Gelijk hebt ui HUNTER GROTE FOkD SHOW MODELLEN 1968 Frontale botsing kost Warmonder het leven LEIDSE POLITIE LEGT HAND OP SUCCESVOLLE INBREKERSBENDE Uitslaande brand in kindertehuis te Voorschoten 1 MAANDAG II SEPTEMBER 1967 DE LEIDSE COURANT PAGINA WEGENS ENORM SUCCES VERLENGING VAN DE MAANDAG EN DINSDAG VAN 10 TOT 10 UUR AUTOMOBIELBEDRIJF „RIJNLAND" N.V. Lammenschansplein 6 Leiden TWEE ZWAAR GEWONDEN Een frontale botsing op de Heereweg te Lisse ter hoogte van ruïne Dever zaterdagmorgen vijf voor twaalf heeft de 20-jarige Otto de Vroonien uit Warmond liet leven gekost. Een mede-Inzittende van de bestelwagen, die hij bestuurde en de chauffeur van de by de botsing betrokken vrachtauto werden beiden ernstig gewond. De bestelauto, waarin de heer De Vroomen met de 24- jarige A. H., eveneens uit Warmond, in de richting Lisse reed. raakte plotseling in een slip, schoof van de rech- terweghelft naar links en botste frontaal tegen een vrachtauto, bestuurd door de 41-jarige H. van S. uit Hillegom, die uit tegengestelde richting kwam. De inzit tenden van de bestelauto moesten uit de cabine gebro ken worden, die geheel was ingedrukt. Met ambulance wagens werden de gewonden uit Warmond naar het Aca demisch Ziekenhuis te Leiden vervoerd, waar de heer De Vroomen aan zijn verwondingen overleed. De mede- inzittende werd hier opgenomen met verschillende been breuken en een hersenschudding. De bestuurder van de vrachtauto moest met een aantal gekneusde ribben wor den opgenomen in de Maria-stichting te Haarlem. Ten gevolge van de ravage die de botsing veroorzaakte bleef het verkeer op dit weggedeelte drie kwartier ge stremd. Religieuzen zoeken naar eigentijdse levenshouding Op woensdag 6 september j.l. zijn de medewerkers van het Dlepgaiigcentruni te Hazerswoudc-Groenendijk in Rotter dam gestart met dp cursus „Religieuzen op soek naar een eigentijdse levenshou ding". Behalve in de Rotterdamse Ddë- len en In huize Simeon en Anna zal de cursus voor religieuzen worden gege ven in Leiden (Stadsgehoorzaal), Den- Haag (St. Janscollege) en Nieuwveen (huize St. Ursula). De cursus, die de religieuzen wil hel pen bij de aanpassing van hun leven aan deze tijd, bestaat uit tien lessen, die vanaf deze maand tot en met mei 1968 zullen worden afgewerkt. Tijdens de eerste les in Rotterdam heeft mgr. M. A. Jansen, bisschop van Rotterdam, 'n toespraak gehouden onder de titel „Religieuze inzet en bisschoppe lijke zorg". Ook in Leiden. Den Haag en Nieuwveen zal hij het spits van de cur sus, waarvoor ongeveer veertienhonderd religieuzen uit het bisdom Rotterdam hebben ingeschreven, afbijten. Zoals gezegd berust de verzorging van de cursus by de paters ongeschoeide karmelieten van het Hazerswoudse Diep gangcentrum. Zo zullen drs. A. Kroese OCD, Ign. Wishaupt OCD, G. Claassen OCD en B. Heemskerk OCD van het cen trum tijdens de kursus een les verzor gen. Andere medewerkenden zijn: mgr. J. Stigter uit Haarlem, rector A. Wiege- rinck uit Noordwijkerhout, drs. A. van Galen, O. Carm. uit Aalsmeer, mej. drs. A. Jouai. psychologe uit Den Haag en dr. G. Tillmans OCD uit Aalsmeer. ZES ONDERMAATSE JONGELUI IN LEIDSE CAFé'S Een zestal jongens en meisjes uit Lei den, in de leeftijd variërend van dertien tot vijftien jaar. werden gistermiddag door de politie bij een controle-onder zoek aangetroffen in café'a, waar wette lijk slechts personen van minimaal zes tien jaar toegang hebben. Tegen de kas telein van een vijftal café's is proces verbaal opgemaakt. ADVERTENTIE Hechte achterhoede Het Noordwijkse SJC is voor DOSR altijd reeds een moeilijke tegenstander gebleken. Ook dit