De Graaff in reserve-groep IBM-tournooi IMEDISCHE DIENSTEN DRAGLINE-MACHINIST BURGERWOONHUIS GARAGE een leidster WINKELHULP AUTO'S TE KOOP DAGBLAD- REKLAME PAGINA 4 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG J JULI 1966 GESLAAGDEN CHR. TECHN. SCHOOL TE ALPHEN In gebouw „Nabij" werden donder dagavond de diploma's uitgereikt aan een groot aantal geslaagden van de Chr. Technische School te Alphen a.d. Ryn. De geslaagden zijn: Afd. Metaalbewerken: Dirk Franc ken. Bodegraven; Wilhelmus H. M. Fransen. Langeraar; Johannes Gulde- mond, Kouderkerk a.d. Rijn; Eduard J. L. Jansen, Arie Langhout. Hazerswou- de; Adriaan P. Leenheer, Koudekerk a.d. Rijn; Thomas G. van der Panne, Adriaan Posthumus, Adrianus Ramp, Boskoop; Cornelis J. Ros. Johannes van Rossenberg, Ter Aar; Jozef A. M. Suiker. Arie Terpstra. Everardus J. Trijzelaar, D. Verdel Nieuwkoop, Al- fons H. Vermeulen Boskoop, Jan S. van Breen Nieuw Vennep, Leendert Brommers Koudekerk a.d. Rijn. Jo hannes Cornelisse Nieuw-Vennep, Arie Domburg Zevenhoven, Ronald Gerla Bodegraven, Robert E. Herst, Willem M. van den Hoven Zwammerdam, Jo hannes C. Janssen, Ter Aar; Adrianus M. Keijzer, Langeraar, Jacobus J. C. M. Mank Langeraar, Johannes v. d. Kooy, Arthur L. Olten. Reginald J. de Preter, Henricus J. Rombouts, Cor nelis M. S. L. van Roon. Dominggus L. Samallo; Arie Scheer Koudekerk a.d. Rijn, Luc van Weeren, Ferdinand R. Tietema, Pieter A. Birsak, Langeraar, Gysbertus P. Boer, Antoni C. J. Del fos, Bodegraven. Cornelis v. Deuren, K. v. Gemeren Boskoop, Adrianus L. G. van der Heijden, Evert W. Kölker Aarlandervecn, Cornelis Laros, Wille- mijdert Pijper, Nieuwveen, Anthonius F. Redegeld, Gideon J. Sinke, Dirk A. Verkerk, Zwammerdam: Jacob de Vos Leimuiden. Van deze afdeling werden 3 leerlingen niet gediplomeerd. Afd. Timnieren: Simen Binnekamp, Jurrie J. Bleijenberg; Hendrikus J. M. van der Geer, Wilhelm J. den Hartog, Hubertus H. Haverkamp (met lof), Pie ter A. van Herk, Boskoop, Theodorus A. M. van Jaarsveld. Bodegraven, Hen drik Keizer. Hans E. Leijnse. Gerrit Masmeijer, Albertus J. v.d. Meer, Wil lem C. Molenaar Zwammerdam; S. Schellingerhout, Wilhelmus Th. M. Schrama; Johannes Servaas, Ter Aar; Johannes L. Tuinenburg, Jan J. G. Verboom; Jacobus M. G. Verbij, Bos koop; Cornelis G. Zingel, Jan Belt, Jozeph P. Bos, Pieter de Bruin, Bo degraven; Pieter B. Bijl, Cornelis J. van Dam, Bodegraven; Jan Dikker- boom, Nicolaas Domburg, Bodegraven; Leonardus C. M. Elstgeest, Ter Aar; Leendert Goedhort, Leimuiden; Wil lem Haasbeek, Gerrit B. C. A. van den Hoorn, Hendrik van der Horst, Teunis van Leeuwen; Joannes Gerardus M. Pieterse; Arie F. Rietveld; Hendricus A. J. Touw; Jacob J. Vente: Cornelis W. Vermaas; Arie J. D. Westmaas, Augustinus H. van Zaal, Langeraar; Cornelis Bruijnes, Johan J. v. Aalst, Koudekerk a.d. Rijn; Cornelis Bate laan, Hazerswoude; Johannes P. Co- lijn, Hoogmade; D. van Eijk, Boude- wijn Sander de Graaf, Ferdinand Hei wegen, Pieter Hogenes, Koudekerk a. d. Rijn; Hubetrus Th. M. v. Jaarsveld, Bodegraven: Johannes C. Koeleman, Ter Aar; Jan Lekx, Koudekerk a.d. Rijn; Andreas J. M. Maurits, Koude kerk a.d. Rijn: Pieter Meeuse, Bode graven; Cornelis A. M. Meijer, Ze venhoven; Rijk G. Oppelaar, Hazers woude; Johannes Servaas. Ter Aar; Willem P. van der Torre en Dirk Ver sloot Bodegraven; Hubert M. Bleijen berg, Jan v. Egmond, Rijnsaterwou- de; Adrianus J. M. Goedhart, Hendrik J. Hogewoning. Leendert v. Klaveren, Leendert v. Kreuningen, Willem v. Leeuwen; Hendrikus A. M. Luijben, Aarlanderveen; Jan van Ostrom, Bos koop; Hendrik Oppelaar, Antonius J. G. Valentijn, Langeraar; Hendrik B. van Wijk, Cornelis J. van Zaal, Lange raar. Van deze afdeling werden 4 leer lingen niet gediplomeerd. Gedipl. leerlingen afd. metselen: Hendrikus E. Brouwer, Pandras Brunt Woubrugge; An'tonie v. Hemert, Nico laas G. M. Hoogervorst en Christiaan v. Leeuwen, Ter Aar; Leendert v. Leeuwen en Cornelis A. M. Verheul, Zwammerdam; Jan van Joolingen, Gouda. Gedipl. leerlingen