De ban is gebroken BLOED WAS INJECTIE VOOR B-team kon van duel met ADO pRJg geen feestwedstrijd maken hQCKEYZEGE OP KEIHARD JAPAN Lesje geleerd MET RECORD OP 200 M BEVESTIGDE WILMA VAN DEN BERG GROTE KLASSE NIEUWE OOGST" KESSLER FAALDE Iribune officieel in gebruik genomen Rusland leidt in Mexico Matson: hoogteprobleem Mexico een modeziekte Rusland gaat hockey spelen PAGINA 6 DE LEIDSE COURANT WOENSDAG 18 OKTOBER 1967 (Van onze sportredactie) DEN HAAG Qeorg Kessler moet langzamerhand een be droefd man z(jn. Ter gelegenheid van de officiële ingebruik neming van de nieuwe overdekte tribune van ADO overigens reeds enige weken toegankelijk voor publiek was de Haagse vereniging een feestwedstrijd tegen een Nederlands selectie team toegezegd. Nee. zei men later, het wordt het Nederlands B-elftal en we hechten grote waarde aan dat duel, want er staat een Interland tegen Jocgo-Slavië op het programma. Welnu, dan zal Georg Kessler zijn ogen nog eens Hink de kost moeten geven voor het zo ver is (1 november), want zonder dat ADO zieh noemenswaardig inspande werd het B-team naar een genadeloze nederlaag van 40 gespeeld Het was een triest troepje dat Kessler had geformeerd: geen verband, maar vooral geen Inzet. ADO, met vier invallers, wandelde op zijn dooie gemak over de reserves van het nationale team heen. Het werd dus voor Kessler en zijn „nieuwe oogst" bepaald geen feestwed strijd. Spelers als Strik (Go Ahead) en Wery (DOS), die hij als „mogelijken" voor het oranjeshirt heeft getipt, vielen in het geheel niet op. Van Reeken (NEC) en Venneker (NEC) konden nimmer gevaarlijk worden voor de Haagse de fensie waarin nota bene de jeugdige Kees Weimar en Jacques Smit, die ge ruime tijd niet in de hoofdploeg hadden gespeeld. In de achterhoede van het b- team vielen gaten waardoor een wagen met aanhanger gemakkelijk zijn weg had kunnen vinden. En de schietgrage Hage naars maakten daarvan ook gretig ge bruik. Houwaart veel beter dan welke b-keus ook opende de score en Mans veld profiteerde van een enorm gat door de ruststand op 20 te brengen. Doel man Thie had niets, maar dan ook hele maal niets te doen gehad. Venneker had wel een reële kans gekregen maar hij kopte hoog over. Verbijsterd Misschien heeft Kessler in de rust iets gezegd. Er bleek evenwel niet van. In traag tempo, zonder enige werkdrift, speelde zijn b-keus verder naar de pre mie. Toen Van der Merwe (NAC) blun derde doordat hij de bal niet onder controle kreeg, was Lalleman, Invaller linksbuiten bij ADO, er bij om voor 30 te zorgen. Het handjevol publiek dat in storm en regen verbijsterd toezag hoe zwak de reserves voor het nationale team speelden, zag Maassen nog keihard tegen de paal te richten en Hou waart nogmaals scoren, zodat het 40 werd. In die tweede helft moest Mansveld een schot van Wery op de doellijn keren. Voor de rest stond Thie wederom te kleumen. Wi»i Lallemun be zette bij A.D.O. de linksbuitenplaats, scoorde eenmaal en is ditmaal net te laat bij de bal, die doelman v. d. Mence al te pakken heeft. vervanging na dc rust van Senders (Wil lem II) door Geurten (MVV) zette ook al geen zoden aan de d(|k. Voor de vol ledigheid z(j vermeld dat in de achter ste vier Van Gorp (NAC), Schrijvers (PSV), Drost (FC Twente) en Schalks (PSV) stonden en dat Hanegem (Xerxes- DHC) ook een plaats in de ploeg had ge kregen. Erepenning En het was gisteravond allemaal zo feestelijk begonnen in een bomvol (ama teur) clubgebouw, waar ADO-voorzltter D. Lelyveld ten overstaan van o.m. KNVB-preases W. Meuleman, voorzitter Coler van de sectie betaald voetbal, mr. M. Vrolijk, afdelingsvoorzitter S. P. Joh. Claassens, alomtegenwoordige Dirk Nijs en vele vertegenwoordigers van Haagse