uniek!! Eerste disco duels moeten de kinderziekten nog ontgroeien festival SaCcid&eSotl/Yö/nt Geschoeid op Amerikaanse leest Vechtpartij om berging van schip Fabriek voor gedistilleerd water in de Rijnmond slechts 6?5 e—— Radicale wijziging Hogerhuis Herman Stok als arbiter Groots afscheid van Alex van Wayenburg Dick de Vree „Echo -chef PAGINA 2 DE LEroSE COURANT VRIJDAG 21 JUNI 1968 Indonesië en zijn regime nog altijd terughoudend tegenover forse hulpverlening aan Indonesië. Sommige socialistische leiders bijvoorbeeld vinden dat Nederland zijn ontwikkelingshulp niet te sterk op Indonesië moet concen treren, omdat het tegenwoordige regime te militair en te weinig democratisch is. Geen twijfel behoeft erover te be staan of het tegenwoordige regime in Djakarta Is militair en autoritair. Maar men dient bij kritiek hierop wel de vraag te beantwoorden of er na de „janboel" en corruptie van Soekarno enig ander bestuur mogelijk zou zijn geweest en of de politieke omstandig heden in Indonesië al weer zo gesaneerd zijn, dat een bestel waarvan democraten dromen reeds mogeiyk zou zijn geweest. 1TERDER vinden we het een hachelijke zaak om de hulpverlening aan een volk te laten afhangen van de aan trekkelijkheid van zijn heersers. Dan kunnen we de ontwikkelingshulp aan verreweg de meeste landen^ die *r sociaal voor in aanmerking komen, wel stopzetten. In Latijns-Amerika zijn maar weinig regeringen volgens Weat- europeee normen sympathiek en noch Afrika noch Azië zijn rflk aan landen waar de burger politiek echt geëman cipeerd en democratisch bewust is. Hoe eerder er in Djakarta een minder autoritair bewind aan de macht kan komen, des te liever. Maar in afwach ting hiervan kalmpjes aan doen met hulpverlening aan een volk waarmee Nederland historisch nog altijd bijzon dere en erkende relaties heeft, zou het paard achter de wagen spannen zijn. TIJN de critici in Nederland bang, dat de militaire bewindvoerders in Dja karta vaster in het zadel komen te zitten, wanneer het hun bevolking beter gaat? We dachten, dat de ervaring in de geschiedenis anders leert; bovendien gaat het bij de ontwikkelingshulp in de eerste plaats om leniging van nood. Soms moet men dan het niet helemaal sympathieke regime in afwachting van betere tijden op de koop toe West-Irian in de belofte van Indonesië Generaal soeharto, indonesiës president, heeft zijn regering ervan proberen te doordringen, dat het haar taak is op alle mogelijke manieren het blijven van Nieuw-Guinea binnen de Indonesische staat te bevorderen. We zijn daar vierkant vóór wanneer „op alle mogelijke manleren" in de eerste plaats betrekking heeft op het bevorderen van het sociale, economische en geestelijke welzijn van de Papoea bevolking. Dan zal deze bevolking bij het refe rendum vrijwillig voor een plaats binnen die Indonesische staat stemmen: wat 't meeste zal stroken met de toekomst mogelijkheden voor de Papoeabevolking. Andere oplossingen gaan ons inziens immers altijd meer ellende dan perspec tief brengen. (Van onze correspondent) HANSWEERT Op de Westersoicl- de in de overloop van Hansweert heeft rivaliteit tussen de bergingsbedrijven Muller uit Tcrneuzen en L. Polderman uit Hansweert bij de berging van een i binnenvaartuig er toe geleid dat de heer L. Polderman door een personeelslid van het bergingsbedrijf Muller met een dolk werd bedreigd. Aanleiding was een normaal bergings- j geval. Woensdagavond om 23.00 uur I liep het Belgische motorschip Nova tor 1400 ton en geladen met erts in de over loop van Hansweert omhoog. Boten van het beringsbedrijf L. Polderman te Hansweert voeren direct uit en waren j als eersten bij het bedreigde vaartuig. Later tegen het ochtendgloren ver scheen het silhouet