afd. Schilderen: Johannes van den Berg, Nieuwkoop; Henricus F. Boere Zwammerdam. Lu cas H. Boerman. Arie Eikelenboom, Aarlanderveen; Hendrikus H. Haver kamp; Siemon Kesting, Woubrugge; Antoon Kölker Aarlanderveen; Rein- dert. A. Koning, Arie W. van Meer- veld, Boskoop; Anthonius C. Rijsdam, Jan W. Tuis, Bodegraven; Frederik Th. A. Vermeer; Johannes v. Vliet, Ter Aar; Robert F. de Vos. Afd. Autoherstellen: Daniël J. van Aalst, Koudekerk a.d. Rijn; Jan C. Bakker, Jacobus Batelaan, Koudekerk a.4. Rijnj Kees J. van Beusekom, Jan P. Francken, Bodegraven; Dirk van Gemeren, Boskoop; Willem Leendert de Groot, Johan van den Heuvel, Ha zerswoude; Cornelis T. v. Lith, Nieuw koop;; Jan J. C. G. Lok, Ter Aar; Jo zef van der Meer, Oude Wetering; Gerrit H. Otten, Lambertus J. van der Quast, Waddinxveen; Cornelis Rietdijk en Teunis Rietdijk Woubrug ge; Marcellinus Splinter en Antonius Wildenburg, Langeraar; Anton van 't Wout, Johannes v.d. Zeeu, Boskoop. Afd. Electrotechniek: Leendert Amersfoort, Willem Adriaan Blom, Hendrik C. Boerefijn, Jan H. M. Booij (met lof); Gerardus G. J. Bouma, Bo degraven; Daniël de Geus (met lof), Gerhardus A. Grosheide, Dirk Kalk man, Bodegraven; Charles F. Keas- berry, Leimuiden; Wolter J. Kranen burg, Jan van der Laan, Bodegraven; Willibrordus H. Laarmans; Arnoldus J. P. aee Leeuw, Bodegraven; Pieter van Oeveren; Gerardus H. Rademaker, Lambertus P. Rietveld, H«eersweud«i Frits L. de Seriëre du Bizournet, Ber- tus Snel, Dirk H. J. Stehouwer; Pieter Verbree, Jan H. Voogd, Hendrik Voor- bij (met lof), Lambertus de Vos (met lof), Peter D. J. de Vos; Matthijs War- Parttime-cursus Hulpmonteur (Auto- herstellen): Jan v. Arkel, Nieuw-Ven nep; Jan Joh. M. v. Egmond, Aarlan derveen; Leonardus van der Hoorn, Ter Aar; Hendricus A. van der Hulst Antonius Jansen, Gerardus B. S. Jan sen; Cornelis van Lith, Nieuwkoop; Wilhelmus J. Markwat, Oude Wete ring; Jacob G. Maan, Hazerswoude; Eddie B. van Rijn, Zevenhoven; Pie ter v. Veen, Franciscus A. Visseren, Koudekerk a.d. Rijn; Johannes Wijfje, I Dirk Kraan, Philippus Burggraaf. Bos- I koop. Van deze afdeling werd 2 leer lingen niet bevorderd. Waar geen woonplaats is vermeld, 1 is deze Alphen aan den Rijn. Diploma's Part-time cursus Ambachtsschool Haagweg te Leiden Aan het komende IBM-meestertoer- nooi te Amsterdam zal door een aterke Leidse afvaardiging worden deelgeno men. Niet minder dan vijf apelers van het eerste team van Phllidor, dat zoals men weet naar de hoofdklasse van de KNSB is gepromoveerd, hebben zich In geschreven. Voor ,,Rag" de Graaff is op grond van de promotie-regeling (hy behaalde vorig jaar een uitstekend re sultaat in zijn tienkamp) plaatsing in een van de reservegroepen al verzekerd, maar ook de andere Philidor-spelers, te weten Etmans, Joop Piket, Ad van der Berg en Cees Berg, maken een goede kans. Ook twee LSG'ers zullen de reis naar Amsterdam ondernemen, namelijk de eerste-tiental-spelers Hein-Plet van der Spek en Münninghoff. De wedstry. den beginnen dinsdagavond 5 juli a.s. Part time timmeren. Bent, L. v.d. Noordwijk; Blom, v.d. A. Leiden;Jansen, A. N. Lisse; Kes, J. Lel den; Laan, H. J. v.d. Leiden, Leeuwen, G. M. v Warmond; Passchier, T. Oegst- geest; Ru. F. d. Leiden; Schaap, J. Sas- senheim; Schellingerhout, G. J. Koude kerk; Singerling, D. H. Leiden; Sollie, B. Voorschoten; Stouten, H. J. Leiden; Tegelaar, C. Lelden; Verbeek, J. Sas- senheim; Vegte, R. v.d. Leiden; Verbij, J. H. Leiden; Zwaan, J. H. Leiderdorp: Azier, W. Leiden; Best, G. d. Katwijk a. Zee; Breedeveld, C. Leiden; Dubbelde- man, H. Lelden; Hoed, G. v.d. Leiden; Jong, M. J. d. Sassenheim; Kamperhout, J. v. Leiden; Ketting, C. Katwijk aan Zee; Leeuwen, J. v. Warmond; Luit, J. A. v.d. Leiderdorp; Meij, A. J. B. v.d. Rijnsburg; Mil, J. v. Zoeterwoude; Niet, C. v.d. Sassenheim; Ridder, J. L. de Noordwijk; Schaik, N. A. v. Hazerswou de; Selier, J. Lelden; Tombe, J. M. de Leiden; Tuijn, D. v.d. Lelden; Vons, A. Leiderdorp; Griffioen, J. Oegstgeest. Part