Amancio knopen naar kleedkamer; rukte de van scheidsrechterstenue Énorme verrassing van Agnes Geene Zwemcoach Kerkhoven maar beslist nog niet tevreden voldaan Anneke derde titel kunstrijwedstrijd Amsterdam Heijdt in matige deed geslaagde aanval )NDERDAG 21 MAART 1968 £>E LEIDSE COURANT PAGINA 7 I IN HAAG Aan het front van de belangrijk- I internationale voetbalcompetitie voor clubs gisteren een groot aantal beslissingen -allen. In het kader van de Europa Cup voor dskampioenen versloeg Real Madrid in de echo-Slowaakse hoofdstad Sparta Praag met -1 en plaatste zich daardoor in de halve finales. ze prestatie werd eveneens geleverd door de hamburger SV en AC Milaan n halve finale ïuropa Cup II Italiaanse kampioen Juventus, die de Duitse representant Eintracht Braunschweig in een beslissingswedstrijd een nederlaag van 10 toebracht. De andere twee halve finalisten waren reeds eerder bekend: Manchester United en Benfica. Voor de Europa Cup voor bekerwin naars plaatsten zich gisteravond voor de halve finales: Hamburger SV (zege van 20 in de be slissingswedstrijd tegen Olympic Lyon) en AC Milaan (zege van 20 in de beslissingswedstrijd tegen Standaard Luik). Bayern München had zich vorige week reeds voor de halve finales geplaatst en Cardiff City en Torpedo Moskou zullen volgende week in een beslissingduel gaan uitmaken wie zich als laatste daarbij zal voegen. eal Madrid verloor gisteren in ag de tweede wedstrijd tegen Spar- Praag weliswaar met 21, maar Madrid had de Spaanse kaïtipi- 1-isploeg met 30 gewonnen. Door positieve doelsaldo (42) blijft d 1 Madrid dus in de strijd. Bij rust Spartak Praag een voorsprong 2—0. Real Madrid heeft de gehe- jkfcweede helft tegen Spartak Praag infs met tien man moeten spelen. Vlak letr het rustsignaal werd Amancio door Westduitse scheidsrechter Hans Ra- el ïacher naar de kleedkamer gestuurd. Spanjaard, die in Madrid de drie voor zijn ploeg had ge ijkt, werd van het veld gezonden na- hij hinderlijk tegen de scheidsrech- ,vas opgetreden en de arbiter boven- had beetgepakt om hem ervan te •tuigen, dat Masek de vrije trap Vrana het tweede doelpunt fidsrechter Rademacher, die uitste- floot, nam dit vurige appel van de njaardi dat een duidelijke kritiek op beleid inhield, niet. Zeven minuten dit incident had Kvashak de ichische kampioensploeg al een rsprong van 10 gegeven. .000 toeschouwers, die het sta- Spartak Praag tot de laatste its vulden, verloren hun hoop op 'n lenging van het leven van Spartak iet toernooi om de Europa Cup in de iende minuut van de tweede helft, Francisco Gento voor Real een te gendoelpunt maakte. De kleine Spaanse linksbuiten, die pas op het laatste ment in de ploeg was gekozen, omdat hij nog hinder zou hebben van een de blessure, joeg de bal met een volko men onverwacht schot van het buiten het strafschopgebied langs doelman Kouba, die door Spartak was verkozen boven Kramerius, die in Madrid niet schuldig was geweest aan de Spaanse treffers. Het doelpunt van Gento was geen toe- All England Championships INDEN Agnes Geene, de Nederlandse badmintonspeelster, heeft teren op de eerste dag van de All-Englandkampioenschappen voor een i-erende verrassing gezorgd. Zij versloeg nadat zij haar openingspartij t 114 en 111 had gewonnen van de Engelse Miles in de tweede ide een van de favorieten voor de titel in. het damesenkelspel, de Engelse elster Angela Bairstow. Ook Lili ter Metz plaatste zich voor de derde ide. De Nederlandse heren Leidelmeijer en Ridder hadden minder succes, werden beiden reeds in de eerste ronde uitgeschakeld. )verwinning op ingela Bairstow ij de dames was aanvankelijk ook got ter Metz goed van start gegaan, versloeg in de eerste ronde de Zweed- Ekergren in drie