«nar Studenten maakten kennis met elkaar voor de teevee EERSTE PAAL VOOR WINKELCENTRUM IN MEERBURGERPOLDER «ar ■nr «nr ■üi ■ui «i EEN AKTIEVE PROPAGANDIST PAGINA 4 DONDERDAG 12 OKTOBER 1967 Tegenover Leiderdorpse Brug konten 45 woningwetwoningen LE1DSE AGENDA ïl H ■ülf Kil Wff DONDERDAG 12 OKTOBER Academiegebouw 20.00 uur Cau serie door dirigent Bruno Maderna. Parochiehuis Petruskerk 20.00 u. Ouderavond St.-Petrusschool. Stadsgehoorzaal 20.15 uur Alge mene ledenvergadering Liedse Voet- j balbond. Gebouw G.G. en G.D., Roodenburger- slraat 20.00 uur Cursus Kath. EHBO. „Het Eigen Huis", Rapenburg 24 20.15 uur Dr. W. Drees over „Politieke BODEGRAVEN ONDER INVLOED OP BROMFIETS „PROMOTOR" PROF. HOLLEMAN DISTANTIEERT ZICH VAN „PROEFSCHRIFT' NIGERIAAN VRIJDAG l.H OKTOBER Stadhuis 14.00 ting zes bruidsparen. Postkantoor Geregraeht Officiële opening. De Officier van justitie bij de Haagse politierechter constateerde, dat het met een bromfietser uit Bodegraven „goed raak" was geweest. Dat wil zeggen, de man verkeerde stevig onder invloed van sterke drank toen hij op zijn voer- j tuig door zijn woonplaats laveerde. Het Instituut van de Niet-AVesterse de rol Het bewijs van de dronkenschap kon Sociologie en met name prof. dr. J. ook worden geput uit de 20 a 25 glazen F. Holleman hebben hogelijk verbaasd bier die verdachte door zijn keelgat had kennis genomen van de mededelingen, gestort. i die dinsdag op een persconferentie in „Ongelooflijk, geen wonder dat hij de de sociëteit „Minerva" door de Nige- tel kwijt raakte", constateerde de poli- riaanse student Etim N. E. Udoh tierechter. De cafébezoekers hadden zijn gedaan. De Nigeriaanse student Huwelijksslui- eendrachtig verdachte op zijn bromfiets beweerde, dat hij in de afgelopen tijd geholpen. een onderzoek over de groentijd had gedaan en dat de resultaten van dit Omdat het de eerste maal was dat j onderzoek deel zullen uitmaken 15.00 i „In den Vergulden Turk" 16.00 uur verdachte terecht stond, wilde de Offi- de sociologische dissertatie waarop hij Met het slaan van een paal in de bouwput van de winkelflat, heeft de wet houder van Openbare Werken der Gemeente Leiden, de lieer C. J. Piena, een <»rfideel begin gemaakt met de realisering van een buurtwinkelcentrum aan de Meerburgerkade, hoek Maasstraat te Leiden. In de zomer van 1968 hoopt men liet. complex te kunnen afleveren. De bedoelde winkelflat is ontworpen door het architectenbureau Geels en Kam steeg, to Oegstgeest, en zal worden gebouwd door de N.V. Bouw én Exploitatie bedrijf B. Huurman en Zoon te Lelden, waarna de exploitatie wordt over genomen door de N.V. Mjj. „Stad Rotterdnm anno 1720". „dagwinkels" komen met het front aan de Zaanstraat, terwijl de andere winkels zullen uitzien op een vijver met plant soen ann de verlengde IJsselkade. Aan de. expedltlestraat, welke aan de achter zijde van de winkels Is gelegen, liggen 11 garages gegroepeerd. De huur van de vierkamerwoningen bedraagt exclusief service-kosten 190,- per maand. De woningen worden ge bouwd in de zgn. Premie A sector en worden royaal uitgevoerd, zowel qua maten als qua uitvoering. Het complex wordt voorzien van een centrale gasverwarmingslnstallatie. De woningen worden aangesloten op een centraal-antenncsy8teem. Extra zorg wordt besteed aan de geluidsisolatie van vloeren en wanden. Van groot belang voor huismoeders Het geheel omvat 15 woningen, met name 12 vier- en 8 twee-kamerwoningen, is boven de 7 winkeleenheden drie bouw lagen hoog en bevat per woonlaag 4 vier- en 1 twee-kamerwoningen. Twee Nieuwe woningen Voordat wethouder Piena met behulp van de heimachinisl de eerste paal de grond indreef, richtte hij het woord