Luisterrijke opening van Tearoom Menken in Lange Voort AKTIEVE JONGELUI „Gouden Spike" van A.V. Holland met nation, rekordhouders C-junioren van Meerburg winnen Warmunda-toernooi LOI-korfballers „walsten" over tegenstanders heen Stromende regen kon R'Je Duivelinnen niet temmen PAGINA 4 DE LEIDSE COURANT MAANDAG 10 JUNI 1968 ADVERTENTIE In het winkelcentrum Lange Voort te Oegstgeest heeft de firma Menken een tearoom geopend die voorlopig beantwoord aan de eisen des tijds. Naar een ontwerp van architekt De Bruin uit Wassenaar en uitgevoerd door de firma Remmerswaal is deze lust het Een fraai uitgevoerde bar, een moderne ventaris zoals o.a. chroomstalen stoel tjes van een apart model, in direkte verlichting en funktioncle, warme kleuren van o.a. plafond en vloerbe dekking stralen een goedgetroffen sfeer uit. By de ingang bevindt zich een ijs- buffet apart opgesteld t.o.v. 't klein- restaurant waar men ook hartige hapjes en een (zwak) alkoholisch drankje kan drinken. De tearoom zal geopend zijn van 10.00 tot 22.00 uur, Jonge kunstenaars zal gelegenheid ge- Ruilclub hield tentoonstelling De tweedaagse lustrumtentoonstelling van diverse verzamelingen, die de le den van de Ruilclub „Konlngskerk" in de byzalen van de Konlngnkerk afgelo pen vrjjdag en zaterdag hebben gehou den, In een groot succes geworden. Ondanks de minder gunstige weers omstandigheden bezochten ruim 400 verzamelaars en andere belangstellenden, waaronder ook enkele buitenlanders, dit tijdelijk eldorado van bijzondere collec- - deels door schenkingen hiertoe gesteld - een aantal fraaie prezen (be staande uit diverse toepasselijke ge bruiksvoorwerpen) beschikbaar. De ju ry, die gevormd werd door de heren C J. Heemskerk, A. Hagemans en W. Kloos, kwam tot de navolgende uitsla gen: Groep 1: (leeftijd 8 t.e.m. 11 jaar): le prys en eervolle vermelding Eelco Geetsma (suikerzakjes); 2e prys Koos Eradus (speldjes); 3e prijs Gerrit v.d. Ende (speldjes); Groep II: (leeftijd van 12 t.e.m. 15 Jaar): le prijs Folkert Geert - sema (postzegels); 2e prijs Jan v.d. En- de (sleutelhangers); 3e prijs; Nicolette Molenaar (sleutelhangers); Groep III: (leeftijd van lü t.e.m. 21 jaar): ereprijs: Alex de Groot (bijzondere steensoor ten); le prijs Wim Monteba (postzegels), 2e prijs Alex de Groot (stenen); 3e prijs en eervolle vermelding: Xaveer Dlrks (postzegels): Groep IV: (leeftijd boven 21 jaar): le prijs d.h. B. Arts (oude brie ven); 2e prijs d.h. J. Hoekstra (postze gels); 3e prijs d.h. W. R. v. Kampen (oude munten). De prijsuitreiking vindt de BUKGEKLIJKE STAND Johanna Maria d.v. J. Ravensbergen en J. M. v. Heusden; Patricia Francisca Cornelia Lainberta d.v. L. F. W. M. Henskens en W. M. P. Santegoets; He lena Louisa Maria d.v. L. B. Knynen- burg en F. M. de Vreede: Alexandra Denise d.v. J. H. Staphorst en C. W. Cramer; Robin z.v. A. C. v. Loo en C. J. M. Dlbbink; Maacha £oise d.v. C. M. v. Boxtel en F. W. J. Rademakers: Erik z.v. W. A. J. Lamboo en H. v. Etjgen; Philip z.v. P Koopman en D. Vlieland; De openingsreceptie werd bijzonder druk bezocht door onder meer het be stuur van „Oegstgeest Actief"; vele