S>egddAe(Soil/K»/nt Maigretdé hoofdschotel I televisie vanavond van weekeindelijk t.v.-menu Gerard PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 DECEMBER 1967 Van Bogaers tot Schut 11TAT voor accentverschillen er ook liggen tussen het beleid van het ka- bint-Cals en het regeringsprogram-De Jong, de twee hebben gemeen dat ze met hun plan tot invoeging van een soort van huurbelasting op grote weerstand gestoten zijn. Dat heeft niets met radicale of conser vatieve politiek te maken, want tegen het plan-Bogaers zouden ongetwijfeld nog fellere protesten en dus een sterker verzet in de Kamer gerezen rijn als te gen het minder grove voorstel van mi nister Schut. Duidelijk is in elk geval geworden dat de overheid nog steeds niet erin geslaagd is de bewoners van huizen die in de sector „sociale bouw" wonen, ervan te overtuigen dat er een relatie behoort te bestaan tussen inkomen en gesubsidieer de huur en dat diezelfde overheid tevens geen middel gevonden heeft om met een plan te komen waarvan de Tweede Ka- wil aanvaarden dat het aan rede lijke bezwaren zoveel mogelijk tegemoet CR valt natuurlijk niets tegen in te brengen, wanneer een verdere ver betering van het plan-Bogaers-Schut nog enig uitstel behoeft. Maar wel willen we op dit moment wijzen op ernstige bezwaren tegen twee oplossingen die gesuggereerd werden als alternatief voor de huurbelasting: een verdere algemene huurverhoging en een algemene belastingverhoging. Volgens sommige snel-denkende Co- lumbusscn zou de doorstroming, die minister Schut met zijn plan mede be oogt, sneller en beter door verdere huur verhogingen bevorderd worden. Dit is een aperte drogreden, die bovendien andere oogmerken van de huurbelasting buiten beschouwing laat. Daarnaast zou een algemene belasting verhoging die. als de huurbelasting weg valt, nodig is om het gat in de begroting te dekken, een kwalijke zaak zijn, om dat dan anderen moeten betalen voor het financiële gerief van burgers, die gebruik maken van overheidssubsidie (dus belastinggeld) zonder daar objectief gezien aanspraak op te kunnen maken. HET is, van Bogaers tot Schut, intussen al een ware lijdensweg geworden. Maar voorkomen moet toch wel worden dat de kwestie onopgelost blijft. Verdere verbeteringen? Ja! Afstel? Zonder Willems en Ruygers DE ironie van het lot wil, dat in het socialistisch partijorgaan Opinie de openlijke betuiging van spijt over het wegstemmen van Geert Ruygers en Joan Willems als P.v.d.A.-beatuurders ge schreven werd door mr. Burger, een po liticus die ook wel eens op een nette maar duidelijke manier van het vóór plan naar de aohtergrond in de Party van de Arbeid werd gedrukt. Mr. Burger doet veel moeite om te betogen dat in zijn partij het kiezen van een katholiek „omdat hij katholiek Is" uit de oude doos la. Maar hij con cludeert dan toch maar da» het con gres van zijn partij onverstandig heeft gehandeld omdat het een feit is, „dat er nog steeds in Nederland alleszins onder scheiden levenssferen bestaan en dat het moeilijk is daarin werkelijk entree te hebben zonder de levenssfeer als het ware met de moedermelk te hebben In gezogen We geloven dat mr. Burger gelijk heeft met zün uitspraak .dat het elfde P.v.d.A.