/V Burgemeester Waverijn Afscheid van Koudekerk, smartelijke ervaring' dti£6liiks ftgoede i portie Kees vlees eten isn venmtwoom eten Stroom van geschenken vertolkte grote dankbaarheid JOCH WEER 'N FORD CORSAIR" RIJNLAND" N.V. Feestspel in Moeder-Gods-kerk in Voorschoten Actiecomité „Zwanburg" te Warmond blijft vechten tegen gemeenteplannen DINSDAG 14 NuviüMriEri 1967 DE LE1DSE COU KANT GEFELICITEERDMAAR WE ZULLEN U ERG MISSEN De heer Waveryn wees erop, dat de gemeente evenzeer veel dank verschul digd is aan zyn vrouw, die door de vele afwezigheid van haar man soms vader en moeder tegelijk moest zijn. Koudekerk aan den Rijn heeft gisteren afscheid genomen van burgemeester Q. Waverijn, die donderdag geïnstalleerd zal worden als burgemeester van de gemeente Maarssen. „Ik ben bly met het burgemeesterschap van Maarssen: ik leb dat zelf gewild. Maar het loslaten van Koudekerk voel ik als een smartelijke rvaring, die ik echter óók zelf heb gewild", zei burgemeester Waverijn in zijn afscheidstoespraak tot wethouders en raadsleden In een buitengewone raadsver- gsdering, gistermiddag in het Verenigingsgebouw. De bijeenkomst werd bijge woond door een groot aantal genodigden van het gemeentebestuur, onder wie ich burgemeesters uit de nabuurgemeenten, gemeentepersoneel en vertegen woordigers van het bedrijfsleven bevonden. Namens de commissaris van de konin gin in Zuid-Holland was aanwezig de heer G. van Weelen. Ook drie wethouders ru de secretaris van Maarssen maakten dit afscheid van hun nieuwe burgemeester mee. De moeder van burgemeester Waveryn, in.Zeeuwse dracht gestoken, had een rreplaats gekregen. Ere-burgerschap voor man vol dadendrang De heer Waverjjn liet nog eens zijn (dachten gaan over de periode van jaar in Koudekerk, die een stempel up Jem en zjjn gezin had gedrukt. „De •ympathie groeide via genegenheid uit lot liefde. De liefde tot zjjn gemeente is Ifdere burgemeester aangeboren, zou ik met een variant op een bekend gezegde willen onderstrepen. De liefde is echter ook van de kant van de wethouders en de raad gekomen." Het zijn niet alleen rozengeur en maneschijn voor mij geweest in Koude kerk, aldus de burgemeester, maar de kleine teleurstellingen werden over heerst door de minstens 95 pet vreugde die ik hier beleefd heb. Burgemeester Waverijn sprak vooral over het wenkend perspectief van de toekomst van Koudekerk. „We zijn op slag gekomen, maar mijn opvolger wach ten nog belangrijke dingen zoals het be jaardenhuis, dat er moet komen. U hebt hier recht op. Het nieuwe uitbreidings- n van enkele honderden woningen is i voorbode van een nog grotere uit breiding. De verbindingen met Leider dorp vragen aanmerkelijke verbeteringen die enkele miljoenen zullen kosten. Ver der is er behoefte aan een sporthal." Schrjjnend „Het is voor mij schrijnend 'van deze plannen op dit ogenblik afscheid te moe ien nemen, maar ik vertrouw op de verwezenlijking ervan." Nog korte tjjd (zolang de ambtswo ning in Maarssen nog niet gereed Is) zal de heer Waverjjn nog Inwoner van Kou dekerk blijven. Hij dankte wethouders en raadsleden voor hun „geduld hij de erge dadendrang van een jeugdige voor zitter". „Mijn liefde voor Koudekerk, Burgemeester en mevrouw Waverijn bewonderen 'n prach tig sierbord, een van de ge schenken der bevolking die door de heer Goedhart (links) bij het afscheid werden aangeboden. Twee collega's komen afscheid nemen van Koudekerks dynami sche eerste burger: links burge meester Van Dobben de Bruyn van Hazerswoude, naast hem burgemeester Hogenboom van Ter Aar. „Een flinke vent" Loco-burgemeester wethouder Van Vegten, die destijds burgemeester Wa verijn installeerde, herinnerde eraan, dat de raad ruim acht jaar geleden gevraagd had om een jonge, energieke burgemees ter, gewoon een flinke