HIJS HOKIJ GAF TSJECHISCHE GROOTMEESTERS HANDEN VOL WERK Tour bazen houden vast aan formule DFC'er Klijnjan opvallendste speler in Jong Oranje Forlin held van avond Drie cracks verlieten volleyselectie Reclame als tegenprestatie Stichting schaatssport staat op wankelen DONDERDAG 24 NOVEMBER 1966 de leidse courant PAGINA 11 (Van onze sportredactie DEN HAAG Het was gisteravond de nederlaag waaraan meer waarde kan worden gehecht dan aan de overwin ning met dubbele cijfers. Reeds by voor baat mocht worden aangenomen dat BUS HOKIJ van de sterke Tjechische tegenstander Bmo zou verliezen dat gebeurde ook, met 85 maar de wyze waarop de Oosteuropeanen voor hun on geschonden aangezicht hebben moeten vechten, betekende een reusachtig com pliment voor de Hagenaars. Zij hadden lak aan de waariyk niet onbeduidende reputatie die de Tsjechen ln een lange reeks van jaren hebben opgebouwd: sinds hun oprichting dertien jaar ge leden elfmaal nationaal kampioen, leve rancier van een groot aantal Internatio nals die een belangrijk aandeel hebben ln de Tsjechische suprematie als een der sterkste ijshockeylanden ter wereld en in het afgelopen seizoen winnaar van de Europa Cup. Er zyn ploegen die met minder genoegen moeten nemen! Zo'n team is HIJS HOKIJ. bestaande bij de gratie van een aantal zeer goed willende Haagse amateurs en uit enige Canadezen die op aanbeveling van der den het moederland uitvliegen teneinde een jaartje in Nederland door te bren gen en om daar en passant ook nog iets aan ijshockey te doen. Dat heterogene gezelschap heeft gisteravond een presta tie geleverd die in de annalen van dit seizoen naar alle waarschijnlijkheid als de allerbeste zal worden opgetekend. Er stond een team op het ijs dat geen enkel ontzag had voor de Tsjechische groot meesters, die het ijshockey tot in de per fectie beheersen. In de bijna uitverkochte HOKIJ-baan heeft men er zijn ogen op uitgekeken. Het publiek reageerde enthousiast op het welhaast, onblusbare elan waarmee HIJS HOKIJ telkenmale opnieuw ten strijde trok; al zagen de spelers zich vaak voor een hopeloze opgave gesteld. En de monden vielen open van pure be wondering als de Tsjechen demonstreer- DEN HAAG. De Nederlandse volleybalformatie, die na de Olym pische Spelen in Tokio reeds een aderlating onderging door het vertrek van een aantal prominen ten, krijgt het in december bijzon der moeilijk tegen België en Frank rijk. Frank Constandse en Jacques Vink, die sociologie studeert, lebben studie boven topsport laten prevaleren en Joop Tinkhof, die vorig jaar reeds van een afscheid sprak, heeft er definitief een streep onder gezet. De drie Blokkeerspelers zullen niet deelnemen aan de interlandwedstrijden 'pp 10 december in Antwerpen tegen ^elgië en op 16 december in Doetinchem tegen Frankrijk, twee landen die zich de laatste jaren tot de zwaarste tegen- «tander in de strijd om de Westeuropese beker, door Nederland viermaal gewon nen, ontpopten. De samenstelling van de selectieploeg, die op 3 en 4 december in het K.N.V.B.- «portoentrum in Zeist bijeenkomt, ziet er thans als volgt uit: Jurriaan Kooien. Hans Jansen, Hans Valkenburg, Hans ladder, Richard Onnes, Bert Vermeulen, Jan Mulder, Cor Brouwer, Jan van der Hoek, Henk Schreuder, Henk v. Baaien. Jacques Ewalds, Hans Kranenburg, Teun de Jong, Hang Mooibroek, Piet v. "'ljnen, Reinier de Wit en Karei Tinga. Voor bondscoach Henk Blok is het een ilijke taak om na de Spelen van ikio voor de tweede maal in twee jaar volleybalformatie voor te bereiden op let komende Westeuropese volleybal- ipioenechap, dat van 30 maart tot en 6 april in Nederland zal worden gehouden. Judostrijd om dangraadtitels AMSTERDAM De nationale judo- unpioenschappen dangraden worden ïhouden in de Sporthal West, v. Hoo- ïndorpstraat 