P.S.P.-SENATOR VERLEENDE DESERTEUR ONDERDAK Hoessein beschuldigt geen enkel land van luchtsteun aan Israël MEMORANDUM VAN HAMMERSKJOELD IS NIET OFFICIEEL Leiding water wordt schaars en kostbaar Meter in huis spoort aan tot verstandiger waterverbruik Uw gazon wordt lui van te veel sproeien Adviezen die een mooie mond garanderen Inlijving in dienst raadsel voor psychiater DINSDAG 20 JUNI 1967 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Westoever van J or daan van ons AMMAN (RTR) Koning Hoessein van Jordanië heeft gisteren op een pers conferentie in Amman gezegd geen enkel land te beschuldigen van het stu ren van vliegtuigen om Israël te helpen hij de oorlog in het Midden-Oosten. „We beschuldigen geen enkel la.id. We willen uit zoeken wat er gebeurd is en wie tegen ons was en of Israël alleen stond of hulp kreeg." Op vragen over Arabische berichten volgens welke Amerikaanse en Britse vliegtuigen luchtsteun hadden gegeven, antwoordde de koning: „Onze radar gaf gezien het grote aantal vijandelijke vliegtuigen, de indruk dat we voor een luchtmacht stonden die sterker was dan die van Israël". Wij hebben bekendge maakt wat we hebben gezien en wat we geloven. Het is aan anderen om ge volgtrekkingen te maken. Onze waar nemingen zijn met onze delegatie naar de Verenigde Naties gezonden zodat ze ter beschikking kunnen worden gesteld van een internationale instelling", aldus de koning, die eraan toevoegde dat de Jor daanse radar de Middellandse Zee aftastte en dat vijandelijke toestellen op zeeniveau waren binnengevlogen. „Het zouden Is raëlische toestellen kunnen zijn geweest die van bases op het land of op zee op stegen". De Jordaanse koning zei voorts dat (ADVERTENTIE) NU IS EEN RINCK-BRIL (door de 5 RINCK-extra'8) VOORDELIGER DAN OOIT de westoever van de Jordaan „een be langrijk deel van Jordanië en van ons vaderland uitmaakt, zoals Jordanië deel uitmaakt van de Arabische wereld". Op een vraag of hjj zou instemmen met een federatie met Israël antwoordde de koning dat er op het ogenblik geen sprake is van aanvaarden of niet aan- j vaarden. Hij wil van het Arabisch-Israëlische conflict geen conflict tussen het Oosten en het Westen maken. „De Arabische natie moet zijn eigen politiek voeren. Wij verwelkomen alle steun van buiten af voor deze politiek." Miljoenen schade door brand in dakpannenfabriei TEGELEN (ANP) Voor miljoenen guldens schade Is gisteravond aange richt door een brand in het fabrieks complex van de NV Jos Kurstjens dak- pannen- en klelwarenfabrieken te Tege- len. De brand is ontstaan in de afde ling waar de rode dakpannen worden geproduceerd, in twee ringovens, die elk een jaarproduktie hebben van 3 mil joen pannen. De ovens en de daarboven gelegen droogzolders in het uit vier verdiepin gen bestaande fabriekscomplex, brand den geheel uit. Alleen de afdeling blau we dakpannen is intact gebleven. De produktie van rode dakpannen zal voor enkele maanden gestagneerd zijn. Het bedrijf is tegen bedrijfs- en brandscha de verzekerd. Bejaarde man bekent ontucht DEN HELDER (ANP) De 74-jari- ge J. K., inwoner van Den Helder, die zaterdag werd gearresteerd op verden king meermalen ontucht met een 11-ja- rig meisje te hebben gepleegd, heeft gis teren voor de officier van justitie te Alk- r een bekentenis afgelegd. Oe Tliant verdedigt zich: VER. NATIES (Rtr-AFP) Secreta ris-generaal Thant van de V.N. heeft gis teren de waarde betwist van een memo randum, waarin de terugtrekking van de VN-vredesmacht uit de Sinaïwoes- tijn afhankelijk wordt gemaakt van goedkeuring van de algemene vergade ring der V.N. Het memorandum, dat in 1956 zou zijn opgesteld tussen president Nasser en de vroegere secretaris-generaal, wijlen Dag Hammerskjoeld, werd zondag aan de openbaarheid prijsgegeven door Ernest