-congres de kansen daarop niet vergroot heeft. Ondanks Tans op de voorzittersstoel. Diens gelonk naar Nieuw Links aan trouwens best onbewust en onbedoeld tot oe aftocht van Willems en Ruy gers, hebben bygedragen. Voor ABC geen geslaagd debuut EEN mislukt debuut van de Algemene Begrotingscommissie van de Tweede Kamer (in de wandeling A.B.C. geheten) heeft het parlement woensdag een droef debat en een verloren middag bezorgd. Nadat de Kamer het verzoek van de commissie om voor dit jaar van haar taak te worden ontheven, had verworpen, heeft de commissie gedaan wat ze ook ineens had kunnen doen: de moties en amendementen samenvatten en consta teren dat er dit jaar met die wijzigings voorstellen niets te beginnen valt. Het betwiste verzoek om ontheffing van haar taak had de A.B.C. deze week schriftelijk vastgelegd in een verslag aan de Kamer. Toen werd tevens bevestigd dat het een verzoek was van de kleinst mogelijke meerderheid van de commis sie. Met andere woorden: de grootst mogelijke minderheid had wel iets meer willen doen dan op de plaats halt te houden. In de kranten is fel' geschreden dat het met die kleinst mogelijke meer derheid en grootst mogelijke minderheid een kwestie met complicaties betrof. Een deel van de regeringsmeerderheid was namelijk naar de minderheid van de A.B.C. overgestapt, terwijl D '66 zich naast andere regeringsgroepjes bij de meerderheid schaarde. En het was met name de K.V.P. waar men toch wel enige bedenkingen heeft gemaakt tegen het standpunt van de meerderheid in de commissie. Over de oorzaken van de impasse kunnen we kort zijn. Formeel was de commissie inderdaad tot een ander resultaat gekomen dan men bij haar instelling had verwacht. In de eerste plaats heeft de Tweede Kamer zelf voor dit iaar de bewegingsvrijheid van de A.B.C. beperkt. Ten tweede blijkt, dat bij de begrotingsbehandeling in de com missies op één na geen enkele motie of geen enkel amendement een meerder heid had gekregen, terwijl de éne uit zondering alleen maar een verschuiving binnen de uitgaven van hetzelfde depar tement betrof. De A.B.C. had dus geen gelegenheid om het éne amendement belangrijker te vinden dan het andere, of een oordeel uit te spreken over voor gestelde wijzigingen in het dekkingsplan. Minder formeel en meer politiek is na tuurlijk de omstandigheid, dat het bij vrijwel alle afgewezen moties en amen dementen gegaan is om nadere uitwer king van kritiek die van de zijde van de oppositie bij de algemene beschou wingen reeds naar voren weid gebracht en daar aan het kortste eind heeft moe ten trekken. Waar is dus de opmerking van de kleinst mogelijke meerderheid, dat het om voorstellen gaat die in de vaste com missies met ruime meerderheid werden afgewezen, zodat de kans minimaal is dat nader beraad in de A.B.C. nog tot nieuwe gezichtspunten zou hebben ge leid. In het algemeen immers worden de discussies in de vaste commissie ge voerd na behoorlijk overleg in de frac ties en zeker in overleg met de „zware jongens", die in de A.B.C. zitting hebben genomen. Toch voelden ook wij iets voor het betoojf'van de grootst mogelijke minder heid en in het bijzonder van die groep hieruit die vond dat ook in de A.B.C. een minderheid gelegenheid moet krijgen om haar mening te zeggen. Het kan immers altijd gebeuren, dat een optel som van afgewezen moties en amende menten in zijn totaal aanleiding geeft tot een nader commentaar. Zelfs van de zijde van de A.B.C. in haar geheel, menen Bovendien is ook waar, dat het niet bij voorbaat zinloos is om over zo'n optelsom nog eens van gedachten te wisselen met de regering. In het onder havige geval zal de uitkomst inderdaad nihil zijn, maar los van dit concrete resultaat (hoe nihil ook) zit men nu met de omstandigheid van het scheppen van een precedent. Wanneer bij voorbaat gesteld wordt, dat de A.B.C. een editie in klein formaat van de algemene beschouwingen is, moet men haar maar weer afschaffen'. Wie eerlijk hoopt dat ze, waar mogelijk, con creet werk gaat verrichten met bereid heid van oppositie en regeringsmeerder heid om samen regeringsplannen te cor rigeren, moet men bij de eerste de beste gelegenheid het sein tot vertrekken geven, omdat de oppositie toch in de minderheid is. REGEN of geen REUEN DE BILT. Tussen een depressie botten Rusland en een gebied van hoge luchtdruk op de oceaan