djjM, 45.- 5 30 9.7 54.7 21. 67. 1 4.- 4.fl LEIDEN festival ALPHEN Regenmantel Klassiek model met kraag en revers, om slagmanchetten en 2 steekzakjes. Met of zonder ceintuur te dragen. 4 kleuren. Maten 38-50 1e etage Tafelkleed zeer mooie kwaliteit machinaal Smyrna. In goud en rood. Ex tra voordelig. 2e etage Kinderserviesje voor kleine huis vrouwtjes. Leuk, 15 delig serviesje van plastic in vrolijke kleuren. Ze zijn er uren zoet mee! 4e etage Zeem mooie kwaliteit met groot vochtopne- mend vermogen. Grote maat, 52x54 cm. 3e etage Japonstof met crêpe-effect in liefst 16 voorjaars geuren. Soepel val lend en kreukherstel- lend. 140 cm. breed, per meter Damesporte- monnaie Originele Porto Quick. Sorteert in één handomdraai dubbeltjes en kwar tjes. Echt rundleder in diverse kleuren. Parterre 6. Nylon dames nachthemd Vlot model. Kleuren rose en bleu. Maten S.M.L. Espresso kop en schotels wit aan binnen-en bruin aan buitenkant. Gemaakt van prima porselein. Stapel- baar! 3 stuks 4e etage Garderobekast met doelmatige hang- en Iegindeling. Op 4 zwenkwielen, dus gemakkelijk te verplaatsen. Maten 176 x 61 x 57 cm. j 2e etage Terlenka shirts in vele prachtige kleuren.Sterk in het dragen enna tuurlijk gemakkelijk te wassen. Prismakijker 8 x 40. Reflexvrije objectieven. Centra le instelling, aparte oogcorrectie. In le deren tas. Compleet Part. Aalmarkt Damespullovers Plissé gebreid, in de kwaliteit Polyester. 2 modellen: ronde hals of U-hals. 7 mo derne kleuren, w.o. wit Maten 36-50 95 8. Terlenka jongensjacks met capuchon of He- lanca boord en man chetten in contras terende kleur. 2 modellen, «o 75 6 jaar lo. 14 Jaar O KL 75 1e etage Electrische wekker ..Permachron". Met heldere zoemer. Re gelbaar volume, ge schikt voor 220 volt 1 jaar garantie. 90 Herenbadjas van sublieme kwa liteit badstof. Goed vochtopnemend. Di verse frisse kleur combinaties. Ideaal voor thuis en vacan tia. 50 Ie etage Traphekje blank gelakt Harmo nicamodel met rub beren zuignoppen. Ook geschikt om in deuropening te plaat sen. 1 meter breed. Borduurpakketje Leuke aanbieding voor borduur- enthousiasten: pak ketje met zwart/wit 6ilhouetop stramien. Compleet met lijst Molton dekens „Moltonyl", goedge keurd door de Ned. Vereniging van Huis vrouwen. 1 pers. 9q t25x180 2 i <200 'J 90 Herenpyama's van katoen of flaneL Flanel in 3 verschil lende streepdessins. Maten 48-58. Part. O 90 Breestr. O, hierop worden geen schriftelijke of telefonische bestellingen aangenomen 1 |jón«^eer«l, oudtpAror Hoedjes van imitatie nerfleer. Vlotte modieuze mo dellen. opvouwbaar en goed afwasbaar. Er zijn 6 vrolijke voorjaarskleuren. Petroleumstel 1 pits. Onmisbaar in Uw keuken. Dege lijke kwaliteit 3 mo derne kleuren: rood. kerry, blauw. 3é etage Afro-teak boekenkast met vier ruime plan ken. Maar liefst 4* meter ruimte voor boeken. Afmeting 90x145x30 cm. Kindersandalets van wit of beige ie der. Vlot modelletje én bijzonder voor delig in prijs! Maten 18-21 25 22-30 li 25 31-35 E 35 Japonnen van gebreide Terlen ka. U kunt kiezen uit 3 modellen, o.a. met kraag en revers. Charmante kleuren Groentemolen Overhanddoeken Zwaar vertint 3 bo- voor keuken of bad- dems. Ideaal voor kamer. In tal van fris- dieetpatienten en se dessins en met babyvoeding. diverse spreuken. Onderzetters van helder glas. Di verse modellen met verschillende motie ven. 12 stuks in luxe etuidoos verpakt. Damesblouses 2 modellen, beide met kant en stiksel garnering. Kwaliteit: Polyester (dus niet strijken). Kleuren rose, bleu, geel of wit. Bamboegordijn Bijzonder decoratief. Ideaal voor separatie in tienerkamer e.d. 180 cm. lang, 90 cm. breed. 2e etage Full Floor nylon tapijt Solide loopvlak en rubberen onderlaag. In goud, groen. rood. beige. 380cm. breed per meter Herensinglets en slips 100% katoen. Per fecte pasvorm en af werking. Maten 4-5 6-7. 2e etage 50 2liedji Part< Discofoon gramofoonplaten Sublieme stereo op namen, o.a. werken van Tchaikovky, Bruch, Chopin of in het populaire genre: feestmuziek, kinder liedjes e.d. 75 Lingerie batist voor het maken van nachthemden baby dolls, pyama's etc. In tal van frisse des sins en kleuren. 80 cm. breed, per meter. 55 1. Meubel- bekledingsstof zeer sterk moquette weefsel. In vele war me kleuren o.a. cog nac, goud, denne groen. oker. 130 cm. breed, per meter O 90 2a stage O. Lycra panty Slipmodel van be kend merk. Fraai af gewerkt met nylon kant. Goed corrige rend. Maten M.LXL Step-in eveneens van Lycra A 95 Parterre Aluminium folie onmisbaar in Uw keuken. Voor het be waren van vleeswa ren, brood, kaas e.d. Blijft langer'vers en smakelijk. Rol van 25 meter Part 25 Breestc JLm Naadloze nylons Suikerautomaat goed elastisch en van koper ver- perfecte pasvorm. Natuurlijk In de nieuwste modetin- ten! 20 en 30 denier. Maten 8* -11. 6 paar Parterre chroomd materiaal. Geeft steeds dejuis- te hoeveelheid sui ker. Nylon broekzakken IJzersterke kwaliteit. Gemakkelijk in te naaien. In wit en grijs. 3e etage 0.fl

Leidse Courant | 1968 | | pagina 16