„Sanctus Augustinus" tijdelijk op Hooigracht POSITIE, GEZAG, BEKWAAMHEID, ORGANISATIE, SUCCES Hondenshow en hondenparade in Stadsgehoorzaal te Leiden Veertig jaar dienstbaarheid onder de melaatsen van Birma Drinkwatertarieven in Zuid-Holland BEGROTING ZUID-HOLLAND VOOR WEGENAANLEG VERHOOGD 'i' /oor tuimel bij Voorschoten en rijwielpad Alphen—N ieuwkoop Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol- "Jand hebben Provinciale Staten een wij- Iging van de begroting doen toeko- L waarin zyn verwerkt de onbestede 'gedeelten van de op de kapitaaldienst jij 967 geraamde kredieten van de in dat in uitvoering genomen werken, dan waarvoor reeds eerder verplichtin- waren aangegaan. Zo is de post aanleg en verbetering ecundaire wegen, oorspronkelijk ge- aamd op bijna 36 miljoen, verhoogd een bedrag van f2.851.000,—. On- het bedrag van de verhoging zijn nder meer begrepen 875.000,voor i iet maken van een tunnel bij het land- oed Ter Horst onder Voorschoten, teD Miljoenenorde uit Rusland voor de LA.F. Te Moskou heeft de N.V. Leidsche Ap- tmtenfabriek een contract ondertekend ar de levering naar Rusland van een to*tal complete afvulinstallatles voor .J b pharmaceutische industrie. 11 Deze opdracht werd ontvangen in }jj kwcurrentie met buitenlandse aanble- Ingen. Op grond van de technische kwalitei- v Ni en hoedanigheden van de aangebo- :i en machines werd van Russische zyde e voorkeur gegeven aan de door de i.V. Leidsche Apparatenfabriek aange- ln| loden instailaties hoven die van de l»ui- l' lenlandse concurrenten. Deze opdracht ten bedrage van enkele '"miljoenen guldens zal eind 1968 worden willfgeleverd, zo heeft het bedryf in een ™|communiqué meegedeeld. LEIDSE DUINWATERMIJ. JTRH00GT TARIEF Met ingang van 1 januari j.l. heeft t Leidse Duinwatermaatschappij voor et gehele verzorgingsgebied, met uit- indering van Oegstgeest, een tariefs- erhoging ingevoerd. Deze komt voor e gewone verbruiker neer op een erhoging van 3.-, nl. van 12.- tot 15.-. behoeve van de aanleg van weg 16bis, die van Den Haag naar LeideD langs de spoorbaan is geprojecteerd. De post aanleg rijwielpaden, oorspron kelijk begroot op f 1.666.432,21 werd verhoogd met f 775.000.ten behoeve van de aanleg van rijwielpad nr. lopende van Alphen aan den Rijn i Nieuwkoop. De koopjesjacht is weer begon nen! In alle vroegte trokken de genen die iets bijzonders hadden gezien voor de bekende ONGE LOOFLIJK LAGE PRIJS erop uit; vaak gewapend met klap- stoel, om zo de allereerste te zijn, Want als je een koopje wilt, moei je er erg vroeg bij zijn. Plat gedrukte koude neuzen - tegen ruiten - belemmerden de laat komers het uit- en inzicht. Pand omgedoopt tot Hooimijt De r.-k. studentenvereniging „Sanc- tus Augustinus" heeft gisteren het tij delijk onderkomen aan de Hooigracht 69 betrokken. In dit gebouw, een ge meentelijk eigendom, waar tot voor kort een afdeling van het Huisvestingbureau was ondergebracht, zullen de katholie ke studenten de herbouw en restauratie van hun „Eigen Huis" aan het Rapen burg afwachten. Naar de praeses van „Augustinus", de heer H. M. O. Eikel hof ons mededeelde, zal de vereniging slechts een periode van zes k zeven maanden gebruik maken van het pand aan de Hooigracht, dat gisteren bij de ingebruikname de naam „Hooimyt" kreeg. In "die tyd zal de verbouw van het „Eigen Huis" gereed moeten zijn. De werkzaamheden zullen over circa twee weken door de fa. Burgy begon nen worden. De verbouw, die voorziet in een totale herindeling en restauratie van het Interieur sedert 1917, toen „Augustinus" zyn intrek nam op het Rapenburg is er eigenlijk niets ingrij pends gedaan aan het pand gaat naar raming f480.000,kosten. Van dit bedrag is door de