amateurverenigingen zijn vreugde over de nieuwe aanwinst uitsprak en stelde: „Meer overdekte zitplaatsen betekenen service aan het publiek; meer publiek betekent meer inkomsten en beter voet bal". Hij dankte alle „werkers" voor de tribune en gaf zijn dank gestalte door wethouder mr. A. J. Dankelman de erepenning van ADO aan te bieden. Mr. Judith de Nijs wereldkampioene marathonzwemmen WASHINGTON De Nederlandse zwemster Judith de NUs, Is gisteren ln Washington door de Wereldfederatie van beroepslangeafstandzwenimers en -zwem sters altgeroepen tot wereldkampioene marathonzwesnstcr. De 26-Jarige Hllversumse heeft deze titel die zij vooral te danken heeft aan haar eerste plaatsen ln de 16 kilo meter van Hamilton, de wedstrijd van Capri naar Napels en de St.-Johnmeer- race voor de vierde achtereenvolgen de keer veroverd. BIJ de heren werd de Argentijn Hora- clo Inglerias wereldkampioen, De twee de plaats was voor de Italiaan Gulllio Travaglio. Resultaten koersen Hl'sum i Hliv« enbae Preignacprljs over 2020 meter: 1. Fenno Stik (P Smit) km-tljd 1.31.3, 2. Flevo Akeren- «lam, 3. Estancla P, toto wlnn 7.20, plaats 2.10 1.50, gele 11.20. trio 306.90. Kargtiespijs over 2M0 m: 1. Flossie (W v Dalen) 1.30.9, 2. Esta Klnley, 3. Elgin, toto wlnn. pi 2.10 2.-. gek 6.50, cov 2.70. Vougeotprlls over 1500 m: 1. Gay Rodney (W Leeuwenkamp) 1.28.4, 2. Cracla Trlckson, 3. Ganymedes, ijo, pi sao s. li Vosne Romanceprijs over 2 dag (W Leeuwenkamp) 1.27. m: 1. Dlns- 2. Dores, 3. pl 2. 1.60. Gevreljprijs le afd over 2020 m: 1. Bruin Beer (P Kooyman) 1.26.2. 2. Blauw Valk S 3. Zllvertlp. loto wlnn 3.30, pl 1.60 2.30 2.20 3. Comtesae TerraUc, 1.30 1.90. gek Total Isatoro Nederland schreef in voor W.K. 1970 DEN HAAG Nederland heeft offi cieel Ingeschreven voor het wereldkam pioenschap voetbal dat ln 1970 ln Mexi co wordt gehouden. De olultingartermijn voor deelneming aan het wereldkampioenschap la gesteld op eind november. In Januari 1968 wordt het programma van de voorronden be kend gemaakt, dat tussen 1 april 1968 en 21 december 1960 moet worden afge werkt. In Januari 1970 volgt dan de in deling voor de finalepoule, waarna het hoofdtoernooi eind mei van datzelfde laar begint. In totaal hebben tot dusver 20 landen Ingeschreven. De FIFA verwacht dan ook, gezien de grote toeloop tot nu toe, een record aantal inschrijvingen. Ned. scheidsrechters naar buitenland DEN HAAG. De heer J. F. Dorp mans zal woensdag 8 november als scheidsrechter fungeren in de voetbal wedstrijd EngelandWest-Duitsland (eerste ronde voor-olympisch toernooi), die in Londen wordt gespeeld. De heren Dlrks en Hoppenbrouwer assisteren hem als grensrechters. Woensdag 18 oktober heeft de heer Aalbrecht de leiding in de Jaarbeurs- stt-denwedstrijd Hannover "96 (West- Duitsland)S.C. Napels (Italië). Mazzinghi geblesseerd FLORENCE. De Italiaanse bokser Sandro Mazzinghi is niet in staat om zijn Europese zwaarweltertitel tegen de Fransman Jo Gonzalez op 27 oktober in Rome te verdedigen. Mazzinghi, die een maand geleden met succes zijn titel tegen de Engelsman Wally Swift verdedigde, heeft een blessure aan zijn rechterelleboog opgelopen en zal tenminste drie weken rust moeten i nemen. Een nieuwe datum voor het gevecht ls nog niet vastgesteld. Dankelman stelde daarop bijzonder veel prijs, wentelde de meeste dank af op zijn sportcommissie en bereed nog even zijn stokpaardje, het topsportcen trum voor Den Haag. „Maar dan moet er ook op het hoogste niveau worden gevoetbald", voegde hij eraan toe. Sanering KNVB-voorzitter Meuleman haakte in op de woorden van de heer Lelyveld maar wenste het anders te stellen: „Geef beter voetbal, dan komt er meer publiek en kunnen er tribunes worden