RAIFFEISEN- SPAARWEEK GROEI VAN NEDERLANDSE ECONOMIE IS GEEN VANZELFSPREKENDE ZAAK MEER Technische kennis meer inschakelen VOOR KLEINE OF GROTE ZEKERHEID: nog t/m 31 oktober! „Kunst geen luxe, doch ferment samenleving" Oistrach „regisseert Concertgebouworkest Vanavond in de cihcr TELEVISIE RADIO PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT MAANDAG 24 OKTOBER 1966 WARM LAKEN Museumdirecteur wint geschil met gemeente Utrecht UTRECHT, A-N.P.) De gemeen telijke Raad van Beroep heeft mej. dr. M. E. Houtzager, directrice van het Cen traal Museum te Utrecht, in het gelqk gesteld in haar geschil met het gemeen tebestuur. Het ging daarbij over het auteurschap van de catalogus voor de tentoonstelling „Italianiserende land schapsschilders", die in het voorjaar van 1965 in het Utrechtse Centraal Museum werd gehouden. Als auteurs van de catalogus werden vermeld mej. Hout zager, drs. H. J. de Smedt de de student A. Blankert. De laatste meende er even wel recht op te hebben allen als auteur te worden vermeld. Op verzoek van B. en W. van Utrecht stelden drie hoog leraren een onderzoek in. Zij wezen de heer Blankert inderdoor als de enige Utrecht mej. Houtzager opdracht gaven de catalogus van een inlegvel te voor zien met een rectificatie. Mej. Houtzager tekende bij de gemeentelijke Raad van Beroep protest aan tegen het onderzoek door de hoogleraren van de hndelwijze worden verwijderd. De directrice weigerde aanvankelijk het in legvel op te nemen, waarna de catalogus enige tijd uit de verkoop werd genomen. (Van onze parlementaire DEN HAAG Hoewel belemmerii economische groei van Nederland i mijn weUicht zijn gelegen in een voldoende stijging van de vraag in buitenland, meent de minister van Zaken, dat de prognose tot 1970 to sie moeten leiden, dat de groei meer •d door knelpunten aan di de zijde. Het beleid ■oei leid Geconstateerd wordt onder meer, dat de ar beidsmarkt tot 1970 krap zal blijven. De bespa ringen moeten worden opgevoerd om de hogere investeringen te financieren en de lopende reke ning van de betalingsbalans weer een overschot van 1 procent van het bruto nationaal produkt te geven. In samenhang hiemee zal de parti culiere consumptie minder snel kunnen toene mer. in de periode 1966-1970 dan in 1961-1965, hetgeer. alleen verwezenlijkt zal kunnen worden bij een beleid van beperking. De bewindslieden zijn het niet eens met de wel eens gehoorde opvatting, dat een te hoog niveau van werkgelegenheid voor de groei van de pro- duktio schadelijk zou zijn. Een extra-werkgele- genheid van 1 procent leidt namelijk op zichzelf tot een extra-produktie van circa 500 miljoen gulden Alleen wanneer tengevolge van deze ex- tra-werkgelegenheid een daling van de produk- bijdrage per werkende over de gehele linie i de hici lemaaktc ko< :elijk olgem lelijk, is, feitelijk optreden io de proc per >ei worden geschaad, aldus de be- bepaald. drijfsi In de economie blijkt de langrijk punt te zijn. De landbouw heeft ruim driekwart van de Nederlandse bodem in ge bruik, de industrie 0,5 procent, de rest is voor consumptief gebruik (wonen en recreatie). Naarmate de grond schaarser wordt, aldus de minister, ligt het in de rede, dat sectoren met een relatief zuinig grondgebruik een groter aan deel in het produktieve grondgebruik moeten krijgen Met name zal de beperkte beschikbaar- in de randstad veel om te voorkomen dat bedenkelijk wordt be- loggekwalificeerde in- I, gericht op een voldoende regionale /an de bedrijvigheid heeft in beginsel ispecten voor de nationale ontwikke- velvaart en welzijn. Het wordt i krijger nomische Zaken hebben dit gezegd in inzake groei en structuur van onze