wordt al enkele dagen een noord westelijke stroming in stand ge houden, waarbij koude lucht over de Noordzee naar ons land wordt gevoerd. Hierin komen veel sneeuwbuien tot ontwikkeling, Lichte tot matige vorst waar vooral de kust het meest last van heeft. Storingen, die met de noordwestelijke stroming mee van Engeland en de Noordzee naar het zuiden worden gevoerd, kunnen daarbij tijdelijk de sneeuwbuien doen toenemen. In het binnenland zijn echter ook opklaringen mogelijk, waarbij de temperaturen in de nacht en ochtend tot waarden van min vijf sn mitt neven kunnen dalen. In ie middag stijgen de tempera turen op de meeste plaatsen weer tot om het vriespunt. iondag: son: 8.36—J6.t9; maan: 13.1,91.89; hoogw. Schev.: 9.58, «.it. Maandag: zon: 8.3716.89; maan: 13.591.39; hoogw. Schev.: 11.05, «M«. Het nieuwe KRO-programma Scaia- varléété is een soort variant op Flste. Met dien verstande dat het zich in tegenstelling tot Piste niet in de circus-, maar In de theatersfeer afspeelt. Jam mer dat regisseur Fred Rombouts diit in zijn heelden extra wilde benadruk ken: hy plaatste ons namelük op de achterste rh, waardoor we heel authen tiek overigens, van wat op het podium gebeurde vaak net zo weinig konden z.len als van de alergoedkoopste plaats lil een variétéétheatcr af. We hopen dat hij dat grapje bij de vol gende Scalauitzendingen niet zal voort zetten. Ook bij de zaalreportage kan de kijker namelijk eerste rang zitten, zon der dat dit afbreuk hoeft te doen aan de sfeer van een voorstelling-met publiek. De ..nummers" van deze, eerste Scala waren van redelijke tot zéér goede kwaliteit. Onder de iaatsten gingen Sem N ij veen en Benny Behr voorop. Eerder: Waauwü en Telixer. I»e KRO pakt dit seizoen goed uit voor heel jon ge, jeugdige en haast-volwassen kükers. Die laatste groepen worden met Waauwü goed bediend. Met Telixer ook hoe langer hoe meer, al getuigt het niet van kracht om zon uitzending grotendeels te laten ophangen aan de populaire Wlm de Ble. presentator van een jongerenprogramma van collega- omroep VARA. Mies en Scène begon met een eerste gast Bep van Klaveren die een uiterst beminnelijk ruwe-bolster-blanke- pit-karakter tentoon spreidde. Wat ema kwam viel allemaal een beetje tegen op de man ln de ongemakkelijke stoel na. Dat was Hilversums burgemeester Boot, blank van bolster zowel als van pit, en hééél beminnelijk. Kostelijk was het Valente-Melodle-slot met de aardigste cast-roll die maar te bedenken was. vr De hoofdschotel van het weekeindelijk televisiemenu is ongetwijfeld de nieuwe aflevering uit de „Maigret"- serie, getiteld "Maigret en het meisje voor dag en nacht", naar de oorspronkelijke roman „Félice est la' van Georges Simenon. Met dit t.v.-spel is een belangrijk deel van de zondagavond gevuld. Zater dag is het „brökkenwerk' en wedijveren Ronnie Tober op „twee" en Rien van Nuenen op „een" om de belangstelling. Abbott en Costello Sinds enige weken zijn Abbott en Costello vaste gasten op het Nederlandse t.v.-scherm. Zaterdagmiddag om 16.20 uur beleven zij een groot aantal perikelen, ontstaan door het te veel betaald hebben van belasting. A C hebben eigenlijk de rol willen overnemen van Laurel en Hardy, maar zijn daar niet in geslaagd. Zij bezaten niet het ontwapenende en technisch geraffineerde van het komiekenduo uit het tijdperk van de stomme film. Hun produkten na 1940 zo'n veertig films, zaten qua verhaal en technisch dikwijls beroerd in elkaar. Desalniettemin zijn zij er toch in geslaagd bioscoopbezoekers over de gehele wereld te doen schaterlachen. En dat Is toch ook wel wat waard. Swiep en Bromsnor Om zeven over zeven zaterdagavond een nieuwe aflevering van de avonturen van Swicbertje. Deze serie, die nog een grote populariteit geniet, is qua verhaal en qua tekst zeker de mindere van „Ja zuster, nee zuster", maar door het doldwaze gedoe van Joop Doderer elke keer weer de moeite van het aankeken waard. Minimusical Iedere zaterdagavond in dit seizoen, als de N.C.R.V. het eerste net bezetten mag, kunnen de kijkers een zogenaamde „minimusical" op het scherm zien. Deze „mini's" zijn samenvattingen uit bekende, avondvullende musicals. Omdat het om financiële redenen voor de N.C.R.V. niet mogelijk was een complete produktie te vervaardigen, heeft men getracht de t.v.