aaftMtöen aaftUtöen aafttoeien Boottocht, strandwandeling en feest in veiling hoogtepunten actie Troe ff Film als inleiding van jongerenmis LUNS NAAR iTaunus met sportievere modellen Escort met combinatie en bestel INDONESIË Suggestie toetreden kerkkoren tot jubilerende muziekbond De film van vanavond Bep Rowold overleden Welk MEISJE staalstraler/ metaliseerder constructie-schilder hulp in de huishouding 2 NETTE MEISJES, 2e KOK en LEERL.-K0K De Leidse Courant ADMINISTRATIEVE KRACHT (mnl.) WEES VERSTANDIG...! Probeer het eens met 'n TELEFOONTJE PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT MAANDAG 13 MEI 1968 (Van i medewerker) NAALDWIJK Zcshondcrdenvjjftig jongeren uit gebed Zuid-Holland, In leeftijd variërend van onge veer zeventien tot en met vijfentwintig jaar, hebben deelgenomen aan de actie „Troeff", een non-stoppro gramma van veertien uur dat zaterdagavond, zondag nacht en -ochtend op de Nieuwe Waterweg, langs het strand en in de veiling Zwartendijk te Naaldwijk werd uitgevoerd. De actie was georganiseerd door de Kernstara Zuid-Holland, Centrum voor Katholiek Jeugdwerk in deze provincie, dat zijn hoofdkwartier heeft in Den Haag en waarbij zijn aangesloten ver enigingen voor gidsen en verkenners en diverse jeugdclubs. Het programma startte zaterdagavond rond negen uur in Rotterdam, waar op het Willemsplein vijfhon derd jongelui zich inscheepten op het m.s. Erasmus van de Spido-rondvaartdlenst, dat in een straf en onverstorbaar tempo ondanks de krachtige wind lag het schip zo ,,vast' als een huis in het water opstoomde naar Hoek van Holland. Voor honderd vijftig anderen was geen plats meer op het „moeder schip" en zij moesten genoegen nemen met het klei nere m.s. Koninginneplaat. Hoe dan ook, de stemming aan boord van de beide schepen was opperbest. Steeds weer werden er zowel boven- als benedendeks, liede ren aangeheven, zonder veel succes overigens, want het geluid werd vrijwel onmiddellijk door de harde en koude zeewind uiteengereten. Diezelfde wind dwong de meesten er tenslotte ook toe de open dek ken te laten voor wat ze waren en een warm plekje in de „kajuit" op te zoeken, waar sfeer en gezelligheid heersten. Succes Een kleine piano en een eenvoudige geluidsinstallatie op de Erasmus waren voor enkele jongelui van de groep Dordrecht voldoende om hun muzikale kunnen te tonen en al snel roeide Michael de boot naar de wal en kwamen de Saints massal naar binnen gemar cheerd. De country and folk singer Ben Davis uit Amsterdam had bij het grote publiek minder succes. Ondanks de geluidsinstallatie, die naar zijn zeggen te goed voor hem was, kwam zijn stem maar moeizaam door het geroezemoes heen. Na een paar nummers stopte hij dan ook zijn optreden in het openbaar en zette dit, met meer succes, in kleinere kring voort. Om ongeveer half elf werd bij de aanlegsteiger aan de Cruquiusstraat in Hoek van Holland afgemonsterd en trok de troep naar en over het strand noordwaarts, tot enkele kilometers vóór Ter Heyde. Hier strekte men de moegelopen benen in een kring om een aan tal vuurtonnen, bij het volle schijnsel (en de minimale warmte) werd nog wat gezongen en gepraat. ADVERTENTIE Proef'ns... MMM... al was dat niet zo erg geestdriftig meer, want zo'n pittige strandmars gaat niet in je warme kleren zitten. Bovendien had men nog een tenminste even lange tocht voor de boeg: via de dorpskommen van Ter Heyde en Monster en over de Zwartendijk naar het eindpunt: de veiling Zwartendijk