expositie tiatlZ4 bij alle tiatdealers 1 J Verhuizingen JanvanDuurei DAGBLAD REKLAMI EEN ASSISTENTE KANTOORKRACHT medewerker(ster) HERENHUIS NETTE JONGEMAN BOERDERIJ, ALLEENSTAAND HUIS OF BUNGALOW een apothekers assistente DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 6 AUGUSTUS 19S1 De auto waar u al zoveel over gehoord hebt is nu reeds te bezichtigen! Volgende maand leverbaar - nü reeds tentoon gesteld bij alle Fiatdealersde Fiat 124. Een nieuwe r-u-i-m-e Fiat, gebouwd volgens een nieuwe formule, waarin alle sterke Fiat eigen schappen zoals wegligging, veiligheid en ac celeratiesnelheid nog duidelijker naar voren komen. Komt u even langs om de royale ruimte van deze nieuwe Fiat met eigen ogen te zien: loop éven binnen bij de Fiatdealer. 4-deurs sedan, 4 dl, 1197 cc, 65 pk. 140 km/u, 5 x gelagerde krukas, 4 schijfremmen met rem- regulator, bekleed veiligheidsdashboard en stuur, air conditioning en verwarming met aanjager, ro buuste carrosserie met Aqualit-behandeling, een voudig onderhoud door smering „for-life" van alle draaipunten, gesloten koelsysteem, grote en diepe bagageruimte (385 dm5). (sim. leder bekleding) 1 7250,- (laken bekjeding) 7150, FIAT-AGENT LEIDEN: Korevaar Garage Korevaaratraat 19-43 Tel. 01710-23780/26872 KATWIJK AAN ZEE: Garage Seinpost (A. Kuyt) Drleplassenvveg 7 Tel. 01718-3014 ALPHEN AAN DEN RIJN: Automobielbedrijf Baay N.V. Van Eorecstlaan 17 Tel. 01720-3841 NOORDWIJK: Beuk Oranje Garage Golfweg Tel. 01719-4145 HILLEGOM: Autobedrijf Van Vliet Co. Krochtstraat 12a— Tel. 02520-5685 E. Krul Afwezig tot 29 augustr. Waarneming spoedgeval!, dokterstel. 22222, GEVRAAGD EEN zelfstandig meisje (als werkster). Niet ben^j den 17 jaar. Voor 2 dag*- in de week. Mevr. Wi.idick Witte Singel 17. Rusthuis Herengracht vraagt liefst voor zo spoedig mogelijk een nacht verpleeghulp eventueel voor 2 weke* per maand. Aanmelden. Herengracht 33—35, tel. 26916. •engracht in binnen- en buitenland Onder garantie. MTnnF.I.STEORACHT 3S Omzetstijging door ■l!!llllll!!!l!!lllllll!!ll!!lll!!!!ll!lllllllil!i'! Toch een Mgr. Bekkersstraat in Katwijk Dinsdagavond 9 augustus des avonds half acht komt de Raad van Katwijk on der leiding van loco-burgemeester H. P. Bloot bijeen. Aan de orde komt o.a.é: wijziging van de straatnamen Achterkerkweg en Kerkpad. Een dergelijk voorstel was in de vergadering van 30 juni teruggeno men. In de commissie van Openbare Werken is geadviseerd deze straat Rijn- In een bijeenkomst in de raadszaal te Hillegom werd door de burgemees ter de coördinatie-commissie met de bedoeling de zorg voor de bejaarden meer aan te trekken samengesteld. Daarbij kan de commissie rekenen op de steun van het gemeentebestuur. De bejaarden moeten zo volledig mogelijk voordele van de bejaarden zal strekken was de wens van de burgemeester. De commissie is samengesteld uit: voorzitter-wethouder W. F. van Dam, secretaris, de heer A. C. Zaat, directeur van Sociale zaken. Leden: de demes M. J. van Niekerk-Blomjous, J. J. C- J. Veldhuyzen van Zanten-Sluis, A. Ver leur-Molenaar, H. M. van der Jagt- Vis, M. van Lierop-de Koning. M. C. Lodewijk-Visser, J. G. de Groot-Turn hout en D. C. Griethuizen-Vorstelman en de heren J. Smit, J. G. Borger, W. Imthorn. P. S. van Maris, J. van der Vinne, W. 