toneel „Sint-Nicolaas - vertrouwd adres 9e£cidóe(Soitfta/nt |T .v.-uitzending vanuit kasteel Radboud 5 december Televisie-Sint krijgt zakken vol tekeningen TELEVISIE VANAVOND anders dan andere PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT DONDERDAG 30 NOVEMBER 1967 Tijdstip voor beslissing nog niet geschikt NIEUWE argumenten die pleiten vóór een etembusakkoord, zijn de laatste tijd noch door de K.V.P.-radicalen aan gevoerd noch door belanghebbenden bui ten de Katholieke Volkspartij ontdekt. Daarom voelen we nog steeds niets voor enige resolutie die op de komende partij raadsvergadering zo'n akkoord als doel Een blik buiten de drie christen-demo- cratisohe partyen levert een gezichtsveld op, waar een stembusakkoord ook alleen maar de Indruk maakt van een mistige wolk. Goed, de Party van 'de Arbeid heeft zich uitgesproken vóór het lievelings denkbeeld van dra, Bogaers, maar in zyn hart vraagt zelfs deze oud-minister en stuwende radicaal zich waarschyniyk al af, hoe by een eventueel stembusakkoord over een jaar of twee de socialistische gesprekspartner gekleed zal zyn. D '66 is ook al geen bemoedigende noot. Wanneer de cyfers op basis waar van men in andere opzichten een sterke drang naar een radicale politiek consta teert war zfln, dan zyn er in de partij van de heren Gruyters en Van Mierlo byna even veel lieden die de V.V.D. qua coalitlepertner begeren als er voorstan ders zyn van samenwerking met de Par ty van de Arbeid. Een otembusakkoord op dit moment zou wel eens een heel kleine grootste ge mene deler kunnen opleveren, indien men tenminste overstapt van het stadium van vrijbiyvende leuzen naar dat van het harde zaken doen. MAAR ook het beeld binnen de drie christeiyke partijen weerspreekt een conclusie als zou het tijdstip voor een beslissing inzake het stembusakkoord al gekomen zijn. Helaas kan er nog niets concreets be kend gemaakt worden over de praktische resultaten in de gespreksgroep van ,,de achttien". Maar niemand van de by het gesprek betrokkenen heeft ervoor ge waarschuwd, dat het met het overleg tussen K.V.P., anti-revolutionairen en ohristeiyk-historiscJien dreigt mi» te gaan. De besprekingen bewegen zich naar van bevoegde zyde verluidt in een gunstige richting, maar niemand durft te gaan forceren. Waarvoor iets te zeg gen valt, wanneer men de indruk heeft dat geforceerde pogingen eerder schaden dan baten. Uit de al eerder vermelde cyfers van de Branópuntenquête kunnen de leden van de ..groep van achttien" trouwens afleiden dat partijleden van A.R., Ck.U. en K.V.P. in meerderheid als eerste bijdrage tot een beter politiek bestel beschouwen het tot stand brengen van een zo hecht mogelijke programme- ti8ohe eenheid der christen-democraten ln Nederland. En waar nu, mede onder druk van de radicalen (wat niet ontkend mag en be hoeft te worden), meer en meer die een heid in het teken van een echte vooruit strevende politiek Is geplaatst, zou er op de party raadsvergadering der Katholieke Volksparty een goed resultaat worden bereikt, wanneer de noodzaak van zo'n vooruitstrevende politiek in een officiële uitspraak zou worden vastgelegd. ZOU dit tot enige scheiding van geesten leiden, dan zullen we dat betreuren maar allerminst verwerpeiyk achten. Maar wie het- risico neemt, om nu een breuk te forceren op het punt van het stembusakkoord, hem zullen we bewon deren noch begrypen. Want in het huidige stadium is een stembusokkoord een op zichzelf duistere zaak; het wekt verwachtingen op, die op het kritieke moment wellicht toch niet gerealiseerd zullen kunnen worden en het kan een verzwakking zyn van de mogelijkheden om via samenwerking van de christendemocratische