Gross, voormalig plaatsvervangend hoofdvertegenwoordiger van Amerika bij de V.N. Volgens Oe Thant was het hem beken- Zuidarabische federatie krijgt Britse bescherming LONDEN (RTR) Engeland heeft een plan bekendgemaakt om de Zuidarabische federatie op 9 januari 1968 onafhanke lijkheid te verlenen en de nieuwe staat te beschermen tegen ondermijnende activiteit en een mogelijke aanval van buitenaf. De minister van Buitenlandse Zaken. George Brown, verklaarde in het Lager huis dat Engeland een sterke zeemacht, waaronder een vliegdekscliip, en een aan tal bommenwerpers in de omgeving van het betrokken gebied zal handhaven. De vlooteenheden zullen gedurende een half jaar gestationeerd blijven ln de wateren van de Zuidarabische federatie, terwijl de bommenwerpers voor onbepaalde tijd op het eiland Masirah, ln de Arabische Zee voor de kust van Muskate en Oman, zul len blijven Steurgarnalen onderwerp studie DEN OEVER Op 26 juni zullen de vissersschepen W.R. 66 en W.R. 67 bin nen het kader van de experimentele vis serij een studiereis maken naar het Farndecp om daar te vissen op rode steurgarnalen. De W.R. 67 en W.R. 147 gaan ook mee, doch geheel voor eigen risico. De ze visserij is nog vrijwel onbekend voor de Nederlandse visserij. Vorig jaar werd ook een studiereis gemaakt. Toen bleek, dat steurgarnalen slechts een korte periode daar zijn. Nieuwe secretaris ij K.N.B.T.B. gekozen DEN HAAG De katholieke Neder landse Boeren- en Tuindersbond heeft in zijn vergadering van 19 juni benoemd tot algemeen secretaris de heer I. H. W. Mulder te Roermond. De heer Mulder is 'hans directeur van de centrale coöpera- tieve 1 andbouwvereniging „Landbouwbe- lang" te Roermond. Hij zal op 1 septem ber zijn functie aanvaarden. bii de memorandum geen officieel docu ment, maar slechts een privé-afspraak tussen Nasser en Hammerskjoeld over de legering van de V.N.-macht in de Sinaï, gemaakt in november 1956. Zo deze afspraak ooit geldend was, dan werd zij in februari 1957 vervangen door de taakomschrijving voor de vre desmacht die door de algemene verga dering werd opgesteld, aldus Thant, die voorts verklaarde dat de Egyptische re gering niet aan de inhoud van het docu ment gevonden was. Ook verdedigde hij zijn besluit om de V.N.-macht uit de Sinaï terug te trek ken nadat Egypte dit geëist had. Er is veel kritiek geleverd op de snelheid, waarmee dit besluit werd uitgevoerd. Volgens Oe Thant had Egypte het volste recht zijn* troepen op elke mogelijke plaats op zijn grondgebied te legeren. Toen dit op 17 mei geschiedde, „kon de vredesmacht niet langer een nuttige rol vervullen in het handhaven van de rust en de aanwezigheid van het contingent op het grondgebied van de Verenigde Arabische Republiek verloor elke bete kenis", aldus de secr.-generaal. De Egyptische V.N.-missie had reeds verklaard dat haar regering nooit van het bestaan van het memorandum op de hoogte was geweest en dit daarom geen wettelijke of politieke verplichtin gen kon meebrengen. De verenigde waterleidingbedrij ven hebben een boekje vol wetenswaardigheden en een map vol goede raad samengesteld voor alle waterverbruikers. Dus voor Jan en Alleman, maar vooral voor de huisvrouw. Het is de bedoeling dat die wijze raad via krant en tijdschrift het hart van de huisvrouw zal bereiken. Want ons leidingwater dat in de eerste plaats drinkwater is, wordt schaars en kostbaar, redenen om de voorlichting ter harte te nemen. Waarom kostbaar? Omdat aan de als maar stijgende vraag naar leidingwa ter niet meer kan worden voldaan met de middelen die tot nu toe gebruikt wer den om het wter te winnen. Er zul len dus nieuwe en kostbare voorzienin- gen nodig zijn om Nederland goed drinkwater te kunnen blijven leveren. De waterleiding in ons land is ruim honderd jaar oud. In de