Bedrijven verdienen zo slecht nog niet Nieuw overleg prijsbeleid Wel bijval, geen geld voor ANVV-plan Roofoverval in Geleen opgelost Velen lossen buiten Kerk problemen op Wat is belangrijk bij een stationspauze? 'n Praatje, de klok en... Drum! U weet wel: Drum van Douwe Egberts. Half zwaar - heel lekker! I TELEVISIE RADIO PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT MAANDAG 26 SEPTEMBER 1966 Minister Den Uyl in begroting: Omzetstijging lioudt winsten op redelijk peil (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG. In de toelichting op ztjn begroting heeft minister Den Uyl van Economische Zaken erkend, dat de winst marge van de bedrijven wel een dalende tendentie vertoont, maar dat de omzet stijgingen de feitelijke winsten wel op peil houden Blijkens de statistieken is het „overige Inkomen" dan óok nauwelijks minder snel gestegen dan het inkomen van de loontrekkendon. Ook voor de komende jaren moet men er rekening mee houden, dat niet zozeer de winstmarge als wel de groei van de omzet bepalend is voor de totale winst- Zo beschouwd behoeven de winstverwach tingen niet onbevredigend te zijn. Wel ls het zo, dat de ondernemer zich minder fouten kan veroorloven, omdat deze har der zullen aankomen. Minister Den Uyl ziet dat overigens niet alleen maar als een nadeel. Deze situatie kan de ondernemers Immers stimuleren vla technische en economische -research en via produktlviteltsbevordering de pro- duktie zo doeltreffend mogelijk op winst gevende afzet ln binnen- en buitenland te richten De bewindsman ziet het wel (ADVERTENTIE) '(Van onze parlementaire redactie DEN HAAG Minister Den Uyl heeft ln zijn begroting van Economlsdhe Zaken gezegd, dat het prijsbeleid, als instrument van de conjunctuurpolitiek onmisbaar blijft. Voordat de in het voorjaar afge kondigde prijzenbeschikkingen aflopen, zal de minister met het bedrijfsleven gaan overleggen over de prijsvorming in 1967 Over recente bedrijfssluitingen zegt minister Den Uyl dat hieraan belangrijke sociale aspecten verbonden zijn. Hij gaat dun ook na in hoeverre hier aanvullend* van sluitingen in bepaalde regio's moeten regelingen gewenst zijn. Bij concentratie de gevolgen voor het regionale Industrial lisatlebelcld worden bezien. De minister wil uit sluitingen en fusies bepaald niet afleiden, dat zich thans een markante kentering voltrekt, die on9 pessimistisch moet stemmen over de economische voor uitzichten ln het algemeen. Er doen ziel nu «eenmaal steeds structurele verschut' vingen voor, maar altijd stond tegenover teruglopende werkgelegenheid in bepaalde industriële bedrijven een toenemend be roep op werkkrachten elders De vraag doet zich dan <vel voor. waar om het verschijnsel zich nu opeens z< zichtbaar en geconcentreerd voordoet. De minister wijst ln dit verband enerzijds op de belangrijk loon- en prijsstijgingen, die voor de bedrijven kostenverhogingen betekenen en de concurrentiepositie zwakten en anderzijds op de krapte geldmiddelen en de hoge rente. Het lijkt mogelijk, volgend jaar een meer evenwich tige economische ontwikkeling te realise- (Van onze parlementaire redactie) DEN nAAG Het vijfjarenplan van de Algemene Nederlandse Vereniging voor Vreemdelingen (ANVV) voor de toe ristische propaganda heeft instemming gevonden bü de minister van Economische Zaken, zo heeft deze in zijn begroting meegedeeld. Voor het komende jaar kun nen echter niet de financiële consequen ties worden aanvaard. In het plan. dat de groei en economi sche betekenis van het vreemdelingen verkeer en van het binnenlands toerisme schetst, wordt gepleit voor intensivering van de propaganda, mede opi spreiding in ruimte en tijd te bereiken, voor uit breiding van het marktonderzoek, voor uitbreiding