Radio S>a£eidócSou^a/nt Zuster Klivia 's rusthuis staat weer 'ns op stelten Meerderheid voor straffen van doping een eigen huis binnen uw bereik Liesbeth List zingt Thedorakis programma DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 20 APRIL 19 Gewei alleen in politiek een zwakke basis I EUK voor de chrteten-radicalen om bij een onderzoek door de weten- schappelijke dienst van het NW pro- grammatisch voor de vakbeweging aan- trekkelijker te worden bevonden dan D 66 en de radicale „Nieuw Links"- groep van de eigen Partij van de Arbeid. 1 Niet zo leuk overigens voor de socia- listische politieke concentratie, omdat i het vermoeden nu sterk wordt dat bij een verdere ontwikkeling het nauwe bondgenootschap me: christen-radicalen gepaard zal moeten gaan met 'n breuk met de eigen linkervleugel. Zeker wan- neer in de nabije toekomst de partijen die nog altijd een vooruitstrevende chris- ten-democratie als centrum van nieuwe i politieke ontwikkelingen voorstaan, het spel goed en handig weten te spelen. OVERIGENS blijft het NW-onderzoek in de betrouwbaarheid van zijn resul- taten ook maar een betrekkelijke zaak. Het wetenschappelijk instituut van de socialistische vakcentrale erkent zelf, dat de programs en rapporten op basis waarvan het naar vergelijkingen en aan knopingspunten heeft gezocht, onvolledi ge documenten zijn, vaak meer de in druk makend van haastwerk dan van een sluitende gedachtengang. Het bevestigt, dat tot nog toe bij het zoeken naar de mogelijkheden van dere politieke constructies in Nederland het gevoel soms een dominerende rol heeft gespeeld bij pogingen om bepaal de oplossingen te forceren. Maar het gevoel alleen vormt ook in de politiek een meestal zwakke basis. De NW-medewerkers verwijten Nieuw- Links terecht dat men daar soms met theorieën werkt, waai van de onbetrouw baarheid in landen waar men volgens deze spelregels heeft kunnen werken, bewezen is. Ook is juist dat de sociaal-economische visie van de D '66-derr.ocraten meei lappendeken van incidentele invallen dan het produkt van een maatschappe lijke visie is. WAT dan ook nog wel verteld moet worden, is dat het NW zelf even min als de christen-radicalen er tot dusverre in geslaagd zijn de stukjes van het sociaal-wenselijke met die van het economisch-mogelijke tot een sluitende legpuzzel te maken. Toegegeven: in de politiek valt er veel te bereiken met iets wat gevoelsmatig appeleert aan de opvatting van mensen, kke naar maatschappij vorming stre ven. Maar menigmaal hebben die men sen zich op een ogenblik dat ze het uur van de schone realisering nabij gekomen dachten, bedrogen gevoeld. Omdat de werkelijkheidszin bij de ideologie ten achter gebleven was. De kater die dan overblijft, wordt men niet meer de baas met een poedertje of een paar tabletjes. Touwtrekken om „iedere plaats" UCT &1 weken durende touwtrek- "ken om de plaats waar Amerikaan- se en Noordvietnamese vertegenwoordi- gers hun oriënterende besprekingen zul- lcn gaan houden, is weinig hoopvol voor de gang van zaken als deze besprekin- gen eenmaal op gang zijn gekomen. Het in de aanvang reeds uitgesproken ver- moeden, dat het zeer moeizame onder- handelingen zullen worden, dreigt be- waarheid te worden. Dit touwtrekken is in zekere zin reeds een onderdeel van de gesprekstactiek. Een