Jubileumfeest van Sikkens zonder muurbloempjes MAI ZETTERLINGS „NATTLEK" MEDISCHE DIENSTEN VRIJDAG 7 APRIL 1967 CTAD EOL DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 DE DERTIEN SLAVINNEN STUITENDE INHOUD TERUGBLIK De „story" is in het kort deze: Een jongeman (Keve Njelm), huizend in een oud Zweeds landhuis, ontmoet een meisje (Ingrid Thulin) waar hij zich in de grond van zijn hart wel toe aangetrokken voelt, maar hij is niet in ilaat tot enige vordering of beleving van de liefde. Hij is weliswaar van goede wil, maar telkens als hij tot een normale toenadering wil komen is er iets of iemand in zijn omgeving waar door hij herinnerd wordt aan zijn ver leden. Een verleden vol perversies, "13^" "^'11', banaliteiten pn ahcnrditeiten Tn flash. banaliteiten en absurditeiten. In flash backs wordt vele malen getoond hoe het er vroeger toeging in het landhuis. Een vader en een moeder, die. zich Integriteit van z\jn "vriend". Indien biykt dat zijn Informatie niet juist is, spoedt hij zich naar huls en ziet zijn inmiddels opgekomen angstig den dat ÏS'veSaaT v'SleT^ een {J-,— niet zo erg als de buren het i te weten komen. De buren i trekkeltjke vrouw. Zowel zijn minnares weg te trekken. met een stel gelijkgezinden vrijelijk te vrteêï" buiten gaan voor de ogen van hun opgroeiende zoontje. Het resultaat ziet men als de terugblik nogmaals veel al te uitvoerig en te vérgaand digt jongeman met een geschonden per soonlijkheid. VERLEDEN De film tekent de situatie van de hoofdpersoon symbolisch ook heel goed. Op een bepaald moment krijgt de man een vogelkooi over zijn hoofd geworpen en rond om hem is het ge zelschap van sexuele rariteiten ver zameld. In het verhaal komt dan de wending. De man doorziet zijn situatie en brengt in praktijk wat het meisje hem heeft aangeraden. Resoluut be vrijdt hij zich van zijn verleden. Zyn kooi werp hy af, de oude vrienden worden de deur uitgezet en het land huis wordt opgeblazen. Hoewel Mai Zetterling zeker uitgaat van een goede stelling en de toe schouwer deelgenoot maakt van haar walging van geknoei, zijn wij wel van mening, dat slechts volwassenen een goede kans maken de positieve lijn in dit filmwerk te onderkennen. Lido. De klokken van de St. Pauls Kathedraal in Londen lulden voor de GEDRAGEN DOOR KNAP FILMWERK wanneer ergens in het Atlasgebergte een antenne uit begint te stralen voor een vreemdsoortige evenknie in de En gelse hoofdstad. Als er een regelmatig contact tot stand gebracht zal zyn, spat de St. Pauls uit elkaar als een zeepbel. Maar zover komt het niet. Waarom de verwachte reactie uitbleef, wordt ver teld ln „Dertien slavinnen van Fu Man- Fu Manchu is een Chinees, die door gebruik te maken van technische geleer den uit alle werelddelen, die hij chan teert door hun dochters in gevangen schap te nemen, een systeem heeft ont wikkeld. waarmee hij een hele stad weg kan vagen. Merkwaardigerwijze is zyn macht gebaseerd op niets anders dan een kuil met slangen, die de gegyzelde meisjes zo dodelijk angstig maakt, dat ze hun vaders pressen mee te werken aan 't verdelingsapparaat Door een lek in de geheimhouding komt Scotland Yard enkele aanknopingspunten te we ten, die het spoor wijzen naar de veste van Fu Manchu. Voor de grote schurk evenwel is gepakt wordt er stevig op los geknokt, grijpt de politie op het nip pertje mis en wordt de harem van Fu Manchu aan kwellingen blootgesteld. Een film, die niet de mate van grie zeligheid van Dracula haalt (de hoofdrol wordt gespeeld door Dracula-speler Christopher Lee) maar genoeg span ning biedt voor enkele welbestede uren. Toegang 