van een andere sleep boot aan de horizon. Het was de Hol land van het bergingsbedrijf Muller uit Terneuzen. Dit schip kreeg later assi stentie van de Zeeland, van hetzelfde berginsbedrijf. De scheepseigenaar wen ste de berging te zien verlopen met vaartuigen uit Terneuzen De Hans- weertse berger verzette zich hiertegen en hield vast aan de eerder verkregen opdracht van de verzekerlngsmaatschap- ADVERTENTIE) pij. Dit was een reden voor zes man van Muller om aan boord van de Novator te springen en de draden, waarmee de berginsvaartuigen contact hadden met het gestrande binnenvaartuig, kapot te De politie te water werd hiervan op de hoogte gesteld. Op dit moment was de tijd aangebroken waarop een van Mul- lers mannen 'n dolk greep en dhr. Pol derman hiermee bedreigde. Gelukkig bleven aan beide zijden de hoofden koel, zodat de schade beperkt kon blijven tot kapotte draden waaronder een nylon trekker van 600 gulden. ROTTERDAM (ANP) Rotterdam Is van plan een fabriek voor het maken van gedestilleerd water te laten inbou wen in de grote vuilverbrandingsinstal latie van de N.V. Afvalverwerking in Rijnmond, die de Rijnmondgemeenten samen in bet Europoortgcbied i gaan oprichten. Het is een enigszins riskante operatie voor Rotterdam, zo blijkt uit het voor stel van B. en W. aan de gemeente raad. Het is namelijk de bedoeling om water te gebruiken uit de Nieuwe Wa terweg, terwijl nog niet proefondervin delijk is vastgesteld dat dit water voor het doel geschikt is. De beslissing over het totale complex van de vuilverbran ding moet echter binnenkort vallen, om dat het anders niet tijdig in 1972 - gereed zou zijn. De proefnemingen die Rotterdam moet houden om het water wegwater te onderzoeken, zullen nog on geveer een jaar vergen. In de vuilverbrandingsinstallatie zul len in verband met de Rotterdamse plannen tot de produktle van gedestil leerd water extra-investeringen moeten worden gedaan die aan Rotterdam in re kening worden gebracht, kosten 1,8 mil joen gulden per jaar. Het verlies van 1,8 miljoen gulden zal alleen optreden in de meest ongunstige situatie, name lijk als helemaal geen water wordt ge maakt, zo verklaren B, en W. De tech niek kan echter nog zo evolueren, dat verdamping later nog mogelijk wordt. Verder kan altijd ruw water uit de Bies- bosch worden gebruikt en in dit geval zal het verlies aanmerkelijk worden be perkt, aldus B. en W. Als de waterwinning uit de nieuwe waterweg-grondstof een succes wordt, dan kan deze behoorlijk winst opleveren, die zelfs tot 3,5 miljoen gulden kan op lopen. 'Jtt «I Een stereo langspeelplaat waar op 14 beroemde, internationale amusementsorkesten 14 beroem de werken spelen. Verkrijgbaar bij elke erkende grammofoon- platenhandelaar. Haast ul Dit Is een tijdelijke aanbieding. De oplage is beperkt. RUGBLIH (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM/HILVERSUM „Disco-duel", zegt presentator/arbiter Herman Stok met een wijs gerige blik in de richting van het KRO-program- ina, dat vanavond via Nederland I zijn nationale première beleeft, „Disco-duel is 'n kritisch platen- magazine m?t 'n zeer simpe le procedure. Iedere uitzen- ANTENNE aing nemen we twee nieuwe Nederlandse produk- ties onder de loep. De artiesten zélf zullen in de studio aanwezig zijn om hun platen in play-back te brengen. Dat laatste hebben we bewust gedaan om de luisteraar kennis te laten nemen van hetgeen zij in de winkel kunnen kopen. Die twee liedjes worden dan op het een of andere punt aangevallen door een KRO-panel, bestaande uit journalist Piet van der Ende, NRU-technicus Nico de Haan, mevrouw Lorna Stadt, die in Rijswijk samen met haar echtgenoot een platenzaak heeft en Willem van Beusekom, een jongeman met een