studenten een bedrag van f 44.000,bijeengebracht met verschillende acties. De koffie-actie bracht tot nu toe f7000,op; de werk weken van de eerstejaars resulteerden in een bedrag van f22.000, terwijl van de aangeschreven bedrijven ruim hon derd positieve reacties binnen kwamen tot een totaal van f15.000,—. GEEN KAPEL EN MENSA In de verbouw van Augustinus ls niet, zoals oorspronkelijk was gepland, een kapel, en een mensa opgenomen. Ook in de toekomst zullen de leden van Sanctus Augustinus buitenshuis blij ven kerken en eten. Voor kerkelijke plechtigheden geniet men thans gast vrijheid In de Doopsgezine kerk aan de Pieterskerkstraat, doch men verwacht, dat men over een jaar voor de kerke lijke plechtigheden en gebeurtenissen terecht kan in de Lodewijkskerk. Be sprekingen daarover zijn al reeds gaan de. De verbouw van het „Eigen Huis" voorziet wel in een vergroting van het open Btudentencafé. De grote zaal op de benedenverdieping zal daarvoor ge heel beschikbaar komen. Op de eerste verdieping wordt o.m. een lunchruimte gecreëerd, de tweede verdieping komt geheel beschikbaar voor de disputen van de vereniging, terwijl de zolder dienstbaar wordt gemaakt voor cultu rele activiteiten: toneelzaal en atelier voor schilderen en boetseren. 15e LUSTRUM De planning van het werk is er op gericht dat „Augustinus" in september voor de komst van de eerstejaars, weer over Is naar het vernieuwde ..Eigen Huis". Op de Hooigracht, in „de Hooi myt" ls, hoe gelukkig het bestuur zich ook pryst over het aanbod van de ge meente Lelden, namelijk geen ruimte voor een meer massaal verenigingsleven en grote manifestaties. Om die reden zal het 15e lustrum in mei dan ook grotendeels buiten de deur, waarschyn- lijk In „Den Burcht" en In Schevenin- gen worden gevierd. De ingebruikname van het tjfdeiyic huis werd feesteiyk omlijst' met een „Dik-ln it la France" en een boeren koolmaaltijd. DE LEIDSE COURANT REEKS INSLUIPINGEN BREIDT ZICH UIT VANNACHT TWEE INBRAKEN IN ZOETERWOUDE Drie jongelui gesignaleerd Twee Zoeterwoudse families hebben vandaag In de vroege ochtenduren be zoek gehad van lieden, wier Inhraakpo- gingen Indentiek waren aan die van de insluipingen welke de laatste veertien dagen o.a. in Stompwijk en Zoeterwoude Hoge Iiijruiyk zijn gepleegd. Bij de fami lie C. van Leeuwen aan de Schenkelweg van het huis binnen. Uit de .et vyf gulden. In de Jan van Banningslraat hoorde mevrouw Hoogeveen geluid aan de ach- terzyde van de woning. Ook hier waren de bezoekers door een bovenlicht naar binnen gekomen. Mevrouw Hoogeveen, die het bovenlicht open zag staan, be gon luid te roepen, waarop de dieven het hazenpad kozen zonder iets mee te nemen. Mevrouw Hoogeveen kon een glimp opvangen van haar „bezoekers": het waren drie jongelui van rond de 18 jaar. Een speurhond, die later op hun I spoor werd gezet, leidde de politie naar j de Zuidbuurtseweg, waar een auto moet hebben gestaan. Hier hield het spoor op. BENOEMINGEN AAN LEIDSE UNIVERSITEIT By onderscheiden besluiten van Cura toren der Leidse Universiteit zijn be noemd: dra. J. R. Bruijn, wetenschappelijk medewerker in tijdeiyke dienst by de fa culteit der Letteren (zeegeschiedenis), met ingang van 1 november 1967 in vaste dienst; I drs. J. van Heijst, voor het tijdvak van 1 juli 1966 tot 1 juli 1968 tot weten- I schappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de faculteit der Letteren eco nomische geschiedenis j mr. M. M. Mendel, wetenschappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de fa culteit der Rechtsgeleerdheid (handels recht en sociaal-economisch privaat recht), met ingang van 1 mei 1967 tot wetenschappelijk medewerker le klasse in vaste dienst; dr. P. P. V. van