14 jaar. DOOD AGENT GORDON Rex. Een knap uiterlyk en een lenig body zyn onverbiddelijk verbonden met een geheim agent, zoals wy die kennen van het witte doek. Bovendien moet deze beschikken over een grote beheersing van judo en karate, die hem In staat moeten stellen om tegenstanders van zich af te schudden, ook al zyn het er velen tegeiyk. Wat dat betreft kan Douglas Gordon duelleren met James Bond, aan wie we bij het begin van de film even werden herinnerd. De titelsong was nl. vrywel identiek aan die van Goldfinger.. Een geheimagent krijgt altyd een by- zondere taak te vervullen. Wapensmok kel naar de Vietcong. Daarvoor ziet Gordon zich gesteld. Zijn voorganger Bally, die vermoord werd, was op het spoor gekomen van een choreograaf in Parijs. Daar begint hij zijn onderzoekin gen. Via Parijs komt hij in Madrid en Tripolis. Met vele moeilijkheden heett hij te kampen, maar steeds weet hij zich gesteund door charmante jongedames. Een van deze meisjes. Karen, heeft zyn bijzondere interesse. En met haar hulp komt hy in contact met Madame Kasti- ades, die de rechterhand zou zyn van de bendeleider. Een verrassende ontknoping volgt dan nog. „Dood agent Gorddh" is een film ge worden waarin nauweiyiks plaats is ingeruimd voor de humor en teveel wordt gewerkt A la J. Bond. KFC keurde 14 jaar en ouderen. PROLONGATIES Studio. Morgan mag nóg een week naar zich laten kijken en menig toe schouwer zal dat met een mengeling verbazing en plezier doen, zich de tyd herinnerend toen hij als kleine jongen droomde oersterk te zijn als een gorilla. Morgan is echter een „volwassen" ge trouwde man en wanneer je dan nog be hept bent met dit soort dromen, of ger: het nog steeds betreurt dat je niet als een gorilla ter wereld bent geko men, dan heeft dat een aantal c< quenties. „Nattlek", aangekondigd als „de geruchtmakende film" van Mai Zet- De hoofdpersonen in het drama 1 terling is gisteren in Leiden in premiere gegaan. Het is inderdaad ^^aj^^^lwed^eleöBd een zeer opmerkelijk filmwerk, zowel wat betreft de inhoud als de wijze waarop de leerlinge en voormalige hoofdrolspeelster van Ingmar tende aanpak. Bergman een drama filmisch tot uitdrukking heeft gebracht. Men kan redetwisten over de inhoud moest de cineaste nu echt zo hoognodig en dikwijls uitvoerig ingaan op hetgeen een aantal zich vervelende en gefrusteerde mensen wil uitspoken? men zou ook kunnen wensen, dat Mai Zetterling van een ander minder prikkelend onderwerp geobsedeerd was geraaktmaar heeft men zich kunnen verzoenen met de keuze van het onderwerp en de dikwijls overtrokken eenzijdigheid dan kan men waarschijnlijk wel met ons tot de con statering komen, dat er op het gebied van karakterspel, filmtechniek als hijzelf worden in hun werkkring be en artisticiteit iets bijzonders gepresteerd wordt in „Nattlek". LEIDSE BIOSCOPEN dreigd. De omgeving van het tweetal weet te bewerkstelligen dat zy weer uit elkaar gaan. De man doet nu een weinig serieuze poging tot zelfmoord, hetgeen hem weer bij zijn wettige echtgenote doet belanden. Wanneer een aantal.voor- 'Versieren ~op z'n Italiaans" is de Ne- aanstaande burgers zich vergrepen heb- - ben aan een minderjarig meisje zijn zy bevreesd dat hun naam bezoedeld wordt zij doen alle mogehjke moeite VERSIEREN OP Z'N ITALIAANS derlandse titel voor de film "Signore Slgnori" van regisseur Pietro Germi. Aan het begin van het verhaal maken we a de festiviteiten. Een aanklacht wil zijn tegen vriend van de dokter, brengt diens laag n de bevolking want indien het huis. Uitsluitend op serieus bedoeld is, is het hem toevertrouwd de schakeling