Zondagavond via Nederland II VOLLEDIGE (KLEUREN)-REPORTAGE VAN DE DERBY AJAX-FEIJENOORD Vanavond Gulden Schot of ,SnarenspuF Wim wil ie een stok kaas* uit het vuistje Jacq. Tati toch op t.v. PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 MAART 1968 Direct en met eigen accenten I\E Nederlandse burger krijgt maar weinig gelegenheid om van zijn mi nisters en assistent-ministers (de staats secretarissen) rechtstreeks toelichting te krijgen op zaken die het landsbestuur ra ken. In de kranten komen bewindslieden nog wel eens in een interview aan bod. Via radio en televisie nemen de burgers hun excellenties meestal slechts waar in te korte flitsen of op hun slechtst: name lijk in officiële redevoeringen qualitate qua of bij hun regeringsarbeid in de Ka mer, waar slechts een enkel kabinetslid erin slaagt om behalve deskundig ook boeiend te zijn. JOURNALISTIEK beschikken kranten, radio en televisie over goede mede werkers die erin slagen goed werk als „tolk" of „kritisch waarnemer" van het doen en laten van de bestuurders van het land te leveren. Toch zou het voor de democratie goed zijn, wanneer de burgers meer de be windslieden zelf aan het woord gelaten zouden zien om met eigen woorden eigen accenten te vertellen wat ze doen en wat hen beweegt. Voorwaarde zou alleen zijn dat de excel lenties kwaliteiten bezitten om deze pu bliekelijke taak goed te kunnen verrich ten. Alles wat op 'n officiële redevoering of Kamerspeech lijkt, is bij voorbaat af gewezen. MISSCHIEN zal het parlement zo *"*de ministers en staatssecretarissen wat meer rechtstreeks contact met de burgers opnemen bezwaren maken, zoals sommige Kamerleden nu al boos zijn of boos doen wanneer ze „Iets uit de krant moeten lezen". Maar dan moeten de Kamerleden daar maar aan wer\nen. Hun taak is trouwens niet alles direct en uit de eerste hand vernemen, maar beslissen en kritisch toezien op het regeringsbesluit. Wat meer eigen contact tussen rege ring en burgers ondermijnt onze consti tutie niet en kan de democratie meer baten dan vele van de kunstmatige mid deltjes die ons kiezersvolk al aanbevolen zijn. Woordenspel rond Katechismus pATER Visser, voor zichzelf spre- kend, heeft verzekerd, dat er in de Nieuwe Kathechismus geen ketterijen staan. Hij is tot die conclusie gekomen na grondige bestudering van het boek, na minutieuze lezing van het rapport der kardinalen en na dagenlange ge- dachtenwisseling met pater Dhanis en professor Fortman. Dat klinkt bemoedi gend, hoewel we het graag nog eens uit de mond van de officiële instanties wil len horen. Hopenlijk komt deze bevrij dende uitspraak binnen afzienbare tijd. Waarom dan al die deining, is men geneigd zich af te vragen? Pater Visser antwoordt, dat die deining gemotiveerd is, gezien de wijze waarop de Nieuwe Katechismus het geloofsgoed behandelt. Zij formuleert onzorgvuldig, zij laat as pecten van het geloofsgoed weg die niet weggelaten mogen worden, zij glijdt op onverantwoorde wijze over bepaalde ele menten in de leer heen. kortom zij ver duistert en vervormt de oorspronkelijke zin van het dogma en van de traditie der Kerk. Wie dit alles leest, krijgt de indruk dat met de linkerhand weer teruggenomen wordt wat met de rechter gegeven was. Geen ketterij, wel verduistering en ver vorming van het dogma en de traditie der Kerk. Dus toch een slecht en ge vaarlijk boek. Dus toch een misstap van het Nederlands episcopaat, dat de katechismus voor zijn rekening heeft ge- Wanneer zal het uit zijn met dit woor denspel, dat door geen mens van deze tijd meer begrepen kan worden? Laten straks de officiële instanties in gods naam duidelijker spreken dan pater Vis ser het in zijn interview heeft gedaan. Laten zij iets zeggen, dat hout snijdt voor gelovigen van deze tijd. Desnoods, als dat hun overtuiging is, dat de bis schoppen door het uitgeven van de ka techismus onverantwoord gehandeld hebben. Dat is altijd beter dan het in- en uitpraten, waarmee we nu al enige tijd worden doorgezaagd. Regering: Geen bemoeienis met t.