gebouwd". Al was het terzijde, de heer Meuleman benadrukte toch nog met stemverheffing dat de sanering in het betaalde voetbal stevig ter hand moet worden genomen teneinde het topvoetbal tc verkrijgen dat gewenst wordt. De KNVB-preases zal na het aanschouwen van hetgeen het b-elftal presteerde meer dan ooit van zijn eigen woorden overtuigd zijn ge- LONDEN Het Nederlands hockeyelftal was gisteren dolgelukkig met één doelpunt. De ban was gebroken, er was tenminste weer gescoord en gewonnen. Nederland speelde met twee debutanten en zowel Piet Weemers (HTCC) als Ewald Kist (HHIJC) waren een aanwinst voor het elftal. Het hockeyteam was fel. evei en even geladen en zeker zo vinnig als de tegenstander op het slechte veld van Old Deer Park in Richmond, dat als uitwjjkhaven was gebruikt in verband met de slechte toestand van de velden op Oval. Het waren alle maal prettige omstandigheden op deze tweede dag van het voor-olympische hockeytoernooi. De tegenstander was echter „slechts" Japan, een elftal dat niet gerangschikt moet worden in de elitegroep van de hockeynaties. De overwinning van anderhalve week geleden op Nederland in Amstelveen was toen weinig minder dan een sensatie. Het resultaat van gisteren mag dan ook geen reden zijn om aan te nemen, dat Nederland weer op weg is naar de top van het internationale hockey. Een eventuele optimistische gedachte kan pas aan het eind van deze week vaste grond krijgen na de wedstrijden tegen Pakistan, West-Duitsland en Nleuw-Zeeland. Dan zal immers blij ken of Nederland het peil van West- Duitsland (ln Londen overwinningen op Pakistan en Australië) en Oost-Duits- land (winst op Spanje en Pakistan) kan benaderen. Die mogelijkheid is en dat kan gerust gezegd worden na de wedstrijd tegen Japan niet uitgesloten. Geïnjecteerd door fris bloed (Weemers en Kist) heeft de ploeg zich niet laten overbluffen door de soms Irritante speelwijze van Japan. De genadeloze inzet van de Japanners was geen aan leiding voor kreten als: ,,Dat is geen hockey". De elf, mentaal keiharde Ne derlanders, vochten als dat nodig was op dezelfde manier terug en dat is een voorwaarde voor topsport, al mag dit dan misschien strijdig zijn met de goe de traditie van het „vriendelijke" Ne derlandse hockey. Bromberg, die bij vorige belangrijke toernooien, bijna demonstratief voor de andere landen, zijn kaarten op tafel legde, had dit keer gebruik gemaakt de verse les van Amstelveen. Het centrum van de Japanse verdediging is onpasseerbaar door de geweldige spelers Takashita en de beide Yuza- ky's. Bromberg wilde de weg naar het doel buitenom laten zoeken en speelde daarom zonder Zweerts, die een pure middenvoor is. Het lukte. Van Vroon hoven en Spits wisselden elkaar af in het centrum, maar zij hielden ook contact met de flanken waar De Keyzer jn vijftigste interland grillig ais Kick Thoie nuttig en slag- Verbindingen Achter dit viertal stond een tweede kwartet: Fokker, Kist, Weemers en Elffers, van wie Kist en Weemers een duidelijk defensieve opdracht hadden en Fokker en Elffers de verbindingen met de aanval intact moesten houden. Elffers slaagde daarin beter dan Van 't Hooft en Ter Haar in de wedstrijd tegen Australië." En Fokker was ge woon Fokker en dat is heel veel. Kist en de „echte" nieuweling Weemers, stonden min of meer op sleutelposities in deze speelwijze. Het bleek niet be zwaarlijk, want zij kregen rugdekking van Theo Terlingen en Ebbens. Van dit tweetal was Terlingen de beste omdat Ebbens soms zijn speeldrift boven het nuchtere wegwerken liet gaan. Doel man Brederode heeft maar enige scho ten moeten verwerken. De ploeg heeft de vrij moeilijke tac tische opdracht goed uitgevoerd, al had een uitgebreider