partyen ln een nieuw verband een goed vooruitstrevend beleid startklaar te maken. Wie nu het stembusakkoord wil af dwingen, valt alleen te begrypen Indien hy totale afbraak van het huidige bestel en het regelrecht overstappen op een twee-partyen-stelsel begeert. En daartoe voelen we ons, op al vaak hier genoemde gronden, allerminst aangetrokken. Nieuwe druk achter Benelux ALS pas-geïnstalleerd voorzitter van het Nederlandse Beneluxcomlté heeft oud-premier mr. Marynene laten merken dat hij nieuwe druk achter de Benelux- gedachte noodzakelijk vindt. Wy ook; en wanneer we ons niet ver gissen, heeft mr. Marynen daartoe en kele nuttige suggesties losgelaten: het scheppen van organen met voldoende be slissingsbevoegdheid onder passende par lementaire controle en het vaststellen van prioriteiten Inzake de hangende eco nomische en sociale vraagstukken. Mr. Marynen gaat ervan uit, dat de Benelux, andera dan de E.E.G.,geen eigen bovennationale structuur behoeft, maar dat tmen ook niet moet biyven zweren bij het intergouvernementele overleg als hèt geneesmiddeltje voor alle Benelux- kiwalen. Ook wy vinden, dat er in BemeLux- verband te veel afhankeiyk is van by- eenkomsten op regeringsniveau en dat dus andere organen meer bevoegdheden zouden moeten krygen om het schip in zee te loodsen. Maar tegeiykertyd zou den we dan in één sector graag weer meer en beter overleg op regeringsniveau tot stand zien komen: de politieke sa menwerking. Naar verluidt zit er tegenwoordig in deze politieke samenwerking veel meer schot dan vroeger, omdat de tegenwoor dige bewindslieden in Den Haag, Brussel en Luxemburg (vooral de belde eerstge noemde groepen) elkaar veel beter ver staan dan vroeger het geval Is ge weest. Maar het politiek overleg binnen de Benelux ligt niet goed, als het afhan keiyk is van een al dan niet aanwezige sympathie van fungerende bewindslieden voor elkaar. Laten de drie regeringen met spoed de organen scheppen waarom mr. Ma rynen vraagt; maar laten ze tegeiykertyd een goede basis leggen voor bestendige politieke samenwerking, Daarvan kunnen ze in en bulten Euro pa op tal van manieren getuigen. Fiscale consequenties van nieuw systeem bij loonsverhogingen daad gaan streven naar een systeem van loonsverhogingen dat niet louter met procenten werkt, maar gedeelteiyk ook met nominale bedragen. De uitkomst hiervan zal dan zyn dat, relatief, de imlnstbetaalden wat meer krygen dan de hogergek laseeerden We zyn hier vóór en zouden een derge- lijk systeem graag ook op grote schaal ln lhe>t particuliere bedryfsleven zien toe gepast. Men zou zelfs langzamerhand de nominale verhoging hoofdzaak en een procentuele toeslag minder kunnen ma ken, wanneer men een middel zou weten te vinden om dan de fiscale consequen ties óók op redelyke wyze op te vangen. Want wanneer alle groepen van de loonschaal een nagenoeg geiyk bedrag ontvangen, dan roomt de fiscus van de beterbetaalden een aanzienlijk deel van de som af. Wanneer op die manier aan twee kanten het mes in een salarisver hoging wordt gezet, zou de eoli- dariteltsgedachte een qua redeiykheid niet aanvaardbaar gevolg met zich kun nen meebrengen. Vooral by loonsverhogingen die worden gegeven om de stijgende kosten van het levensonderhoud te kunnen opvangen byvoorbeeld vanwege hogere huren en sty,ging der omzetbelasting ontstaat er zo een weinig bevredigende situatie. Men zal de progressie ln het belasting tarief dan echt niet ongemoeid kunnen laten of op andere wyze aan het nieuwe bezwaar tegemoet moeten proberen te komen. ACTUEEL (door Jan Verstappen) Het belangrUkste theatemieuws van de afgelopen week komt ongetwijfeld uit Londen, waar het National Theatre