Radioprogramma Pinksteren brengt amusement Opa, Raymond Burr, Cliff Richard en David Frost zorgen voor vertier Sport via radio en t.v. Th. J. v. d. Heijden DE LETDSE COURANT ZATERDAG 1 JUNI 1968 %££idóe0oti/tfxnt Belastingverlaging /\NDER de zaken, die b(J het loon- debat van vorige week „open" ge bleven z(jn, bevindt zich ook de extra- belastingverlaging waarmee minister Witteveen bittere pillen, die waarschijn- Hjk begin 1969 geslikt hadden moeten worden, heeft willen vergulden. Ook op dit punt is niets beslist. Dat lag voor de hand omdat feiteltjk het hele pakket maatregelen, waarvan de fiscale tegemoetkoming een onderdeel vormde, een onuitgemaakte zaak ge bleven Is en ln de tweede plaats binnen de club van de regeringspartijen de re gering geen onverdeeld enthousiasme heeft ontmoet. Had minister Witteveen doorgezet, dan zou ztjn plan door amendering veel meer de kant van de lagere inkomen- trekkers heen geduwd z(jn. Met allerlei technische verwikkelingen, die hiermee gepaard gaan. Want met verhoging van de belastingvrije voet alleen komt Fi nanciën er niet, aangezien dan de men sen die net Iets boven die voet liggen, wellicht beter op salarisverlaging kun nen gaan aandringen. Voor ons knelt het meest de vraag of het kabinet-De Jong er goed aan doet op korte termijn een belastingverlaging door te voeren, terwijl diverse ministers dringend om geld voor noodzakelijke taken verlegen zitten en noch In Kamer noch bij bedrijfsleven en publieke opinie het een uitgesproken kwestie la of de regering op dit moment voor verhoging van bepaalde sociale uitkeringen toch maar beter niet een beroep op de schat kist zou kunnen doen dan dat zij de premies verhoogt en daarmee de stimu lans om bij C.A.O.-onderhandelingen ruim te rekenen alleen maar vergroot. Wat de kiezers nu precies over deze kwestie denken, laat zich moeilijk ra den: „en gros" gezien rekent dan ieder een maar het liefst zoals voor hemzelf het beste ls. Maar we zijn er zeker van, dat bij de regeringspartijen even goed als bij de oppositie en dan misschien zelfs nog wel op meer zuivere gronden menig een het in twijfel trekt of de regering het algemeen belang dient met eei lastlngverlaglng zelfs wanneer de beter betaalden niet ten goede komt terwijl ze bijvoorbeeld voor nood zakelijke werkeloosheidsbestrljdlng, in vesteringsinjecties, ontwikkelingshulp, modernisering van het onderwijs en het ontwikkelen van een in 1970 nood zakelijk openbaar vervoerswezen geen geld genoeg heeft. Bovendien: waarschijnlijk ls de bur ger en ln het bijzonder de kleine man thans meer gebaat bij een zeer kritische houding van de overheid terzake prijs- en tariefsverhogingen dan bij een kleine belastingverlaging. A. Roland Holst Kamercommissie commandeur O.N. BERGEN (N.-H) (ANTI In aan wezlglieid van kroonprinses Beatrix ei prtns Claus, die hem persoonlijk met zijn 80ste verjaardag kwamen gelukwensen, heeft de minister M- Klompé, gister avond In resaurant „De Rustende Jager" te Bergen (N.-H.), Nederlands grootste levende dichter. A. Roland Holst, zijn be noeming tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau meegedeeld. Voor zij de dichter de versierselen be horende bij de onderscheiding om de hals hing. zei minister Klompé: ..Om de wijs heid die u ons ln uw werk hebt geschon ken, om de geestelijke kracht die eruit spreekt en om de verrijking van onze taal heeft u fiu reeds geslachten van Neder- alnders nan u verplicht". Tevoren had de burgemeester De Ruiter van Bergen een korte bloemlezing gege ven van de dichter els persoon. De Leldse hlsoricus, prof dr. J. van Schulte