en efficiencyverbetering van het propaganda-apparaat alsmede voor versterking van het VVV-wezen. De be nodigde jaarbudgetten voor de peliode 1967 t.e.m. 1971 zouden totaal 55.3 miljoen gulden bedragen. De minister heeft het subsidie voor 1967 bepaald op ruim 5 miljoen gulden. Van het bedrijfsleven komt ee§ miljoen gulden binnen. Met betrekking tot het toerisme wordt voorts gezegd, dat zal worden nagegaan aanleiding bestaat maatregelen te treffen voor het i'eisbemiddelingswezen. „IN.of het EINDE" Koempoelan 1966 's-GRAVENZANDE Onder het motto „IN of het EINDE" is zaterdag en zondag In Staelduinhoevc te 's-Gravenzande de Koempoelan 1966 gehouden, waaraan vier honderd welpen- en verkennersleiders of -leidsters uit alle Zuidhollandse districten hebben deelgenomen. Voorts waren er tientallen gasten, onder wie functionaris sen van jeugdinstellingen en de provin ciale jeugdraad en de chef van het kabi net van de Commissaris der Koningin, Het doel van deze Koempoelan was tweeledig; enerzijds bezinning op de plaats die het verkennen in de huidige maatschappij inneemt en anderzijds in formatie door een groot aantal stands, van instellingen, zoals het Jeugd Rode Kruis, de jeugdnatuurwacht en de stich ting tot bevordering van hygiënische ge woonten. De laatste stichting gaf vooral veel tips voor het kamperen. Het belang rijkste onderdeel was de teach-in onder leiding van drs. J. Holierhoek. W. Schei- berg en mej. M. Boudens. Hieraan deden ook twee Amsterdamse provo's mee, die hun mening gaven over het verkennen. Daaraan voorafgaande was er een Hoo- tenanny Staelduin met diverse zanggroe pen. Na de teach-in trad het cabaret „Het innige einde" op en tussendoor leerden de deelnemers nieuwe volksdansen, dansten op dixlelandmuziek of woonden 'n nacht- lilmvoorstelling bij. Zondag celebreerden de ln het kamp aanwezige aalmoezeniers een mis en na een spel door de diocesane groep onder leiding van Tj. van den Heu vel „De ondergang van de Phoenix" werd de Koempoelan afgesloten door de voor zitter van het centrum voor katholiek jeugdwerk, inr. H. A. N. v. d. Kallen. GELEEN (ANP) De gemeentepolitie van Geleen heeft de roofoverval, die 21 juli op de 79-jarige heer Buitenhuis Werd gepleegd opgelost. Bij deze overval dron gen drie gemaskerde mannen de woning van de bejaarde heer binnen, bedreigden hem met een revolver, sloegen hem neer en beroofden hem van 500 gulden. De drie daders, die inmiddels bekend hebben, werden aangehouden in verband met enkele inbraken, die zij ln Geleen en omgeving gepleegd zouden hebben. Met deze aanhouding hoopt de Geleense poli tie nog meer inbraken tot en oplossing te brengen. Frankrijk neemt kernproef PAPEETE (UPI) Frankrijk heeft in zijn proefgebied op 1300 kilometer van Tahiti een krachtige atoombom tot ont ploffing gebracht. De proef was tien keer uitgesteld wegens het slechte weer. een officiële bekendmaking werd ge zegd dat de bom een hoeveelheid pluto en beperkte hoeveelheden thermo- nucleaire materialen bevatte. Het was de vijfde proef in een serie, die de aan loop vromt tot de ontploffing van de eerste Franse waterstofbom. Deze m^et omstreeks 1968 plaatsvinden. Landdag van St.-Adelbert in Maastricht Van onze correspondent MAASTRICHT De congressisten vai de St.