van dramatische gebeurtenis sen, corruptie, overspel en hypocritie zijn schering en inslag, zodat het raad zaam is een en ander met een korreltje zout te nemen. Toegegeven moet wor- best leuke en ook wel gees- te zien zijn. Maar het geheel, spelers, bhjven ons inziens i zich onder de maat. Maar emotionele Itali- ADVERTENTIE VERtOVIHESRIHBEH ZOETERWOUDE Dinsdagavond was er weer feest by PIT '54. Het kampioenschap van het j damesteam na de 7-3 zege op DCV was j daar de oorzaak van. Dit team, dat ie- j der Jaar 2e of 3e in de competitie werd is het nu toch gelukt. Annie Beereboom, i mevr. F. v.d. Geest-Schuur en mevr. A. Booth-Kraan werden daarom door het PIT bestuur flink ln de bloemetjes tj. Maandagavond speelt het le he renteam zijn laatste wedstrijd, 'n gehjk- spel is voldoende om zich le klasse kampioen te noemen. Het bestuur re kent maandag op alle PIT-leden om hun clubgenoten aan te moedigen deze zwa re wedstrijd tegen Excelsior tot 'n fan tastische afsluiting van dit seizoen te maken. PRINSE(SSE)LUKE TRAPPELZAK Hedenmorgen is in het paleis aan het Korte Voorhout te Den Haag een trappelzak aangeboden voor de verwachte baby op Drakenstein. De secretaresse van prinses Beatrix, mej. mr. Wijnen, nam het geschenk namens de prinses in ontvangst. De trappelzak werd vervaardigd door de n.v. Hygia te Sassenheim naar een ontwerp van mej. Marianne Deutekom, die het kledingstuk mocht aanbieden in ge zelschap van de heer L. Ter Meer, een der directeuren van Hygia. De zak is vervaardigd van een witte synthetische wol-achtige vezel. Het kroontje en de letters B. en C. zijn in oranje uitgevoerd. Door de aanbieding van dit geschenk wil men verband scheppen tussen de prinselijke baby en vele andere rond die tijd geborenen. Haagse politierechter Diefstal-demonstratie Zo onder het demonstreren door, had een 31-jarige demonstratice in een groot magazijn te AJphen a.d. Run een er der gestolen. Althans, dat werd haar door de officier van justitie by de Haag se politierechter verweten, doch ver dachte betoogde nadrukkeHJk dat zy za terdags alles zou betalen. „Daar hebt u anders bij de politie helemaal niets ovet gezegd", zo constateerde de rechter. Het ging om enkele slips, enkele pakjes biefstuk, knotten wol en nog enkele goe deren. Dit alles verborg zij onder de de monstratietafel. Ze was naar de koopster gegaan en had de diverse ar tikelen laten inpakken. Maar ze zou de slipjes zonder meer hebben weggenomen. „Ik zou zaterdags hebben betaald", hield verdachte vol. „Het kost ons moei te om die verklaring te geloven", aldus de rechter. Temeer omdat u bij de po litie in Alphen a.d. Rijn ook hebt toege geven voornemens te zyn geweest alles zo mee te nemen". „Dat was echt niet nodig, ik had geld genoeg", aldus dachte. Maar de officier van justitie hield zich toch aan-de eerste verklarin gen van verdachte. Juist doordat zy werkzaam was in het magazyn, kon ze gemakkeiyk overal by en bezat vertrou wen, dat zy wel lelijk heeft geschonden. Daarom eiste de officier 26 dagen ge vangenisstraf waarvan 20 dagen n waardelijk. De rechter wilde verdachte nog een kans geven buiten de gevangenis te biyven en veroordeelde tot 100, boete en twee weken gevangenisstraf voorwaardelijk. Doorgereden na aanrijding Een 35-jarige chauffeur uit Lelden raakte bij het passeren van enkele ge parkeerde auto's met de door hem be stuurde bestelauto werd 'n auto, die werd beschadigd. Hoewel een pasagier hem waarschuwde, reed de chauffeur toch door. Toen hij enige tijd later door de zelfde straat reed, werd hy daar gesig naleerd en het nummer opgenomen. Op