begintijd had ter. In de overige woningen betaalt vastgeroeste -zewoonte blijven, dan kèn de produktiemogelijkheld daaraan worden aangepast. En wel met be- prljs van het water zullen benlvloeden en aldus aan verbruikers worden ver rekend. De hulsvrouw betaalt haar idéé fixe met klinkende munt. Er is hard en «acht water, Je voelt i vast bedrag en gebruikt daar van water naar behoefte, soms ook méér dan men behoeft. Want het aan tal meters breidt zich uit en nu blijkt dat de komst van een meter in huis opeens aanspoort tot verstandiger wa terverbruik. Als we het „meer" moe- Amsterdam een dubbele leiding (In Pa rijs komt die nu nog voor) één voor drinkwater, één voor huishoudelijk ge bruik (duinwater en water uit de Vecht). Er is wel eens geopperd dat het opnieuw invoeren van dit systeem een oplossing van het probleem zou kunnen zijn. Maar ten opzichte van de volksgezondheid, zou dit onverantwoor delijk zijn. Stelt u zich maar voor dat een dorstig kind de verkeerde kraan opendraaide! Daarom geen risico's en slechts één soort waterkraan in huis: overal drinkwater. Maar dan wel te ge bruiken met wijsheid. Geen zuinigheid maar wijsheid Het woord zuinigheid is niet op zijn plaats want zuinigheid kan de wijs heid bedriegen. Maar verspilling kan voorkomen worden. Niet meer dan 65 procent van de Ne derlandse huizen hebben een waterme- ten betalen, kunnen we opeens wel uit kijken! Wat is verspilling? Geregeld de w.c. doorspoelen is dat niet. De tuinsproei- er laten sproeien omdat het zo'n aar dig gezicht is, dat wel. In perloden van droogte is één wekelijkse sproei beurt van een uur of twee voldoende, zeggen de experts. ZIJ zeggen ook dat een gazon „lui" wordt als de sproeier of spuit er te vaak op staat. Het gras doet de moeite niet zijn wortels de grond in te drijven op zoek naar wa ter, en het wordt verwend en zwak. Niet alleen op maandag, zegt de bro chure van de waterleidingbedrijven. U begrijpt het al: wanneer alle huisvrou wen in ons land op maandag de was doen, is het waterverbruik op die dag vele malen hoger dan op andere dagen, met het gevaar van wegvallen van druk in de leiding. Willen de huisvrouwen toch bij hun het verschil dadelijk al bij het handen wassen: met zacht water schuimt de zeep overvloedig, met hard water heb je veel meer zeep nodig en dan schuimt het nog maar lui. De waterleidingbedrijven spannen zich op de eerste plaats in het water veilig drinkbaar te maken. De bruikbaarheid voor apparaten en toestellen komt op de tweede plaats. Het is Jammer voor de toestellen dat hard water ketelsteen veroorzaakt (in ketels, stoomstrijk ijzers, geisers, wasmachines) en dat het afzetten van kalkze'ep een hoger zeepverbruik vraagt. Nu kunnen we zelf gaan ontharden. Volgens verschillende methodes. Er zijn ook twee methodes om de onthar ders te plaatsen, Maar in beide geval len dient men toestemming te vragen aan het waterleidingbedrijf, want er kunnen gevaren voor de gezondheid aan kleven, al was het alleen maar doordat soms het water In het leiding net kan terugstromen. Lust u waswater In uw koffie, vraagt de brochure. Wat een vraag. Maar wie kon nu weten dat het water uit uw bad, kan terugstromen ln de leiding en zo bijvoorbeeld bij de buren uit de kraan komt als u de douchekop In het bad onder water houdt, of (minstens zo vies) de waterslang in het afvoerputje steekt om daar eens wat doorstroming te krijgen zonder kans op spatten! Op Engeland na hebben wij Nederlan ders in Europa het hoogste percentage opleidingwateraangesloten hulzen (98 procent). Dat is om trots op te zijn en zeker een van de belangrijke oorzaken van de goede staat van onze volksge zondheid. Houen rol En geen roet in het eten gooien met terugstromend wa ter. Duis ook niet zelf aan leidingen prutsen, maar de