voor groot. en klein 40 JAAR BIJ DE TIJD reactor handmixer m< 2 snelheden. Voor het ma ken van beslag en heer lijke sausjes, het kloppen van room en eieren; met 'n stel garden. 1 j. garantie 37.- zeer krachtige motor als extra St. Nic.-verras- sing: gratis mengkom met praktisch deksel erbij. Apart verkrijgbaar voor het kneden van brooddeeg 2 kneedhaken 2.75 Staafmix 10.75 6 kop-en-schotels van fijn porselein, met stijlvol bioemdecor en drie diepglanzende kleur- banden, in een feestelijke kado-doos, 6 tezamen 7.50 6 tafelmessen in doos van roestvrij staal en met speciale durofolheften. Ze zijn volkomen bestand te gen inwerking van kokend water. Van 6.25 nu 5.50 1 auto's met frictie b.v. K.L.M.-jeep met "fol- low-me" - knippersein, in terpol-auto met zwaai- en knipperlicht sirene. Ex clusief batterijen per stuk 3.75 wegenbouwauto's met knipperlicht. Rijden voor- en achteruit, o.a. bulldozer, kiep- en sleep- auto, batterijen apart ver krijgbaar siuk 10.75 voor de jonge timmerman echt timmergereedschap met onder andere hamer, schroevedraaiers, vijl, ta felklemmen en draaipriem 9.75 ook: figuurzaagset 9.75 chocoladeletters melk en puur, 2 stuks 1.25 grote letters, per stuk Ij- Melk met hele hazelnoten 1.75 roomboteramandelletters dagelijks vers uit eiger banketbakkerij: letters er staven gevuld met zuiver amandelspijs, staven letters 2.- 3.- en 4.- HEM A luxe baddoekset heerlijk-zachte en prima drogende badstof met ge distingeerd roosmotief in diversetinten.Uitzonderlljk mooie kado-verpakking 5.75 luxe Joy geschenkdoos gevuld met fijn geparfu meerde zeep en een flesje prettig geurende eau de cologne. In smaakvolle St. Nicolaas kado-verpakking 2.75 Floridor eau de cologne In groen-glazen „kruikje" gevuld met liter gega- randeerd-zuivere eau de cologne. Een geschenk om mee te geuren 4.- de kleine gever kan mama echt verrassen metdit leuke rieten honde mandje, waarin een geurig 6tuk zeep en een flacon zuivere eau de cologne 2.25 houten specerijenrekje american style met zes specerijenpotjes en twee laatjes, met extra bijpassende etiketjes, in fraaie houten uitvoering. 6.75 kleerhangers: kunstleer overtrek en koperbeslag solide uitvoering. Draai bare haak. In 6 moderne kleuren, per stuk... 1.50 NU 3 stuks voor 4.- luxe naai-etagère in blank of teakkleur met 4 afzonderlijke vak ken voor 't opbergen van alle naaigerei, met af- schroefbare poten 16.75 KADO-festijn Roland dress-shirt Terlenka, met 35% katoen zelf-strljkende kwaliteit. De moderne boord en het geheel-dubbel front garan deren extra draagcomfort 14.75 herenhandschoenen echt varkensleder, met warme tricotvoering. Spor tief model. In zeer soe pele kwaliteit. In grijs, bruin, cognac en zwart 15.75 zakagenda's 1967 keuze uit kunstlederen, plastic of skai-omslag. Gebonden van 75 c - 1.25 losbladig 4.75 en 2.75 losse interieurs 1.50 reactor elektrisi randgeaard met tandkrans boorkop; krachtige motor 300 watt, toerental onbe last 2000 toeren per min., 1 jaar schriftelijke garantie. van 50.- NU 45." he boormachine Losse hulpstukken, onder andere cirkelzaag 15.- vlakschuurvoet17.50 7-gatenzaag 3.- en flexibele as 13.75 handige opbouwdoosjes voor de knutselaar, radio amateur, sportvisser, etc. Horizontaal en verticaal op te bouwen. Klein model 75 c. Groot model, per stuk 2.50 giftvrlje verfdozen, kleun leuk gedessineerde verf dozen, zowel van plastic als blik, compleet met penseel. In verschillende formaten, van 1.