collega-middenstanders en zakenrela ties. Fraaie geschenken werden over handigd: 65 bloemstukken, waarvan een erg indrukwekkend van het per soneel van de firma Menken. De tea room is zeker een aanwinst te noemen voor 't winkelcentrum „Lange Voort". TWEE AANRIJDINGEN OP DE WILLEM DE ZWIJGERLAAN Zaterdag is bij het plotseling de rij baan oversteken een 59-jarige Leidse bromfietser op de Willem de Zwijger laan door een auto gegerepen. De man kreeg verwondingen aan het rechter dijbeen. Zondagmiddag even na half zes werd, eveneens op de Willem de Zwijgerlaan een 65-jarige Leidse bromfietser, die plotseling de weg overstak, door een auto gegrepen. De fietser kwam op de motorkap terecht en vloog met het hoofd door de voorruit. Hij kreeg vrij ernstig hoofdletsel en een gebroken Zondagmorgen omstreeks half elf gebeurde bij de Turfmarktbrug een ongeluk, waarbij een 18-jarig meisje uit Oegstgeest een diepe vleeswond in 'n been opliep. Een automobilist wilde op de brug linksaf de Nieuwe Beesten markt oprijden, maar verloor daarbij de macht over het stuur en week te veel naar links uit. Hierbij greep de auto een naderende bromfiets, waar het meisje achterop zat. DE RUISVOORN De Ruisvoorn had een goede vangs bij haar le wedstrijd in dit seizoen. Ei werd gevist op de Kaag. 17.440 gr. 23( stuks. 26 stuks 1900 gram leop bondsconcours Zoeterwoudse St.-Jans-fanfare nu naar ere-afdeling 24 stuks 1415 gram. 3 Jac. Voskuil 22 stuks 1590 gram. 4 J. Solleveld 22 stuks 1570 gram. 5 J. Hollebeek 20 stuks 1565 gram. 6 W. van Welaan 21 stuks 1365 gram. 7 G. Dubbeldeman 18 stuks 1360 gram. 8 A. Kyk in de Vegte 16 stuks 1355 gr. tevens de grootste voorn 222 gr. 9 N. Dorrepaal 16 stuks 1275 gram. 10 Th. J. Voskuil 15 stuks 1242 gram. Doms maakt zijn jeugdleden e stopgezet, omdat de sportvelden eei derhoudsbeurt zullen krijgen. Dezi geling gaat vandaag in. GR0FVUIL- 0PHAALDIENST DINSDAG 11 JUNI Buurt 10: Ter Haarkade, Boshuizer- laan, Boshuizerkade. 5 Meilaan, 5 Mei plein, Bevrijdingsplein, Gerrit Halstraat, Wiardi Beekman- straat, v. d. Helmlaan, Arent Brun- straat, Lieven de Keystraat, Zocher- straat. Van Banchemhof, De Bazelstr., menschansplein), Lammenschansplein. Zoeterwoudseweg, Meloenstraat, Ap- op I pelstraat. Tornatenstraat, Druivenstr.. zijn Kersenstraat, Carbuterweg, Plantevn- on- straat. Kanaalweg (van Lammebrug tot re- spoorlijn), Vrouwenweg, Cronestein (Woonschepen). Zilveren priesterjubilea Op woensdag 19 juni zullen de vol gende priesters in deze omgeving de dag herdenken, dat zy 25 jaar geleden tot priester werden gewijd: J. J. de Jong, leraar aan het Diocesaan Colle ge Leeuwenhorst te Noordwijkerhout; rector K. J. M. Tervooren van Huize Sancta Maria te Noordwijkerhout; pa ter J. J. Jongen, provinciaal econoom het provincialaat der paters Mont- de bevordering het afdeling Ultmun- Dit resultaat betekent opnieuw promo tie voor de St. Jansfanfare, nu naar de Ere-afdeling. De Zoetewoudenaars kwa men in Berkel en Rodenrijs in het bezit van de Keyzer-beker, een van de hoogste onderscheidingen van de bond. Door zijn prestatie zal de Zoeterwoudse fanfare afdeling Zuid-Holland mogen