-v. vanuit kamer (Van onze parlementaire redactie DEN HAAG De regering kan zich op het punt van telcvisieuitzendingen vanuit de Tweede Kamer niet mengen in het programmabeleid van de uitzen dende instanties en evenmin in het be leid van het presidium van de Kamer. Of er een volledige rechtstreekse uit zending van een Kamerdebat zal plaats vinden is in eerste instantie een kwes tie van de uitzendende organisaties. Wil men zo'n volledige rechtstreekse uit zending dan moet vervolgens aan het presidium van de Tweede Kamer om toestemming worden gevraagd. Dit heeft minister Klompé (CRM) mede gedeeld in antwoord op vragen van het Tweede-Kamerlid Koekoek (Boeren partij). Deze had erover geklaagd dat de NTS bij de uitzending van de Kamerdebatten over Vietnam op 6 februari j.l. de toespraak van mr. Kronenburg (Boerenpartij) niet had uitgezonden. Minister Klompé zegt nu dat het om een samenvatting ging van langdurige debatten, die beperkingen oplegt die niet kunnen worden uit gelegd als een discriminatie ten op zichte van enige spreker. Mieke Telkamp gewond bij auto-ongeval (Van onze omroepcorreipondent) HILVERSUM De populaire vocaliste Mieke Telkamp ls bij een kettingbot sing op de rijksweg UtrechtDen Haag zo ernstig gewond, dat zU per ambu lance naar een Hilversums ziekenhuis moest worden vervoerd. Ze zat in de auto van dirigent Gerard van Krevelen en was op weg naar Rotterdam. Er onstonden op de rijks weg liefst vier kettingbotsingen. Bij de laatste botsing raakte ook de auto van de heer Van Krevelen betrokken. Mie ke Telkamp kreeg een ernstige knie blessure en ligt momenteel met haar been in het gips. De komende drie maanden zal zij niet kunnen optreden. (ADVERTENTIE) Hi-t klapstuk van dit televisiewerk- einde is althans voor de voetbal liefhebbers (en dat zijn er nogal wat) de volledige kleurenreport&ge var de grote derby AJaxFejjenoord. Op beeldband vastgelegd wordt dit tref fen zondagavond vla Nederland II van 18.00 tot 19.80 uitgezonden. In ver band daarmee is het, Jeugd feuilleton „Nieuwe avonturen van Sebastlen" ver schoven naar de middag, en komt onmiddellijk na „MonPtor" op het scherm. (17.0017.25 uur). Als tegenwicht voor „Het gulden schot" (geen toelichting vereist), Brandpunt (evenmin) en Hitchcock (ook overduidelijk) presenteert de VARA op Nederland n zaterdagavond een nieuwe aflevering van „Bij Dorus op schoot", gevolgd door „Snaren- spul". Ditmaal in dit programma een bijzondere gast: de Franse zanger acteur/schrijver Pierre Barouh, vooral bekend door de muziek, die hij voor de film „Un homme et une femme" schreef. Hij speelde in films en diverse toneelstukken, o.m. in Tenessee Wil liams „Glazen speelgoed". In Frank rijk bereikte hij met enkele chansons de hitparade. In „Snarenspul" zal Pierre Barouh zingen: „Samba Sara- vah" en „Des ronds dans l'eau". Vaste medewerker aan „Snarenspul", gitarist John Pearce, zingt en speelt het lied „Kretchma'. Floortje Klomp zingt „Nachtliedje", gitarist Julian Coco speelt „Choros in La", de Amerikaanse zanger Stefan Grossman zingt „Koko- mo Blues" en „Delia", de Belgische vocalist Kor van der Goten brengt „Optimistisch liedje" en „Slagboom" en de beatgroep Cuby The Blizzards. (Vanavond, 20.5521.30 Ned. II) Haags Jeugdkoor In het programma „En nuwij" geheten (vanmiddag 17.00 uur Ned. I) zingt het Haagse Don Bosco Jeugdkoor een achttal liedjes in het Nederlands, Fries, Duits, Frans, Italiaans en Spaans. Het Don Bosco Jeugdkoor, dat is ont staan uit het open jeugdwerk van de paters salesianen van Don Bosco heeft met de KRO-uitnodiging een hoogte punt uit het 3-jarig bestaan bereikt en kan