ZON &SN EEUW ZON&ZON&ZON co LEIOEN ALPHEN s Vacantie voor U en voor UI Voor U die nog steeds de wintersport prefereert en voor U die Juist nu de voorkeur geeft aan zomerse temperaturen. Voor zonaanbldders In besneeuwde bergen en zonaanbldders aan zonnige stranden (de Canartsche eilanden b.v.) heeft V D nu reeds een uitgelezen collectie vacantiekleding. Damesjack. Terlenka Jack met .Borg"- voering. Bijzonder geschikt voor lang» gezellige wandelingen door het winter land. De grove ritsen In contrasterend» kleuren als modisch accent. In 4 nieuw» tinten w.o. kerry, azalea. Maten 38/44. ie etage 49.75 Warme trui In een grove Engelse brei- steek. Amerikaanse mouwinzet. Aanslui tende ronde halslijn. 100% scheerwol In 5 kleuren o.a. mosgroen, camel en rood. 34.50 Hierbij een skipantalon van elastisch Helanca. De pasvorm en de afwerking zijn fantastisch. 4 kleuren o.ff. groen, camelzwart. Vanaf 29.75 Noorse sokken. Onmisbaar bij Uw uit rusting voor de bergen. Per paar 3.50 Parterre Ski-uitrusting. Voor winterzonaanbidders een sportieve, modieuze en degelijk warme ski-uitrusting. Damessklpantalon met tunnelvoetje Helanca-wol combinatie. Kleurenbeige, bruin, bordeaux, marine, bottfe en zwart. Maten 38/48 24.75 Pullover. Royale pullover met de favoriete kabelsteek en aansluitende halslijn. 100!o zuiver scheerwol.Kleuren: rood, groen, aqua, kerry en bleu, Maten 38/44. 24.75 Ie etage Wanten. Vederlicht In 2 kleuren. .De bovenhand en duim in nylon, onderhand wit vinyl. Geheel gewatteerd. Boord met strookje wit bont afgezet. Diverse kleuren combinaties. Veiligheidshaakj» voorkomt zoekraken. 7.50 Maillots. Extra zware kwaliteitih4kleuren: zwart, marine en 2 kleuren beige. 3.95 Parterre Pullover. Volgens de laatste mode hierbij een wollen pullover met ronde hals en 2 contrasterende kleuratrepen In boord en taille. Misty coloursbleu, groen en steenrood. Maten S.M.L. 27.50 Alleen verkoop V D- Ie' etage Herenpantalon. Voor de man met het sportieve karakter een nouveauté in gentleroyl Diagonaal verwerkte pantalon met brede 6uède riem en horizontale zakken. 44.75 Sportieve combinatie. Ideaal om lange wandelingen In de sneeuw te maken. Een flatterende cape met kofferrits, uit gevoerd In Lalne des Pyrénées. Modieus, warm en warm van kleur o.a. oranje, groen en vanzelfsprekend bruin. 59.- Corduroy pantalon, met ronde heuppaa. Kleuren: groen, blauw, rood, bruin en beige. Maten 34/42. 19.75 Cape. Nederlandse mode op buiten landse stranden. Badstof cape als nou veauté in een fantasiedessin. Wit fond met groen en gele motleven. 45.- 1e etage Badstof japon. Als het Iets killer wordt Is de badstof japon een uitkomst Mo dieuze details als ritssluiting, laagge plaatste ceintuur en col zijn erg belangrijk. Het materiaal Is met fraaie, kleurige motieven bedrukt. Maten 38/44. 36.75 Badbroek. Voor de sportieve man een badbroek "Trunk" model met brede elastische ceintuur. 24.75 After-swim pakje. Na een verfrissende duik, heerlijk luieren In dit efter-swlm pakje met pijpjes. Hooggesloten model met col-officier. L&nge mouw of mouwloos. Strepen in diverse kleurencombinatie». Lange mouw 45.- Zonder mouw 39.75 Badpakje. Voor zonaanbldders met va cantie in tropische oorden. Zeer apart badpakje met diep V-vormlg rugdecolleté, met 2 contrasterende blezen afgewerkt Bacaroniweefael (Helanca) 39.75 Ie etage Badtas. 18.90 Beauty-case. 15.90 Toillettas met rits. 7.50 Modieus bad stofdessin. Minl-kinl. Toonaangevend model I Geeft volop gelegenheid om U door de zon te laten "bruinen". Bacaronl kwaliteit In 'horizontale cotelé. 29.75 2 dellg bad- costume. 34.75 1 dellg badcostume. 39.75 In zonnige tinten leverbaar. Badstof ankiets. Voor dames en heren. In diverse kleuren. Zeer soepele kwaliteit. Parterre 2.50 Samsonite koffer. Een koffer waar méér In kanl Omdat U hem zo gemakkelijk vol pakt Geen verloren ruimte. Een ideale vacantlekoffer In diverse modellen en prijzen. Somsonlte beauty-case» en di plomaten-documentenkoffer». Parterre Breestraat

Leidse Courant | 1967 | | pagina 10