geweldige repertoirekennis. Hun opmerkingen kunnen dan weer beoordeeld worden door een panel van de maaatschappij, die de plaat uit brengt. Om de discussie zo objectief mogelijk te houden, geeft ook nog een zogenaamde getuige- deskundige zijn mening. Een soort specialist op het gebied waarover tussen beide panels onenig heid bestaat. Dat kan neerkomen op een gerenom meerde tekstschrijver of componist, maar evenzeer op een gevestigde arrangeur of zangpedagoog". LONDEN (AP) Premier Harold Wilson van Engeland heeft aangekon digd dat zijn regering radicale voorstel len zal doen om de macht van het Ho gerhuis te verminderen. De gekozen Britse Labourregering" zo zei Wilson", is van plan het erfrecht van de niet ge kozen peers af te schaffen". Hij verzet te zich echter tegen de els van een aan tal Labourafgevaardigden om het huls helemaal af te schaffen. De directe aanleiding hiervoor was de nederlaag die het regeringsdecreet voor scherpe economische sancties tegen Rho- desië dinsdag in het Hogerhuis heeft ge leden. Hij zei dat deze nederlaag behan deld moet worden als „een ontkenning van de democratie die totaal indruist legen de geest van onze grondwet. Geen regering kan ook maar een ogenblik een dergelijk optreden dulden". De regering zal een wetsontwerp indienen ter verwe zenlijking van de regeringsvoorstellen voor de hervorming van 't huis die in ok tober door koningin Elizabeth II is aan gekondigd. In haar rede tot het hoger- huis heeft de koningin gezegd dat de re gering vanp 1 an was 't huidige erfrecht af te schaffen en zodoende het huis in staat te stellen zich te ontwikkelen bin nen het kader van een modern parlemen tair stelsel. „Disco-Duel", merkt regisseuze Tine ke Roeffen tussen de bedrijven door even op, „is een vinding van Herman zelf. Met dien verstande, dat hij het in principe heeft afgekeken van Amerika, waar het al eens eerder gedaan werd. De eerste vier uitzendingen zijn bedoeld als proef en zullen eenmaal per veertien dagen de lucht ingaan. Slaat het aan, iets waarvan wij al overtuigd zijn, dan wordt het vanaf oktober een wezenlijk onderdeel van het „Waauwprogram- ma", onze gedanste hit-parade, die uitgebreid zal worden tot vijftig minu ten. Verder gaan we „Waauw" en dus ook „Disco-Duel" met ingang van janua ri in kleuren uitzenden, hoewel dat na tuurlijk wel efih stevige hap uit 4e Pr0_ duktieportemonnee zal betekenen. Uiter aard zullen die eerste vier uitzendingen nog mank gaan aan allerlei kinderziek ten. De eerste twee hebben we al eens voor een select gezelschap „geviewd" in de studio. En op grond van de daar bij naar voren gekomen kritieken heb ben we o.a. Catlijn Oudemans vervan gen door mevrouw Lorna Stadt. Moch ten wij na de vierde aflevering van me ning sijn, dat er alsnog wat veranderd moet worden, zal dat direct gebeuren". Geen top of flop „Disco-Duel", onderbreekt Herman Stok haar betoog, „kun je zeker niet be schouwen als een voortzetting van het VARA „Top of Flop"-programma, dat ik indertijd presenteerde. Naar mijn smaak was daar het publiek nog altijd de hoofdpersoon. Het befaamde „kop petjes-kijken" maakte, dat het jureren van nieuw uitgekomen platen naar het tweede plan werd verwezen. Het is in de toekomst wèl de bedoeling om met publiek te gaan werken, maar dat zal dan helemaal niet in beeld komen. Bij „Disco-Duel" zijn alleen de beide panels en de getuige-deskundige van be lang èn de artiesten natuurlijk. Mijn rol is dan ook ondergeschikt aan die van hen. Ik heb voorlopig alleen tot taak het programma in te leiden en de artiesten voor te stellen. Daarnaast moet ik er wel op toezien, dat de discussie niet uit de hand loopt. Stelt het KRO-panel bij voorbeeld, dat de tekst van de opname