vent dus." Al na een paar dagen klom burgemeester Waverijn de nieuwe woningen op om te kijken of de spouwen wel goed waren." Onder zijn leiding overschreden de raads vergaderingen wel het middernachtelijk „U stond altjjd klaar en werkte voor ons, alsof het voor uzelf was. U heeft uw totale inzet gegeven, werkte niet alleen hard, maar was ook dynamisch. Ik benjjd de gemeente waar u naar toe gaat," aldus de heer Van Vegten, die mededeelde, dat de raad had besloten de heer Waverjjn te benoemen tot ere burger van Koudekerk, wat een applaus aan de aanwezigen ontlokte. Mevrouw Waverijn, enthousiast bezoekster van het prachtige zwembad, kréég een'door lopend gezinsabonnement aangeboden, „voor het volgend Jaar zomer, als 'u zin hebt om hier te komen zwemmen," zei loco-burgemeester Van Vegten. Namens de raad sprak de heer Van Veen. „U hebt ons altijd voor 100 pro cent openheid in zaken gegeven. Dit is ontzettend belangrijk." Hij bood de bur gemeester de legpenning der gemeente Een collega Loco-secretaris Van de Ven sprak na mens het gemeentepersoneel. „U was soms meer een collega voor ons dan een burgemeester. We zijn bly met uw pro motie, maar zullen u toch erg missen. Personeel en raad schonken het burge meestersgezin een klassieke schemer lamp. Nog velen voerden daarna het woord. De heer Goedhart bood namens de bur- gerjj een marmeren tafeltje, een laden- kastje en een sierbord aan. Een groot Perzisch vloertapijt werd geschonken door de 15 Koudekerkse bedrijven vla hun woordvoerder de heer C. Verruyt, directeur van Spanbeton. Een slerklst voor sigaren kwam van de woningbouw vereniging „Goed Wonen", waarvan de heer Waverijn voorzitter was. Woorden van dank en afscheid werden ook gesproken door vertegenwoordigers van kerkgenootschappen en burgemees ter Bruins Slot sprak namens de bur gemeesterskring, waarvan de heer Wa veryn lid was. Burgemeester Gallas (Leiderdorp) sprak naméns het water leidingbedrijf De Rynstreek. Wethouder loco-burgemeester R. Plomp van Maarssen wees op de pro blemen die burgemeester Waverijn in Maarssen staan te wachten. „We kun nen niet beloven, zuinig op hem te zullen zyn." Hij hoopte, dat Maarssen dezelfde genegenheid en harteiykheid zal kunnen geven als de heer Wave- rijn in Koudekerk heeft ondervonden. Zeer velen uit het ambteiyke en bedryfs- leven kwamen vervolgens de heer en mevrouw Waveryn voor het laatst de hand schudden. Des avonds kwamen vele Inwoners van Koudekerk van hun bur gemeester afscheid nemen. De geschen ken en bloemen hoopten zich op. De mu ziekvereniging 'Kunst na Arbeid' bracht een serenade aan het slot van deze voor Koudekerk en burgemeester Waveryn zo gedenkwaardige dag. ZOETERWOUDE Eerste paal voor school in Westeinde Donderdag 16 november a.s. om drie uur des middags zal de eerste paal wor den geslagen voor de nieuwe katholieke lagere schooi in het uitbreidingsplan „Westeinde" te Zoeterwoude. Spelregelavond verplaatst In ver band met de televisie-uitzending van de wedstrijd Feyenoord-Arsenal is de voor vanavond vastgelegde spelregel-avond ln het clubhuis van SJZ verplaatst naar de volgende week dinsdagavond. ADVERTENTIE zei ons de man die het weten kon!! Vraagt U eens inlichtingen bij: Automobielbedrijf LAMMENSCHANSPLEIN 6 - LEIDEN Voor de Leidsc kantonrechter HOOGBEJAARDE BROMFIETSER (87) VERLEENDE GEEN VOORRANG Kath. Volkspartij Statenkring Leiden De Statenkring Leiden van de KVP vergadert a.s. donderdag te 20.00 uur in restaurant „Zomerzorg" te Leiden. Er moet een nieuwe voorzitter worden sekozen in verband met het vertrek von 'le in 1965 gekozen voorzit!er naar Lim burg. Tevens zal aan de o: d.e kor en de ervaring tot nu toe met st 'kplannen «Is die voor de Bellen:; -k en Rijn streek-west. Op deze vergadering worden vewacht Je afgevaardigden