doe mee aan de 3 UUR LOONAKTE voor Israël een Mirjam Leefsma Hollandse vroedvrouw in Israël leeft in voortdurende onzekerheid MEDISCHE DIENSTEN omdat ze kinderen ter wereld helpt. Maar niet weet of er morgen, overmorgen voldoende voedsel en kleding is. Voor de Joodse en Arabische kinderen in haar kliniek. Voor de Joodse en Arabische kinderen in heel Israël. _lSTJt23S2£_ DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 JULI 1967 Overgangsexamens St. Bonaventura-lyceum HBS-A: bevorderd van 4e naar Be klaa, Spierenburg, Anja Waascnaar, Glllle Gemma Brugmana, Fred v. Haasteren, Wim Hoogervorst, Nells v.d. Krogt, Jaap v. Niekerk, Royston Peer, Luc Röst, Gija Wempe, Connie v.d. Zon, Leo Belt, Frans Bocxe, Hennie Buya, Frans Hofstra, Ruud de Koning, Jolande v. Lent, Anne- mlek Montanus. Wllfried v. Montfoort, Lex Muskens, Martien Ober, Jan Turk, Peter Uyttewaal, Sjaak Verhoeven, Sjaak v. Weizen, Ton Wetfermans, Hein v. Woerden, Jan de Wolf, Michel v.d. Voort. HBS-B: van 4 naar 5, Gerard v.d. Aarweg, Theo Bakker, Jan Boone kamp. Nico v. Brussel. Wim Duynisveld, Peter de Groot, John de Jong, Piet Kleiss, Jan-Willem Lebens. Antoine v. Leeuwen. Frans Blom. Ploni Braun, An ton Getjer, Jack ter Haar, Trudie Heems kerk, Sjaak de Jong. Cinthe Koeckhoven (met lof), Marianne v. Lierop, Piet v. Nierop, Jan Rotteveel. Odillia v. Rijt (met lof), Herman v.d. Steen, Rob Wal- laart, Wim v. Wanrooy, Harry v. Woer den. Robert Wurzer, kees de Zinger, H. Adema, Rob Coster. Raymond v.d. Ham, Jan v. Hartevelt, Hans Hertog, Ton v.d. Hoorn, Frank Knaap, Aad Lelieveld, Ben Ponsioen, Albert la Riviére, Fellx de Rooy, Guus Rijnbeek, Jos Stikvoort, An- dré v. Swleten, Ad Verkley, Arnold Zie- rikzeo. HBS-A: bevorderd v.d. 3 naar de 4e klas: Stef Abelmnn, Paul Betcke, Frans Bunnik, Tom Dieben, Joop Loenen, Paul Stol. Boudewijn v.d. Capeilen. Henk v. Dijk, Kees Epskamp, Ronnie Fase, Kees Gouverneur. Frank de Graaf, Han de Jong, Rien Krol. Jos v.d. Poel. Fons v. Rijn, René Smeets, Hans v.d. Velde, Hans Verhoef. John v.d. Meer, Theo Bak ker, Bas v.d. Berg, Jan Bierman. Peter Kortekaas. Margaret Leenen, Marion Spünken, Piet Topper, Marianne v.d. Veen, Wim Röst. John v.d. Tuin, Wim v. Veen, Trudie Veltman, Ad. v.d. Vooren, Hans Wagenaar. Lydia Klein, Margo v. Zanten. Diploma 3 HBS: Ton Schamper. Henk v.d. Doel, Paul Gleske. Joop v.d. Holst. HBS-B: van de 3e naar de 4e klas: Jan Bakker, Sjauk v. Berge Henegou wen, Clemens Dirks, Jeroen Droogh, Ge rard v. Eisen, Ton v.d. Geer, Leo Hak keling, Bert Hoogeboom, André de Jong, Hein Kroft, Huub v.d. Staak (met lof), Paul Vogelezang, Ton Kleljn, Jaap Wet ting, Aad v. Eisen, Peter Neve, Joep Noordman, Paul Sondermetjer, Marcel Struiving, Han Vermeulen, Mark Berg- meijer, Jef Gardeniers, Henk v. Haaste ren, Marius de Jong, Miriam Penders, Joop Pennings, Isl-Paul Ponsioen, Hans Post, Paul Ruljsenaars, Niek Schram, Gertrud v.d. Zon, Hans Bouter, Hans Brand, Leo Buyze, Gerard Duynisveld, Ad v.d. Kruk, Wien Limburg, Ton Vink, Plet Warmerdam, Dan Zwartelé, Tonnie v. Zijp. HBS, bevorderd van 2e naar 3e klas: Wllbert Beuk, John Blom, Albert Bosman, Jaap v. Diemen, Hans Elder- horst. Rob Gljbels, Bert v.d. Hulst, Frdcik v.d. Ingh, Gerard v. Kordelaar, Hans Montanus, Huub Stol, Hein Topper, Jos Valentijn, Theo Versteegen, J. Wagten- donk, Inigo v. Woerden, Aad v. Zanten, Arnold Zoet, Ton Bokern, Kees Breede- veld, Bas Duindam, Hans v. Haasteren, Klaas Hosman, Peter J&gers, Bert Klen- jet, Jos v.d. Kleij, Jan Lovlnk, Frans Montanus, Albert v. Nierop, Kees Omt- zlcht, Peter Otto, Leo v. Rijn, Aad v. Schle, Klaas v. Tulder, Hans Vies, Peter v.d. Vlugt, Gert