tactiek, waarin alles zijn plaats heeft: het vallen over formaliteiten, ver- tragingsmethoden, de conferentietafel boos verlaten en daarheen weer terug- keren, als was er niets aan de hand ge weest. Het is allemaal mede bedoeld om het geduld van de gesprekspartner op de proef te stellen en zijn waakzaam- heid aan te tasten. Men behoeft er niet aan te twijfelen dat het de Amerikanen ernst is met hun aankondiging besprekingen te willen be- ginnen en de bombardementen zo dan al niet te staken, deze toch aanmerke- lijk te verminderen. Het is evenzo 'n feit dat de Noordvietnamezen bereid zijn om althans een begin van overleg te maken. Maar de plaats waar dit alles zal ge schieden is belangrijk. Hanoi is zonder meer achterdochtig. Het vertrouwt, met de adem van China in de nek, Washington niet helemaal, of wellicht helemaal niet. En alles dat voedsel geeft aan deze achterdocht, zal om en om gekeerd en door een vergroot glas bekeken worden. President Johnson heeft bij meer dan één gelegenheid, nog al theatraal, verklaard, dat hij onder handelingen wil „op ieder tijdstip en op iedere plaats". „Welnu", zegt Hanoi, „dan willen wij graag praten in War schau of in Pnom Penh". Amerika wil juist in die plaatsen niet confereren Hanoi vat dit op als een terugkrabbelen van Washington. Er zal ongetwijfeld wel een compro mis uit de bus komen; een oplossing dus, waarbij de partijen elkaar halver wege tegemoet komen. Maar in die tus sentijd is er al veel kostbare tijd bijgegaan, waarbij men wel mag nemen dat Johnson, die zijn ambtster mijn graag wil beëindigen als de presi dent. die de vrede in Vietnam tot stand heeft gebracht, meer in tijdnood zit dan Hanoi dat eerst wel eens zou willen we ten wie als Johnsons opvolger de beste kansen heeft. I Op verkeerde manier boos /tBEN 'mens mag-.-wrwachten, tdat~.de J bouwvakkers de vlag uitsteken voor de afwijzing van hun nieuwe C.A.O. door minister Roolvink en het fiat hierop door de meerderheid van de Tweede Kamer, Maar wie teleurgesteld is, kan zijn boosheid ook op een verkeerde manier uiten. Zo bijvoorbeeld de leiding van de J katholieke bouwvakkers in de jong6te aflevering van hun bondsorgaan „Op de steiger". Daarin wordt namelijk niets J meer of minder geproclameerd, dan dat „de vrije loonpolitiek op 4 april door partijpolitiek in de kiem is gesmoord Dat is een hoog woord. Maar nog erger *TTlaakt „Op de steiger" het door vijf uit -de katholieke vakbeweging afkomstige KVP-Kamerleden (Cor Kleisterlee. J. Maenen, C. v. d. Ploeg, A. Weijters en mr. Th. van Schalk) met een foto onder de aandacht van de lezers te brengen met als onderschrift: „Ook zij gaven de partijpolitiek de voorrang boven de vrije loonpolitiek en de belapgen van de bouwvakkers". Dit is een ernstige beschuldiging; even ernstig als wanneer bijvoorbeeld iemand de voormannen van de bouwvakkers er van zou betichten, dat ze aan hun eigen vakbond de voorrang zouden hebben gegeven boven het algemeen belang. Iedereen heeft het recht om te vinden dat minister en Kamer een andere be slissing hadden moeten nemen. Maar wanneer men voor een ander standpunt geen andere kritiek weet op te brengen dan „het zijn hielelikkers van een partij politiek standpunt", -kan men iedereen wel verdacht gaan maken. Ministers en Kamerleden van