zeer slecht is en poogt het concurreren de panel de discussie in een andere baan to leiden, dan moet ik onvervaard afhameren en eraan herinneren, dat het in principe gaat om de tekst. Maar ook moet lk het KRO-panel op de vingers tikken, als dat te ver gaat in het aan vallen van de muziek-technische kant van de artiest zélf. Anders kom je di rect in het straatje van „Rodeo" en dat is zeker niet de bedoeling". Weigering van Shirley „Disco-Duel" gaat Stok verder heeft in feite een opvoedende taak. Het is on- HILVERSUM De drie prachtige zalen van het Grand-Hotel Gooiland te Hilversum waren gistermiddag nog bijna te klein om allen te bevatten, die afscheid kwamen nemen van KRO's oudste programmamaker, de heer Alex van Wayenburg. Tussen de talloze bloemstukken, die waren gezonden door „zonne bloemen". vrienden en relaties van Alex uit het gehele land. waren de honderden stoelen bezet met vele prominenten uit de omroep- en artiestenwereld. Do voorzitter van de KRO. mr. H. van Doorn, opende de ni der sprekers en bood hem namens de stichting KRO een uit 12 delen bestaande serie boeken over de kerkvaders aan alsmede een prachtig radiotoestel. Vervolgens sprak mr. R. Lambooy. burgemeester van 's-Herlogenbosch en voor zitter van de vereniging en stichting „Zonnebloem" Hij offreerde als blijk van hoge waardering voor deze promotor van het radioziekenbezoek een geschenk onder couvert, dat de heer en mevrouw Van Wayenburg kunnen gebruiken om een reis naar Israël te maken. Tussen de bedrijven door zong Frans van Schalk op de wijs van Ketelbinkie een ode op de scheidende Zonnebloemchef, welk voorbeeld werd gevolgd door Jules de Corte. Op de band waren voorts bijdragen van Netty Rosenfeld die in 1946 onder het pseudoniem Netty van Doorn Tony van Hulst voor de Zonnebloem zong en van cabaretier Fons Jansen die jaren geleden nog godsdienstige boekjes besprak in deze rubriek. Wim Quint sprak als de oudste leerling van Alex, die hij een uitstekende maar strenge leermeester noemde. Corry Brokken bedankte de heer Van Wayenburg voor het telefoontje dat hij jaren geleden richtte tot dat lange meisje met die goede stem uit Breda. .Ware dit niet gebeurd, dan wai haar laven misschien heel anders gelopen. De AVRO moet geprezen worden om de wyze. waarop zy contrastwerking weet te brengen tussen de twee t.v.- netten. De NTS zond gisteravond op „II", als op elke donderdagavond, de goede regiorubriek „Van gewest tot gewest" uit. Wat contrasteert het beste met een goede regiorubriek Precies: een slechte regiorubriek. Dus bracht de AVRO helemaal gelyktydig AVRO's regiovizier, opgewarmd half-nieuws, dat in het afgelopen seizoen al eens uitgezonden was. Groter contrast is niet denkbaar. Vandaar onze lof. AVRO's Televizier toonde hoe men t.v - nieuws dat al door kranten gebracht is wèl en niét moet behandelen: wèl is de Utrechtse studentenbijeenkomst, waar we alles van wisten, maar waar we het effect van de Veringabom nu ook konden zién: niét in de SER-nota, waar we óók alles van wisten en waar redacteur Peereboom alleen maar wist te herhalen. Er was óók een repor tage over de Berlijnse affaire. Een goede, want Johan van Minnen stond De Saint was terug en daar waren we wel blü mee. Er zit altijd een flinke portie geweld in. met vechtscènes, die er zijn mogen. Maar de verhaaltjes hebben ook altijd dat vleugje van on waarschijnlijkheid die dat geweld re lativeren op precies dezelfde manier, als toen hoofdrolspeler Roger Moorc nog in Ivanhoe over ons scherm reed. Tussendoor: De wonderlijke wereld van Charlie Drake. Deze show won in Mon- treux de Chaplinprijs. Dat maakte ons té verwachtingsvol en het werd mis schien daardoor een tegenvaller. Om dat Charlie au fond met