Moorsel, voor het tijd vak van 1 oktober 1967 tot 1 oktober 1968 tot wetenschappeiyk medewerker le klasse in tijdelijke dienst bij de facul teit der Letteren (kunstgeschiedenis); ir. T. L. Oei. wetenschappeiyk mede werker le klasse in tijdelijke dienst bij de Biofysica, met ingang van 1 november 1967 in vaste dienst; mej. dr. P. S. J. Schure, met Ingang van 1 september 1963 tot wetenschap pelijk medewerker le klasse in vaste dienst by de Farmacie; mevr. C. J. Simonson, Msc., voor het tijdvak van 14 november 1987 tot 14 no vember 1968 tot wetenschappeiyk ambte naar in tydelijke dienst bij de Werk groep Kosmische Straling; drs. H. Stamhuis, voor het tijdvak van 1 november 1967 tot 1 november 1968 tot wetenschappelijk medewerker in tijde lijke dienst bij de Algemene Psychodia gnostiek; mej. dr. K. P. Versteeg, wetenschappe lijk ambtenaar In tijdelijke dienst btj de Theoretische Organische Chemie, voor het tydvak van 1 September 1967 tot 1 september 1968 tot wetenschappelijk medewerker le klasse by de Fysische Chemie Hl; dr. A. P. Zuur, met ingang van 1 no vember 1963 tot wetenschappelijk hoofd medewerker in vaste dienst bij de Anor ganische Chemie (Algemeen). >3 Ziehier de waarden, welke bij hét voorspellen van de toekomfst door mid del van speelkaarten, aan Klaveren worden toegekend. Natuurlijk hechten wij daar geen enkele geloof aan; toch is het aardig te weten, dat de com binatie van Ruiten en Klaveren moet wijzen op succesvolle zaken, gelde lijke transacties en verhoging van welstand. Het is dan ook beslist niet nodig daarover de kaarten te raadplegen. Een abonnement op DE LEIDSE COURANT geeft zeker succes in zaken. De advertentiepagina's garanderen gelde lijk voordeel aan koper en verkoper. De uitgebreide nieuwsvoorziening geeft een inzicht, van wat er In de we reld gebeurt. Met een keur van artikelen van uiterst bekwame medewei»- kers staat De Leidse Courant aan de spits! Als „ouverture" 's maandags de gretig gelezen sportkrant; 's zaterdags ons wekelijks byvoegsel „Finale". Voor Iedere nieuwe abonnee, die U op deze voortreffelijke krant aanbrengt, ontvangt U 2 spellen Leidse Courant speelkaarten. Zend nog heden onderstaande bon in! BON Ondergetekende Straat: Woonplaats: geeft als nieuwe abonnee op: Straat: Woonplaats: wenst te betalen: x) per week 1,04 x) per maand 4,45 x) per kwartaal ƒ13,35 x) Doorhalen, wat niet verlangd wordt. Zondag a.s. organiseert de Kynolo- genvereniging „Rijnland" weer haar jaarlijkse Clubmatch. Het wedstrijd element zit in het feit, dat de deel nemende liefhebbers van rashonden hun best zullen doen om de door hen gefokte of opgefokte honden in een zo perfect mogelijke conditie te tonen aan de keurmeesters. Deze laatst en beoordelen tegelijkertijd in hoever de voorgeleide hond het ideale beeld van het betreffende ras, omschreven in internationaal erkende raspunten, be nadert. Zij geven via de microfoon hun oordeel en de motivering van de plaatsingen. Een en ander is niet slechts van belang voor de deelnemers, immers de bezoekers zien tegelijkertijd een grote verscheidenheid van hondenras sen en horen tevens tal van wetens waardigheden omtrent die rassen, variërend in grootte, beharing, kleur- patroon en last but not least: in ka rakter. Naast de „zwaargewichten" als de Sint-Bemardshond, New Foundlanders, Leonbergse hond en Hovawart zullen ook de miniatuurtjes als Toy- en Dwergpoedeltjes, dc Lhasa Apso, Petit Brabancon en Griffon BruxelloLs hun beste kleine beentjes vóór zetten. Naast een gevariëerde groep Terriers komt er een rijk gesorteerde groep Jachthonden en Herdershonden, als- ZOETERWOUDE H.R. INTERNATIONALE BIDWEEK Evenals vorig jaar wordt er ook nu ter opening van de