251 te Amsterdam op iterdag 26 november, aanvang 19.30 ir. De kampioenen van de zes distric- :n van Nederland strijden om de natio nale titels. Nieuwe topjudoka's zijn naar voren gekomen, verscheidene bekende judoka's hebben zich opnieuw geplaatst onder wie de Europese kampioenen: Willem Ruska (zwaargewicht). Joop Gouweleeuw (halfzaargewicht), Koos Letterie (studenten), Chris Dolman (ju nioren zwaargewicht), Tino Hoogendijk 'militairHans Boersma (aspiranten- alfmiddengewicht) en voorts Theo Jein (lichtgewicht) en Martin Pog- ijen (halfmiddengewicht). Emerson wees twee ton af MELBOURNE De Australische Da- is-Cup-speler en ex-Wimbledonkampioen iy Emerson, heeft opnieuw een aanbod i de bond van professional-tennisspe- s om een jaar als prof te spelen van hand gewezen. Als Emerson had toe hapt zou dat hem een bedrag van on er 200.000 gulden hebben opgeleverd, i een lang gesprek met de directie de tabaksfabriek waarvoor hij als iblie-relationsofficer werkt, zag Emer- "i van de aanbieding af Zijn werkge' lelt hem in staat om zowel aan Davis ip- als andere toernooien deel te neme Resultaten koersen Hilversum lortredactleprljs Fabiana H. (A. S: 3 Frickson R. ADVERTENTIE GENèVE De organisatoren van de Tour de France, schijnen zich niets aan te trekken van de weerstanden, die hun plan om de Tour 1967 bij bij de profs met de z.g. landenformule te laten rij den, bij de extrasportieve merken heeft gewekt. Felix Lévitan, een van de organisatoren van de Tour, heeft gis teren tijdens een vergadering van de Internationale Profwielrenners Fede ratie (FICP) in Genève nog eens over de Tour 1967 gesproken: „De ronde van wordt gereden met nationale ploe- bestaande uit tien rennei land, uitgezonderd Frankrijk, mag slechts een ploeg afvaardigen. Frankrijk, als organiserend land, heeft recht op twee equipes. Wij willen elk land, dat zich voor de beroepswieler sport interesseert, gelijke kansen geven, hoe klein het aantal beoefenaars in land ook is. In het verleden is her haaldelijk gebleken dat kleine landen vaak de beste renners ter wereld voortbrengen". Als pleister op de won de bij de extra-sportieven, die enige tijd geleden al verklaarden hun renners nooit vrij te zullen geven voor een Tour met landenploegen, beloofde Levitan dat de organisatoren de merken, die hun renners afstaan, op het gebied van de reclame zeer ver tegemoet zullen ko- Eerste categorie Tijdens de bijeenkomst in Genève werd ook de lijst van wegrenners van de eerste categorie voor het komende jaar opgesteld. Voor Nederland prijken op deze lijst Jan Janssen, Gerben Kar stens en Jo de Roo. De indeling ziet er verder als volgt uit: België: Merckx. Reybroeck, Seis en Van Looy: Frankrijk: Anquetil. Theil- lière, Aimar en Poulidor: Itali mondi, Dancelli, Motta, Adomi en Zilio- li; West Duitsland: Rudi Altig en Bölke; Zwitserland: Paul Zollinger: Spanje: Echevarria. Gabica. Gomez del Moral. Jimenez, Otano en Momene; Engeland: Simpson; Portugal: Azvedo en Valada; Luxemburg: Schutz. De internationale wielerorganisaties werden het in principe eens over de da ta van de drie groteyronden van volgend De Spaanse Vuelta zal van 27 tot 14 mei worden gehouden, de Italiaanse Gi ro van 20 mei tot 11 juni en de Franse tour van 30 juni tot 23 juli. De data moe ten nog worden goedgekeurd door het kalendercongres dat vrijdag in Genève wordt gehouden. Deze goedkeuring wordt echter slechts als een formaliteit beschouwd. De FICP heeft april en augustus of september aanbevolen aan de promo tors, die plannen hebben voor een Ron de in West-Duitsland en een in Neder land. den: met hun mlllimeterzuivere combi naties, him enorme temtx), hun stick techniek, hun beheersing, hun pirouettes op de schaats. Het was duidelijk dat de Hagenaars