Wegdam, Nico Bakker, Wim v.d. Berg, Jan v. Bergen en Hene gouwen, Frans Bovenlander, Arnold v.d. Cappellen, Jan ten Doechate, André El- burg, Raymond Hermans, Niek-Jan van Kesteren, Jan Nessen, Rob Overdljk, Jan Perquin, Herman Steenbergen, Jan Volgering, John v. Zijp, Henny Antonis- sen, Dlck Barreveld, Corrle Duindam. El len Gerritama, Koos Janson, Klaas Klein, José Lagerberg, René Lagerberg, Tillie v. Leeuwen, Martien Lek, Nora Maassen, José v. Noort, Piet v. Paridon, Paul Seij- sener, Raghnild de Slegte, Marianne v. Steenbergen, Georg von Toth, Frans Tuithof, Leen v.d. Valk, Ellen Verhoef, Leo Vogelaar, Piet Warmerdam, Aad Wijsman, Hedle Zwartjes, Jos Bavelaar, Lidy Boonekamp. Gert v. Bers, Theo Beuman. Carla Boot, Aad Brouwer, Ton Creijghton, Dorlne Devilee, Cobla Els- geest. José v. Haasteren, Joost Ha- ineraveld, José Hayes, Kees Kooloos, Ma ry v.d. MetJ, Thea v.d. MetJ, Kees Put man, Henk Reekers, Rob le Rutte, Leo Schrama, Nico v. Niekerk. HBS, bevorderd van le naar 2e klas: Jan Annard, Rob van Berge Henegou wen, Pleter van Bers, Harry Devilee, Ab Dieben, Antoon van Dijk, Koen Gejjer, Wil van Haarlem, Boudewijn Hulsman, Lodew^k de Jong, A del bert Ponsioen, Frank Rother, Jan Tio, Bennie Wempe, Harry Berk, Adrie van Diemen, David Holswllder, Wim de Jongh, Clemens Kempen, Peter Kok, Bert van Leeuwen, Hans Mank, Anton Montagne, Maarten Noordman, Theo Pelser, Maarten v. d. Pyi, Nico van Smoorenburg, Bert Lib ink, Danilo Verplancke, Aad v. d. Vooren, Leo Bakker, Jan v. d. Boogaard (m.f Frans Buck, Ferry Celosse, SJ. Droogh, Sjon v. d. Hoorn, Theo Hooymans, Fred de Koning, Fred Lapidaire, Huub Men- tink. Jan van Niekerk, Karei van dei Poel. Henk Rosdorff, Gerard van Schoo ien, Bert v. d. Spek, Gerrie Straathof, Pleter van Ulden, Adjo Vreeburg, Herm. Bisschop, Antoon Duindam, Hers Geer- lings. Roelof Grimbergen, Martijn Jan maat, Jan Koumans, Plet van Maast Alex Pleterse, Gerrit v. d. Poel, André de Rooy, Fellx Schrandt, Joop van Tie nen, Ben Veltman, Clemens v. d. Wiel, Wouter de Wolf, Hans Borsje, Cock Coenraedts, Wim v. <L Geest, Richard Groenen, Pim Heijnians, Paul van Hof wegen, Tonny Hooymans, Sjaak Janson, Franky Kneefel, Henk Knots, Frans de Lange, Sjaak Longeslag, Jan Luyteh, Theo van Seggelen, Jan van Steen, Hans Timmermans, Henri Timmerman, Hen ny van Velsen, Mathleu van Winsen en Jan Zwetsloot OVERGANGSEXAMENS VAN GYMNA8IUM Gymnaahtm Ai bevorderd van 6e naar 6e klas: Wim van Dam (met lof), Jaap Maassen. Frans Offenberg, Jos v. d. Putten, Gerard Schelvis. Hans Vreeswyk. Gymnasium B; bevorderd van 5e naar 6e klas: Joep Avezaat. Pierre vun den Berg, Peter Brouwer. Leo Buck, Henk Cambler, Niek de Groot, Plet Hooymans, Theo Janson, André v. d. Kwartel, Ja cob Limburg, Onno Nleman, Leo Peterse, Ton van Remundt, Paul van Schle, John Stiekema, Hans Stuurman, Jan v. Wely (met lof). Gymnasium A: bevorderd van 4e naar 5e klas: Simon l'Aml, Leo van Bohemen, André Douw, Jan van Duyn. Gymnasium, B: bevorderd van 4e naar 5e klas: Hans Franken, Stef Menken, Lex Reurings, Geert-Jan Schrama, Thom Vrolijk, Henk van de Wetering, Frans Appelman, Henri Benschop, Jan Bergen, Jeroen Boggla, Jan Bots, Slem van der Geest, Hans Lapidaire, Piet Munster man, Sjaak Peusens. Gymnasium: bevorderd van 3e naar 4e klas: Keee Buurman, Eelcko Flapper, Theo Heuzen, Paul Kallenberg, Walter van Kampen met lof), Charlee Kuyperi, Sjaak Oort, Eugène Steenvoorde, Her man Tieken, Hans Vaasen. Pleter Zonne veld, Hans van de Zwet, Keee Alkemade, Peter Altenburg, Bram Barneveld met lof), Bert Bruggeman. Pleter van Dam. Louis Eggen. Henk Grimbergen. Erik Heemskerk, Frans de Hey, Hans Jans