Willy Dobbe, nieuwe t.v.-omroepster, vindt werken voor de camera erg leuk SaficiclieSoii^cmt Vergeten door de KR0'nu bij NTS Holland op zijn snelst anders dan andere Toon in kleur bij Mies in de stoel PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT VRIJDAG 16 FEBRUARI 1968 Billijk en uitvoerbaar lasten, die voor de jonge generatie voort vloeien uit gemeenschapstaken dienst plicht in de eerste plaats!) in even redige mate verdeeld zullen worden. Daarom hebben we in principe geen bezwaar tegen een vorm van verplichte gemeenschapsarbeid voor meisjes; daar om vinden we dat de gewone dienst plichtige op kosten van de belasting betaler een redelijke financiële vergoe ding behoort te krijgen. Daarom vinden we ook, dat nu het aantal voor werke lijke militaire dienst opgeroepen jonge mannen daalt, de verplichtingen, die voortvloeien uit bijvoorbeeld de Be scherming Bevolking op buitengewoon dienstplichtigen moeten worden gelegd. Ook al zullen afgezwaaide dienstplich tigen en „vrijwilligers" van de strijd krachten in eerste aanleg vermoedelijk meer bruikbaar zijn. I\AAROM z ijn we natuurlijk blij met het antwoord van de minister-presi dent op vragen van Kamerlid Fiévez inzake deze kwestie. De K.V.P.-afgevaardigde had vragen gesteld over het inschakelen van voor militaire dienst goedgekeurde, maar van werkelijke dienst vrijgestelde dienst plichtigen in het kader van de civiele verdediging. De heer De Jong heeft dezer dagen geantwoord, dat het inderdaad in de bedoeling ligt om bij de Bescherming Bevolking zo weinig mogelijk gewoon dienstplichtigen in te schakelen en zo veel mogelijk buitengewoon dienstplich tigen. Jammer genoeg wordt do praktijk var het goede voornemen afhankelijk gesteld van het tempo waarin buitengewoon dienstplichtigen ter beschikking komen en van de capaciteit van het opleidings- materiaal. Bovendien wordt geleidelijk heid bij het afvoeren van reeds inge schakelde gewoon dienstplichtigen bij de noodwacht noodzakelijk geacht, wil de paraatheid van de B. B. niet ernstig in gevaar worden gebracht. IJET laatste bezwaar steunt op een juist argument. De beide andere aan gevoerde bezwaren kunnen bij een goed beleid van de overheid snel worden op gevangen. Immers, buitengewoon dienstplichtigen komen niet alleen ter beschikking, maar zijn er reeds. En de capaciteit van het opleidingsapparaat moet zeker op- korte termijn uitgebreid kunnen worden, nu de gewone strijdkrachten hun kader en zelfs een deel van hun specialisten moeten gaan afdanken. Via omscholing zal op dit terrein het nodige gedaan kunnen worden. Daarom lijkt ons de verdeling van lasten niet alleen hoogst redelijk, maar zelfs op korte termijn uitvoerbaar. (Vervólg van de voorpagina) Furieus In de twaalfde rit, vlak na Eriksen, kwam Magne Thomassen aan de start tegen de zwakke Engelsman David Bo- dington. Thomassen ging net als Erik- sen furieus van start. Hg bleef voort durend op gelijke hoogte met Eriksen, moest in de voorlaatste ronde 0,6 sec prijsgeven en toen was het duidelijk, dat hjj niet zou slagen. De Noorse accountant bleef zelfs nog achter zijn landgenoot al was het verschil slechts 0,1 sec. Nog was Nederland niet zeker van goud en zilver. Jan Bols, geen specifieke 1500 m-rijder, kwam snelheid te kort. Na een valse start en een uitgestelde start, toen een helikopter te veel decibels produceerde, begon de Hoogeveener wel snel (27,0 voor de eerste 300 meter), maar later verzwakte hij en kwam uit op 2.07,8, goed voor de 16e plaats. Allengs groeide 'de zekerheid, dat Nederland niet meer van de eerste en tweede plaats verdrongen zou worden. Bjoern Tveter faalde (2.05,2), Ants Antson kwam er niet aan te pas (2.07,2), evenals zijn landgenoot Valeri Kaplan. Peter Nottet verbeterde wel zijn persoonlijke record tot 2.06,3 (negende) maar was geen serieuze bedreiging en ook Svein Stiansen (2.05,5) slaagde niet. In totaal kwamen achttien rijders onder het oude olympische record. 