keer kon DOSR niet. wat men noemt, los komen van deze druk. In het veld was DOSR uitgespro ken 't beste elftal, met goede aanvallen maar steeds liepen deze weer stuk op de hechte SJC verdediging, al mag gezegd worden dat ook de keeper hierbij menig maal handelend moest optreden. Zelfs kwam SJC vijf minuten voor rust aan 'n voorsprong toen een mooie voorzet van de Noordwjjkse linksbuiten door midvoo- Van Hal handig over de DOSR-keeper Jacq. Bouwmeester werd ingekopt: 0-1. Na de hervatting had DOSR na 4 min. spelen een prachtige kans op de gelijk maker. maar de kopbal van linksbinnen Hans Kerkvliet uit een mooie voorzet van T. van Es stuitte terug van de paal. Overigens gaf ook de tweede helft het ■elfde spelbeeld te zien. Een beter aan vallend DOSR. bevond zich overwegend voor het SJC doel, en wist zich daarbij talrijke kansen te scheppen. SJC kwam hierbij tot een enkele aanval. Toch was een handsbal nodig om DOSR in de 20Bte minuut aan de gelijkmaker te helpen en ook dit ging niet eens zo eenvoudig. In eerste instantie schoot J. Muller naast, maar een SJC-speler was voortijdig weg gelopen. zodat gelukkig voor DOSR de penalty overgenomen moet worden. En nu beging J. Muller een fout en onhoud baar voor de keeper schoot hij keihard in da rechterbovenhoek: 1-1. Deson danks mocht SJC met deze stand, toen het einde aanbrak, toch wel tenvoll* te vreden wezen. fi Het gaat om de smaak! 20 lange sigaretten 1.50 Oefenwedstijd tegen Rheinbach (W.-DId.) Van Nispen vierde zevende lustrum Op zeer bescheiden wyze heeft de voet balvereniging Van Nispen uit De Zilk haar 85-jarig bestaan gevierd. Zaterdagavond was er een gezellige avond voor leden en genodigden in het clubhuis v. Van Nispen, waar o.a. ook aanwezig was de bevriende voetbalclub „Rheinbach" uit West-Dultsland. die speciaal door de voorzitter van Van Nis- pen welkom werd geheten. Niet een ge zellig stukje muziek en een dansje werd deze avond in een gezellige sfeer door gebracht. De ontmoeting Van Nlspeii-Rlieinhacn moet als een goede oefenwedstrijd wor den beschouwd voor het grote gebeuren van a.s. zondag, de uitwedstrijd tegen Lisse. In de eersle helft werd er door Rhein bach aantrekkelijk voetbal gespeeld. Er werd steeds goed uit de achterhoede op gebouwd en de voorhoede rondde dan het geheel zeer goed af. zodat na een kwar tier spelen Van Nispcii tegen een ach terstand aankeek van 0I en tien ii.!n. later werd liet zelfs 02 en met deze verdiende voorsprong voor Rheinbach werd de eerste helft afgesloten. Na de thee kregen we een heel ander spelbeeld waarin Van Nispen domineer de. Rhelnbacht werd als het ware met de rug tegen de muur gezet. Aanval op aanval op de veste van Rheinbach werd ondernomen, waarin vooral de midvoor van Van NAspen aen Mtf groa* aandeel had. Iu de tiende minuut bracht hy de stand op 12. De doelman van Rhciu- bach kreeg handen vol werk en met een beetje meer geluk had Van Nispen de score aanzienlijk hebben vergroot, maar toch zou uit een corner, uitstekend ge nomen door binnenspeler Glas, de gelyk- maker komen. Dit bracht de stand op 22. Wat de Van Nispen-mannen ook hebben gedaan om deze stand in winst 0111 te zetten mocht echter niet meer baten en met deze geiyke stand was het vriendseliappelyk treffen ten einde. Damzege van LDV op Ons Genoegen LDV heeft tegen het Utrechtse „Ons Genoegen" een knappe overwinning be- huald. Aanvankelijk zag het er niet naar uit, want nadat Bronstring remise over een was gekomen, moest Uitenboogaard opgeven, toen hy in een valstrik tippel de. Maar toen ging het steeds vlotter. Van Leeuwen en Ong wonnen vervolgens beide partijen weer fraai. Ook de over winning van Slechtenhorst was mooi. Remise bereikte ook Varkevisser. Kleyn Jr. en Huisman. Er was een voortreffe lijke overwinning van De Koning. Een blunder beging Klinkenberg, zodat de i uitslag 12-8 voor LDV werd. De ged. uitslag luidt: Ons Genoegen 1: A. Kooymans-C. Varkevisser (LDV) 1-1; J. M. Bom-E. P. Bronstring 1-1; B. Janaen-J. H. van Leeuwen. 