sen. John Manuputty, Ben PleiJ, Peter Raat, Koos Rotteveel. Pieter v. d. San- den. Thijs Smeele. Guldo Spitz, Rudie Verplancke, Jan Walter, Joep Walter, Pleter Zwartjes. Gymnasium: bevorderd van 2e naar 3e klas: Gerard Beckers, Tonnie Brou wer, Herman Grotenhuis (met lof). Paul van Heugten, Wim de Heuvel. Bert Hoef sloot, Jan Kirch. Adriaan v. d. Klein, Frans Langemeijer, Joop van der Meer, Paul Miedema, Harry Salman (met lof), Arthuro Spadon Wim Vermeer, Peter van de Berg, Hans Gybels, Kees van Haastert, Koos van der Heijden Jolian Kroft (met ïof), Harry Kruis, Paul Lan- geveld, Kees Menken, Kees Mol, Theo- Piet 01theten„ Hein van Oorschot, Lex Oudendyk, Kees Paardekooper, Arie v. Ryzen, I .odewijk Sandkuyl, Jean-Pierre Schlitz, Jan Stevers, Karei Verdegaal, Michael Willems. Gymnasium: bevorderd van le naar 2e klas: Hennie Koe mans. Jan Limburg, Eduard Loenen, Rein Paulides, Gabie Ruysenaars, Wim Smits, Karei Stolker. Kees Vertegaal. Dlck Witteman. Paul Arts, Gerard Boogaards, Bram Gordijn, Tonnie van Haastert (met lof), Ronald Hulsebosch (met lof), Rudle Stevers, Paul Westgeest, Paul de Wolf, Ton Gor dijn, Jaap van der Hulst, Hennie Juffer mans, Peter Kallenberg, Ben v. Noort (met lof). Mark van Remundt. Wim van de Wetering, René de Bakker, Freek van der Borg (met lof). Kees Cazander. Ton Gurdeniers, Ties Hooymans, Ronny van Niekerk (met lof). Peter Oomens, Wijnand Zeilslra, Leo Berbeé, Frans Duinisveld, Paul de Mooy (met lof), An dré Nierop (met lof), Maarten Hiep, Ger Janmaat, Kees Kea Hein rok. Oorschot, Kees der Poel, Wim Ruig- Geslaagden R.K. HuisMnd. School Leiden Het getuigsc hrift „Vormingsklas met verzwaard leerplan" werd behaald door de dames: E. Auping, Roosen daal; M. Hezemans, Rucphen; E. Koo reman en A. Sluijmer, Leiden; M. Schreuder, Oud Gastel. Het getuigschrift „Vormingsklasse" werd behaald door de dames: C. Bak ker, M. Bisschops, M. v. d. Geest, C. de Haan. J. Janmaat, J. Kortekaas, J. Slingerland, Sassenheim; A. v.d. Horst. Warmond; Tr. Huiberts. Abbenes; B. v. Gent, E. Oostdam, A. Paardekoo per, Voorhout; L. Raaphorst, Hoofd dorp; A. Ranke, Bodegraven; M. Tho massen, Wassenaar; O. Vos. Woubrug- ge; A. Vroonhof, Nieuwkoop; H. Bo- dar, Noordwijkerhout; M. Boogmans, J. Goddijn, M. Koekenbier, C. v. Pa ridon. H. Sala, A. Wagemaekers, Lei den; L. Salman, Noordwijk; H. v.d. Burg, Oegstgeest; J. v. Haasteren, N. Koot, Voorschoten; R. v.d. Aart, J. Hageman, Lisse; C. Jurgens, Nijme gen; D. de Nijs, Rijswijk; C. v. Ooyen, Rotterdam; M. Peters, Waalwijk; J. v Rijt, Zoeterwoude; H. Wehmeijer. En- schot; C. v.d. Togt, Leidschendam; E. v. Vliet, Hazerswoude; J. Brouwer, Leiderdorp. Uitgesteld: 5. Gezakt: 2. Het getuigschrift „coupeuse" behaal den de dames: W. Berg, M. Blom (met lof), Voorschoten; Gr. v.d. Berg, W. Bleijswijk, S. Delmeer, E. Klinkha mer (met lof), C. Stijger, N. Verberg (met lof), A. Wanninkhof (met lof), te Leiden; R. Berk, Y v. Diest, M. Janssen, E. v. d. Zwet, Lisse; E. van Egmond, L. v. Rooyen. Noordwijk; C. de Gijzel, Sassenheim; N. Roessen (met lof), Zoeterwoude. Het getuigschrift „kostuumnaaister" werd behaald door de dames: J. Berg, A. Valentijn, Voorschoten; I. Brusche, L. Ciere, M. Kettenis, J. Roodhuizen, Leiden; A. de Rooy, Oegstgeest; R. v. Velzen, RoelofarendsveenN. Vlotter, Rijnsburg; L. v.d. Plas, Katwijk. Uit gesteld: 1. Het getuigschrift „assistente N (met nadruk in de naaldvakken)" werd be haald door: M. Bader, N. v. d. Burg, Noordwijkerhout; M. Berg, A. Cord- romp, E. de Jong, Voorschoten; A. Brugman, W. Pouw, Rijpwetering; E. v.d. Drift ,met lof), Lisse; T. den Ei