Nordholt, persoonlijk vriend van de dlcher, noemde Roland Holst „De prins der dichters, die als klassiek dlchetr door de eeuwen heen sand zal houden". Na de pauze trad Wlm Kan op. Zoon van Scliöberg naar „Moses und Aron" DEN HAAG De jongste zoon van de componist Arnold Schönberg, de Ame rikaan Lawrence Schönberg. zal op zon dag 10 juni a.s. van Los Angelos naar Amsterdam vliegen om aanwezig te kun nen ztjn op de eerste voorstelling in het Holland Festival van de opera van zijn vader „Moses und Aron" door Die Deut sche Oper am Rhein in het Circusthea ter te Scheveningen. Op dezelfde zondag komen aan het station Holland Spoor te Den Haag de bijna 300 medewerkers van deze opera-opvoering aan. Studenten besloten muziekconcours AMSTERDAM (ANP) Tijdens het slotconcert In het Concertgebouw zijn gisteren zevende pan-concours (Interuni versitair Sludentent Muziekconcours) be kendgemaakt. Winnaar van het pianoconcours werd K. Leenders uit Amsterdam. Het orgel- concours werd gewonnen door J. Seen- brink uit Nijmegen en de prijzen voor kamermuziek gingen naar J. Westbroek uit Lelden In de categorie solo, „Audlte nova" uit Nijmegen ln de categorie vo caal. „Het Utrechts studenten Beethoven- kwartet in de caegorte insrumentaal Haarlem contra Confrontatie HAARLEM (KNP) Het informatie bulletin voor priesters in het bisdom Haarlem heeft zeer scherp de beschuldi ging van confrontatie van de hand ge wezen als zou mgr. Th. Zwartkruis zich oncollegiaal en onelegant hebben ge dragen jegens zijn medebisschoppen. Oorzaak van de aanval van Confronta tie in het aprilnummer vormde het communiqué van de gezamenlijke bis schoppen, waarin zij meedelen, dat de goede weekliturgie van de Amsterdam se werkgroep voor liturgie v erschenen was zonder hun toestemming of die van de liturgische commissie. Volgens Confrontatie doorkruiste een toelichting van mgr. Zwartkruis de ver klaring van de gezamenlijke bisschop pen. Bisschop Zwartkruis trok zijn be zwaren tegen de illegale teksten in. Mgr. Zwartkruis heeft in zijn toelichting ech ter met geen woord gerept over intrek ken van bezwaren. „Nu mgr. Zwartkruis een Confrontatie onwelgevallige verdui delijking geeft van een mede door hem uitgegeven communiqué, heet dat oncol legiaal, onelegant en doorkruist dat de officiële waarschuwing van de bisschop pen. Toen mgr. Moors op het pastoraal concilie iets zei, waarvan Confrontatie meende dat het in haar straatje te pas kwam, heette dat „gewetensvol optre den" en „een onverwacht eerlijk ge- luid". Wij vinden deze benadering van Confrontatie verwacht oneerlijk, aldus het bulletin van het bisdom Haarlem. akkoord met eigen hoger honorariun (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het grootste deel var de bijzondere Kamercommissie is inge nomen met de voorgenomen verhoging van de schadeloosstelling van Tweede- Kamerleden. In een voorlopig verslag wordt gesproken van een „redelijke ver antwoorde en zelfs nodige regeling". Be halve de voorgestelde verhoging var 45.000 naar 40.000 gulden per jaar wor den in het verslag nog enige voorzienin gen aanbevolen. Uitbreiding van de parlementstaf aan de regering beter gedocumenteerd tegenspel te kunnen geven; vernieuwing en verruiming van de huisvesting het parlement; onverenigbaarheid het Tweede-Kamerlidmaatschap met dere betrekkingen, die een groot deel van de dag in beslag nemen. Overigens zijn niet alle commissiele den ingenomen met de nieuwe grens van 40 mille. Sommigen spreken „Een onaanvaardbaar hoog maximum' Kunstzaal Heuff. Hoflaan 7 Wassenaar, exposeert van 8 tot en met 20 juni schilderijen, aquarellen en