Installateur erbij ha len. Diamant schittert nog steeds aan de top Alle kleuren van de re genboog vlammen in on ze moderne kleren, die we bovendien voor het galafeest laten volbor- duren met even fel ge kleurde stenen. Men zou nu voetstoots aannemen dat de vrouw die zich echte sieraden kan ver oorloven, thans de ge kleurde edelsteen moet prefereren boven de eeuwig witte diamant. Niets is minder waar. Onder de Parijse juwe liers is onlangs een en quête gehouden die heeft onthuld dat de dia mant (briljant) nog schittert aan de top. De „solitaire", dat is de enkele briljant gevat in een zetting die onderge schikt is aan de steen, maakt 75 pet. uit van alle aankopen. In de an dere S5 pet vinden vrou- „Kraag"-collier van Chaumet waarin dunne gouden staafjes met smaragd, worden afge wisseld door twijgjes die bezaaid zijn met dia mantjes. De oorclips zijn in dezelfde stijl en ma terialen uitgevoerd. wen die bewijzen voor de charme van roman tischer en fantasievoller sieraden, hun keus. Hierbij zijn bloemmotie ven die bestaan uit meerdere diamanten of moderne ontwerpen toaarin wel gekleurde edelstenen voorkomen, maar de diamant zel den ontbreekt. Wat maakt een mond onweerstaanbaar lief? De glimlachen een kleine correctie. Er zijn allerlei adviezen die een mooie mond beloven. Het ene beveelt aan, de lippen dagelijks met de tandenborstel zachtjes te masseren. Het tweede slaat voor, de mond elke morgen met citroen in te wrijven. „Veel fluiten!" adviseert een specialist in mooie monden. „Honderd bellen blazen achter elkaar", weet de ander te vertellen. Onfeilbaar is de glimlach, en een kleine correctie Tenslotte zijn er mensen die het in de klinkers zoeken: a-e-i-o-u moet je zeg gen, en vele malen herhalen, vele ma len per dag. Ach, en ten slotte wordt de mqnd het allermooist van kussen Dit advies is bepaald uitgevonden dpor eep, vprigs jongeman,die vond dat zijn schoonheidQ zoekend meisje haar lipjes te zelden aan hem bood! Lang niet zo interessant, maar wel effectief is ons onfeilbaar recept: glimlach! Laat de mondhoeken niet hangen, pruil niet, geef de ontevreden heid geen kans. En ga verstandig om met de lippenstift. De kleine correcties Lichte kleuren en parelmoeren glan zen zijn momenteel mode bij make-up, en in het bijzonder voor de lippen. Maar de lichte kleur geeft niet altijd het grootste effect, en de parelmoer glans is niet steeds op elk punt van de lippen gewenst. 1) Neergaande mondhoeken worden eerst met de basiscrème overgepoe- derd. Daarna krijgt de bovenlip met een penseel deze tekening: geef de cupidoboog alle nadruk en trek de lijn van mondhoeken een mlllimeter- tje omhoog. Heldere, licht glanzende kleuren maken deze mond vrolijk. Het hartje van de bovenlip mag zelfs een extra-lichtend effect krijgen van een extra-glanzende parelmoerstift ln iets lichtere kleur. 2) Kleine mondjes, door onze groot moeders zo vurig begeerd, dat zij de formule „Pruimpjes, prisma, prutetus" voor zich heen mompelden, zijn niet alleen onmodieus, maar heden ten da ge zelfs lelijk. Daarom maken wij de kleine mond groot. Wij leggen in geen geval de nadruk op het hartje, maar VEEL FLUITEN, BELLEN BLAZEN MASSAGE MET TANDEN BORSTEL OF CITROEN ..Je laat een hond nog niet eens verhongeren" (Van onze correspondent) HEILOO ,.Je Laat een hond nog niet' eens verhongeren op straat, Laat staan een mens". Do familie O. M. Boetes uit Helloo die landeRjke bekendheid geniet van wege haar felle houding bjj de Vietnam- demonstraties ln Amsterdam is weer in het nieuws. Naar eerst» nu is gebleken heeft de familie ongeveer gedurende een maand een deserteur ln huis gehad. „Niet verborgen, (lat is onjuist. De eerste de beste avond, dat de jongen in kwestie, de 20-jarige R. B. uit Almelo bij ons in huis was, hebben we al contact gehad