in Naaldwijk. Modem decor Hier aangekomen het was intussen rond twee uur j in de nacht werd aan de deelnemers de film „Parable" vertoond; een half uur durende, min of meer experimentele kleurenfilm, gemaakt door de methodisten voor vertoning op de wereldtentoonstel ling 1964 in New York, die Christus en zijn boodschap tot leven bracht in een nieuw en modern decor, melijk in de bonte wereld van een circus. Hierop aansluitend werd een mis opgedragen, deze gelegenheid in een passende vorm gegoten, door kaeplaan P. Mudde van de Onze Lieve Vrouw Goede Raadparochie te Den Haag. Een grote show van artiesten was het sluitstuk de actie Troeff in de veilinghal. Van ongeveer half vier af tot half elf zondagmorgen traden op de beat- groepen The Flower en The Black Light, liedjeszan ger Armand, de zangeressen Yvonne en Yvette en de volksdansgroep Helios. De organisatoren van hel evenement hadden als klapstuk aangekondigd eer optreden van Egbert Douwe oftewel Rob Out, disc- jockey bij radio Veronica. Deze is, zonder bericht, niet op komen dagen, zich kennelijk niet veel trekkend van zijn eigen succesvolle aanmaning: Kom uit de bedstee DJAKARTA (ANP) Minister Luns zal begin juli een bezoek aan Djakarta brengen voor besprekingen over de ver dere ontwikkeling van de betrekkingen tussen Nederland en Indonesië, zo Is ln Djakarta vernomen. Enkele jaren geleden zijn de twee regeringen overeengekomen, dat hun ministers van Buitenlandse Zaken elk jaar een dergelijke ontmoeting zouden moeten hebben. Eind vorig Jaar bezocht de Indonesische minister Adam Mallk Nederland. Moederdagmars in Washington WASHINGTON (AP) De weduwe van dr. Martin Luther King heeft gisteren een „moederdagmars" geleid. Deze mars was de eerste massale faze van de ar- raencampagne. die dr. King had voorbe reid en zou leiden. De mars verliep kalm. De mars van gisteren werd georganiseerd door de NWRO, de nationale organisatie voor so ciale rechten. De stoet werd diep in de negerwijk van Washington geformeerd op een speelterrein, dat genoemd was naar wijlen president John. F. Kenne dy. De route liep langs de puinhopen van winkels, die in drie nachten na de dood van dr. King in brand gestoken cn ge plunderd waren. Er namen 2.000 tot 2.500 personen aan de mars deel. Benoemingen jezuïeten Tot rector van het Aloysluscollege te Den Haag is met ingang van 8 mei be noemd pater L. ter Morshuizen, tot dusver leraar katechese en dirigent van koor en orkest van het college. Met Ingang van 31 Juli ls pater H. Schelbergen, katecheet aan het lyceum „De Breul". benoemd tot rector van het Internaat „Katwijk-De Breul" te Zeist. Eveneens met Ingang van 31 juli is pater drs. G. Zaat benoemd tot rector van het Ignatluscollege te Amster dam, waar hij werkzaam was als leraar klassieken. (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM Na de g.t.-uitvoeringen ln de Cortina. en Escortserie heeft Ford nu ook de Tau- nuslijn aangepast met enige sportieve wagens. Het zijn de Taunus 15 M r.s, de 17 M m. en de 20 M r.s- Behalve aan hun krachtt- gen motoren zijn de wa gens ook te herkennen aan hun felrode kleuren en zwarte strepen die over de carrosserlelijnen lopen. De vijftien M r.s kan een topsnelheid ontwikkelen van 155 km per uur, de 17 M r.s. 160 km per uur en 20 M r.s. 170 km per uur- De wagens variëren ln prijs van 8250 gulden voor de 15' M r.s. tot 10.600,50 gulen voor de 17 M r.s. en 11.900 gulden voor de 20 M r.s. Gelijktijdig met de intro ductie van de sportieve Taunuslijn ls men ook ln de Escortserie op een ver volmaking van de type- lijn gekomen. Er is nu een Escortcomblnatiewa- gen alsmede een Escort- bestelwagen 300- De prij zen van de Escortcombina- tlewagen is 6550 gulden en van de bestelwagen 5195 gulden. Tevens heeft Ford aangekondigd, dat in de Escortserie binnenkort ook wagens geleverd worden met automatische versnel lingsbakken. Deze automa ten zijn leverbaar in de 1100 en 1300 personenwa gens. De prijzen worden: 1100 standaard 6370 gulden. 