erkend sociale bewo genheid hebben zich wel eens tegen wensen van de vakbeweging moeten verzetten. Misschien moeten eerlang politici, wie „Op de steiger" nu een pluim op de hoed steekt, dit ook wel weer eens doen. NATIONALE SPORTTEST: HILVERSUM In de nationale sporttest, die gisteravond werd uit gezonden waren gegevens verwerkt van het NSF-onderzoek naar de vrije tijdsbesteding, conditie en sportken- nis van de Nederlanders. Niet minder dan 89 procent van de ondervraag den is van mening dat het gebruik van stimulerende middelen (doping) in de sport wettelijk strafbaar dient te wor den gesteld. Jongeren en ouderen ble ken op dit punt vrijwel dezelfde me ning te zijn toegedaan. Negen procent was tegen deze maatregel en 84 pro eent vond het wenselijk dat dit ook voor de professionals In de sport zou Van de ondervraagden bleek 25 pro cent tegen opheffing van de scheiding tussen amateurisme en professiona lisme in de sport te zijn. Uitvoerig werd onderzocht met wel ke frequentie de Nederlander sport beoefent of bewust aan bepaalde li chaamsbewegingen heeft gedaan. Niet minder dan 88 procent antwoord de ontkennend op de vraag of zij sinds de vorige dag bewust aan be paalde lichaamsoefeningen had ge daan. Op de vraag aan jongeren of zij in staat zijn aan sporten te doen. bleek dat 71 procent hier wel toe in staat is. Van de 24 procent van de jeugd, die beweerde niet hiertoe in staat te zijn, gaf 37 procent spontaan op. dat ge brek aan tijd (studie, arbeid) de re den is. Te hoge kosten vormde voor 18 procent een beletsel en 11 procent verklaarde dat de sport die ze graag zou beoefenen, in hun gemeente niet plaatsvindt. Aan de jeugd hebben de enquêteurs ge vraagd welke activiteiten zij het liefst willen doen. De sport stond boven met 28 procent, gevolgd door feestjes met 22 procent en het reizen met 11 procent. Lezen werd door 9 procent uitverkoren en 4 procent zette tv-kijken en het luisteren naar de radio helemaal bo- Tenslotte werd een onderzoek ingesteld naar de parate sportkennis van de Ne derlander. Voor kundige sportliefheb bers waren enkele moeilijke vragen in gelast, zoals wie heeft voor de eerste maal de Elfstedentocht gereden? (slechts één procent wist het goede ant woord: Pim Muiier) of wat vond Nico Broekhuysen uit? (96 procent wist het niet. 2 procent had het goed, namelijk korfbal). Op de vraag „Wie was Kees Hoving?" kon 91 procent geen ant woord geven. Het meest voorkomende foutieve antwoord was: cabaretier, wielrenner of schaatsenrijder. Slechts een procent liet opschrijven dat de Leeuw van Dokkum de Friese biljart crack Jan Wiemers was. Geen ant woord van 86 procent en andere merk waardige antwoorden luidden: vliege nier, schaatser Elfstedentocht, Reinier Paping Documentaire over sport journalistiek In de radiodocumentaire „Sportjourna listiek op de tweesprong die de KRO- radio zondagavond uitzendt (Hilv I. 402 m 21.10 u.) zullen Theo Hoornen en Ge orge Tor ingaan op de problematiek in deze tak van de journalistiek, die zich met name afspeelt tussen de oudere enerzijds en jongere sportjournalisten anderzijds. Door het medium televisie worden de journalisten momenteel gedwongen aan hun lezers een enorme brok achter grondverhalen te verschaffen. Dit houdt in dat officials moeten worden onder vraagd, kleedkamers