Deze nota is gebaseerd op studies vai traal Planbureau en van EEG-instanties, Zij wil geen taakstellend groei- en plan zijn, maar wel een analyse ge^ grond waarvan een beleid mogelijk is voor de overheid als voor het bedrijfsleven. Automatisering i de overige lands- de industriële nog geen duidelijk negatie\ worden ingevoerd, aan als er al werkloosheid matisering, dan kan de wordt ook aandacht geschonken atisering. Minister Den Uyl ziet :ale werkgelegenheid voorals automatisering kan zerheid door hogère v groei in bijzo produktie van eisen stellen de organisatie Structuurbeleid wordt ook grote aandacht geschon- t structuurbeleid. Opgemerkt wordt it Nederland zijn economische dere mate moet zoeken bij de die typen goederen, die hoge verdere groei zien, iveel (ADVERTENTIE) De Raiffeisenbank wil de spaarzin bevorderen. Ook üw spaarzin. In uw eigen belang. Voor uw eigen zekerheid Nü sparen betekent zekerheid straks. U weet zelf waarvoor u spaart. Voor u zelf of voor anderen. Voor de vervulling van een lang gekoesterde wens of voor een onverwachte grote uitgave. In ieder geval spaart u voor een kleine of grote zekerheid. spaarbank en alle bankzaken Minister Vrolijk: belangrijkste takei een duidelijke motivering van de noodz£ ferment van de samenleving." Met deze minister van CRM, mr. M. Vrolijk, zatei de RAI te Amsterdam waar de Nederlan Kunstenaars haar 20-jarig bestaan vierd Taak overheid op federatief eest uiteengezet Federatievoorzitter, J. van Mul, had vooraf een woord van begroeting ge richt tot de bewindsman en ook tot dr. J. Hulsker, directeur van culturele zaken, en verscheidene hoofdambtena ren van het departement van CRM, wethouders voor Kunstzaken van enkele grote gemeenten, vertegenwoordigers van culturele en maatschappelijke orga nisaties, radio en t.v. Sinds 1945 Is de actieve cultuurpoli tiek langzaam gegroeid. In de rijksbe groting voor 1946 beliep de post „kunst" 2,6 miljoen, dat is 0,11 van de totaal geraamde uitgaven ad 2,4 miljard. Voor 1966 werd daarvoor begroot 38,5 miljoen gulden, dat is 0,27 van het uitgaven- totaal ad ƒ14 miljard. Voor 1967 was voor de kunst op de begroting gebracht 46.7 miljoen gulden of 0,29 van de 16,1 miljard gulden totaal geraamde uitgaven. Er zal, aldus de minister, ook voor 1967 niet al het gewenste worden ver- lijkt. In de bezuinigingsnota ituk te bestuderen en harerzijds nodig geachte verbeteringen te propageren. Met betrekking tot de toekomstige cul turele overheidszorg acht de bewinds man nodig: mensen die persoonlijk door kunst zijn gegrepen en onbevangei vrije meningsuiting respecteren. Federatiesecretaris J. Kassies, terdagmiddag zijn i in onze huidige welvaart staat meer tijd en meer geldmiddelen worden geïnvesteerd in veelsoortige cul turele activiteiten. In het creatieve vlak liggen echter nog ongebruikte mogelijk heden. De heer Kassies noemde het een legende, dat kunst in de moderne econo mie geen plaats heeft, al erkende hij dat bepaalde economische pressiegroe pen het kunstbeleid nog wel ongewenst beïnvloeden. Veelvormige subsidie Van de overheid verwacht de federa tiesecretaris dat de kunstenaars in staat worden gesteld hun aanbod op de markt, te realiseren evenals bij het onderwijs zonder de toepassing van de klassieke economie. Zo acht hij meer rechtstreek se subsidies aan groepen van en indivi duele kunstenaars gewenst. De toe nemende veelvormingheid van de kunst vraagt een veelvormigheid van het subsidiestelsel, zo besloot de heer Kassies. De lustrumviering werd 's avonds voortgezet met een uitvoering, door de experimentele groep „Theater ter zijde" van „Een zaak Lorca is ons niet be kend". Dit