deze wijze kon de dader worden opge spoord. Voor de rechter zei verdachte in de mening te hebben verkeerd, dat de aanrijding niet zo ernstig was. „Dan behoort u toch te stoppen", zo verweet de officier van justitie, die het doorrij den na een aanrijding een ernstige zaak vond, omdat men een ander voor de schade laat opdraaien. Hy eiste dan ook ln totaal ƒ130 boete en vier maanden ontzegging der rijbevoegdheid. De rech ts* veroordeeld* overeenkomstig dis «te. Groots opgezette feestavond in Leidse Stadsgehoorzaal FRANSE TIJD, GAY TWENTIES EN MINI Ter gelegenheid van het 175-jarig bestaan van Sik kens Lakfabrieken wordt vanavond van half negen tof twee uur op iedere vierkante centimeter van de Stadsge hoorzaal te Lelden gefeest. In de vtff zalen zyn riff pe rioden uit de tyd van Sik kens' bestaan in beeld ge bracht en In die zalen wordt aangepast aan de periode, gemusiceerd, gedanst en ge zongen. De Franse tyd met de galanterie en de etiquette de Weense periode, gedomi neerd door de heeriyke wal sen en koketterende vrouw tjes, en, niet te vergeten, onze eigen vaderlandse ne- gentiende-eeuwse Camera Obscura-tyd. Met een grote sprong door de geschiedenis naar 1945, het bevrijdings feest. Tenslotte de tyd van nu en morgen, van mini- mode en beat-gtrls. Verkleedpartij De jubileumcommissie heeft de personeelsleden door extra uitgaven van het personeelsorgaan al weken van te voren „opgewarmd" voor het hoogtepunt ln de jubileumviering. Ideeën werden tydens de voorbe reiding geboren. Wie niet kon dansen, kreeg gratis les, om op het feest geen muur bloempje te zyn. Iedereen werd uitgenodigd verkleed te verschijnen, als Frans generaal, operettester of astronaut, geen kledingstuk ls gek genoeg. Als de deu ren van de gehoorzaal van avond acht uur opengaan, zullen tweeduizend mensen samen een beslist uniek feest gaan beleven. Artiesten Wie zoal optreden? We noemen de voornaamste ar tiesten: Down Town Jazz Band, kapel Koninkiyke Luchtmacht, Groot Gro nings Mannenkoor, West- Indisch orkest „Alberto", dra. P., Henk Franke met zyn Leidse Sleuteltjes, Joop Stokkermans, de Moving Girls, beatband „Kkseptlon", virtuoos solo-gltarlst Julien Groco, Adèle Bloemendaal. Perfect op tijd In september begonnen do eerste voorbereidingen voor vanavond. Dank zy een per fecte organisatie heeft de afdeling reclame en publici teit er voor kunnen zorgen, dat de versiering precies op tyd gereed was. Het had do laatste dagen wel wat voe ten ln de aarde om voor en na het optreden van orkes ten ln de Stadsgehoorzaal aan de opbouw te werken, maar toen het gebouw een maal volkomen vrijgegeven werd gisteravond werkte het team van dertig man ook tot in de vroege morgen Duur grapje Het resultaat is onvoor stelbaar. Schitterend, maar ook kostbaar. Een bedrag van de kosten van het feest, inclusief consumpties, zaal- huur, gratis vervoor naar huls om twee uur (tot ln Amsterdam en Rotterdam worden de feestgangers met extra bussen naar huls ge bracht), maar wel kunnen we verklappen, dat de tien tallen duizend gulden op meer dan een hand geteld moeten worden ADVERTENTIE tfüur$-4000 - 'Thad-TUóu^- „MESSIAS" ONDER COR KOOL TE SASSENHEIM FRAAI VERTOLKT Gisteravond vond in de Geref. kerk te Sassenheim de uitvoering plaats van H&ndels meesterwerk „Der Messias". In de oorspronkeiyke Engelse uitgave was aan de titel toegevoegd „A Sacred Oratoria". Het Sassenhelms gemengd koor „Com nu met Sangh' der zijn dirigent Cor Kool gaf de i keur aan de Duitse vertaling. In dit machtige diep religieuse werk heeft geen handeling plaats, zoals in de Pas sionen. Het bestaat