belegerd enz. Dat betekent tevens een harde lijn in de sportjournalistiek. Met name oudere journalisten staan hier veelal sceptisch tegenover. Jonge journalisten verwij ten hun oudere collega's bescherming van regenten, oud verwijt jong, dat het hun alleen te doen is om sensatie. In deze radio-documentaire zullen enige oudere en jongere journalisten onder wie Jan Cottaar, Barend Schilperoort, A. Veraert, Frans Nypels en Ben de Graaf discussiëren. Zuster Klivia's „rust"-huis staat weer eens op stelten. Deze keer zit Gerrit In de moeilijkheden. Dat komt onge veer zo: zuster Klivia heeft al haar huisgenoten, inclusief Gerrit, de inge nieur en Bertus aan het breien gezet, omdat dat „zo'n kalmerende werking" heeft. Plots komt buurman Boordevol binnenstuiven. Hij was juist met z'n was In de „wasseret" toen hij z'n por tefeuille, met honderd gulden en twee kaartjes voor AJax miste. De vermoe delijke dader is een vroegere vriend van Gerrit, Dirk (Hans Boskamp), die zijn oude maat uit het inbrekersgilde om bescherming vraagt. En dat levert dan weer de nodige verwikkelingen op, die nog worden vergroot doordat zuster Klivia een Griekse arbeider in huis wil nemen en Dirk zich als Griek gaat voordoen. Met dit „rusthuis op stelten" (saterdag Ned. I 17.00 uur) start het teevee-programma van komende weekeinde. Vooraf een programma voor de oudere luisteraars, onder de titel „een dagje ouder" (Ned. I 16.00 uur) en op „II' van 16.00 tot 17.20 een directe reporta ge uit Stockholm van het Zeslanden- Eurovisie-Zwemtoernooi. In Monitor worden zondagmiddag nog meer flit sen van dit toernooi uitgezonden. Deel nemers zijn Italië, Frankrijk, Enge land, Zweden, West-Duitsland en Ne derland. Griekse dictatuur Morgen, zondag 21 april is het een jaar geleden dat in Griekenland door de staatsgreep van de kolonellen het laat ste sprankje democratie moest plaats maken voor een complete militaire dictatuur. Ter gelegenheid daarvan zenden zowel radio (Hilversum II 298 m 16.30 uur) als de televisie Ned. II 22.00 uur) een programma uit waarin Liesbeth List Theodorakis' „Mauthau- sen-cyclus" zingt. De begeleiding wordt verzorgd door het kwartet Louis van Dijk. De liederen zijn vertaald door Lennaert Nijgh. De „Mauthausen-cyclus" werd in 1966 gecomponeerd. De dichter ervan, Jakob Kambanelli, heeft de verschrik kingen van het Duitse concentratie kamp aan den lijve ondervonden. De liederen werden overal in Griekenland ten gehore gebracht, maar na d< staatsgreep omdat zij staatsgevaar lijk werden geacht verboden. Het centrale thema is de noodzaak om de kracht van de liefde de onderdruk king te overwinnen. Geen wonder dat dit geen muziek voor de oren de Griekse junta was. Satirische eenakter Tevoren, om 21.25 uur via Ned II brengt de NCRV de satirische eenak ter „Incident" van de Engelse schrij ver David Campton op het scherm. Deze eenakter was in Londen zowel op het toneel als op het televisie scherm een succes. Wat hierin ge beurt is echter zonder meer belache lijk, het zal velen een onbestaanbaar verzinsel lijkenWant wat is het geval: het gaat om een gewone onder wijzeres, aan wie tijdens een vakan- tietocht, eerst zelfs zonder enige op- ADVERTENTIE) De Rijkspostspaarbank en het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten brengen