verte genwoordigen op het federatief lands- café Landzicht. VERTROKKEN PERSONEN IN LEIDEN PORTRET VAN PRESIDENT VOOR ALPHENSE KENNEDY-SCHOOL DE LEIDSE COURANT iciscui C. C. Eline ?pp; Max M. Hepp; der Meer en G. P. v. Klink d.v. J. P. Gumbert en M. Adriaan z.v. J. P. Gumbert René Erik z.v. A. A. P. v J. P Mulder; Henk z.v. G. de Wilde en A. Elout; Petrus Johannes z.v. A. N. Verveen en A. E. M. v.d. Leer; Alberta d.v. A. J. Knobbout en W. E. J. Hein- Gehuwd: L. R. Hafkamp en M. Lo- dema: J. W. F Staal en E. Staats. Overleden J P. Janssen 84 j.. m.; M. v.d. Zwaan 62 j., m. Leidse Universiteit Geslaagd: Kand. ex. Klassieke taal- en letterkunde de heer R. L. Vos (Haar lem); Doet. ex. Klassieke taal- en let terkunde mevr. P. E. de Wllde-Franke letteren ei is het vijftig jaar geleden, C. B. van Haeringen promo doctor ln de faculteit der wijsbegeerte (Nederlands). LEWF 4CFNDA DINSDAG 11 JUNI Stadsgehoorzaal (Foyer en koffie kamer I). Examens Theoprac. 9-17 u. Rest. Van der Heijden Voorlich tingsavond detailhandelsschool. 19.30 u WOENSDAG 12 JUNI DONDERDAG 13 JUNI St.-Petruszaaltje (naast kerk). Sluitingsavond Kath. Vrouwengilde. 20.45 uur. Stadsgehoorzaal (Koffiekamer II). VOOR DE BEZORGING VAN ONZE KRANT LEUKE BIJV AANMELDEN ABON. AFD. PAPENGRACHT 32 REGENACHTIG SLOT VAN ELFDE AVONDVIERDAAGSE TE ALPHEN Op de laatste middag (zaterdag) heeft het weer de avondvierdaagse toch nog lelijk in de steek gelaten. Het had nog erger gekund, want er was gelukkig praktisch geen wind en de temperatuur was mild, maar het is toch niet de be doeling dat men een wandelmars loopt in regenkleding, hoe dankbaar men dan ook op zo'n moment mag zijn voor de inriing van de plasti> bovendien ook i dat ichyner de kleurige sperttei vlak terrein, i alle kamen ns de gladde kreeg op de •n die bereikt n de richting De tochten gingen over zodat men de regen vai kreeg. De tien kilometer de Herenweg en vervolge Heuvelweg af, tot dat me grond onder de voeten Woubrugseweg en als m< had, draalde men weer 1 van Alphen-centrum. De vijftien kilometer voerde over de Herenweg. Gnephoek naar Hoge en La- gewaard en dan van het Koudekerkse gebied weer naar Alphen. Men kan eerlijk zeggen, dat de stemming onder het minder gunstige weer niet leed. Er zijn altyd weer p liedjes waren oo! Omstreeks vier uur kon men weer j verzamelen op de Oudshoornseweg. waar overeenkomstig de traditie glorieuze intocht der wandelaars gaan beginnen. Het werd wel even ders, dan mt muziekve stek ga scheppei >nse avondvierdaagse ide gezichten van de ir grond. deze tyd duizenden guldens vertegei woordigend, kon men aan deze wate overlast moeiiyk wagen. En zo wart alleen de tamboerkorpsen van Crescendo en Con Brio, resp. met showmeisjes of hoornblazers, in de optocht. Dat was uiteraard een beetje te weinig van het goede. Maar een gelukkige omstandig heid was. dat de toeschouwers geen re genverlet hadden genomen, maar in grote aantallen langs de route stonden en royaal bloemen aangeboden hebben. De r.