tot de directie van het architectenbureau, de aannemers, directieleden van de fi nancieringsmaatschappij en de beiers, benadrukte hij het belang van dit win kelcentrum in deze kleine wijk. „Het ge meentebestuur overweegt al lange tijd de mogelijkheid om uit te breiden in de richting van de rijksweg, maar de hoge prijs van de tuinbouwgronden weerhoudt ons ervan deze te kopen. Wel zal volgend jaar een begin worden gemaakt met de bouw van 45 woningwetwoningen (flats) tegenover de Leiderdorpse Brug. Hier voor is het oorspronkelijke bestemmings plan gewijzigd. Ook dit winkelcentrum is van groot belang, want het is voor de bewoners van deze wjjk niet gemakkelijk om met de auto de stad in te gaan om daar boodschappen te doen", aldus de Zoals bekend vormt de Wilhelmina- brug een afscheiding van deze woonwijk en moeten de ouders vaak hun kinderen de gevaarlijke Hoge Rijndijk laten over steken om hen onderwijs te laten volgen. Verkeersslachtoffer zoekt baleigenaars Dc jongeman, die op maandag avond 10 oktober, half zeven, bij de Marekerk ten val werd gebracht door een bal, moet alle schade voor eigen rekening nemen, daar de daders weg gelopen zijn. De daders worden ver zocht zich met de jongeman in verbin ding te stellen. De daders zijn jon-» gons van 10 a 11 jaar. Deze jongeman Adres aan gemeenteraad Verhoging rioolbelasting za l iconingexploitatie nog verder bemoeilijken De Leldsche Bond van Huis- en Grond- Hoewel de huiseigenaren erkennen, eigenaren heeft zich met een adrea tot dat het huurbeleid een rijkszaak is en de leden van de Leidse gemeenteraad het gemeentebestuur dus niet verant- gowend teneinde gedaan te krjjgen, dat woordelijk gesteld kan worden, menen het voorstel van b. en w. tot verhoging j zij evenwel toch het gemeentebestuur van de Hoolbelasting wordt verworpen, onder de aandacht te mogen brengen, x. De huiseigenaren kunnen begrip op-dat door de voorgenomen gemeentelijke is: P. Karremans* Oude *Rijn 9^ Leiden. I brengen voor de noodzakelijkheid de ge- maatregel de lasten ten algemenen nut- i nieeuteljjke financiën In evenwicht te te op een relatief kleine groep van wo- brengen, maar zij komen In het gevaar ningexploitanten worden gelegd. Voor de eigenaren van "net bestaand onroerend goed betekent de verhoging eveneens een soort extra inkomstenbe lasting met verwaarlozing van het draagkrachtbeginsel zolang de huur- prijsbeheersing beneden de economische kostprijs van kracht blijft. Mimieliuis te nauw behuisd Hel Gereformeerd Minnehuis te Leiden moet voldoen aan de bepalin gen die t.a.v. dit bejaardentehuis door G.S. zijn gesteld. Een beroep hiertegen op de Kroon heeft de Kroon thans ongegrond verklaard. In het tehuis be vinden zich -chambrettes die door twee personen worden bewoond. Deze woon- gelegenheden moeten nu geleidelijk aan voor bewoning door één persoon geschikt worden gemaakt. OEGSTGEEST Geboren: Maria Petronella d.v. J. A. van Gent on J. Levisson; Martina Adriana d.v. J. H. v. d. Broek en M. M. J. v. Stein; Stijn Antonius Johan nes zv. T. J. A. Koppers en A. M. C. J. Govaert; Piet er Cornelis z.v. M. Lit- tooij en J. G. v. Veen. Ondertrouwd: T. J. G. de Bruin en E. E. M. Beernink; A. J. v. d. Putte en M. A. M. AltorfC. J. Vreeswijk en E. W. C. M. de RooijJ. W. Filippo en G. Weversj J. W. Dekker en M. M. Gerbrands. Getrouwd: J. H. M. Heezen en E. R. Smallenbroek; J. J. Taffijn en J. T. Dekker; P. C. Mantel en A. J. M. Geer- lings; N. E. Haas en W. C. Middelkoop. Overleden: J. A. de Jagher w.v. A. de Jong; M. W. Heijmans. w.v. K. Weeshoff; A. C. Röell (jonkheer); F. J. Tijs, w.v. A. H. Drijshout v. Hooff. MODESHOW IN WARMOND Met betrekking tot het bericht ln ons