vrijwel louter bekende effecten werkte, daar nogal lang over deed en het ingeblikte ge hinnik meer humor suggereerde, dan er in werkelijkheid te zien was. Mr. Ozinga voor omroepartikel in de grondwet (Van t •erslaggevers) ze bedoeling het rftVeau van* de Neder landse platen opv«eq, Jipger.ppU.te bren gen. Vandaar ook, dat wij uitsluitend met Nederlandse artiesten werken, waarbij we dan een geweldige mede werking hebben van de verschillende platenmaatschappijen. Toen alle eerste voorbereidingen rond waren, ben ik met Tineke Roeffen alle Nederlandse maat schappijen afgeweest alleen Johnny Hoes hebben we vergeten. Niet omdat we hem zo graag boycotten, maar op zijn pndukties valt altijd wel wat aan te merken en die zijn toch voor,een be paalde groep. De maatschappijen voor zien ons thans dan ook van het nodige (Van o e omroepcorrespondent m'aïëi'iaal.' 'Hè'f is best mogelijk, dat die samenwerking in de -toekomst vermin*' dert en dat ze zelfs weigeren verder mee te doen. In dat geval wordt de maatschappij op onze kosten vertegen woordigd door een advocaat Weigert de artiest zélf zijn medewerking, dan wer ken we met foto's. Zo'n geval gaan we pas meemaken in de vierde proefuitzen- ding. Daar hadden we Shirley gepland met haar nieuwste opname „Big Boss Man", een nummer dat al drieëntwin tig keer door andere artiesten op de plaat is gezet. Op het laatste ogenblik liet zij uit angst echter verstek gaan, zeer tot ongenoegen overigens van haar platendirecteur Willem Duys, die bij de uitleg dan ook geen blad voor de mond „Disco-Duel", stelt Herman Stok ten slotte, „betekent eindelijk weer een nieuw eigen programma voor mij. Dat Herman Stok: arbiter bij hét KRO-programma ,J)isco-Duel", dat vanavond via Nederland I zijn première beleeft. ik nu voor de KRO werk, wil niet zeg gen dat ik bij de VARA in het verdom boekje zou zitten. Ik werk daar free-lan ce bij de radio en dan is het wel moge lijk, dat je voor een andere zuil wat bij de televisie kan doen. Als ik nu al een VARA-televisieprogramma had gehad, zouden de zaken natuurlijk anders lig gen. Een beetje exclusiviteit kan men nu eenmaal eisen. Overigens heeft de VAR \-televisie na afloop van het „Top of FIop"-programma nooit meer iets van zich laten horen. Wellicht is het mogelijk, dat ik in de toekomst nog meer omroepwerk ga doen. Maar dat hangt in de eerste plaats af van het waarderingscijfer, dat „Disco-Duel" gaat behalen". UTRECHT De voorzitter van de NCRV, mr. dr. J. Ozinga heeft van middag, tydens de vergadering van de NCRV-verenigingsraad ln Utrecht, ge pleit voor de vrijheid van het woord in de ether, welke vrijheid vastgelegd zou moeten worden door opneming van een omroepartikel in de herziene grond wet. „Het gevolg zou moeten zijn", al dus mr. Ozinga, „dat geen administra tieve overheidsinstantie, zelfs geen mi nister van C.R. en M. deze vrijheid van uitzendingen zou kunnen beper- Mr. Ozinga merkte terloops op dat het zeer aannemelijk lijkt dat de minister die op de zendtijd verdeelt verantwoor delijk te stellen voor alles wat de ether ingaat. „D!t is echter onjuist", aldus de NCRV-voorzitter „,als de minister bijvoorbeeld aan een krantenuitgever vanwege papierschaarste een vergun ning zou moeten verlenen volgens een distributiestelsel, zou men haar kwa lijk van censuur kunnen beschuldigen". De verhoging van de kijk- en luister- geldon tot 75 gulden per jaar, achtte de heer Ozinga noodzakelijk, al stond voor hem nog lang niet vast of het wetsont werp in deze vorm de Kamer zou dóór komen. Hij hoopte echter dat de We reldomroep, die jaarlijks twaalf mil joen opslokt, uit een ander fonds zou kunnen worden betaald. „Anders zitten de omroepen binnen de korste keren weer met dezelfde