time metseten: Mulder, C. H. Lelden; Senne, I. J. Sj. Oudewetering. Part time schilderen: H. C. M. Bouwmeester, Rtjpwetering. W. H. C. Driessen, Lisse. H. Grinekspoor, N'wykerhout. C. G. J. Hoorn, N'wfjker- hout. B. v.d. Kwaak, Noordw. (Binnen). H. Leemans, Leiderdorp. P. J. v. Luik, Lisse. J. A. M. Remmerswaal, Leid- schendam. A. J. M. de Rooy, ZNvoude. J. A. Salman, N'wfjk. J. J. R. Sëhell, L'dam. R. Strik, Leiden. H. N. Volwater, Hoogmade. Part time metaal: H. C. Bakker, N'hout. A. B. Guèrain, Leiden. L. GtJsman, Leiden. J. de Jong, Lelden. P. Kramp, Leiden. J. v. Lierop, Leiderdorp. H. Pauw, Lelden. J. J. vd. Wagt, Sassenheim. C. W. Zoetemelk, Voorschoten. Part time monteur: D. A. H. Barnhoorn, Wassenaar. J. H. van Beelen, N'wfjk (Binnen). J. van Bladel, N'wljkerhout. L. Dieleman, Den Haag. P. C. Hoogeveen, Leiden. A. Kra- yenoord, Katwijk aan Zee. P. J. Kuiters, Leiden. J. Th. v.d. Mey, V'schoten. J. v.d. Niet. N'wijk. W F. Ramaker. Leiden. A. v. Rossen, Leiden. C. Schaap, Katwijk. P. E. Swanenburg, Leiden. D. Tuithof, Leiden. L. Versteeg, W'naar. H. M. de Vreede, Sassenheim. Part time centrale verwarming: J. P. Barnhoorn, N'wfjk. J. Boerefijn, Papekop. L. Jongbloed, Leiden. Sj. Kuijt, Katwijk a.d. Rijn. J. L. M. Lamers, Woerden. J. H. v. Leeuwen, Leiden. W. A. J. Schelvis. N'wijk. E. A. T. Sliggers, Leiden. L. J. J. Steenvoorden, N'wijk a. Zee. D. Tegelaar. Leiden. R. M. TJylen- broek, Lelden. H. J. Wansink, Leiden. J. M. IJsselmuiden, Voorhout. F. J. J. r. Velzen, Voorhout. Part time textiel: C. N. M. Alles. Haarlem. W. C. P. van Diest. Leiden. J. H. Schild, Lelden. N. te Water, Leiden. Th. A. J. Turk, Z'woude. Klasse-pryzen dagschool zUn uitge reikt aan: J. H. v.d. Heiden, meubelm. 3. J. A. de Boer timmeren 3b. J. A. v. Wterlngen timmeren 3c. C. v. Werkhoven metse len 3. F. S. de Boer metselen f4. W. Nagtegaal elektrotechniek 4. W. M. Meyer met. 3a. N. G. Ouwehand schilde ren 3. Tot schoolprijswinnaar 1966 is uitge roepen F. Dexel. Het getuigschrift van de Maatschap pij voor Nijverheid en Handel is uitge reikt aan H. C. Bakker uit Noordwijker- Doktersdlenstcn, Lelden Dkt. v. Wingerden, Boshuizerk. 28. tel. 30791; dkt. Langezaal, Witte Singel 30, tel. 24855; dkt. Lahr, Zoeterwoudseslngel 8, tel. 21463; dkt. Pieterse, Hoge Rijndijk 4, tel. 24403; dkt. Verhoef, Zoeterwoud seslngel 4, tel. 32505. Apothekersdiensten, Lelden Zuider Apotheek, Lammenschansweg 7, tel. 23553. Op zaterdag 2 juli is in Leiden 's mor gens van 8 tot 12 uur, voor spoedeisende gevallen bovendien geopend: apotheek van Driesum, Mare 110, tel. 20406. De zaterdag-, zondag, avond- en nachtdienst van apotheek R. v. Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waargenomen door de Zuider Apotheek. De dienst van Apo. theek Voorschoten wordt op zondag 3 juli van 's morgens 8 uur tot 's avonds 22 uur waargenomen door de Zuider Apotheek. De Oegstgeestse Apotheek is geopend. Alkemade en Leimuiden Dkt. v. d. Werf, Koppoellaan 1, Rijpweterlng, tel. 01712-202; dkt. v. Haselen, Kerkstraat 91. Oude Wetering, tel. 01713-217. Alphen aan de Rijn: Dr. J. Platte- schor, Burg. Visserspark 4; tel. 2858. 3 juli: dr. G. Castelein-v. d. Wal, Ouds- hoornseweg 108; tel. 3596. Aptheek Allart, Raadhuisstraat 206. Bodegraven Dkt. C. v. Beek, vy- verlaan, tel. 2268 en zr. A. de Groot, Irenestraat. tel. 2599. Dierenarts J. van Oosterom, Vijverlaan, tel. 2136. Apo theek: Bodegraven. Hazerswoude Zie Leiderdorp. HiUegom Dkt. G. Ie Cocq d'Ar- mandville, Sixlaan 7, tel. 5613. Zr. M. Glas. Meerstraat 206, tel. 5351. Apotheek Hoofdstraat 78, tel. 02520-5272. Tand arts E. P. Salverda, v. d. Endelaan 123, tel. 02520-6219. Katwijk a. d. Rijn Dkt. E. E. v. d. Laan, tel. 2810. Apotheek: Kon. Juliana- laan 18. tel. 4370. Katwijk aan Zee Dkt. P. A. Visser, tel. 2023. Apotheek zie Rijn. Koudekerk a. d. Rjjn Zie Leider dorp voor dokter. Wijkdienst zr. v. d. Leer, B. G. Cortslaan 34, Leiderdorp, tel. 01710-23109. Ook voor Hazerswoude (R.D.) en Zoeterwoude (H.R.). Bij on gevallen aan de Rijndijk bellen 01714- 278. Langeraar, Nieuwveen, Woubrugge Zr. G. de Haan te Woubrugge, tel. 01729-238 b.g.g. 320. Dkt. J. Nootei\ Woubrugge, tel. 01729-104. Leiderdorp Dkt. Bakema, Hoofd, straat 2, Leiderdorp, tel. 24828. Leldschendam Dkt. J. H. Uhl, Pa trijslaan 74. tel. 3039. Groene Kruis: Bo- nifaciusstraat 2, tel. 3449. Tandarts tel. 070-543035. Ziekenauto tel. 3923. Leimuiden Zie Alkemade. Lisse Apotheek en tandarts zie Hillegom. Dkt. H. A. Holt, Veldhorst straat 50, tel. 3155. Nieuwkoop en Noorden Dkt. G. J. Bremer, Nieuwkoop, tel. 01725-103. Noordwijk Dkt. Mulder, tel. 2230. W.G.K. tel. 2338, Gr. Kruis tel. 2907. Apotheek alleen aan Zee, zaterdag van 8 tot 21.30 uur, zondags van 11.30- 18.00 uur. Noordwljkerhout Dkt. B. C. C. Wösten, Kerkstraat 28. tel. 02533-2285. Tandarts: zie Hillegom. Wijkverpleging W.G.K. Rusthof 1. tel. 2468. Oegstgeest Dkt. J. B. Hugenholz, Wllhelminapark 2, tel. 51390. Zr. War- menhoven, tel. 51188, b.g.g. 22222. Rijnsbucg Zie Katwijk-Rijn. Valkenburg Zie Katwijk-Rijn. Voorhout Dkt Lempers. Juliana- laan 82. tel. 6140. Voorschoten Dkt. W. I. M. van Dam, Prof. Asserlaan 26, tel. 3960. Apo theek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 2525; op zaterdag 2 juli Zuider Apoth Lammenschansweg 7, Leiden, tel. 23553 op zondag 3 juli. Wassenaar Dkt. J. A. Römer, Lan ge Kerkdam 56, tel. 2501 eü W. J. de Jong, Wittenburgerweg 188, tel. 9124. Apotheekdienst: Wassenaarse apotheek, Schouwweg 32. tel. 2402. Tandartsen, dienst (zaterdag en zondag 18-18.30 u.) J. H. Stork, Stoeplaan 6. tel. 9508. Sto- tel. 2248. ringsdienst gas. water en electrlcltelt De Zllk Zie Noordwljkerhout. Zwammerdam Dkt. P. R. v. d. Ent-Braat, tel. 01725-308. KATWIJK Quick BoysHaarlem In de wed strijd van zaterdag a.s. die Quick Boys tegen Haarlem zal spelen, is de opstel ling als volgt: Vooye; A. Remmerswaal, A. Haasnoot, Leen Aandewiel, Jeroen de Hollander: J. v. d. Oever, Leen de Best; Wim v. d. Plas, A. van Leeuwen, L. Pluymgraaf, Koos Klinkenberg. Op 23 juli 1966 hopen onze geliefde ouders A. DE KLERK de dag te herdenken, 'c dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn ge- I - Een plechiige H. Mis uit dankbaarheid zal worden opgedragen op ft zaterdag 23 juli 1966 in X o de parochiekerk van c x St. Bavo te Oud-Ade j: x om 10.30 uur. x Gelegenheid tot felici- f' teren van 2 tot 2.30 u. ft ■I in café ,,'t Lage Land" c HUN DANKBARE KINDEREN Mede namens onze kinderen betuigen wij onze harte lijke dank voor de vele blijken van belangstelling be toond bij ons 40-jarig huwelijksfeest. Het is voor ons allen een onvergetelijke dag geworden. C. C. VAN LEEUWEN P. H. VAN LEEUWEN—HEEMSKERK Zoeterwoude, Weipoortseweg 70 Voor de vele blyken van belangstelling ondervonden bij de ziekte en het overlijden van mijn lieve en zorg zame man en vader, betuigen wij onze welgemeende dank. In het hijzonder danken wij de zeereerw. heer pastoor Verklei, de weled heer dr. v. d. Werf, zuster Rusman en de buren voor hun bijzondere hulp. Uit aller naam: C ROOS—PLASMEIJER Boekhorsterweg 8, Oud-Ade. Op 23 juli a.s. hopen wij met onze ouders W. CASPERS i de dag te herdenken, 'j f dat zij 25 jaar gele- den in het huwelijk traden. x LENY EN HANS 5 GERT 3 COBY i RIA in café „Royal", x Gelegenheid tot felici- x S teren op maandag 25 juli a.s. van 3-5 u. in t café „Royal", Kruis- 3 ft weg 1049, Hoofddorp, x tj Hoofddorp, 2 juli '6b Kruisweg 1035. Dr. Lahr MAANDAG 4 JULI AFWEZIG J. II. Pleiter ARTS AFWEZIG De aanwezige huisartsen C. Vroege HUIDARTS MAANDAG A.S. GEEN SPREEKUUR J. Schuringa eventueel LEERLING. op mobiele kraan, Fuchs 3001. Aanmelden: Fa. A. Th. Stuifzand De Mey van Streefkerkstraat 13 Lelden (leeg te aanvaarden) 1 HOGE RIJNDIJK Indeling: kamer ensuite, vestibule, keuken, kel der, 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badkamer, balkon en grote tuin met schuur en achterom gang. Woning verkeert in uitstekende staat en kan eventueel gestoffeerd worden