blad van gisteren „Winkeliersvereni ging in Warmond houdt show", deelt het bestuur van de W. V. ons mede, dat de organisatie daarvan niet in han den is van de winkeliersvereniging. Een negental bedrijven hebben op eigen initiatief tot het houden van genoemde manifestatie besloten. Ddrie «laarvan organiseren op de avonden van 16, 17 en 18 oktober een modeshow. ALPHEN AAN DEN RIJN KLAVERJASSEN T.B.V. SPEELGOEDACTIE In het jaaroverzicht van de plaatse lijke commissie uit de bedrijven, die zich sinds een tiental jaren beijvert gelden bijeen te brengen om binnen het kader van de Vara Speelgoed Ac tie geestelijke en lichamelijke gehan dicapte kinderen een zo prettig moge lijke Sinterklaas te bezorgen, wordt vermeld, dat de opbrengst van direc ties en personeel van 35 bedrijven vo rig jaar f 1883,66 bedroeg, waarvan ver pleegden in de tehuizen Ons Thuis en Eljo te Zwammerdam, kindertehuis De Elshof te Malden en het Prof. J. H. Gunninghuls te Rotterdam bedacht werden en ook nog een bijdrage kon worden verleend aan het Prinses Bea- trixfonds voor gehandicapte kinderen. Als ondersteuning in een plan om dit jaar tot een bedrag van f 2000.te komen wordt op 10 nov. a.s. in de Kan tine van de Motorenfabriek de Indus trie een groot klaverjastoernooi geor ganiseerd. Bijdragen voor het Sint Nicolaas actiecomité kunnen gestort worden op het gironr. 7.88.67 ten name van de penningmeester, de heer C. H. v. d. Wolf, met vermelding St. Nicolaas- actie 1967, tegen het i dat evenwicht te bereiken o.m. door 'n verhoging van de rioolbelasting. Evenals by de „heffing waterkwali teit" door het hoogheemraadschap „Rijn land", waartegen de huiseigenaren even eens protest aantekenden, zijn zij van mening, dat door de nieuwe lastenver zwaring een verdere ontwrichting van de in het algemeen toch al zwakke fi nanciële structuur van het gebouwd on roerend goed in de gemeente Leiden in de hand gewerkt wordt. De verhoogde rioolbelasting kan na melijk voor de nog te bouwen woningen ook In de gesubsidieerde sector wel doorberekend worden, maar voor de bestaande bouw ls doorberekening niet toegestaan. De nieuwe belasting zo die door de gemeenteraad wordt vastgesteld zal volgens de Leldsche Bond vooral die ver huurders treffen, die de huurverhoging van 1 januari 1966 aan zich voorbij za gen gaan. Men acht dit zowel uit een sociaal- als uit een volkshuisvestings- oogpunt (versneld tenietgaan van der gelijke woningen) verwerpelijk. GROFVUIL- OPHAALDIENST Vrijdag 13 oktober Buurt 4: Haagweg (geheel), Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Haag- weg (tien huizen), Klikspaanweg. Da Costastraat, De Genestetstraat, Nico laas Beetsstraat, Potgieterlaan, Tollens straat. Schimmelstraat, Oltmanstraat. Hasenbroekstraat, Borgerstraat, Van Lennepstraat, Ten Katestraat, Tous- saintkade, Staringkade. Receptie t.g.v. 40-jarig dienstjubileum N. v. Ginkel bij Kon. Ned. Grofsmederij. Stadhuis 16.30 uur Officiële ont vangst deelnemers Accordeon wereld kampioenschappen 1967. Pieterskerk 20.00 uur Oecumenisch Vredesappèl. Stadsgidioorzaal 20.00 uur Feest avond Felicitatiedienst. „Auberge Francalse", Kloksteeg 21.00 uur Première Leids Zolder Cabaret. ZATERDAG 14 OKTOBER Stationsplein 12.50 uur Vertrek ex cursie Kon. Ned. Natuurhistorische Ver eniging naar Katwijk. Stadsgehoorzaal 20.00 uur Coupe Mondiale 1967 accordeon. Hogere tarieven reinigingsrechten te Wassenaar Burgemeester en wethouders van Wassenaar stellen de gemeenteraad voor. met ingang van 1 januari 1968 de tarieven voor de reinigingsrechten te verhogen. Sinds 1964 bedragen deze tarieven 1- per maand voor asem- mers met een inhoud van 33 liter en 1.65 per maand voor emmers