daartegen niet bestand zouden zijn en slechts de vraag restte met welke cijfers HIJS HOKIJ ten onder zou gaan. Dat is heel erg meegevallen, al zag het er in de eerste periode zeer som ber voor de Hagenaars uit. Meedogenloos Zes minuten hielden zij stand en was doelman Bruno Forlin inmiddels al tot de held van de avond geproclameerd door een aantal onnavolgbare reddingen op zijn naam te brengen. Toen moest ook Bruno Forlin zich gewonnen geven. Meester-ijshockeyer Vanek de aan voerder van de ploeg en tevens van het Tsjechische nationale team liet de Canadees na een ragfijne combinatie ver geefs languit gaan (01) en vanaf dat moment eisten de Tsjechen nog meer dan voortieen de aandacht van de toe schouwers op HIJS HOKIJ werd mee dogenloos behandeld. De aanvallen rol den als metershoge golven op het doei af en de Hagenaars leken verzwolgen te worden. Ondanks een numerieke min derheid scoorden de Tsjechen vervolgens 0—2 (door Jirik) en 0—3 (door Scheuer na het enige foutje van Forlin) Enkele seconden voor tijd kwam onverwacht toch nog een tegentreffer. Onverwacht omdat het Haagse team in de voorgaande negen tien minuten welgeteld slechts driemaal een schot in de richting van het vijande lijke doel had kunnen lossen Uit een bij uitzondering onzuivere pass van de Tsjechen werd de puck opgepikt door McLalIan en na een lange vlucht over de y'spiste kon de Tsjechische doelman nog iuist voor de pauze eveneens grabbe len (1—3) De tweede speelperiode bracht een klein wonder: HIJS HOKIJ deed de achterstand volkomen teniet. Na èèn minuut en dat. was natuurlijk een ge weldige stimulans scoorde Ron Naud na een solo 23 en vier minuten later moest de Tsjechische defensie hem zelfs de gelijkmaker toestaan. Dat was 3— als gevolg daarvan dus een HOKTJ-baan die dreunde op zijn grondvesten. Tsjechen stonden er even raar van te kijken, en maakten enige fouten. Een dergelijke tegenstand hadden zij kennp- lijk niet verwacht. En al namen zij in de 15e minuut wederom een voorsprong (34. via Skopal), de nloee was toch wel zo aangeslagen dat HTTS HOKIJ er een keer -tussenuit kon wippen Ron Naud belastte zich met een face-off. de puck belandde voor de stick van McLal Ian en na een machtige zwaai konden de toeschouwers wederom de deugdelijkheid van de tribunes beproeven: 44. Meer dan verdiend De Tsieehen waren het aan hun repu tatie verplicht de strijd met een overwin ning af te sluiten. In de slotperiode w's- ten zij die beslissing dan ook te forceren. Het Haagse team raakte meer en meer uitgeput onder het slopende aanvahge. weld van de tegenstander en het lag daarom in de lijn der verwachting dat Bmo binnen zes minuten weer op "n vcor- sorong van 7Wkwaaivdoor twee- tref fers van Jirik én een van Skopa! De spanning keerde "nog éven terug tóen Brooker een verdedigingsfout afstrafte (57). maar de Tsjech Barta had ten slotte het la.at-ste woord: 58. Toen had HIJS HOKIJ al zoveel bewondering ge oogst dat het. applaus bij het laatste bel signaal meer dan verdiend was! Militaire schermtitels Er komt 'n zesdaagse in Amsterdam. In de R.A.I. is al een groot aantal spanten gearriveerd, die de basis zullen vormen voor de wielerbaan. De primeur van de zesdaagse is voor december a.s. vastgesteld. mpioenschappen begonnen. De winnaar :quipe floret: Kon. Marine. Equipe degen Zwakke prestatie Deense elftal AARHUS Het Deense elftal, dat vol gende week woensdag in het Feijenoord- stadion voor het toernooi om het Europe se kampioenschap tegen Nederland speelt heeft gisteren in Aarhus tijdens een oe fenwedstrijd een matige indruk gemaakt. De Denen kwamen tegen de Noordduit- regionaal-ligaclub Holstein Kiel slechts een doelpuntloos gelijkspel. De De- n speelden voornamelijk defensief en aanvallend kwam er dan