Verkrachting (18J.). Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.16 uur. (Nacht, vrijdag cn zaterdag 23.30 uur) The Giant, 18 jaar. Lido: Gevaarlijk Minnespel, 18 jaar. Dageiyks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Mini Weekend - ontraden. Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 8.15 uur. Studio: Cash? Cash! (strikt volwaase nen - prol.) Dagelijks: 2.30. 7.00 cn 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Doctor Doolittle, alle leeft. Dagelijks 2.00 en 8.00 uur. Zondag: 2.00, 5.00 en 8.00 uur. Rex: De bloedige wraak van Ringo, 14 jaar. (Nacht vrijdag en zaterdag 23.30 ur): Sluikhandel in meisjes, 18 j. Dagelijks: 2.31», 7.60 en 9.1."» uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. PUNT Maar Leo, ik begin toch pas morgen met mijn vermageringskuur KORRELTJE 0 13.50-/ 14.30; 15.100 eieren no. 1 12.75-13.60; 17.000 eieren no. 2 11.10- 12.00; 10.500 eieren no. 3 9.95-10.50; 8006 eieren no. 4 800-9.00; 350 eieren no. 5 7.50-7.65; 1200 eieren no. 6 6.30-6.80; 600 kneus 9.70-9.75. TER AAK 26 Juni, Groente KassniJ- bonen 125-200, Idem stek 90-120, peulen 130-190. Idem 40-125. doperwten 90-105, blauwschokkers 105-140, spitskool 12-20, spitskool II 7, stokprinsessenbonen 255- 27. tuinbonen 31-40, capdoppers 90-110, waspeen Al 40-45, Idem A2 30, rnbar- - ber 15-17, andyvle 35-39. krombrkdop- erwten 110, postelein I 34-40. Idem II 11, komkommers stek 19-20, alles per kg. Aardbeien 41-46, idem II 30-31 per doosje. Bloemkool A2 15-34. Idem BI 22. Idem B2 15-21, sla I 11. Idem 2 5-7, komkommers I 18. Idem II 17-22 per stuk. Selderij ü-7 '«oskroten 14-17, Idem II 9-10, bospce;r,, bospeen II 40- 50 per bos.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3