0-2; A. Lek ker'kerker-B. Slechtenhorst 0-2; L. Be- reveld-W. Kleyn Jr. 1-1; E. Th. Smits- Th. Uitenboogaard 2-0; J. E. Smits- J. Klinkenberg 2-0; F. C. Broeier-F. W. M. Ong 0-2; J. Beusekom-A. Huisman l-li C. J. Ooètler-H- da Koning 0-2. To-1 Vijf ongelukken tijdens weekeinde in hel Sassenheims verkeer Het afgelopen weekend had een serie verkeersongevallen plaats t.w. vier op vrijdag en Wn op zaterdag. Hierbij valt in liet bijzonder op, dat de verkeers ongevallen op liet kruispunt l'arklaan Provinciale weg tot een minimum zijn teruggelopen, terwijl het kruispunt Sassen helm-Noord hoe langer hoe meer in het nieuws komt. Vrijdagmiddag half één reed een dame uit Katwijk met een Mercedes-personeu- wagen op Rijksweg 4 richting Den Haag. waarvan de totaal versleten j rechter-achterband klapte. De wagen slipte naar links en kwant tegen de vangrail terecht. Een 1-jarig kind dat in een hangstoeltje zat. werd door de wagen geslingerd en liep schaafwonden op aan het gezichtje. Een mede-passa- giere. moedei van de baby. was totaal overstuur. De Mercedes werd zwaar beschadigd weggesleept. Vrijdagmiddag kwart over vyf kreeg de bestuurder van een personenwagen op het kruispunt Sassenheim-Noord, geen voorrang van de bestuurder van een vrachtwagen. De schade werd on derling geregeld. Eveneens op het zelfde kruispunt had er omstreeks 8 uur een 1 kop-staart botsing plaats met lichte schade aan beide personenwagens. Vrijdagavond half negen kwam een 68-jarige inwoner uit onze gemeente vanaf de Zandslootkade met zijn per sonenwagen. en gaf onvoldoende voor rang aan een uit de richting Leiden 1 naderende personenwagen, afkomstig uit Monster. De laatste wagen schoof na de botsing tegen een verkeerspaal op. en werd zeer zwaar beschadigd. Zaterdagmiddag vond even vóór 3 u. op het kruispunt Sassenheim-Noord weer een autobotsing plaats. In dit ge val was het de bestuurster van een Volvo-perBonenwagen, die vanaf de Pallandtlaan overstak zonder de be stuurder van een „lelijke eend" voor rang te geven. De „eend" reed de Volvo ln de rechterflank aan en werd zó zwaar beschadigd dat deze wel als „total loss" kan worden beschouwd. Behoudens het eerste geval was er geen sprake van persoonlijk letsel. Volleybaltoernooi Castellum leed zware nederlaag tegen Hercules '60 In de eerste volleybalontmoeting van de vier nederlaagwedstrijden is Cas tellum er niet ingeslaagd om ook maar één van de vijf sets te winnen. De Woerdense overgangsklassen» waren behalve het eerste gedeelte van de vierde set, duidelijk superieur, met de ex-Valbovolspelers Hoogendoorn en Duurkoop als de uitblinkers. Reeds in de eerste set kwam het klasse verschil duidelijk tot uiting. De Woerdenaren scoorden regelmatig dank zij goed opgezette en gevarieerd afgewerkte aanvallen. Bij 15 en 19 vroeg trainer/coach Kleingeld time - outs aan voor de thuisclub, hetgeen het ritme in de Hercules-ploeg echter niet verstoorde: 215. In de tweede set keken Kooistra c.s. al snel tegen een 07 achterstand aan. Onzuivere passes deden het toegepaste penetratiesysteem veelal bij voorbaat mislukken, terwijl ook verdedigend te veel fouten werden gemaakt. Zonder al te veel moeite leidde aanvoerder i Hoogendoorn zijn team naar een 7 15 