-tol 2.50 tstiften en kleurpotloden Kleurviltstiften in verschil lende kleuren. Per doosje van 3 stuks 1.-» Kleurpotloden in etui van 35c tot 2.50 kleur- en knutselboeken kleurboeken in diverse uit voeringen, 50 c - 75 c - 1.- Knutsel- en puzzelboek, voor vele gezellige uurtjes l- grote keuze foto-albums bladen van chamois foto karton, met splnneweb- papier, in plastic, kunst leder en textiel. Vele dessins en kleuren van 2.75 ,0.6.75 lievelingspop „Ricciola" met prachtig lang haar, kan gewassen en gekamd worden. U' vindt haar in diverse bij-de-tijdse toilet jes o.a. tienerkleding 10.75 Amerikaanse droomkeuken van alle denkbare, up-to- date comfort voorzien, zo als geyser met stromend water en fornuis, waarop echt gekookt kan worden 12.50 porseleinen theeserviesje voor uw dochters eigen theepartijtje, 17-delig, met o.a. theelichtje en luxe melkkan. In snoezig bioemdecor 7.50 moderne huistelefoon werkt op (apart verkrijg bare) batterijen, twee levensgrote toestellen met 10 m. stevig snoer. Voor jonge „telefoneerders" 19.75 stadsverkeersspel 3 opwindbare auto's met langlopend mechaniek rij den op trajekt, waarop geparkeerd en gemanoeu vreerd kan worden 7.50 nu 25.75 1.25 (sprookjespakket met o.a. bouwplaatkijkdoos 1.50 J Josselyne rhodia satijn carré extra royale maat: 80x80 cm. In kleurrijke dessins. Een accessoire, dat altijd welkom is. 4.75 Josselyne nylon paraplu met bewerkte houten knop pagode model. Elegante hoes met volant. In vele fleurige dessins. Bedrukt 15.75 diverse uni-kleuren 13.75 fleurige collectie smaakvolle toiiettasjes In vele maten en uitvoe ringen, zowel met rits sluiting als met overslag. Bloem-en fantasiedessins. van 50c tot 4.75 Mylady Kanten kapmanteltje met fijne fantasie-garne ring. Diverse modieuze pasteltinten; In stijlvolle plastic kado-koker 3.75 Marein de Luxe kruimelveger voor de kleine karweitjes Extra-solide, met druk knopopening. Stevige bor stel vanzuivervarkenshaar Roland Trevira zelfbinder in vele modieuze en mo derne kleuren en dessins, uitstekend wasbaar, in bijzonder aantrekkelijke kado-verpakking Roland herenanklets in een nieuwe combinatie: wol met Sarlane. Krimp- vrij en sterk-elastisch. In modern fantasie-dessin, vele kleuren. In kado-doos reactor boekenrek met metalen planken. In Grote zijrekken in grijs of diverse' kleuren. Lengte zwart 2.50; nog grotere zij- 48 cm van 2.25 NU 2.- rekken 3.-. Bijv. de afge- 63 cm van 2.75 NU 2.25 beelde 11-delige boeken- Ook met houten planken, plankcombinatie van 28.25 schoolpakket 13-delige, zeer gevarieer de inhoud, met o.a. klok, kleurpotloden en spel, Allure brushed nylon nachthemd met flatteuze kantgarne ring langs hals, pas en mouwen. Rose. bleu. viola, sunset, linde. Maten S, M, L 14.75 Allure gewatteerde nylon duster met droommooie fantasie kantgarnering. Diverse uni modekleuren. S, M en L 19.75 2 Zwitserse dameszakdoekjes met fijne, geborduurde bloemmotieven en mono gram. In sierlijke, goud kleurige kado-verpakking 2.- modieuze nappa dameshandschoenen chic, halflang model met nylon voering. In zwart, marine, groen en diverse zeer mooie tinten bruin 14.75 81 VESTIGINGEN

Leidse Courant | 1966 | | pagina 14