JN WANKEL EVENWICHT BIKINI OF BADPAK GROTE KAPSHOW IN PAROCHIEHUIS TE 0EGSTGEEST NACHTHEMDJE is BETALING ABrSEfln.TCl) PER GIRO TENTOONSTELLING IN DE VAKSCHOOL VOOR MEISJES AAN HET RAPENBURG Gistermiddag; werd in het restaurant ran de "Vakschool voor Meisjes voor Lel len en Omstreken"" aan het Rapenburg door de voorzitter van de vakvereniging, I de heer M. C. de Graaf, een tentoonstel ling geopend, die daar t.g.v. het 50-jarig I bestaan van de Vakschool wordt gehou- I den. Van hun belangstelling gaven o.m. blijk burgemeester mr, G. C. v.d. Wllli- gen en de wethouder van Onderwijs, de I heer S. Sannes. Door de leerlingen van 1 I de school werd een bol aangeboden met vegetatie en per leerkracht een zilveren taart vork je. Natuurlek waren er ook ve le bloemen, die o.m. overhandigd wer den aan de ere-preeldente, mevr. J. A. de Koster-Sythoff. MODESHOWS Middags worden modeshows gehou- en mocht het getoonde u zozeer be vallen, wat ongetwijfeld het geval zal zijn, dan krygt u daar de gelegenheid toe, want in 'n speciaal ingericht kraam pje worden zelfgemaakte kledingstuk ken aangeboden. Met het geld hoopt men eventuele kosten te kunnen dekken. Men krijgt een duidelijk overzicht van de leergangen. Begonnen wordt in de primaire klas. Na een 2-jarige studietijd 1 volgt dan de opleiding tot leerling-ver koopster en die tot assistente, hetzij in de OPRICHTING In 1917 werd door de directrice van de Amersfoortse Industrie- en Huishoud school in "Den Vergulde Turk" een plei dooi gehouden tot het oprichten van een vereniging voor een vakschool voor meis jes. De aanwezigen waren bijzonder ent housiast en met algemene stemmen werd besloten een dergelijke vakschool tot stand te brengen. Een streven, dat men met succes bekroond zag. want het vak onderwijs is in Leiden tot grote bloei gekomen. In 50 jaar is, hoe kan het ook anders, veel veranderd. Op 28 september 1917 vond de opening van de school plaats in een huurhuis aan de Heerengracht. In 1924 werd een pand aan het Rapenburg in gebruik genomen, waarachter in 1941 ïieuwe gebouw werd geplaatst. De Ischool breidt zich echter steeds meer uit binnen afzienbare tijd zal, naar men hoopt, een dependance in gebruik wor den genomen in Leiden-Noord. alwaar het INO-onderricht gegeven zal worden. Thans bezoeken zo'n 1100 leerlingen de rchool, die allen algemeen onderwijs ge nieten (AVO). In dit opzicht is er nl. ook heel wat veranderd. Werd in de be ginfase volstaan met het opleiden tot hulp in de huishouding, dienstboden e.d. thans1 wordt naast deze opleiding ook on derricht gegeven in b.v. de moderne ta len en boekhouden, zodat de cursisten een algemene ontwikkeling krijgen. Op de tentoonstelling, die in verscheidene lokalen van de school, waardoor wij op prettige wflze werden rondgeleid door de waarnemend directrice, mevr, P. C. Bnrrau-Muhring, wordt gehouden, kunt u de verrichtingen van de meisjes bekij ken. huishouding, hetzjj in de naaldvakken. Daarna kan worden doorgegaan tot kin derverzorgster of inrichtingsassistente, de zgn. INAS-opleiding. Deze tentoonstelling is opengesteld van 7-9 uur evenals morgenavond en morgenmiddag van 2.30-4.30 uur. In de Leidse Schouwburg kunt u de leerlin gen donderdagmiddag van 2-5 uur aan het werk zien in dans. zang en sketches. Een bezoek aan deze tentoonstelling waarvoor de tekenlerares, mej. H. Groe- neweg, het artistieke gedeelte voor haar rekening nam, is zeker aan te bevelen. Bovendien is er in het restaurant, waar de hobbies van de leraren essenuit gesteld staan (o.m. een vitrine met een fraaie collectie kettingen) gelegenheid tot het drinken van een heerlijke kop koffie. de leidse courant Slerk stuk van Albee indrukwekkend uitgevoerd rwe Amerikaanse schryver Edward neemt, dat