games: 811, 113 11—7. In de 2de ronde viel zij ech- at door een nederlaag van 511 en 11 tegen de Westduitse Marie Louise ckerow, die vorig jaar in hetzelfde nooi de kwartfinales bereikte, ghes Geene zorgde in de tweede ron- voor een verrassing door de zeer ke Engelse speelster Angela Bair- te verslaan met 118, 117. In de ronde, die vandaag gespeeld dt, ontmoet Agnes Geene de Deense in Joergensen. Lili ter Metz had in eerste ronde een bye en versloeg rna de Britse Thompson met 118 114. In de derde ronde komt zij te- over de Indonesische Minarni té >r Felice de Nooyer en de jeugdige van Beusekom duurde het enkel van de All Engeland Champion- maar kort: in de eerste ronde wer- beiden uitgeschakeld. Felice de lijer verloor van de sterke Britse Su- Pound met tweemaal 117 en Joke Beusekom moest buigen voor de geplaatste speelster Noriko Takagi >an). Tegen de finalisten van vorig r was de Haagse speelster niet op lassen: 4—11 011. waalf dammers voor titelstrijd AGNES GEENE meyer en Boudewijn Ridder reeds in de eerste ronde uitgeschakeld. Leidelmeyer verloor in drie games van de Westduit ser Winter: 12—5 15—18 9—15. Ook Ridder gaf zich pas na drie games ge wonnen. Tegen de Brit Tank waren de cijfers 15—9 8—15 4—15. De meeste geplaatste spelers en speel sters wisten zich te handhaven. De fa voriete Denen Erland Kops en Henning Borch waren binnen het half uur klaar, met hun partijen. Kops versloeg Naqi Mohsin uit Pakistan met tweemaal 15G en Borch won van de Maleisische Tho mas Cupspeler Tan Yee Khan. De ge plaatste Maleisiër Yew Cheng Hoe werd uitgeschakeld door Rattanusorn uit Thailand met 17—5 7—15 5—15. In de eerste ronde van het gemengd dubbelspel wonnen Herman Leidelmeyer en Lili ter Metz 158, 154 van de Britse combinatie Standord-Smith. La ter op de avond werden zij echter met 155 en 159 uitgeschakeld door het Britse paar Mills-Perrin. Achtste nul Fenny Heemskerk BELGRADO Fenny Heemskerk, de Nederlandse schaakkampioene, heeft tijdens het internationale schaaktoer nooi in Belgrado ook haar partij uit de achtste ronde verloren. Zij leed gistëren een nederlaag tegen de Zuid-Slavische Bilek. De Russische wereldkampioene Ga- prindasjvili heeft met 6,5 punten de lei ding. De Zuid-Slavische Markovic bezet met 6 punten de tweede plaats. Fenny Heemskerk 6taat met 0 punten op de laatste plaats. valstreffer, want zelfs met een man min der bleek Real Madrid onder ideale weersomstandigheden er scheen een behaaglijk zonnetje, de temperatuur was met vijftien graden lenteachtig niets zwakker dan de Tsjechen en juist in het tweede deel van de wedstrijd kwam Real tot zijn beste aanvallen. Ontoelaatbaar Na afloop van de wedstrijd vertelde scheidsrechter Hans Rademacher uit 't Westduitse Sieburg: „Het tweede doel punt van Spartak Praag was volkomen correct, ik voel er dus niets voor om daar nu nog over te gaan discussiëren. Amancio heb ik van het veld gestuurd omdat ik zijn optreden tegenover mij ruw en daardoor ontoelaatbaar vond. Hij heeft de knopen van mijn jack af gerukt. toen hij mij beet pakte en een van mUn zakken uitgescheurd". De Duitse scheidsrechter vertelde verder dat hij in de rust werd bezocht door vertegenwoordigers van Real, die hem vertelden dat de noppen onder de schoenen van de spelers van Spartak te hoog zouden zijn. Rademacher is daar op naar de kleedkamer van Spartak gegaan om te onderzoeken of de klacht van Real gerechtvaardigd was. „Maar alles was", vertelde hij na de wedstrijd, „volkomen in overeenstemming met de regels". Sterk aanvallend Juventus, de Italiaanse kampioens ploeg, heeft de beslissingswedstrijd te gen de Duitse titelhouder Eintracht Braunschweig gisteravond in Bern met 10 gewonnen. De Zweedse aanvaller Magnusson