internationale bid week door de gezamenlijke kerken van Zoeterwoude en Leiderdorp hedenavond een openingsbijeenkomst gehouden waar aan ook door de Meerburg-parochie wordt deelgenomen. Werd deze bijeen komst verleden jaar gehouden in onze parochiekerk, nu zal deze plaats vinden in de Scheppingskerk aan het Burcht pad nabij de Laan van Ouderzorg te Leiderdorp. Deze byeenkomst wordt ge houden in samenwerking met de Her vormde en Gereformeerde gemeenten en de parochie van de Menswording te Lei derdorp. Aanvang van deze bijeenkomst is 19.30 uur. KAARTEN BIJ MEERBURG Hedenavond 8 uur zal in de kantine van Voetbalvereniging Meerburg een kaart avond worden gehouden waar de leden- klaverjasser* en Introducé'* daarvan weer van harte welkom ijjn. Er wordt mede enige Siberian Huskies, juist met lauweren beladen teruggekeerd van internationale slede-hond-wedstrij den in Zwitserland. De Clubmatch belooft wederom hèt kynologisch evenement van het jaar te worden voor Leiden en omgeving. Speciaal hondenliefhebbers, die wat meer over hun lievelingsras willen leren öf liefhebbers, die eerstdaags een hond als kameraad ONTMOETINGEN ZUSTER MARIA VAN ST.-VINCENTIUS UIT HOOGMADE „Eén keer vind ik genoeg". Zus ter Maria van St. Vincentius schudt met een zekere beslist heid het nog stevig wit inge- kapte hoofd. Zij wil eigenlijk niet meer in de krant staan; dat is niet nodig, denkt ze en zegt het ook ronduit. Toen wij vorige week even bij haar op bezoek waren in dat statige patriciërs huis aan de Nieuwe Herengracht in Amsterdam, waar 26 leden van de congregatie Francisca nessen Missionarissen van Ma ria (Franciscaines de Marie he ten de zusters feitelijk) hun kerkelijke en huiselijke plichten in alle bescheidenheid vervul len, voelden wij meteen, dat het gevleugelde en prikkelende be grip „publiciteit" op deze kloos terlingen niet die indruk maakt die het buiten de muren van dit huis wekt. En wij schamen ons niet, als journalist te beken nen, dat wij deze argeloosheid bewonderen en er een beetje afgunstig op zijn. Levenswerk afgesloten met drie weken vakantie Zonder enig succes hebben wQ zuster Maria erop gewezen, dat dageiyks in de kranten kolommen worden gevuld met verhalen en foto's van mensen, die heel wat minder wapenfeiten in hun blazoen hebben staan dan deze kleine vrouw, die „alleen maar" deed wat haar roeping en oversten van haar vroegen en duizenden mijlen ver ergens ln Birma veertig jaar lang mens was met de melaatsen en toen deze ontzagwekkende periode afsloot met 24 dagen vakantie. Ze wimpelde alle argumenten weg omdat ze liever zichzelf wil blijven. „Misschien vertel ik nog wel eens wat als lk weer weg ga. Maar beloven doe lk niets, want belofte maakt schuld". Van zuster Maria van St. Vincen tius zelf zyn wij in de stilte van de barokke spreekkamer, by het „tasje" koffie van zuster-portier, dus niet veel wyzer geworden. Haar „perso nalia" (een futiel woord als boven schrift b(j haar Immense car rière als dienares van God en van de mensen) hebben wij uit andere bron: van lieden die beseffen, dat zuster Maria's levenswerk meer dan nor maal was. Zij stond op een plaats, die slechts weinigen durven in te nemen. werd Jacoba Borst in Hoogmade geboren. Op 18 september 1927 ging zy op last van haar overheid in Rome als zuster Maria van St. Vincentius onder een veelzeggend patronaat naar de melaatsen ln Birma. Ze ontving daar meteen een klap: een jaar ziekte en moeheid. Sindsdien is zij nooit ziek meer geweest, ofschoon zij dageiyks honderden melaatsen ver pleegde. Drie jaar later kreeg zy in Mandalay. een grote stad met enkele honderdduizenden inwoners, de lei ding over de hospitaalkeuken. Daar verbleef zy ook tydens de laatste