1100 de Luxe 6670 gulden en 1300 de Luxe 7015 gul den. Alleen deze laatste drie met automatische ver snellingsbakken zijn op dit moment in Nederland nog niet leverbaar. Binnenkort, zal dit wel het geval zijn. Oecumenische pinksterdienst uit O.-Flevoland (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM Op de ochtend van Pinksterzondag 2 juni, zullen het Con vent van Kerken en r.-k. kerkgenoot schap om 11 uur via Nederland 1 een oecumenische pinksterdienst ten behoe ve van de eurovisielanden op het scherm vertonen. De reportage van een pinksterdienst vindt plaats in het centrum, dat de hervormden en gereformeerden in Biddinghuizen op Oosetelijk Flevoland hebben gesticht. Sinds vorig jaar de cember hebben ook de 150 katholieken in deze streek onder leiding van pas toor J. Bosch zich bij dit oecumenisch centrum aangesloten. Het ligt in het voornemen van de initiatiefnemers om in de toekomst een kapel bij dit cen trum te bouwen, welk gebouw dan te vens zou kunnen worden gebruikt voor het houden van vergaderingen en andere activiteiten Men wil dit cen trum dan gezamenlijk gaan exploite ren. Reeds vorig jaar Kerstmis werd in Biddinghuizen een dergelijke oecu menische gebedsdienst gehouden. Pas toor Bosch geeft in Biddinghuizen gods dienstlessen op de openbare school. (ADVERTENTIE) Proef 'ns..MMM Groot défilé van koren in Poeldijk (Van onze correspondent) POELDIJK. In Poeldijk werd zaterdag het 40-jarig bestaan van de R.-k. Bond van Muziekgezel schappen in Zuid-Holland gevierd, 's Middags had de sacrale viering van dit jubileum plaats in de dekenale, Westlandse Bartholo- meuskerk, waar bondsadviseur pastoor C. P. de Wit een heilige mis celebreerde. Deze mis werd luister bijgezet door het Poeldijkse koor Deo Sacrum onder leiding van Jos Vranken jr. met mede werking van een instrumentaal ensemble van de muziekvereniging Pius X. Uitgevoerd werd de mis Te Deum Laudamus van Hendrik Andriessen, waarna de indruk wekkende plechtigheid werd afge sloten met de uitvoering van het Halleluja van Handel. Voor de profane viering van dit jubi leum zetelde het bondsbestuur met ge nodigden in Hotel Verburch. Als feeste lijke Inzet hiervan defileerden een ze vental muziekverenigingen en drum bands, voornamelijk uit het Westland, voor het jubilerende bondsbestuur, waar na een receptie werd gehouden. Tijdens deze receptie mocht het bondsbestuur vele felicitaties in ontvangst nemen, on der meer van de heer F. J. Groenendaal namens de Koninklijke Nederlandse Federatie van Muziekgezelschappen, de heer P. L. H. Crasborn van de R.