sen, A. Koek, J. v. Teylingen, Sj. v. Teylingen, R. v. Velzen, Zoeterwoude; L. v. Haastert, Zoetermeer; Th. Heems kerk, Roelofarendsveen; W. Hensink, H. Kinkelaar, Tr. v. Leeuwen; E. Ro denburg, A. v. Steyn, W. Wyrwas, A. Canbier, Leiden; Th. Eckhardt, Th. v. Schie, Warmond; E. v. Lint, Boskoop; A. v.d. Meer, Stompwijk. Uitgesteld: 1. Gezakt: 1. Het getuigschrift „assistente H (mei de nadruk op huishoudelijke vorming)" werd behaald door: L. v.d. Born, A. v. Hamersveld, P. Herst, G. Lodder, M. Montanus, T. v. Noort, L. Timmer man, L. Vogelenzang, H. Wolvers, te Leiden; L. Castelein, Roelofarends veen; R. Berends. A. Commissaris, Leimuiden; J. Hoogenboom, Tr. de Winter, Warmond; M. Houps, Sj. van Ley den, Oegstgeest; M. Koot, H. Kop, M. Noordervliet, A. v. Remundt, R. Veringa, Leiderdorp; M. Muileman, Waddinxveen; R. Straathof, W. Zaal, H. Zwetsloot, Alphen a. d. Rijn; R. Warmerdam, Lisse; J. Homan, Sassen heim; M. v. d. Elshout, Curasao; M. Bruggeman. Voorschoten; J. Borre- mans, Zoetermeer. Uitgesteld: 5. Ge zakt: 2. liet getuigschrift „Assistente A (met nadruk op de theoretische vorming)" werd behaald door: C. Beenakker, Nw Vennep; E. Berg, M. Elderhorst, V. Elderhorst, Zoeterwoude; M. Boort- man, O. de Croock, Noordwijk; J. Frentrop. K. v. Hulst, G. Mars, I. Nij- huis. Leiden: T. Gijbeis, C. v. d. Ploeg. Voorschoten: M. Kivits, Warmond; M. v. d. Meer, Voorhout; T. v. Paassen. Waddinxveen; C. Veltman, Zoeter meer; E. Remmerswaal. Leidschen dam; R. v. Rijn. Stompwijk; H. v. Vel zen, Roelofarendsveen. Voor het getuigschrift „leerling-ver koopster" slaagden: A. Daams, K. Dé- vilée, W. Eijck. J. Janssen. I. Klink. P. Raaphorst. C. Rijnbeek. T. Soudan. Leiden; J. v.d. Hulst, Zoeterwoude; H. Vork, Rijpwetering; N. de Vreede, Leiderdorp; W. Wielaard, Oegstgeest; C. Wagenaar, Nieuwe Wetering. Examenuitslagen Ambachtsschool Haagweg Timmeren: Baaren G. J. Beerenfenger F. W. Ber- voets P. A. Boer P. J. de Broeke W. T. v.d. Craper L. Haar A. G. M. v.d. Leo- ber P. Oeve W. v.d. Roode T. de Schel lingerhout N. Siera L. J. Slingerland J. Waiaardt Sacré v. Lummel T. W. Eg- mond J. v. Hermans J. J. Hijneman H. Jansen J. Os C. d. Sanders L. M. Sta kenburg R. Theil W. Valk W. P. v.d. Voort J. C. v.d. Wieman P. Hermans P. Th. M. Berg A. v.d. Does C. v.d. Jon kers M. D. J. v. Meyer A. B. C. Mo! W. de Nieuwveen C. A. Wal J. v.d. Wolf G. J. de Drlel M. v. Laar G. v.d. A. Vermeer; Th. de Vogel, Z'woude; P. J. Vogelenzang; J W. C. M. Volwater, Hoogniade; A. D. de Vries; H. Warmond; F. J. Wassenaar, Lisse; H. J. Wetering. Metselen: G. Esveldt. Hillegom; R. Kramer; M. v. d. Niet, Noordwijk; N. Schellingerhout, Benthuizen. MeubelniakenF C. M. v. d. Berg, Rijpwetering; R. J. Gijsman; J. J. van de Leek; W. G. van de Pouw Kraan, Rijpwetering; H. Turkenburg, Alphen a. d. Rijn; J. A. Bouwman. Schilderen: C. J. M. van den Berg, Rijpwetering, W. v. d. Berg; D. den Haas N Ch. M. Th Je Hermana P. Ter G Bouwman; J. Janaen Th. J. M Kriek A C. Mei] J. Dool: Heeerawoude: M. F. v.d. Poa A Vries J de Witteman J. B. B. C. B. God(]n. Voorhout; J. Laarhoven P v p M- J- Gooren. Hazerswoude; J. H. J. Meubelmaken: I Hil&er®om. Stompwyk; P. A. de Jong; Angevare» W. L. J. M. Beij H. A. Leersum, Woubrugge; C. de Leeuw, Wassenaar; L. M. Overvliet, Leidschendam; P. J. Randsdorp, Lisse; A. W. M. van der Stam, R'veen; W. J. in 't Veld. Leidschendam; J. Wesselius, Leimuiden; J. de Winter, Warmond. Dorsman E. Duindam S. A. J. Cortaak Centrale verwarming: H. van Beelen, Dorsman E. Duindam S. A J Gortzak Katwijk aan Zee; K. v. d. Bent. Katwijk; C. Jong M. de Oord C. v. Perfors M. Wv,Oegstgeest; J. Kluts; dorp; N. Deen, C. Vroonhof, Voorhout; i PSokker c Swinkels