van 55 liter. Sinds de vaststelling van deze tarieven zijn de kosten van de reini gingsdienst met ongeveer 33 ge stegen. Al behoeven naar de mening van b. en w. de reinigingsrechten de kosten van de reinigingsdienst niet geheel te dekken, zij moeten toch wel een redelijke bijdrage in die kosten zijn. Voorgesteld 1.50 en voor een emmer van 55 liter op 2.50 per maand. De opbrengst van de reinigingsrechten zal dan in 1968 stijgen met 66.000- Dan zal de opbrengst van deze rechten ongeveer 44 van de kosten van de reinigings dienst dekken. cier nog geen gevangenisstraf opleggen j volgend jaar bij prof. Holleman hoopt en volstaan met 70,- boete en ontzeg- te promoveren, ging van de rijbevoegdheid gedurende zes maanden. De rechter was het daar- Prof. Holleman liet mededelen, dat mee eens. I hem door de heer Udoh ten onrechte DE LEIDSE COURANT vraagt voor de AVONDUREN Voor intensieve werker zeer hoge honorering. Sollicitaties: bureau PAPENGRACHT 32 LEIDEN. an promotor is toebedeeld, om 'oudige reden, dat de heer Udoh bij herhaling en wel schrifte lijk te kennen is gegeven, dat hij zich dient te beschouwen „als een simpel student, die nog hard zal moe ten werken voor zijn doctoraal." Van de zijde van het instituut werd bovendien medegedeeld, dat de heer Udoh slechts geregistreerd staat als „master of social sciences", een graad, die hij behaalde na een cursus aan het „Institute of Social Studies" in Den Haag. Op grond van deze titel zou de heer Udoh nog niet kunnen promove ren. Het instituut deelde tevens mee. dat ook de Engelse titel „bachelor of social science" geen rechten geeft om te gaan promoveren: „De Amerikaanse of Engelse bachelor is volgens onze begrippen en normen nog nauwelijks toe aan het kandidaatsexamen," zo werd ons medegedeeld. Of dé heer Udoh vooruit heeft wil len lopen op de „Gradus ad Parnassus" of dat hij het slachtoffer is geworden van taalmoeilijkheden werd ons even wel niet duidelijk. Vorige maand deed prof. Holleman de heer Udoh als idee aan de hand om de ontgroeningsprak tijken eens sociologisch te gaan bekij ken. Wellicht ten onrechte heeft hij toen gemeend, dat hij met de goed keuring van prof. Holleman voor een proefschrift aan de gang kon gaan GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN LEIDEN Gevestigde personen van 20 t.e.m. 27 ters, H. C. Gesink. A. Jongeman. E. C. september 1967. i Hartman, A. M. C. Karelse. M.^H. Sul- H. v.d. Laan en fam. astronoom, Schu- kers, H. E. M. Hoornik, M. S. Kruitwa- bertlaan 134; H. A. M. Dobbe en fam. gen, W. v. Vliet, M. Glasbergen, A. C. Obrechtstraat 49; K. Breedijk en fam. Bakker. C. S. Frans. G. K. F. M. Kwee, Bachstraat 160; D. Vreeswijk en fam. j. s. H Pommerel. T. M. Groenfeld, R. Loridan8hof 13;'A. G. Dissevelt en fam. m. r. Schroder, W. D. M. Bonnier, A. arts Lammenschansweg 5; M. Rapattone paans, M. v.d. Water, E. Jongebreur, en fam. mach. bankwerker, Stuwstr. 9; w m.' Blanken. J. P. L. Tieman, G. A. T. v. Leeuwen en fam. bouwkundige. j.Janssen, J. P. M. v.d. Geijs, F. C. Haarlemmerstr. 86; J. C. Brandt en Agselbergs, M. A. v.d. Burg. allen ver- fam. heilgymnast-masseur Varkenmarkt p]eegSter^ gevestigd op Rijnsburgerweg 5a; J. F. v. Rhede v.d. Kloot en fam. arts 10; E j c. Swaag, Leeuwerikstr. 5; I. I. Rijnsburgerweg 90; J. P. M. Heiven- j wénsêl operatie-assistente Rijnsburger- steijn en fam. productieleider. Suriname- wag M. M. v. Nunen Kolfmaker- str. IS; H. d. Heijer en fam. matroos, W. ateeg 13; M. C. Kromme Wasstraat 28: de Zwijgerln. 93; W. de Mooij en fam. j w T L.'v. Wetten Rijnsburgerweg 77b; onderhoudsmonteur ab. ws. ligg. Haar- j. verburg militair Morsstr. 