o.l.v. Sir Laurence Olivier een nieuw stuk uitbracht: „Tartuffe" van Mo lière. Do Dally Telegraph schrijft: „In het verleden zou Olivier ongetwijfeld de rol van Tartuffe hebben gespeeld. :een onbelangrijker maar dankbaarder rol)". Olivier speelt echter een min der beroemde rol. Orgon. de huisvader, dte onvoorwaardelijk gelooft in Tar tuffe, waardoor hU ln conflict komt met zijn gezin. Sir Tyrone Guthrie was uit de Verenigde Staten terugge komen naar zUn geboorteland om bU het National Theartre dl. stuk tc re gisseren. Guthrie is directeur van de toneelgroep in Minnesota, die een grote faam heeft in de V.S.. omdat men er voorstellingen brengt, die af- wIjken van het gebruikelijke genre. Een paar maanden geleden nog. braeht Guthrie daar Aeschylus' „Het Huis Atreus", een samenvatting van de ..Oresteia", die bestaat uit drie stukken: „Agamemnon". „De Offer- plengsters" en „De Furiën". De Ame rikaanse dichter John Lewln maakte de bewerking. Misschien Iets voor de Haagse Comedlc? Paul Steenbergen heeft immers plannen gekoesterd om de „Oresteia" In zijn geheel tc bren gen, plannen, die toen om vele rede nen niet te realiseren waren. Terug naar „Tartuffe". Voor de decors en kostuums had Guthrie de man ge vraagd, die vroeger bij de Franse groep van Planchon uit uitzonderlijke „Tartuffe'-aankleding had verzorgd: René Allio, de filmer (o.a. „De Opstan dige Oude Dame"). Allio laat „Tar tuffe" in een hal spelen, met een laag plafond, waarin steeds een grote druk te heerst, omdat Guthrie in de voor stelling toont hoe gezinsleden en knechten van Orgor. in het huishou den hun bezigheden vervullen. Dat wUst op een geheel andere visie van de regisseur, dan in de voorstel ling, die momenteel in onze schouw burgen van „Tartuffe" gegeven wordt. .Tohan Greter liet elke aanduiding van de leefwijze en de dagelijkse gang van zaken in bet huis van Orgon achter wege. Overigens wordt in Engeland de vertaling van het stuk aangeval len. zoals het in Nederland ook ge beurde. Zou het dan onmogelijk t(jn „Tartuffe", met z(in paarsgewijs rij mende regels, redelijk te veralen, als men dat rijm tenminste in de verta ling wil handhaven? Het National Theatre heeft het ove rigens niet gemakkelijk met de eco nomische crisis in Engeland. De plan nen voor het nieuwe gebouw zijn er door in gevaar gekomen. Dat gebouw, waarin twee theaters moeten worden opgenomen, gaat meer dan 70 miljoen gulden kosten. Het National Theatre gaat, ondanks de problemen, gewoon door met deze plannen, die volgens sommigen in 1971, volgens anderen begin 1973 een geschikte huisvesting voor de groep moeten opleveren. Mo menteel speelt men in het oude „Old Vic"-theater. waar een breed reper toire te zien is. Daarin vormen Tsjechovs „De Drie Zusters' en Strindberg's „Dodendans" belangrijke hoogtepunten. Op de valreep: nog moeilijkheden met uw sinterklaastepertoire? Nog op •zoek naar iets voor een fervent toneel liefhebber? Geef een boek. Er zijn en kele interessante uitgaven op toneel gebied: een Nederlandse vertaling (eindelijk!) van het befaamde boek van de Poolse hoogleraar Jan Kott: „Shakespeares Tijdgenoot", dat 'n gro te invloed heeft op de meeste Shakes- pearevoorstellingen van de laatste tijd. Verder is het bekende naslag werk van Melchlnger „Van Shaw tot Biecht" als paperback verschenen; het boek van Balthazar Verhagen, „Dra maturgie" is opnieuw te krijgen, nu in een bewerking van W. Ph. Pos; tot slot is er een nieuwe blografie van Herman Heijermans, door C. A. Schilp. Geef anders een abonnement op een theaterblad: ons eigen „Het Toneel"; het Engelse „Plays and Players"; en voor de échte liefhebber het Ameri kaanse „Tulane Drama Review", dat