„Niet Diepenhorst, maar Drees de grote boosdoener LVB PROGRAMMA Decaan Mr. van Duinen: R.K. Leidse bejaarden houden niet alleen van „geestelijk" voedsel.,. TEKORT KAN NIET MEER WORDEN GEDEKT UIT DE SALDI-RESERVE Wat kost Oegstgeest de Bijstandswet méér? PAGINA 4 DE LEIDSE COURANT DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1961 I.SR nam in protestvergadering motie tegen Iteursenbeleid bij akklamatie aan 99 SVB VERLIET BIJ DEBAT OVER „PROVOKLAMATIE" DE ZAAL De Leidse Studenten Raad heeft gisteravond in een buitengewone (pro test) vergadering een motie van hel Praesidium Facnltatum aangenomen, waarin zij de plotselinge bezuinigings maatregelen van de regering ten aan zien van het Rijksstudietoelagenbeleid scherp afkeurt. In de verklaring werd o.a. gezegd dat de LSR begrip kan hebben voor de noodzaak van bezui nigingen in verscheidene sectoren van de maatschappij, maar dat zij aan de andere kant door bedoelde maatrege len vele bepaald ongewenste situaties ziet ontstaan. Het onderwijspeil zou door deze maatregelen in gevaar ko men, aldus de motie. Bovendien is men zeer verbouwereerd over het feit, dat alles op zo een ongelukkig tijdstip is geregeld, terwijl de overgangsmaat regelen nog eens extra de buitenge wone gekompliceerdheid van 't systeem aceentueren, waardoor in de verwer king van de aanvragen een ontoelaat bare vertraging ontstaat. Deze motie werd, nadat een amendement van de kant van de NSA was aangenomen, bij akklamatie goedgekeurd. Vervolgens werd het woord verleend aan mr. R. van Duinen, studentende caan, die een kijkje achter de scher men. die voor het beurzenbeleid han gen. verleende. Hij ging hierbij zonder diplomatieke omzichtigheid te werk, onder meer door te zeggen dat de grote boosdoener in het hele beurzen probleem niet de gewraakte Diepen horst, maar eerder de oude Drees is, want deze heeft een beslissende stem in zaken van de rijksbegroting en heeft indertijd met „hele economische tirades" de goede Diepenhorst, die eigenlijk nog van niks wist, onder tafel gepraat. Het inzicht van de par lementsleden was volgens de heer Van Duinen ook praktisch nihil; alleen Cals en de WD-er Van Dijk waren volgens hem enigszins opu de hoogte m.a.w. Drees heeft in deze kwesties vrij spel gehad. Een andere verklaring van de heer Van Duinen die opgetogen werd ont vangen, omdat er nu eindelijk eens officieel toegegeven werd wat altijd al met de bekende „aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid" werd vermoed, was, dat er in vele gevallen nog heel wat bereikt kon worden als je als decaan maar wist naar welke ambtenaar je persoonlijk moet gaan om een willig gehoor te vinden. Dat maakt er de zaak aan de ene kant niet ongekompliceerder, maar aan de an dere kant wel hoopvoller op, want het gevoel is in deze papiermolen kennelijk nog niet helemaal weg. Ook gaf de heer Van Duinen toe, dat men in Den Haag „natuurlijk wel weet dat een beurs van 4000 gulden bela chelijk gering is". Aan de andere kant gunde hij zijn aandachtige gehoor ook een blik in de soms absurde problemen in verband met de normenbepaling. ,Zo was er eens een student met een persoonlijk vermogen van 1 miljoen („Wie is dat? Dat wordt m'n vriendje!", zo hoorden we door de zaal fluisteren), die toch vond dat hij in aanmerking voor een beurs diende te komen omdat hij van zijn fortuin zo veel aan de belasting moest afstaan. Ook onwillige, maar aan de andere kant zeer gefortuneerde vaders vormen een groot probleem voor