samen Snel en voordelig sparen Op een speciale "bouwfonds-rekening" bij de Rijkspostspaarbank spaart u met-kleine bedragen (f 50,- minimum) per maand. De regelmaat van dit sparen en de voor deze spaarvorm hoge rente vau 5% brengen het benodigde geld snel bijeen. In veel gevallen krijgt u een hypotheek van 90% Dat betekent slechts 10% eigen geld. Zo komt uw eigen huis snel dichterbij. De aflossing en de rente liggen vaak maar weinig hoger dan wat u anders aan huur zou betalen. Voor jonge mensen is er bovendien een extra voordelige betalingsregeling met nog lagere maandelijkse termijnen! Een volledig "pakket" bouw-voordelen voor u Het Bouwfonds garandeert - en dat is zeer belangrijk voor u - de kwaliteit van zijn huizen zwart op wit. Het informeert en adviseert u strikt eerlijk en objectief. Het helpt u bij uw plannen en het con troleert uw bouwwerk. In veel gevallen heeft u als "bouwfonds- spaarder" bovendien voorrang. Er ligt een uitvoerige brochure voor u klaar Als u onderstaande coupon invult en verzendt aan de Rijkspost spaarbank, Afd. Publiciteit, Amsterdam, krijgt u een brochure met alle gegevens. U kunt ook een briefkaart met uw naam en adres sturen. Doe het vandaag nog! COUPON Aart Rijkspostspaarbank, Afd. Publiciteit. Amsterdam. Zend mij vrijblijvend de gratis brochure LCT. "Ik koop een huis" en het Reglement Bouwfondsrekeningen. woonplaats: td.no.: ...handtekening: RIJKSPOSTSPAARBANK BOUWFONDS NEDEBLANDSE GEMEENTEN Gerrit met zijn vroegre vriend Dirk, (Hans Boskamp) die als Griek voor de nodige opschudding in Huize Klivia zorgt. gaaf van redenen, de toegang wordt ontzegd tot een bijna leeg hotel. Haar vriendin mag er wel in. Zij toont zich echter aanvankelijk solidair en doet bovendien alle moeite om alsnog toe stemming te krijgen, dat zij hun in trek kunnen nemen in het hotel. Ook tracht zij te vernemen waarom haar vriendin niet wordt toegelaten. Uitein delijk blijkt het „slechts" om haar naam te gaan. Die is voor de eigena resse van het hotel al voldoende om haar de toegang te weigeren. Tenslot te komt men tot overeenstem/ning, dat de nacht dan kan worden doorge bracht in de dépendance, een ruimte die slechts wordt gebruikt in het sei zoen. Nu echter wil de onderwijzeres die de toegang werd geweigerd niet meer en ondanks het slechte weer vertrekt ze, haar vriendin achterla- Nieuwe jeugdserie NEDERLAND I (STER- reclamcultzendingen om 18.55,19.03,19.56 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Pipo do clown 19.00 nor: Nieuws in het kort VARA: 19.06 uur: Rawhide, tv-serie NTS: 20.00 nar: Journaal VARA: 20.20 uur> Per seconde wijzer. TELEACt 14.00 uur: Problemen van het brugjaar 14.30 uur: Mens in de ruimte 15.00 nur: Russische les NTS: 15.30 unr: Nieuws in het kort 15.31 oor: Monitor CVK-IKOR: 17.00 our: Kerkdienst NTS: 18.55 uur: Pipo de clown CVK-IKOR: 19.00 uur: Woord voor woord, bijbelvertelling 22.30 uur: Achter het nieuws, actualiteitenrubriek NTS: 22.55 nur: Tweede journaal NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen 01 18.55 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.05 uur: Dat staat te bezien NTS: 19.30 uur: Sport 20.25 uur: Journaal AVRO: 20.30 uur: Sterren van de oper; 22.00 uur: Kunstgrepen NTS: 22.25 nnr: Tweede journaal NEDERLAND II NTS: 18.55 