-K. Federatie Nederland, vertegenwoordigers van de Noordhollandse Bond en de Utrechtse Bond, de heer M. Schneider uit Den Haag. drumband-jurylid van de bond, het erelid van de jubilerende bond, de heer J. van Dijk en voorts tal van deputaties van de aangesloten verenigin- Serenade Tijdens de receptie kwam „Plus X" uit Poeldijk opgemarcheerd en bracht voor Hotel Verburch het jubilerende bonds bestuur een serenade. Hierbij werd door „Pius X"-voorzitter, de heer D. van Dijk, een felicitatie uitgesproken. Bondsvoor zitter drs. P. J. Bolten sprak zijn erken telijkheid uit voor deze geste en merkte op, dat het niet toevallig is dat in Poel dijk dit jubileum wordt gevierd. Dit heeft Poeldijk te danken aan de instel ling ten opzichte van de muziekbeoefe ning, waarin het een vooraanstaande plaats inneemt, alsmede aan de organi satorische talenten wat de bondsevene- menten betreft. Een bijzonder woord van dank sprak de heer Bolten tot voorzit ter D van Dijk en de heer W. C. van Leeuwen uit Naaldwijk, tweede bonds voorzitter, die helaas wegens ziekte niet aanwezig kon zijn, voor hun werkzame aandeel in de voorbereidingen van deze jubileumviering. Met een pittige mars besloot „Pius X" deze muzikale hulde. Naast andere attenties ontving het bondsbestuur fraaie bloemstukken en ook schriftelijke gelukwensen en telegram men. Bondssecretaris G. W. Warmen- hoven uit Noordwijk deelde mee, dat er schriftelijke gelukwensen waren ontvan gen van de wegens ziekte verhinderde ere-bondsvoorzitter C. A. Volgering uit Langeraar. de Limburgse bond, de „Buma", alsmede van Marinus van 'I Woud. J. P. Laro en C. Jacobs. Adn het einde van de receptie hield bondsvoorzitter Bolten een toespraak, waarin hij liet uitkomen dat het 40- jarig bestaan op zich al een feit is dut tot dankbaarheid stemt. Deze dankbaar heid is vooral tot uitdrukking gekomen in de luisterrijke inzet in de kerk met de betekenisvolle predikatie door de bondsadviseur en de prachtige bijdrage van het Poeldijkse koor en de muzikale begeleiding. In dit verband noemde de heer Bolten het 't overwegen waard om als uitbrei ding van de activiteiten te trachten ook vocale gezelschappen, waaronder kerk koren. bü de bond te gaan betrekken. Het *ou een nieuwe injectie kunnen «Un en naar zijn mening vruchtbaar voor de amateur-muziekbeoefening. HIJ bracht voorts dank voor t mede leven met de bond, wat een steun ia voor het bestuur, dat met vertrouwen de toekomst tegemoet ziet, omdat t rich geschraagd voelt door zovelo muziek- minnende mensen. Personeel van kinderhuis komt op voor arts (Van onze correspondent) VALKENBURG Het bestuur van de stichting Franciscusoord te Valkenburg, die het revalidatiecentrum voor gehan dicapte kinderen beheert, heeft een be spreking gehouden met het personeel. Het heeft een uiteenzetting gegeven van zijn beleid in het hangende conflict rond de ontslagaanzegging aan de revalida tiearts J. van der Made, rond wie moei lijkheden waren gerezen. De gesprekken leidden niet tot over eenstemming tussen bestuur en perso neel. Van de zijde van het personeel werd ook nu het aftreden geëist van de voorzitter van het bestuur, de heer F. Dassen. Het bestuur wenste daarop echter niet in te gaan. Daarop heeft een groot gedeelte van het personeel laten blijken, dat zij hun voorgenomen solli citaties naar elders zullen doorzetten. K.R.O. maakt documentaire Het andere Nederland (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM. Momenteel ztfn de cineast Hans Koekoek en producer Tom van Huystee druk doende met een documentaire, die de KRO-televisie onder de tilel „Het andere Nederland" op dinsdagavond 28 mei zal vertonen op Nedcrland-1. Het is een documentaire over situaties in ons land, die grote afwijking ver tonen met het algemene beeld van de welvaartsstaat. Ook al wordt in ons land geen primaire armoede tekort aan kleren