maakte elf minuten na rust Amancio heeft de voetbalvelden in Madrid en Praag op twee ver schillende manieren verlaten. In Madrid als de grote triomfator hij scoorde drie fraaie treffers), in Praag voortijdig als de grote zondaar omdat hij de Duitse scheidsrechter een aantal knopen van het tenue had gerukt. Hier is Amancio in duel met Tichy. het enige doelpunt. Eintracht Braun schweig begon de wedstrijd in regenach tig weer voor 41.000 toeschouwers in het Wanckdorfstadion met groot elan. Na een kwartier ontworstelde Juventus zich aan de Duitse druk en de achter hoede van Eintracht moest zich terde ge inspannen om een treffer te voorko- Beide elftallen speelden duidelijk aan vallend en dat verhoogde het spelpeil. Van de drie ontmoetingen tussen beide clubs was de beslissingswedstrijd onte genzeggelijk de beste en spannendste. Zeer sterk was de Italiaanse achterhoe de. Tot aan de rust werd er geen doel punt gemaakt. Eintracht ging de tweede helft op de zelfde manier van start als de eerste: stormachtige aanvallen in de eerste 10 minuten. Toch werd de Duitse ploeg al vrij snel een illusie armer. In de 56e nuut zag dribbelkunstenaar Roger Magnusson zijn kans schoon nadat hij een duel met Schmidt op het midden veld winnend had afgesloten. De Zweed omspeelde op zijn weg naar het vijan delijk doel Duelz en Baese en liet daar na van 18 meter doelman Horst Wolter geen enkele kans (01). Het was een schitterende solo van Magnusson, die vorig seizoen nog voor FC Koöln uit kwam. De Duitsers gaven het nog niet op. In de 73e minuut kwamen zij -nog eenmaal dicht bij de gelijkmaker, toen Elfert de bal vlak voor doel in de vang- grage armen van Anzolin kopte. De Ita liaanse defensie gaf verder geen kan sen meer weg. Goede handel Hamburger SV heeft een goede han del bedreven. De 150.000 Mark, die ala afkoopsom aan Olympique Lyon moest worden betaald om toestemming te krijgen de beslissingswedstrijd nood zakelijk geworden omdat belde teams bun thuiswedstrijd met 20 hadden ge wonnen in Hamburg te spelen, zijn er uit gekomen. De wedstrijd trok ruim 50.000 toeschouwers en HSV plaatste zich door een overwinning van 20 bij de laatste vier voor de Europa Cup voor bekerwinnaars. Het is overigens voor de Nederlandse scheidsrechter Janus Aalbrecht geen rustige avond geworden. In de eer ste helft, toen HSV de forse wind in de rug had, moest Olympique met man en macht verdedigen. De Franse beker houder bepaalde zich tot enkele uitval len, die weinig te betekenen hadden doordat de gevaarlijke schutter Di Nal- lo door Horst volledig aan banden werd gelegd. Olympique, net als HSV een matige middenmoter in de nationale compe titie, hield zijn verdediging echter in de eerste helft gesloten, mede door een aantal voortreffelijke reddingen van doelman Chaveau, die voortdurend on der druk stond. De Turkse doelman van HSV, Oeczan, kreeg in de gehele eerste helft slechts een schot op zijn doel. Ook na de rust, toen HSV met de wind tegen speelde, hield de ploeg zijn greep op de wedstrijd. Uwe Seeler, die door trainer Sjors Knoepfle dit keer niet in de aanvalsspits was opgesteld, maar op het middenveld, speelde daar een hoofdrol, maar in de tweede minuut toonde hij ook zijn vuurkracht. Van 25 meter kogelde hij een vrije schop on houdbaar langs Chaveau. Olympique heeft daarna een flink stuk hardheid in het spel gebracht, maar probeerde ook met snelle tegenstoten tot succes te ko men. Kort na het doelpunt van Seeler kwam rechtsbuiten Pin plotseling vrij voor Oeczan, hij schoot echter naast doel. Een kwartier na rust was de strijd beslist, toen scheidsrechter Aalbrecht aan HSV een strafschop toekende na dat Rocco een schot van Dieckmann met de vuist had geschopt. Seeler