-Adelbcrtlanddag te Maastricht wei den zaterdagmiddag in de Staarzaal be groet door voorzitter mr. J. J. van Wcs- scm. Onder de officiële gasten waren gezindten vertegenwoordigd. De bycenkomstig zondagmiddag werd eerd met de aanwezigheid van mg Moors, bisschop van Roermond. Sedert 1962 zei mr. Van Wessem, hadden we op onze landdag geen bisschop meer ln ons midden, vanwege het concilie te Rome. Mr. Max Tripels, voorzitter van de afdeling Maastricht, heeft de congressis ten getracteerd op een beknopte geschied kundige schets van de stad. waarna mr. Van Wessem zijn jaarrede hield. De con gressisten begaven zich na deze eerste zitting naar het stadhuis, waar burge meester baron Michiels van Kessenich een feestelijk welkomstwoord sprak, be antwoord door de Adelbertvoorzltter. Aan het dagelijks bestuur werd het fraaie boek ..Land-zonder-grens" aangeboden, dat ontstond uit een samenwerking van de steden Luik, Aken en Maastricht, 's Avonds was in de Staarzaa/1 het congresdiner. Om tien uur zondagochtend werd in di basiliek van O. L. Vrouw door mgr. Ron eken de hoogmis opgedragen, opgeluisterd door het Maastrichts kamerkoor onder directie van Jean Wolfs. In de predikati Provo's discussieerden over „Africa addio" UTRECHT (ANP) „Niet verbie len" was vanmiddag de unanieme con clusie ten aanzien van Jacopetti's om- itreden film „Africa Addio" die de tioscooponderncming A. F. Wolff ir Utrecht zaterdag in een besloten voor stelling liet zien aan een veertigtal ver tegenwoordigers van de Utrechtse pro- vogroep „Volte", de PSP, de jongeren groep van de PSP. redacteuren van het studentenblad „Trophonios", de poli- lltlc en de pers. Na de vertoning van de film was er alle gelegenheid tot discussie. Dat zal trouwens ook het geval zijn als „Africa Addio" volgende week of de week daar in de Utrechtse bioscoop „Camera' roulatie gaat. De directie zet dan na melijk in 'de cinecave onder de bios coop een zeepkist neer v ieder die zijn mening over de film het openbaar wil spuien, terwijl in de vitrines de schriftelijke reacties worden opgehangen. De meeste aanwezigen twijfelden in hoge mate aan de objectiviteit vai copetti, hoewel anderen weer als hun oordeel gaven, dat de blanken er in de film ook niet te 'best afkomen, of dat Jacopetti in elk geval voor een interes sant stuk geschiedschrijving heeft zorgd en alleen maar de doodsstrijd van het „oude" en de barensweeën het „nieuwe" Afrika heeft willen laten schetste mgr. Roncken de huidige situatie In de Kerk. Velen dreigen van de Kerk te vervreemden, omdat zij de problemen zelf opgelost hebben, zonder Rome, zon der Kerk. Openhartig vroeg de predikant zich af of wij in de Kerk daaraan niet medeschuldig zijn. Er wordt teveel ge sproken over bMkomstige zaken als litur gie en slechts een kleine groep beseft, dat het allemaal dieper ligt. dat het gaat om de persoon van Christus. Gaan wc moge lijk naar een christendom zonder God? De crisis is waarschijnlijk geen tijde lijke crisis. We staan aan het begin van een ontwikkeling, waarvan we het einde niet kunnen voorzien. Wanneer we be cijferen dat voor de komst van Christus 70 miljard mensen geleefd hebben, en dat wij nu opnieuw dit cijfer halen na Chris tus, zal men Inzien, dat Christus echt aan het begin gestaan heeft. Beschouwen we werkelijk hoe de verhouding mens medemens is. dan zien we dat er maar een dun laagje christelijk vernis opzit en de mens in zijn ware gedaante zo gemak kelijk tevoorschijn komt in de ven-houding van volkeren, naties, van rassen opder elkaar. We kunnen de geest van God uitwissen. Dit vermogen bezitten wij. Het is de macht van onze traagheid, van onze liefdeloosheid, waarmee wij God leeg kunnen maken en zinloos. Maar we moeten al deze moeilijkheden moedig doorstaan, en persoonlijk de blijde bood schap beleven op weg naar de vervulling. Dit moet in liefde gebeuren, zonder node loos getwist, zonder woorden als ontrouw of verraad, lichtvaardig ln de mond te nemen, Een goed woord voor „de an deren" kan wonderen doen. Na de hoogmis hebben vele congressis ten per autobus of te voét de stad be zichtigd. Men vond elkaar zondagmiddag weer in de Staarzaal voor de slotverga dering. waar dr. Weima over