met het ministerie van Defensie. Ik geloof", zegt mevrouw Boetes met overtuiging, „dat wy helemaal niets verkeerd hebben gedaan." De heer O. M. Boetes. Eerste-Kamerlid voor de PSP en zijn vrouw eveneens enthousiast aanhangster van de passi- fistlsche principes werden door vrien den in Amsterdam ln cortact gebracht met de jongen uit Almelo. Ik zei al, zegt mevrouw Boetes, je laat een mens niet zo maar verhongeren op straat en deze knaap was volledig ondervoed. Hij had sinds zijn desertie alsmaar gezworven en wij wilden hem helpen. In de eerste plaats wilden wy proberen zijn zaak te legali seren, door de normale procedure te vol gen, die noodzakelijk is voor dienstweige raars. Wij konden hem toch moeilijk 20 jaar bij ons in huis opsluiten? Wij wisten de weg om de zaak rond te krijgen. Hij niet. Dezelfde avond hebben we contact gehad met het ministerie van Defensie, met de man die al honderden van derge lijke zakeai heeft behandeld. Later Is de jongen naar een psychiater ln Amster dam gegaan, die nauwelijks kon geloven, dat een jongen met een dergelijk karak ter ooit voor militaire dienst was goed gekeurd. Artistiek begaafd Vooral als er schietoefeningen werden gehouden, kreeg hij het te kwaad. Dan ging hij, als alle soldaten moesten liggen, gewoon rechtop staan of liep hU hard weg. Hij ls een artistiek begaafde jongen, maar psychisch erg labiel. HU heeft een heel moeilijke jeugd gehad, waarin hij van het ene pleeggezin naar het andere kinderte huis werd versleept. Door allerlei omstan digheden, onder meer vakanties, duurde het onder meer een maand voor de amb telijke molen op gang kwam, maar dat wil nog helemaal niet zeggen, dat we de jongen verborgen hebben gehouden, her haalt mevrouw Boetes. In eerste instantie hebben we nog geprobeerd hem te bewe gen naar zijn onderdeel terug te keren. Dat lukte niet. Later hebben we wel het dossier van de psychiater naar zUn leger onderdeel opgestuurd. Ondertussen was het hem allemaal te veel geworden. HU ontvluchtte het huis van de familie nam een tent en een portemonnee mee. We hoorden, dat hij naar Zweden wilde gaan en toen waarschuwden wU de politie, omdat het jammer zou zijn als al ons werk om hem uit militaire dienst te krU- gen voor niets zou zijn geweest. De politie heeft de jongen enige tijd later op Texel aangehouden Nu zit hij in Alkmaar ln de gevangenis. Rijksrecherche Later is er iemand van de rUksrecher- che bij de familie Boetes geweest om pro ces-verbaal op te maken. Ik geloof, dat wij alleen maar hebben geprobeerd de jongen wat te helpen en wel langs de ge wone officiële weg. De jongen was een w-rak op dat moment. Dan moet je toch wel helpen." Of het muisje voor de heer Boetes eigenlUk heb ik de Jongen meegenomen en niet mijn man, zegt mevrouw Boetes een staartje zal hebben? Als ze kwaad willen misschien wel. maar wU hebben al leen willen helpen, besluit ze UTRECHT Kardinaal Alfrink ver trekt zondag a.s. naar Rome om deel te nemen aan het consistorie bij gelegenheid van de opname van de nieuw benoemde kardinalen in het kardinaalcollege. De kardinaal wordt vrUdag 30 Juni ln Neder land terugverwacht tekenen wel de bovenlip zo lang als maar kan. Een trucje is nu om voor de bovenlip een-iets donkerder tint. te gebruiken dan voor de onderlip. 3) Deze lippen zijn te dun. te sma„ want de volle lippen doen het hem om camoufleren we die lip een beet je. We doen dit door eerst de bovenlip wat te verbreden en er een heldere glanzende kleur op te brengen, voornl het middenstukje extra-beklemtoond, zodat hij de onderlip ln de schaduw stelt. Dan tekenen we de onderlip een millimetertje smaller en niet glan- 5) Staat de bovenlip vooruit? (Veel dulmgezogen in de kindertijd??) Dan doen we het tegenovergestelde van hierboven: we verbreden de onderlip en geven hem alle licht en glans waar over we beschikken. De bovenlip wordt gestift zonder pnrclmoerglnns op het hartje (eventueel wel ln de hoeken), maar een iets donkerder tint zou de bovenlip wat terug kunnen dringen. 