62-64; F. A. lemmerweg; H. de Wit en fam. de Rid- vreeburg Rijnkade 7- G. Scheurkogel derstr. 16; C. Heemskerk en fam. gas- zoeterwoudsesingel 8Ï; R. A. Knibbe - fitter. Hoge Morsweg 16; Mahfouz Ab- Brederostr. 15; J. F. M.Focquin de Grave ordt hel tariei voor dalla Hanna en fam. docent Boerhaaveln. emolové Stadlioudersln. 21; A. J. Bosma liter tt brengen op 86: K Weeda-v d. Plan Hof v. Venetië 6: óppenhelm»tr. 63: H. J. R. Rein,Iers A. A. v.d. Meer dameskapper, Thor- Hofln. 269; J. C. Tendeloo-v.d. Steen beckestr. 58; D. Verkade Komkommer- j Magd. Moonstr. 31a: C. E. Huitema Mid- 1 1-1 Nispen Buitenruststr. j delweg 19c- W. E. Meijer-Broeksma ver- jj_ ut. pieecrSter Medusastr. 31a; E. L. Ho,ffman -l-x T Dilrlrnro XXiH- Boekhandel Hoogeveen te Wassenaar heropend De boek- en kantoorboekhandel van da firma W. J. Hoogeveen en Zn. in de Kerkstraat, waarin het agentschap voor Wassenaar van De Leidse Courant is gevestigd, is gisteren na een belang rijke verbouwing heropend. Door de pui aan de kant van de Van Heecke- renstraat naar buiten te verplaatsen ontstond een aanzienlijk grotere win kelruimte. Deze grotere ruimte is op smaakvolle wijze benut voor een zeer overzichtelijke opstelling van de grote collectie boeken en van de velerlei artikelen op het gebied van de kan toorboekhandel. De buitenzijde van 't pand werd aantrekkelijker gemaakt door het aanbrengen van luifels. Zeer vele relaties hebben gisteren van hun belangstelling voor deze ver nieuwing van de zaak blijk gegeven en de heer N. Hoogeveen hun geluk wensen aangeboden. Sinds enige tijd beschikt de firma over een eigen licht druk- en fotocopieerinstallatie de enige in Wassenaar waaraan grote behoefte blijkt te bestaan. hof 1; C. J. J. CJ 1; A. Slob-Lamme Sehubertln. 147; M. G. Eitjes serveerster Surinamestr. 114; J. G. de Hoop Scheffer Breestr. 135a; C. A. J. Beukering v. Slingelandtln. 8; N. G. Veltman onderwijzeres Leeuwerik str. 13; R. H. ten Brinke Vrouwensteeg 1&; B. M. M. H. Mohamed grondwer- Mlddelstegracht 20; J. A. Bikkers Mid delweg 19c; D. T. Meijer Fagelstr. 22a: A. E. Delvoije-Dortmundt kleuterleid ster Broekweg 5; R. W. Maassen Co- rantljnstr. 28; J. C. v.d. Laaken cou peuse Langebrug 26- L. Schipper ker Nw. Beestenmarkt 8: H. W. E. Ba- j Hoge Rijndijk 128: W. R. Ruitenberg kéma radiologisch assistente Haarlem- Fagelstr. 22; G. L. S. Tan-Tjan Brahms- merstr. 237a; F. J. W. Drion Witte Sin- laan 299; A. Vermaas Korevaarstr. 3; J. gel 80; C. A. Zuijdam Oude Rijn 51; L. P. den Besten militair Rembrandtstr. 27; Dijkgraaff chauffeur de Goejestr. 40; S. M. E. Eger Rijnsburgerweg 29a; A. Moo- Y. M. Loomans Noordeinde 50; G. K. j ten-v.d. Ent Drie Oktoberstr. 27a^ C.^M. Frank Zoeterwoudsesingel 97; I. A. J. Janssens kinderverzorgster J. W. Friso- str. 6; S. F. Verboom verpleegster Rijns burgerweg 10; B. M. B. M. Abdelkader fabr. arb. Groenesteeg 39a; C. P. de Jongh J. v. Houtkade 30; J. E. M. Naaij- kens verpleegster Rijnsburgerweg 10; H. W. Salomons verpl. Rijnsburgerweg 10; M. J. Diemer Houtln. 13; M. Koekkoek verpleegster Rijnsburgerweg 10; A. R. v. Heijst-Putto maatsch. werkster Sehu bertln. 126; M. D. v. Aller tuinbouwkun dige Hooigracht 72; D. J. Breen Piet Paaltjenspad 2; W. N. J. Grotenhuis de Sitterln. 69O. D. Batenburg Thorbecke- str. 5; G. Nieuwenhuis Thorbeckestr. 60; J. M. Stibbe Hooigracht 106a; A. J. Hof man Tulpenstr. 