op deze manier een waardige bij drage leveren aan de viering van het 15-jarig bestaan van genoemd jeugd werk. Het koor staat onder leiding van pater Sjoerd Minnema en het heeft onlangs bij een concert van een Argen tijns jongenskoor een gewaardeerd intermezzo verzorgd. NTS-Sport In het NTS-sportprogramma, dat zon dagavond van 19.30 tot 20.25 uur op Nederland I wordt uitgezonden, zal onder voorbehoud van wijzigingen aan- Na le Journaal Politie neemt bij VARA bandje in beslag DEN HAAG. (A.N.P.) Hoofdinspec teur J. v. d. Pole van de Haagse politie heeft gisteren in Hilversum bü de VARA het bandje in beslag genomen, dat de redactie van de radiorubriek „Dingen van de dag" gebruikte voor de uitzending van woensdag maart, kwart over acht, aldus is door de VARA bevestigd. In de rubriek werd een interview weer gegeven met een onbekende, naar aan leiding van de bomaanslagen op am bassadegebouwen en over mogelijke volgende aanslagen en (ie organisatie, die er achter zou zitten, „De 1-mei- groep". De interviews van het Vrije Volk en de VARA over de organisatie, die de hand zou hebben in de bomaanslagen op de ambassadegebouwen, zijn niet „misdadig", maar „uiterst onverant woordelijk". De hoofdcommissaris van de Haagse politie wijst op de emotionele sfeer, die was ontstaan, mede door de vele kriti serende reacties op het bewuste VARA- programma en de betreffende krante- publikatie. Hij realiseert zich, dat in verband het woord „misdadig", dat een woordvoerder van de politie gebruikte, te zwaar geladen is. Hij is bereid dit door „uiterst onverant- dacht worden besteed aan het inter nationaal concours hippique in de Bra banthallen in Den Bosch, met nami internationale puissance springen, de nationale biljartkampioenschappen klasse libre in Goirle en de derde etappe van de wielerwedstrijd Parijs Nice. Voorts aan de nationale indoor- atletiekkampioenschappen in Leeuwar den en de schaatswedstrijden in Inzel (revanches van de wereldkampioen schappen). In het NRU-sportprogram- ma „Langs de lijn" zal zondag (van 14.30 tot 17 uur via Hilversum I en 18.05 tot 18.30 uur via Hilversum II) veel aandacht worden geschonken de voetbalwedstrijden AjaxFeijenoord en FC Den BoschElinkwijk, de zaal handbalwedstrijd voor dames Neder landZ.-Slavië in Heerlen, de hockey wedstrijd Venlo—EMHC, het concours hippique indoor Brabant in Den Bosch en de paardenkoersen in Hilversum. Overzichten en uitslagen van amateur voetbal, hockey en korfbal komen even eens aan de orde. Jazz uit Leiden Als er zondagavond via Ned. I weei ge-„tweekampt" is en de vierde afleve ring van de Radetzkymars wordt ge- sfkeeld, bezet de VPRO het tweede net met een alleszins gevarieerd program ma. Om half acht: Jazz uit Leiden. Op 9 februari werd in de Stadsschouw burg te Leiden een concert gegeven door Art Farmer, fltigel-horn en Jimmy Heath, tenorsax, begeleid door Mal Waldron, piano, Jimmy Wood, bas Steve McCall, drams. De VPRO maakte hiervan een reportage, die morgen avond wordt uitgezonden. In dit pro gramma dat de titel „Jazz uit Leiden" kreeg zyn o.m. de volgende nummers opgenomen: „On the trail", „Sunny gets blue" en „The time and the place". Geef 'm de ruimte „Geef 'm de ruimte" is de titel van het kleurenprogramma met „impressies van een maan reiziger", dat de VPRO morgen van 20.0520.35 uur uitzendt. woordelijk". (ADVERTENTIE) ff: voedzaam gemakkelijk lekker Aan deze uitzending werken mee de mimespelers Rob van Houten en Feike Boschma, zangeres Ann Burton (met „Fly me to the moon" en „Put happy face") en cabaretier Gerard Cox (met „En steeds weer" en „Mijn vrien din ging er vandoor"). Voor de muzi kale begeleiding zorgen Frans Eisen, piano, Dick v. d. Capelle, bas en Peter Ypma, drums. Marie Laforêts Enige weken geleden vond de eerste Nederlandse t.v.