pseudo- progressie sprak, waarna een levendige discussie volgde. en nü... een DrumI DrumEen pittige mélange van 17 soorten tabak. Lang gerijpt, kundig gemengd en vers verpakt in de handige pouch, f. 125 yWEEËNEENHALF UUR Wim Sonne- veld bood de KRO zaterdag als opening van het winterseizoen. Eerst de herhaling van het eerste gedeelte van de show, zoals die tien maanden geleden al was uitgezonden en vervol gens het voor t.v, nog nieuwe tweede deel. Met die herhaling w: we wel gelukkig. Met het nieuwe deelte uiteraard ook wd. Maar de KRO zou er, geloven we. toch beter gedaan hebben om het een en ander op verschillende avonden te program- Want nu bleek ons dat je je aan Sonne- veld kunt overeten. Op t.v. tenminste. Sonneveld is een grandioos artiest maar hij geeft zich niet zo goed ah bijvoorbeeld een Toon Hermans. Vraagt van de kijker meer concentratie ei valt in een zaal gemakkelijker op- te brengen dan in een huiskamer. Daarbij gevoegd het onmiskenbare feit dat het eerste gedeelte het ai eerder gezien dus bepaald het sterkste was, werd dit er mede oorzaak van dat het gaan deweg toch een hele „zit" werd. Zo ver ging het ®ns tenminste. Hoe goed Sonneveld. hoe goed trouwen; momenteel het Nederlandse cabaret ls. bleek overigens bfj vergelijking met het toch veelgeprezen Knm(m)ödchen teravond door de VPRO gepresenteerd. De humor van de Duitsers werd in de breedte dan in de diepte gezocht. We zouden ons geen raad weten als daar twee""enhalf lang voor naar moesten kijken. Goed het duurde maar drie kwartier dat was wel uit te houden. Verder bracht de VPRO een programma dat er op een doordeweekse dag redelijk mee door had gekund: autorubriek, Frans filmpje en (voortreffelijke!) iazz met Cannonball Adderley. Gelukkig was er als alternatief een goed uitge vallen ..famflieprogramma'" op n. Hele maal buitenlands weliswaar, maar A tot Z onbezorgde kijkstof. l Vanavond in de ether: Scene uit Het gehei (Nederland I, 21.00). man en vrouw", film Regisseur Delbert Mann begon zijn carrière' na gestudeerd te hebben aan de Yale-universiteit en enige jaren oorlogsvlieger te zijn geweest bij de N.B.C.-t.v. Later ging h(j J zich ook met toneel en film bemoeien. Voortreffelijke films als „Marty", „The bachelor party" en „The middle of the night" staan op zijn naam. Vandaar ook, dat men indertijd veel verwachtte van „Het geheim tussen man A en vrouw", de hoofdfilm van vanavond. Hoewel de meningen over de waarde nogal verdeeld waren, was iedereen het erover eens, dat het hier een onder- houdende film betrof. „Het geheim tussen man en vrouw" concentreert zich op de familie Flood, woonachtig in een stadje in Oklahoma omstreeks 1920. Flood verliest door de opkomst van de automobielindustrie zijn baan en wordt J tevens geplaagd door huiselijke moeilijkheden. Zijn vrouw lijdt onder allerlei beslommeringen, waardoor spanningen ontstaan, die er tenslotte de schuld van zijn, dat de man het huis uitloopt om „uit te gaan huilen" bij een mooie weduwe, die echter niet op zijn avances ingaat. Pas als er familie overkomt worden de moeilijkheden tot de ware proporties teruggebracht (Nederland I, 21.00). Humanistisch Verbond is boos op mr. Vrolijk UTRECHT (ANP) De voorzitter van het Humanistisch Verbond, prof. dr. J. P. van Praag heeft zondag ochtend in de radiouitzending „gees telijk leven" de VARA bedankt voor de gastvrijheid die deze omroepvere niging gedurende ruim twintig jaar aan het Humanistisch Verbond heeft verleend. In het overgangsbestel, met ingang van 1 oktober zijn im de doet, is aan het Humanistisch Verbond eigen zendtijd toegewezen, zij het minder dan het tot nu toe als gast bij de VARA kreeg, namelijk tien minuten radiozendtijd per week en tien minuten per maand televisie