de decanen, zo zei de heer Van Duinen, die met zyn betoog in ieder geval wel de indruk had weten te wekken, dat er in veie gevallen, waar in de bureaucratie ongenaakbaar lijkt. „PROVOKLAMATIE" Tijdens de onmiddellijk hierop vol gende rondvraag drir-rlen de gemoe deren van het gehoor, dat deze avond wel bijzonder rustig was geweest, nog even fel op te laaien, toen de voorzit ter van de NSA. de heer S. J. C. van Eyndhoven, aan de SVR-fraktie vroeg een standpunt in te nemen ten aan zien van het beruchte pamflet „provo- klamatie", dat in de afgelopen dagen heel wat beroering in Leidse studen tenkringen heeft gewekt. Zoals men weet ontstonden er maan dag j.l. ongeregeldheden, toen een provo, die vroeger aktief lid van de SVB is geweest, tijdens de etensuren in de mensa op het Prytaneum deze pamfletten aan de student wilde bren gen. De politie werd gewaarschuwd, waarna bedoelde provo werd verwij derd en ingesloten. In onze editie van 20 september publiceerden wij een verklaring van de SVB. waarin de Vakbeweging haar ernstige verontrus ting over deze arrestatie uitspreekt, aangezien hier de politie bij werd betrokken. Wij citeren nu uit bedoelde verklaring: „Zonder zich uit te wil len spreken over de merites van het pamflet zelf, is de SVB van mening etc. etc. De heer Van Eyndhoven nu vroeg, staande de vergadering, aan de SVB ook in deze zaak een standpunt te willen innemen. „Zowel de PSO als de NSA (de beide andere frakties in de LSR) spreken openlijk hun ver ontwaardiging over de inhoud uit", zo zei hij. De SVB was echter niet bereid om tijdens de vergadering deze concessie aan de andere frakties te doen en een deel van hen verliet zelfs, toen voor zitter Gevers er op door ging, uit protest de zaal. Desgevraagd verklaar de een woordvoerder van de SVB naderhand, dat zijn fraktie niet ge neigd is om een dergelijke spontane morele verontwaardiging ten toon te spreiden, als door de andere studen tenpartijen werd verlangd. Pas na on derling overleg zal dc SVB op de eerstvolgende LSR-vergadering (aan staande dinsdagavond) met bewuste verklaring komen. RKVY „IJDCr Voor het eerst in de geschiedenis hield UDO z'n jaarvergadering in 't eigen clubgebouw op het fraaie sportcomplex "De Voscuyi". De opkomst was groot, de voorzitter, de heer J. J. v.d. Geest verheugd, en iedereen verkeerde na al les wat er bereikt was in 't afgelopen verenigingsjaar, In 'n rooskleurige stem ming. De prachtige sportaccommodatie heeft ook de toeloop van nieuwe leden in rede lijke mate beïnvloed. De vereniging telt thans 166 leden, voor tien jaar geleden was dit precies de helft. De voorzitter benadrukte nog eens zijn grote erkente lijkheid voor het gemeentebestuur van Oegs'Lgeest die realisering van "De Vos- cuijl" mogelijk heeft gemaakt. Zoals be kend werden UDO 1 en 2 kampioen, "maar ook de andere elftallen hebben imponerend gespeeld, óók het zesde" al dus de heer v.d. Geest, "zU vergaarden slechts1 punt maar met "Impo nerend" bedoel ik "ze hadden er volop plezier in!" Groot aantal jeugdleden Na aan alle medewerkers van tot laag lof te hebben toegezwaaid las de secretaris de heer L. Driessen het jaarverslag waarin alle aktiviteiten nog eens de revue passeerden. UDO brengt thans 11 elftallen in het veld, inclusief de jeugd. Vooral de aanwas onder jeugd leden is groot, hetgeen een leiderspro bleem met zich meebrengt. Ook zou UDO nog gaarne enkele keepers willen trainen en opleiden. Voor realisering warme douches en verlichting