A. J. P. Voorn J Bijlsma R. Duyndam C. Moolenaar P. Oosten J. R. v. Salm S. C. M. v.d. Ser iier A. Velthorst C. J. Zwetsloot J. A. M. Waard W. A. de Straatman J. P. M. Zonderop, Alphen a/d Rijn, A. Beekum, Rijnsburg; A. Hillebrand, Oegstgeest; N. v.d. Weijden, Nieuw koop; A. Beenakker, Nieuw Vennep; T. de Boer, T. de Groot, R. Schaken- bos, M. Spierenburg, M. Wassing, L. v.d. Zon. Hazerswoude: B. Droog, Lan- geraar; A. Oudshoorn, Rijpwetering Uitgesteld: 8. Gezakt: 2. Het getuigschrift „Sleuteldiploma" van de Stichting I.V.I.O. werd behaald door: I. v. d. Akker. E. v. d. Hoeven, T. v. Kaam, M. v. Arkel, B. de Feij', M. Ruigrok, C. Smeding. C. Spek le Leiden; T. v.d. Akker, T. Bos, Zoe terwoude: V. Dabroek, Leiderdorp: G. Devile, N. Muit, Voorschoten; A. v.d. Geest, Warmond; Th. Roozenburg, Leidschendam; C. Vroonhof, Voorhout; R. Zonderop, Alphen a/d R. Gezakt: 2. Geslaagden van analystenschool De navolgende kandidaten van de Leidsche Analisten School, Rijnsbur- gerweg 148 te Leiden, zijn geslaagd voor het examen doktersassistente en en als erkend medisch praktijkassis tente ingeschreven: Aafke Benes, Leiden; Francisca de Best, Leiden; Wilhelmina Blonk, Delft; Margriet Boelhouwer, Haarlem; Mo nique Boes, Den Haag; Pauline v. d. Burg, Voorburg; Ellen van Dee, Lei. den; H. van Dokkum, Den Haag; Eli zabeth Dol, Leiden; Joukje Feenstra. IJmuiden; Geertruida Galama, Gouda; Johanna van Haastert, Zoetermeer; Maria den Heijer, Rijnsburg; Alida den Heijer, Rijnsburg; Eleonora Kaan, IJmuiden; mevr. M. v. d. Kerkhoff- Wilemsen, Wassenaar; Johanna Kom pier, Wassenaar; mevr. E. G. Kroon- Berlee, IJmuiden; Diederike v. Lim burg - Stirum, Leiden; mevr. C. Lind- hout-Ancher, RijnAurg; Neeltje van der Luit, Abbenes; Maria Mahieu, Delft; Lydia Metz, Den Haag; Bertha Meulenberg, Haarlem; Petr. Meijer, Katwijk; Renée Mommers, Heemste de; Margriet van Noort, Oegstgeest; Martina Nijssen, Leiden; Johanna Roeleveld, Haarlem; Sonja de Roo, Leiderdorp; Brigitte Sch end el, Oegst geest; Jansje Slappendel, Reeuwijk; Catharina Swanenburg, Overveen; He lena van Veelen, Beverwijk; Elisabeth Verbeek, Oudekerk a. d. Amstel; An na Verbeij, Hazerswoude-dorp; Corne lia Verlaan, Voorhout; Edith Vette- winkel, Noordwijk aan Zee; Jacoba v. d. Voort, Leiden; Wilhelmina Wij- nands, Noordwijkerhout. Auto vernield op Rijnsburgerweg Op de Rijnsburgerweg reed vannacht een personenauto tegen een lichtmast. De auto werd totaal vernield, de licht mast liep zware schade op, doch de be stuurder, die onder invloed verkeerde, kwam er wonderwel zonder lichameiyk letsel af. G. M. Wlttebol J. C. Kort L. J. de Op dam Th. J. Metaalbewcrkcn Alleman S. A. J. Arnoldus M. Baars J. P. de Barnhoorn P. Benjamin R. A. Berg M. v.d. Corba J. Th. Dusoswa W. J. Jansen B. M. Kanning H. Kley J. v.d. Koning E. R. J. Kroon M. L. J. Pinéda F. W. A. de Poesiat P. Reyman R. Rovaart P. R. v.d. Veltens B. Vin-1 court J. Wijsman Chr. J. Zijp J. Th. J. j van Baksteen R. Rodenhuis H. F. Ee- den-Peetersman Chr. M. v. Egmond J. P. v. Geerlof P. J. M. Linden J. Y. v.d. I Neuteboom I. J. Oosten W. v. Polder man N. A. Russchenberg H. J. Segaar j M. C. Vogel J. de Wit A. J. de Paes J. K. Bonte G. S. Veldhuyzen W. F. Bos! W. F. v.d. Florisson A. Frankhuizen R. Habraken C. J. Hoogervorst F. E. C. W. Haarland B. Hageman J. A. Autohers tellen Braam M. B. Bultema H. Duijn D. v. Herrmann A. R. Klugt .J. A. v.d. Krie ken W. H. H. v. Ouwerkerk P. J. Proo* yen A. v. Putten M. J. v.d. Ruck E. Verhoeve W. K. Wischmeyer J. A. Elektrotechniek Bey D. Bink C. A. Blom A. J. A. Bol land J. A. F. Brandon J. F. Dopper J. C. den Egmond J. v. Geel M. W. H. Glasbergen