wereldoorlog. De Japanners lieten de zusters ongemoeid. Kennis making met het strydgewoel bleef züster Maria bespaard. Allleen de communisten hebben haar en do me- de-zusterB parten gespeeld. Twee Jaar geleden kwam dit regiem naar Man dalay en de zusters moesten weg naar Rangoon, Blrma's metropool. In Rangoon kreeg zuster Maria na vier decennia uit Rome het verzoek, naar Nederland terug te keren. Op 19 oktober van het vorig jaar reisde zy af en bereikte via Teheran en Ro me (waar zy ruim drie weken on gekende vakantie genoot) de thuis haven. Voor een religieus kan een thuishaven maar zeer tydeiyk zyn. Maria van St. Vincentius weet niet wat „Rome" wellicht nog voor haar in het vat heeft. In november bezocht zy, als een stukje verleden, haar geboorteplaats. Iedereen weet er van te vertellen. „Ze waren er allemaal nog", zei zus ter Maria ons. „nee, ik vond er niet veel veranderd". maanden opgenomen in de kloos- teriyke beslotenheid van nummer 103 aan de drukke Nieuwe Herengracht, op de rand van de voormalige Joden buurt. waar de, nieuwe LJ-tunnel on der en boven de grond naderby kruipt en zich rakelings langs de eenzame, kale achtergevel van de Mozes en Aëron afbuigt. „Vroeger spraken de zusters hier veel Frans, er waren toen veel buitenlandse bij". De „tas" koffie is dus niet vreemd. Maar de zusters in hun witte habijt met zwarte sluier buitenshuis, een enclave in de religieuze moderne tijd, zijn nu bijna ge heel vernederlandst. Zuster Ma ria is na veertig jaar tropenzon en melaatsenzorg thans een van hen. Een half uur per dag bidt zij in de kapel bij het H. Sacra ment en daarna zijn er heel wat huishoudelijke zaken te behar tigen. Het huls herbergt nog steeds een „pension voor dames" (vóór de vernieuwing werd er ook veel geborduurd op kerke lijke paramenten). Deze dames zijn meisjes, die van heinde en ver naar de grote stad komen en bij de Franciscaines hun eer ste opvang vinden. Ze hadden het slechter kunnen treffen. Zo Is er ook in Amsterdam werk genoeg voor Jacoba Borst uit Hoogmade, die als Maria van St. Vincentius haar leven In liefde voor haar naasten sleet en nu doet alsof er niets ge beurd is. T.P. PROMOTIES LEIDSE UNIVERSITEIT twaalf, terwijl om ongeveer vijf uur de beste hond van de Clubmatch ge-1 kozen zal zijn. In de loop van de mid- dag zal er een Parade plaats vinden hun gezin I van honden, die op binnen- en bniten- Aan de Leidse Universiteit promo- willen kiezen, zullen volop kunnen landse tentoonstellingen de hoogstel veerde de heer J. P. D. W. Payens, genieten. prijzen behaald hebben. j leraar V.H.M.O., tot doctor in de wis- De keuringen beginnen om half 1 kunde en natuurwetenschappen op 'n Omschryving van de gezinstypen: Echtpaar zonder kinderen, wonende in een 3-kamer- wonig plus keuken (de keuken bij de meeste bedryven met kamertarief als afzonderhjke kamer), gezamen lijke oppervlakte 65m2. 4 tappunten (keukenkraan, douche, closet, vaste wastafel), huur ƒ1.000,per jaar. waterverbruik 60 m3 per jaar; Gemeente Alphen aan de Rijn water- en lichtbedryven van de gemeente). (Grondslag afhanke lijk van de capaciteit van de wa termeter. plus staffeltarief Gas- en watervoorzieningsbedrijf voor de Bloembollenstreek (Hil- legom. Lisse en Sassenheim). (Grondslag: het aantal vertrek ken met toebehoren voor sani taire installaties, enz.) Gemeente Bodegraven (gemeen- lelyk Waterbedrijf). (Grondslag: het aantal vertrekken, met toe slagen voor aanitaire installaties. 