-rechten te verkrygen voor een „uittreksel". Men kan dan uit de musical de vijf beste liedjes horen. Om de gehele geschiedenis begrijpelijk te maken, heeft de verteller, Paul Cammermans. een belangrijk aandeel in de produktie. Om 21.20 uur komt Pieter Goemans' bewerking van „Half a sixpence" op het scherm. Medewerkenden zgn Aart Staartjes. Patricia Paay, Henny May en Jaap Stobbe. NED. II: Man zonder hoofd Nederland II verleent gastvrijheid aan De Mounties, die nieuwe' avonturen beleven in „De man zonder hoofd"; aan Ronnie Tober. die zoals gebruikeiyk in dergeiyke shows, zelf zingt en een aantal gasten ontvangt en aan het verloofde stel uit Peyton Place. Zondag: Maigret Na zün mislukte vakantie aan de Normandische kust vals commissaris Maigret by zyn aankomst in Parijs weer midden in een moordzaak. Bij de ontraadseling van deze gruwelijke affaire wordt Maigret nogal dwars gezeten door de aanwezigheid van het bijzonder cigenwyze meisje Félice (Marja Ilabraken). De rol van commissaris Maigret wordt als altyd gespeeld door Jan Teulings, die van zün vrouw door Lies de Wind en de figuur van inspecteur Lapointc wordt vertolkt door Wies Andersen. Verder spelen mee Herman Lutgerink, Ilclla Faassen, Jos Knipscheer, Dlny Sprock, Fcrenc Schneiders, Peter Aryans, Jan Apon, Willem Faassen, Piet Röiner, Jaap Hoogstra, Jules Hamel, Will van Seist en vele anderen. Het stuk, dat zondagavond het Ned. 1-scherm van 20.30 tot 21.55 uur vult, werd ge dramatiseerd dobr Otlo DHk en geregisseerd door Eiiriert Kruidhof. Uniek centrum Het maandelqks „Signalement", dat direct op „Maigret" volgt, is gewijd aan een architect en zyn schepping. De architect is F. van Klingeren. het gebouw waar hy zijn bedoelingen tot dusver het meest volledig heeft kunnen realiseren, is het gemeenschapscentrum „De Meerpaal" in Dronten, een klein dorpje in het hart van de polder Oosteiyk-Flevoland. Dat centrum, eigenlijk meer een overdekt marktplein in de zin van de Griekse agora dan een gebouw, ligt niet alleen letterlijk op een voormalig kruispunt van wegen, het ligt ook, figuurlijk op een kruispunt tussen architectuur en stedebouwkunde. Nu werkt „De Meerpaal" als een magneet. Dronten is een begrip aan het worden bij jonge toneelregisseurs en cineasten, die hun enthousiasme niet onder stoelen of banken steken. Maurice Hulsman, de intendant van de Nederlandse Operastichting, heeft deze week De Meerpaal bezocht, samen met een van de leiders van het Holland Festival. Er zijn nu al. enkele weken na de opening, grote plannen in de maak om De Meerpaal met zijn unieke arenatheater by grote manifestaties te betrekken. NEDERLAND I (STER- reclameuitzendingen om 19.03, 19.56 en 20.16 uur) NTS: 18.55 uur: Pipo de clown 10.00 uur: Nieuws in het kort NCRV: 19.07 uur: Kop op Swiep, Hier en nu. actualiteitenrubriek 20.40 uur: Toppers van toen en nu, muziekprogramma 20.55 uur: Eerste man, tv-serie 21.20 uur: Musical-medley, muz. hoogtepunten NEDERLAND I TELE AC: 14.00 uur: Automatisering 14.30 uur: Polemologie 15.00 uur: Russische les NTS: 15.30 uur: Nieuws in het kort 15.31 uur: Monitor, familieprogr. 