spel is samengesteld aan de hand van het complete werk van Frede- rico Garcia Lorca, die in augustus 1936 door de Spaanse fascisten werd ver moord. Een feestelijk samenzijn met dans besloot de lustrum- ziek Frans episcopaat koel over brief kard. Ottaviani LOURDES (KNP) De katholieker in Frankrijk mogen voortaan op vrij dag vlees eten. Aldus hebben de Fran se bisschoppen dit weekeinde besloten op hun vergadering in Lourdes. Op hi vergadering is ook de brief ter spral die kardinai Otta' langs aan alle bisschoppenconfere heeft toegestuurd, om te waarsch tegen dwalingen op geloofsgebied hier en daar circuleren. Mgr. Veuillot, aartsbisschop-coadjutor van Parijs, heeft over deze brief opgemerkt, dat het „be ter is de waarheid te ontwikkelen dan de dwaling te veroordelen". Over zal een comité ónder leiding vai aartsbisschop van Reims deze kv nader bestuderen. Franse Onvoltooide van Franz P. Decker Voor Mendelssohn s concert voor twee piano's met de beide Kon- tarsky's als solist waren we zon dag in het bijzonder naar De Doelen gegaan. Dè gebeurtenis van het concert werd evenwel een uit muntende uitvoering van Schu berts „Onvoltooide" door de Rot terdammers onder Franz-Paul Deckers leiding. Ook voor het op zichzelf niet schok kende programma (Schubert, Mendels sohn, Brahms) bleek De Doelen zondag zo goed als uitverkocht. De vele belang stellenden werden zeer aangenaam ver rast door de fraaie Schubertvertolking. De strijkers van het Rotterdams Fil harmonisch Orkest waren uitnemend op dreef, bij de blazers moest men enkele kleine foutjes voor lief nemen, maar de grote verrassing werd de kostelijke stilistische weergave van Franz-Paul Decker; vederlichte lyriek, nergens af buigingen in de richting van romantiek a la Tsjaikovskl. Een stuk die „Onvol tooide". dat soms doodgespeeld lijkt, maar dat, zoals gisteren door Fraihc- Paul Decker gepresenteerd, iedereen heeft kunnen overtuigen Schuberts grootheid als lyrisch symfo- Bij het „dubbelconcert" van Mendels sohn daarentegen is de slotindruk, dat zeer veel afhangt van de uitvoerenden. Natuurlijk, het blijft verbazingwekkend dit stuk voorgeschoteld te krijgen van een nog geen twintig jaar oude compo nist. Welk een vakmanschap en welk een soepelheid! Maar zoals bij meer werk van Mendelssohn: het blijft alle maal net even te glad. Nergens de diepe ontroering van bijvoorbeeld vele melo dieën in Schuberts symfonie. Overigens zeer veel hulde voor de manier waarop Alfons en Aloys Kontarsky het concei-t speelden; technisch en stilistisch een vol. komen éénheid en bovendien een speel- terdams Filharmonisch Orkest een goe de begeleiding. De „Tweede" van Brahms vormde van dit concert een bruisend Beatles taboe in Indonesië DJAKARTA, (U.P.I.) De politie van de Westjavaanse hoofdstad Ban doeng heeft duizenden foto's en gram mofoonplaten van de Beatles in beslag genomen. De campagne tegen de Beatles is begin deze week begonnen. Reden van deze actie is dat de vier langharige zan gers „on-Indonesisch" ztjn. Op Brahms zéér individueel stempel lituatie, De Russische violist Dav 18) trad zaterdagavond in 1 ingse Kurhaus weer eens e oncertgebouworkest onder ernard Haitink. Sinds 196Ï i 77; 1878) had hij op zijn program geplaatst, compleet met de (be- ht moeilijke) cadens van Joseph Joa- m: een attractie op zichzelve. Merk- tree op het podium ontwikkelde zich een slechts als als regisseur fun geerde. Regisseur, die het gehele or- inclusief de dirigent, liet doen, hij wenste. Tegenstribbelen bleek mogelijk, wam t af in de ban persoonlijkheid. Ei op het podium het publiek, dat de zaal tot in de uiterste hoeken vulde: ïen plaats bleek