't Hooft, C. B. Verkaert, L. J. Brouwer, S. Oudakker. W. de Kogel, J. J. van Roode, J. J. Klamer, Jac. van der Weijden, P. Goemans, W. Brands— ma, G. M. van der Meij, W. M. Ver- sluys en P. L. G. van Lierop. De Stichting voor Maatschap pelijk Opbouwwerk in Zuid-Holland was vertegenwoordigd door de heren J. de Boer en Th. Hübens. Ook deze stichting zal het werk in Hillegom ondersteunen en begeleiden Daartoe is de socioloog Hübens spe ciaal aangewezen. Vier werkgroepen zullen de zorg voor de bejaarden op zich nemen: a. een groep, die het overheidsbeleid zal bestuderen: b. een werkgroep voor de sociaal-medische sector; c. een werk groep voor maatschappelijke en huis houdelijke verzorging; d. een werk groep voor sociale contacten en dienst verleningen. De bestaande organisaties zullen hier mede samenwerken. De coördinatie commissie neemt zelf geen werkzaam heden ter hand maar zal de activitei ten coördineren en stimuleren. Er zal onderzocht worden hoe de leefomstan digheden, de verwachtingen en de be hoeften zijn bij de bejaarden. De heer Hübens zal de supervisie over dit onderzoek op zich nemen. Een studiecommissie, bestaande uit personen met specifieke belangstelling en deskundigheid, werd samengesteld, met als voorlopige voorzitter de heer P. S. van Maria en als leden. mevr. C. D. GriethuizenVorstelman, mevr. H. M. van der JagtVis, drs. M. Beukers. J. G. Borger, dr. W. Nijhoff, ds. W. M. Pouwels. dr. K. Steur en de heer P. P. straat te noemen. Bij alle waardering welke bij genoemde commissie heerste voor Monseigneur Bekkers, meende men toch dat van deze figuur nog te weinig afstand kon worden genomen om zijn blijvende betekenis te schatten. De com missie was van oordeel dat zulk een precedent zou scheppen. Eveneens was de commissie van oordeel, dat de be naming Rijnstraat het voordeel heeft een hoofdroute door de gemeente (Rijn straat-Zeeweg op eenvoudige wijze wordt aangegeven. B. en w. kunnen zich echter in meer derheid zeer wel verenigen met de naam „Monseigneur Bekkersstraat". Bisschop Bekkers mag reeds thans geacht wor den van een zodanige betekenis te z(jn geweest dat het zeker niet te onpas ware zjjn naam aan een straat gele gen overigens in de onmiddellijke om geving van de plaatselijke R.K. kerk te verbinden. Het door de commissie als argument er tegen aangevoerde schep pen van een precedent kan al zou dat zo z(jn naar het gevoelen van b. en w. bij een aangelegenheid als de onderhavige moeilijk als een overwe gend bezwaar worden aangemerkt. De minderheid van b. en w. sluit zich aan bij de zienswijze van de commissie voor Openbare Werken en geeft derhalve de voorkeur aan „Rijnstraat". Haagse Rechtbank VECHTEN NA DANSEN IN NIEUWVEEN UIT DE KATWIJKSE RAADSSTUKKEN Dinsdag 9 augustus des avonds om half acht komt de raad ln openbare vergadering bijeen. De uit 30 punten bestaande agenda bestaat uit: Onder zoek geloofsbrieven van de nieuwe raadsleden. Wijziging van de straat naam Achterweg en Kerkpad in „Mon seigneur Bekkersstraat". Aankoop van gronden in Cleijn Duin en schadevergoe ding aan pachters aldaar. Verkoop van grond in de Hoornespolder aan A. de Waard te Katwijk. Verkoop van grond aan het Prins Hendrikkana.al aan Gebr. de Mol en L. Kruyt. Verlenen van cre- diet voor de aanleg van gas-, water- en electriciteit in „Cleijn Duin". Verlenen van crediet voor de inrichting van de meteradministratie bjj de gemeentebe- i drijven. Verlenen van crediet voor de j bouw van ontvangstations voor aardgas. Verlenen van crediet voor de inrich-1 ting van een hoogspanningsstation voor de N.V. Albert He(jn. Wijziging van de leve.rlngsverordenlng der bedrijven (gas- tarieven). In het grondbedrijf inbren gen van gronden in de Hoornespolder. Uit