2; A. B. Rellum socio loog Bachstr 46a; H. v.d. Vliet inspec- trice onderwijs, Burggravenln 6; M. C. Legierse, I. v. Schagen, I. Runia, J. H. Engberts, M. v.d. Kwaak, E. Jalink, J. W. Otten, M. W. Hegeman, J. A. Pie- Gouden bruiloft in Weidehof Op dinsdag 17 oktober viert 't echt paar Vogelenzang, woonachtig Weide- hof 45 te Leiden, zijn gouden brui loftsfeest. De bruidegom (73) leerde zijn bruid (68) tijdens de vervulling; van zijn militaire dienstplicht in de mobilisatieperiode van 1914-1918 in Katwijk kennen. Het echtpaar heeft zes kinderen en elf kleinkinderen. In 1965 hebben zij een bezoek gebracht aan hun getrouwde dochter in Austra lisch Nieuw Guinea. Zaterdag 14 ok tober /.al hel gouden echtpaar van 16.30-18.00 uur recipiëren in „Pardoe- za" aan de Doezastraat. MENSA-BARAK BIJ DE STERFLAT VERDWIJNT De studentenmensa bij de Sterflat aan de Klikspaanweg te Leiden wordt gesloten. De directie heeft dit besluit genomen, omdat de exploitatie voor ongeveer 80 maaltijden, die hier iede re dag worden verstrekt, te kostbaar bleek. Het open studentencafé „Taber- na" in het Prytaneum aan het Rapen burg. is wegens ruimtegebrek ln de eetzaal verdwenen. Per wagen werden de maaltijden iedere dag vanaf de centrale keuken in het Prytaneum naar de mensa-ba rak aan de Sterflat gebracht. Om de exploitatie te redden heeft de bestuurs commissie nog gedacht aan een prijs verhoging van 15 cent per maaltijd. Dit voorstel bleek echter niet toerei kend om het tekort op te heffen. De drukte in de mensa in hel Pry taneum is de laatste weken bijzonder toegenomen. Gisteren bereikte men 'n record: er werden 1106 maaltijden ver strekt. Reeds een kwartier vóórdat de keuken wordt geopend stelt zich in de zalen en gang al een lange rij wach tenden op om zeker te zijn van een maaltijd. Het blijft van vijf tot en met zeven uur altijd onrustig in de mensa vanwege het groot aantal wachtenden. Vorig jaar werden er 159.000 maal tijden verstrekt. Dit jaar wordt erop A. Vos-Buijk apothekersassistente Ra penburg 47; L. Knoop Korevaarstr. 6; H. W. J. M. Poldermans Boommarkt 23a; P. W. F. André de la Porte Kloksteeg 17; C. v. Dam Burggravenln. 151; R. W. Steigenga Hooigracht 39; M. Kes-Belger verkoopster Joseph Haydnln. 20; J. W. T. Simon Boerhaaveln. 31; A. A. M. 'Hamed fabr. arb. Doezastr. 34; M. de' Geus J. v. Goijenkade 33; P. M. Huij- singa medisch analiste Boerhaaveln. 43; G. Krassenburg Kanaalstr. 3; J. P. A. Wortelboer Jaeq. Urlusplantsoen 301; M. T. ten Hove-Jaonska ingenieur Kijf- gracht 13; R. L. Kuitert Joh. de Wittstr. 2; B. A. J.' M. Spronk Hoge Rijndijk 204; L. K. v.d. Gaag concertpianist Bachstr. 212; I. v. Eerde Janvossensteeg 31; H. Simon Rijnsburgerweg 92; A. J. J. Boschker Hoge Rijndijk 192; V. M. van Muijden Groenhovenstr. 21; G. Keere- weer chauffeur Rapenburg' 118; Jonk- vrouwe A. C. Ridder van Rappard-Elias Flanorpad 1; M. C. H. De Hingh Mors str. 45; J. M. Verspaget Sehubertln. 149; J. T. I. Scholtes Bakh. Roozenboomstr. 22; C. v. Rossum Corantijnstr. 65; J. P. Weijers militair Prins Frederikstr. 14a; J. D. Baron van Asbeck Breestr. 33a; G. W. J. M. Tangelder Nieuwstr. 47; G. Vissinga onderwijzeres Moddermanstr. 1; K. E. M. Swart v. Oldenbarneveltstr. 31; A. A. C. M. Kamp militair Noordelnde 2a; J. de Koningh-Bennink Plantsoen 1: G. Klingeier-v.d. Kujjl P. v. Anrooystr. A. Wissel en fam., Park Die Leijthe 2, Leiderdorp, Louise de Colignystraat 17; D. A. Zeilemaker en fam., Hoge Rijndijk 192, Renkum, v. Wassenaarsheuvel 119; H. R. de Beun en fam.. Mierennesthofje I, België; R. Roodenburg en fam., a.b. Waard 2, Haarlem, Prof. v. d. Scheers- straat 39; M. C. van Alphen-Gijzen en fam., Noordelndeplein 2a, Arnhem, Zas- laan 36 III; A. Bicker Caarten en fam., Maredijk 23, Meppel, Zuideinde 90; H. Donker en fam., Boerhaavelaan 27, Was-, senaar, Hofcampweg 222; J. van der Keur en fam., Resedastraat 9. Ermelo, Jan Topweg 27; J. van der Does en fa milie, Cosijnstraat 23, Leiderdorp, Rosen- burg 3; L. van der Kaaij en fam., Mors- laan 7, Voorschoten, v. Heuven Goed hartstraat 15; H. J. Verschuren en fam., v. Oldenbarneveltstraat 46, Duitsland; D. G. de Rooij, Rijn en Schiekade 115a. Katwijk, Secr. Varkevisserstraat 68; J. E. van der Hoeven, Melch. Treublaan 54. 