op het trainingsveld heeft de gemeente destijds een voorschot van 10.000 gulden be schikbaar gesteld. Financieel viel- en valt er heel wat te begroten, een taak waar de penning meester J. Stuifzand zich behoorlijk var heeft gekweten. Ondanks alle gebeurte- lijkheden is de totale reserve weer ieti uitgegroeid. De kascommissie sprak zijn goedkeuring uit over het beleid waarop decharge werd verleend. Tot nieuwe commissieleden werden gekozen de he ren Menken en Hooymans. Verhoogde contributie De contributie wordt met ingang BEGROTING GEMEENTE LEIDERDORP De ontwerp-begroting van de gemeente Leiderdorp vertoont voor 1967 wederom een tekort. Minder dan vorig jaar, toen de 100.000,- zelfs werd overschreden, staat nu bij elkaar 97.500,- ongedekt... Hoewel het tekort minder is dan vorig jaar is de financiële positie van de gemeente evenwel niet beter, want in het voorwoord op de begroting stellen b. en w., dat het dit jaar niet mogelijk zal zijn het tekort uit de saldi-reserve te putten, want dit fonds zal op 1 januari 1967 uitgeput zijn. In tegenstelling tot vorig jaar, toen men er in slaagde door het verhogen van enkele plaatselijke belastingen het tekort tot 34.000,- te drukken, doet het college voor dit jaar geen suggesties voor belastingverhoging. Om uitgaven en inkomsten toch met elkaar in evenwicht te brengen zal het college nog onderzoeken of het wen selijk en mogelijk is het nadelig saldo op de kapitaalsdienst te activeren. bouw worden overgeplaatst. Een sobere doch doelmatige reorganisatie en uit breiding van de secretaris zal dan kun nen volgen. In de loop van dit jaar hoopt het college nog met een voorstel tot verbouw te komen. De bedrijven, die ln de Hoofdstraat ook al met ruimte problemen kampen, krijgen meer arm slag in de voormalige boerderij Hoge- wonlng aan de Hoogmadeseweg. Even eens nog dit jaar zal aan de raad kre diet worden gevraagd tot verbouw van deze boerderij. Minimale raming Om het gemeentelijk leven naar wens te laten functioneren om uitvoering te kunnen geven aan de verschillende wer ken van het Investeringsprogramma (gisteren gaven wfj daarvan een opsom ming) is totaal nodig de somma van ƒ3.715.409,15. Deze rnming wordt door b. en w. als het minimum gegeven. Een verdere verlaging Is niet meer mogelijk want door het eollegp is reeds vrty dras tisch het mes gezet in de ter secretarie gemaakte concept-begroting. Had het college de concept-begroting aangebo den dan zou het tekort 30% hoger zjjn geweest Tegenover een groot aantal uitgave- posten, die in vergelijking tot vorig jaar aan een stijging onderhevig waren ten gevolge van meer-uitgaven door het grotere aantal inwoners, de geldont waarding, de gestegen salarissen en so ciale lasten staan evenwel verschillende meer-inkomst en voor de gemeente, zo als de grotere opbrengst van de plaatse lijke belastingen en een groter aandeel in rijksbelastingen (meer inwoners en een grotere uitkering in het kader van de Wet Financiële Verhoudingen). In het voorwoord bij de ontwerp-be groting schenken b. en w. ook aandacht aan enkele belangrijke aspecten van het gemeentelijk beleid in het nieuwe Jaar. Woningbouw Een van de voornaamste punten is de woningbouw, meer in het bijzonder de zgn. „bouwatroom", waarmee In 1967 in Zijlhof begonnen zal worden. Het is de bedoeling, dat in 1967, na afronding van de besprekingen met financier en aan nemer, een aanvang gemaakt zal wor den met de bouw van 130 woningen als onderdeel van de 1356 woningen