W. F. Gout J. Gugten G. v.d. Guldemond R. Kneijber W. C. Laan P. D. v.d. Monfils W. R. Plas- me(jer H. Tisseur L. Zwetsloot M. Ple zier P. J. Bergsma J. Fijnmetaal bewerken Bree J. de Brouwer A. Delforterie D. Gaaien J. J. M. v. Kamerling R. Kui ters W. Meester H. Metselaar R. Moes H. W. Vink H. J. A. Vos J. v.d. Zwanen berg J. L. VerweiJ J. Minkowski E. PRIJZEN N. Schellingerhout. klasse: timmeren 3A schoolprijs horloge, N. Ch. M. Th. de Haas, metselen 3 klasseprijs waterpas, J. P. M. Straatman meubelmaken 3, klasseprijs rekenliniaal, S. A. J. Duin dam, schilderen 3 klasseprijs set ge reedschap, L. Graper, timmeren 3A klasse^s rekenliniaal, A. B. C. Meyer timmeren 30 klasseprijs bóoromslag, P. R. v.d. Rovaart metnalbew. 3A kl.-prijs rekenliniaal, H. J. Russchenberg, met.- bew. 3B boekenbon, M. W. H. Geel, elektrotechniek 4, klasseprijs rekenli niaal, R. Metselaar fijnmetaalbew. 4, klasseprijs schuifmaat. Part-tiime cursus AutohersteUen: D. Bliek, Katwijk aan Zee; D. Beeijer, Lisse; A. Brussee. Kat wijk a. Zee; J. C M. Goedemans, Lisse; H.' M. Landstra, Sassenheim; E. v. Loef; J. D. van Oevelen; L. H. G. v. Ooyen, Hazerswoude; J. D. Remmelzwaal, Kat wijk a. Zee; G. Rietvink. N'hout; D. Schaap, Katwijk a. Zee; H. N Schaap, Katwijk a. Zee; D. L. Schaap, Lisse; E. Visser. Metaalbewerken: J. van Drongelen, Noordwijk; H. van Egmond, Voorscho ten; J. van Iterson; A. J. Nonkes, Voor schoten; J. A. Weeren Timmeren: Ph. Beekman, P. Bekker, Katwijk a. d. Rijn; H P. C. Bouwmees ter, Nieuwe Wetering; J Brückner, Zoe terwoude; J. A. Hoek, Voorschoten; H. A. van Iterson, Rijnsburg; W. F. van Iterson; J. P. de Jager, Oegstgeest; W. J. van Kesteren, Lisse; L. W. Kuyt, Voor schoten; A. Laterveer; C. de Mooy, Sas senheim; H. Moraal; H. P. Noorder- mj;er; L F. M. den Os; N. Ouwerkerk; P. de Ru; J. J. van Tol; W. J. F. Triep; voor Leiden en Omgeving Doktersdiensten - Leiden - Voor alle artsen die de weekenddiensten waarne men, telefoon 22222 bellen. Tot zaterdag 12 uur eigen huisarts raadplegen. Apotheken Lelden - Apotheek Van Driesum, Mare 110, tel. 20406. Op zaterdag 1 Juli Is in Lelden, 's mor gens van 8-12 uur, voor spoedeisende gevallen bovendien geopend: Zuider Apotheek. Lammenschansweg 7. tel. 23553. Apotheek R. van Breest Smallen- burg te Leiderdorp en Apotheek Voor schoten z(fn de gehele week geopend. De Oegatgeestse Apotheek is op zondag 2 juli gesloten van 8 uur tot 24 uur. Alkemade en Leimuiden - Dkt. D. A. van Haaelen, Kerkstraat 91 te Oude We tering, tel. 01713—217 en dkt. P. J. J. M. Heynen, Noordeinde 166, Roelof arendsveen, tel. 01713329. Alphen aan den R(jn - zat. dkt. M. v.d. Steen, Wilhelminalaan 67 tot 13.00 uur, daarna gehele weekeinde Apoth. Allart, Raadhuisstraat 206. Zondag dkt. J. K. Plattesehor, Burg. Visserpark 4, Het getuigschrift van de 2-jarlge „Primaire dagopleiding" behaalden: I. v. d. Akker, L. v. d. Berg, M. Bonte, L. Borst, C. Bouwmeester, L. v. Buu- ren, J. v. Egmond, Tr. Faber, I. Fru- neaux, A. Groot, A. de HeU, E. v.d. Hoeven, G. v. Iterson, T. v. Kaam, W. v. Kesteren, E. v. Kralingen, M. v.d. Kwartel, A. v. Leeuwen, A. Maas, J. Marks, N. v. d. Meijden. Th. van d(* Meiiden, J. Mosseveld, M. Nieuwland, j lel- E Nijhuis. M Orth. A v.d. Post, R. Kodegraven - dkt. C. van Beek, Vij Robbers, M Rozier. M Ruigrok. C. verlaan. tel. 2268 en zr. A. Vos. Voshol Smeding C Spek. C. Vleerbos. M. straat. Zwammerdam tel. 2599. Apo- Bots. prof. Aalberselaan 2. tel. 02532 Voorn. I v. Westbroek. H. v.d. Weij- theek de Weyer. Statenslngel, Goud.. 7393 Wijkverpleging: zr. Potter, Rust- den L de Wilde, C. Wildenburg. P. 3337. Dierenarts G. Hofland. Vijver hoflaan 1. Noordwijkerhout. tel. 02533 Witsenburg. A Woudwijk. E Wnde- laan. tel. 3798. veld G Wijnands. C. v Zijp, Leiden; Boskoop dkt. Pompe, tel 2038. M fcikenbroek. Valkenburg (Z.