setzege. Tot 33 was er in de derde j set sprake van een gelijk opgaande I strijd. Daarna profiteerden de over- gangsklassers van de onvoldoend ver zorgde aanvals- en blokdekking van hun tegenstanders: 615. De vierde set leek een sensationeel verloop te zullen krijgen. Hercules liet Castellum even vrijuit spelen, en nu benutten Kooistra en De Jong de haarzuivere set-ups van v. d. Bos uit stekend. Via een time-out en twee spelerswissels werkten de gasten een 50 achterstand bij 88 weg. Enthou siast verdedigen, vooral De Groot ver richtte spectaculaire reddingen, baatte Castellum niet. Duurkoop en Blonk sloegen Hercules naar 915. Grotere aanvalskracht en meer routine waren in de vijfde set doorslaggevend voor 715 winst. Met slechts 31 tegenpunten maakt Hercules '60 een uitstekende kans om winnaar te worden van de nederlaag- serie, die a.s. zaterdag voortgezet wordt met de wedstrijd tegen Valbovol 2. een eveneens uit Woerden afkomstige overgangsklassen Voor 40.000,- aan goederen gestolen Na langdurig speurwerk heeft de Leidse politie een vijftal mannen in de kraag kunnen grijpen, die 'n res- peetabele lijst inbraken op hun naam hebben staan. Het bctreft c u r IiflMa naars, een 20-jarige koopman, een 21- jarige straatmaker, een 26-jarige man zonder beroep, en een 34-jarige kelner, alsmede een 45-jarige bouwvakker uit Den Haag. De drie eerstgenoemde wa ren actief als inbrekers, het laatstge noemde tweetal beperkte zich tot het helen van de gestolen goederen. De kraakjes werden niet steeds door het vijftal in z'n geheel ondernomen, maar leden van de „organisatie" ope- rereden in verschillende groepjes. Nu eens werkte de straatmaker samen met de koopman, dan weer de koop man met de man zonder beroep, enz. Tot de inbraken, die de inbrekersliga I ondernam behoren o.m. de volgende I Inbraak In v en D, oktobat *m Lg |aai buit horloges en sieraden t.w. van ca f 26.000.-; hiervan is in de loop dei tijd zon f 7000,- teruggekomen bij ver schillende arrestaties. In hetzelfde wa renhuis. nogmaals op de afdeling hor loges en sieraden, op 15 juli jl.: buit goederen t.w.v. f6500,-. Sigaretten en aanstekers werden op 18 aug. jl. ont vreemd in de winkel van de Coöperatie aan de Stationsweg, vertegenwoordig de waarde: f 1250,- Bij sigaretten- groothandel Dekker aan de Oude Vest werden in de nacht van 5 op 6 aug voor f 4500.- aan sigaretten buitge maakt. De daaropvolgende nacht werd een bezoek gebracht aan De Faam. waar suède jassen met een waarde van f 1750,- werden meegenomen. De drie inbrekers zijn intussen voorge-1 leid. „WIENER BLUT" IN LEIDSE SCHOUWBURG Verrassing roor de zieken „HERWONNEN LEVENSKRACHT" AED. LEIDEN VIERT GOUDEN JUBILEUM l)e afdeling Leiden van „Herwonnen Levenskracht", een onderafdeling van! het Nederlands Katholiek Vakverbond,! viert zaterdag 16 september het vyftlg- jarlg bestaan. In de kapel van het St. Lidwlnahuis aan «ie Zoeterwoudsealn- gel zal zaterdag om 9.80 uur een H. Mis worden opgedragen door rector M. v. d. Ploeg, de geestelijk adviseur van „Her- wonnen Levenskracht". Naast de verte-] genwoordigers van kerkelyke en wereld- lijLe autoriteiten, het NKV en haar vak- j bonden, en parochiële comité'* worden alle donateurs en belangstellenden uit genodigd. Na de kerkelyke plechtigheid is er een gezellige bijeenkomst, wuaronder ver schillende sprekers het woord zullen1 's Middags worden de medewerkers verrast op een boottocht met onbekende bestemming. Het vertrek is gepland om twee uur; de salonboot ligt gemeerd in de Zyi aan de steiger voor de Verenigde Touwfabrieken te Leiderdorp. Zondag 17 september zal in het teken staan van de zieken in Leiden. Het korps mede- werkers van „Herwonnen Levenskracht" 1 zal dan over heel de Sleutelstad uit zwermen om de langdurige zieken een verrassing te bezorgen. In 1913 heeft het toenmalige r.