-opname plaats „de vrouw met de mooiste ogen ter wereld", de Franse zangeres en actrice Marie Laforêt. Morgenavond van 20.35 tot 21.15 uur zingt zij o.m. „Les danges de l'amour", „L'amour qu'il fera demain", „Ivan, Boris et moi", „Je voudrais tant que tu comprennes" „Au marches du palais". Ook zijn in deze uitzending fragmenten uit Marie Laforêts vroegere films opge nomen ^en heeft Fred Hoyte een ge sprek met haar. Geweld in opdracht „Geweld in opdracht" is de titel van een korte speelfilm met documentaire inslag die Juan Goudsmit maakte over mensen die van misdaad of spionage een beroep maken. Een verschijnsel Excuus voor misverstand (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM De heer Denker, di recteur van Meteorfilm, heeft aan de NTS verklaard, dat zijn mededeling aan de pers over de houding van de NTS betreffende het optreden van de Franse acteur Jacques Tati grotendeels op een misverstand zijnerzijds be rustte. Bij het doen van deze mededelingen heeft hij zich niet gerealiseerd, dat de besprekingen tussen de NTS en hem zich nog slechts in een voorlopige faze bevonden en dat van NTS-zijde nog geen enkele beslisisng was genomen. De heer Denker heeft tevens meege deeld het te betreuren, dat door zijn voorstellling van zaken de houding van de NTS ten onrechte is gelaakt. Hij heeft de NTS daarvoor zijn veront schuldigingen aangeboden. De voort gezette besprekingen zijn voor beide partijen bevredigend verlopen. Het op treden van Jacques Tati zal conform de oorspronkelijke bedoelingen op dins dag 16 april om 22.00 uur op Neder land 2 door de NTS worden uitgezon- Bij de TROS-uitzcnding, donderdag avond, viel (weer eens) op hoe slecht sommige teeveepresentatoren en -presentatrices spreken. Marjan Bierenbroodspot bijvoorbeeld, pro duceerde tijdens haar rondwande ling over de Haarlemse voorjaars- beurs een „r" met een typisch Rotterdamse, zo u wilt Amerikaanse tongval. Het leek meer op een ver minkte dan op een „r". Ook de „g" zoals die door sommige dames en heren wordt uitgesproken schijnt te worden opgedolven uit het onderste stuk van de luchtpijp cn heeft dan meer weg van een fors snurkgeluid dan van een spraaktechnische verantwoorde klank. Natuurlijk hoeft niet ieder een met een zuidelijke „zagte gee" te spreken. Maar voor een spraak- leraar ligt er in het Hilversumse 'n lucratieve praktijk te wachten Begin deze week heeft onze teevee criticus aanmerking gemaakt op het „w.c.-doorspoelgeluid" dat hem in de vorm van radioreclame bij het nuttigen van de soep, 's avonds om zes uur werd opgediend. Informa ties bij de STER leerden dat er meerdere klachten omtrent deze (on)frisse zaak waren ontvangen. Met de fabrikant van het reini gingsmiddel is contact opgenomen omtrent de vervaardiging van een nieuwe, wat smakelijker reclame spot. Maar dat zal nog wel even duren. Eerst moet het ding worden bedacht, uitgevoerd, ter controle aan de STER worden voorgelegd, worden doorgezonden naar de NRU en dan pas kunnen de ether sluizen worden opengezfet voor het doorspoelen met de „blauwe golf'. U zult dus de soep echt nog een paar weekjes met toiletgeluiden moeten nuttigen (of wat later gaan eten óf de radio afzetten). Voor degenen onder u die niet ge regeld de hitparade bijhouden, maar wel teevee kijken: „De kat van ome Willem" (gezongen in de vorige .Ja zuster, nee zuster") is op reis geweest en klimt nu steeds hoger op de hitladder. Het dier stond vorige week op de 38ste plaats (tweede van onderen) en zit nu spinnend en wel op de achtste van boven. Televisie is een gulden medium. Dat weet Willem Duys allang (zie „Feestneus"). Maar Willem gaat door: enige maanden geleden pre senteerde hij in zijn „Vuist" de zangeres Christine van Deutekom, gezongen in Amerika, Frankrijk, Duitsland'en nu speciaal voor Wil lem en zijn fans even naar Hilver sum overgewipt. Leuk, aardig, inte