van de afdelingen, ook gemeenteraadsleden uit het i van deze Statenkring. Speels varken liield trein op Maandagmiddag moest de trein AmsterdamDen Haag, die kwart over vyf uit Leiden was vertrok ken. ter hoogte van het koninkiyk jachthuis „Ter Horst" onder Voorschoten stoppen, omdat er een varken op de rails liep. Onder luide aanmoedigingen van de uit de ramen hangende passagiers probeerden de treinbestuurder en de conducteur het dier te vangen. Dat ging echter niet zo gemakke lijk en het duurde bijna tien mi nuten eer het speelse varken van de spoorbaan af was en veilig achter de hekken van Ter Horst was geloodst. „Ik heb m'n bromfiets inmiddels ver kocht ui zal er du» niet meer op ry- den", verzekerde ecu 87-jarige Voor schotenaar de Leidsc kantonrechter. De hoogbejaarde heer stond terecht, omdat hg met zjjn bromfiets op het kruispunt Schoolstraat-Kon. Julianalaan te Voor schoten geen voorrang aan een auto had gegeven en er tegenop was gebotst. ,^ïk keek eerst wel degelijk goed uit vóór ik overstak en ging pas rjjden toen ik niets zag aankomen", verklaarde de erdachte „zonder blikken of blozen". „Die auto kwam wel degeiyk aanrij den dus heeft U biykbaar toch wel heel slecht uitgekeken", zo concludeerde de kantonrechter terecht. De getuigen ver klaarden dan ook unaniem: „Hy reed pardoes zonder op of om te kijken dat kruispunt op en wy zagen de botsing aankomen". Een en ander gaf de kantonrechter aanleiding om verdachte aan te raden geen bromfiets meer te beryden. „Op Uw leeftyd is dat een hoogstgevaar- ïyk vervoermiddel", vond hij tevens. Waarna verdachte bovenvermelde ver koop onthulde. Desondanks wilde de officier het risico, dat verdachte toch nog op een bromfiets zou gaan ryden, volledig uitsluiten en eiste dan ook naast een geldboete van 40 subs. 8 dagen de onvoorwaardelyke ontzegging tot het besturen van een motovoertuig inclusief bromfietsvoor de tijd van 1 jaar. De rechter vonniste met 'n geld boete van 25 subs. 5 dagen en de ge vraagde ontzegging. Onverzekerde kellner maakte brokken in Noord wijk aan Zee Onder de nog zeer vele automobilis ten, die nog steeds onverzekerd rond rijden en daarhy op „heterdaad worden betrapt" bevond zich jarige kelner uit Den Haag. Hjj had wegens het niet verlenen van voorrang een botsing in Noordwijk veroorzaakt. „Ik had die auto pas één dag en trof de verzekeringsagent, die de W.A.-ver- zekering moest afsluiten die dag niet thuis", plobeerde hy het rechtscollege als reden van het gevyraakte verzuim te slijten. De kantonrechter, nir. W. de Koning, repliceerde dan ook prompt: „Dan had U een dag langer met auto rijden moeten wachten". Voorts be klaagde verdachte zich erover, dat zo wel de benadeelde party als de politie hem „niet netjes" hadden behandeld. „Er werd my gezegd, dat er geen pro- ces-verbaal zou worden opgemaakt als ik de schade aan die auto zou beta len. Voor enkele kleine deuken werd my echter een rekening van 1.400 gepre senteerd en toen ik weigerde dat te be talen kreeg ik te horen, dat er een rechtszaak van werd gemaakt", lichtte verdachte een en ander toe. Later kreeg hij een rekening van slechts 495, dus byna 900 lager. „Vindt U dat ook niet onrechtvaar dig". vroeg verdachte de kantonrech ter. Deze kon selchts tot bescheid ge ven. dat verdachte terecht stond voor twee wetsovertredingen en dat de scha de-afwikkeling buiten dit geding viel. De officier, mr. J. A. j. v.d. Brug gen. hekelde het gebrek aan verant- woordeiykheidsgevoel, dat verdachte had gedemonstreerd in hoge mate en eiste als correctie voor het onverzekerd rondrijden zowel een geldboete van 150 subs. 30 dagen als een voorwaar- delgke Intrekking van verdachte* rybe- voegdheid voor de tyd van 6 maanden met een proeftyd van 2 jaar. Inzake het niet verlenen van