en voedsel meer geleden toch blijkt er menigmaal geen geld te zijn om bijvoorbeeld een kind lid te laten worden van een voetbalclub. Ook mankeert het menig ouderpaar aan geld om 'n ziek kind op te zoeken of om in hun eigen woonplaats een taxi te nemen, teneinde op ziekenbezoek te gaan bij een dochter. In deze docu mentaire passeren vooral de AOW'ers, kleine zelfstandigen op hoge leeftijd, invaliditeits-rentetrekkers; werklozen en minimumloners de camera en zul len ze de kijkers hun trieste verhalen vertellen. DEN HAAG (ANP) Nederland heeft 1967 voor 120 miljoen gulden aan boe ken geëxporteerd. De belangrijkste af- :r is Amerika met 29 miljoen gul den, dan volgen België-Luxemburg met 27,5 miljoen gulden en Engeland met :2,5 miljoen gulden. Naar Frankrijk be droeg de export 11 miljoen gulden en West-Duitsland 9,5 miljoen gulden. We konden zaterdag van de eerste NCRV-zcskamp alleen de zeer druile rige slotbeelden zien, omdat we de laatste Weekendshow rond hel Paar-. Apart niet wilden missen. Johnny Kraaykamp en RUk de Gooyer sloten hun beste t.v.-seizocn heel sterk af. Doodjammer! Eindelijk zijn de moei lijke tekstproblemen opgelost cn is er in Bob Rooyen een regisseur, die vooral Kraaykamps komische talent recht weet te doen en nu moet men stoppen. Ooi-zaak is, als bekend, het feit dat Rijk de Gooyer als producer naar de TROS gaat. We zouden er haast om wensen, dat de TROS op de fles gaat. Dat zou het verlies betekenen van cul turele evenementen als sprekende paarden en smijtende worstelaars. Maar het Paar Apart zou misschien terugkomen. Met het materiaal, dat zij de laatste tijd tot hun beschikking hadden, zouden zij nog goed geweest zijn voor heel wat t.v.-seizoenen. Het „bijwerk" mocht er zijn: aardig balletje, aardig Engels zangeresje en de Nederlandse Bonnie St.-Clair die stemzuiver een alpenmelod. zong tegen een achter grondwijs je dat erg goed klonk. Er is inmiddels al plagiaat op gepleegd door een zekere J. S. Bach die, naar verluidt, het gebruikt schijnt te hebben als adagio in een suite voo strijkers. Sommige mensen kunnen ner gens afblijven. Gisteren bood de KRO „The Mikado" Daar zijn al eens fragmenten uit ge toond, maar voor zover we ons herin neren, was dit de eerste complete Gilbert - Sullivan-produktie op scherm. In een goedverzorgde Britse t.v.-registratie betekende het tevens 'n welkome afwisseling in de reeks t.v.- operette, die teveel een Duits-Oosten rijkse aangelegenheid pleegt te zijn. We geloven, dat deze Mikado er bij de kijkers goed is ingegaan. Voor Fred Bredschneyder wellicht aanleiding om eens uit te zien naar meer Brits mate riaal. En wellicht ook Frans materiaal, waar immers óók een rijk repertoire aanwezig is! Een flink stuk van „The Mikado" moesten we laten schieten voor VARA-programma Geboorte op ..II". Een goed programma, dat iets uit de geschiedenis van de verloskunde telde cn dat verder gegoten was in de vorm van vergelijkend biologisch derzoek. Een goede vorm in zover toestond na een aantal dier-baringen. ook de geboorte van een mensenkind onbeschroomd te laten zien. Waar vooral duidelijk werd gesteld wat getoond zou worden, geloven we dat de beelden bepaald niet „te cru" De vader van de bruid In zijn laatste film „Guess who's coming to dinner?" speelde Spencer Tracy de brave, ruim denkende huis vader, die geconfronteerd wordt met het feit, dat zijn dochter wil trouwen met een neger. Een zelfde soort situa tie kreeg Tracy in het meer kluchtige vlak