1. en olymp. kampioen (gouden medaille) i Kee* Verkerk 3.03.4 (olympisch record); 2. Ard Schenk (zilveren medaille) en Ivar Erik sen (Noorw) 2.05.0; 4. Magne Thomassen (Noorw) 2 05.1; 5. Bjoern Tveter (Noorw) en Jonny HoeglLn (Zwe) 2.05.2; 7. Svein Erik - - - - Matoesevltsj (Rusl) (Zwe) 2.07.0; Nottet 2.06.3; 10. Oerjan Sand- Antson (Rusl) 2.0; Valeri Kaplan (Rusl) e Wurster (VS) 2.06.4 (Flnl) 2.07.9; 19. 21. Goer an Claessen Marine Lavaas (Zwe) 2.10.1; Bombarde (VS) 2.11 2.12.2; 28. John Tipper (GB) 2.12.4; 29. Glorgi Ivankal (Hong) 2J2.6; 30. Tadao Ishlata (Jap) 2 127; 31. Keien: Suzuki (J.ip) 2.131; .2. Gian- carlo Gloder (It) 2.13.2; 33. Ello Locatellt at) 2.13.3: 34. Renato de Rlva (It) en Roger Capan (VS) 2.13.6: 3G. Michel Tc-hpenier (Fr) 2.13.7; 37. Frangols Perrenoud (Fr) 2.14.0; 38. Guldo Gillarduzl (It) 2.14.2; 39. Otmar Brau- necker (Oost) 2.14.4; 40. Masakl Suzuki (Jap). Mutsuhlko Maeda (Jap) en Hermann Strutz (Oost) 2.14.8; 43. Geoffrey Stockdail (GB) 2.15.6; 44. Erich Korbel (Oost) 2.15.7; 45. Mlhalo (Can) 2.16.oT?7. Hans' Ru'dt Wldmer (Zwlts)" 48. Franz Krlenbuhl (Zwits) 2.16.3: 49. Luv- .sank Dashnjam (Mong) en Collln Coates (Austr) 2.16.7; 51. Il-Whan Lee (Korea) 2.17.5; 32. Bujln Jalba (Mong) 2.18.0; 53. David Bodlngton (GB) 2.19.1. Kroon premier Ned. Antillen WILLEMSTAD (ANP) Bij landsbe- sluit van 13 februari is met ingang van 15 februari aan dr. E. Jonckheer op de meest eervolle wijze ontslag verleend als minister, onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten door hem den lande bewezen. Bij landsbesluit van 13 februari is met ingang van 14 februari dr. E. Jonck heer benoemd tot gevolmachtigd minis ter van de Nederlandse Antillen in Ne derland. (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM „Weet u waar ik woon? Aan het einde van de Ceintuur baan. het laatste nieuwe huis voor de rijksstraatweg Amsterdam-Amers- foort", aldus de 24-jarige Willy Dobbe, de nieuwste tv-omrocpster van de NTS. In de prachtig aangelegde buitenwijk van dc Goolse tuinstad hadden wij haar ouderlijke woning spoedig gevon den. Haar moeder, mevrouw Dobbe, opende de voordeur en kondigde aan. Haar dochter had inmiddels haar zitkamer „op orde" gebracht vooi eerste bezoek van een journalist. Toen zij half november bij de NTS als tv- omroepster werd aangenomen, had zij de persdienst verzocht om voorlopig de journalisten op 'n afstandje te hou den. Ook voor haar was het televisie werk een avontuur en ze wilde eerst zeker zijn van zichzelf alvorens in de publiciteit te treden. Willy Dobbe wordt in Hilversum door de kenners in de televisiewereld erg telegeniek en 'n geboren gastvrouw genoemd. Ze kleedt zich erg eer dig, maar met de smaak van eer boren Parisienne. Haar kamer, eei weel van een domein voor een jonge vrouw, verraadt haar voorkeur vc antiek en kostelijke kleurcombinaties. Een ongecompliceerd kapsel, we nauwelijks een kam aan te pas lijkt te hoéven komen omlijst haar open ge zicht met de vriendelijke donkere Nadat ze de thee had ingeschonken vertelt Willy Dobbe, dat ze tot haar twaalfde jaar in haar