ressant. Edoch wat blijkt? Christine tekende kort geleden een contract met Iramac, Willems platenmaat schappij. Willem weet "l nog steeds: in de vorige „Vuist" verscheen Lia Do- rana. in verband met haar „tour de chant". Een interessante kunste nares. daar niet van. Maar toevallig had zij de dag van haar optreden een contract getekend met een pla tenmaatschappij. Welke? Driemaal Het einde van het Forsyte-zaag- karwei komt in zicht. Vrijdag 15 maart is de laatste aflevering, ge naamd „Een moderne komedie". Vergaderingen, bijeenkomsten, to neel- en filmvoorstellingen zullen dan weer normaal bezocht kunnen worden. Of de VARA nog een her haling in petto heeft, is niet bekend. Wel herhaald worden in de zomer maanden de afleveringen van ,Ja zuster, nee zuster". Dan kunt u nóg een keer genieten van het heerlijkste vervolgverhaal ooit op Morgenmiddag verschijnt in „Moni tor" de filmcriticus Otto Milo. Hij komt daarin een beroep doen op de vrijgevigheid van de filmliefheb bers. Wat is namelijk het geval9 Enige tijd geleden is het ..Laurel en Hard.vfonds" opgericht. Dit fonds heeft ten doel geld bijeen te brenger om oude films van het komischt duo (uit hun „stomme periode") aan te kopen en ze onder te brengen in het Nederlands Filmmuseum. De meest zeer intelligente fratsen van het tweetal blijken namelijk nog steeds (en steeds méér) aan te slaan en niet alleen bij de jeugd Het fonds wil het werk van Laurel en Hardy voor het nageslacht (en voor het huidige geslacht) verzame len en bewaren. Bijdragen, in de vorm van filmkopieën of giro strookjes, worden gaarne ingewacht bij de heer O. Milo, Fred, v. Eeden straat 87, Voorburg. Het t.v.-gesprek wordt gevolgd door een fragment uit „Duck Soup" (1926). Zondagmiddag de grote derby Ajax Feijenoord. Over de grasmat van de Ajaxkuip, waar de wedstrijd ge speeld wordt, dartelt zondagmorgen in „Weer of geen weer" Bert Gart- hof. Voor de vroegelingen onder u: zondag 8.30 u.. Hilversum II. Talrijk zijn de reacties geweest op „De thuiskomst" van Pinter. Géén reacties kwamen er binnen op de jongste aflevering van „Maigret", waarin zij het dan alleen met woorden minstens even zwoele en onfrisse toestanden werden ge schilderd. Bijna geen reacties ook op de onsmakelijk vertoning, die de heer Lou van Burg de kijkers meende te moeten voorzetten v voor een groot aantal psychoid Mimespeler Rob van Houten als maanreiziger in Geef 'm de ruimte", een „ruimtelijk" cabaret programmadat de VPRO zondag avond uitzendt. dat niet alleen in Chicago, New York, Londen of Rome kan voorkomen, maar ook zoals „Geweld in opdracht" laat zien in ons eigen land. De hoofdrol in „Geweld in opdracht" wordt ver tolkt door Jules Hamel: naast hem spelen Eve Bonfanti, Gerben Hellinga, Hammie de Beukelaer, Jacques Com mandeur en Loek Beuke (21.15-21.55 u.) De VPRO besluit de zondag met Netty Rosenfelds „Een mens is maar een mens" (21.55 uur). Grand Gala's hebben, net als wijnen, hun goede en slechte jaren. Het Grand Gala van gisteren was naar onze smaak en we oordelen alleen over wat we op het scherm zagen van een goede middenkwaliteit. Geen top- 8ter a la Aznavour bijvoorbeeld, maar ook geen tienersterretjes die geen noot zuiver kunnen zingen. Jef de Groots regie gaf het geheel iets intiems, zo zeer zelfs, dat we de indruk kregen soms beter af te zijn dan de toeschouwers in de zaal. Maar daar moet onze ter plaatse aanwezige col lega het zijne maar van zeggen. Onze indruk was ook, dat de organisatie beter was dan ooit tevoren. Alles ver liep vlekkeloos en de EdiSonuitreiking, andere een vervelend massaal gebeu ren, ging met een terloopsheid die de onderscheiding misschien wat devalu eerde, maar het programma ten goede kwam. Jef de Groots intimiteit werkte er ook aan mee Wim Sonneveld en Ina van Faassen in hun prcsentatierol