onbezet. Regisseur Oistrach: van de eerste iot af wist hij, hoe hij het stuk wilde ten klinken. En dat lukte hem volle- g, waarbij hij op Brahms' compositie ;n zéér individueel stempel drukte, »- aald door een opvatting, waarin ster- dynamische contraster ?lden, feilloos zekere tempi t delijk werden vastgehouden en sende kleurschakeringen de vo( lie toch altijd bijna veertig rraagt. permanent boeiend hield. Ziekteverzuim in grafisch bedrijf neemt toe stijging van 6,75 pet vergelegen De reserves moeten daardoor te veel wor - den aangetast. Verhoging van de premie kunnen uitblijven, op de arbeidsmarkt leidt ertoe dat vele zwakkeren in het arbeidsproces terecht ko men, waardoor de totalen van het ziekte verzuim ongunstig worden beïnvloed. haar 80ste verjaardag te vie- amens vrienden en oud-leerlin- 1 haar een geschenk worden oden, waarna een receptie volgt ADVERTENTIE Regeringscrisis: voordeel voor links en rechts blijft. Nu de regering gevallen Is, zUn er uiteraard vele speculaties over de samenstelling van het volgende kabinet. DaarbU zullen o.a. de vele problemen die met de levens standaard te maken hebben aan de orde komen. Hoezeer men ech ter ook op vele punten van me ning verschilt - op één punt heerst volledige overeenstemming, van hoog tot laag: goedkoper leven is Met het orkest 1 aar als eerste daarbij allen, die dend: de hoboïst bij de aanvani adagio, excelleerc plaats. Nadrukkelijk bi op de markt koopt. Ministers val len. marktkoopm jj keur van kwaliteitsartlke- len tegen prijzen, die - ongeacht welke regering - altUd lager zijn dan waar ook. In het grootste en gezeUlgste koopcentrum Is het kopen een plezier. Op de markt regeert maar één principe: door dik en dun, door „links" r de klant. 0P DE MARKT IS UW GULDEN EEN DAALDER WAARD ZATERDAG was er veel nieuw bij KRO- t-v. Om te beginnen „Klokke vier", het zaterdagmiddagmagazine dat ge slaagd van start ging en Amulet, een nieuw seriespel voor de jeugd waarin opvallend houterig geacteerd werd. Moeilijk uit te maken of dit aan de regie (Carrie Rens) lag of aan een te korte tijd van voorbereiding Wij vinden dat aan jeugduitzendingen minstens evenveel zorg besteed dient te worden als aan andere programma's. Jonge kij kers zijn n.L heel kritisch! s Avonds zagen we de eerste „Batman", die we tegen onze verwachting in nog best aardig vonden ook. Het is een vreemd soort super-kolder met in de dialoog soms verschrikkelijk geestige grapjes. Als b.v. Batman in vol ornaat is hart. Daarvoor lijken al die maande lijkse schutterspartljen veel te veel op elkaar. Wèl hebben we genoten van een der ..bijnummers": Martin Granger Puppets, een verrassend-goede mario nettenshow. „Moord ln de Spuistraat" van Martin Treffer lijkt ons een echte treffer te kunnen worden, al zijn we niet zo ge lukkig met moord op de zaterdagavond. Maar afgezien daarvan was deze eerste Treffer al direct raak: een goed ver haal, redelijk in de dialoog gezet en door Luc van Gent met een haast „documentaire" echtheid in beeld ge bracht. Frits Butzelaar komt elke afle vering terug als commissaris Oud. De rol ligt hem voortreffelijk. Zo'n serie heeft het nadeel dat hij acteurs „vreet" en dat kan voor de regisseur nog wel problemen scheppen Luc van Gent slaagde deze eerste keer vrij goed in zijn bezetting met als hoogtepunt een magnifiek karakter van Ton Vos als een hakkelende penose jongen. Schijnbaar helemaal uit de toon viel „Jan de Vries", het verhaal van een missio naris in het Amazonegebied. Deze repor- nende beelden f kolonie, had ee bijzonder veel zi sehok-effect dat toch i had a i de v mdat het heel scherp de noodzaak van missie, ook anno 1966, aantoonde. En