om vattende eerste bouwatroom. Voltrekt de ontwikkel!rig ziöh volgens de wenseb en plannen dan zullen in 1970 de laatste woningen woningwet en premiebotiw A en B) in aanbouw genomen worden. Intussen zal de gemeente al het mo gelijke doen om vorderingen te maken ten aanzien van andere sectoren van de uitbreldnigsplannen, zoals het Buiten hof, de Voorhof, de Binnenhof en het Winkelhof. Ten aanzien van het Winkel hof merkt het college op, dat men als deel van taak ziet de realisering van het winkelcentrum (120 winkeleenheden) op een zodanig tijdstip te plannen, dat de inwoners van de nieuwe wijken niet verstoken worden van een goede winkel accommodatie, waardpor mogelijk de koopkracht naar elders wegvloeit. Niet alleen zijn bestemmingsplannen in voorbereiding voor de nieuwe wijken ook voor de zgn. sanering van de be bouwde kom wordt regelmatig contact onderhouden met de stedebouwkundige en de prov. planologische dienst. De verbreding van de oude Rijn speelt daar bij een rol. Hoewel een bestemmings plan slechts langzamerhand kan groeien delen b. en w. mede, dat binnen afzien bare tijd een of meer regelingen met betrekking tot delen van de bebouwde kom zullen worden aangeboden. Gemeentesecretarie Na restauratie van het oude postkan toor ln de Hoofdstraat zal een gedeelte van de gemeentesecretarie naar dit ge- Aantal bijstandsbelioevenden neemt toe Bedragen stijgen Bij de gemeente begroting 1966 van Oegstgeest is op de posten Bijstand aan niet ln Inrichtingen verblijvende perso nen en Rijstnnd aan ln inrichtingen ver blijvende personen een bedrag geraamd van In totanl 490.000,De met. deze posten corresponderende bedragen aan de inkomstenzijde geven in totaal aan 123.600,Per saldo is derhalve ge raamd een uitgave van 866.400, Uit de cijfers liljjkt echter, dat per 1 augustus 1966 reeds een bedrag groot ƒ800.000,was uitgegeven. De uitga ven voor het resterende deel van het Jaar zullen iiAar verhouding minder zijn, daar in genoemd bedrag ook al zijn ten. Voorts Is per 1 juli 1966 In 17 ge vallen de verlening van hijstand voor Lelden en Rljnsburg. als gevolg van de grenswijziging. Dit laatste geeft echter niet zo'n grote "besparing", aangezien deze personen gemiddeld geen lioge bij stand genoten wegens het hebben van eigen Inkomsten. Het eerste halfjaar kwamen zij echter nog voor rekening van Oegstgeest. OORZAKEN De verhoging van de uitgaven ia v.n.l. een gevolg van: a; toeneming van het aantal bijatandbehoevenden. Het aantal personen, dat medio 1965 bijstand ont ving bedroeg 110, 1 aug. 1966 waa dit aantal 140. b; verhoging van de prijzen van de ver pleeg- en verzorgingstehuizen. Verge leken met vorig jaar zijn de prijzen ge middeld met 15 Vj geategen. Globaal berekend komt dit neer op een hogere uitgaaf van 35.000— over 1966. c; verhoging van de zak- en kleed voor verzorgden. d; stijging van de ziekenfondspremies. optrekking van de bijstandsnormen, per 1 jan. 1966. Hierdoor komen meel mensen ln aanmerking voor een periodie ke bijstand, terwijl voorta ln vele ge vallen hogere bedragen aan bijstand wórden uitbetaald. f; opneming van nieuwe gevallen ln vaak nieuwe en daardoor duurdere ver pleeg- en verzorgingstehuizen. In verband met het bovenstaande zal een verhoogde raming van genoemde poaten noodzakelijk zijn. NIEUWE RAMINGEN De begroting dient derhalve gewij zigd te worden als volgt: Rj|stand aan niet ln inrichtingen ver blijvende panoMB a. thuiawonenden van 65 jaar en ouder. Begroting 12.000,Nieuwe raming 30.000,—. Thuiswonenden Jonger dan 65 jaar. b. Begroting uitgaven 57.000,Inkom sten 5.800, - Nieuwe raming uitgaven ƒ95.000—. Inkomsten ƒ23.000.