opgeleverd. Huisvestingsvergunning vereist. Brieven onder no. 0930 aan het bureau v. d. blad. Gemeente Voorhout BEKENDMAKING Het hoofd van het gemeen tebestuur van Voorhout brengt ingevolge artikel 37 lid 4, der Woningwet 1901 gelet op artikel 11 van de Overgangswet ruimtelijke ordening en volkshuisves ting) ter openbare kennis, dat op de gemeentesecre tarie dezer gemeente voor een ieder ter inzage ligt de door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij be sluit van 31 mei 1966, G.S. nr. 418/1 gedeeltelijk goed gekeurde herziening van het uitbreidingsplan in hoofdzaak voor het lan delijk gebied der gemeen te met bijbehorende be bouwingsvoorschriften. Binnen één maand na de dag dezer bekendmaking kunnen belanghebbenden, die zich met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend bij de Kroon in beroep komen. Voorhout, 2 juli 1966 Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, A. W. DE GROOT. wnd. Gevraagd in Leiden: met enige opslagruimte of pakhuis. Br. onder no. 0865 bur. v. d. blad of tel. 34821. Gevraagd: om een groepje geestelijk gehandicapte kleuters in de ochtenduren bezig te houden. Br. onder no. 0907 bur. v. d. blad. Gevraagd: voor 3 of meer dagen per SPAR KRUIDENIER G. VOORTMAN Langeraarseweg 179 Langeraar. Kleuterleidster 21 jaar, akte A. Haanstra Kweekschool woensdag middagcursus volgende v. d. hoofdakte, zoekt in Lei den of omgeving een haar passende werkkring. Br. onder no. 0897 bur. v. d. blad. OPENBARE VERKOPING cx arti. 1223 BW Notaris A. H. J. LOHMAN te Oudewetering, zal op donderdagen 7 en 14 juli 1966 telkens des avonds le achtuur resp. bij opbod en afslag, in Sporthotel Spiers aan de Nieuwveenseweg 21 te Nieuwkoop in' het openbaar verkopen: het woonhuis met schuur, ondergrond, erf, pad en verdere aanhorigheden te Nieuwkoop aan de Fuut straat 24 (kad. gemeente Nieuwkoop, sectie A, num mer 2955, groot 1.77 are), j Inl. verstrekt genoemde notaris. JONGE VEEHOUDER die wegens stadsuitbrei- I ding zijn boerderij kwijt raakt, zoekt een hem pas sende werkkring; liefst in de prov. Z. Hull. Is in het bezit van rijbewijs B.E. en is genegen zijn hele per soon in le zetten voor zaak I of bedrijf. Br. onder no. 4605 bur. v. d. blad. PLAATS EEN TELE- F00NTJE Notaris VERHEES te Kat wijk bericht dat bij de op 29 juni jl. te Katwijk ge houden openbare verko ping van onroerend goed het perceel Noordwijker- weg 9 te Katwijk aan den Rijn werd ingezet op 15.300,— De afslag vindt plaats op woensdag 6 juli a.s. des n.m. om 8 uur in café „De Kroon" aan de Kerkstraat 22 te Katwijk a. d. Rijn. PERSONEEL gevraagd Wy vragen: accuraat meisje voor onze admini stratie. Mulo-opleiding ge wenst, leeftijd 16 k 17 jaar. Pers. aanm.: N.V. Hema, Leiden. 1-134 2 Centrale verwarmings- inonteurs gevraagd in ons snelgroeiende bedrijf. Wij bieden U een zelfstandige werkkring met uitsteken de voorwaarden o.a. vrije werkkleding. TeZo n.v.. Bergweg 115, Bergschen- hoek t.o. Aral benzinesta tion. tel. 01892-744: na 18 uur 01891-2841. 1-9027 BERICHT VAN INZET van de navolgende panden te Leiden, ln bod gebracht: Nieuwe Beestenmarkt 1/la op 15.800,— Levendaal 135 op 4.800, Afslag vrijdag 8 juli te 19 uur in Notarishuis. Hoge- woerd 144 te Leiden. 2 Hulpmonteurs gevr. v. onze afd. centrale verwar ming. Mocht het U in uw huidige werkkring niet voldoen, probeert U het dan eens bij ons. Wij bie den U uitstekende voor waarden o.a. vrije werk kleding. Komt U eens pra ten bij: TeZo n.v., Berg weg 115, Bergschenhoek t.o. benzinestation, telef. 01892-744; na 18 uur 01891 —2841. 1-9026 2 Rest. De Beukenhof. Oegstgeest, vraagt voor direct een nette jongeman voor spoelwerkzaamheden in de warme keuken. Hoog loon en uitstekende kost. 5M dag werkweek. Aan melden dagelijks. 1-9024 BERICHT VAN INZET 1. Zijlsingel 24 ƒ9.200,— 2. Maredyk 97 ƒ4.000,— 3. Bloemstraat 1 4.000, 4. Ververstraat 28 3.100, 5. Jullanastr. 