ook de noodzaak van een „thuisfront". Zo'n kerel als Jan de Vries; die Iaat je toch niet in de kou staan. De NCRV begon gisteravond een reeks programma's die gedramatiseerde episo des uit het leven van koningin Victoria mesbladen die zo graag vorstelijke levens tussen de advertenties drukken. Maar de vormgeving (regie Stefan Fel- Cx-Haagso-Comediante Maria de is Victoria. Zij slaagde goed in deze prille scenes en het zal interessant zijp In „Ooggetuige" presenteerde Nico Vliet zijn derde programma over Aus tralië. Er kwam nu een aantal immi granten in voor die tien jaar geleden uit Nederland vertrokken. Hun relaas was van een grote openhartigheid daardoor van een grote levendigheid i bij de zeer s vervelende, aanpak t veringen misten. :h deden onverbid- •erde hij illedig de kat de hulde hem componi <ok ast Brahms deden tw< 'an gans andere geestelijke makelij gelden: Hector Berlioz met de drie bekende delen uit „La Damnation de Faust" (op. 24; 1846) zijnde het Menuet des Follets, het Ballet Jes Sylphes en de Hongaarse Mars en Maurice Ravels ■Ma Mère l'Oye (1908/n). Wat het laatste werk betreft: hier wa ren twee delen Prélude en Danse du Rouet voor de Amsterdammers een première: het auditorium heeft hiernaar bepaald gretige belangstelling ge- linder Want hier, evenals elders, bleek, dat e: met het vereiste raffinement gemusi ceerd werd; een raffinement, dat, de bewuste hoorder, een aangenaai voel van verwondering, in zachte droef heid gedrenkt, wist te bieden. Hector Berlioz ging aan Maurk vel vooraf: met demonische muzie echter onder Bernard Haitinks directie kkeltji wellic Maar de noten plaats: allemaal. hun Cliff Richard zong in kerk zanger twee geestelijke liedei gen in een Londense kerk. Onder zijn gehoor bevonden zich de aartsbisschop van York en de bisschop van Coventry. De kerk was volledig bezet. Richard zei het als zijn plicht te voelen iedere ge legenheid aan te grijpen om te benadruk ken dat hij een christen is. Hij was uit genodigd door de bisschop van Coventry, Bardsley. Hij heeft onlangs aangekon digd zijn carrière als zanger te zullen beëindigen om theologie te gaan stu- voor radio en tv i op spec taculaire wijze hulp te verlenen aan vluchtelingen in Azië en Afrika. Neder- land zal met Duitsland, Noorwegen en Zwitserland hulp verlenen aan de Tibetaanse vluohtelingen in India en Nepal. Ook radio en televisie zullen aan dit gebeuren meewerken d.m.v. J een rechtstreekse reportage uit de paleistuin van Soestdijk, waar verschil- lende Nederlandse artiesten hun kunnen vertonen in een opgezette circus- tent. Aan de voorstelling, waarbij de koninklijke familie „acte de présence" zal geven, werken o.a. mee: Mies Bouwman, Toni Boltini, Willem Duys, René Sleeswijk, Cora Canne Meyer, Rob de Nijs, Johnny Lion, Fred Kaps, Mllly Scott, Max Wolsky met orkest en Corry Brokken. Het programma wordt voor de televisie geopend met de documentaire „Onvoltooid ver- Blag" over de situatie van de Tibetaanse vluchtelingen in India, terwijl de NRU aan hen een klankbeeld wijdt. (Nederland 1, (Hllvi t H, 20.15) vanavond ;rland II uitzendt, voert een journalist een verbeten gevecht om een proces, waarin een jongeman beschuldigd wordt van moord op een vrouw en tot tien jaar ge vangenisstraf werd veroordeeld, opnieuw aanhangig te maken. De journa list, Peter Hansen, kreeg namelijk indertijd een oproep van de rechtbank om jurylid te zijn bij een proces, waarin Harald Reinhardt wordt beschul digd van moord. Meinhardt werd veroordeeld, maar Peter Hansen is er van overtuigd, dat de veroordeelde het slachtoffer is geworden van onverschillig heid en meineed. Dit brengt hem ertoe zich voor de jonge Meinhardt in te zetten. In de hoofdrollen o.a. O. E. Hasse, Martin Held en Hardy Krüger. (Nederland II, 20.25) 1 (484) - 23.05 Jazz. Hedenavond NEDERLAND I NTS: 19.00 Nieuws. 