geheel uit bybel- teksten, speciaal door ene Charles Jen- nens voor Handel geordend en ln dagen door de componist getoonzet.. Het omvangrijke werk begint met een Instrumentale Sinfonla, bestaande uit een kort Grave gevolgd door fuga. De zekerheid waarmede deze In zet door het Zuid-Hollands Orkest werd gespeeld bewees dat Cor Kool op dit kest voor de verdere avond kon bouwen. Ook de pastorale nr. 13 klonk heel mooi, hoewel het tempo Iets sneller had mogen zyn. De koren klonken zeer homo geen. De inzetten van de fugatlsche en andere contrapuntlsche koren wi steeds op tyd. Het koor nr. 12 werd prachtig staaltje van gedisciplineerde koorzang en het slotkoor met het grote „Amen" werd één geweldige lof- e belzang. Cor Kool biykt een geboren koorleider te zyn. ALS SOLISTEN werkten mede: Lize Schoo, sopraan; Sibylle Raaphorst, alt; Bert van 't Hoff, tenor en Davld Hollestelle, bas. Lize Schoo zong de be kende Aria's met de van haar bekende stralende helderheid. Haar stem ligt ln alle registers goed. Haar voordracht is mooi en gevoelig. Mogeiyk dat wat •strakheid by Barokmuziek gevraagd zou kunnen worden. Als de dirigent by Aria nr. 16 „Erwach" het tempo wat sneller had genomen en by de Aria „Ich weiss" (nr. 43) lets langzamer, waren deze Aria's nog beter tot hun recht gekomen wat voordracht betreft, Sibylle Raaphorst heeft een mooie, doch geen sterke stem. ZIJ zou met haar stem veel meer kunnen doen o.a. de voordracht b.v. by Aria nr. 8. Echter de Aria nr. 21 kreeg een knappe inter pretatie. Ook de tenor Van 't Hoff heeft geen groot volume. Zijn stem te weinig kleur en nuances bezittend kon daarom niet geheel voldoen. Anders is het met de bas David Holle- stelle. Hij behoort tot de weinige grote bassen die ons land bezit. Tot In het lage register houdt de toon klank. Hy kan LEIDSCHENDAM Oliekachel ontploft Gisteravond is in een bouwkeet aan de Juliana van Stolberglaan de oliekachel ontploft met gevolg dat de bouwkeet in brand kwam. Nachtwaker Adrianus Broeren uit de Smidslaan 42 is daarvan het slachtoffer geworden door rookvergif tiging. Nadat de heer Broeren naar huis is gebracht is hij daar enkele uren later overleden. De begrafenis zal zaterdag plaats hebben op St. Agatha. groots zyn en gevoelig. Heel mooi van uitbeelding waren de Aria's nr. 38 cn 45-46. De trompetsolo by nr. 46 werd zuiver geblazep door een van de orkest- De boven in de kerk verborgen solist Richard Heldema heeft met het orgel lofwaardig en knap medegewerkt aan het welslagen van dit concert. Met bloemen voor de solisten en een spontaan applaus voor diligent en mede werkers werd de dank van de vele be zoekers overgebracht. THEO TEN HOOVEN. Verkenners uit Langeraar vragen medewerking Op zaterdag 18 maart haalden de Verkenners tijdens een grote oud- papieraktie ruim 3000 kg oud-papier op. Aan iedereen dank, die heeft mee gewerkt dit mooie resultaat te berei ken, vooral degenen, die hun vervoer middel gratis ter beschikking stelden. Tot nu toe hebben we aan oud-papier opgehaald 13000 kg. Hebt u soms nog een voorraadje oud-papier, vodden, zink of koper, belt u dan even 393 of 269 of stuurt u een briefje naar de Bloemenstraat 24 en wij komen het graag even halen. U weet het: 12000.