tekeningen van Bertus de Meij en edelsmeedwerk van Albert Kok. Omdat Pinksteren nu eenmaal zo als trouwens alle lange weekenden een vrolijke stemming behoeft, hebben de omroepen hun radio- en tv-program- ma's duidelijk afgesteld op het amuse ment. Allereerst is daar vanavond een herhaling van „Ja zuster, nee zuster", een eerste aflevering van een nieuwe detective-seric „Ironside" en voor de laatste maal „Het Gulden schot". Eer ste Pinksterdag gaat de meeste tijd naar het tv-spel „Als straks Johannes komt", terwijl Nederland II ruime aan dacht besteedt aan het onsterfelijke oeuvre van Robert Stolz. Tweede Pink sterdag tenslotte brengt nog een afle vering van „Rawhide", een nieuwe Da vid Frost-show en een internationale muzieksehow uit Bremen. Vanavond „Ja zuster, nee zuster" Gedurende de zomermaanden zal de VAR A-televisie op de zaterdagen via Nederland 1 en 2 herhalingen brengen van afleveringen uit de strip „Ja zus ter nee zuster", geschreven door An nie M. G. Schmidt en op muziek gezet door Harry Bannink. Vanavond wordt een reprise gegeven van de aflevering waarin Ko van Dijk als meneer de Groot een parapluwin kel drijft Meneer de Groot wordt ver liefd op zuster Klivia, tot groot onge noegen van de bewoners van pension Klivia. Zij laten het er niet bij zitten en de romance tussen de parapluhan delaar en de zuster komt op prozaïsche wijze aan zijn eind. (Nederland 2 19.03 uur) „Ironside" Robert T. Ironside, commissaris van de recherche van San Francisco, is ver lamd geworden door een kogel sluipmoordenaar. Zijn onverwoestbare strijdlust en energie hebben hem ech ter weer in de gelederen van de poli tie teruggebracht, waar hij voor zijn chef speciale opdrachten uitvoert. Hij werkt en woont nu op de derde ver dieping van het hoofdbureau, die spe ciaal voor hem is ingericht met o.a. een moderne keuken, een groot bed en zelfs een scheerstoel. „Ironside" wordt gespeeld door Raymond Burr, bekend door zijn rol als advocaat-detective Perry Mason. Nederland 1-20.45 uur) Eerste pinksterdag „Sjors het duinkonijn" DE N.T.S. zendt 's middags een film voor kinderen uit, die is gebaseerd op Robert Lawson's boek „Rabbit Hill". De titel luist „Sjors, het klein-konijn". In een oud, verlaten landhuis midden in een groot bos wonen allerlei soor ten dieren. Deze dieren vertellen zelf het verhaal van de nieuwe mensen, die in het huis komen wonen. Zullen het weer hun vrienden worden, net als de vorige bewoners? Het is voor Sjors, de avontuurlijks zoon van een konijnenfa milie een spannende tijd. In de film spelen meer: Sjors en zijn familie, de vos, de rat, de hond, de mol, de muis, het stinkdier, de marmot, het hert, de wasbeer, het stekelvarken, de buidelrat, de eekhoorn, alsmede dr. Ross Grey, de nieuwe bewoner. (Nederland I - 16.05 uur). Cliff Richard Op 27 april trad de wereldberoemde zanger Cliff Richard op in de Haagse Houtrusthallen. Hij zong voor 1500 toe schouwers echter een ander repertoire, dan het grote publiek van deze 28-ja- rige Engelsman gewend is. Cliff Richards songs hadden ditmaal een religieus karakter. Zoals bekend bekerde Richard zich enkele jaren gele den officieel tot het christelijk geloof. Er was zelfs een poosje sprake van dat hij zijn carrière zou beëindigen om godsdienstleraar te worden, maar daar zag hij tenslotte vanaf. Zijn geloof draagt hij nu uit door naast zijn veelvuldige optreden als pop-zan ger ook religieuze concerten te geven. In Den Haag, waar hij op uitnodiging van Youth for Christ was, gaf hij dus zo'n concert, waaraan voorts de zange- spel door Piet Franse. Het confronteert de kijker met gewone