6) Hoezeer volle lippen ook ln de mo de zijn: er is maat in alle dingen en ook ln de afmeting die de mode aan de mond stelt. Al te dikke lippen ma ken we langs boven en onderkant een beetje smaller. De mondhoeken daar entegen schilderen we vol. Aan de on derlip geven we een naar binnen ge keerd boogje, dat symmetrisch staat tegenover de cupidoboog van de boven lip. Jakoebovski tiele mond met de vloeibare basispoe der. Nu maken we de contouren van 1 lippen een millimeter breder met ter ZIJc/e cdt. Warschaupact MOSKOU (AP) Maarschalk Ivan I. Jakoebovski. wiens ster ln de Sovjet- kleuren geven de mond een voller ef fect! 4) Een geprononceerde onderlip staat 1 de vrouw is er te bazig mee, en daar- de vrouw is er te bezig mee, en daar- Als het kan ook voor de man Unie als militair leider snel stUgende ls. zal waarschijnlUk de nieuwe opperbevel hebber worden van de strijdkrachten van TIEN GEBODEN gehad van gezamenlUke manoeuvres van Russische .Tsjechische en Hongaarse troe pen die onder auspiciën van het War schaupact van 14 tot 19 Juni ln Hongarije en TJseoho-Slowakije zUn gehouden. Officieel ls maarschalk Andrej A. Gretsjko nog opperbevelhebber van de voor het lippenstiften 1. Lippen van alle stlftresten reinigen. aan de mondhoeken en langs dc ran- 2. De lippen moeten volkomen droog den naar het midden werken. 1 lijn, voor de stift gebruikt wordt. Als 7- Pas als de contouren met het pen- maar hU werd op 12 april minister van i verdeeld en houdt niet lang. gevuld" met de platte kant van het van de overleden maarschalk Rodion Y. Malinovskl. i puntje hebben en mag rijkelijk „verf" 8. Laat de lippenstift even Inwerken, alvorens „yf te huppen" op een doek Aantal werkuren in textielproduktie weer stijgende 1 4. Om een vaste lijn te maken: ellc- 1 boog ergens op steunen en pink op de kin petten, dat geeft meer houvast. 5. De mond ontspannen en half openen 1 tijdens het schminken. Trek de onder- i lip wat strak over de tanden, zodat de kleur ook tussen de natuurlijke vouw- je of zacht papier. 9. De kleur zal het langste houden, wanneer dc- lippen eenmaal ge schminkt worden, duarna gepoederd en vervolgens nog eens geschminkt. 10. Een kritische blik in dc spiegel: de mond moet harmoniëren in het ge heel en symmetrisch bewerkt zUn; er ENSCHEDE (ANP) Bij de Konink lijke Nederlandse Textlelunle is de 5. Met de penseelpunt altijd beginnen zijn gekomen. ilcrd. Huif mei moest de produktlecapa- eiteit bij dit concern tot 65 procent wor den verminderd. Toen werkten 4000 van de 7800 man korter. Intussen is de produktie tot 89 procent j van de capaciteit gestegen, waardoor nu nog maar 2000 man korter werkt. Bij FOUT IN KATECHISMUS Islamleider bij kardinaal Alfrink het instituut meegedeeld. Naar aanlei ding van opmerkingen vun de heer Bashir, dat in de Nieuwe Katechiamua onjuiste inlichtingen over de Islam wor den verstrekt, heeft kardinaal Alfrink toegezegd, contact te zullen opnemen met de samenstellers van de Nieuwe Ka- de 950 man, waarvoor werktijdverkor ting was aangevraagd, nog 250 perso neelsleden korter. Voor 650 man is de iet Islamitisch Instituut van Europa, de leer G. A. Bashir. heeft gisteren in Utrecht een onderhoud gehad met kar fouten een corretle zou kunnen uanbren- gen. zo deelt het secretariaat van het is lamitisch instituut verder mee. Aan het nemingen is de orderpositie beter gewor- de Nieuwe Katechismus voorkomen over da Islam, zo heeft het secretariaat van Bashir kardinaal Alfrink een kopie aan geboden van de koran.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 5