men elkander voortdurend U Albee (..Wie is bang van Virginia op een onaangename manier met woor- WooID blijkt ook met zijn Jongste den belaagt De liefde tussen Agnes stuk „In wankel evenwicht" (A deli- en Tobias kan worden teruggevoerd i cate balance) zeker te behoren tot de tot een soort van naastenliefde voor el- belangrijkste toneelschrijvers, die Ame- kaar. die tussen Harry en Edna op nka (en mèt Amerika de wereld) ryk vriendelijke genegenheid. Daartussen I is. Het is bijzonder knap geschreven. door speelt een gespannen verhouding maar het is ook voor veel verschillen- tussen de zusters Agnes en Claire. 1 de uitleggingen vatbaar De Neder- landse Comedie bracht er gisteren in j PV rolbezetting van dit stuk vol pro- de Leidse schouwburg onder regie van blemen was voortreffelijk Prach- Han Bentz v.d. Berg een uitstekende was de manier waarop Ank van I voorstelling van. der Moer een uitbeelding gaf van Ag nes Wellicht in het hegin wat te na drukkelijk, later wat meer beheerst zonder te vervallen in een Virginia Woolf-verbeelding. Goed evenwichtig spel zagen we ook van Bob de Lange, hetgeen eveneens gezegd kan worden van Ellen Vogel in haar rol van de aan de drank verslaafde Claire. Elisa beth Hoytink had het niet gemakke lijk met haar rol als wispelturige Ju lia. maar zij slaagde er naar onze me ning goed in de figuur waar te maken. Liane Saalborn en Wim v. d. Brink sloten zich als het echtpaar Edna en Harry daar goed bij aan. zodat het al les bij elkaar een voortreffelijke uit voering werd. tiet verhaal speelt zich af in een weekeinde, waarin een gefortu- neer gezin, bestaande uit de vrouw Agnes (Ank van der Moer), haar man Tobias (Bob de Lange) en Claire (El len Vogel), een jongere, maar aan drank verslaafde zuster van Agnes. be zoek krijgt van een bevriend echtpaar: Edna (Liane Saalborn) en Harry (Wim v.d. Brink). Voorts is er nog een dochter Julia (Elisabeth Hoytink) van Tobias en Agnes, die haar huwe lijkstrouw nimmer langdurig aan één man schenkt. Ze scheidt even gemak kelijk als ze trouwt. In de verte roept het stuk herinne ringen op aan „Virginia Woolf" door het thema van de haat-liefde, maar het blijft meer op het burgerlijk-fat soenlijke vlak: er wordt minder in gescholden, hetgeen echter niet weg- t ADVERTENTIE) Vóór Pinksteren PRO NO N C E LEIDSE TECHNISCHE CLUB BOEKTE VEEL SUCCES Het stuk wordt gebracht in een ver zorgde en uitstekende vertaling van Ernst van Altena. Zeer geslaagd wa ren voorts de decors van Harry Wich. Na afloop waren er de gebruikelijke bloemen van het K O-bestuur en een i ovationeel applaus van een goed ge vulde schouwburg. Wpr. LEIDSE UNIVERSITEIT Aan de ryksunlversiteit te Leiden zijn geslaagd voor het doctoraal examen Engelse taal- en letterkunde mej. M. H. Rijks (Den Haag). Voor het docto raal examen godgeleerdheid: de heer M. van Middelkop i Noordwfjk aan Zee). Kand. ex. Geschiedenis: de heer V. L. Schlpper (Rijswijk): kand. Wethouder mr. Brink le Wassenaar slaal eerste paal voor 90 woningwet-woningen LZC-'t Gooi morgenavond De oorspronkelijk voor vrijdagavond vastgestelde waterpolowedstrljd tussen LZC en 't Gooi is verschoven naar woensdagavond, morgenavond dus. De aanvang van deze wedstrijd is 7.30 uur ln zwembad „De Vliet". (ADVERTENTIE) Deelname uit hele streek De heer E. Langezaal, voorzitter van de R.K. Kappers Patroonsbond lan ceerde gisteravond op de grote kap- show, welke gehouden werd Parochiehuis te Oegstgeest de slagzin: „Haar is hoofdzaak". De deel- woord, uitgesproken door dc heer J NU IS EEN RINCK-BRIL (door de 5 RINCK-extra's) VOORDELIGER DAN OOIT neemstér(crs) aan de show hebben dit op grandioze wijze waar gemaakt. De belangstelling voor dit evenement, het komt zelden voor dat een