namen: met de diplomaat-in-klein-bestek. Gajus, die gekweld wordt door z'n verantwoor- David Frost, wiens naam verbonden is aan harde satirische programma's als The Frost Report, The Frost Program- me en That was the week that was en de meewerkende artiesten aan „Do 1948 Show" hebben met dit pro gramma geen andere bedoeling gehad dan de mensen aan het lachen te ma ken en heilige huisjes omver te gooi en. Dat betekent dat een serie krank zinnige sketches over bankdirecteuren en tandartsen, rechters en tv-interv wers, accountants en legerofficieren met andere woorden over iedereen. Ook de titel past bij deze monsensicale pak. Want waarom het jaar 1948? Het team geeft daarvoor als verklaring dat „1947 zo'n slecht jaar geweest was". De medewerkers aan „Ten lan ge leste de 1948 show" zijn John Cleese, Marty Feldman, Tim Brooke- Taylor, Graham Chapman en gast- vrouwe Aimi MacDonald. Deze ar tiesten schrijven al hun teksten zelf. Deze David-Frost produktie wordt ge regisseerd door Ian Fordyce. (Nederland I - 21.45 uur). In het NTS-programma, dat op twee de pinksterdag wordt uitgezonden, zal onder meer aandacht worden besteed aan de voetbalwedstrijden DOSFortu na '54, WageningenPEC en UVS Rheden, de internationale motorcross in Tubbergen, de internationale atle tiekwedstrijden in Den Haag, het con cours hippique international te Wies- baden, de Zuiderzeeregatta te Me- demblik n de derby op Duindigt. Het NRU-sportprogramma „Langs de lijn", dat tweede pinksterdag wordt uitgezonden bevat voetbalreportages uitgezonden bevat voetbalreportages van CambuurHolland Sport en de beker finale ADOAjax. Voorts het internationaal waterpolo- toernooi in Milaan, het Nederlands kampioenschap dammen in Apeldoorn, de motorcross in Zaltbommel en Tub bergen, de paardenkoersen in Alk maar, Baarlo en Heerenveen, het vol leybaltoernooi te Sint-Anthonis en het honkbalnieuws. NEDERLAND I (STER- reclameuitzcndingen om I 18.55, 19.03. 19.56 en I 20.16) NTS: 18.50 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO: 19.07 uur: Daktari, tv-serie NTS: 20.00 uur: Journaal KRO: 20.20 uur: Het Gulden Schot, amusementsproogr. AVRO's Televizier pakte de ontwikke lingen in Frankrijk gisteren voortref felijk aan. Jan Brusse en zijn camera man lieten zien hoe het Franse platte land reageert op de ParUse gebeurte nissen. Medewerker Peereboom lichtte problemen rond de franc toe en Brusse kwam rechtstreeks uit Parijs met het laatste nieuws. Vooraf had mr. Hiltermann zijn ana lyse gegeven. Hij besprak daarin be richtgeving en commentaren via radio, tv en pers. Dit zouden getuigen van een soort „salonanarchisme" en de berich ten over Frankrijk gaven, volgens hem, eerder weer wat de berichtgevers gaarne zouden zien gebeuren dan het geen in werkelijkheid plaats vindt. We laten die uitspraak graag voor re kening van de heer Hiltermann zelf. Maar we waren er toch een tikkeltje gelukkig mee. In pers, radio en tv herst Inderdaad zo'n beetje een menta liteit van „Hup Marx, Guevara, Mao, Ho tsje Minh" en „Weg met Royalis me, De Gaulle of welke orde dan ook". We zouden het gunstig vinden als één omroep, de AVRO is daar het geschikt ste voor, zich wat anders opstelde. Niet omdat wc zo verschrikkelijk „rechts" zijn, maar omdat we menen dat „rechts" minstens een democratisch-cerlijke kans moet hebben zich tc laten horen. Neem gisteren het programma over Amerikaanse deserteurs. De VPRO was cr helemaal voor naar Zweden geto gen om daar anti-VS-uitspraken vast te leggen. De oorlog in Vietnam is iels afschuwelijks. We zouden er anti-Ame rikaans voor willen zijn als we zeker wisten dat we er goed over waren voorgelicht. Maar we zijn daar lang niet zeker van omdat vrijwel elk Viet- nam-ltem dat we op tv zien duidelijk anti-USA is. Dat ontbreken van tegen wicht staat onze persoonlijke positie bepaling duchtig in de weg. Willem Duys maakte géén vuist giste- mdlokroniek. 