al op het witte doek te verwer ken in 1950. Alleen was men toen nog niet zover, dat zelfs maar de mogelijk heid van een kleurling als schoonzoon onder ogen werd gezien. In „De vader van de bruid" speelt Tracy de geplaagde schoonvader-in- spé. die zich licht maar vruchteloos verzet tegen het huwelijk van zijn dochter een piepjonge Liz Taylor en daarna geplaagd wordt met alle consequenties aan zo'n plechtigheid verbonden. Joan Bennett speelt de meer romantisch denkende moeder en Don Taylor is de bruidegom. Niemand minder dan Vincente Mi- nelli (An American in Paris) voerde de regie over dit luchtige, vlotte werk je vol menselijke humor, geestige dia logen en dwaze, maar duidelijk herken bare situaties. De film had destijds zo'n succes, dat binnen het jaar met de zelfde hoofdrolspelers en dezelfde re gisseur een vervolg tot stand kwam onder de titel „Vader plukt de vruch ten". Ned. II 20.45 uur. (STER- reclameuitzendingen 18.55, 19.03, 19.56 en 20.16 uur) NTS: 18.50 uur: Pipo de clown CVK-IKOR-RKK: 19.06 uur: Kenmerk, godsd. programma NCRV: 19.31 uur: Alarm in de bergen, politiepatrouille in de NTS: 20.00 uur: Journaal HILVERSUM I NRU: 20.05—20.30 uur: Toneel nu, programma over nieuwe toneelstukken 21.30—22.00 uur: 40 jaar 5 gouden ringen, Olympische Spelen in A'dam en Mexico De Gevangene, 21.35 uur: Het leven van Mozart, deel 3 22.20 uur: Dr. Okke Jager, dagsluiting NTS: 22.25 uur: Journaal NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen om 18.55 en 20.16) NTS: 18.20 uur: HILVERSUM II 20.30—22.15 uur: Requiem van Dvorak jongerenprogramma NTS: 20.20 uur: Journaal AVRO: 20.20 uur: Peyton, Place, tv-serie 20.45 uur: De vader van de brult film 22.15 uur: Sportpanorama NTS: 23.00 uur: Journaal RADIONIEUWSDIENST HILVERSUM I: 7.00—8.00—11.00—13.00— 16.00—18.00—19.30-/ 22.30—23.55 HILVERSUM II: 7.00—7.30—8.00—8.30— 12.30—18.30—22.30—23.55 HILVERSUM IH: Elk heel uur vanaf 9.00 waren. Al werd terwille van de voor lichting hier onvermijdelijk iets in beeld gebracht, dat eigenlijk behoort tot een te intieme sfeer. Prof. dr. G. J. Kloosterman duidde dat aan toen hij, de wenselijkheid van een bevalling- thuis toelichtend, zei, dat juist het ver gelijkend biologisch onderzoek aan toonde, dat de natuur er om vraagt, dat een bevalling op een beschutte plaats geschiedt. Met t.v.-camera's erbjj blijft cr van die beschutting niets over. Dat was duidelijk een negatief punt in deze documentaire. Maar dat betrof eigen lijk alleen dat ene echtpaar dat voor de camera's eigen intimiteit bloot wil de geven. De koele, haast klinische, aanpak van de documentaire gaf voor het overige voldoende tegenwicht. De geboorte van een mens is iets wonder lijks. Aan de VARA komt de eer toe dat wonder onbeschroomd op de t.v. te hebben getoond. Vg. (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM. In het diaconessen- huis in Hilversum is zaterdag op 55- jarige leeftijd overleden, de heer Bep Rowold, leider van AVRO's dansorkest „The Skymasters". Hij was al geruime tijd ziek. De heer Rowold was 22 jaar lid van de Skymasters; in 1951 volgde hij Pi Scheffer op als dirigent. Hij verzorgde met zijn orkest niet alleen talrijke radio-uitzendingen, maar trad ook her haaldelijk als solist op. Bij klassieke concerten, onder andere met de Bolero van Ravel en Rhapsody in Blue van Gershwin. Naar verluidt zal saxofonist Sander Sprong, die de laatste maanden tijdens de ziekte van de heer Rowold als diri gent optrad, tot zijn opvolger worden benoemd. Kleurreportage van Gildefeesten (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM. De KRO-televisie zal over twee weken, op zondagavond 26 mei, een televisiereportage in kleur uitzenden van de Gildefeesten in Dom melen (N. B.). De cameraregic wordt verzorgd door Wlllibrcrd Frequin. 