gebruik van de cross pass de aanvalskracht zonder twijfel vergroot. Verdedigend klopte het echter voortreffelijk. Japan heeft maar één kans gekregen, maar dat was dan ook een hele beste. In de tiende minuut van de tweede helft miste rechtsbuiten Wada het doel op slechts enkele centi meters. Nederland kwam veel vaker dreigend in de buurt van de Japanse slagcirkel, maar vond toch nog te wei nig openingen in de verdediging, die niet zelden uit acht of nog meer spe lers bestond. Twaalf minuten voor tijd velde een actie, geladen met snelheid, de Japan se verdediging. Fokker vond met een lange pass de sprintende Spits, die eni ge passen doorliep en de bal precies op tijd voor de stick van Van Vroonhoven bracht. De Japanse achterhoede was volkomen verrast. Alleen de kleine Matsumoto niet, maar Van Vroonhoven tikte de bal net langs de uit zijn doel rennende doelman. De Japanse verdediging heeft ook nog een aantal goede Nederlandse plannen verijdeld door lichtere of zwaardere overtredingen, waarschijnlijk onder het motto dat Nederland bij strafcorners toch niet gevaarlijk ls. Dat uitgangs punt bleek gisteren Sebo Ebbens had dit keer de schuttersplaats van Piet Fokker overgenomen nog altijd juist. Tegen Japan leverde vijf korte hoekslagen een straf ingesteld de aanvallende partij aan een redelijke doelkans te helpen niets op. De uitslagen luiden: België—Spanje 21 (11), Oost-DuitslandPakistan 21 (20) en West-DuitslandAustra lië 20 (10). IndiaFrankrijk 11 (0 0) Groot-BrittanniëNieuw Zeeland 1— l (0—1). De stand na twee dagen is: 1/2 West en Oost-Duitsland 4, 3/4. Nieuw* Zeeland en India 3, 5/6/7. Australië, Nederland en België 2, 8/9. Frankrijk en Gr.-Brit- tannië 1 en 10/11. Pakistan en Spanje 0 punten. MEXICO CITY. ïedallleverdeling MEXICO CITY Wüma van den Berg, het twintigjarige Bra bantse sprinttalent, heeft gisteren onder de brandende Mexicaanse zon haar internationale klasse op nieuw bevestigd. De Nederlandse kampioene op de 100 en 200 meter, die zondag op de eerste dag van de Internationale Sportweken in Mexico City het Nederlandse re cord op de i00 meter voor de twee de maal dit seizoen evenaarde, ver beterde gisteren in de series van de 200 meter het vijftien jaar oude MOSKOU Rusland gaat zich op het hockey werpen. Twaalf jaar geleden werd deze „kapitalisti sche" sport enige maanden beoe fend, maar de belangstelling was toen uiterst minimaal. Gisteren werd in de Russische hoofd stad de Sovjetrus8lsche bandy- en veld- hocke. ond opgericht. Op de eerste ver gadering werd besloten een geroutineer de coach uit India aan te trekken voor de teams, die volgend jaar romer met de training beginnen. Het eerste natio nale toernooi zal in augustus en septem ber 1068 worden gehouden. record van Fanny Blankers-Koen. Met 23.8 seconden was de atlete uit Uden 0.1 seconde sneller dan Fanny Blankers-Koen op 23 sep tember 1952 in Antwerpen. Sinds augustns van dit jaar stond Wilrna v. d. Berg overigens met Truus Hennipman-Cruiming met 23.9 al op dezelfde hoogte als Fanny Blankers-Koen. Wilma v. d. Berg. die op Internationa-1 le experts in Mexico grote indruk heeft gemaakt door haar fraaie, krachtige manier van lopen, heeft in de finale op nieuw uitzichten op een medaille. Wel iswaar moest zij weer haar meerdere erkennen in de Cubaanse Miguelina Co- bian en de Frangaise Gabrièle Meyer, die met resp. 23.3 en 23.6 sec ln de se rie nationale records vestigden, maar haar tijd was gelijk aan die van Biolet- ta Quezada (Cuba) en Karin Walgren (Zwed), die in de andere serie eerste en tweede werden. Gestart in de vierde baan had de Ne derlandse haar twee grote concurrenten achter zich waardoor zij, mede omdat de andere loopsters kansloos waren, geen