om de vier maanden met een prach tige aflevering komt, vol gedegen ar tikelen. (Van onze correspondent MEDEMBLIK Toen Sint-Nico laas op 18 november zijn intrek nam in zijn hoofdkwartier, het kasteel Radboud in Medemblik, heeft hij alle kinderen gevraagd of zij hem him mooiste tekening wilden sturen, opdat hij daarmee zijn kamer zou kunnen versieren. Het ziet er op dit moment echter al naar uit, dat de Sint het hele kasteel er wel mee kan vol hangen, want er zijn meer dan honderdduizend tekeningen en ook wandversieringen binnen gekomen. Zelfs uit België kwa men twee grote postzakken. Een hele school in Medemblik is thans doende alles uit te zoeken en te sorte ren. Intussen gaan de normale werk zaamheden van de Sint en al zijn knech ten door. Wat dit allemaal inhoudt, kan men zien tijdens een rechtstreekse tele visiereportage uit kasteel Radboud, die de NTS dinsdagmiddag 5 december van 16 tot 17 uur op Nederland I uitzendt. Een groot aantal jongens en meisjes is dan met Mies Bouwman bij de Sint te gast en samen met hen kunnen alle kinderen in het land dan een kijkje nemen ln de pepernotenbakkerij, de gedichtenmakerij, de schoentjes-mikke- rij en de transportafdeling van de Sint. De regie van het programma berust bij Rlnus Spoor. De produktie heeft Frans Muriloff. De gemyterde man woonde nog maar nauweiyks vier dagen in het Medem- blikker kasteel of hij zat bij wyze van spreken al tot over zyn oren ln kaarten, brieven en pakketjes. De mannen van de PTT. hebben zakken met al meer dan honderdduizend ..cor respondentiestukken" van kinderen uit eigen land, maar ook van daarbuiten op Radboud afgeleverd. Geen enkele minister, artiest of lid van ons konink lijk huis kan op zo'n duideiyke blijk van belangstelling bogen. Deze overstelpende hoeveelheid brieven met kleurentekeningen. haak- en naaiwerk, vlechtkaarten, pumiiktouw- tjes, plak- en knipwerk en allerlei an dere resultaten van creatieve bezig heden is het gevolg van het verzoek, dat Sinterklaas tydens de televisie- uitzending van zijn aankomst in Neder land deed. om versieringen op te sturen voor de kale wanden van „zijn" kasteel. Voor al het materiaal,dat de Spaanse kindervriend inmiddels heeft ■bntVah- gen. zou de man nog wel een kasteel kunnen huren. Hulp van school Het ls duidelijk, dat Sinterklaas zich niet alleen door deze enorme stapel brieven, kaarten en pakjes kan wor stelen. Bovendien heeft hij talrijke verplichtingen en ook zijn Pieten zijn er dag en nacht op uit om de kinde ren ln het land te verrassen. De katho lieke vglo-school in Medemblik heeft zich daarom bereid verklaard de brie- Aan de ene kant van het kasteel zijn de kinderen van de Medemblikse v.g.l.o. druk bezig met het sorteren van de brieven en tekeningen voor de Sint. Aan de andere kant hebben de Zwarte Pieten hulp gekregen van de PTT om alle geschenken verzendklaar te maken. ven te openen en het binnengekomen materiaal te sorteren. Iedere middag komt daarvoor een klas naar het kas teel. De brieven zijn afkomstig uit het hele land. Zelfs de namen van de kleinste gehuchten k&n men er vinden. Ook ln België en Duitsland (waar de eerste buitenreportage in kleuren eveneens werd uitgezonden via het Eurovislenet) blijkt een grote belangstelling voor de goedheiligman te bestaan. De brieven en kaarten zijn zeer een voudig geadresseerd: „Aan Sinterklaas in Medemblik" of gewoon „Aan Sint- Nicolaas". De P.T.T weet dan al vol- doende. 