-k. Vak bureau de sociale instelling „Herwon nen Levenskracht" opgericht met als doelstelling de volksziekten, met name de tuberculose, te bestryden. In de loop der jaren werden plaatselyke afdelingen opgericht, die het ideaal onder de leden Nieuwe serie vrije sector-woningen in plan „Westeinde* Opnieuw staat er een heistelling in het Zóeterwoudse uitbreidingsgebied „Westeinde". Nu de bouw van de eer ste serie vrije sector-woningen aan de Veldzichtstraat flinke voortgang maakt heeft Stikvoorts Bouwbureau te Voor schoten een aanvang gemaakt met de bouw van 19 woningen. Deze eveneens vrije sector-woningen zullen verrijzen aan de Veldzichtstr. en de Kerklaan. De prijzen liggen wat lager dan die van de eerste woningen. De indeling van deze eengezinswonin gen is nagenoeg gelijk, de m3 inhoud iets minder. Opmerkelijk is ook nu weer de grole belangstelling die de kopers aan de dag leggen. 16 woningen zijn reeds verkocht. De bijzonder gunstige ligging van dit uitbreidingsgebied, zo dicht bij de grote verkeersader Rijksweg 4A. aan trekkelijk gesitueerd ten opzichte van de bestaande dorpskern, spreekt de gegadigden sterk aan. Geslaagd Mej. M. W. v. d. Salm N.d. slaagde aan de Kweekschool Cor Mariae te '«-Gravenhage als volledig Bevoegd Onderwijzeres. van de r.-k. Vakbond verder droegen. Te Leiden werd in 1917 een plaatselijke af deling van „Herwonnen Levenskracht" opgericht. Akttvttett Ook al is de vroegere volksziekte nummer één, TBC. al sterk terugge drongen, „Herwonnen Levenskracht" bruist nog volop van aktlvitelten. Zieken worden door haar bemiddeling naar sa natoria uitgezonden en rustbehoevendeii kunnen een gastvrij onderdak krijgen in de verschillende NKV-ruatoorden. Ook j beyvert men zich astmatische kinderen naar eigen centra te sturen, ln de zo-1 mermaanden. maar ook door het gehele jaar. kunnen kinderen naar de NKV- kinderherstellingsoorden worden ge stuurd om weer helemaal op verhaal te komen. Ook reikt men de helpende hand bij verpleegkosten en verstrekt men kleding by opname in een verpleegtehuis. Zuid-Hollandse Jeugd-damstrijd missen kon geen van de Jeugdige ver tegenwoordigers van het Leidse District een winstpunt boeken in de atryd om de Ned. damtitel. Theo van Wissen een der jongste deel nemers. was niet opgewassen tegen Hermsen. Dit was ook het geval met Kromhout en v. Beek. De Kampioen van vorig jaar. Adrl Huet. schynt niet zo sterk te spelen als vorige seizoenen. Nu maakte hij een vreaeiyke blunder en kon hy geiyk opgeven. De ged. uitslagen lulden: Hermsen-v. Wissen 2-0; Poot-te Llndert 2-0; Krom- hout-Simons 0-2; Staallekker-v. Beek 2-0; De Koning-Kok 1-1; Nederlof-Huët. Onder grote belangstelling en met >eel succes heeft de lloofdstadoperrtte, onder de directie van Netty Hamel en Ruth Atirlch, saterdagavond In de l-eldae chouwburg een opvoering gegeven van Johan Strauss' operette „Wiener Blut". In de wervelende voorstelling, die door kleurryke kostumering en Weens- le. st. lijk..