geboortestad Amsterdam heeft gewoond. Daarna verhuisde ze met haar ouders Bussum, waar ze het einddiploma m.m.s. behaalde. Vervolgens bezocht zij de zomercursus op een Zwitsers in ternaat in Moufertile bij Lausanne, oir haar talen bij te werken. In de frisdrank Teruggekeerd in het vaderland be haalde zij de diploma's schoonheids specialiste a. en b. te Amsterdam. In middels vond zij gelegenheid om op de in de RAI gehouden beurzen te fun geren als free-lancegastvrouw voo kende firma's. Tijdens de horecabeurs kwam zij in contact met de directie 'n frisdrankenindustrie. Men bood haar aan als gastvrouwe van dit bedrijf in dienst te treden. Het was job voor halve dagen en zij kweet zich zo goed van haar taak, dat zij rig jaar mei directiesecretaresse werd. Zo werd een part-timeverbin tenis toch een full-timejob. Maar Wil ly Dobbe houdt niet zo erg van eer vaste administratieve taak. Ze prefe reert een ambulante werkkring er toen de echtgenoot van de voormalige KRO-omroepster Hannie Lips, haar attent maakte op het feit, dat de NTS een nieuwe tv-omroepster zocht, be sloot zij te solliciteren. KRO verzuimde kans Twee jaar geleden toen Hannie Lips de KRO verliet, had zij bij deze roep al een test afgelegd, maar daar na nimmer een antwoord ontvangen, Als men haar thans op de beeldbuis zonder moeite deze functie voor de NTS ziet uitoefenen, vraagt men zich (ADVERTENTIE) 1 caballero constante kwaliteit af of men-bij de KRO de screentest wel ooit serieus heeft bekeken. In elk geval had men bij de NTS een betere feeling, want Willy Dobbe kreeg dezelfde week een uitnodiging voor een stemproef van Cor van Leeu wen, de echtgenoot van tv-omroepster Jetta van Leeuwen. Na de stemproef gingen er overigens nog zeven n den voorbij alvorens Willy Dobbe een uitgebreide cameratest werd opge roepen, samen met nog een tiental andere meisjes. Aangezien ze in die tussentijd al een volledige dagtaak in de frisdrank had, en ergo niets te verliezen, ging ze onbezwaard en der een spoor van nervositeit naï Vitusstudio. Hier trof ze' haar coi renten met prachtige kapsels en kleed in modieuze cocktailjaponnetjes aan. Zelf had ze een kam door het haar gehaald, zich nauwelijks opge maakt en een simpele, maar goed ge sneden japon aangetrokken. De screentest was verre van eenvoudig en de meisjes moesten, zowel in Nederlands als in de moderne talen enkele programma's aankondigen. Ook hun improvisatievermogen werd op de proef gesteld. Plotseling vroeg mer aan de dames: „Stel dat de zender uit valt, wat zegt u dan tegen de kij kers?" Vrijwel allen putten zich uit in de meest hoffelijke verontschuldigin gen, maar Willy Dobbe schudde haar hoofd en zei niets. Op de vraag waar om niet, klonk het logische antwoord: „Als de zender uitvalt is er beeld noch geluid. Pas als deze storing is opgehe ven kan ik mijn verontschuldigingen aanbieden" Enfin, u begrijpt het, Wil ly Dobbe slaagde met glans. proviseren, omdat de verbindingen uit blijven of het programma iets uitloopt. De spanning van de eerste dagen is er Spanning is eraf Sinds tweeëneenhalve maand doet ze haar televisiewerk met het grootste plezier. Wat haar het meeste opvalt is de vriendelijkheid en behulpzaamheid, waarmee ze in de presentatiestudio door cameramensen, belichters en tech nici wordt tegemoet getreden. „Ze doen hun uiterste best om een mooi plaatje van me te maken. Nee, ik heb mezelf nog nimmer op tv bezig gezien. Ik vind het omroepen voor de tv erg leuk. Nu kan ik tegelijkertijd mijn functie van gastvrouw in