'De dienst der posterijen Heeft er overigens alles voor over om de I brieven op het juiste adres te krygen. En iets. wat anders nooit gebeurt: de brieven zonder postzegels ziet men zelfs vriendelijk door de vingers. Uit België kwam een brief met op de plaats, waar men normaal de zegel plakt het woord „Sinterklaas". Alsof de Sint het wel zal betalen Door de grote hoeveelheid brieven voor Slnt-Nlcolaas glipt er by de mannen van de P T T. soms ook een aan andere personen gericht poststuk door de vingers. Zo vond men in kasteel Rad boud toevallig tussen de Sinter klaascorrespondentie een voor de vei lingvereniging van Medemblik bestemde cheque ten bedrage van 2,717,71 gulden. Vermeldenswaard is een brief van Lies- beth Kudding uit Heerlerheide: .Lieve Sniterklaas. Hierby sturen wij een ver siering voor uw kasteel. In de kop (een van papier gemaakte Sinterklaaskop, red.) hebben we wat spaarcenten (ruim vijf gulden, red.) 'gedaan en we hopen dat u daar een kindje, dat al lang ziek is of arm, een plezier mee kunt doen." ,,Aan de Eurovisie-zee" Er is ook een brief gekomen van een Spaans kind uit Winterswijk, geadres seerd aan: ..Eximo Sinti Nicolaas". Tus sen de correspondentie kan men brie ven vinden, die door kinderen in ver rukkelijk Nederlands zijn geschreven. Ene Vera Vloet schreef op de achter kant van een kleurenprent: „Lieve Sintklaas. Ik vin vijn omdat u in Nederland bend en ik wil graag een liet zingen meschien mag Ik het, als u op school komt". De 4-jarige Geneviève Ortman, uit Venders (België) ihad haar brief zo geadresseerd: „Saint-Nicolas, Mettel- blieck ou Médelbeeake au bord de la mer Eurovision". (Aan de Eurovisie- Alle postzegels van brieven en post pakketten en ook alle binnengekomen geldbedragen, zo verzekerde de heer W. M. Vreysen ons namens Sinter klaas. zullen worden bestemd voor een liefdadig doel. Voorts wordt over wogen voor de lelevisieuitzending op 5 december van het St.-Nicolaasfeest in kasteel Radboud te Medemblik een expositie te houden van de meest originele en mooiste versieringen, die de kinderen aan de goedheilig man hebben gestuurd. (STER- reclamcuitzendingen om 19.03, 19.56 en 20.16 uur) NTS: 18.55 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO: 19.07 uur: De vogeltekeningen van Audubon, film 19.32 uur: Tessa, amusements programma (kleuren televisie) NTS: 20.00 uur: Journaal KRO: 20.20 uur: Concert door het Symfonisch Staats orkest van de USSR 21.20 uur: Monica, tv-spel 21.55 uur: Brandpunt, actuali teitenrubriek NTS: 22.40 Tweede Journaal 22.45 uur: Sluiting NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen om 20.16 en 22.26 uur) NTS: 18.55 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.03 uur: Van gewest tot gewest actualiteiten 19.25 uur: Intern. Agrarisch Nieuws 19.45 uur: Openbaar Kunstbezit 20.00 uur: Journaal TROS: 20.20 uur: The Whiskers, muziekprogramma 20.30 uur: Vrij worstelen, reportage 20.50 uur: Een beetje chanson, muziekprogramma 21.05 uur: Voyage to the bottom of the sea, tv-serie KRO/RKK: 21.56 uur: De laatste dingen NTS: 22.30 uur: Tweede journaal 22.35 uur: Sluiting Televisie morgen NEDERLAND I NTS/NOT: 10.20 uur: Woorden zeggen meer dan je denkt 10.45 uur: Grote Europeanen 11.10 uur: Beeldverhaal van de kerk 11.35 uur: Walter and Connie 12.00 uur: Sluiting t ADVERTENTIE) caballero AVRO: 21.10—22.30 uur: Anastatia, luisterspel 22.35—23.55 uur: Avondconcert NCRV: 20.30—22.25 uur: Stekker, amusements programma 23.00—23.55 uur: Studio 2300, magazine Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 7.00, 8.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00, 19.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM II: 7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 12.30 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Eik heel uur vanaf 9.00 Radioprogramma HEDENAVOND HILVERSUM I (402) AVRO: 18.00 Nieuws, il., 18.20 Uitzending P.v.d.A., 18.30 ge 22.30 Nieuws, actual., 22 kamermuziek, 23,55 Nieuws. HILVERSUM H (298) NCRV18.00 Koor zang en fanfare-orkest, 18.30 Nieuws, actual., 19.00 Muziek Leger des Heils, 19.15 Spectrum. 