36 ƒ2.700,— Perceel 1 is leeg en onver- huurd te aanvaarden. Ver krijging van de vestigings vergunning is voor rlsisco van de koper. Afslag vrijdag 8 juli 1966 's avonds 7 uur in het No. tarishuis te Leiden. Notaris F. K. LAGERWEIJ, Hooigracht 76, Leiden, tel. 32341. •2 Gevr. net jong meisje voor huishouding en win kel. Fa. G. Corver, Haar lemmerstraat 88, Leiden, tel. 24197. 1-4582 2* Gevraagd: twee dames voor de broodkeuken er personeelseetzaal. Bij voor keur m. Inas-diploma. Sol licitaties te richten aan de Directie „Huize Room- burgh", Zaanstr. 151, Lei den, Tel. 40346. 1-165 2" Jongelui! Wil je een goed vakman worden? Kom dan bij ons werken. Constructie - Houtbouw. Carr.fabr. Kees Mulder. Oegstgeesterweg 61, Rijns burg. 1-52 A.s. zondag 8-11 uur kunt ii gezellig dansen IN HET -ANT. CLUBHUIS. LEIDEN. Moderne dansmuziek van ons orkest. Dansschool Henny Boes Spaargarenstraat 27 Speciaalschool or r.k. jongelui GEVEILDE PERCELEN In het Venduhuis der Nota rissen werden de navolgen de percelen geveild t.o.v. mr S. M. BRANDENBERG te Leiden: Huis Wasstraat 2 voor 14.700,- door dhr Ouds hoorn. Huis Wasstraat 4 voor 14.000,- door dhr v. d. Donk. Huis Thorbeckestraat 27 voor 8.000,- door J. van Iterson q.q. Huis Thorbeckestraat 29 utt de hand verkocht. 2 Leerlingen die de tech nische school verlaten kunnen bij ons geplaatst worden; Constructie-Hout- bouw. Carr.fabr. Kees Mul der. Oegstgeesterweg 61. Rijnsburg. 1-52 TAUNUS 12M 1963, wit TAUNUS 12M 1964, wit TAUNUS 12M Caravan 1966, wit TAUNUS 17M 1964, blauw Meisje zoekt serieuze kennismaking met jongeman tot 35 jaar. Brieven onder no. 0908 aan het bureau van dit blad. VOLKSWAGEN DE LUXE 1962, wit VOLKSWAGEN DE LUXE 1961, blauw FIAT 600 1965, wit FIAT 500 1965, wit RENAULT R8 MAJOR 1963. groen Inruil en financiering mogelijk. Deze auto's worden met volledige garantie verkocht. FIRMA BOOT en v. d. VOET - Autohandel ROELOFARENDSVEEN TELEFOON 0171395B392 Omzetstijging door 2* Gevraagd: intelligent meisje voor onze fotozet terij. Hoge beloning. Ne derlandse!) Drukkerij Be drijf N.V., Oosterkerkstr. 11, Leiden. Teleoon (01710) 2 50 45. 1-176 2 Bent U kortere of lan gere tijd beschikbaar en geroutineerd typiste? Maak een afspraak met onze afd. Uitzending. (Verhoogde ta rieven). Geheel soc. ver zekerd. Van der Linden's Type-, Kopieer- en Adres- seerinr., Lammenschans weg 101, tel. 30065. 1-175 steenklokken. de mooiste modellen. Reiswekkers, de gehele Mauthe collectie. Koekoeksklokken, ook met muziek en dansende figu- Uurwerkklinlek Gort huis, Leidens beste speclaal- 2-4471 2 Goedkope eethoeken, autopeds, trapautotje. hang- en legkasten, ka- pokbedstellen, rijwielen, vloerkleden, stofzuigers, tafels, stoelen, kinderledi kanten, stapelbedden, op- klapbedden, ledikanten, t.v.-tafels, enz. Kom kij ken bij: Nieuwenburg, Hooigracht 55 (gesloten huis). 2-4606 2 Aangeboden: 4 kamer- flat, 1ste etage; geen bo venburen. Gevr. heel huis of mooi bovenhuis. Leiden of omgeving. Br. onder no. 2-9025 bur. v. d. blad. 2 Baby-piano te koop ge vraagd door particulier. Gegenegen goede prijs te betalen. Brieven met op gave merk en prijs onder no. 2-4603 van dit blad. 2 Te koop: Tomos l.z.g^t. j met Telstarstuur. Narcis-1 senlaan 30. Sassenheim. 2-162 I v. d. Geest. Hoogl. Kerk- 2 Aangeboden: box, kin derstoel, kinderlodikant, haard „Vulcanadressoir, televisietafel en leeslamp. v. d. Valk Boumanweg 200 Leiderdorp. 2-9023 2 Muziek Nederlof, kestinstallaties, nergens goedkoper. Inkoop-inruil- garantiefinanc. Altijd casions tegen spotprijzen. Korevaarstraat 5, Leiden, (showroom le etage). 2-110 TE HUUR gevraagd 2 Wie wil jong gezin 4 kinderen, dat half jaar met vakantie naar Ned komt, aan woonruimte hel pen? Sept. tot febr./maart. Brieven met omschr. en huurpr. onder no. 4-4587 bur. v. d. bl. of tel. 01715- 246. 2 A-s. studentenechtpaar zoekt 2 kamers met stook- j gelegenheid in Leider.. Tel. 070-666168 4-4.678 DIVERSEN 2 Wy verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prijzen, o.a visitekaartjes, geboorte- TE KOOP aangeboden 'n Heren horloge? Super plat chroom of doublé an- cre-uurwerk 75,-; gouden horloges, ancre-uurwerk 89.