ook niets uit. Volleybalsters tegen Frankrijk PARIJS Nederland zal op 17 en 18 december deelnemen aan een interna tionaal volleybaltoernooi voor dames, dat in Rijssel wordt gehouden. Tijdens dit toernooi, waaraan eveneens het Frans- en het Belgische nationale team zal deel nemen. zullen twee interlands worden gespeeld,. Op, de eerstg dag speelt Frank rijk tegeh België*waarna dé'Nederland se dames op de tweede dflg de strijd zul len aanbinden met het Franse dames team. In Rusland trainer buiten afrastering MOSKOU De Russische voetbalbond heeft bepaald, dat bij de wedstrijden de eerste divisie de trainer zich n meer op het reservebankje langs de lijn zal mogen bevinden. Alleen de dokto ren en masseurs mogen zich nog binnen de afrastering direct bij 't speel veld ophouden. (Van onze sportredactie) OUDESLÜIS Nog deze weck zal waarschijnlijk een gesprek plaats vinden tussen het hoofdbestuur van de KNSB en de Stichting Schaatssport op verzoek van laatst genoemde. Het bestuur van deze stichting heeft besloten alles in het werk te stellen om te komen tot een dergelijk gesprek. Eerst daarna zal de door Arie Kossen uit Oudesluis opgerichte stichting haar houding bepalen over het al of niet voortbestaan. Ten grondslag aan deze verrassende ontwikkeling ligt de houding die de KNSB heeft aangenomen bij de oprichting van het Gulden Sporenfonds in het gewest Noord-Holland Utrecht, afgelopen zaterdag tijdens de jaarvergadering in Alkmaar. De Stichting Schaatssport verwijt de KNSB tweeslachtigheid en wenst hierover gaarne opheldering. Concurrent leeft nog Arie Kossen is bezeten motief dat ook 't Gulden Sporenfonds op een mislukking was uitgelopen. Is het vreemd dat ik met het bestaan van dit fonds verder geen rekening hield?" Alvorens zijn bedoelingen in de open baarheid te brengen, besprak Arie Kos- met het hoofdbestuur te dat Nederland moet trachten zijn top- j KNSB. Dit hief de waarschuwende vin plaats in de internationale schaatswereld ger in verband met de amateurbepalin- te handhaven. Hiertoe maakte hij op 26 j gen maar stemde voor het voerige van oktober in het bijzijn van een enthousias-l harte met het initiatief in. De statuten i bekend t de t boven, de de stichting zijn zelfs ter inzage t de KNSB gestuurd, die ze met een niet essentiële wijziging onder dank heeft geretourneerd. Over het Gulden Sporenfonds ~is met" dé stichting echter niet gerept: ,,Onze belangen zijn min of meer ge lijk gericht. Vroeg of laat zullen onze wegen elkaar kruisen. Is het niet beter te trachten tot een gesprek met het ge west te komen?" zegt Arie Kossen. te kernploeg zijn plannei toprijders financieel te s tiatjef ontmoette yefi) waardering t zeggingen kwamen binnen tot twintig mille. Het schudhtere op"ti werd bewaarheid. Nog geen vi later zucht Arie Kossen: ,,Ik wat ik ervan denken moet. Het lijkt of 1 de KNSB ons in de steek laat, na eerst 1 enthousiast te hebben ingestemd. Moet I ik er nu al mee ophouden?" De oprichting van het Gulden Sporen fonds vindt Arie Kossen op zich lofw dig. Hij vreest echter dat deze t fondsen elkaar zullen uithollen en verwijt aan het hoofdbestuur van de| SOFLA De Bulgaarse kampioen KNSB komt vooral hier op neer. dat hetCSKA Sofia heeft gisteren in Sofia een bestuur geen moeite heeft gedaan de ini- 40-overwinning behaald op het Poolse tiatiefnemers van de twee fondsen met I Gornik Zabrze. By de rust van deze elkaar in contact te brengen. j eerste wedstrijd voor de achtste finales j van het toernooi om de Europese voet- Mislukking balbeker voor landskampioenen, leidden Weet Arie Kossen dan niets van het de Bulgaren reeds met 20 door doel- bestaan van het Gulden Sporenfonds, punten van Marachliev in de 31e en de waarmee het gewest N.