18.00 uur: Sluiting NTS: 18.55 uur: Pipo de clown CVK/IKOR: 19.00 uur: In die dagen, bijbel vertelling (kleuren-t.v.) 19.15 uur: Via Uppsala 21.45 i De stormridder, tv-serie (kleuren televisie) 22.10 uur: Een huis voor oma? tv-serie 22.45 uur: Evangelie NTS: 22.50 uur: Tweede journaal NCRV: 22.55 uur: Hier en nu extra, actualiteitenrubriek 23.30 uur: Sluiting NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen oi 20.16 en 22.15 uur) NTS: 18.55 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort NTS: 19.30 uur: 20.25 uur: Journaal VARA: 20.30 uur: Maigret en het meisje voor dag en nacht. 21.55 uur: Signalement, reportage NTS: 22.35 uur: Tweede journaal 22.40 uur: Sluiting NEDERLAND II NTS: 18.55 uur: Pipo de clown AVRO: 19.03 uur: Regiovizier, reportage NTS: 20.00 uur: Journaal AVRO: 20.20 uur: De Mounties, tv-serie 20.50 uur: De Ronnie Tober Show 21.20 uur: Televizier. actualiteitenrubriek 21.50 uur: Peyton Place, tv-serie NTS: 22.20 uur: Tweede journaal 22.25 uur: Sluiting VPRO: 19.30 uur: Beestjes kijken NTS: 20.00 uur: Journaal VPRO: 20.05 uur: De oude draaidoos, filmprogramma 20.40 uur: Danzi Quintet, concert 21.05 uur: De ronde wereld van Frans Peeters, gesprek 21.25 uur: Cinema, filmprogr. NTS: 22.15 uur: Tweede journaal 2.15 uur: Sluiting Jan Teulings Maigreten Maria Habraken Félicein een wat intiememaar denkelijk ook wel moeilijke scene uit „Maigret en het meisje voor dag en nacht", dat zondagavond op het scherm komt. uur via Nederland II uitzendt, worden fragmenten getoond uit films van Tom Mix („Son of the Golden West" en „De razende ruiter"en William S. Hart („Tumbleweeds"), twee acteurs, die vooral bekend zijn geworden door hun cowboyrollen. Samenstelling en presentatie Simon van Collem. VARA} 20.45—22.10 uur: De naald in de hooi berg, luisterspel 23.05—23.55 uur: Bis, programma hoogtepunten HILVERSUM II KRO: 20.00-21.50 uur: In antwoord op uw schrijven, verzoekpla- 22.45-23.55 uur: Goal, muzikaal sportprogramma. RADIONIEUWS DIENST HILVERSUM I: 7.00-8.00-11.00-13.00- 16.00-18.00-19.30-22.30- 23.55. HILVERSUM II: 7.00-7.30-8.00-8.30-12.30- 18.30-22.30-23.55. HILVERSUM III: Elk heel v Voor zondagavond is o.m. ook een programma met het Danzi- kwintet opgenomen. Uitgevoerd wordt: kwintet nr. 3 in G van G. Cambini. Ilct kwintet, bestaande uit Piet Ho- ningh. klarinet; Brian Pollard, fagot: Adriaan van Wou denberg, hoorn; Koen van Slogteren. hobo en Frans Vester, dwarsfluit, speelt dit werk op authentieke instrumenten van het Haags Gemeentemuseum. (Ned. II, 20.40 uur.) De regie van dit programma heeft Lies Westenburg. Fraus Peeters, in polyester Onder de titel „De ronde wereld van Frans Peeters" komt hierna (21.05 uur). Een programma over het werk van de nu 42-jarige Frans Peeters, die behalve voor beeldhouwen zijni opleiding kreeg aan de Tllburgse academie. Frans Peeters is als beeldhouwer 'n autodidact. Zijn forse plastieken in gietijzer trokken steeds meer de aandacht en waren onder andere te zien op de tentoonstellingen „Beel beoogt beoogd beeld" (65) inde Eindhovense t.h. en „Coutour 1966" te Delft. Sinds een jaar werkt hij vrijwel uitsluitend in polyester. De manier waarop hg de eigenheid van dit materiaal artistiek verwerkt en de constructie van zyn plastieken zijn uniek voor ons land. Dit facet van zyn werk werd voor het eerst tentoongesteld op het gazon voor het hoofdgebouw van de t.h. in Eindhoven en later op de tentoonstelling „Plan Internationaal" en kortgeleden ln het Stedelijk Museum ln Amsterdam. HILVERSUM l| KRO: 9.00-10.00 uur: Eucharistieviering NRU: 14.30-17.00 uur: Langs de lijn, sportrep. KRO: 21.00-22.00 uur: Zondagavondtheater, luisterspel 22.45-23.55 uur: Audio, muzikale infor- HILVERSUM I AVRO: 12.00-13.C0 uur: Muzikaal onthaal NRU: 14.15-16.30 uur: Carmen, stereo-concerl AVRO: 20.30-21.20 uur: Rits, amusements programma 22.50-23.20 uur: Melodietjes en datjes, cabaret matie Radioprogramma muziek. 