—. Elders verzorgden van 65 jaar en ouder (bejaarden In tehuizen). c. Begroting uitgaven 95.000,inkom sten 33.200,nieuwe raming uitgaven 99.000,nieuwe raming inkomsten 23.000,Elders verzorgden, Jonger dan 65 Jaar: d. Begroting uitgaven 18 duizend gulden, inkomsten nihil; nieuwe raming uitgaven 32 duizend gulden, in komsten nieuwe raming 360, Rijstand aan In Inrichtingen verblijven de personen: b. verpleging in psychiatrische inrichtin gen. Begroting uitgaven 180.000, inkomsten ƒ41.000,nieuwe raming uitgaven 172.000,—, Inkomsten 48 dui zend gulden. Verpleging van lichamelijk en geestelijk gebrekklgen, begroting uit gaven 65.000,— inkomsten 5.000. Nieuwe raming 128.000,inkomsten, Burgemeester: algemene zaken, uitbrei- scherming bevolking, woonruimtewet, schoolartsendienst. Wethouder M. v.d. Voet: openbare wer ken, bouw- en woningtoezicht, sport zaken, personeelsaangelegenheden (te vens vertegenwoordiger van burgemees ter en wethouders in de commlss'le voor georganiseerd overleg). Wethouder J. J. Thorn: financiën, onder wijs, sociale zaken (tevens voorzitter van het College voor de verlening van bijstandsehooltandverzorging. 18.000,—. d. verpleging in door ziekenfondsraad erkende verpleegtehuizen, begroting uit gaven 18 duizend gulden, inkomsten 36- honderd gulden, nieuwe raming 12 dui zend. inkomsten nihil, overige verplegingen op medische gron den in inrichtingen. Begroting uitgaven 15-duizend gulden, inkomsten 10-dui- zend gulden, nieuwe raming 34-duizend gulden, inkomsten 10-duizend gulden. Samenvattend stellen b. en w. voor, een aanvullend krediet te verlenen van van uitgaven van 142 000,--. vermeer dering van baten 23.760,--. blijft ver hoging van ƒ118.240,--. BROMFIETSER STAK PLOTSELING DE WEG OVER Gistermiddag om ongeveer kwart voor twee stak de 16-jarige bromfietser D. van K. uit Voorburg plotseling van het fietspad de Endegeesterstraatweg op. Door deze roekeloze manoeuvre kon de bestuurder van een personenauto, de heer G. J. van K. uit Oegstgeest, een bot sing niet voorkomen. Door de aanrijding werd de rechtervoorkant van de auto beschadigd terwijl ook de rechterdeur werd Ingedeukt. De bestuurder van de brommer moest met enkele wonden naar het Academisch Ziekenhuis te Lel den worden overgebracht. Zijn brom fiets werd aan da voorzijde totaal ver nield. Onderwijs De beperkingen, waarmee de gemeen te ln flnanclëel opzicht te kampen heeft, zijn ook van invloed op de voorzieningen die voor het onderwijs getroffen moeten woeden. In de nieuwe wijken moet men zich met noodvoorzieningen behelpen, maar ook in de „verouderde" wijken doen zich moeilijkheden voor. De r.k. lagere school aan de Erica laan Is over drie verschillende gebou wen verdeeld, maar het Rijk verleent, desondanks geen toestemming voo uitbreiding van de school met 2 lokalen. Daarentegen werd wel een urgentie- verklaring verstrekt voor een nl» zesklasslge school in het uitbreidings plan. Riet het r.k. schoolbestuur zal het gemeentebestuur blijven trachten oplossing te vinden voor de benarde huisvesting. Recreatie De nodige voorstellen kan de raad in 1966 en 1967 ook verwachten met be trekking tot de recreatie, zoals voor de uitbreiding van de voetbalvelden, ver betering van de korfbalaccommodatie, voor het maken van een schetsplan vooi het 50 ha. grote recreatiegebied aan de