- moeten wij bij elkaar brengen, 9038.02 hebben wij al. Nu nog 3000- en wij kunnen ons clubhuis gaan bouwen. Wie geeft ons nog een duwtje?, die kan 't storten op de Boerenleenbank Langeraar: Bouwfonds Jeugdhuis Ver kenners, no. 2160. voor Leiden en Omgeving DOKTERSDIENSTEN - Lelden - Voor alle artsen die de weekenddiensten waar nemen, telefoon 22222 bellen. Tot zater dag 12 uur eigen huisarts raadplegen. Apotheken - Lelden: Centraal Apo theek, Breestraat 74, tel. 20552. Op za terdag 8 april Is ln Leiden voor spoed eisende gevallen 's morgens van 8 tot 12 uur bovendien geopend: Doeza Apo theek, Doezastraat 31, tel. 2 13 13. Apo theek R. van Breest Smallenburg is de gehele week geopend. De Oegstgeestse Apotheek ls op zondag 9 april van 8 tot 24 uur gesloten. Apotheek Voorschoten is op zondag 9 april van 822 uur ge sloten. Apotheek Voorschoten ls op zon dag 9 april van 822 uur gesloten. Alkemade en Leimulden - dkt. D. A. Van Hnselcn, Kerkstraat 91, Oude We tering, tel. 01713—217. Dkt. J. H. van der Werf, Koppoellaan 1, Rypweterlng, tel. 01712—202. AJphen aan den Rtyn - zat. dkt. Hou wing, Briljantstraat 476 (Noord) tel. 3309. Apotheek Somberg, Wllhelmlna- laan 67 tot 13 uur, daarna apotheek Allart, Raadhuisstraat 206. Zondag: dkt. W. Cornet, Kievitstraat 48. tel. 3697. Bodegraven - dkt. C. van Beek. Vy- verlaan, tel. 2266 en zr. Borsboom. Prins Bernharijstraat, tel. 2086. Dierenarts: J. Oo8terom, Vyverlaan tel. 2136. Apotheek Bodegraven. Boskoop - dkt. Bom, tel. 2136, wyk- verpleging zr. De Haan, tel. 2805. Hazcrswoude - zie Leiderdorp. Hillegom - dkt. G. P. D. le Cocq d'Ar- mandvllle, Slxlaan 7, tel 5613. Tandarts: Poederbach, Herenweg 20, Noordwyker- hout. tel. 02533—2417. Apotheek Sas senheim, Muyzert. Hoofdstraat 198, Sas senheim. Katwyk aan den Ryn - dkt. J. Berg man, tel. 2921. Apotheek Kon. Jullana- laan 18. tel. 4370. Katwyk aan Zee - dkt. P. A. Visser tel. 2023. Koudekerk a.d. Ryn - Voor dokter zie Leiderdorp. Wijkverpleging: zr. v.d. Holst. Ryndtjk 200. Hazerswoude (RD) tel. 01714—255. Ook voor Koudekerk- Lelderdorp-Zoeterwoude Hrd). Bij onge vallen aan de Ryndyk bellen tel. 01714— 278. Langeraar, Nieuwveen en Woubrugge - dkt. J. Nooter te Woubrugge, telef. 01729104 en zr. Verhaar te langeraar tel. 01722—345, b.g.g. 02976—236. Leiderdorp dkt. H. Bakema, Hoofd straat 2, Leiderdorp, tel. 24828. Llase Apotheek en tandarts zie Hillegom. dkt. H. A. Holl, Veldhorst straat 50, tel. 3155. Nieuwkoop en Noorden - dkt. M. San ders, Nieuwkoop, tel. 0J725655. Noordw-yk - dkt. J, van Nes, Oude Zeeweg 82, tel. 2405. Groene Kruis en Wit-Gele Kruis: Gemeenschappeiyk wljk- gebouw, Van Panhuysstraat, tel. 2907 reap. 2338. Apotheken: Duinrand Apo theek, Nieuwe Zeeweg 1, (zaterdag van 8 tot 6 uur en zondag van 12 tot 1 uur en van 5 tot 6 uur). Noordwykerhout - dkt. H. Verdeyen, Kerkstraat 28. tel. 02533—2285. Tand arts: dkt. C. Th. Poederbach, Herenweg 20, Wykverpleging: Wit Gele Kruis, Rusthof 1, tel. 2468. Oegstgeest dkt. J. B. Hugenholtz, Wllhelmlnapark 2. tel. 51390. Wit-Gele Kruis: zr. v.d. Kley, tel. 52426 b.g.g. 33773. RUnaburg Zie Katwyk aan den Ryn. Sassenheim - dkt. W. J. de Graaff, Teylingerlaan 17. tel. 8479. Voorhout en Warmond - dkt. L. J. H. Lempers, Churchilllaan 13, tel. 6140. Voorschoten - dkt. W. i. M. v. Dam. prof. Asserlaan 26, tel. 3960. Tandarts Ch. Kengen. Kon. Wllhelmlnalaan 8 i spoedgevallen melden om 9.30) Apo theek zat. „Voorschoten" Leldaeweg 68, tel. 2525. Zondag: Centraal Apotheek, Breestraat 74. Lelden, tel. 20552. wykzuster: zr. Molleman, wyngaarden- laan 2, tel. 2177. Wassenaar. De artsen J. A. Römer, Lange Kerkdam 56. tel 2501 en K. de Wit. Jonkerlaan 83, tel. 2460. Apotheek- dienst: Apotheek Langstraat 86. tel. 2141. Tandartsendlenst: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: E. E. van. Bommel, Lange Kerkdam 29, tel. 4312. Z wam m er dam - dkt. K. Glll, Zwam- merdam, teL 01726—2527.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 3