18.45 Verzoekplat iws, 18.35 Artistieke staalkaart. 20.15 actual., 19.06 Licht orkest. 19.11 19.30 Sjook: voor twintigers (plm. 20.00 onder- portage partijraad KVP), 20.00 HILVERSUM I: 8.00-9.45—13.00-17.50- 19.30-22.30-23.55 HILVERSUM II: 8.00-13.00-19.00-22.30- 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 (ADVERTENTIE) VOEDZAAM MAK». 7 V (ADVERTENTIE) soep...die Is pas lekker! it In tegenstelling tot de televisie heeft de radio wèl aandacht besteed aan de verjaardag van de Sint. De KRO had maar liefst vier kostbare xend- nren uitgetrokken voor de vervul ling van de wensen van een aantal hristeraars. Die wensen vartëeeden van het „In Manus Tuas" 'door de Schola Cantorum tot een telefoon gesprek met Gert en Hermien, eu van Toons „Galabal" via Jan de ('Iers' „Koossie van Tutte" tot hel „Ich bin ein Berliner" van John F. Kennedy. „Radio Klaas '67" zoals het programma was geheten, was in elk geval boeiend en gevarieerd genoeg om van acht tot twaalf aan te laten staan. Een heeriyke bij drage werd geleverd door Mies Bon man, aan wie een NUmeegs student Hen vragen mocht stellen, welke door Mies stuk voor stuk openhartig werden beantwoord. En vlak daar op was een gedeelte van het gesprek te beluisteren dat Mies met wyien bisschop Beckers ln de stoel voerde, vlak voor stfn dood. Ds KRO zal met dit programma tal van luiste raars asn zich hebben verplicht. De radio blijkt aen medium te zijn dat moet woeden har-ontdekt. Het is misschien nog niet eens zo'n gek idee om de buis eens een weekje op gedeeltelijk non-actief te stellen en bet oor eens te luisteren te leggen bij Hilversum I, II of III. Diepe bewondering en grote waardering voor de radiowerkers bij de om roepen, die ofschoon ze weten dat ze het toch tegen de buis moe ten afleggen stug doorgaan met het maken van programma's die de moeite van het beluisteren meer dan waard zijn. V Luisteraars die niet bang zyn om eens te horen hoe men de zaken in de radio tot op het merg ont leedt, kunnen terecht by program ma's als „I,oco", „Cursief" en „Ra kelings". Wat daarin wordt gezegd, zou hevig opzien en tal van inge zonden brieven baren, als er een tv-programma van gemaakt werd. it D« Radio sn tv-gids van de VARA heeft «sn nieuw Jasje aangekregen en tevens een andere naam. Het programmablad, dat nu kortweg VARA-gids heet. lijkt als twee drup pels water op de KRO-gids, zij het dan dat de lay-out er nadrukkelijk van verschilt. In deze gids staat ook een opmerking te lezen die gemaakt werd op een platenfeest in het mid den des lands: „Haar wimpers zijn nog langer dan haar rok". k Over ingezonden brieven: by de VARA zyn stapels reacties binnen gekomen op de uitzending van het lv-spel „Onder een dak" met de oude Jan Lemaire in de hoofdrol. „Een ouderwetse avond". „Het mooi ste dat we ooit gezien hebben". „Hnlde voor de prachtige uitzending'. „Prima beurt". „Prachtig stuk". En zovoorts, enzovoorts. it Uit Vrij Nederland nog deze: „De VARA heeft die fijne program ma's, daar ga ik altijd 'ns fgn For Sytv Nederl. radio-orkesten; VPRO: 12.00 Gevt progr., 12,27 Land- en tuinbouw. 12 kale aanwinsten, 12.50 Praatje, 13.00 Ontwikkelingshulp. Willem Frisokapel. 17.00 Ontmoeting met B,SK, HILVERSUM II (298) - KRO: 7.00 Nieuws, 7.15 Badinerle: Klass. platenprogr.. 8.30 Nws, Variant: radlosnelbuffet, 13.30 Gram.. 13.50 Schoolradio, 14.15 Operettemuziek. 15.00 Ge- reform. middagdienst; NRU: 15.30 Zoeklicht -j_ 17JM) Overheidsvoorlichting. v. d. Jeugd. 3.) NCRV: progr., 10.00 Nieuws. S: ial.. 13.07 Knalmuzlek, -Muziek en sport,15.00 Nieuws. 15.02 Swing- tlme, 16.00 Nieuws, 16.02 lORRRrrr...: platen- show, 17.00 Nieuws, actual., 17.07 tot 18.00 u. Verzoekje* voor scholen en scholieren.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 2