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Frederic, tv-serie KRO: 19.03 uuri Openlucht-Circus I (kleuren-tv) 19.30 uur: Olifanten te veel, tv-serie (kleuren-tv) 19.54 uur: Evangelie NTS: 20.00 nur: Journaal KRO: 20.20 nur: Sol Hurok presenteert muziekprogramma 21.35 uur: Brandpunt - buitenspel sportprogramma NTS: 22.15 uur: Tweede journaal NCRV: 19.30 uur: Lofzang in Windsor, concert 19.45 uur: Het laatste weekend, film NTS: 20.00 nur: Journaal NCRV: 20.05 nur: Oliver Twist, tv-serie 20.55 nur: Tweekamp, quiz 21.25 uur: Incident, eenakter 22.00 uur: Mathausen-liederen, muziekprogramma NTS: 22.20 uur: Tweede journaal KRO: 20.00—21.50 uur: In antwoord op Uw schrijven, verzoekplaten 22.45—23.55 uur: Goal, muzikaal sportprogramma HILVERSUM II VARA: 20.50—21.20 uur: Ik zoek een kamer, luisterspel 22.55—23.55 uur: Plein en publiek, amusementsprogramma RADIONIEUWSDIENST HILVERSUM I: 7.00—7.30—8.00—8.30— 12.30—18.30—22.30—2S.5? HILVERSUM n: 7.00—8.00—11.00—13.00— 16.00—18.00—19.30— 22.30—23.55 HILVERSUM Hl: Elk heel uur vanaf 9.00 RADIO MORGEN i vrolijk verhaal, de schilderachtige opzichters, toe- bistrot, poli- avonturen van e natuurreservaat i marque. Het betreft hier dat zich afspeelt Camarque risten, de waard tie en veel paarden te pas komen. Uit hoofde van zijn functie als opzichter probeert Frédéric het reservaat te be schermen tegen bepaalde nieuwe be woners van de streek, in het bijzon der tegen een zekere Perez, die met de Camarque plannen heeft, die be paald niet stroken met de opvattingen van Frédéric. De moeilijkheden tus sen deze twee worden nog vergroot als de dochter van Perez, Virginie, op Frédéric verliefd wordt, want Perez is allerminst over deze relatie te spre ken. Problemen te over dus, maar op den duur komt alles toch weer in orde. De rol van Frédéric wordt gespeeld door Maurice Poli, die van Perez door Albert Medina en die van Virgi nie door Geneviève Grad. Voorts spe len mee Marie Claude Mestral (als Fa- nette, het zusje van Frédéric), Gabri- elle Dorziat (Mamma Rose, moeder van Frédéric), Albert Dinan en Geor ges Poujoulv (Baquette en Fanet, hel pers van Frédéric), Francois Cadet en Jean Marc Allegre (Franc en Mario, helpers van Perez) en Pierre Gualdi als d ebrigadier. HILVERSUM I KRO: 9.00—10.00 uur: Eucharistievierin NRU: 14.30—17.00 uur: Langs de lijn, sportreportages KRO: 21.30—22.00 uur: Het weerhuis, luisterspelserie 22.45—23.55 uur: Audio, muzikale informatie HILVERSUM II AVRO: 12.00—13.00 uur: Muzikaal onthaal NRU: 14.30—16.30 uur: Concerten op de zondagmiddag AVRO: 20.30—21.30 uur: Rits, amusementsprogramma 22.50—23.55 uur: 't Mag geen naam hebben, cabaret RADIONIEUWSDIENST HILVERSUM I: 8.0010.0013.00 19.00—22.3023.55 HILVERSUM II: 1 8.00—13.00—17.50— I 19.30—22.30—23.55 I and. 18.30 Nieuws. 18.40 Stereo: De Springplank: 1) Sjook: programma voor- muzikaal sportprogrs HILVERSUM II (298: Nieuws. 18.16 Comment der herkenning: verz Overweging. 22.45 Glal....!: m) VARA: 18.0 Artistieke staalkai 20.15 Promenade- ek. 20.50 Ik zoek muziek. 