's-Gravenhage, Zuidwal 83; J. C. Mul der, Duinhof 55, Rotterdam, a.b. Hr. Ms. „Karei Doorman"; L. M. Koejemans. Noordeindeplein 8a, Rotterdam. Dorps weg 165a: E. Staffeleu-van Gijzen, Ver- distraat 177, Breda. Antwerpenstraat 494; L. M. Vereijken, Noordeinde 2a, Nij megen, Driehuizerweg 229; M. C. J. Slingerland, Noordeinde 50, Noordwijk, Jac. Urlusstr. 29; J. C. Bleijerveld, Pie terskerkhof 26, Korea; J. M. George- Bouman, Utrechtse Veer la, Voorscho ten, Schramlaan 16; J. Pasveer, Oude Singel 162, Gouda, Vrijheidslaan 31; H. Kuijvenhovem Antillenstraat 27, Eiber gen. G 101 ;B. Tobi, J. W. Frisostraat 7. Ver. Staten van Noord, Amerika; V..J, M. de Rooij-Burgers, Tasmanstraat 100, Katwijk, Secr. Varkevisserstraat 68; F. L. A. de Faber, Mezenstraat 2, 's-Gra venhage, Zuidwal 83; W. M. Staffeleu, Boshuizerkade 56, Breda, Antwerpen straat 494; J. C. M. Huiser, Pr. Hendrik straat 17a, Noordwijk, Quarlos v. Ufford- straat 104; G. F. M. van Remundt, Zijl singel 4, Amsterdam, Maasstraat 129; M. G. M. Eettema, Rijnsburgerweg 10, Bolsward, Kerkstraat 25; J. C. van Os- nabrugge, Hoflaan 2, Delft, Koornmarkt 81 E; T. Schaap, Haagweg 34, Katwijk, Willem de Zwijgerlaan 17; L. A. Assel- man, Oppenheimstraat 105. Vlissingen, Singel 360; A. L. Breure, Oude Vest 199 a, Asd., Bilderdjjkstraat 158 I; C. Jan- gali, Hooigracht 42, Suriname; W. C. Verboom-v. Alphen. Witte Rozenstraat 58, Amsterdam, Slotermeerlaan 13; E. Toet-Nieuwenhuizen, Mërelstraat 10, 's-Gravenhage, v. Brakelstraat 8; J. Ne- sari, P. Paaltjenspad 2, Eindhoven, Kloosterdreef 88; H. C. Pijpers. Rood- borststraat 17, Oegstgeest, Endegees- terstraatweg 5; M. Dekker, Rijnsbur gerweg 10, Alkmaar, Metiusgracht 30; A. Natwijl, Rijnsburgerweg 10. Alkmaar, Metiusgracht 30; B. Vriesinga-van der Kooi. Onyxhof 27, Katwijk, Overrijn 7; M. A. Amezian, Groenhovenstraat 11, Haarlem, Frans Halsstraat 21; H. C. Huiskens. Hugo de Grootstraat 9, Rot terdam, Ameidestraat 29d; A. Vogelaar, Titus Brandsmalaan 17, Leiderdorp, Ma- rijkestraat 13; C. Selier, Vivaldistraat 9, den Rijn, Oudshoornseweg Alphen F. W. D. Hoonhout Diefsteeg 6b; R. J?* "f"' Feènstra Beatrixstr. 35: W. H. H. N. Delft- Vm P i Tlmtr" Huisintvetd verpleegster Burggravenln ?ewoerd lJS Amsterdam, Palmdwarsstr. 227; M. A. v.d. Berge medisch analiste II:„H" J" C" ^'delmejjer. Noordelnde Oude Rijn 26: A. E. Flohil Hoge Rijndiik 2a- Rotterdam a.b. Hr. Ms. -Karei 85; C. G. M Schaper lerares Plantage 3: Doorman"; C. M Wortman. Hooigracht A. Paans verpleegster Rijnsburgerweg H-29, Alphen aan den Rijn. Bnttenrust- 10; A. Janse-v.d. Poel Jac. v. Campen- straat 18; M. Schoonderwoerd. Stille iaan 56- A. J. M. Beiier lerares Schu-R9n 9a' Canada. J. H. Storm-Mulder, bertln. i24; N. Atmodimedjo verpleeg- Cobetstraat 55. Delft, Rotterdamseweg ster Koningstr. 13: A. M. Beijer Schu- 101; C. P. Braggaar-de Does. Drie Oclo- bertln. 124; G. M. Alberga boekhouder berstraat 58. Katwijk, Overrijn 7; H. Burggravenln. 92; I. J. v.d. Veen Oude Smit, Tulpenstraat 6. Benthuizen. Kon. Vest 31; J. A. N. Kieft constr. bank- I Wilhelminastraat 8; A. J. M. Wils, Zoe- werker J. P. Coenhof 46; E. A. Luk-v.d. j terwoudsesingel 97, Amstelveen, Ch. v. Linden Paramaribostr. 10; E. M. Bijloos Monpensierlaan; D. van der Reijden, Piet Paaltjenspad 2; K. J.'de Rooy film- Oosterstraat. Oosterstraat 84. Haarlem operateur Leemanstr. 