maak te van elf meter geen fout. Na afloop van de strijd deden zich een paar kleine incidenten voor toen Hamburgse supporters het speelveld op stormden en handtastelijk werden te genover de Franse spelers. De politie slaagde er snel in de heethoofden van het veld en de Franse spelers naar de kleedkamer te leiden. De derde wedstrijd in Milaan ge speeld tussen Standard Luik en AC Milaan was noodzakelijk geworden, na dat de uit- en thuiswedstrijd beide in 11 waren geëindigd. De Italianen boek ten al snel succes, toen Prati in de twee de minuut raak schoot (10). De spe lers van AC Milaan konden hieruit moed putten voor een enorm offensief, maar de Belgen weken voorlopig niet en slaagde erin de rust verder onge schonden te bereiken. Zij kwamen in tussen nauwelijks aan tegenstoten toe. Na de pauze herhaalde Rivera het kunststuk van Parti. Na eveneens twee minuten verhoogde hij de voorsprong van zijn club tot 20. In de resterende tijd kwam er geen verandering meer in de score, ondanks een voortdurend overwicht van AC Milaan. (Van otize sportredactie) DEN HAAG Voor de derde maal is Anneke Heijdt gisteravond op de HOKIJ kampioene kunstri.iden bij de se nioren geworden. Het niveau van de titelstrijd viel tegen, dat begon al bij de verplichte figuren. Anneke Heijdt kwam pas bij de laat ste figuur, de paragraaf tegen drie links, op goed peil. Maar haar puntentotaal van de zes figuren was voldoende om de leiding te nemen in het klassement. Rie- neke Zendljk had alle moeite om de Amsterdamse Lia Does, de juniorkam- pioqne van verleden jaar, bij de figuren achter zich te houden. Lia Does en Yvonne Brink waren de eerste Amster damse rijdsters die na vele jaren aan een kunstr ij kampioenschap van Neder landse senioren deelnamen. Zij deen 'n gedeeltelijk geslaagde aanval op „Den Haag als kunstrljstad". Yvonne Brink was bij de figuren de verrassing van de dag. want na drie verplichte figuren ging ze met 264,7 punten aan de leiding voor Anneke Heijdt met 258,2. Pas na het vierde figuur kon Anneke Heijdt de leiding overnemen. Met het vijfde ver plichte figuur faalde Yvonne Brink vol komen en dat gaf de Amsterdamse de genadeslag. Bij de heren reed Arnoud Hendriks rustig en behoorlijk zijn figuren alleen. Bij de junioren A ging de Haagse Linda Bergman aan kop na de figuren. Verrassing 's Avonds volgden de Küren. Anneke Heijdt reed een veel betere Kür dan ver leden jaar maar kreeg van de jury niet al te hoge cijfers. De beste Kür van de avond kwam van Willy de Zoete die op de laatste plaats stond na de verplichte figuren. Haar cijfers waren dan ook: 5,05,15.25,25,4. De verrassing bij het Kürrijden was zonder meer Lia Stierenvechter op transfermarkt MADRID. De Spaanse stieren vechter Manuel Be nit ex, beter be kend als ,£l Cordobes", teil de arena tijdelijk verwisselen voor het voetbalstadion. Hij heeft na melijk gisteren aan de voetbalclub uit zijn geboorteplaats Cordova voorgesteld drie wedstrijden mee te spelen en de club daarvoor een miljoen peseta's te betalen (onge veer vijftigduizend gulden). „El Cordobesbehoort tot de drie hoogstbetaalde torero's ter wereld en verdient per „optreden'' ruim tachtigduixeiid gulden. Het be stuur van de voetbalclub moet zich nog beraden over het onge wone aanbod. Does, die Rleneke Zendijk van de twee de plaats af stootte. Rieneke Zendijk werd derde. Willy de Zoete vierde. De vijfde plaats was voor een Amsterdam se rijdster, Yvonne Brink. Marry Joustra belandde op de laatste plaats. Arnoud Hendriks reed een goede Kür én behaalde genoeg punten om zich weer kampioen van Nederland te mogen noe- Junioren BIJ de junioren-A was de Haagse Lin da Bergman de sterkste, al reed zij be paald geen sterke Kür, Op de tweede plaats kwam de Amsterdamse Wangla Laiu, die op de derde plaats stond na de figuren met 7 punten achterstand op Sy- bille Feiertag die op de derde plaats kwam. Rob Ouwerkerk viel op bij de Jongens junioren en zal volgend jaar wel bij de senioren deelnemen. De eindstand: 1 en kampioen van Ne derland Anneke Heijdt (Den Haag). 