-Holland/Utrecht 45e minuut, begon? Deze poging verliep wei- Europa Cup I en II nig succesvol. ,,Ik dacht dat het Gulden Sporenfonds dood was. Toen ik mijn plannen voor mijn stichting enige tijd geleden besprak met de vader van Frits Barteling, die nota bene voor 25 gulden al donateur geworden was van 't Gul den Sporenfonds, stond daar ook een be- stuusrlid van 't gewest bij. Die raadde mij mijn plannen ten sterkste af met 't 7.70 pl 5.20 1.90 4 Hngo Scotch fP. N. Smit) ento van Eiberhof Toto': 2.50 2,30. koppel 12.40, cov. d.): 1 Don Stuermar tweede afdeling: :en) 1.24,3: 2 Dratstne: 3 Corltar 8,90 pl 2 2,20 3,70, koppel 10,i Tegen Roemenië gelijk door delensielouten (Van onze sportredactie) DEVENTER Jan Klijnjan. het 21- jarig aanvalstalent van het Dordtse DFC, heeft gisteravond nadrukkelijk zijn kandidatuur gesteld voor eenplaats in het Nederlands elftal. De 10.000 be langstellenden in het Go Agead-sport- park in Deventer zagen Klfjnjan als de meest opvallende speler ln het elftal van Jong Oranje, dat met 22 gelijk speelde tegen het team van Roemenië onder 32 jaar. De eerste divisiespeler onderscheidde zich te midden van louter eredivisiespelers met twee gave doel punten en dikwijls uitstekend indivi dueel spel. Hij speelde duidelijk beter dan zijn rivaal voor een plaats ln het Oranjeteam, Theo Pahlplatz (FC twen- te), die van bondsooach George Koesier dc opdracht had gekregen achter de oorhocde te opereren. Pahlplatz vol bracht die taak niet naar behoren en moest zich op gezag van Kcssler ln de tweede helft later vervangen door Ver donk van PSV. In de eerste helft had Jong Oranje duidelijk een overwicht. De aanvallen liepen soms gesmeerd, alleen de afwer king liet nog veel te wensen over. Klijn jan en Pahlplatz, die als aanvalsspitsen fungeerden, schoten in hun taak aan vankelijk enigszins te kort. Klijnjan was zeer ijverig maar wilde te veel doen en liep daardoor zichzelf nogal eens in de weg. Pahlplatz deed technisch aardige dingen, deelde links en rechts goede passes uit maar toonde zich, als het er werkelijk op aan kwam door te druk ken, te passief. Voor het eerste gevaarlijke moment zorgden de Roeipenen. In de vijfde mi nuut schoot de ver opgerukte spil Flo- rea fel in en Van Leeuwen moest zich tot het uiterste inspannen om een doel punt te voorkomen. Bij de eerste d« kans. Hij kogelde echter in het zijnet. Jong Oranje speelde snel en aan trekkelijk maar de Roemeense ploeg vormde een beter sluitend geheel. Tech nisch waren de Oosteuropeanen ook be ter dan de pupillen van Kesslers assis tent Arie de Vroet. Grove misser Een grove misser van rechtsback Achterberg was in de tweeëntwintigste minuut de inleiding tot het openings doelpunt. De slimme Dumitriu liet zich de kans niet ontnemen en knalde on houdbaar raak (01). Jong Oranje begon opnieuw verwoed aan te vallen. Vooral de snelle rechts buiten Geurten (MVV) onderscheidde zich met spectaculaire rushes, die ech ter door te lang treuzelen weinig effect sorteerden. Nadat Klijnjan, die wegens een blessure, opgelopen bij een botsing met een naast het doel zittende foto graaf, even was behandeld, scoorde de DFC-er twaalf minuten voor de pauze de gelijkmaker. Rensenbrlnk (DWS) Strik (Go Ahead) boden Klijnj; tegenaanval kreeg Klijnjan een'kan* om de onzekere doelman Constan- KU '.njan van D.F.C. in duel met een Roemeense verdediger in de wed strijd van Jong Oranje tegen Roemenië in Deventer. De punten werden braaf verdeeld: 22. tinescu te passeren (11). Het peil lag na de rust belangrijk la ger dan ervoor. Het hoge tempo van de eerste helft bleef niet zonder gevolgen. Strik en De Zoete (ADO), voor de rust verdienstelijk op het middenveld, kwa men er aanvankelijk nauwelijks meer aan te pas. De Toemenen kregen meer gelegenheid aan te vallen en