Bunnik blijven uitoefe nen en ik vind, dat deze taken wonder wel bij elkaar passen. Bovendien is het zo gemakkelijk dat ik in Bussum woon, zodat ik binnen vijf minuten na afloop van de uitzending weer thuis ben. De laatste dagen heb ik het wel drukker dan anders door de vele uitzendingen van de Olympische Winterspelen in Grenoble. Vaak moet je dan op het laatste moment je aankondigingen im- Toneelspeeleter en TV-actrlce Pleunle Touw 25 STUKS (tJO-EEN UUREN0 PRODUKT Winterspelen op t.v. VANAVOND Nederland 1 18.0018.40 Samenvatting reportage 1500 m heren. 20.2020.35 Filmoverzicht (kleur). Nederland 2 19.2519.35 Nederlands pro gramma. 22.4523.15 Report, kunst rijden heren (kleur). MORGEN Nederland 1 8.00—13.00 Report. 10.000 m schaatsenrijden heren, die indien nodig wordt voortgezet van 14.30 tot plm. 15.45 uur; Geen glamourgirl Willy Dobbe verzorgt in de studio zelf haar make-up, hetgeen haar als ge diplomeerd schoonheidsspecialiste uit stekend af gaat. Ze gedraagt zich onbe vangen, maar toch net genoeg gereser veerd om al te opdringerige avances af te weren. Ze is niet verloofd en heeft 'n grote kennissenkring. Toch zoekt ze de gezelligheid het liefste thuis. Kortom Willy Dobbe is precies het tegenover gestelde van een glamour-girl uit de televisiewereld. Voor ons is zij het type van een mooie en charmante gastvrouwe in de ware zin des woords. Bij de grote receptie ter gelegenheid van 't afscheid van de heer J. W. Reu- gelink als programmacommissaris van de NTS heeft zij dat nog eens overdui delijk bewezen. Toen maakte de NTS- fotograaf ook het ongedwongen plaatje dat wij hier nevenstaand afdrukken. Oorspronkelijk Nederlandse tv-spelen van wat langere adem zijn betrekke lijk zeldzaam. Alle reden dus om extra-aandacht te kijken naar jaargetijden" van Lissy Sara May, in opdracht van de NCRV geschreven gisteravond uitgezonden. Het bleek stuk dat bepaalde kwaliteiten bepaald niet ontzegd kon worden, maar dat het als geheel toch niet haalde. De schrijfster laat er twee heel sub tiele gegevens in elkaar vloeien: het begin van puberteit en groeiend i derschap. Zij paste de moeilijke tech niek in flash-backs toe en deed dat vrij trefzeker. Maar het stuk wa „leeg" voor 70 minuten tijdsduur. Dat vroeg te veel van regisseur Stefan Fel- zenthal, die een teveel aan „stil spel" te verwerken kreeg en bovendien te vaak en te lang met foto's werkte, een nogal ondramatisch tv-middel. Daarbij maakte hij onvoldoende dui delijk dat het gehele spel, vooral in de flash-backs, een gedachtenprojectie vai de hoofdpersoon betekende. De onge- ongenuanceerdheid, waarmee bij bij voorbeeld de ouders uitbeeldde, pas te in die opzet. Maar hij had, bijvoor beeld door andere lichtinstellingen, het gedachte van die scenes moeten duiden. Die hoofdpersoon, in feite een dubbel rol, werd heel knap gemaakt door Si- mone Rooskens. Een prestatie on een 30- én een 13-jarige zo te kunnen maken. Oók knap: het genuanceerde spel van Henri Carcin, Nederlands ac teur die nagenoeg alleen in Frankrijk werkt. Nadeel daarvan was een licht accent; enorm voordeel was een tv- hoofdrol te zien van iemand die vooi ons helemaal „nieuw" was. En Lissy Sara May? Beslist veel ta lent! Eigenlijk zou zij nóg een op dracht verdienen. Om in heel nauw* samenwerking met een bekwaam t.v.