zendtijd. Het Humanistisch Verbond heeft tegen deze „schamele toewijzing" onmid dellijk protest aangetekend, maar tot nu toe is een nadere beslissing van de minister uitgebleven. Prof. Van Praag noemde het evenwel -veel erger, dat in het zendtijdschema voor de pe riode na 1 oktober nog geen plaats is ingeruimd voor de uitzendingen van het Humanistisch Verbond. „Nadat de regering bijna 20 jaar lang met ons regelmatig herhaald en rechtmatig verzoek h«d gesold, heeft men nu kans gezien de zaak zo in de war te sturen, dat iedereen zijn zendtijd heeft verkregen, maar dat r voor onze 10 minuten geen rede lijke plaats meer is", zo klaagde prof. Van Praag. Moet ik nog uitspreken hoe diep de wrevel zit, hoe groot de verontwaar diging ls, die dit in onze kringen ge wekt heeft?", zo vervolgde hij. Prof. Van Praag sprak tenslotte de hoop uit, dat het tenminste nog mo gelijk zal zijn in de komende week het tijdstip van de volgende uitzen ding van het Humanistisch Verbond aan te kondigen. Ver jaar daast eest en poppentheater De K.R.O.-t.v. begint haar avondprogramma i met „Friejarie Hoso", een Surinaams ver- 4 jaardagsfeest, waaraan medewerking ver- Ij leend wordt door onder anderen Alberto, i K Hortense Sarmaat en Diana Antónette. Ver- volgens richt men de schijnwerpers op het beroemde poppentheater van Bert 1 Brugmans, die een uitvoering zal geven van „Rigoletto" van Giuseppe Verdi. 1 Na „Buona Sera", het Italiaanse showprogramma rond de Kesslertweeling, i waaraan ditmaal ook medewerking verleend wordt door Adriano Celentano, ir volgt de actualiteitenrubriek „Onze man in Keulen". Tot slot van de avond herhaalt „Teleac'"de eerste aflevering van haar nieuwe serie „Geprogram- 1 J meerde instructie". (Nederland II, 20.01). Hedenavond J NEDERLAND I NTSi 19.00 Nieuws is in Het kórt. 19.01 Voor de kleuters: Klaas Vaak. OVK/IKOR/RKK: 19 06 Kenmerk.) dé veertiehdaagse informa- tierubriek van de gezamenlijke ker- ken. NTS: 19.35 Flipper, tv-film. 20.00 Journaal en weeroverzicht. 20.20 Uit- J zending van het Gereformeerd Politiek is Verbond. 20.30 Uitzending Stichting Socutera: Nederlandse Vrijwilligers. is 20.45 Abseit-s: een film met impressie van een wad aan de Noordzee. 21.00 ir Het geheim tussen man en vrouw, speelfilm, 22.45 Journaal. NEDERLAND II NTS: 20.00 Nieuws ir in het kort. KRO: 20.01 Friejarie Hoso: een Surinaams verjaardagsfeest. 20.30 ir Spectacle Poupée: marionettentheater. 20.45 Buone Sera: showprogramma. J 21.40 Onze man in Keulen. NTS: 22.05 -22.10 Journaal. 22.30-23.00 Teleac: Ge- programmeerde instructie (1). Dinsdas Dinsdag NEDERLAND J 12.00 Schooltele t Hedenavond HILVERSUM I (402 m) NCRV: 18.00 Stereo: Licht instrumentaal J kwintet. 18.20 Uitzending van de Boe- ren Partij. Spreker: de heer E. J. Harmsen. secretaris van de Boeren ir Partij. 13.30 Lichte grammofoonmuziek voor de tieners. 19.00 Nieuws en weer- ir praatje. 19.10'Radiokrant. 19.30 Ge- wijde muziek. 20 00 Lichte grammn- foonmuziek. 20.15 De grote race. hoor- spel (deel 10). 20.30 Licht orgelspel. J 21,00 MarinJerskappl. 21.20 Klassieke en moderne grammofoonmuziek. 22.15 Avondoverdenking. 22.30 Nieuws. 22.40 Boekbespreking. 22.50 Fluit, viola da gamba en klavecimbel: oude muziek. 23.35 Gram.. 23.55 Nieuws. HILVERSUM II (298 m) VARA: 5 18.00 Nieuws. 18.15 Actualiteiten. 18.25 Licht instrument aal. trio. 18.45 Lichte grammofoonmuziek, 18.50 Openbaar Kunstbezit. 19.00 Promenade-orkest: amusementsmuziek. 19.30 Dansorkest. 19.50 Ten zuiden van de Rio Grande: Indrukken van een reis door Latijns- Amerika. 20.00 Nieuws. 20.05 Dicht bij huis. vakantie-programma. 21 00 Viet nam in Zweden, een simulatie-klank- beeld. 21.25 Lichte grammofoon muziek. 21.35 Liedjesprogramma. 