Dwarswatering, voor de derde fase var de jachthaven „Doeshaven" en moge lijk ook voor realisering van een ge deelte van het bosplan „De Houtkamp" Per wordt 1 januari 1967 verhoogd. Voor A-juni oren vanaf 16 jaar met 25 en voo senioren met 50 cent per maand. Dat een snelgroeiende vereniging bestuurs- uitbreiding behoeft, is aan geen twijfel onderhevig. De heer G. A. v.d. Maris, die jarenlang zjjn beste krachten aan UDO gaf, trad af. Als nieuwe leden van het bestuur werden gekozen de heren G. J. M. Frankhuizen: J. W. Driessen en .d. Voort, waarmede het aantal is verhoogd tot 9. De heer J. J. v.d. Geest werd bij acclamatie herkozen als voor zitter en de heer L. G. Strijk als be stuurslid. De heren Lubbe, Voskuil en Stuifzand werden herbenoemd als elf talcommissie. HET GEZEGDE „oud van dag, maar jong van hart" mag dan niet bijster origineel zijn, het ging vanochtend toch wel op voor al die bejaarden die zich opgewekt achter de feestelijk gedekte tafels ln het Anthonius Clubhuis schaar den, met een eetlust, die voor jongeren niet onderdeed. Een grootscheeps ontbijt vormde een feestelijk slot van het tri duüm dat in de Hartebrugkerk was ge houden en waaraan zo'n 150 bejaarden hadden bijgewoond. Dat triduum be stond uit dagelijks een H. Mis met een uitgebreide predikatie door rector Van Vugt over de onderwerpen: „Leer", „liturgie" en „leven". VANDAAG werd deze mis gevolgd door een gezellig samenzijn in de vorm van een ontbijt, dat een „werelds" en zeer smakelijk hoogtepunt vormde van het triduum, dat de bond voor r.kl bejaarden, afd. Leiden voor haar lede en dat zijn er ca. 800 had georgJ nlseerd. De wens van de voorzitte: „Laat het u heerlijk smaken", kon ij vervulling gaan niet alleen dankzij cl contributie van de leden, maar ook dool de collecten, die in verschillends kerkeJ zijn gehouden. DE BOND voor r.k. bejaarden te Le:| den heeft dit seizoen weer een aarj tal film- en toneelavonden op het pro gramma staan, alsmede een kersther] denking en de viering van het 12 u| jarig bestaan van de bond. Men kar. nog delen in de feestvreugde wanneej men zich als lid opgeeft bij voorzitter 364,26 uitgegeven Deelt men begrote totaal der uitga ven door het aantal inwoners dan bltykt dat één inwoner de gemeente 364,26 gaat kosten. Gaat men dit bedrag vergelijken met de totalen der verschillende gemeente lijke diensten, bedrijven en voorzienin gen dan komt de volgende interessante verdeling van de ƒ364,26 tot stand: Voor algemeen beheer ƒ59,19; open bare veiligheid ƒ8,60; volksgezondheid ƒ16.53; volkshuisvesting ƒ16,11; open bare werken 79,36; eigendommen, niet voor publieke dienst bestemd ƒ2.29: openb. gewoon lager onderwijs ƒ30,83; openbaar voortgezet gewoon lager on derwijs, openb. vervolgonderwijs, open baar uitgebreid lager onderwijs ƒ0.03; openbaar buitengewoon lager onderwijs, openbaar kleuteronderwijs ƒ14,69; bij zonder gewoon lager onderwijs 24,85; bijzonder voortgezet gewoon lager on derwijs, bijzonder uitgebreid lager on derwijs ƒ11,29; bijzonder buitengewoon lager onderwijs, bijzonder voorbereidend lager onderwijs 15,44; lager onderwijs 7.75: middelbaar en voorbereidend ho ger onderwijs ƒ0.04; wetenschappelijk onderwijs; nijverheids onderwijs; onder wijs, kunsten en wetenschappen ƒ10,10; sociale zorg en maatschappelijk werk 45,94; economische aangelegenheden ƒ004; belastingen ƒ0.08; algemene uit keringen en bijdragen, kasvoorzieni/igen ƒ14.44; overige uitgeven ƒ5,76 en on voorziene uitgaven ƒ1,50. Geraamte