-H.): ^verpleging zr. Beks, tel. 2141. L. Glasbergen. Noordwijk; T. Granne- Hazerswoude - zie Leiderdorp. C-...u..:r» F II Langoraar. Nieuwveen en Woubrugge - tikt. J. A. Sandkuyl te Langeraar, tel. 01722139 en zr. Verhaar te Langeraar tel. 01722—345, b.g.g. 02976—236. Leiderdorp - dkt. G. A. de Bruyno, Hoofdstraat 8, Leiderdorp, tel. 2208. wijkverpleging zie Koudekerk. Leidschendam - dkt. J. H. Uhl, Pa trijslaan 74, tel. 3039. Tandarts alleen voor spoedgevallen tel. 070—543035. Groene Kruis, Willem Pijperlaan 49. tel. 4161. Ziekenauto tel. 3923. Lisse - Apotheek en tandafts onder Hillegom. Nieuwkoop en Noorden - dkt. G. C. A. Essens, Noorden tel. 01724282. Noordwijkerhout dkt. K. A. van Praag, Herenweg 17, tel. 02533—2385. Tundarts A. P. Salverda, v.d. Endelaan 76. Hillegom. 02530—6219. Wijkverple ging: Wit-Gele Kruis, Rusthof 1, tel. .-2468. Oegstgeest - dkt. E. W. F. v. Walch- ren. Oranjelaan 29, lel. 52130., zr. War- menhoven, tel. 51188, b.g.g. 22222. Rjjnshurg - zie Katwijk a.d. Rijn. VOORSCHOTEN - dkt. man, Sassenheim; G. Devilée, E. Hen driks, B. v.d. Krogt, B. v.d, Ploeg, Voorschoten; A. v.d. Geest, A. Hoo genboom, Warmond; B Kortekaas, Th. Roozenburg, Tr. Kulker. Leidschen dam; S. Ouwehand, L. Valllant, Kat wijk; M. Verbakei. Waddinxveen: T. v.d. Akker, A. Borst, R. Brusche, R. Captein, Th. v. Haastrecht; J. Koek, L. Koek, G. v. Leeuwen, R. v. d. Ploeg, W. v. Rijn, M. v. Rijt, M. v.d. Salm, J. v.d. Ven, N. Kornaat, A. Vervoom, Zoeterwoude; R. Borst, W. Borst, V. Dabroek, G. v.'t Hart, I. v. d. Klauw, Th. Leeuwen, M. v. d. Pol, Leider- Kooy, Baron Schirnmelpenninck v.d. llllleiroiii - dki x vd Kaaden^Hoofd- 'yelaan, tel. 2527. Tandarts: B. van straat 14, tel. 5114. 'l andarts E.'P. Sal- ^k' *on- Jul'analaan 32 (melden 9.30 verda v.d. Endelaan 76. tel. 8219. Apo- ,N APo"»eek Leldseweg 66. theek Hoofdstraat 78 Hillegom. 2B25* JTJ* YfTS1' ZJ' k l'i o? Kntuiitc ■-« ttiin ökt H M ludn 41- tel* 4ö47' Ambulance: Sloot- Huetlng tel. 2102. Apotheek Kon. Julia- Chr' Huygensstraat 10. tel. 3131 nala&n 18, tel. 4370. Wassenaar - dkt E. M. Oosterbaan, Katwijk a. Zee - dkt. P. A. Visser. Prinses Marielaan 14a, tel. 3056 en M. tel. 2023. j H. van Tolingen, Wilhelminaplein 1, tel. Koudekerk a.d. Rjjn - zr. Prins, Kom van Aalweg 7, Leiderdorp, tel. 01710 24909. Ook voor Koudekerk, Leiderdorp Zoeterwoude (HRD) en Hazerswoude (RD). Bij ongevallen bellen Rtjndfyk, tel. 01714—278. 8303. Apotheekdienst Langstraat 86, tel. 2141. Tandartstendlenst (zat. en zon dag: 18-18.30 uur) J. Th. Ancion, Lange Kerkdam 63, tel. 4207. Zwammerdam - dkt, P. K. v.d. Ent Braat, Aarlanderveen, tel. 01725308. S. de Knijff, Woerden; N. J. Krul, Was senaar; J. van Leeuwen, Alphen a. d. Rjjn; J. L. C. M. Peters, Noordwijker hout; H. Rosier, Leiden; D. Smaling, Woerden; C. P. Souverijn, Katwijk aan Zee; M. G. van Tol, Zevenhoven: J. W. Voskamp, Benthuizen; J. W. J. Wiege- raad. Woerden. Geslaagden van opleidingsinstituut voor analisten Aan het Leidse Opleidingsinstituut voor analisten zijn geslaagd voor het examen laboratorium-assistent: C. Th. Beuk, Leimuiden; M. E. de Boer, Wad dinxveen; E. C. van Duyn, Leiden; P. C. G. Heemskerk, Zoeterwoude; M. E. J. Oosterhoff, 's-Gravenhage; E. B. I. de Rijk, Rijswijk; L. D. M. Hoornik, Rijs wijk; R. de Knegt, Voorburg; M. A. Scholten, Voorburg; C. Slijkhuis, Lei den; A. Vermond, Leiden; G. A. War- menhoven, 's-Gravenhage: A. Willem- sen, Leiden. Diploma-uitreiking