er op hun best te doen uitkomen. Die pre sentatie was, op een enkel wat onbe zonnen uitgeflapt grapje na, erg aardig. Vooral omdat tussen zo veel toch op elkaar gelijkende vocalisten af en toe een hartige adempauze best op zijn plaats was. Beste op het scherm: beeldschone Esther Ofarim met haar echtgenoot. Zij lijken nog steeds te winnen aan vakmanschap en kunnen wellicht door stoten naar het niveau van de aller grootsten. Besten in de zaal leken The Four Tops te zijn, getuige de enorme bijval. Overigens het enige nummer op grote-zaal-formaat en daarom in de „klein" gehouden regie-aanpak van De Groot minder aansprekend. Al met al leverde het Grand Gala een t.v.- avond op, die best was door te komen. Niet het absolute topprogramma, dat met dezelfde kosten óók te maken was geweest. Vg. Voor radio programma zie pag 5 TELEVISIE HEDENAVOND NEDERLAND I (STER- reclameuitzendingen o: 18.56, 19.08, 19.56 20.16 NTS: 18.50 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO: 19.06 uur: Daktari, tv-serie (kleurentelevisie) NTS: 20.00 uur: Journaal KRO: 20.20 uur: Het Gulden Schot 21.35 uur: Brandpunt, actualiteitenrubriek NEDERLAND I TELEAC: 14.00 uur: Problemen van het Brugjaar 14.30 uur:' Mens in de ruimte 15.00 uur: Russische les NTS: 15.30 uur: Nieuws in het kort 15.31 uur: Monitor, familieprogramma 17.00 uur: De avonturen van Sebastiaan, tv-serie (kleurentelevisie) 18.55 uur: PiDlo de clown CVK/IKOR: 19.00 uur: Woord voor woord, bij bel vertelling 19.05 uur: Zingend geloven 22.15 uur: Alfred Hitchcock presenteert, film 22.40 uur: jg 4 B Het Evangelie NTS: 22.45 uur: Tweede journaal 22.50 uur: Sluiting NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen 01 18.56 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort VARA: 19.03 uur: Bruce Forsyth, tv-serie NTS: 19.30 uur: Sport 20.25 uur: Journaal NCRV: 20.30 uur: Kent u mijn vrou' tv-serie 21.05 uur: Tweekamp, quiz 21.35 uur: Radetzky-mars tv-serie 22.20 1 De ventig< discussie NTS: 22.50 uur: Tweede journaal 22.55 uur: Sluiting NEDERLAND II NTS: 18.00 uur: Ajax-Feijenoord, voetbal (kleurentelevisie) 19.53 uur: Reactie op reacties NTS: 20.00 uur: Journaal VARA: 20.20 uur: Achter het nieuws, actualiteitenrubriek 20.45 uur: Bij Dor-s op schoot, amusementsprogr. 20.55 uur: Snarenspul, chansons 21.30 uur: Even of oneven, tv-serie (kleurentelevisie) NTS: 22.20 uur: Tweede journaal 22.25 uur: Sluiting VPRO: 19.30 uur: Jazz U:t Leiden NTS: 20.00 uur: Journaal VPRO: 20.05 uur: Geef 'm de ruimte, amusementsprogr. 20.35 uur: Marie Laforet, muziekprogramma 21.15 uur: Geweld in opdracht, film 21.55 uur: mens, gesprek NTS: 22.20 uur: Tweide journaal 22.25 uur: Sluiting RADIO HEDENAVOND HILVERSUM I KRO: 20.00—21.50 uur: In antwoord op uw verzoekplaten 22.45—23.55 uur: Goal, muzikaal sport programma HILVERSUM II VARA: 20.35—22.00 uur: Een alledaagse legend' luisterspel 22.55—23.55 uur: Plein en publiek, amusementsprogr. Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 7.00. 7.30 8.00. 8.30, 12.30. 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM II: 7.00. 8.00. 11.00. 13.00. 16.00. 18.00. 19.30. 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 RADIO MORGEN HILVERSUM I KRO: 9.00—10.00 uur: Eucharistieviering NRU: 14.30—17.00 uur: Langs de lijn, sportreportages KRO: 21.30—22.00 uur: Het weerhuis, luisterepelserie 22.45—23.55 uur: Audio, muzikale informatie HILVERSUM II HILVERSUM II: AVRO: 12.00—13.00 uur: Muzikaal onthaal NRU: 14.15—16.30 uur: Concertgebouworkest AVRO: 20.30—21.30 uur: Rits, open programma 22.50—23.55 uur: 't Mag geen naam hebben, cabaret Radio ieuwsdienst HILVER8TT I: 8.00. 10.00, 13.00. 19.00. 22.30. 23.55 HILVERSUM H: 8.00, 13.00, 17.50 19.30, 22.30. 23.55 HILVERSUM IH: Elk heel uur vanaf 9.00

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2