- mu/.i. k werd gedragen, voer den Lizzi Schöfman. Claire Clalry, An- tonia Galli, Afa Lindqvist, Herman Vals- nrr. Fritz Sllberbauer en Rudolf Vogler de boventoon met hun hoofdrollen. De dirigent John Kapper had als vanouds de beproefde leiding over het koor en orkest van de Hoofdstad-Operette. Na ht welslagen van „Zwel Herzen lm Dreivlerteltukt" in het afgelopen sei zoen heeft de groep uit Amsterdam met dze onsterfelijke walsmclodleën van Strauss opnieuw by velen ln de roos ge schoten. De operette komt op 80 oktober ln Leiden terug. k. en O. heeft „Wiener Blut" opgenomen ln haar programma de „groene kaarthouders". NOORD WIJK Nieuw gebouw A.B.N. in Noordwijk officieel in gebruik Zaterdagmorgen werd te Noordwijk liet uleuwe geitouw van de Algemene Bank Nederland officieel In gebruik ge nomen. Het monumentale paiul is een creatie van de Noordwykse architect Van Tnbergen. Het gemeentebestuur waa by de opening vertegenwoordigd door bur gemeester Dir. 4. M. Uonulke en wethou der M. C. I. Sedehwir. De burgemeester was de eerste cliënt, die in het nieuwe bankgebouw geld ont ving. Het betrof een cheque ter waarde van 1.000. welke hein even tevoren door de heer D. Algern, directeur van het kantoor Noordwyk was overhan digd. Het bedrag was bestemd voor een cultureel doel. Een gedeelte zou gestort worden ln het ontspannlngBfonds van de plaatselyke politie. Veel lof had do heer Algera voor de wyze waarop de politie tydens de verbouwing de bank had be waakt. Burgemeester Bonnikr deelde mede. dat het geld eeu eerste bijdrage zou zijn voor de vestiging van een openbare lees zaal en bibliotheek in Noordwyk. Met de uitbetaling van het bedrag door de heer Van der Loo werd de openingsce remonie voltooid. Na de opening was er een zeer druk bezochte receptie. Velen uit de burgery kwamen de directie met de opening gelukwensen. Gisteravond om half zeven werd de Voorachotenae vrijwillige brandweer ge waarschuwd voor een brand In Huize Nieuw Voordorp aan de Leidseweg. De brand was ontstaan op de slaapkamers van de meisjt* op de eerste verdieping van het gebouw, vlak boven de hoofd- ingang. De kinderen waren gelukkig niet op de slaapzaal. Directeur .IHIeiiia was direct na de brandmelding zelf al begonnen met bet materiaal dat In het gebouw aanwezig was de brand tan te vallen. De brandweer was heel snel Ier plaatse en kon met een bezetting \aii 22 man de brand aan drie kanten Insluiten. De brand werd aangepakt met 6 lage- drukatralen, 3 nevelstralen en 3 slangen op de waterleiding. Reeds om 7 uur 1 met de nablussing worden begonnen. De brand verwoestte drie slaapkamers van de meisjesafdeling. de bovenste ver dieping. de zgn. zolderetage, die nieuw Het gebouw Is ongeveer 250 jaran oud en het verbaasde eenleder, zelfs de brandweermensen, dat deze felle uit slaande brand zo snel kon worden be dwongen. De kinderen (en dat zyn er ongeveer honderd) werdeu overgebracht naar het Sophiekehuis, dat achter Nieuw Voordorp staat. Alle mogeiyke moeit* Is gedaan om ongelukken te voorkomen. Een kind wus een tijdlang zoek en men vreesde het ergste, doch na enige tyd kwam de kleuter heelhuids te voorschyn. Nieuw Voordorp Is eigendom van de Ned. Herv. Kerk van Den Haag. Het te- huls is voor kinderen van ouders, die uit de ouderiyke macht zyn ontzet. Looo- burgemeester drs. J. L. v. d. Laan kwam zich op de hoogte stellen van bet blus- slngswerk. Oorzaak van de brand Is nog niet bekend en de omvang van de schade Is nog niet vastgesteld. LEIDSE AGENDA Restaurant Van der Heijden 15.30 uur receptie t.g.v. zilveren jubileum adj.- direkteur LBF. DINSDAG 12 SEPTEMBER K. O. 8.45 uur dagexcursie tentoon stelling „Van Top tot Teen" te Amster dam en het St. Lioba-klooster te Eg- mond-Binnen. Bureau Roode Kruis 14.30 uur voor lichting Welfare-werk van Het Roode Kruis. WOENSDAG 18 SEPTEMBER Eigen Huis 20.00 uur algemene Leden vergadering Studentenvereniging „Sint Augustinus". Geopend voor spoedeisende gevallen: Doeza Apotheek, Doesastraat 31. tel. MSU.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 3