22.00 Instrumentaal ensemble: oude muziek. 22.30 Nieuws. 22.40 Actualiteiten. 22.25 Jazzmagazine. 23.30 Voordracht van gedichten. 23.55 Nieuws. RADIO VERONICA (192 ml - 18 00 Veronica Jukebox (verzoekjes); 19 00 J Chlel Montagne zorgt voor Rolling- Stonesshow. 19 15 Joost mag het weten, 5 20 00 Binnen zonder kloppen (Suhandi draait plaatjes met o.a Indonesian Teenagercomer. 21 00 Rock. Beat and Boogie, 2130 Veronica's Rhythm and Blues Hop, 22 30—1.00 Gevar. gram DRAADOMROEP (4e lijn) van 18-20 i> HILVERSUM I (402 m). -i.KRO: 7.00 Nieuws; 7.10 Meditatie; 7.15 4 Lichte grammofoonmuziek 7-30-7.32 Nieuws); 7.55 Overweging; 8.00 4 Nieuws: 8.10 Lichte grammofoon- 1 muziek (8.30-8.32 Nieuws); 8.40 4 Voor de huisvrouw; 9.30 Cohcilie- postbus; 9.35 Waterstanden; 9.40 Lichte grammofoonmuziek; 10.00 Mo- derne orkestmuziek (gr.); 11.00 Voor de vrouw; 11.30 Lichte grammofoon- muziek; 11.50 Volaanvooruit, praatje; 12.00 Angelus; 12.03 Mo- derne orkestmuziek gr.12.20 Voor de landbouwers; 12.^7 Medede- lingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 11.40 Actualiteiten; 12.50 Gitaar, bas en slagwerk: lichte mu- ziek; 13.15 Vocaal ensemble met in- strumentaal kwartet (opn.), amuse- mentsmuziek; 13.35 Voor de platte- landsvrouwen; 13.45 Musiësta: licht gevarieerd muziekprogramma; 14.20 Schoolradio; 14.40 Lichte grammo- foonmuziek; 15.20 Er was eens variaties op het thema show; 16.00 Voor de zieken; 16.30 Onderweg: gebedsdienst; 17.00 Voor de jeugd; 17.50 Overheidsvoorlichting: Curaéao. zoals het wasspreker: R. H. D. Debrot. HILVERSUM II (298 m). AVRO: 7.00 Nieuws; 7.10 Ochtendgymnas- tiek; 7.20 Lichte grammofoonmuziek. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nieuws; 8.10 Lichte grammofoon- muziek (8.30-8.35 De groenteman);* 8.50 Morgenwijding; 9.30 Klassiek- romantische muziek (gr.); 10.90* Voor de kleuters; 10.10 Arbeids- vitaminen (gr.). (11.00-11.02 Nieuws) 12.00 Lichte orkestmuziek en instru- mentale solisten; 12.07 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Over- heidsvoorlichting: voor de landbouw; 12.40 Orgelspel: amusementsmuziek; 12.00 Nieuws; 13.10 Journaal en beursberichten, 13.30 Stereo: 't Mu- zikantenuur: I. Pianorecital: klas- sieke muziek; II. Bas en klavecimbel: klassieke en moderne liederen; III. Viool en piano: moderne muziek; 14.40 Schoolradio; 15.00 Stereo: so- praan, fluit en piano: moderne lie- deren; 15.30 Voor de vrouw: 16.00 Nieuws; 16.02 Lichte grammofoon- muziek; 16.14 Voor. de jeugd; 17.15* New-York calling; 17.20 Lichte grammofoonmuziek voor de tieners. HILVERSUM III 240 m en FM- kanalen). NRU/NCRV: 9.00* Nieuws; 9.02 Instrumentaal allerlei (gr.); 10.00 Nieuws; 10.02 gevarieerd* muziekprogramma (opn.). (11.00 Nieuws); 12.p0 Nieuws; 12.02 Volks-* liedjes; 13-30 Lic^te grammofoon- muziek; 13.00 Nieuws, eventueel ac- tualiteiten; 13.02 Elektronenklavier* met ritmische begeleiding (gr.); 13.30* Klanken van eigen bodem (gr.); 14.00 Nieuws; 14.02 Lichte vocale muziekjes; 15.00 Nieuws; 15.02 Licht platenprogramma: 16.00 Nieuws; 16.02 Gevarieerd muziekprogramma (gf.16.30 De Top Tien van deze* week: NRU-VARA: 17.00 Nieuws. 17.02 tot 18 00 Verzoekplatenprogr. RADIO VERONICA (192 m) - 7 00 Ook goeiemorgen door Harmen Slezen. J 9 00 Verzoekplatenprogr v.d bedrijven.* lil 00 Koffietijd met Tineke. 11 00 Huis- vrouwenverzoekprogr. door Gerard de Vries. 12 00 Muziek bij de lunch (Jan van Veen. 14 00 Populair klass. muziek., door Rob van Dijk. 15 00 Chlel Mon- tagne draalt plaatjes, die hun beste tijd gehad hebben; 16 00 Dinsdagmld- dag-speciaal (met nieuwe en zo goed als nieuwe platen) door Rob Out. 17.45 Gevarieerd programma. NDR-WDR (309 m) 19.25 Opera ENGELAND BBC (330 in) 18.35

Leidse Courant | 1966 | | pagina 2