van 4000 jaar oud gevonden ln opdracht van het Rijksmuseum voor Oudheden te Leiden is gisteren onder leiding van de heer Louwe Kooi- mans een geraamte opgegraven dat vermoedelijk 4000 jaar oud is. Dit geschiedde ten noorden van de provinciale weg Papendrecht-Zouwen- dijk, circa 400 meter ten westen van het recreatieoord „De Put". Het ge raamte en de omgeving worden van daag in tekening gebracht ZATERDAG Pupillen Groep 1 Alph. B. aa-ARC aa 1.30 Alphia aa-Koudek. aa 2. Woub. aa-Haz. B. aa 1.30 Groep 2 1 ATtiórr-fta-Rijpw. aa 3. SVOW aa-Wet. B. aa 1.30 „Nic.. B. aa-MMO aa 2.— Groep 3 Altior bb-Wet. B. bb 2.— Groep 4 Docos aa-UVS aa 2.— R'burg bb-ASC aa... 3.— Rouwk. aa-R'burg aa 1. SVLV aa-Lugd. aa... 1.30 Groep 5 ASC bb-Warm. aa... 1.30 Oegstg. bb-R'burg aa 1.30 UDO aa-Leiden aa... 1.30 Lugd. bb-Rnsb. B. bb 2. Groep 6 R'burg ee-RCL aa 2. Leidse B. aa-VNL aa 2.— St. Boys aa-ZLC aa 2.— Meerb. aa-SJZ aa 1.30 Or. Gr. aa-LFC aa... 3.— Groep 7 Rouwk. dd-St. B. bb 1. VNA aa-SVLV bb... 2.— SJZ bb-R'burg gg 2. LDWS aa-VNL bb... 2.— Groep 8 Liss. B. aa-WSB aa 1.15 SJC aa-Lisse aa 2. T. Leede aa-Teyl. aa 1.30 Lisse bb-SJC bb 1.15 GWS aa-Teyling. bb 2.— VVSB bb-Llsse cc 2.— Groep 10 Alphen a-ARC b 2. Haz. B. a-ARC a 1.30 Koudek. a-Alph. B. a 1.— Groep 11 SVOW a-Altior a 2.30 TAW a-Wet. B. a... 1.30 Groep 12 R'burg a-ASC a 4. UVS a-Docos a 2. Rijnsb. B. a-Warm. a 1.30 LFC a-UDO a 1.30 Lugd. a-SVLV a 3.— Groep 13 SVLV b-R'burg b... 1.30 RCL a-Leldse B. a... 2.— SJZ a-LDWS a 3.— ZLC a-VNA a 2.— Groep 14 Foreh. a-SJC a 2.— Lisse b-Ter Leede e 1.15 Teyling. a-WSB a... 1.30 VVSB b-Lisse a 3.— Reg. Jeugdeomp. Quick B.-HDVS 4.15 Senioren 1 WSB 1-VWS 1 4.15 GWS 1-Alphia 1 4.15 Kagia 1-UVS 1 4.15 MVKV 1-Sleutels 1 4.15 IA Rijnsb. B. 3-ARC 4... 4.15 TAVV 2-RCL 3 4.15 Oegstg. 2-Liss. B. 3 4.15 2A Quick E. 6-Woubr. 2 4.15 Katwijk 4-Rouwk. 3 4.15 Leiden 2-GWS 2 4.15 WSB 2-Koudekerk 2 4.15 VWS 2-Rijnsb. E 4 4.15 2B Noordw. 4-Q. Boys 7 2. Oegstg. 3-Kagia 2... 4.15 Koudek. 3-T. Leede 3 4 ""5 RCL 4-SVOW 3 2.— Liss. B. 4-Quick B. 8 Sleutels 2-Katwijk 5 UVS 2-Rijnsb. B. 6... 3D Katwijk 6-Llss. B. 5 Quick B. 9-Leiden 4 Rouwk. 4-Katwijk 7 Sleutels 3-Oegstg. 4 3E Katw. 9-T. Leede 5 Leiden 5-Katwijk 8... 1 Liss. B. 6-Quick B. 10 GWS 4-Sleutels 4 3F. T. Leede 6-Sleutels 5 Haz. Boys 6-GWS 5 Rouwk. 6-RCL 7 3G Rijnsb. B. 8-Liss. B. 7 VWS 4-Quick B. 11 Haz. B. 7-RCL 8 Katwijk al-Lisse al ARC al-Rijnsb. B. al Lugd. al-R'burg al... SJC al-UVS al 3A ARC «-Haz. B 3 Woubr. 3-Meerb. 1.. Alphia 2-Haz. B. 4.. RCL 5-SVOW 4 SVOW 5-Woubr. 4. TAW 5-ARC 7 Koudek. 5-TAW 4. Kagia 3-Haz. B. 5. 10.30 10.30 10.30 10.30 Q. Boys a2-Nrdw. a2 Rijnsb. B. a2-RCL al T. Leede al-Rwk. al A2 Rwk. a2-T. Leede a2 Liss. B. a2-Q. B. a4 RCL a2-Oegstg. al... A3 ARC a3-Haz. B. a2... SVOW a2-MSV al... Koudek. al-RCL a3 Woubr. al-SVOW al BI ARC bl-Altior bl TAW bl-Alph. B. bl Alph. bl-St. Bern. bl Rijpw. bl-SVOW bl... B2 Haz. B. bl-Alphen b2 Alphia bl-ARC b3 MMO bl-Koudek. bl Woubr. bl-ARC b2... B3 Altior b2-ARC b4 St. Bern. b2-Alph. b3 Alph. B. b2-TAW b2 WOA bl-Wet. B. b2 B4 Lisse bl-Noordw. bl Foreh. bl-SJC bl SJC b2-WSB bl Teyling. bl-Lisse b2 B5 Noordw. b2-Foreh. b2 SJC b4-Lisser B. bl... GWS bl-SJC b3 Warm. bl-Teyling. b2 B6 Lisse b4-Teyling. b3 T. Leede b2-Nrdw. b3 Foreh. b3-Lisse b5... WSB b3-Liss. B. b2 B7 Q. Boys bl-R'burg bl Docos bi-Katwijk bl UVS bl-Rouwk. bl... RCL bl-LFC bl SVLV bl-Meerb. bl... B8 Oegstg. bl-KRV bl... Rijnsb. B. bl-ASC bl Lugd. bl-Quick B. b2 St. Bovs bl-UVS b2 B9 VNL bl-Leidse B. bl Leiden bl-UDO bl... LDWS bl-ZLC bl. SJZ bl-Or. Groen bl B10 R'burg b3-Katwijk b2 UVS b3-Quick B. b3 SVLV b2-Docos b2... LFC b2-Qulck B. b4 Bil Oegstg. b2-Meerb b2 Q. B. b5-Rouwk. b2... Lugd. b2-Rnsb. B. b2 Leiden 3-GWS 3 2.