's Ochtends wordt, eveneens in kleur, door KRO/RKK een reportage gemaakt van de eucharistieviering in de pa rochiekerk van Dommelen, alsmede portage berust de cameraregie bij Guus Kristel. (ADVERTENTIE) Proef'ns... MMM... RADIO PROGRAMMA journaal. 18.25 Ik verbind u door. Si ethofMVI a r"- van Amsterdam 1928. radio do- 12.00 Stereo: Lichte orkest- Bond zonder Naam: 22.20 On- kwalljke mode!, lezing. NRU: AVRO: 22.40 Radlojourr tropole orkest en solis- r boeken, schrijvers BRUSSEL VLAAMS (324 m) - HILVERSUM (402 m) AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Stereo: lichtq grammofoonmuzlek. (8.30—8.35 De groente man). 8.50 Morgenwijding. NRU: 9.00 Uitge breide reportage. 9.35 Waterstanden. 9.40 Mu ziek uit de middeleeuwen en renaissance. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeids vitaminen (gr.). (11.00-11.02 Nieuws). 11.15 Beursberichten. 12.00 Nederlands Koorfesti val 1968. 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.29 Overheidsvoorlichting: Uit zending voor de landbouw. 12.39 Sportrevue. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. NRU: 13.30 De lichte Muze belicht: De operette. 14.30 Prix Italia: moderne muziek (opn). AVRO: 15.00 Stereo: Fragmenten uit Itall- irecltal: klassieke en moderne mu ziek. 16.45 Stereo: Dixielandmuziek (gr). 7.00 Zingende bougie: platenprogramma voor utomobüisten. HILVERSUM II (298 m) NCRV7.00 rammofoonmuziek. 8.00 Nieuws.' S.ll^Gr'arr.- lofoonmuziek. 8.14 Stereo: Gewijde muziek 8.30 Nieuws. 8.32 V< Stereo: Moderne muziek radio. 10.00 Op weg naai vrede, gesprek. 10.35 Stei klassieke i .02 Voor de zieken. KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: gevarieerd programma. (12.22 Wij van het land: 12.26 j: Pianorecital: Mededelingen. Mededellngei 14(16.00^1CZ02< Niet lichting: De Nederlai E.E.G. Spreker: R. A. Actualiteiten.) Hlos^Schóolra- izikaal mlddag-maga- wil onze klanten prettig en vriendelijk helpen. Voor een GOEDE VERKOOPSTER hebben wij graag een groot salaris over. SLAGERIJ E. VAN 'T HOFFSTRAAT 9 NOZEMAN LEIDEN N.V. GROFSTRAAL vraagt JONGENSHUIS „WARMONDERHEK" vraagt voor zo spoedig mogelijk: voor hele of halve dagen. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan Direkteur, Jongenshuis Warmonderhek. Oranje Nassaulaan 5, Warmond, telefoon 01711-372. Zeer goede verdienste, normale werktijden. Rest. Snackbar Peter Leenen GANGETJE 14 TELEFOON 24905 vraagt voor zo spoedig mogelijk voor haar afd. abonnementen voor de behandeling abonnementbetalingen (giro - bank - kas). Vereisten: Ulodiploma, duidelijk handschrift, accuratesse. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties: Papengracht 32, Postbus 11, Leiden. Officiële publikatie van het Staatsbedrij'f der PTT Wijziging netnummers sector Rotterdam Op woensdag 15 rr gewijzigd. De netnummers luiden dan als volgt; 13.00 uur worden 2 netnummers ven de sector Rotterdam In de districtsgids Rotterdam, uitgaaf maart 1968 en in deel VI van de telefoongids voor Nederland, uitgaaf november 1967 is achter de woonplaatsnaam Poortegaal zowel het oude als het nieuwe netnummer opgenomen.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2