boden Wamas (Go Ahead) en Van Leeuwen (GVAV) volop de gelegenheid te tonen dat zij de aspiraties hebben voor een plaatsen de Oranjeploeg. Aan Wamas en Van Leeuwen was het te danken, dat de korte inzinking van Jong Oranje geen doelpunten tot gevolg had. Nadat Pahlplatz zijn plaats had moeten af staan voor Verdonk. zorgde Klijnjan voor een ommekeer. Een fraaie solo be sloot hij met een doeltreffend schot (21). Vanaf dat moment was Jong Oranje enige tijd de toonaangevende ploeg. Klijnjan werkte als een paard en vorm de de grootste bedreiging voor de enige keren in paniek gerakende Roemeense defensie. Doelman Constantinescu her stelde zich met fraaie reddingen. Vrij onverwacht, maar niet onverdiend, kwa men de conditioneel in de slotfaze ster kere Roemenen toch nog tót de gelijk maker. Foutief opstellen van rechts back Achterberg buitte Nasturesau ge nadeloos uit (22) V. d. Kuylen scoorde driemaal voor militairen AJACCIO - Het Nederlandse militaire i elftal heeft gisteren In Ajaccio met 31 gewonnen van Frankrijk. Dc wedstrijd iverd gesnecld voor groep b van het toer nooi om het internationale militaire kam pioenschap. De eerste wedstrijd, vorige maand in Den Haag gespeeld, eindigde eveneens in een Nederlandse overwin ning: 2—0. De Nederlandse militairen hebben het op het gladde veld van het Mezzavla- stadion niet al te moeilijk gehai. Zij 1 technisch en tactisch opzicht aanmerkelijk beter dan de Fransen, die door de 5000 toeschouwers herhaaldelijk werden uitgefloten. De PSV'er Willy van der Kuylen was de grote man in de Nederlandse aanval Hij scoorde alle drie dp doelpunten. Bij de rust had Neder land met 2—0 de leiding Het Franse doelpunt werd acht minuten voor t.iid gemaakt door Camerini. De Italiaanse scheidsrechter SpardeRa maakte een bij zonder'zwakke indruk. Met Nederland en Frankriik. sneelt in groep b ook Portugal, dat Frankrijk reeds met 2—1 versloeg De stand in groep b luidt: Portugal Frankrijk 2 2—1 Ook in de tweede helft was de Bul gaarse ploeg oppermachtig en Tzanev (73e minuut) en Vassilev (90e minuut) bepaalden de eindstand op 40. De re- turnwedstryd wordt op 7 december in Zabrze gespeeld. Het Westduitse Bayern München heeft zich gisteravond geplaatst voor de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars. Op eigen terrein versloeg Bayern voor slechts 8.000 toeschouwers het Ierse Shamrock Rovers, dat in Dublin niet -verder was gekomen dan 11, met 32. Bij de rust hadden de Duitsers door doelpunten van Brenninger en Ohlhauser een 20-voorsprong, die echter door Gilbert en Tuohy in de tweede helft teniet werd gedaan. Zes minuten voor het einde scoorde Müller het beslissende doelpunt. Beldie Bayern j München heeft ook Servette (Genève) j 7-ich reeds voor de kwartfinales ge- plaatst. Borussia Dortmund, houder van de Europese beker voor bekerwinnaars, heeft gisteravond in het Ybroxpark van Glasgow de eerste wedstrijd uit de achtste finales tegen Glasgow Rangers met 21 verloren. De Schotse beker houder startte voor bijna 60.000 toe schouwers overrompelend en nam ln de 12e minuut de leiding door een doelpunt van de Deen Johansen. Door een fout van doelman Martin kwam Borussia door Trimhold in de 32e minuut gelijk, maar in de tweede helft greep het ster kere Glasgow toch de winst door een doelpunt van Smith in de 75e minuut. De returnwedstryd wordt op 6 december in Dortmund gespeeld. Ook Real Zarapossa kwam in de kwartfinales ln Europa Cup-II. De Spanjaarden vefloren in Liverpool wel met 10 van Everton maar hadden de thuiswedstrijd met 20 gewonnen. Racing Straatsburg won de eerste wedstrijd voor de achtste finales met 10 van Slavla Sofia. ADVERTENTIE de lekkere, mondfrisse f,, pepermunt-dragee £3 Ct.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 11