zó groot aantal deelnemers aan een dergelijke show meewerkt, was bijzonder groot. De demonstratie was bedoeld als een A. naar buiten treden, zodat ook „out siders" kennis konden nemen van het vaktechnische werk en B. als afslui ting van een geslaagd afdelingsseizoen. Men kon er getuige van zijn hoe met veel liefde voor het vak het haar op velerlei wijze werd gemodelleerd. Zo „ontwierp" mej. N. Brinkhuizen (Amsterdam) een prachtig dagkapsel naar eigen fantasie, de heer H. Post uit Haarlem schiep een Koningin Loui- se-kapsel. Zijn dame droeg bij de na tuurlijke hoofdtooi de prachtige bij passende historische- kleding. Noemen wij verder Peter Braun (Wassenaar); mej. A. van Rijn. Noordwljk (fantasie kapsel): Dick Döfferhof (Leiden) met een dagkapsel op minimode gebaseerd; Ineke van Lammeren (Langeraar). een zeer actief lid in het bezit van de jaar lijkse ereprijs van verdienste, die een kapsel naar eigen inzicht ontwierp; Gerard Willemse (Noordwijkerhout) mevr. Theunis (De Kwakel) met een salonkapsel; de instructeur herenkap pers P. Kruizinga (Amsterdam); H. Smit (Noordwijkerhout), de 18(!) ja rige H. Zanen uit Papendrecht; het medebestuurslid de heer Duyndam uit Noordwijk; de heer M. de Lange uit Noordwijk die bewees dat men bij de kapper niet alleen zijn haar verliest, maar door midel van haar-toupets dit ook terug kan krijgen; de heren J. en T. Stouten (Wassenaar), waarvan één zich op een Beatlekapsel had gewor pen (al doende zijn model er aan on derwerpende) en tot besluit de heer Van Staveren uit Oude Wetering. Inderdaad, zoals het programma ver meldde, dames- en herenkapers uit alle windstreken. De verrichtingen werden met veel belangstelling gadegeslagen en vooral de toeziende collega's drom den nogal eens samen rond het tech nische werk van hun vakgenoten. Na I afloop werd het resultaat door de j dames en heren geshowd. Zij gingen I vooraf aan „Koningin Louise", die waardig voortschreed door de zaal. Een bijzonder mooi gekapte dame reikte intussen als Volendamse tulpen uit. Ook hier kwam de slagzin „Haar is hoofdzaak" tot zijn volste recht, want het gaf aan de Volendamse de „fi nishing touch" die haar charmes vol ledig tot uiting deed komen. Bravo! Opening De show werd geopend met 'n kort F. Sauer, secretaris van de Kath. Kap pers Patroonsbond. Hij heette in het bijzonder welkom de g.a. pater v. d. Vat, Rijksconsulent van het kappers- vakonderwijs J. J. Kemink, alsmede leden van het bestuur en leden van het Katholiek Vrouwengilde en de Kath. Arb. Vrouwenbeweging. Voorzitter E. Langezaal gaf tijdens de show toelichting op hetgeen de deel nemers presteerden en vestigde er de aandacht op dat het kappersvak sterk onderhevig is aan wisselende mode en techniek. De technische club kent een veertiendaagse training. Men behan delt er de nieuwste modellen en tech nieken. De clubs worden zowel door jongere als oudere kappers bezocht, „zelfs een collega van 66 jaar". De laatste jaren heeft men een grote vooruitgang geboekt. De Rijksconsulent van het vakon derwijs, de heer J. J. Kemink, kon digde voor Leiden een volledige in voering aan van het leerlingenstelsel. Het zal in de grote steden een be langrijke plaats innemen. De opleiding zal volledig door het Rijk wonden ge- subsidiëerd. Modeshow Een tweede belangrijk evenement op deze avond was de grote show op het gebied van sportkledmg en bad- mode, gegeven door de firma v. d. Staay m.m.v. een zestal mannequins en één jongeman-(nequin). Als „lady- speaker" trad op mevr. Drosten v. d. Staay. Geshowd werden bekende merk- badkostuums, zowel één- als tweedelig o.a. van badstof waarvan de prijs bijzonder meevalt. Ook regenkleding (opvouwbaar en weinig ruimte inne mend) kwam aan bod. Natuurlijk was er