voorrang vroeg hy een boete van 60 subs. 12 dagen. Het vonnis luidde respectieveiyk 125 en 50 boete subs 35 dagen en de gevraagde voorwaardeiyke ontzegging. „Kan het niet voor 100 samen", vroeg de verdachte hierna nog en wel kennelijk tegen beter weten in. „Als U het niet met Uw vonnis eens bent. kunt U in hoger beroep gaan", zo sloot de rechter deze zaak af. Katwijker reed met doorgeroeste auto Toen een 47-jarige metaalbewerker uit Katwijk tgden» een politiële routine controle te Oegstgeest werd aangehou den, bleek alras, dat zyn auto in een nogal ondeugdelijke staat verkeerde en o.a. de chasslsbalken vrijwel geheel doorgeroest waren. „Ik had er destyds geen tyd voor. maar mUn auto wordt nu geheel gere pareerd', zo verklaarde verdachte laco niek de reden van het „ryden-met-een kneusje". Zowel de rechter als de officier spra ken er hun verwondering over uit, dat verbalisant „de auto" destyds niet in beslag had genomen. Gezien het niet denkbeeldige gevaar, dat verdachtes auto op de weg had opgeleverd, eiste de officier naast een geldboete van 150 aubs. 30 dagen een voorwaardelij ke Intrekking van de rybevoegdhetd voor de tijd van 6 maanden met 'n proef tijd van 2 jaar. Temeer daar de repara tie aan zyn auto hem nogal wat ging kosten vond verdachte de boete aan de tameiyk hoge kant. „U deed er mijns inziens beter aan dat kneusje niet te laten repareren en het te verkopen. Dan kunt U gaan spa ren voor een goede auto", gaf de kan tonrechter de raad. Teneinde verdachte met het sparen wat te helpen", verlaag de de rechter de geldboete tot 25 subs. 5 dagen. Daarnaast stelde hij de intrekking van verdachtes rybevoegd- heid echter onvoorwaardeiyk voor de tyd van zes maanden. „Ik heb nog een auto en daar kan ik dan ook niet mee naar myn werk ry den ala myn rybewys wordt Ingetrok ken", onthulde verdachte hierna nog tot grote verwondering van de rechter. „Daar komt U nu pas mee aan" repli ceerde deze vry scherp. Nadat verdachte kenbaar was gemaakt, dat het vonnis definitief geveld was en hy slechts In hoger beroep kon gaan. verliet deze luid mopperend de rechtzaal. Drie avonden lang wordt in de Moe der Godskerk aan de Schimmelpen- ninck v. d. Oyelaan te Voorschoten 't grote spel „De Kerk. 'n feest" van Ben Heuer opgevoerd. Gisteravond vond de eerste uitvoering plaats. Hedenavond en woensdagavond om 8 uur zijn er nog twee opvoeringen. Ben Heuer had dit spel geschreven ter gelegenheid van de ingebruikname van het nieuwe kerkgebouw vlak voor de consecratie in juni. De branden en de vakanties brachten hierin wijziging en nu waren andere data gepland. Het kerkgebouw is reeds enige tijd in gebruik genomen. Toch is er zeker een reden, deze ingebruikname fees telijk na te vieren. Pastoor J. A. Blonk leidde de avond in en deelde mede, dat deze avonden bedoeld zijn als kennismaking met de kerk en om duidelijk te maken waar voor de kerk dient. Dat is de opzet van het spel. Aan dit spel werd door zeer velen medegewerkt, o.a. door het Voorscho- tens kamerorkest, de koren van „St.- Laurentius" en de „Moeder Gods", het Zusterkoor van Huize Bijdorp, een bal letgroep van mevr. X. Stradowska, de beatgroep „High Life", kleutergroe pen, kerkgroepen, deciamateurs en de- clamatrices. ADVERTENTIE Daar bent u vóór. want met 'n goede portie vlees kunt u er tegenI Vleee Is rijk aan waardevolle eiwitten. Vlees Is uitstekend voor de lijn. ftihet hele gezin houdt ervan, van lekker vlees en lekkere Jus I Het spel Het spel begint met een feest- en een danklied. Het behandelt voorts ae schepping van de wereld en begint met de paradijselijke toestand van de wereld. Dan komt de zondeval van de mens met daarna de voorspelling van de Verlosser door de profeten, welke gevolgd wordt door de geboorte van Christus en de intocht van