problemen". RADIO PROGRAMMA HILVERSUM I (402 m) 18.00 Nieuw 18.20 Lichte gra 19.20 Uppsala'68: :n geseculariseerde Prettig weekei HILVERSUM De bekende radio- en tclevisiereporter Dick de Vree zal worden benoemd tot chef-redacteur van „Echo", het actualiteiten program ma van dc KRO-radio. De heer De Vree, die op 1 november 1954 in dienst trad van de KRO ais radioverslaggever, was daarvoor ge durende ruim negen jaar inspecteur van polite in Tilburg. Zijn eerste reportagerels maakte hij I ^rstanden' naar Finland. Later volgden een rubriek o\ trip naar West-lndië en nog talrijke an- ïo oo ster« dere reportages in het buitenland omroeo Van het een kwam het ander en na de vele reportages volgde zijn werk voor de KRO-televisie, waarvoor hij eni ge jaren geleden een aantal po- liliedocumentaires maakte. Overigens kent iedereen hem als de verslaggever van het Vaticaans Concilie. Dick de Vree is de radio altijd trouw gebleven en het heeft hem betrekkelijk weinig moeite gekost om zich speciaal op de radio te oriënteren. Thans vindt zijn werk de bekroning in de benoeming tot chef-redacteur van een der meest populaire actualiteiten programma's in de omroepwereld n.L- „Ectao", dat onder de stuwende en in spirerende leiding van de heer Jacques Grijpink tot een uiteret actuele rubriek uitgroeide. srd platenprograr BRUSSEL NED (324 m) 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportuit- slagen. 18.30 Orkestmuziek. 18.35 Tips voor hel verkeer. 18.40 Grammofoonmuziek. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwenken. 1855 Gram- 19.00 Nieuws, weerbericht. Het weer bij NEDERLAND I (STER- reclameuitzendingen o 18.55, 19.03, 19.56 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO: 19.06 uur: Waauw, tiener programma 19.32 uur: Disco-duel, platenprogramma NTS: 20.00 uur: Journaal KRO: 20.20 uur: Van toen tot nu, cabaret 20.50 uur: Rai-Concert 21.55 uur: Brandpunt, actualitei tenrubriek NTS: 22:50 uur: Tweede journaal NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen on 18.55 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.03 uur: Weekjournaal voor gehoorgestoorden 19.25 uur: Open oog, vakantietips moloonmi radlokronli zlkaal programma. 20.; VARA: 20.20 uur: Zomaar een zomer avond, amusements programma NTS: 22.15 uur: Tweede journaal Televisie morgen NEDERLAND I NCRV: 16.00 uur: Nieuws in het kort 16.02 uur: Onder de loep, filatelistisch allerlei 16.20 uur: Abott en Costello, film 16.45 uur: Berestreken 17.10 uur: Kijkkast, jeugdprogramma HILVERSUM I NRU: 20.15-22.00 uur: Holland Festival 1968 vara: 22.55-23.55 uur: Prettig weekend, platenprogramma NCRV: 21.00-21.30 uur: Over de grens, documentaire TROS: 23.00-23.45 uur: Radio-rodeo, speurtocht Radionicuwsdiensl HILVERSUM I: 7.00, 8.00. 11.00, 13.00. 16.00. 18.00. 19.30. 22.30. 23.55 HILVERSUM II: 7.00, 7.30. 8.00, 8.30, 12.30. 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 doel. 15.40 Tol beter begrl jor met Jou in Ov amusementspro- Me 5 S.O.S.-berichten. KRO: 12.00 Lichte pia- 12.01 luziek (gr). 12.14 Marktberichten. 12.16 13.0C rrhelds voorlichting: De Politie Vliegende schljvt 15.03 Topsterren 6.03 Actualiteiten. 16.07 Licht luzlekprogramma. 17.00 Nieuws. Actualiteiten. 7.45 Stereo Klassieke gram- Nieuws). NRU: 16.30 Franse mofoonmuzlek. 8.00 Nieuws. 8.11 Gewijde mu- 17.00 HIRO-magazlnepresentatie i ziek (gr). 8.30 Nieuws. 8.32 Vakantietips. 8.45 matle. KRO: 17.30 6-7-6-8: pocketrs 9.3o Klassieke romar lezing. 11.17 Klassieke pianomuziek, (gr), programm overzicht. 13.00-14.00 Nieuws). 15.00 Nieuws. 15.03 Gvearleerd programma. (17.00 Nieuws, is) «KU: weerbericht en mededelingen. 18.00 Nieuws).

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2