ook een zgn. broekpak in de „hippe" mode. Diverse sportieve ensembles deden het wonderwel, waarbij de vro lijke kleuren opvielen. Diploma-uitreiking Nadat iedere deelnemende kapster en kapper zijn model had besproken volgde later op de avond de diploma uitreiking. De heer Langezaal sprak 'n woord van dank tot alle deelnemers (-sters): „niet dat van gisteren, maar van mórgen, dat is nieuw en da» moet je bijhouden en onderkennen. Het is prachtig geweest om te zien hoe de dames en heren hun best hebben ge daan het beroep te veredelen en vóór uit te zien", aldus spr. Na een resumé van het afgelopen seizoen kwam hij tot de conclusie: „De Leidse'afdeling bruist van leven!" De prijswinnaars De twee jaarlijkse ereprijzen voor 'bijzondere verdiensten werden ver volgens uitgereikt aan de heren A. Zuidhoek en H. Stouten. Hen werd een fraai boekwerk overhandigd met opdracht. Voor de eerste maal werden diploma's uitgereikt aan de deelne mers van de vaktechnisch club. Op dit bewijs van bekwaamheid is o.a. opgenomen een spreuk van Mgr. Bek kers: „Wat heden is, is morgen anders". De gediplomeerden waren: DAMES VAK: de heren A. J. P. Zuid hoek uit Noordwijk en G. Willemse uit Noordwijkerhout; de dames A. Willem se uit Noordwijkerhout; I. van Lam meren uit Langeraar; mevr. Theunis. De KwakeDen mevr. Roest, Noordwij kerhout. HERENVAK: de heren J. Duyndam uit Noordwijk; H. en J. Stouten uit Wassenaar; H. Smit. Noordwijk; P. v. d. Weijden. Noordwijk; J. Pauw. Lei den: H. van Peurseum, Rijnsburg; L. Elstgeest. Leiden en A. Schrama, Sche- veningen. Cursiste mej. Van Rijn richtte het woord tot haar instructrice mej. N. Brinkhuizen en cursist Duyndam tot instructeur P. Kruizinga. Beide boden namens de clubs fraaie geschenken aan. Ten besluite overhandigde de heer Duyndam de heer Langezaal een ere diploma omdat hy de kappers „altijd het volle pond" geeft. Tot besluit werd alle deelnemers een attentie uitgereikt. Met een loterij werd de waardevolle avond besloten. (ADVERTENTIE) Voor MOEDER een PRONONCE Met houder mr. openbare werken termiddag op een renberg» e Waoni Mmta •lengde Winaemius (Delft); Doet. Geschiedenis: de Starrenhurglaan en de Ooatdorpi de heer P. P. van Leeuwen (Leiden). weg- de eerste paal geheid t&l woningwetwoning! Woningbouw De woningbouwvereniging St Wtlll- brordus heeft met de plannen voor deze woningen nogal pech gehad. Er waren plannen gemaakt op grond van nieuwe wenken en voorschriften voor woning wetwoningen. Er zouden wat ruimere die daar door woningen worden gebouwd met wat ■niglng st. Wil- meer comfort Maar plotseling bleek. de bodei een vlotte afwerking v plex woningen? ADVERTENTIE PETER k:\ihei J. v. d. Niet uit Selectiegroep zaterdagelftal De Noordwljk-doelman Jaap van der Niet is afgevallen voor de selectiegroep van het zaterdagelftal, dat zaterdag 20 mei a.s. In 's-Gravenzande de twee de wedstrijd van het toernooi om de Coupe Fernand Chanelle tegen België speelt. Voor de centrale training van vanavond, wanneer de selectieploeg vriendschappelijke wedstrijd tegen Hermes DVS speelt, zijn alleen de 14 spelers overgebleven, die enige weken geleden de reis naar Parijs meemaak ten. Behalve Van de# Niet hebben ook Den Rooyen (SSC), Roos (Rijsoord) en Veerman (Huizen) Jiet veld moeten ruimen. Overgebleven zijn: Pluimgraaff Quick Boys), Kralt (Rijnsb. Boys), Van der Laan (Zwart Wit), Van der Beek (SDVB), Diepenveen (DOVO), Weasels (WHO, Kok IJsselmeervogels) Van der Giesen (Zwart Wit), Van der Herberg (CJW) en Hoeksema (Oranje Nassau D.T.S.