houvast had. Pas na het uitkomen van de bocht kwamen Cobian en Meyer voorbij Wilma v. d. Berg. Na afloop van de race verklaarde Wilma dat da grote hoogte haar op de 200 metar maar pai> ten had gespeeld dan op de 100 meter. De vermoeidheid maakte echter anel plaats voor een stralende lach toen zij vernam dat zij het Nederlandse record had gebroken. Voor een hoogtepunt van de derde at- letiekdag zorgde ook de 23-jarige Gnek Christos Papanicolau, die bij het po's- stokhoogspringen het Europese record van de Fransman Herve d'Encausse ver beterde. Papanicolau, die in Amerika studeert en daar de fijne kneepjes van het polsstokhoog-„vak" leerde, begon op 4,90 rn, toen het merendeel van de an dere springers al was afgevallen. De Griek haalde deze hoogte in zijn eerste poging, evenals de 5.00 en 5,10 meter. Op deze hoogte viel eerst de Rus Blitz- netsov af, waarna op 5,20 m het einde voor de Amerikaan Railsback volgde. Met de hand Papanicolau deed daarna een ver geefse poging om het wereldrecord, dat met 5,38 m in handen is van de Ameri kaan Paul Wilson, scherper te stellen. De lat ging naar 5.40 meter. De eerste twee pogingen mislukten maar bij de derde leek de Griek te slagen. Terwijl hij de lat met het lichaam gepasseerd was, wipte hij deze met de hand af. Bijzonder enerverend was de atrijd bij het verspringen dames. Het nummer werd gewonnen door de Roemeense Viorica Viecopoleanu met 6,66 mater. De Ruesin Tatjana Talyachava kwam welis waar even ver maar rij werd tweede geplaatst omdat Viacopoleanu de af stand in een eerdere sprong had gehaald Uitgeput Tijdens de series van de 1500 meter viel het eerste alachtoffer van de hoge ligging van Mexico City. Jaiye AJdoye, een 25-jarige Nigerlaan die in Mexico City in zijn eerste internationale wed strijd uitkwam, zakte op de finishlijn uitgeput ineen. Hij werd onmiddel lijk naar zijn hotel gebracht om bij te komen. Daar verklaarde de Afrikaan dat hij sedert zijn aankomst in Mexico voortdurend last had gehad met zijn ademhaling. Het hoogteprobleem houd! de diverse delegaties zeker medisch gezien toch veel minder bezig dan een jaar ge leden toeh de stadions openluchtlabora toria leken. Het gaat er nu duidelijk om vast te stellen hoe de atleten volgend jaar zullen reageren op de Mexicaanse omstandigheden. Het probleem van de verminderde zuurstofdruk is duidelijk dagen nodig had om aan de gewijzigde naar het tweede plan verschoven. De Amerikaanse opvatting dat de aanpas sing aan de gewijzigde omstandigheden een zuiver individuele zaak is en geen collectieve aangelegenheid schijnt steeds meer terrein te winnen. Acclimatiseren Na de vier langere loopnummers had den de vier winnaars allen een eigen op vatting over de acclimatiesatieperiode. De Tunesiër Mahammend Gammoudi (10 km) verklaarde dat hij ten minste drie weken training op een niveau bo ven 2.000 meter nodig had, Jean-Pierre Dufresne (Fr), winnaar van de 800 me ter, vond een aanpassingsperiode van vaertien dagen voldoende terwijl Gaston (Ft) MA,' W wilma van'den Berg (Ned) 23.8 Een beeld van de finale honderd meter, waarin Wilma van den Berg voor Nederland een bronzen medaille veroverde. Tweede van rechts de winnares, de Cubaanse Miquelina Cobian (408), links van haar de Frangaise Gabrielle Meyer (465), die, zo bleek na het ontwikkelen van de finishfoto, met een neuslengte voorsprong op Wilma van den Berg op de tweede plaats beslag legde. Roelants (Belg) niet meer dan twaalf omstandigheden te wennen. Charlotte Cooke, de Amerikaanse winnares van de 400 meter, verklaarde na haar overwin ning geen ademhalingsmoeilijkheden te hebben gehad^ hoewel zij toch pas twee dagen voor de wedstrijden in Mexico Ci ty was aangekomen. Spierpijn