huishoudschool „St. Agnes" te Wassenaar Aan de R.K. Huishoudschool „St. Ag nes" te Wassenaar zjjn de volgende di ploma's uitgereikt: Assistente N: Tineke Bredero, Nellie v. d. Eshof, Katwijk-Rijn, Gemma Hoo genboom. Ineke Kraan, Voorschoten (cum laude), Mary Kruyt, Willy Mim- pen, Janny Oudshoorn, Voorschoten, Liesbeth Ouwerkerk, Mary v. d. Peet, Anneke Ruyflrok, Annemiek Slats, Eri ca Stoeltie, Voorschoten, Inge v. Til burg, Katwijk, Joke v. Wissen, Voor schoten. Afgewezen: 2. Assistente A: Lidy v. Alphen, Voor schoten. Helene Bogaards, Noordwijk, Hellen Eysenck, Auguste Fechter, Anne miek Geert, Voorschoten. Joke Gras, Elie Hoekstra, Annie Kapel, Noordwijk, Anneke Konst, Dorothé Luk, Kitty v. d. Meer, Noordwijk, Marion Nell, Ineke Sloots, Voorschoten (cum laude), Ankie Twigt, Lidy Zoetemelk, Sylvia Hasselo, Corry Reyerse, Cockey van Schooten, Noordwijk, Hanny v. Seggelen, Voor schoten. Afgewezen: 5. Kostuumopleiding: Toos Lamboo, Voorschoten en Loes Peeters. Leerling-verkoopster: Tine v. d. Bos, Voorschoten, Elie Dofferhof, Elly v. d. Drift, Janny de Greef, Dinie krosse, Ineke Noordermeer, Marian Ruygrok, Tineke Spring in 't Veld, Hanny Straat hof, Nelly Verboven, Antoinette Vogels. Voorschoten, Marion Brederode, Joke Kleyne, Voorschoten, Atie Knijnenburg, Primairen: Rita Alders, Noordwijk, Ria Alkemade, Voorschoten, Fien Beur ze, Voorschoten, Cock v. Bohemen, Voor schoten, Antoinette van Graas, Noord- w(jk, Gerda Heemskerk, Noordwijk aan Zee, Alexandra v. Herwijnen, Voorscho ten, Cathe Huyg, Leiden, Joke Kamp man, Noordwijk, Sylvia Klein, Voor schoten, Marja v. d. Krogt, Voorscho ten, Beppie Mens, Voorschoten, Marian Spruyt, Voorschoten (cum laude), Ka rin van Velzen, Voorschoten, Marijke Verhoork, Voorschoten, Els Vink, Noord wijk, Marie-Louise Zeegers, Petra Zoe temelk, Voorschoten, Liesbeth Zuyder- duin, Voorschoten (cum laude), Gonny Anzlon, Hanneke Bollen, Rosemarie Campfens (cum laude), Colette Cleophas Marian de Greef, Corrie van Haaster, Ronnie van Haastrecht, Edwarda v. d. Ham, Nelleke v. d. Ham, Joyce Hüffner, Katwijk, Willeke Nederhof, Anke Paar dekooper, José Peverelli, Elly Post, Mar ja v. d. Veer, Ria Vogels, Renske de Vries, Netty Wildenberg, Ankie v. Wis sen, Annette Zwetsloot. Marian Albers, Yvonne Albers, Trudy van Donk, Ma- rlëtte v. d. Ham. Anne-Mieke v. d. Hulst, Els Kortekaas, Nelleke van Laar, Ria v. Leeuwen. Nelly v. d. Lely, Betty Ruyrok van de Werve, Atie Ruygrok, Marian Rijsdam, Elly Straver. Afgewezen 2. Waar geen plaatsnaam is vermeldt, la dit Wassenaar. Diplomazwemmen Leidsche Zwemclub Het zwembad „De Vliet" was gis teravond plaats van handeling voor het diplomazwemmen van 27 kandi daten, opgeleid door de Leidsche Zwemclub. Alle zwemmers en zwem sters kwamen in het bezit van het diploma C. Dit waren: Meisjes: H. E. Berretty, E. C. Breyer, R. Favier, I. H. J. v. Gelder, A. G. Noort, W. C. Tukkers, M. Velders, J. H. Wolters, J. Mosselman, G. Wijnands. Jongens: J. Humme, D. J. Kloos, G. J. Neuteboom, R. L. Nieboer, M. J. Ris, R. C. v. Ris, A. v. Starkenburg, H. L. v. Veen, P. J. Weima, B. Chaudron, G. J. de Jong, H. H. Keereweer, F. A. Noort, C. J. Steenbeek, F. v. Dijk, R. Boelee, F. Smidt. Nagekomen familiebericht Met diepe verslagenheid geven wij U kennis van het overlijden van de heer W. C. A. DE JONG Met inzet van heel zijn persoon lijkheid heeft hij de leerlingen in het bouwbedrijf begeleid. Wij ver liezen in hem een leidsman en vriend. Namens de plaatselijke commissie Vakopleiding Bouw- en Nevenbedrijven, Economisch Sociale flktie Israël, Kerkstraat 128, Amsterdam-C, telefoon 247224

Leidse Courant | 1967 | | pagina 4