het grondbedrijf nemen van gron den. Vaststelling van een verordening op de heffing en invordering van rechten t.b.v. de keuringsdienst van slachtdie ren en van vlees. Verlenen van crediet voor de aanschaffing van een auto brandspuit. Verkoop van grond in de Hoornespolder aan de Katw(jkse Bouw vereniging voor 72 woningwetwoningen. Intrekking van een besluit tot het ver lenen van een crediet voor de aanleg van een parkeerterrein in de Noordduinen. Verhoging der bijdrage aan de vereni ging „De Verpleging". Benoeming van een lid in de commissie tot wering van schoolverzuim. Verlenen vanu een cre diet voor de aanschaf van meubilair aan de oude Leldse Buitenschool. Verhoging van het crediet voor de bouw en inrich ting van een gymnastieklokaal bij de Herv. scholen aan de Jan Tooropstraat. Verlenen van crediet voor de inrichting van een schoolgebouw aan de Koningin neweg. Verlenen van subsidie aan de Katwijkse Schaakver. Voorstel tot het noodzakelijk verklaren van de verplaat sing van de „inon" afdeling van de tweede naar de eerste Christ. Katwijk- se Hui8houdshcooi. Sportdag in Warmond belooft groot succes te worden De door de Warmondse Jeugdraad georganiseerde sportdag, welke morgen zondag 7 augustus wordt gehouden op het sportveld „Overbos", belooft een groot succes te worden. Met ruim 250 inschrijvingen verdeeld over acht groepen zullen ongeveer 1000 num mers worden afgewerkt. Door de grote medewerking van vele Warmondse ver enigingen en particulieren is het mo gelijk geworden een groot aantal prij zen beschikbaar te stellen. De Warmondse Harmonie zal bij de opening voor de muzikale omlijsting zorg dragen. De aanvang van de wed strijden is bepaald op 12.30 uur. Ge zien het grote programma dat moet worden afgewerkt wordt ieder ver zocht tijdig aanwezig te zijn. Na af loop van de wedstrijden zullen de hoofdprijzen worden uitgereikt door burgemeester Langemeijer. Als het weer wat wil meewerken wacht sport - lievend Warmond een zeer mooie sportdag. HAARLEMMERMEER Geboren: Eric Anton, z.v. A. van Steenis en D, van der Pol; Ronny, z.v. T. P. Zegstroo en M. P. de Visser; Wendy Johanna Maria, d.v. D. A. Man nering en M. L. T. van Alphen; Sacha, d.v. A. Griekspoor en M. A. Wijshake; Adrianus Theodorus Maria, z.v. T. G. M. Nijssen en M. A. Breed; Adriana Theodora Maria, d.v. A. J. M. Vlas man en C. J. Vermin; Gerrit Albert Pieter Bennie, z.v. A. Schreuders en T. G. Klaassen; Pieter Cornelis, z.v. P. C. Honcoop en H. van Tilburg; Leendert Jan, z.v. L. J. H. Bal en M. L. van der Have; Paul, z.v. J. Revelman en L. A. Risah; Antonia Johanna, d.v. J. Schutte en A. C. Kamp; Klaartje Helena, d.v. H. A. Weber en K. Z. M. Széll; Elisabeth Louise Irene Maria, d.v. R. van Rijn en M. B. G. A. Roel- vink; Charotle Désirée, d.v. W. de Bie en E. C. van Dijk; Maria Klasina, d.v. i E J. van der Riet en M. A .Selis; Wil- lem Nicolaas, z.v. N. J. de Bakker en J. van Geenhuizen; Maria Agatha, d.v. H. Persoon en M. C. A. de Zanger; Si- mone Maria Jacquelinè, d.v. S. v. Wijk en M. J. J. van Egmond; Wilhelmina Johanna, d.v. P. Bosnia en M. Descen- dre; René Gerardus Marinps, z.v. W. D. Breedijk en M. J. Diependaal; Johan na, d.v. H. Zuman en J. Schild; Jolan- da, d.v. J. Borsje en E. Treffers; Mar leen Gunilla, d.v. C. P. Biesheuvel en A. Buis. Ondertrouwd: Wijnandus Nicolaas! Hermanus van der Veer, oud 22 jaar. J en Paulina Anna Anneke Stolker, oud 22 jaar; Ilillebrand Bokhorst, oud 19 jaar, en Johanna de Berg, oud 19 jaar; Theodoor Dirk