vandaag nodigt Vroom &Dreesmann Unit voorde opening van de grootse Vijf Meilaan Leiden zuid west Met detent er op uit! Verre landen en zonnige stranden wachten op U vooreen lange "zorgeloze" vacan tia Geen luxe hotel wint het van Uw eigen,comfortabele tent, bungalowtent van Vroom&Dreesmann.U slaapt gezond, woont gezellig,U geniet op Uw eigen manier van een prettige en "voordelige" vacantia „Palmos" Een huiselijke bungalowtent In Sunglow-uitvoerlng. Sunglow is de onderscheiding, die Vroom Dreesman meegeeft aan bungalows en huttenten die met kop en schouder uitsteken boven de kwaliteit van iedere .gewone" tent. Deze bungalowtent heeft volop ruimte voor sla pen, koken, eten en gezellig zitten. Een fijne bungalow met ideale In deling: overdekte „hal", rechts keuken en 2 slaapcabines, links royale living met volop uitzicht. Oprolbare achterwand. Een tent voor liefheb bers van privacy en vancantieluxe. Met de Palmos geniet U seizoenen lang van onbezorgde vacanties. 495.-Los grondzeil voor de leefruimte. In unl 42.50 Fraai ruitdessin-46.50 in een ruime, moderne expositiehal zijn een verbazingwekkende collectie tenten met veel comfort op overzichtelijke manier tentoongesteld, als mede de nieuwste snufjes en bijbehorende artikelen in velerlei uitvoering. Komt U rustig binnen, bepaal Uw keuze en U kunt desgewenst Uw aankoop meteen meenemen (uitgezonderd 's Zondags). Naast de expositiehal is voldoende parkeergelegenheid, die gemakkelijk te bereiken is via Vijf Meilaan of Rooseveltstraat. Ook te bereiken met de buslijnen 14 en 41 van de N.Z.H. Geopend iedere werkdag van 9-18 uur.'s Maandags van 13 18 uur.U mag deze unieke show niet missen! Maak hier een kleine notitie van: 's Zondags geopend van 14 18 uur. 7 april. 5 mei en 19 mei. Slaapzak, royaal van maat. warm, klein op te rollen. Top-slaapcomfort. 100& Dacronvulling! Prachtig satijn nylon, katoenen voering. Klare maat 190x150 cm. Rits rondom, dus ook als deken te gebruiken. In uni kleuren38.50 In dessin42.50 Lichtgewicht tafel die overal tus sen kan: zeer plat opvouwbaar. Kunst stofblad met aluminium rand en onder stel. Naar Uw maat en naar Uw smaak: 3 formaten en diverse frisse tinten. Kleine maat 40 x 60.12.50 Royale familietafel 60 x 801.17.50 Veldbed, het meest gevraagd, dat vooral ook als extra logeerbed wordt gewaardeerd. Dichtgeklapt neemt het maar weinig ruimte in. De sterke tijk is met veertjes aan het frame be vestigd. het hoofdeinde is verstelbaar. Met uni tijk21.50 Vrolijk gebloemde tijk23.50 Raadpleeg onze speciale Campingfotder Vendorama 2, met tal van ideeën en spectaculaire aanbiedingen, (huis aan huis bezorgd)

Leidse Courant | 1968 | | pagina 20