-, met datumaanwflzing 98.75. Ruime keuze vier kante horloges. Prettige be diening. 100% service. Uur werkkliniek Gorthuis, alléén Lage Rijndijk 8. 2-4470 Drukwerkservice Halpa, overtrekt en lijmt. Doustraat 1-27, tel. 34824, Trompstraat 66. 2 Modern woonhuis te koop, eventueel met gara ge 45.000.-. Leeg te aan vaarden. Schubertlaan 53, afspr. tel. 32402. 2-18C j helpt mij bij de bouw Antonluskerk. Pastoor N. J. Commandeur, Lelden, giro 70190. 5-1: 2 Voordeel voor U. Zfln uw stoelen, fauteuils of bankstel in versleten staat? Geen nood. wy stofferen, repareren, overtrekken, lij men ln onze eigen stoffeer- dery. Van der Berg, Gerrit Doustraat 1-27. tel. 34824, Trompstraat 66. 5-118 2 Wij verhuren palmen. laurieren, dracena's, vij vers, tuinvazen, alsmede artistieke verzorging van uw show's, recepties of partijen. C. L. Mulder, Haarlemmerweg 21 te Lei den. tel. 20550. 5-18! 2 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Opel Rekord, Opel Kadett, Volkswagen en V.W. Samba-busje. Ry- school en verhuurbedrijf Remmerswaal, Lelden, Utr. Jaagpad 16a, tel. 21966 Voorschoten, Essenlaan 5, tel. 3924. 0-124 2 Kapsalon „Cora" v.h. Teske, Korevaarstr. 7. Ter kennismaking met onze 3e dameskapsalon, een prima goldwave permament voor 13,-; kleurspoelingen v.a. 3,—. Al ons werk onder volle garantie. Tel. 23666. 5-114 2 Alt op de Mare 112 Burgers ENR kinderfiets, iets bijzonders f 96,75; he- rensport knijpremmen 3 speed 259,95; dames met remnaaf 192,50; Nelson dames met remnaaf 185,- combinatie kinderfiets 90,50. 5-4604 2 Trouwauto's iedereen is enthousiast over onze nieuwste zwart of wlt-ivoor kleurige bruidscoupe's en 8- pers. Chrysler volgauto'». Ook kunt u deze bespreken bij H.G.T. alleen Zeeman laan 12a, Leiden. Dir. De Jong, tel. 23055. 9-71 ons ook een kaartje! U ont vangt dan een aardige at tentie. Oudshoorn, Haar- lemmerstr. 160-165b. Leiden 5-127 2 R.K. Alleenst. dame 65 jaar, zoekt een gezellig iemand om de weekeinden prettig door te brengen, b.v. een gepensióneèrde verpleegster, onderwijze res of weduwe, in Leiden of omgeving. Br. onder no. 5-4599 bur. v. d. blad. 2 Autobanden centr. Berk, Kaasmarkt 6 ls het adres voor alle maten en merken nieuw, gebruikte -en geco verde banden. Alles 100 pet garantie. Vakkundige mon tage en advies. Beanen, ba lanceren, doorsmeren ook via uw garagehouder. Tel. 25341. 9-112 2 Boot teren Iet op! Hel- lingwerk. Het is nu tyd om uw boot bij ons te laten hel lingen, tarief incl. 2 dagen staan: tot 6 m. 25,-, 6-8 40,-, 8-10 m. 60,-. Jacht werf Poelgeest, Haarlem mertrekvaart 16a, Oegst geest, tel. 54054. 5-128 2 Nieuw in Nederland elektr. buitenboord mo toren, lopen op 12 Volts accu van 60 of 80 ampere. Goedkoop, geen geluid, geen slijtage, licht gewicht, 3 cent per uur. Zaterdag en zondag demonstratie. Jachtwerf „Poelgeest" Tel. 54054, Oegstgeest. 5-162 2 UBO Remould banden uit voorraad leverbaar, ge- garand. als nieuw. Beanen, balanceren, doorsmeren. Berk, Kaasmarkt 6 ls hier voor het adres. Tel. 25341. Ook via uw garagehouder. 9-111 Gg Een nieuw bed, een kwestie van vertrouwen De grootste sortering te gen de laagste prijs, by; 2 Huurt uw auto by de Leidse Autoverhuur Centra le (A. J. Bierman), Oude Rijn 54, Leiden, tel. 32310. 9-113 merstraat 51. 5-126 2 T.V. nieuws. Van 200.- tot 600.- is uw oude t.v. waard bij aankoop van een nieuwe. Alle merken t.v.- toestellen 50 en 65 cm beeld '66. Philipstoestellen v.a. 775- Telefoon 33677- 23296. Leiden. 5-140 2 Oost west, thuis best. Maak van uw huls een thuis met onze meubelen. Alle soorten vloerbedekkingen, exclusieve gordijnen. Luxa flex, het aangewezen adres: P. v. d. Horst. Vijf Meiplein 34 .tel. 22705. 5-125 2 Autogarages 350, schuurtjes 185,Vraagt gratis prospectus. Hout bouw, Ubrachs-Kerkrade. 9-70 2 T.V.-nieuws. Van 200.- tot 600- is uw oude t.v. waard bij aankoop van een nieuwe. Alle merken t.v.- toestellen 59 en 65 cm beeld '66. Philipstoestellen vanaf 775- Telef. 