-k. sportvereniging Wilskracht opende de optocht, achter Crescendo en vervolgens zagen we scholen (meester Kohlenberg was er uiteraard met een flinke groep scholieren, een trouwe deel nemer speeltuinverenigingen, wandel sportclubs. de enorme groep van de Chr. Sportvereniging DOS. de leuke groep van ziekenhuis Rijnoord in verpleeg de Marva' sloten de Ook jaai ïrde I het toch het publiek van slot van het iet raadhuis waar de de heer J. v.d. Berg C. Duin en de hoofd inspecteur van politie, de heer N. G. Groothuijse met een tweetal bestuurs leden van de wandelkring Leiden, de stoel aan zich zagen voorbytrekken. Sommige groepen wisten keurig de vlag- gengroet te brengen. En zo behoort de elfde avondvier daagse ook weer tot het verleden. On danks het minder prettige weer op de laatste middag bewaren velen er een beste herinnering aan en we hopen voor de Kring, met name voor 't plaat- selljke bestuurslid Woordes, onvermoel- dez€ migend den worden. i ge- 51. F. Flippo. T. Brandsmalaan 102, Kat wijk, Talmastr. 55. L. P. J. Hoogeveen, Sehubertlaan 132, Eindhoven, Dolfijnstr. 10. J. M. Echols, Mozartstr. 15, Ver. St. v. N. Amerika. R. F. van Oostrum. Gan getje 6. Voorschoten, Puccinidreef 48. J. v. d. Geest, Wolmaranstr. 9, Den Haag. Beukstr. 87. E. M. M. v. d. Ploeg- van Veldhuizen. Morsweg 24a, Zoeterwoude. Ambachtaherenweg 8. G. J. M. König, Rijnsburgerweg 54. Voorschoten. Schu- bertplantsoen 11. A. Barendse. Tromp straat 15. Gorinchem. Snyderstr. 36. J. H. R. v. Schoonderwoerd den Bezemer, Lage Rijndijk 33a. A'dam, Plesmanlaan 11. W. Heijbroek, de L. de Kanterstr. 15. Bergen op Zoom. Laagse Hoeftlaan 55. D. v. d. Noort. Herenstr. 58a, Leider dorp. Hoofdstr. 68. J Trapman, Plant soen 49. Oegstgeest, Fr. Halslaan 105. W. M. v. Beek, Verdistr. 143. Oegstgeest, Fr. Halslaan 151. E. J. J. Alsbach. Ga- renmarkt 13. Oegstgeest, Oudenhoflaan 21. J. P. Hartwyk, Hogewoerd 163a, Waddinxveen, Schuberthof 10. E. M. B. A. Saidi, Kraaierstr. 2, Utrecht. Kerk- weg 28. B. ter Haar, Hoogl. Kerkgr. 18. Den Hi L. de J< dinxveen, Schuberthof 31. Veenman, A. Schotkade 6 en A. Veen- man-Vonk, De Goejestr. 9, Rijnsater- woude, Zonnedauwlaan 14. J. v. Maanen- Ommering, Hoge Rijndijk 47a, Den Haag Eerbeeklaan 59. G. J. Boom-Schimmel, Antillenstr. 74, Eindhoven, Geldropseweg 4. M. G. C. M. v. d. Maat, Lieven de Key straat 25, Voorhout, Julianalaan 35. L. C. W. Roes, Witte Singel 44, Duitsland. J. J. Giesen, Levendaal 137, Oegstgeest, Fr. Halslaan 153. C. J'. G. van Rijn. Nwe Beestenmarkt 8, Katwijk, Sluisweg 14. E. J M. F. Gerritsen. Oude Vest 199a, Hillegom, v. d. Endelaan 46. P. Distel- velt. Ververstraatplein 1. Wormerveer, Lindenlaan 59. P. van Helden. Bloemis tenlaan 21, Den Haag. v. Heutzsstr. 15. T. Genemans-Huijs, Dahliastr. 14, Kat- I wyk, Overrijn 7. A. v. d. Berg. Surin- j garstr. 13. Den Helder, Het Nieuwe Diep 5. H. M. L. G. Suijkerbuijk-Geuskens. j Zoeterwoudseweg 164. R'dam, Ossewei- straat 3b. M. van Erp. Botermarkt 15. Den Haag. Stadhouderslaan 42. I. van Erp. Breestr. 35a. België. A. Lenselink. Bachstr. 216, Amstelveen, Fideliolaan 66. S. J. C. v. Eijndhoven, Groenhoven- i straat 3, A'dam, Gabr. Metzustr. 24. M. it-Blansjaar. Jacq. Urlus- Capelle Lekker! 