19.30 Lichte ren. HU werkte een reeks oninteressan- Nieuw te onderwerpen oninteressant af. De presentatie van de Knokkeploeg had het klapstuk moeten zijn. Maar er was Eerste pinksterdag HILVERSUM I (40N m) VARA «00 Nleuv - lalistlsch strijdlied. 8.18 Weer of gee Opa, alias Leen Jongewaardalias Gerrit speelt vanavond weer een belangrijke rol in de eerste VARA- herhaling van „Ja zuster, nee delijkheid, met de havenarbeider De metrius, met de sluwe, berekende za kenman Diotrefes en met anderen, die volgens de fantasie van Piet Fanse c-en rol gespeeld (zouden) hebben in dit drama. In de belangrijkste rollen ziet men Frans van der Lingen als de apostel Johannes, Leo denHartogh als Diotre- red Cindy Kent en The Settler mee werkten. (Nederland I - 20.30 uur). „Als straks Johannes komt" „Als straks Johannes komt" is de titel van een in opdracht van de NCRV geschreven oorspronkelijk televisie fes, Egbert van Paridon als Gajus en Kees Collen als Demetrius. (Nederland I - 21.00 uur). V erkeersinf ormatie via radio DEN HAAG (ANP) Op tweede pinksterdag zal er vanuit de alarmcentrale van de verkeers politie in Driebergen de gehele dag. Indien daar aanleiding toe bestaat, verkeersinformaties ge geven worden en wel vanaf 9 uur tot 12 uur via Hilversum III en vanaf 12 tot 21.30 uur via Hil versum n. Bert de Winter naar Brussel HILVERSUM De 29-Jarige radio reporter Bert de Winter, redacteur van het KRO-acualiteitenprogrammR .■Echo", gaat zich ln oktober te Brussel vestigen als correspondent van d< Nederlandse Televisie Stichting. Zijn vertrek uit Hilversum behoeft ove rigens niet te betekenen, dat de radio luisteraars zijn reportages in de toekomst moeten missen. Wellicht dat de KRO en andere omroepen graag van zijn dien sten gebruik zullen willen maken. HILVERSUM I (402 m) VARA: 18.00 18.30 Licht ia! trio. 18.45 Feest lieke staalkaart. 20.15 /leien, cabaretprogram Lui luisteren: licht go HILVERSUM II (298 m) lek. 20.50 Hoe 18.18 Paardesportult- l Nieuws, HILVERSUM II (298 r I 9.00 Stereo: klassieke en moderne kam« ziek. (9.35—9.40 Waterstanden). 10.00 Voor de I vrouw. NRU: 11.00 Nieuws. 11.02 Premlèi J door de Nederlandse Radio-orkesten (opn.). I VPRO: 12.00 Blauwe maandag: gevat 3.11 Informatie over ontwlkkelings- ulp. 13.20 Pro memorie. 13.25 Klassi. ofoonmuzlek. NRU: 14.45 Eurollght: 11.55 Mededelingen. NCRV: 12.00 De plten- bljbel: gew. muziek. 12.45 Lichte gitaarmu ziek (gr.). 13 Nieuws. 13.07 Voor dc kinde ren. 13.25 Stereo: klassieke kamermuziek (gr.). 14.10 Mondig, een toneenspel voor Pinksteren. NRU: 14.30 19.30 Leren leven met de oecui ig. 19.45 Stereo: klassieke gramme lek. 20.05 De plnkstergeschledenis. c Onderscheiding voor mgr. Schaaper ROTTERDAM (KNP) Ter gelegen heid van zijn 40-jarig priesterfeest is mgr. A. C. Schaaper, vicaris-generaal van het bisdom Rotterdam, onderschei den met de hoogste onderscheiding voor priesters, n.l. de ere-functie van protono- tarls apostolicus. De plechtige installa tie geschiedt op eerste pinksterdag tij dens de H. Mis in de nieuwe kathedrale kerk van de H. H. Laurentius en Elisa beth. Mgr. M. A. Jansen zal zijn eerste medewerker in diens ere-functie instal- telefoon bü nodig en de telefoon mislukkingen van Duys z(|n legenda risch. Enige voordeel van de Vuist was de melding van de definitieve samen stelling van de Knokkeploeg: Floortje Klomp (straks Fleur de Colombc), Sara Texeira (het meisje dat nagenoeg on- horbaar in Brazilië zong), Frankie Frank. Sandra Reemer en Ben Cramer. Een jonge ploeg die wellicht in Knokke hoge ogen kan gooien. uiers en liefhebbers. 