1076,5 punt en plaatscijfer 8; 2. Lia Does (Amsterdam) 1042,2 en plaatscijfer 11; 3. Rieneke Zendijk (Den Haag) 1032,8 en plaatscijfer 15; 4. Willy de Zoete (Loosduinen) 1024.8 en plaatscijfer 18; 5. Yvonne Brink (Amsterdam) 997,6 en plaatscijfer 24; Marry Joustra (Den Haag) 977,3 en plaatscijfer 29. Heren: 1. Arnoud Hendriks 1118,1 pun ten en plaatscijfer 5. Junioren: 1. Linda Bergmun (Den Haag) 600,4 punten en plaatscijfer 8; 2. Wangla Laiu (Amsterdam) 590,8 en j plaatscijfer 10; 3. Sybille Feiertag (Don Haag) 583,0 en plaatscijfer 13. (ADVERTENTIE) Luxemburgs aanbod voor Jef Jurion LUXEMBURG De Luxemburgse Voetbalbond heeft Jef Jurion, de Bel gische oud-International en «.pelrr van Anderlecht. benaderd voor de functie van trainer van het Luxemburgse natio nale elftal. De ploeg van het Groot-ller- togdom stond tot nu toe onder leiding van de Westdultser Robert Ileintz. AFSCHEID VAN MINSK MET ZEGE WISSELSLAGESTA FETTE MINSK Andrei Docnajev lachte maar wat. Omstuwd door tientallen Russische verslaggevers en onder het schelle licht van aanschietende flits lampen zei hU op alle vragen, die op hem werden afgevuurd, alleen maar: „Da, da" (ja, Ja). De Rus sische pers had op de laatste dag van de inter nationale zwemwedstrijden in Minsk eindelijk zijn grote held gevonden, maar Doenajev wenste zich niet als zodanig te gedragen. Hij wist dat hij de man was, die met zijn overwinningen op de 400 meter wisselslag en de 1500 meter vrije slag (tus sen de start van de twee nummers verliepen nog geen twintig minuten) eindelijk sfeer in het prop volle staatszwembad van Minsk had gebracht. Sfeer, die men op de andere dagen node had ge mist. Maar voor de kleine, oersterke Rus was dat niet voldoende. Andrei Doenajev had zijn eigen Euro pese record op de 400 meter wisselslag willen verbeteren en in die opzet was hij niet geslaagd. Hij bleef er ruim een seconde boven en daarom wenste hij niet veel meer te zeggen dan „da, da". De Nederlandse zwemploeg was heel wat praat grager, vooral door de overwinning van de na tionale damesploeg op de 4 x 100 meter wissel slag-estafette. Coach Kerkhoven had twee ploe gen ingeschreven: Nederland 1, bestaande uit Coby Buter, Klenie Bimolt, Ada Kok en Nel Bos en Nederland 2, met Coby Sikkens, Marjan Janus, Mirjam van Hemert en Corrie Mulder. Beide ploegen bereikten de finale en zoals te ver wachten viel was de strijd tussen de twee Neder landse ploegen bijzonder fel. Coby Buter en Coby Sikkens, respectievelijk 1.10,1 en 1.10,3 op de 100 meter rugslag, gaven elkaar niets toe en ook Marjan Janus en Klenie Bimolt bleven dicht bij elkaar. Op de schoolslag waren de Nederlandse ploegen haar voorsprong echter kwijtgeraakt, om dat coryfeeën als Galina Prozoemensjikova en Anna Grebennikova twee Russische verenigings- ploegen aan de kop van het veld hadden ge bracht Bij Ada Kok veranderde het beeld echter totaal. De wereldrecordhoudster schudde eeret Mirjam Hemert van Nederland 2 van zich af en wierp zich toen in de strijd met de Russische vllnder- slagspecialisten. Het was of de Russinnen niet bestonden. Met machtige armslagen hoekte Ada Kok van de rest van het veld naar de wand van het bassin, waar Nel Bos klaar stond werk te voltooien. De blonde, weer helemaal in haar oude vorm zijnde Zaanse, roffelde de laatste 100 meter af in 1 minuut 2,2 seconden en dat was ruim voldoende om de eerste plaats