- regisseur nóg een kans te krijgen tot het schrijven van het helemaal bevre digende tv-spel waartoe wij haar zeker in staat achten. „Grenoble" bracht weer voortreffelijke dingen op het scherm. Natuurlijk voor eerst de prachtige prestaties van Ver kerk en Nottet. Maar óók voortreffe lijk was Bob Spaaks gesprek mer Car- rei Geyssen, waarin het domme flict van de w;at onbekookte schaats- meisjes met hun trainer de beste ter wereld! tot wét normalere pro porties werd teruggebracht. Op „D" hebben we met veel interesse gekeken naar „KP. 2". programma over kunst en psychiatrie. Er werd gediscussieerd over kunstuitingen, die geestelijk gestoorden in het kader een therapie-programma leveren. Boei end was de bijdrage van George Lam- pe, die ongeveer stelde dat het schep pingsproces bij kunstenaars en geeste lijk gestoorden ongeveer gelijkelijk ver loopt met dien verstande dat wat voor de gestoorde therapie is voor de kun stenaars datgene is om die therapie niet nodig te hebben. Daar kwam het ongeveer op neer en we vonden het een boeiende gedachte. Omdat het inder daad zó is. dat vooi* kunst iets onbe stemds nodig is dat boven 2x2=4 uit gaat. Met het programma „Mies-en-scène dat de VARA vanavond op de beeld buis brengt, zijn twee bijzondere din j gen aan de hand. In de eerste plaat: zal het programma in kleur wordeijt uitgezonden. In de itweede plaats is, i tegenstelling tot de gewoonte om c naam van de stoelfiguur tot het laai ste ogenblik geheim te houden, di naam van deze figuur nu reeds bekend e one-man-show-man Toon Hermans. Hi zal de tien vragen van Mies Bouwmarf' beantwoorden, een zaak die, af op zijn uitlatingen in een ander tele-l" visieprogramma, niet tot zijn meest ge 11 liefde bezigheden behoort. In Mies-en-scène verder natuurlij!1! mensen, dingen en gebeurtenissen gisteren, vandaag en morgen. (van-l avond 21.50-22.50 Nederland 1). Tv-uitzending Vietnam Geen stappen van presidium Tweede Kamer (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het presidium van Tweede Kanier is vanmorgen in zyi bespreking over de weergave van hef Vietnamdebat door de NTS tot de eon clusle gekomen, dat er geen taak vooi het presidium ligt. om tegen deze uit zending te protesteren. Politieke par tijen die bezwaren hebben dienen zelf standig hun bezwaren bij de NTS ken baar te maken, indien ze daar behoeftef' aan hebben. Zoals bekend kwamen de bezwaren tegen de bewuste uitzending van voriga< week van de zijde van K.V.P. en A.R.P" Men vond het een kwalijke zaak da^-i wel de aanvallen van socialisten (Deig Uyl en Nederhorst) tegen het regerings-r) beleid op het scherm waren gekomen^ maar dat de kijkers de interventie var^i fractieleider Biesheuvel van de A.R. tei\.| gunste van minister Luns niet te zier^, hadden gekregen. Het ging op dat mo-j,. ment om de kern van de zaak: namelijk of minister Luns al dan niet bij de Ame-L rikaanse regering had aangedrongen op^., het stopzetten van de bombardementen^ op Noord-Vietnam. T De N.T.S. heeft beweerd dat men op!1 een gegeven ogenblik geen tijd meeit! had om deze interventie van mr. Bies-| heuvel op te nemen in de samenvatting van de N.T.S. L Radioprogramma politieke zaker luziekprogrammi hoorspel. TROS: 22.00 Met andere woorder indelijkse opinierubriek. 22.30 Nieuw: All-In: gevarieerd progra dachte: Intelligentie en intelligentie-quol lezing. 18.30 Hee: een programma voor on- volwassenen. 19.00 Jazz-rondo. 19.20 De Ne derlander van morgfen: lezing. 19.30 Nieuws. Criterium: kunst nader beschouwd. De grijze Eros, hoorspel. VARA: 21.00 o: Nederlands Blazersensemble; klas sextet: klassieke muziek.' 22.40 Actuali- i. 22.50 Reportage Olympische Winter- Licht pl aten progra mma. 23.55- iziek. 18.35 Tips oor het verkeer. 