Kooij, oud 22 jaar, en Elizabeth Adriaantje Flora den Bra-1 ber, oud 21 jaar. Getrouwd: Jan van Limpt en Eleo- nora Caecilia Warmenhoven; Roelof Lodewijk Bazen en Elizabeth Leonie Winter; Rudolf Leonard Goethals en Maria Jeanne Strijker; Jacob Gijsbert Verwoert en Grietje Cornelia Groene- woud; Hendricus Franciscus Maria Brockhoff en Wilhelmina Cornelia Ma ria Heima; Willem Frederik Lugten- burg en Jannetje Sara Wilhelmina On- kenhout; Gerardus Aloysius Strobbe en Hedena Geertuida Schönhage; Karl Andreas Koese en Martje Bosma. Overleden: van der Velden, Alexan der Diederik, 65 jaar, gehuwd met C. A. M. Bruijn; Brink, Constance Ma ria, 34 jaar, gehuwd met A. Koopman. Meijer, Jacob Egbert, 77 jaar, gehuwd met M. I* Sauea, Tentoonstellingen Rijksmus. v. Volkenkunde (Steen- straat), Zomertent. „De mens van toen". Tot eind september Dag 10-17, zondag 13-17 uur Gem. museum „De Lakenhal, Oude Singel 28. Tent. Gabriël Metsu. Tot 5 sept. Dag. v. 10-17, zondag 13-17 uur. donderdagsavonds 20-22 uur. Musea De Lakenhal: Dag. 10-5 uur, zondags Legermuseum (Pesthuislaan): Met uitzondering van zaterdag, van 9-5 uur (zondaes 1-5 uur) Leiden \an vlieg-as bevrijd Er is de laatste tijd nogal wat over i de luchtverontreiniging van Leiden j door vlieg-as geklaagd. Daar zal nu een eind aan komen door het stoken van aardgas. Er wordt in de Kon. Ned. Grofsmede rij reeds een gietoven met aardgas gestookt. Binnenkort wordt ook de tweede j op aardgas omgebouwd, zodat in de nabije toekomst Leiden niet meer in last zal zijn. Leiden is dan van de as I bevrijd. Boerderij bra nd in Langeraar Gistermiddag moest de brandweer uitrukken voor een brand op de boer derij van de heer S. van Smoorenburg aan de Langeraarseweg te Ter Aar. Men ontdekte dat twee hooibergen in brand stonden, waarschijnlijk doordat kind (eren) met vuur hadden gespeeld. De brand nam al direct ernstige vormen aan, het dak van de stal begon te branden en enkele aan en naast de stal gebouwde schuurtjes, waarin vee was ondergebracht vatten eveneens vlam. Met grote moeite kon men de kalveren en varkens, die reeds vol met brandwonden zaten, uit de schuurtjes redden. Zes kalveren en een zeug moesten worden afgemaakt „Deze zaak moet niet worden gezien in het licht van het stadsleven, dat van het platteland, waar des avonds en in de weekeinden niets te doen is, stelde een verdediger de situatie waarbij drie jongelieden uit de Rijnstreek waren betrokken. Na ruzie in een danszaal te Nieuwveen was het op een gevecht uitgelopen, wt bij een slachtoffer „in elkaar" was slagen, zoals de omschyving aangaf. Bovendien bleek hier sprake te zijn dorpsrivaliteit. „Dat zijn van die jongens die gaan afrossen op danspartijen ei daar moeten dan flinke straffen op vol gen," aldus de Officier van justitie, mr J. Lulofs, nu zij voor de Haagse recht bank stonden. De feiten waren, dat in de avond van 6 maart twee jongelieden, een 19-jarige monteur en een 25-jarige bouwvak arbeider beidén uit Ter Aar, samen met een 24jjarige lösarbeidér uit Rijnsater- ivoude, zich in een danszaal te Nieuw veen bevonden. Daar ontstonden moeilijk heden met andere bezoekers, in het bij zonder met een 26-jarige inwoner van Nieuwkoop en diens 31-jarige plaats genoot. Er werden zo een paar klappen uitgedeeld. De drie eerstgenoemde ver dachten wachtten de beide inwoners van Nieuwkoop op en per auto werd een achtervolging ingezet. De beide Nieuw- kopers, die samen op een bromfiets zaten, werden klemgereden, waarna de drie mannen