— Katwijk b3-Docos b3 4.15 Altior cl-ARC cl Koudek. cl-Alphen cl S. Bern. cl-Taz. B. cl Wet. B. cl-Alph. B. cl C2 ARC c2-Wet. B. c2... Woubr. cl-MMO cl- Alphen C2-SVOW cl Rijpw. cl-Alphia cl... C3 Alphen c3-Altior c2 SVOW c2-Koudek. c2 Alph. B. c2-Haz. B. c3 Wet. B. c3-ARC c3... C4 Teyl. cl-Foreh. cl z. I SJC cl-Noordw. cl... Warm. cl-SJC c2 C5 Kagia cl-GWS cl Lisse c3-Foreh. c2 z. I T. Leede c2-WSB c2 SJC c3-Teyllng. c2... C6 WSB C4-SJC c4 Lisse C4-WSB c3 z. Lis. B. c2-T. Leede c3 Foreh. c3-Warm. c2 C7 ASC cl-Katwijk cl... Quick B. cl-LFC cl UVS cl-Rouwk. cl... Rijnsb. B. cl-Lugd. cl Docos cl-Roodenb. cl Meerb. cl-RCL cl... Leiden cl-VNA cl... UDO cl-SJZ cl z C9 LFC c2-Katwijk c2... R'burg c2-Rouwk. c2 Lugdun. c2-ASC c2... Docos c2-UVS c2 C10 SVLV C2-ZLC cl Leid. B. cl-R'burg c3 VTL cl-St. Boys cl... Or. Gr. cl-Q. Boys c3 Cll Katwijk C3-ASC c3... Rouwk. c3-RCL c2... Docos c3-Rijnsb. B. c2 R'burg c6-VNA c2... Meerb. c2-SJZ c2 VNL c2-Quick B. c7 UDO 1-Or. Groen 1... SVLV 1-SJZ 1 St. Bern. 1-St. Boys 1 LDWS 1-Rouwkoop 1 MMO 1-Rijpwet. 1... IA ASC 2-SVLV 2 DOSR 2-Docos 2 Lisse 3-Foreholte 2... Teylingen 2-LDWS 2 LFC 3-VVSB 2 2 VNA 1-Alph. B. 1 Wet. B. 1-Leidse B. 1 VNL 1-KRV 1 Unltas L. 1-Meerb. 1 2A AIphia2 2-Foreh. 3... Lugdun. 4-Lisse 4 Meerburg 2-WSB 3 Rijpwet. 2-UDO 2 2B Alph. B. 2-UVS 4 LFC 4-SVLV 3 Roodenb. 4-Altior 3... Rouwkoop 2-VNL 2 3A Docos 3-St. Bern. 2... Or. Groen 2-WOA 2 Lisse 5-MMO 2 Teyling. 3-ZLC 2 ASC 3-KRV 2 2.30 Or. Gr. 3-Roodenb. 5 10. VN A 2-SJC 4 12.15 WSB 4-Warmunda 3 2.30 3C Meerburg 3-LFC 5... 10. SJC 5-St. Bernard. 3 12. DOSR 4-Alph. B. 3... 12. -LSys ö-Wet. Boys 2... 12.15 3D ASC 4-Altior 4 12. SJZ 3-UDO 3 2.30 Teyling. 4-Rijpwet. 3 2.30 MMO 3-Docos 4 12. 4A R'burg 7-Alph. B. 4... 2.30 SJC 6-Leidse B. 3 2.30 Alphia 3-WSB 5 2.30 I Lugdun. 6-VTL 3 10. 4B Foreh. 4-St. Bern. 4 12.— Unitas L. 2-Rouwk. 3 12.— ZLC 3-Alphen 4 12.15 Docos 5-Teyling. 5... 2.30 4C Roodenb. 9-Lugdun. 7 10. SVLV 5-Li8se 7 12. Meerb. 4-Foreholte 5 12.15 VNA 3-Or. Groen 4 10.— 4D St. Boys 3-Warm. 4... 2.— WOA 3-Alphen 5... 2.30 LDWS 4-Unitas L. 8 10.— Wet. B. 3-SJC 7 12.— 4E Altior 5-ASC 5 2.30 Foreholte 6-Docos 7 2.30 SJZ 4-Roodenburg 10 12. UDO 4-Lugdunum 8 2.30 4F Alphia 5-UDO 5 2.30 Warmunda 5-DOSR 5 12. Lisse 8-Wet. B. 4 2.30 4G Alph. B. 5-Or. Gr. 5 12. Warmunda 6-VNL 4 2.30 DOSR 6-Leidse B. 4... 2.30 Rouwkoop 4-VTL 4... 12. 4H Altior 6-DOSR 7 12.— Docos 8-Alphia 6... 12. Alph. B. 6-Lisse 9... 12. UDO 6-WOA 4 12.— 4J St. Bernardus 5-SJZ 5 12. Leidse B. 5-Unit. L. 6 10 DOSR 8-UDO 7 12.— VTL 5-Lisse 10 12.15 Veteranen 4K Alphen 6-LDWS 5... 2.30 UVS 7-Meerburg 5... 10. R'burg 11-Wet. B. 5 12.15 Lugdun. 10-Alph. B. 7 12.15 SVLV 6-SJC 8 LFC 7-ASC 7 Junioren St. Boys al-SVLV al Docos al-Teyling. al 3 LFC al-UVS a2 3 VVSB al-ASC al... 3 A2 MMO al-Alphen al... WOA al-S. Bern. al Alphia al-Wet. B. al Altior al-Alph. B. al A3 LDWS al-KRV al... Or. Gr. al-Meerb. al UDO al-SJZ al ZLC al-VNA al A4 Teyling. a2-UVS a3 I ASC a2-Docos a2 Lisse a2-Lugdun. a2 3 SJC a2-Roodenb. a2 3 A5 Docos a3-Warm. a2 I Roodenb. a3-SJC a3... SVLV a2-Foreh. a2... 1 Alphen a2-Altior a2 S. Bern. a2-Alphla a2 Wet. B. a2-DOSR a3

Leidse Courant | 1966 | | pagina 4