21.20 LI 0 Stereo: Instrum De AVRO heeft met Johan v. Minnen in Bonn een goede keus gedaan; mis schien een keus waar tal van AVRO- leden het niet mee eens zullen zijn. Ze zullen Van Minnen wel weer het etiket „links" opplakken. Wat deze correspondent gisteravond in AVRO's „Televizier" leverde was een brok vakwerk dat it was. In een korte be schouwing vertelde hU hoe de zaken er in de Bondsrepubliek voorstonden, na de moordaanslag op Dutschke. Wat ons het meest trof was de uitslag van een enquête die zoals Van Minnen meldde door het Z.D.F. was gehou den. Daaruit bleek dat de studenten sterk politiek bewust zijn. Negentig procent van hen wees de ideeën van Hitler resoluut af, terwül 50 procent van de ondervraagde Westduitsers vond „dat er toch wel iets goeds in zat". Een conclusie die tot nadenken stemt Tevoren de „Nationale Sporttest", waarbij het ons niet recht duidelijk was waarom het nu ging: om de licha melijke conditie of om de kennis van een aantal sportieve feiten. We kwa men wel aardige dingen aan de weet; bijvoorbeeld dat een golfbal een snel heid van 230 kilometer kan bereiken; maar om dit antwoord nu op één lijn te stellen met dat op de vraag: heeft u gisteren nog actief sport beoefend? Dat ging ons iets te ver. Onze score was tussen haakjes 63 punten. Goed. Presentator Koen Vcrhoeff mag ove rigens wel wat meer aandacht besteden aan z'n Nederlands. H(j sprak gisteren over CONservatieve. Amateurs, pro- FESsioneel, NAtionale. Een trits van verkeerde en dus lelijke klemtonen. 22.40 Franse chansons. 22.55 Plein en publiek 'VrUSSE^NED? (324 m)' "lVoO Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportuit- slagen. 18.30 Keurig Frans. 18.32 Lichte ziek. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. grammofoonmuziek. 19.00 Nieuws, wei HILVERSUM I (402 m) KRO: fóonmuzlek! 8.55 Inleiding 1» Eucharistieviering. 10.00 Nieuws standen. 10.15 Stereo: Gewijde i noer: klassieke grammofoo ieuws. 13.07 Voor de kinder Gitaarrecital (gr.' 14.30 Langs dc lijn: 20.30 Stereo-clul Brugghen. AVRO: 20.30 Rits: gevarieerd r VARA's Popshow. 13.45 :enlandse arbeiders. 15.00 Nieuws. 15.02 Athe-I ne-Rabat-Warschau: programma voor de bul-I enlandse arbeiders. AVRO: 16.00 Nieuws 16.02 Rhythm and blues: oud en nieuwe op- ïame. 16.35 Country en Western muziek sportjournaal. 17,05-lB.ou billsten. (17.00 en 18.00 Nieuws). 18.30 Kat holiek-godsdlenstIge uitzending. 19.00 Nieuw en weerbericht. 19.30 Gevarieerd programma klassieke grammofoonmuziek. 8.3 8.32 Moeders wil is wet: program or de vrouw. <9.25 Conciliepostbu< i Tussen piep t Licht orkest 'errler. NCRV: 17.30 Voor de kleuters. HILVERSUM II (298 m) VARA: ïdgymnastlek. 7.20 Soci 7.23 Uitgeslapen: II tlsch strijdlied. VARA: 8. UitReslape ortages spo.t- j kelin^swerk i Sporlmetlede- >stand in de -eld, lezing. 13.25 Knlppei voor alle weggebruikers. 14.00 Stereo: RO-Dansorkest en zangsolisten. NRU: uncaoliite: moder- Stereo: Vocaal ensemble (gr.). 17.15 Zonde; 12.26 Mededelingen HILVERSUM ill (240 en FM-kanalen) - NCRV. 9.00 Nieuws. 9 02 Fit: licht platen- I (11.00 Nieuws). TROS 'V12.00 Nlcme^'lVo:! I Actualiteiten. 12.13 Verzoekplatenprogram- ma. KRO: 13.00 Nieuws. 13.03 Actualiteit.-. V 13.08 T.N.T.: knalmuzlek. 14.00 Nieuws. 14.» Kick: muziek en sport. 15.00 Nieuws. 15 1 Swing-time. 16.00 Nieuws. 16.03 lORRRn tienerprogramma. 17.00 Nieuws. 17.02 Actn. liteiten. 17.07-18.00 Draaljljofdraalikverzoek BRUSSEL NED (324 m) 12.00 Nleuv. 12.03 Lichte muziek. 12 08 Landbouwkronlr I

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2