uit de auto stormden en de oudste Nieuwkoper „aftuigden", o.a. met autocrick en ketting. De andere Nieuwkoper. die de bromfiets bestuurde, ging er ijlings vandoor. Het slachtoffer bleef enige t(jd half versuft liggen en kreeg nog enkele schoppen toe. Nu was dit feit van „openlijke geweld pleging" slechts een deel van hetgeen het drietal ten laste was gelegd. Want zij hadden zich ook nog schuldig gemaakt ana diverse diefstallen, o.a. van drie accu's en een hoeveelheid lood in Alphen aan den Rijn. Dit lood was gesmolten en voor 300.- verkocht. WAT WAS IEDERS AANDEEL Voor de rechtbank kwam er slechts met moeite uit, wat ieders aandeel in de affaire was geweest. „Het zijn altijd die Nieuwkopers die op vechten uit zijn," zo constateerde de lösarbeidér. „U bent er anders ook niet vies van, want u bent al eens tot een week ge vangenisstraf veroordeeld wegens mis handeling," constateerde de Officier. „Je hebt allemaal weieens wat," repli ceerde verdachte. „Ik kan geen goed doen bij de politie, want mijn broers zijn veel groter en die durven ze niet aan en dan neemt de politie mij maar." Het rapport over deze verdachte was - evenals over de andere verdachten - verre van gunstig. Vaak dronken en dan op een vechtpartij uit. Deze verdachte is - in tegenstelling met beide andere ver- j dachten - niet gedetineerd, doch de presi- dent wees erop dat dit alleen een gevolg H. Bernhardt persvoorlichter Leidse Universiteit Ter voorziening in de vacature ont staan door het vertrek van de heer dr. M. Schneider wegens diens be noeming tot directeur van de School voor de Journalistiek te Utrecht, is met ingang van 15 augustus de heer II. Reinhardt te Hilversum benoemd tot hoofd van het bui eau Pers en Voorlichting van de Leidse Universiteit. De heer Reinhardt, "die in 1926 te Rotterdam is geboren, doorliep het Gymnasium Erasmianum aldaar en verbleef vervolgens enige tijd in En geland. Na aanvankelijk in de dag bladjournalistiek werkzaam te zijn ge weest. was hij gedurende enkele jaren verbonden aan de Legervoorlichtings- dienst en de Rijksvoorlichtingsdienst. Van 1952 tot 1958 maakte hij deel uit van het bureau Voorlichting en Pu bliciteit der gemeente Rotterdam, voor welk bureau hij o.m. verschillende pu- blikaties over stad en havens heeft verzorgd. In 1958 trad ds heer Rein hardt in dienst van de AVRO als hoofd van de persdienst; deze funktie heeft hij tot 1 januari van dit jaar bekleed. is van het feit, dat de rechtbank bij de beoordeling der gevangenhouding de deelname aan openlijke geweldpleging niet bekend was. Wat de bouwvak arbeider betreft, deze kan lezen noch schrflven, is agressief en wisselt veel van werkgever. En de monteur is een vechters! as, die maling heeft aan het gezag en dat overal demonstreert. De Officier eiste tegen de monteur en de bouwvakker ieder acht maanden gevangenisstraf, waarvan een maand voorwaardelijk en aftrek van voorarrest en tegen de losarbeider zes maanden gevangenisstraf, waarvan eveneens een maand voorwaardelijk. De rechtbank zal op 19 augustus uit spraak doen. I V. V. "RIJPWETERING Nog steeds is er een aantal leden van de v.v. „Rljpwetering", dat een aan zienlijke kontributie achterstand heeft. Vooral deze leden wordt voor de zoveel ste maal nog eens dringend verzocht hun belangrijke contributieschuld te ko men voldoen, als daarvoor morgen, zon dag 7 augustus, zitting wordt gehouden in café „Rustoord" van 10.30 tot 12 uur! Wees ook hierin sportief en werkt zo snel mogelijk deze achterstand