2b, Renkum. Muidei gerweg 10, Den Haag, Westeinde 132. L. president John F. K. M. T. Lippens, Boerhaavelaan 21, Maas tricht. KI. Gracht 22. A. Corpel, Pioen straat 15. Katwijk, Overryn7. H. J. J. Ouwerkerk. Rynsburgerweg 144, Bode graven. Dronensingel 111. W. H. Helm- holdt, Rynsburgerweg 10, Oegstgeest, klnderei Emmalaan 53. J. M. Ockeloen, Boerhaa- deren kregen all< e samenloop van omstandigheden, dat zaterdagmorgen -t F. Kennedy werd begraven aan de gemeenschap van Alphen-Noord het portret van de vermoorde Amerikaanse aangeboden. Dit gebeurde door de ambassade elaan 224, Heemstede, Spaarnzichtlaan 22. M. J. Drop, Plantsoen 97, Oegstgeest Fr. Halslaan 129. J. v. Tol, Hoge Mors- laan 55. N. J. Luuring, Flanorpad 4. Cadzand, Mariastr. 23. A. W. Verheij. Lange Mare 90, R'dam, Essenlaan 50. W. A. Haandrikman. Oude Rijn 5. A'dam Diezestr. 201. M. H. C. Evelein. Oude Singel 68, Hilversum, 's-Gravelandseweg 158. J. Brom. Volmolengracht 2a, Haar lem, Zonnelaan 17. D. Wijnen, Druiven- straat 27, A'dam, Valeriusterras 2b. H. C. Rietbergen, Vivaldistr. 3, Delft. Kan toorgracht 8. H. H. Crooy, Jacij. Urlus- plantsoen 177, Duitsland. J. G. Bethe, R. en Schiekade 22, Katwijk, Bestevaer- weg 27. E. E. Houwers, R. Visscherstr. 40a, Amersfoort, Snoeckgensheuvel 51. P. Schröder, Corellistr. 43, Den Haag, Bergmannstr. 29. A. Fernandes, De Ge- nestetstr. 53, R'dam, Bouwmanstr. 12a. D. L. IJpeij, Duizenddraadst. 3, Oegst geest, Fr. Halslaan 149. Y. T. Duyve- stljn-v. d. Heiden, Haarlemmerstr. 143, Den Haag, Lozerlaan 10. A. E. Sekeris- Nieuwenburg, Zoeterw.weg 154, Leider dorp, Doeslaan 3. G. C. Geleynse-Breder- raad van de V.S. In Den Haag, mrs. P. van Delden (rechts), die het portret i bood aan het schoolhoofd de heer N. A. Segaar (links), in het byzyn van de heer J. N. Klaver, voorzitter van de oudercommissie (midden). In de Openbare Ken nedy-school zyn, zoals bekend, ook nog katholieke en christelijke lagere scholen dergebraeht. De plechtigheid vond plaats in aanwezigheid van alle school de leerkrachten, de wethouders Dekker en Duin en vele ouders. De kin- het schoolbestuur een sleutelhanger met het portret van president Kennedy. Mevrouw Van Delden ontving bloemen en een luxe editie i het jubileumboekje „Een niet i de Oude Rjjn". Aanwinsten voor Noordwijk Drie topatleten, die gisteren tydens wedstrijden tot opmerkelijke prestaties wisten te komen, zullen a.s. zaterdag de traditionele stryd om de „Gouden Spike" van de AV Holland, extra reliëf In de Leidse Hout den zyn kogelstootster Els die de Goude Spike zal ;ullen te vin- disco-bar Mei ondje hiei :elüg d IJssel, Alke •ker-Casparij, Noordeindeplein j Utrechtseweg 37. A. B. itr. 26. A'dam. Valerius- straat 274. W. M. Hollenberg, Houtlaan i 44, A'dam, Oosterpark 66 II. T G. Breu- ring. Maredijk 59. Alphen a/d R.. Brem straat 46. A. Vermeulen. Oosterstr. 94, Hoogezand-Sappemeer, Kalkwijk 79a. W. burgerweg 27, Oegstgeest, Karei Door manlaan 10. C. G. Sloothaak. Morssingel 9, Den Bosch, Demerstr. 