-boksers leverden goed werk in Rotterdam De eerste drie boksers van verleden aar heropgerichte Leidse vereniging DTS hebben er hun ringdebuut opzit ten. Tijdens de profwedstrijden in het Rotterdamse Odeon waren drie DTS'ers door promotor Theo Hulzenaar in het oorprogramma geplaatst en z(J heb ben het er behoorlijk afgebracht. Een overwinning zat er voor de pu pillen van trainer/coach „ome" Dik Snik echter nog niet in. Met gering verschil DONKERSTEEG 14 gingen de partyen van A. Sloot (tegen de Utrechtse Rotterdammer J. Lansing) J. Eradus (eveneens tegen een Utrechts lid van de „Huizenaar"-school, Paul Verboon) op punten verloren. De derde DTS'er. A. Farina bracht het er met een „onbeslist" tegen N. Keizer nog het best af. llbrordua zullen worden gebouwd. De dat die nieuwe wenken en voorschriften wethouders dr. 4. J. M. Veraart en mevr. weer waren ingetrokken. In alleryi werd j A. 4. I-e ('oultrerFoest en gemeentewe- door het bureau van architect ir W. cretaris E. F. Zwartelë keken, met be- Wissing een gewyzlgd plan gemaakt, Muursleden en oud-hestuursleden van de dat echter, omdat de termyn Intussen I bouwvereniging toe hoe de wethouder, verstreken was. geen genade kon vinden getooid met een witte helm, de helma- by de hogere instanties, die daarvoor chine In werking stelde. De eerste paal te beslissen hebben Bouwvereniging en verdween met opmerkeiyke snelheid In gemeentebestuur hebben daarna een ver- hoopvol voorteken voor woede strijd gestreden i) dit nlei V/ yj de ziel Over de verrichtingen van de jeugdige Leidse boksers was Huizenaar zeer te spreken. „Het is moeiiyk om vanaf de grond te moeten beginnen." zei hy. ..Er is niemand aan wie men zicb kan optrekken. Neen. ik heb wel bewonde ring voor de heer Snik." Huizenaar liet het echter niet alleen by lovende woor den. Maandag 22 mei lln Den Haag) en maandag 29 mei (opnieuw in Rotter- MODESCHOENEN NOORDWIJK goedkeuringen en contingenten te verkrijgen en dat ia tenslotte gelukt Geen wonder dus, dat het beatuur van de bouwvereniging van het heien van de eerste paal een wat feesteiyk gebeuren heeft willen maken. Nadat wethouder mr. Brink zyn werk gedaan had begaf Ijqt genschap fliqh na,ar restaurant ,"Ue Schulpwel" aan de Katwykaeweg, waar op een goed verloop van de werkzaamhe den een, gl^wi gedronken en gespeecht werd. Wethouder mr. Brink wenste het bestuur van de bouwvereniging geluk met het feit, dat dit bouwplan toch nog "rond" gekomen is. Hy merkte op, dat de woningbouwvereniging, die nu in to taal 541 woningen bezit -wuarvnn er ln de na-oorlogse Jaren 429 werden ge bouwd- al langzamerhand tot de grote re bouwverenigingen gerekend kan wor den. Mr. Brink richtte zich tot de heer J. J. v.d. Holst, die by de oprichting van de vereniging in 1919 de eerste voorzitter was. De bouwvereniging ia voortgekomen uit de toenmalige r.k. Volksbond -het tegenwoordige Ned. Ka tholiek Vakverbond. De wethouder prees de activiteit van de bouwvereniging, die ook in de toekomst een belangrijke by- drage zal gaan leveren aan de oploa- de woningnood. Na dit plan 90 woningwetwonigen staat een plan voor 240 woningwetwoningen stapel. De voorzitter van St. Wllll- hrordus, de heer A. C. Duyveatyn toon- zich dankbaar voor de ondervonden Jewerklng. Hy constateerde, dat er sinds ongeveer 1960 een wyzlglng ten goede gekomen ia in het woningbouw beleid van de gemeente. Ook hij sprak waarderende woorden aan het adres van de heer v.d. Holst en zyn mede-pioniers, die in 1919 de grondslag legden voor de ze bouwvereniging, die niets liever wil dan In een zo hoog mogeiyk tempo mede werken aan de oplossing van de woning nood in Wassenaar. Hy sprak de wens uit, dat de bouwwerkzaamheden -die zul- de laatste achtetwedstryd Biyf voor 't Land" t« Noordwyk op |en WOrden uitgevoerd door Aannemen 8 11 e ^an bedryf L. T. R. uit Rotterdam- zond» volgende atagnatle zullen mogen verlopen. de banen boven de R.K. Ulo Panhuysstraat, werden de schutters met de buks winnaar wisselmedallle: le klasse P Slingerland FOTO: Weth< 46 punten: 2e klasse J, de Groot 44 pt 3e klasse H. de Mooy 40 punten. In de le klasse kwam P. Slingerland de eerste paal. Rerhti met 46 - 40 - 39 - 40 - 46 punten deflni- |„.