19.30 Kerkorgelconcert. 20.00 Kerk, zending 22.50 Kamermuziek. 23. programma, 23.55 Nieuws. VERONICA (192) 18.00 Veronica's Jukebox, morgen Voor de soldaten, 19.40 Amusementsm' 22.15 Nieuws. VRIJDAG HILVERSUM I (402) AVRO: 8.00 Nieu\ - (8 20 De groente NRU: 14.30 Lezing, 15.00 Lichte muziek, 15.21 Buitenlanders over Nederland, 15.30 Gram.; VPRO: 16.00 Nieuws, 16.02 Voor thuiszitten- den, 16.30 Voor de kinderen, 16.45 Klassieke en moderne gewijde muziek. 17.40 Informatie. HILVERSUM H (298) KRO: 7.00 Nieuws, 7.15 Badlnerle: Licht klasa. platenprogramma. 15.00 Orkestmuziek, 15.30* Voor oudere ïuïste- raars, 16.00 Nws, actual.. 16.05 FUmkronlek. 16.30 Gram. muziek voor tieners. 17.15 Jazz trio met zang, 17.30 Sport, 17.50 Actualiteiten HILVERSUM Hl (240 en FM-kan.) VARA: 9.00 Nieuws, 9.02 Gram., NRU: 11.00 Nieuws. 11.02 Gram.: VPRO: 12.00 Nieuws, 12.02 Ons kent ons, 13.30 Gevar. gram.; TROS: 14.00 Nieuws, actual., 14.05 Nieuw platenprogr.. AVRO: 15.00 Nieuws, 15.02 Muzikantjes, 16.00 Nieuws, 16.02 Operettevarla. 17.00 Nieuws. 17.02 Sport, 17.0518.00 Zingende bougie: gevar. platenprogr. voor automobilisten. VERONICA (192) 8.00 Ook goelemorgen, 9.00 Muziek terwijl u werkt. 10.00 Koffietijd. 11.00 Kookpunt: Hulsvrouwenverzoekprogr.. 12.00 Muziek bij de lunch. 14.00 Matinee, 16.00 Hits uit zee. BRUSSEL Nederl. (324) 12-00 Nieuws, 12.03 Toneelspeler V TV-#ct«ur Joop Admlr»»! VANAVOND VIA NED. I T.v.-concert van Russisch Staatsorkest De KRO-televisie verzorgt vanavond een rechtstreekse uitzending van een concert dat in het Amsterdamse Con certgebouw wordt gegeven door het Russisch Staats Symfonie Orkest, dat van 26 november tot 4 december een tournee door ons land maakt. In het Concertgebouw solieert donderdag avond de Russische pianist Victor De 25-jarige Victor Eresko behoort tot de jongere generatie van de Russische pianoschool. Hij werd in 1942 in de Oekraïne geboren en studeerde eerst muziek op de Lvov muziekschool. In 1961 oogstte Eresko enorme successen op een competitie waaraan werd deel genomen door jonge musicd uit alle Sov j etrepublieken Als leerling van het conservatorium te Moskou kreeg hij les van de Russi sche pianist professor Lev Vlasenko. In 1963 behaalde hij in Parijs de eer ste prijs van het beroemde Marguérite Long concours. Sindsdien maakt Eresko concerttournees. Le Figaro schreef over hem: „Het is mogelijk nu reeds te voorspellen dat Victor Eresko de eigenschappen van een grote ster bezit. Deze jonge pianist is niet alleen een virtuoos maar ook een geïnspireerd dichter". Op het programma staan de Russi sche ouverture van Prokofieff en het Eerste pianoconcert van Tsjaikovski. Ned. I - 20.20 uur. VANAVOND VIA NED. I Eenakter met dubbele bodem De eenakter „Monica" van Pauline Macaulay, die de KRO vanavond in een vertaling van Nel Bakker uit zendt, is eigenlijk een dialoog met dubbele bodem. De jonge student Simon heeft juist een gefingeerde poging tot zelfmoord ge- ensceneerd wegens een ongelukkige liefde, als hij gestoord wordt door een hem totaal onbekende heer. Uit het gesprek over liefde en trouw tussen deze geheimzinnige gentleman (Gerard Hartkamp) en de zich steeds kwader makende student (Lex Schoo- rel) wordt de toeschouwer heel veel duidelijk, terwijl de student volkomen in het onzekere blijft over de bedoelin gen van zijn mysterieuze bezoeker. Paul Pouwels heeft deze eenakter ge regisseerd. Ned. I - 21.20 uur.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 2