62. P. M. Jan sen, Witte Singel 79, Den Haag. Anna Bljnslaan 3. F. M. G. v. Gent, Rijnsbur- ploatji in de vrouwelijke dise-jockey. heeft cafe-restaurant net vooi ;n haar deuren heropend. Eer rnieuwd en fraai gebouw waf opende Jacht haven Noordwyk haar poorten. Een ge zellige en rustige sfeer kenmerkt dit fraaie complex. Ook hier heeft men eer ico-bar, waar men tevens een dansje kan wagen. Uitslagen van het geslaagde bow tournooi zijn: Singles IR. v.d. Ploeg 577 pins; 2 J. v. Exter 504 pins. 3 Th Slobbe 544. Doubles 1 P. Smit en J Exter 727 pins; 2 J. Noppe en P. Kerk vliet 727 pins. 3 N. v. Dyk en G. Cre- iner 723 pins. Hoogste game was voc Freek Kipping (Den Haag) 209 pii Laagste serie single: P. Kerkvliet 430 pins. Laagste serie double: C. Klinken berg en P. Smit 566 pins. DANK ZIJ STRAFSCHOPPEN Noorduyn, kans. Nauweiyks is zij terug uit Duits land, waar zij enige tijd heeft vertoefd om ervaring op te doen, of zij breekt alweer het Nederlands record. Gisteren kwam de kogel namelijk neer na 16.30 meter. Een ongelooflijke -prestatie, wan neer men bedenkt dat deze atlete vorig jaar in de Leidse Hout het nationaal record brak met een worp van 15.72 m. Ook Ben Lesterhuis zal naar Leiden ko men. De pupil van Jan v. Heek heeft nu ook de „magische grens" van 2 me ter1 overschreden. Tenslotte zal ook ju niorenkampioen Nico Kriatkow aanwe zig zyn. Deze jonge atleet brak het junioren-record discuswerpen. Bedrijfstoernooi Aanvankelijk zag het er naar uit dat het jaarlijkse bedrijfskorfbaltoer- nooi, wederom georganiseerd door de Personeelsver. van De Nederlandse Rotogravure Mij. N.V. geen doorgang zou vinden vanwege de gestadig neer dalende regen. Het enthousiasme bij de plogeen was echter zo groot, dat men besloot het toernooi toch te laten ver spelen. Evenals vorig jaar legde de L.O.I. beslag op de eerste prijs, de zilveren wisselwals. Doordat 't tweede team van de L.O.I. niet volledig was, werd er in poule 2 een dubbel pro gramma afgewerkt. De uitslagen lui- Poule 1: SLF—Raad van Arbeid 1—1 BelastingenLOI 01; LOIRaad v. Arbeid 10; BelastingenSLF 11; SLF—LOI 1—3; Raad van Arbeid— Belastingen 01. Poule 2: Touwfabr.Stadhuis 02; NRMTouwfabr. i3; Stadhuis—NKM 10; StadhuisTouwfabr. 01; NRM -Stadhuis 10; Touwfabr.NRM 10. Om de le en 2e prijs: LOITouw fabr. 20. Om de 3e en 4e prijs: Be lastingenStadhuis 02. Eindstand: LEIDSE BIOSCOPEN Films in de week van 6-12 juni Camera: Liefdesdossier van een telefoniste (18 jaar) geprolong. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lido: Zo gezegd, zo gedaan (a.l.) Geprolongeerd. Dagelijks; 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Programma door KFC ontraden. Studio: How-I won the war (14 jaar). Geprolongeerd. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Apenplaneet (14 jaar). Geprolongeerd. Dagelijks; 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: Zomernachten in Zweden (18 j.