33677 - 32396, Leiden. 5-8510 2 Het Bloemenhuis voor goed verzorgd bloemwerk bij J. C. Hogenboom, De Baan 42, Oude Wetering, Tel. 765. 5-92 2 Te koop aangeboden: Volkswagen (best.) 16.000 km van 1963. Gekeurd. Vraagprijs 2.200.- Brieven onder no. 9-3916 aan bur. van dit blad. 2 Oe Sleutelkoning. Bij maken van alle sleutels, re pareren, veranderen en le veren van elk slot. Haar lemmerstraat 273 (bij de Overdekte), tel. 33958. Le vering aan rijk en gemeen te. Maandag de gehele dag gesloten. 5-69 mogelijkheden (ook thuis werk) vindt u in „Effek- tief". Zend 2.25 in post LESSEN zegels of gireer op no. 54.43 33 van L C. CLICK. Postbox 3052, Voorburg en u ontvangt een exemplaar. 5-177 2 Muzieklessen, Gitaar, ac cordeon-, saxofoon-, trom pet-, klarinet-, ukelele-, mandoline-, piano-, electrl- sche gitaar, basgitaar-, drumcursussen. Instrumen ten in bruikleen of op ge makkelijke condities. Mu ziekschool Zwaag (dir. J. Nederlof). Korevaarstr. 5 Leiden. 12-130 2 Rotan meubelen, wie- gen, mandenwerk koopt U het voordeligst by fa. Van j der Vaart, Lange Pieters- kerkkoorsteeg 24, tel. 30534. Speciaal adres voor repara ties en bekleden van wiegen. 5-74 2 Gevraagd: thuiswerk. typen of telwerk. Schrijf- en telmachine aanwezig. Br. onder no. 5-4607 bur. v. d. blad. 2 Vakantie Z.-Limburg - Geleen. 2 pers. slp.kamers tot 4 pers. voor dames of echtp., prima ontb. w. en k. str. water 4.50 p. dag p. pers. Nog vrij tot 17 juli. Brieven onder no. 11-179 bur. v. d. blad. 2 Gediplomeerde Vamorrij- school „Diana", 5 Meilaan 39, Leiden, tel. 40081, geeft rijles met volledige garantie in de nieuwste Simca 1966. 12-123 2 Kinderfoto's en huwelyka- reportages. Foto van Bem- melen. Zuidbuurtseweg 30, Zoeterwoude, tel. 01715-353. 5-93 2 Dames- en herenrywle- len kompleet vanaf ƒ125.-. Groot Tourisme rijwielen met 4 speed, derallleur v.a. ƒ240,-. Eroba, B.S.A., Triumph, enz. Kinderrijwle- len v.a. 79,-. 89.-. 99.-. Firma Dusoswa. Turfmarkt 1-3, Leiden, tel. 24409. 5-164 2 Voor Zoeterwoude. VA- MOR Autoryschool Suyten, Dr. v. Noortstraat 17a, tel. 01761-5105. Stompwyk. Les sen in Taunus 17M 1965. Theorie-avonden met licht beelden. 12-116 TE HUUR aangeboden 2 Te buur in div. ged. van Italië: mooi gelegen goed inger. privé villa's en ap partementen. Uitgebr. foto document, ook van inte rieurs. 2e helft aug. en na seizoen belangrijk gereduc. prijzen. Vavi-vakantievilla's Warmond, tel. 01711486. 8-131 2 Autorijles VA MOR, Rij school Frans Goddijn, Lee destraat 8. Les in Opel Re kord en Kadett. Tel. 34430, b.g.g. 25574 12-72 2 Alt op de Mare 112. Autoimperiaal 36.50; ge plastificeerd ƒ37,50; spin- binder 8 arm f6.-; kruis sleutel ƒ4.95, zwaar ƒ6,50; reparatiedozen, bandlich- ters, trapvoetpompen, jer rycane 10 ltr 6,80: gara ge doppendoos gegaran deerd slechts ƒ63,50. 5-4604 2 10 Volle uren autoryles voor 47,50. Losse lessen v. 6,50. Fonkelnieuwe V.W.'s. Gediplomeerde bondsauto- rijschool „De Centrale", Co- rellistraat 50, Leiden, telef. 22287. Ook Katwyk a. Zee: Rijnmond 103, telef. 3765; Sassenheim. Hoofdstr. 171, tel. 7246; Alphen a. d. Ryn, Raadhuisstr. 267, tel. 3764; Noordwyk Binnen, Doeza- straat 22, tel. 3791. 12-23 2 Wasmachlneverhuur. Edy, Huurt nu een wasma chine blijvend in uw huis voor slechts 2,- Centrifuges 1,50 en 1,75 per week aan huur. Ook combinaties. Kan ook eigendom worden. Bern- hardkade 23 teL 32039. 8-122 2 Top niet langer! Zon der borg credieten van 500 tot 5.000 aan iedereen tegen zeer lage aflossin gen; geen wachttijd; geen informtiae bij werkgever, voor aanschaf meubilair, woningtextiel, wasmachi nes enz. Vr. gratis folder, dan krijgt u algehele inl., aan postbus 1547, R'dam. AUTO'S 2 Een bromfietsvoor uw vakantie of werk. Bij ons vindt u elk gewenst merk. Inruil-financiëring. Fa. R. v.d. Berg, Zyisingel 2 Autorijles nemen? Als U zich nog deze week op geeft, betaalt U maar 7,00 voor een vol uur. Autorij- school „Hermie", Dijkstr. 5-178 91, Leiden 9-120 10 .Leiden

Leidse Courant | 1966 | | pagina 4