Een nieuw verschijnsel is dat vele at leten klagen over hevige spierpijnen tijdens de wedstrijd, die evenwel snel verdwijnen. Waarschijnlijk zal de hulp van masseurs en fysiotherapeuten volgend jaar meer nodig zijn dan zuur stofapparaten. Ook in deze derde internationale sport weken heeft men nog geen inzicht gekre gen in de problemen die kunnen ontstaan wanneer in een betrekkelijk korte pe riode een atleet moet uitkomen in se ries. kwart- en halve eindstrijden en de finale. Randy Matson, de Amerikaanse wereldrecordhouder kogelstoten en maandag winnaar van dit nummer, beschouwt het hoogteprobleem als een modeziekte onder de atleten. „Het is de psychose van de negen tiende Olympische Spelen", aldus de ruim twee meter lange Ameri kaan, die echter vergeet dat hij waarschijnlijk een van de heel wei nigen is, die niet behoeft te accli matiseren omdat hij toch zeker is van een gouden medaille; Het viel de debutanten best mee LONDEN Piet Weemers, 21 jaar, wat aan de kleine kant maar fors gebouwd, heeft na de wedstrijd tegen Japan van alle spelers en officials van het Ne derlandse hockeyelftal compli menten in ontvangst kunnen ne men voor de manier waarop hij zijn eerste test in de nationale ploeg had doorstaan. Weemers, derdejaarsleerling aan de Tilburgse academie voor licha melijke opvoeding, was niet ze nuwachtig geweest voor de wed strijd. „Ik had", vertelde hij, „de opdracht gekregen om de Ja panse rechtsbuiten uit et schake len. Dat heb ik gedaan. Alleen ln het begin is hij mij een keer voorbij gekomen. Toen heb ik te gen mezelf gezegd: Piet, dat is eens maar nooit weer. Daardoor en natuurlijk door de instelling van de Japanners, is het de felste wedstrijd geweest, die ik heb ge speeld sinds ik zo'n zeven jaar geleden met hockey begon. Maar je weet van te voren dat een 1 an denwedstrijd iets anders is dan competitiewedstrijden bij HTCC in Eindhoven." Ewald Kist, ook niet groot, net zo blond maar iets slanker dan Wee mers, hoorde eigenlijk al een jaar bij de ploeg, al had hij de Ne derlandse elftaltas voor zijn eer ste echte interlandwedstrijd nog siteeds niet verdiend. Op Kist had het allemaal niet zoveel indruk gemaakt. „Het was", vertelde de 23-jarige Hagenaar van HHIJC, (nu in militaire dienst na zijn stu die te hebben voltooid), „eigen lijk net een competitiewedstrijd. Het was wat venijniger, het veld was iets slechter, maar ads er zo'n paar honderd man vlak om het veld staan, raak je niet ge spannen. In India heb ik tegen regionale teams twee keer voor twintigduizend toeschouwers ge speeld en dan valt het in een Londense voorstad, ook al ls het daar een werkelijke interlandwed strijd, echt wel mee". >erle: f. Vloleta Guezada (Cuba) 23.8 irin Elizabeth Walgreen (Zwed) 23.8, 3. Popkova (Rusl) 23.9, 4. Mary Rand (GB) 23.9. Ivarüca Chris to va (Buig) 16.74, 5. Maria Chor- bova (Buig) 16.31 :rard Fennoull (Fr) :okhoogspringen: 1. Papanicolau (Griek) a. 2. Railsback (VS) 5.20., 3. Blltznetsov (Rusl) 5.10, 4. Nordwlg (O-Dld) 5.00, 5. Lager- (Zweden) 4.90. De uitslagen Series 200 m Cobian (Cuba) 23.3 i Prijsschieten voor Jaarbeursstedenbeker LONDEN. Twee Engelse voetbal clubs, Nottingham Forest en Leeds United, hebben zich gisteravond ge plaatst voor de tweede ronde van het toernooi om de Jaarbeursstedenbeker. Nottingham won op eigen veld met 40 van Elntracht Frankfurt, nadat de eerste wedstrijd in West-Duitsland al met 10 door de Engelsen was ge wonnen. Ook Leeds won met grote cQfers. Spora Luxemburg moest met een nederlaag van 70 de thuisreis aan vaarden. De eerste wedstrijd ln Luxem burg was overigens in een nog grotere zege van Leeds geëindigd i 90.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 6