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. Nachtvoorstellingen Vrijdag en zaterdag 23.30 uur: Rex: Derek Flint (14 jaar). KORRELTJE PUNT Marktberichten ROTTERDAM, 10 juni. Vee - Aan voer totaal 1534, slachtrunderen 1061, varkens 473, slachtrunderen 495-530, 435-475, 390-415, 370-385; varkens 206- 208, 202-206, 198-202, stieren 400-460, worstkoeien 350-375, slachlzeugen 160- 170, zware varkens 180-185. slachtrun deren- ruimer, redelijk, ruim prijshou dend; varkens: groter, redelijk, lager. AMSTERDAM, 10 jun Runderen 202, prijs 3,60-5,20. Varkens 85, prijs 2.59-2.63. Handel vlug. VRIJDAG JUNI Rijksmus. voor Geseh. der Natuur wetenschappen Tentoonstelling Her man Boerhaave (derde eeuwfeest van zijn geboorte): Lente Festival. Ge opend: dag. van 10.00-16.00 uur; zon dag 13.00-16.00 uur. Stadsgehoorzaal Koffiekamer II). Examens Raad van bestuur Bouwbe drijf. 9.00-17.00 uur. Stadsgehoorzaal (Grote zaal). Ned. Madrigaalkoor. 20.00 uur. Stadsgehoorzaal (Foyer). Muziek - ZATERDAG 15 JUNI Stadsgehoorzaal (Foyer). Film Wernink Beton Mij. Lunch in koffie kamers. 9.30 uur. Rljkstnus. Nat. Hist. Opening ten toonstelling Orangerie. 14.30 uur. Koudekerk-kantine voer er wel bij derde J Teylingen. De wedstrijd om >rys ?rd ge\ Twe door VNL. De finale eindigdi voor UDO en de tweede prys belani bij Meerburg. Hierna reikte de vo_. zitter van de jeugdafdeling de heer G. rechter M. J. Beugelsdljk de prijzen uit. De Beker, van de v.v. die geschonken was door de jeugdraad strijd te spel: van Warmond voor die vereniging die aanbouw ff olijke leiding van scheids- eho- Vergunst vo het Rooy en na stuurde zij de i i Julia de etbald DO. De Sporllviteitabeker voor het g •le tournooi werd gewonnen door SJ I met al kan Warmunda terugzien n bijzonder geslaagd jeugdtournooi. haarscherp schot Langejans naar het 20 voor de roden. De blauw- lieten de moed niet zakken en ..Koudekerk", een wed gingen in de aanval, en vlak voor de •n ten bate van de nieuwe, rust schoot mevr. Van der Meijden lijnde kantine. Zij zorgden onhoudbaar langs mevr Oudshoorn er f 437 - bij eikaar ge- Met de stand 2—1 voor de roden ging d. een mooi bedrag. D<- theedrinken, gehele dag uit dc hemel vlak na 't begin van de tweede helft het feit dat er de gehele nadat mevr. Oudshoorn onder luid ge had het veld, juich een strafschop had gestopt, maak- Vergunst de stand gelyk: 2-2. stroomde, dag op gevoetbald vooral de beide doelen, in een mod- te Gi derpoel veranderd. Ondanks deze han- Dat dicap legden de dames luid toegejuicht 1000 i Meerburg-VNL 1-1, Oranje Groen-MMO 0-2; Foreholte-Meerburg 0-2; VNL-Oran- je Groen 5-0; MMO-Foreholte 0-1; Meer burg-Oranje Groen 0-0; Foreholte-VNL de roden niet, en binnen korte tijd hadden Trix Vergunst. - Truus Colijn en Teunie van de Snoek - de stand op 5-2 gebracht. Na nog een paar afgekeurde doelpunten door de Mevr Langeju IHH danks Oudshoorn Kagen: onder de lat, by de Rode Duivels (dui velinnen). Beide doelverdedigsters pond) Teylingen-SJZ 2-0; UDO-KRV 0-0. munda-Teylingen 0-3; SJZ-UDO KRV-Warmunda 3-0; Teylingen-UDO j zorgde Anneke Vergunst 1-0; Warmunda-SJZ 0-2; KRV-Teylin- de roodbroeken de leiding tstekend. In de 10e dat 0-1; UDO-Warmunda keiharde knal. Even later damesbenen oede aanvallen van mevr. n Tine de Kooter met me- ■erking van alle blauwwitten. Verzorger W. Dijkman, gewapend et een emmer water en de spons oest nog wel eens onder hilariteit in de toeschouwers het veld in om de bagger van de erwijderen wat hem

Leidse Courant | 1968 | | pagina 4