voor Neder land 1 veilig te stellen: 4.39.9. Corrie Mulder deed als laatste zwemster van de tweede Nederlandse ploeg ook goed werk, door van de zesde plaats, waarop zij was begonnen, op te rukken naar de vierde. Hennie Penterman had op het eerste nummer van de laatste dag, de 400 meter wisselslag persoon lijk, lange tijd goede kansan op de tweede plaats Ada Kok heeft in Rusland andermaal bewezen tot 's werelds sterkste vlinderslagxwemsters te behoren. Tijdens internationale wedstrijden in Minsk versloeg sij op de tweehonderd meter vlinderslag Tatyana Devyatova (links) en Rota Zorina (reohts). achter de ongenaakbare Larisa Sacharova. Juist op de schoolslag echter, gewoonlijk het sterkste onderdeel van de Amsterdamse zwemster, kwam de Finse Eva Sigg opzetten. Hennie Penterman had geen verweer tegen deze aanval Op de 800 meter voor dames startte Dolly Maa- neman, 2oals gewoonlijk, vrij langzaam. Na 200 meter lag zij op de derde plaats achter Olga Ko- cikova (Tsjecho-Slowakije) en de Russin Tamara Konjoekova, die intussen de Tsjechische had 600 meter verder niet lussen of voor dit tweetal zou aankomen. Een felle sprint op de laatste vijf tig meter bracht haar nog wel dichter bij Tamara Konkoekova, die intussen de Tsjechische had moeten laten gaan, maar de vijftienjarige Rus sische zwemster liet zich niet meer van de tweede plaats verdringen. Op de 1500 meter voor heren had Nederland maar één vertegenwoordiger ln de eindstrijd: Jo- han Schans. Dick Langerhorst was al in de series uitgeschakeld. Waarschijnlijk heeft hij te veel aan het tentamen gedacht, dat hij over enkele dagen aan de Haagse Academie voor Lichamelijke Op voeding moet afleggen en waarvoor hij gister avond uit Minsk naar Nederland is vertrokken. Hij komt pas in het Franse Font Romcu weer in de ploeg terug. Johan Schans had in de eindstrijd van de 1500 meter geen enkele kans. HIJ werd achtste en laatste in 18.06.9 (een persoonlijk record). Hard aan trekken De wedstrijden in Minsk zijn wier voorbij en de Nederlandse ploeg kan er met redelijke tevreden heid op terug kijken. Er is niet helemaal uitge komen wat coach Rob Kerkhoven ervan had ver wacht Maar de omstandigheden ziekte en ver moeidheid waren vooral bij het begin van de wedstrUden zodanig, dat de Nederlandse zwem coach zich gisteravond nog vrij lovend over zUn pupillen kon uitlaten. „Ze zJjn echter nog lang niet waar ik ze wil hebben", aldus Kerkhoven, „en in Polen waar we van vrijdag tot en met dinsdag zullen zijn en ln Font Romeu, de daarop volgende twaalf dagen, zal ik ze er hard aan la ten trekken, ln Stockholm tUdens de zcslanden- wedstrijd wil ik topprestaties zien en die krUgen we niet door stil te zitten". De uitslagen waren: 800 meier vrQe slag: 1. Olga Kocikovu (Tsj.-SI.) 10.12.1; 2. Tamara Konjoekova (RubI.) 10.18.2; 3. Dolly Maancman (Ned.) 10.22.5 400 m. wisselslag persoonlijk: 1. Larisa Sacharova (Rusl.) 5.26.5; 2. Eva Sigg (Flnl.) 5.29.1; 3- Henny Pentermann (Nederland) 5.31.4. 4 x 100 m. wisselslag estafette: 1. Nederland 1 (Coby Buter, Klenie Bimolt, Ada Kok. Nel Bos) 4.39.9; 2. Dynamo Moskou (Rusl4.43.0; 3. ZCKA Moskou (Rusl), 4.43.1; 4. Nederland 2 (Coby Sik kens, Marjan Janus, Mirjam v. Hemert, Corrie Mulder) 4.44.3. 1.500 m. vrUe slag: 1. Andrei Doenajev (Rusl.) 17 22.5; 2. Vladimir Bocre (Rusl.) 17.31.0; 3. Vla dimir Skrosnikov (Rusl.) 17.41.4; 8. Johan Schana (Nederland) 18.06.9. 400 m. wisselslag persoonlijk: 1. Andrei Doenajev (Rusl.) 4.48.3; 2. Ivan Novosolek (Rusl.) 4.54-8; 3. Michael Hollhaus (West-Dultsland) 4.56.9. 4 x 100 m. wisselslag: L Dynamo Moskou (Rual.) 4.07.4; 2. ZSKA Moskou (Rual 4.08.2; 3. Ooat- Dultsland 4.08.4.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 7