2. Echtpaar met 2 klnddren, wonende ln een 4-kamer- woning plus keuken, gezameniyke oppervlakte 85 m2, 4 tappunten (als onder 1), huur ƒ1.2000,per jaar, waterverbruik 100 m3 per Jaar; 3. Echtpaar met 5 kinderen, wonende in een 6-kamer- wonlng plus keuken, gezameniyke oppervlakte 120 m2, 6 tappunten (keukenkraan, douche, closet, 2 vaste wastafels en afzonderiyke tappunt ten behoeve van de gezinswas), huur ƒ1.500,per jaar, waterverbruik, 160 m3 per jaar. Gemeente Katwyk (Gemeente- bedryven). (Grondalag: vaatrechl plus metertarief). N. V. Leidsche Duinwatermaat- schappij (Leiden, Oegatgeest. Valkenburg), (grondalag: vast recht plus metertarief Gemeenten Noordwyk, Voorhout en Noordwykerhout. (Gemeente lijk Waterbedrijf van Noordwijk). Grondalag: vastrecht plus meer voudig metertarief). Gemeente Rynaburg Gemeente lijk Waeastoedrttf). lOramMag ƒ31,80 ƒ45,- - ƒ64,81 36.— 40,— 48- ,26.40 „37,60 „54,40 13,50 48.50 71. huurwaarde volgens de Wet op de personele belasting). Drinkwatervoorzlenlngsbedrijf voor de Ryn-Gouwestreek (Alke- made, Boskoop, Hazerawoude, Koudekerk a.d. Ryn, Leiderdorp, Leimulden, Rijnsaterwoude, Wad- dinxveen, Woubrugge en Zoeter woude). (Grondslag: vastrecht plus metertarief Stichting Drinkwaterleiding: De Tien Gemeenten (10 gemeenten in het midden van de provincie), f Grondslag: vastrecht plus me tertarief). Drinkwaterleiding De Vlletstreek (Ryswijk, Voorburg. Leldschen- dam). (Grondslag: abonnements tarief). Gemeente Voorschoten (Gemeen- teiyk Waterbedryf). (Grondslag: huurwaarde volgens de Wet op de personele belasting). Gemeente Warmond (Gemeente WaterleidingbedrijfGrondalag: garantierecht plus metertarief en meterhuur). Gemeente Wassenaar (Gemeen- teiyk Waterbedrijf). (Grondslag: vastrecht plus metertarief). 50 50.— 68,— .31,20 „48.— „75,— 49,20 49,20 58,80 29,40 47,40 64,40 21,60 39,60 61,20 proefschrift, getiteld „A Monograph of the Genus Barrimtonia (Lecythlda- ceae)". Promotor was prof. dr. C. G. G. J. van Steenis. De heer Payens werd geboren te Amsterdam en woont thans te Rijswijk (Z.H.). "Êveneens promoveerde de heer B. Donkers tot doctor in de geneeskunde op een proefschrift, getiteld „Een ana tomisch onderzoek van pulmonalis- atresie, mede in verband met de col laterale bloed voorziening van de lon gen". Promotor was prof, dr. J. Dank- meijer. De heer Donker» is als arte- assistent verbonden aan het Anato misch r Embryologisch Laboratorium van de Leidse Universiteit en is mo menteel in dienst als reserve-off icier- arts. Hij werd geboren te Djakarta en woont thans te Leiden. Het proef schrift beschrijft een onderzoek van de anatomie bij veertig hart-longen- preparaten met een aangeboren af sluiting in de longslagader, door mid del van achtereenvolgens 'n röntgeno- logisch onderzoek, macroscopisch pre pareren en microscopisch onderzoek. De vorm van de afsluiting, de aan wezigheid van begeleidende aangebo ren afwijkingen aan het hart, de grote vaten, of elders in het lichaam, en de combinaties van bepaalde afwijkingen in verband met de bereikte leeftijden werden bestudeerd. Daarnaast werd speciale aandacht besteed aan de bloed voorziening van de longen via andere, zogenaamde collaterale arte- rieën, die uit het systeem van de grote bloedsomloop ontspringen. Een en an der is van belang voor de diagnostiek en de eventuele chrirurgische behan deling van de afwijkingen. De gevon den beelden maken het mogelijk be paalde facetten betreffende de mo gelijke oorzaken en het tijdstip van ontstaan van de afwijking nader te preciseren. ZOETERWOUDE KAARTAVOND P. I. T. '54 Morgen, vrydag 19 Januari organi seert PIT '54 een kaartavond in het Don Boscohuia. Aanvang 20,00 uur. Een leder la van harte welkom. Ongetwijfeld zal er veel animo zyn op deze door de sym pathieke, levenskrachtige tafeltennis vereniging te houden kaartavond. D# bijzondere hoofdprijs is er zeker niet te versmaden.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3