23.55—24.00 Nlei WERSUM III (240 m en FM-kani AVRO: 9.00 Nieuws. 9 02 Drrrrruli; licht pla-Nieuws. 12. kundig onderzoek, door lrÏD.~J.~MaUhaT di recteur Centrum voor landbouwpubllkatle en HILVERSUM II (298 m) KRO: KRO: U.OO Stereo: klassiek. lofoonmuzlrk. 11.55 Mededelingen NCRV: Stereo: lichte grammofoonr R. Sweihelm ADVERTENTIE lid van de Nederl. Vereniging van Rechtskundige Adviseurs HOGE RIJNDIJK 103A LEIDEN TELEFOON 23405 13.00 Nieuws. 13.07 Radio) Rotterdams Fllhar kunstkroniek). va KA: NRU: 18.05 S O.S.-berichten. VARA: 18.10 Hoe meer zielen cabaretprogramma. NRU: 18.55 Dat zie Ik anders, discussie. VPRO: 19 30 Nieuws. 19.35 Wijn en werke lijkheid: een liturgie tussen de mensen. 20.00 Godsdienst en jeugdservlce: discussie. AVROi Rits: gevarieerd programma voor de Jeugd. 21.30 Radiokamerorkest, Omroep Ka merkoor en solisten i klassieke en moderne muziek. 32.30 Nieuws. 22.40 Radiojournaal. 22.80 't Mag geen naam hebber* kch« geverl- iendeiljke stervierl rd programma. 13.30 Stereo: en koorzang (gr.) 13.50 Plnk- •an de Molukse Evangelische 15*00 Godsdienstige0 uitzenrRng, lichte grainmofoonmuz. (16.00 Muzikaal programm loUek-godsdienstige Tweede pinksterdag HILVERSUM I (402 m) - VARA) 8.00 Nieuwe en socialistisch strijdlied, e.u Ao- rueKtetten. »20 Lichte grammofoontrnmeh, i Nleu\ boeken, schrijver erdenklng. 23.15 Klassieke kamermuziek (gr.). 23.30 Ste reo: lichte grammofoonmuziek. 23.55—24.00 HILVERSUM II (240 in en FM-kanalen) NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Fit: licht platen- programma. 10.000 Nieuws. 10.03 Pop-Stat ion i popmuz. (11.00 Nieuws). TROS: 12.00 Nieuws. 12.03 Actualiteiten. 12.13 Als dat zou kunnen: verzoekplatenprogramma. KRO: 13.00 Nieuws. 21.35 uur: Brandpunt, actualiteitenrubriek 22.15 uur: Alfred Hitchcock presenteert, film 22.40 uur: Evangelie NTS: 22.45 uur: Tweede journaal NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen o 18.55 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort VARA: 19.03 uur: Ja zuster, nee zuster, tv-serie (herhaling) 19.50 uur: Reactie op reacties NTS: 20.00 uur: Journaal VARA: 20.20 uur: Achter het nieuws actualiteitenrubriek 20.45 uur: Ironside, tv-serie 21.35 uur: Muzikale ontvangst in Haarlem 22.00 uur: En niet één keer zei hij moeder, eenakter NTS: 22.25 uur: Tweede journaal TELEVISIE EERSTE PINKSTERDAG NEDERLAND I CVK/IKOR: 11.00 uur: Eucharistieviering NTS: 16.00 uur: Nieuws in het kort 16.02 uur: Wegeninformatie 16.05 uur: Sjors het klein- konijn, vertelling 18.55 uur: Barend de Beer CVK/IKOR: 19.00 uur: Woord voor woord, bijbelvertelling 19.05 uur: Via Upsala (STER- reclameuitzendingen om 18.55, 19.03, 19.56 en 20.16) NTS: 16.00 uur: Nieuws in het kort 16.02 uur: Wegeninformatie 16.04 uur: De brief, film 16.30 uur: Toto-uitslagen 16.33 uur: Horseshow, reportage 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.06 uur: 19.30 uur: Vuur op aarde, documentaire NTS: 20.25 uur: Journaal NCRV: 20.30 uur: Cliff Richard 21.00 uur: Als straks Johannes komt, tv-spel 22.20 uur: Hier en nu, actualiteitenrubriek NTS: 22.50 uur: Tweede journaal 20.00 uur: Journaal VARA: v 20.20 uur: Rawhide, tv-serie 21.10 uur: Een dag uit het leve van Peter Post 21.45 uur: Ten lange leste de 1948 show, amusementsprogr. NTS: 22.10 uur: Tweede journaal NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen on 18.56 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Barend de Beer NEDERLAND II NTS: 18.55 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Frédéric, tv-serle AVRO: 19.30 uur: Rotterdam, documentaire NTS: 20.00 uur: Journaal AVRO: 20.05 uur: Robert Stolz dirigeert, operette NTS: 22.15 uur: Tweede journaal 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO: 19.03 uur: Chez Jules, muziek programma 1935 uur: Het leven begint bij 100, tv-serie NTS: 20.00 uur: Journaal KRO: 20.20 uur: Los Angeles, documentaire 21.00 uur: Studio Europa, muziekprogramma NTS: 22.45 uur: Tweede journaal De met aangegeven programma's zijn kleurentelevisieprogramma's, VARA: 20.50—21.58 uur: Hoe meer zielen, cabaret 22.45—23.15 uur: muzikaal sprookje HILVERSUM I AVRO: 12.00—13.00 uur: Muzikaal onthaal NRU: 14.30—16.30 uur: Zondagmiddagconcert AVRO: 20.30—21.30 uur: Rits, open programma 22.50—23.55 uur: 't Mag geen naam hebben, cabaret HILVERSUM I NRU: 14.4515.15 uur: Eurolight, concert 20.30—21.30 uur: Cecil Taylor, concert 22.00—22.30 uur: De Werkwinkel, cabaret 23.25—23.55 uur: Radiorama, magazine KRO: 21.30—22.30 uur: Belcanto, grammofoonplaten- programma 22.45—23.55 uur: Avondtuurtje met Adèle, amusementsprogr. HILVERSUM II KRO: 10.30—11.30 uur: Eucharistieviering NRU: 14.30—17.00 uur: Zoeklicht op Neder- KRO: 20.30—21.30 uur: Stereoclub 22.45—23.55 uur: Audio, muzikale informatie HILVERSUM II KRO: 9.00—10.00 uur: Eucharistieviering NCRV: 14.10—15.00 uur: Operaplaten 21.30—22.15 uur: Het grote podium, concert Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 7.00, 8.00, 11.00, 13.00. 16.00, 18.00, 19.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM II: 7.00, 7.30. 8.00, 8.30, 12.30. 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 8.00, 13.00, 17.50, 19.50. 22.30, 23.55 HILVERSUM II: 8.00, 10.00, 13.00. 19 00. 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9 00 Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 8.00, 11.00, 13.00. 16.00, 18.00. 19.30,22.30. 23.55 HILVERSUM II: 8.00, 10.00, 12.30, 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 15.00 Nieuws. 15.03 Holster. 16.00 Nlei 16.03 RRrr: tienershow. 17.00 Nieuws. Actualiteiten. 17.07-18.00 Draaijljofdraal verzoekplatenprogramma. BRUSSEL NED (324 m) 12.00 Niet 13.00 Nieuws. weerb< 13.15 Voor de soldal Opera- en Belcanloc de schippers. Paardesportuitsl, 18.30 Protestants-gódsdïer eerberlcht. 19.30 Opeis Ultzend'n ™voorkde zee1?eden.C HILVERSUM inziek. VPRO: 7.54 Deze lek uit de mlddeleeuwi i. AVRO: 10.00 Voor dsvitamlnen (gr.). (U.C Polltlekapel: klas 13.11 Radiojournaal. NRU: 30 De lichte Muze belicht: fümmu/lek. 30 Rostrum of composers: Radio Flihar- onisch orkest: moderne muziek. AVRO: 15.00 Stereo: l'Enfant et les sorttlèges, lyri- in Ravel (gr.). 15.50 Stereo: Moderne gitaarmuziek (gr.). 16.00 Nieuws. 16.02 Planorecital: klassieke en semi-l:t:issl>>- radlofilhai nionr i h KRO: 12.00 Van woord. 7.15 Stereo: 10 Nieuws. 7.32 Ac- lassleke en moder- .1.55 SOS-berlchten. lalitelten). 14.05 Muslësta: ■nuzlekprogramma (opn.). uzikaal mlddagmagazlne. Het dagelijks il.03 Pow-Pow: licht N icuws. 15.03 Er- BRUSSEL NED (324 m) 12.00 Nieuws. 12.03 Lichte muziek. 12.10 Tulnbouwkronlek. dodellngen. programma-overzicht en SOS-be rlchten voor de schippers. 12.48 Lichte orgel- Nieuws, weerbericht en beursberichten. 13.20 Tafelmuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Amu sementsmuziek. 15.00 Nieuws. 15.03 Licht mu ziekprogramma. 16.00 Nieuws. (Tussen 16.00

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2