Christus te Jerusalem. Daarna komt het stichtingsuur van Christus' Kerk. Vervolgens worden de zeven sacramenten op symbolische wyze door voordracht, dans en zang ten tonele gebracht. Zy begeleiden de mens op zijn levensweg door 't leven en geven hem steun en kracht. Het spel eindigt met een grote apotheose rondom de Eucharistie en een bl(j „Halleluja" van Handel. Feest in alledaags bestaan Het spel is modern van opzet en onderstreept zeer sterk wat de kerk wil zyn, een feest in ons alledaags be staan. een feest van liefde. Om dit duidelijk te maken heeft schryver- regisseur Ben Heuer gebruik gemaakt van het gesproken woor gen woord, de muziek Pastoor Blonk bedankte allen, die gekomen waren, om dit feest mee te vieren en dankte in het bijzonder de heer Ben Heuer en zyn medewerkers, en dat waren er velen, voor het ge- bodene, dat veel moeite en inspanning POLDER MOET ONBEBOUWD BLIJVEN ALS BUFFERZONE Bezwaar bij G.S. ingebracht Ook het Actiecomité „Zwanburg" tegen de gemeentelijke plannen met die polder heeft bij Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland een bezwaar schrift ingediend. In het algemeen wordt daarin gesteld dat blijkens de toelichting bij het bestemmingsplan Zwanburg en het besluit van de raad. waarbij het plan werd vastgesteld de oplossing van de Warmondse woning nood het belangrijkste doel van het plan is. De Zwanburgerpolder echter is aldus het comité als natuurlijk décor van de Kagerplassen, een essen tieel onderdeel van dit recreatiege bied. De polder vormt een onmisbare bufferzone tussen de bebouwing van Leiden en de plassen. Deze functie zal, wanneer de hoogbouw van de Leidse merenwjjk de plassen tot op korte afstand zal naderen, van nog veel groter belang worden. Ook is uitbrei ding van de Warmondse bebouwing over de Leede, de natuurlijke noord grens van het recreatiegebied, zonder meer strijdig met het door de overheid met betrekking tot de ruimtelijke orde ning en de recreatie gevoerde beleid. DE RECREATIE De raad van Warmond heeft de ver wachting uitgesproken, dat de nieuw te zuigen plas grote mogelijkheden voor de watersport kan bieden. Dit zou zeker het geval kunnen zijn, wanneer de recreatieve mogelijkheden van deze plas optimaal zouden worden benut. De watersport op de Kagerplassen ontleent juist zijn recreatieve waarde aan het verblijf in een omgeving, waar nog een zeker contact met de natuur mogelijk is. De stichting van 'n woon wijk zal echter het landelijke karakter aan de plas ontnemen. Daarnaast moet gevreesd worden, dat de geconcen treerde vermaak-activiteiten op het wooneiland het landelijk karakter van de (nieuwe) plas nog verder zullen aantasten. Het comité merkt in dit verband nog op dat de voorgestelde brug over de Leede een ernstige belemmering voor de zeilsport en de grotere motorjach ten vormt. Dan blijft alleen de Groote Sloot als zeilweg over, maar door de luwtewerking van de bebouwing en eventuele bebossing zal het zeilen daar bemoeilijkt worden. DE WONINGBOUW Het probleem van de woningnood in Warmond vraagt vanzelfsprekend om een oplossing, geeft het comité toe. Voor Warmond is het al bijzonder moeilijk omdat uitbreiding van de bebouwing óf recreatiegebied in de Zwanburgerpolder óf grond voor de bollencultuur zal moeten worden op geofferd. Toen het gemeentebestuur van War mond ln 1960 onder meer besloot in de Zwanburgerpolder een woonwijk te gaan bouwen werd aan dit deel van het plan door G.S. de goedkeu ring echter onthouden, mede op grond van bezwaren van landschap pelijke en recreatieve aard. Tevens waren G.S. toen van mening, dat met een meer bescheiden uitbrei ding, welke was aangepast aan de normale behoeften van de autochtone bevolking van Warmond behoorde te worden volstaan. Deze uitbreiding zou dan kunnen worden