^r j ,j V (j Holst tief in het bezit van de medaille. In de KSO-competitii Brink zette de hlne in bedryi - St. WUIIbrnrdua. Burgemeester, mr. G. C. v. d. Willigen en wethouder S. Sannes kijken met belangstelling naar de creaties van de meisjes. ingeruimd. „Wedstrydroutine moeten die! jongena krijgen. Dan gaan ze direct beter boksen." „GOUDEN" LERAAR BRUSCHKE TE WASSENAAR GEHULDIGD Er Is op het St. Adelbertcollege In heeft voor de persoon en het werk van Vassenaar feeet gevierd ter gelegenheid de gouden leraar en bood hem een pla tan het gouden leraarsjubileum van een U-nspeler aan. Er volgden daarna waar- Ier docenten: de heer 4. 4. M. Bruschke. derende woorden door de rector van het He de daarvoor in aanmerking komende college, drs. .I J. 1'. Boezemen en door Adelbert jeugd handelswetenschappen do- de heer Th. .1 I Boogaard namens -ie ceert. Bij dit feest is wel duidelijk ge- docenten, die hun collega een lamp aan- bleken. dat de schoolgemeenschap grote boden en aan mevrouw Bruschke bloe- •ympathlc heeft voor deze byzonder ac- men. Leerling R Paardekooper sprak tl eve docent, die de pensioengerechtigde namens de schoolgemeenschap. Klas 4 leeftyd al enige tyd overschreden heeft van de HBS-A. waarvan de heer Brusch- maar het Adelbertcollege trouw gebleven ke klasaementor ia, zong een toepasse- RJk lied: een aangepaste versie van "Myn Opa". R. Goossens verrastte de leraar namens klas 3 HBS-A met een fles cognac. R. Hulsebos bood namens de vijfde klas een doos sigaren aan. Nadat er door de heer Van Schie nog een gelukwens was uitgesproken namens het oudercomité dankt* de beer Brusohke voor de aangeboden gelukwensen «O ge- •ofcaokm. iiMi W «K SO HUI—' m De feestdag begon met een H. Mis. opgedragen door moderator Bergenhene- gouwen. Daarna had in de aula van het j college een huldigingssamenkomst plaats, waar diverse toespraken gehou den en cadeaus aangeboden werden. Na^ CMns het bestuur van de Stichting St. Adelbertoollege sprak de beer D. VOORHOUT OPENING ZWEMSEIZOEN Voorhouts /wemvereniging, die in zeer korte tijd tot een grote vereniging met maar liefst 646 leden is uitge groeid, /al op dinsdag- 10 mei offi cieel het zwemseizoen openen. Met een duik in het water van het B.N.S.- zwembad door de voorzitter van de zwemvereniging, de heer J. van Leeu wen. 's morgens om 7 uur, zal deze opening een feit zijn. Het bestuur van de vereniging vindt beetje spijtig, dat nog maar I weinig leden abonnementen of les- kaarten hebben gekocht. Om iedereen de go I c>it i he id tl- .lillen 'i I ii - nemen ten en leskaa men nog tot een na datum terecht hij si var rings. Het zwembad is ochtend van 7 tot 9 dering van zondags te kopen, kan Ier te bepalen nmagazijn Hee- geopond iedere mr met uitzon- n 's maandags. Ook is het had geopend gedurende de zes weken vakantie van de leerlingen van de B.N.S. en wel iedere ochtend van 7 tot 12 uur behalve op zondag. Abonnees, die het abonnementsgeld per giro wensen te betalen, worden verzocht, dit vóór de aanvang van het betreffende kwartaal te doen op onze postrekening no. 103003. De abonnementsprijzen zyn vanaf 1 mei 1907: per maand 4,to per kwartaal lt.M per kwartaal per post 1S.0Ö AUTOMATISCHE GIRERING. Het bespaart U tyd «n moeite, indien U automatisch de betaling van uw abonnementsgeld door de Giro-dienst laat overschrijven. Op aanvraag zeu- deo wy U gaarne een opdrachtformulier tow. De Leidse Courant Abonnementen-adm.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 3