19.01 Pipo de Clown; CVK/IKOR/ RKK: 19.05 Kenmerk. 19.35 Holly wood a Go Go. 20.00 Journaal, 20.20 Over naar Soestdijk. 23.00 Journaal. NEDERLAND II NTS: 20.00 Nieuws; KRO: 20.01 Jazzprogramma, 2025 Alibi. 22.10 Epiloog; NTS: 22.15 Journaal. 22.30 Teleac. Dinsdag NEDERLAND Schooltelevisie. Hedenavond Voor de tieners. 18.55 Praatje. 19.00 Nieuws, 19.10 Radiokrant. 19.30 Dubbelkwartet met orgel, 20.00 Hoor spel. 20.35 Stereo: Lichte gram.. 21.30 Muziek en dienst, 22.15 Avondover denking. 22.30 Nieuws, 22.40 Boekbe spreking, 22.50 Lichte gram., 23.00 Gevar. programma, 23.55 Nieuws. HILVERSUM II (298 m) VARA: 18.00 Nieuws, 18.15 Actual., 18.25 Licht 18.50 Stereo: Meisjeskoor, atje, 19.20 nuslcals; N baar kunstbezit, 20.00 Nieuws, 20.05 Vluchtelingenaotle 1966, 20.15 Klank beeld, 20.50 Vluchtellngenactie 1966, 22.30 Nieuws. 22.40 Gesprek. 23.00 Amusementsmuziek (opn.). 23.55 Nieuws. RADIO VERONICA (192 m) - 18 00 Veronicas jukebox (verzoekjes), 19 00 Rolling-Stonesshow. 19.15 Joost mag het weten. 20.00 Binnen zonder kloppen (gram, met o.a. Indonesian Teenager- comer). 21.00 Rock. beat and boogie, 21.30 Veronica's rhythm and blues hop. 22.30 tot 1.00 Gevar gram muziek. (4e lijn) van 18-20 uur: nber Orchest lult, Festlfval Slrlngs Steer(Un Dinsdag HILVERSUM I. 402 m. KRO: 7.00 Nieuws, 7.10 Meditatie; 7.15 gram.muz. en praatje; 7.55 Overwe ging, 8.00 Nieuws, 8.10 grm.muziek, 8.30 Nieuws, 8.32 Voor de htiisvrouw, (9.30 Conciliepostbus, 9.35 Waterst.), 10.00 gev. muziekprogr., 11.00 Voor de zieken, 12.00 Musette-ork. en 12.18 Marktber. v. schippers; 12.20 Voor de landbouwers, 12.27 Med. t.b. v. land- en tuinb., 12.30 Nieuws. 12.40 Actualiteiten, 12.50 Lichte gr.mu: praatje, 13.30 Musiësta, licht muz., 14.20 Schoolradio, 14.40 St< 15.00 Pizzicato, lichte gev. muz., 17.00 Overheidsvoorl., spreker H. Hooger- werf, 17.10 Voor de jeugd. HILVERSUM II. 298 m. AVRO: 7.00 Nieuws, 7.10 Ochtendgymn., 7.20 lichte gram.muz. VPRO: 7.55 Deze dag muzikaal, meditatie. AVRO: 8 00 Nieuws, 8.10 Actualiteiten, 8.15 Lichte gram.muz., (8.30—8.35 De groenteman), 8.55 Morgenwijding. 9.00 Pianorecital (gr.), 10.00 Voor de kleuters, 10.10 Lichte grm.muz., (11.00—11.02 Nieuws), 12.00 Stereo, 12.27 Meded. t.b.v.land- en tuinb., 12.30 Overheidsvoorl. uitz. voor d landbouw, 12.40 Stereo, 13.00 Nieuw 13.10 Actualiteiten, 13.30 't Muzi kantenuur, 14.40 Schoolradio, 15.00 Voor de vrouw, 15.40 Stereo, 16.00 Nieuws, 16.02 Spaanse volksliedere 13.15 Voor de jeugd, 17.15 New-York calling, 17.20 Lichte gram.muz. vc de tieners. HILVERSUM 111. 240 m. en FM-k: TROS: 9.00 Nieuws, 9.02 Lichte gram.muz. m. horoscoop. VARA 10.00 Nieuws, 10.02 Kwink (11.00 Nieuws) 12.02 Actualiteiten. 12.05 Muzikaal VARA-varia, 13.00 Nieuws, 13.02 Actualiteiten, 13.05 Hoor nou's, 14.0 Actualiteiten (14.00 Nieuws), 14.0 Voor de vrouw, 15.00 Nieuws, 15.0 Actualiteiten, 15.05 Licht ens. me solisten, 15.30 Zuid-Am. klanken, 16.00 Nieuws, 16.02 Actualiteiten, 16.05 Zorro, progr. v. tieners, 17.00 Nieuws, 17.02 Actualiteiten, 17.05- 18.00 Verzoekplatenprogramma. RADIO VERONICA (192 m) 7.00 Ook goeiemorgen dooi' Harmen Siezen. 9.00 Muziek terwijl u werkt (gr.), 10.00 Koffietijd met Tineke, 11.00 Verzoek- platenprogr. voor de huisvrouw. 12.00 Muziek bij de lunch. 14.00 Populair klass. muziek, 15.00 Gevar. gram. muz.. 16.00 Dinsdagmiddag-speciaal (gram.), 17.45 Hitparade naar eigen smaak.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 2