gerealiseerd op bollengrond gelegen langs de spoorlijn, bij de Herenweg. Inmid dels is men met de bouw van een woonwijk daar ter plaatse begonnen. Het streekplan bollengebied geeft voor de woningtoename tussen I960 en 1980 een getal van 450 stuks aan. Gezien de aantallen, die reeds zijn gebouwd en de vigerende plannen zal eehter sinds 1960 het aantal wo ningen in Warmond omstreeks 1980 niet rond 790 stuks zijn toegenomen. Het in het plan Zwanburg voorziene aantal woningen is aldus het co mité derhalve veel te groot voor de behoeften van de autochtone be volking. STEDEKUNDIGE BEZWAREN Naast de bezwaren tegen de bebou wing van de Zwanburgerpolder in het algemeen voert het comité tegen de voorgestelde woonwijk ook stedebouw- kundige bezwaren aan. Deze bezwaren werden dor G.S. eveneens en al eerder omschreven: „dat tegen bedoelde woon wijk bovendien bedenkingen van ste- debouwkundige aard zijn gerezen; dat de wyk met name niet voldoende op de bestaande dorpskern georiënteerd is, zodat niet de vereiste structurele samenhang met deze kern zal worden verkregen." Door uitbreiding naast het plan En depoel zou. naar het oordeel van het oomité, aansluiting by de overige be bouwing en de dorpskern juist wel worden verkregen. CONCLUSIE Het door het comité by G.S. inge diende bezwaarschrift sluit met de vol gende conclusie: „De grote mogelijkheden voor de recreatie, die door het graven van een nieuwe plas in de Zwanburgerpolder zouden kunnen ontstaan, worden in 't bestemmingsplan Zwanburg niet opti maal benut. De ln het plan voorziene woonwijk vormt integendeel een aan tasting van de recreatieve waarde van het Kagerplassengebied. Voor een, be scheidener uitbreiding elders zijn mo gelijkheden aanwezig. Het plan biedt geen wezenlijke bijdrage aan de ver dere ontsluiting van het plassengebied, met name niet voor de oeverrecreatie. Bovendien grendelt het 't „Leidse" recreatiegebied (streekplan Rijnstreek- West) bijna geheel af van het Kager- plassengebiod. De brug over de Leede is (bovendien) niet van belang voor de agrarische ontsluiting van de pol der." KATWIJK Gisteravond viel een 6-Jarig jonge tje, Gysbert Guyt, in zyn ouderlijke woning aan de Batavenstraat van de vierde etage en kwam op het voetpad terecht. Daarby liep hy een hersen schudding op, alsmede een wond bo ven het linkeroog en een rechterpols- fraktuur. Op last van de arts werd de jeugdige Katwijker overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden. ADVERTENTIE GEMEENTE KATWIJK Burgemeester en wethouders van Kat- wyk geven kennis dat op donderdag 16 november a.s. de Installatie znl plaats vinden van de heer A. G. Vermeulen als burgemeester dezer gemeente. Degenen die hun opwachting by bur gemeester en mevrouw Vermeulen wen sen te maken worden gaarne verwacht ter receptie op bovengenoemde datum ten gemeentehuize te houden van 16.15 tot 17.45 uur. STOMPWIJK IJSCLUB „NUT EN VERMAAK" Traditiegetrouw opent de actieve Stompwijkse IJsclub haar wintersei zoen met een jaarlykse algemene le denvergadering. Deze zal morgenavond om 8 uur in café-rest. „Het Blesse Paard" gehouden worden. De ysclub hoopt binnenkort veel nieuwe leden te maken, vooral in de leeftijdsgroep van 17 t/m 25 jaar, omdat een even tuele feestverlichting op de Nieuwe Vaart veel onkosten met zich mee zal brengen. Wegens de omvang van het pro gramma worden alle leden verzocht op tyd aanwezig te zyn. Na de verga dering is er klaverjassen om mooie pryzen. Op de agenda van de leden vergadering staat o Jaarverslag. Financieel verslag, Vc: ag kaacommiz- aie en bestuursverki. ,ng. De heren Belt en Olsthoorn zijn aftredend, maar stellen zich herkiesbaar. Voorts wach ten statuten en huishoudelijk regle ment op goedkeuring.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 3