18.40 Lichte i rieuws, weerbericht en radiokroniek, imusementsmuziek. 20.00 Harmonie- en aremuziek. 20.30 Amusementsprograr ZATERDAG HILVERSUM I (402 m) NCRV; 7.00 (gr). 7.30 Nieuws. 7.32 •reo: Klassiek blaas- wljde muziek. 8.30 Nieuws.' 8.32 Voor de' huis- 9.15 Muzaïek: gevarieerd muziekpro gramma en kunstkroniek (9.35 Waterstan- "00 Nieuws. 11.02 Leren leven met de ie, lezing 11.17 Solistenkamer; muzl- iaggesprek. KRO: 12.00 Country and Western Express (gr grenzen: een rubriek over missie en zending. lchtlng: Christian Scler nru: 13.15 VUef les. Hlro17.00 Engelse educatie ^11 (298 m) - VARA: 'EPERLAND I (STER- reclameuitzendingen om 18.55, 19.03, 19.56 ci 20.16) NTS: 18.00 uur: Olymp. Winterspelen 18.50 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort VARA: 19.06 uur: Fenclub, tienerprogramma NTS: 20.00 uur: Journaal 20.20 t _r: Olymp. Winterspelen (kleurentelevisie) VARA: 20.35 uur: Achter het nieuws, actualiteitenrubriek 21.00 uur: De Forsyte Sage. tv-serie 21.50 uur: Mies-en-scène, (kleurentelevisie) 22.50 uur: Uitgerekend, consumentenprogr. NTS: 22.55 uur: Tweede journaal 23.00 uur: Sluiting !ÜterERLAND 11 Televisie morgen (STER reclameuitzendingen 18.55 cn 20.16) NTS: 18.50 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.03 uur: Weekjournaal voor gehoorgestoorden 19.25 uur: Olymp. Winterspelen 19.35 uur: Open oog, informaties 20.00 uur: Journaal KRO: 20.20 uur: School voor clowns, poppenfilm (kleuren televisie) 20.35 uur: Gertrud Stranitzki, tv-serie 21.00 uur: Brandpunt, actualiteitenrubriek 21.50 uur: Bonanza, tv-serie (kleurentelevisie) NTS: 22.40 uur: Olymp. Winterspelen (kleurentelevisie) 23.10 uur: Tweede journaal 23.15 uur: Sluiting NEDERLAND I NTS: 8.00 uur: Olymp. Winterspelen 13.00 uur: Sluiting TELEAC: 13.30 uur: Automatisering 14.00 uur: Mens in de ruimte 14.40 uur: Russisc' e les 15.10 uur: Sluiting AVRO: 16.00 uur: Journaal 16.01 uur: Spelevaren 16.10 uur: Ed en Ebbeltje 16.45 uur: De Monkees, tv-serie (kleurentelevisie) 17.10 uur: Techniek, je vriend of je vijand 17.30 uur: Sluiting ttsch strijdlied 13.10 VARA-' tueel sportnieuws. 13.00 'arts. 13.15 Tijd voor Radio Jazz Magazine. NRU: de Mammoetwet Uw kind?, lezing. 15.10 De tijd waarin wij leven, lezing. HILVERSUM III (240 i KRO: 9.00 Nil programma. (10.00 en 11.00 Nieuws.) NRU: Nieuws. 12.01 Chansons. NCRV: 13.00 iws. 13.02 Ramblers Radio Reprises Zuidzee-serenade. 14.00 Nieuws. 14.02 llenerama: programma voor tieners en is. 15.00 Nieuws. 18.03 Halte; program- HILVERSUM I NCRV: 21.00—22.00 uur: Dialoog, luisterspel TROS: 22.40—23.55 uur: All-in, musements- programma RADIO HEDENAVOND HILVERSUM II VARA: 21.00—22.30 uur: Het Nederlands Blazersensemble 23.00—23.55 uur: De vrijdagavond-draai Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 7.00, 7.30. 3.00, 8.30, 12.30. 18.30. 22.3., 23.55 HILVERSUM II: 7.00. 8.00. 11.00, 13.00. 16.00. 18.00, 19.30, 22.30. 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 lntigers. 16.36 Strictly country .«Uiugeri. iO.JO Stncuy C< style: country and western muziek. Nieuws. 16.02 Actualiteiten. 16.07 Licht pla- tenprogramma. 17.00 Nieuws. 17.02-18.00 Hier en mi- wekelijkse sportshow mededelingen. programmaoverzicht en SOS- berlchten voor de schippers. 12.48 Griekse F"^'ek- 12 51 Lichte muziek. 12.55 Buiten lands persoverzicht. 13.00 Nieuws en weer bericht 13.15 Radiomatinee. (14.00 en 15.0(1 Nieuws). 17.00 Nieuws, weerbericht en mede- JMlTlKn 17.10 Noord 2uW.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2