geheel weg! De penningmeester zit er niet voor SASSENHEIM TWEE AANRIJDINGEN Gisteravond vonden weer enkele ver keersongevallen plaats. Om half vijf gaf de bestuurder van een personenwagen met aanhanger, komende vanaf de Gou verneurlaan, geen voorrang aan een 8- jarige jongen die per fiets op de Park laan reed. Het ventje werd in de lies streek gewond en moest naar het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiden worde: j overgebracht. Het tweede ongeval onge veer vijf uur, had plaats op het rijwie! pad van Rijksweg ter hoogte van kof j fietent "De Uiver". Een aantal Duits padvinders reed aan de verkeerde kar I en één hunner kwam in botsing met eeija bromfietser. Deze, een 15-jarige jonger I uit Hilsheim bq Mainz kwam zo ongef lukkig te vallen dat hij beide polse: brak. Ook hij werd naar het St. Elisa ------ - INBREKER GEARRESTEERD De daders van inbraken op 21 ei juli 's nachts gepleegd in een magazijr van een handelsonderneming alhier, den dezer dagen door de politie gearrea teerd en voorgeleid voor de officier var justitie te 's-Gravenhage. Bijna de gehele buit kon worden achterhaald. Als gevolg hiervan werd tegen eeri aantal andere personen die zich schul dig maakten aan heling, proces-verbaal opgemaakt. Leidse Dekenfabriek van (AJjfk, KANAALWEG 160 verkoopadministratie Gedacht wordt aan een meisje met mulo- of gelijkwaardige opleiding. WIJ BIEDEN haar: een goed salaris en een prettige werkkring. Sollicitaties te richten aan ons bedrijf KANAALWEG 160 te LEIDEN. GEVRAAGD: (mnl. of vrl.) op modern zonnig kantoor. Afwisselend werk, korte werktijden. Typen en kennis van boekhouden vereist. Eigenhandig geschreven brieven gaarne onder no. 3712 bur. van dit blad. A9K U'lllijililll'll TE KOOP Lelden, Lage Rijndijk. Afzonderlijk beneden- en boven huis. Beneden: Leeg te aanvaarden, bevat 2 kamers, keuken, zolder. Boven: verhuurd. Vraagprijs ƒ25.000, K. K. Lingestraat. Herenhuis met grote tuin. C. V. (air con ditioning). Bevat: grote woonkamer, keuken, 3 slaap kamers, douche, zolder. Vraagprijs 57.000 K.K. 1 Oktober 1966 leeg te aanvaarden. TE HUUR Narmstraat. Garage geschikt voor stalling van 3 auto's, werkbank, waterleiding. Prijs 50.per week. N V, MEELFABRIEK ^OST^" Leeftijd circa 20 jaar. De werkzaamheden omvatten o.a. het opnemen en uit voeren van telefonische en schriftelijke expeditieopdrach ten en het verzorgen van depotadministratie. Schriftelijke sollicitatie met vermelding van leeftijd, op leiding en ervaring te zenden aan de afdeling Personeels-, zaken. OOSTERKERKSTRAAT 18. LEIDEN. Te koop aan de De Sitterlaan, 6 kamers, badkamer, keuken, 2 toiletten, zolder, voor- en achtertuin, C.V. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 60.000 k.k. Boven- en benedenhuis in de Van 't Hoffstraat, bovenhuis verhuurd, benedenhuis 5 kamers en keu ken met achtertuin leeg te aanvaarden. Vraagprijs 40.000 k.k. Levendaal 132, Leiden, TERSTOND GEVRAAGD leeftijd 20 jaar. voor werkzaamheden in ons bedrijf. Fa. A. P. Papot Kerkwaskaarsenfabriek WARMOND Anno 1856. Tel. 01711-368. Te koop gevraagd met grote tuin in omgeving Leiden. Eventueel koopruil met huis in stad. Aanbiedingen onder no. 3712 bur. van dit blad. Apotheek R. van Breest Smallenburg vraagt in een geheel nieuwe apotheek Hoofdstraat 47 - Leiderdorp Tel. 34375 Een gezinshoofd zonder levensverzekering is gelijk reddingsmiddelen. Ook de levenszee kan woelig IM. NOOMEN RAPENBURG 1 - LEIDEN TELEFOON 42841 (6 lijnen)

Leidse Courant | 1966 | | pagina 4