55; N. H. v. Stra- I mermeer, ab. ws. achter IJweg 1242; D. ten Middelstegracht 20; O. A. M. Kou- D. M. van Nieulande, Stationsweg 84, wenaar Roodenburgstr. 53: A. Holswil-Groningen, Taco Mesdagstraat 44a; J. der-Roodenburg Langestr. 16: A. N. W. Flinterman, Morssingel 3, Arnhem, v. de Bruin Middelstegracht 20; R. van Lawick v. Pabststraat 72; C. H. M. Men- Doorn Rijn en Schiekade 60; A. Abaïzi tink. Muldersstraat 6, Amsterdam, fabr. arb. Doezastr. 34; C. M. Verlaan Lorentzkade 14; J. v.d. Berg Stationsweg 11-17; L. A. C. Marks-v. Koert chiropo- diste Nieuwebrugsteeg 2a- W. M. Bru- sche steno-typiste Obrechtstr. 75; J. S. v. Gilse Volmolengracht 2a; J. F. A. Robinson Rijnsburgerweg 92; M. S. Smit Thorbeckestr. 52; C. A. W. Kloot wijk secretaresse Rijnsburgerweg 92; M. J. H. M. Laane Flanorpad 2- J. M. C. Slootweg medisch analiste Plantsoen 19; j F. W. J. ter Beek marechaussee Drie Octoberstr. 39; T. IJ. Steensma Flanor pad 2; H. J. Rozendaal Breestr. 159a; T. J. Vos röntgenlaborante Ambonstr. 29: M. J. Versteegen verpleegster Nieuwe Rijn 69; H. Schutte Gerecht 12; M. C. T. F. M. de Krom Herengracht 43; A. Vroon Middelstegracht 1; F. J. Walther Merel- str. 48; A. F. de Lannooy Noordeinde 50: M. J. C. Elias Nieuwe Beestenmarkt 19; J. C. M. v.d. Berg Papengracht 5. De vele zuiltjes binnen de Leidse stu- tiatief van de plaatselijke kamer dentenwereld In de vorm van stringent studentenverenigingen, gescheiden studentenvereniging hebben Door een feest te organiseren, dat toe gisteren voor één avond liet veld ge-gankelijk was voor alle eerstejaars van nilmd, toen de overgrote meerderheid de Leidse Civitas Academica is er ge- van de Leidse eerstejaars-studenten op broken met een reeds lang tussen het ongedwongen en feestelijke wjjze met i Leidsch Studenten Corps en de WSL gerekend, "de* i#0.ÓÓ0 schotels zullen elkaar kennis maakten, dank s|j een lnl bestaande traditie, n 1 om voor de - orden uitgereikt, I nieuwe leden van belde verenigingen ■aneen thé-dansant te organiseren in het j riubhuis van de roeivereniging „Njord". oe- De organisatoren van dit feest moesten extra voorziening treffen: tee- VKRTROKKEN PERSONEN week E. P. vees, zodat de voetbalfans al feestendAmsterdam, Corellistraatö; J. P. v. tóch aan hun trekken konden komen enj Eijk en fam., a.b. Rooseveltstraat 18b, de meisjesstudenten geen muurbloempjes Leiderdorp. Laan van Ouderzorg 89; J. hoefden te zijn. Want in sommige ge-1 R- van Ruiten en fam., v. Vollenhove- vallen gaat voetbal voor het meisje! plein 71, Tiel, Geldermalsenstraat 36; Langswater 432; P. J. M. Mentink-Bave- laar. Muldersstraat 6, Amsterdam, Langswater 432; J. P. Nievelstein, Zaan straat 15, Roermond, Wllhelminasingel 10; P. H. T. van Rijn-v. d. Meijden, v. Hogendorpstraat 18, Leiderdorp, Hoofd straat 25; J. A. M. Schmidt, Munnikken- straat 75, Drunen, Zonnebloemlaan 214; E. E. van Donge, Aloëlaan 45, Roer mond, Wilhelminasingel 10; B. J. Juf fermans, Hugo de Vriesstraat 76, 's-Gra venhage, V. Soutelandelaan 149; F. A. H. van den Wall Bake, Rapenburg 62, Alkmaar, Oudegracht 90; H. Jansen, Rijn en Schiekade 37, Rotterdam, No- belstraat 98a; A. R. Timmermans, Tos- caninilaan 9, Arnhem, Koningsweg 23a; J. Maandag, Vinkenstraat 6. Oegstgeest, Ridderspoorlaan 93; M. J. J. A. Gom- mers. Noordeinde 50, Venlo, Alb. Thym- straat 34; Jonkheer C. E. M. van Nispen tot Sevenaer, Rapenburg 12, 's-Graven- hagp, van Alkemadelaan 108; M. J. Rot teveel. Hooigracht 32, Groningen, Here straat 33a; T. Adriaanse, Korte Mare 12-12a, Oss, Oude Molenstraat 60; L. Las ander, Medusastraat 28, Zoeterwou- de, Nassaustraat 19; W. A. L. Dekker, Boerhavelaan 98, Leiderdorp, Laan van Ouderzorg 75.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 4