tesa KLAVERBLAD KOFFIE >3 ZATERDAG S JULI 1966 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 OVERGANGSEXAMENS ST. BONA VENTURA-LYCEUM H.B.S.-A, van 4e naar 5e klas: Kees v. d. Akker, Walter Biegstraaten, Carla Boonekamp, Frans van Cleef, Els Coster, Liesbeth Gordijn. Marlies de Jong, Peter de Jong, René Struiving, Willem Valentijn, Anneke van de Valk, Kees Verplancke, Marianna de Wekker, Hilde Wetting, Cock Zijerveld, Ada Bak ker, Jos de Beer, Guus Belt, Fla Bree- develd, Ton van Gils, Peter de Klerk, Corné Pieterse, Ineke Ponsioen, Wim Schouten, Kees Wilmer, Peter Verberg. H.B.S.-B, van 4e naar 5e klas: Leen van Amsterdam, Wim van Barne- veld, Jan van de Berg, Lex de Groot, Henk van der Haar, Gerard Heijden, Leen Smit, Dick van der Horst, Jan van Alphen, Berry Bakker, Stef Beek, Ruud Coster. Hans Hillebrand, Rcné Hogenelst, Leander Jansen, Joost Kortekaks, Johan Lindeman, Henk Mon- tanus, Henk Nota, Austin Rooyakkers, Kees Stolwijk, Hugo Verdegaal, Kees van Went, Barry Bakker, Fred di Bon, Gerard van de Boog, Kees Douw, Huub van der Erve. Annelies Kramer, Jan Luiken, Hans Olijerhoek, Lex Raat, Kees van Ryn (met lof), Mollie Verde gaal, Greet Vollebregt (met lof), Paul van de Vossen, Leo van Wetten, Peter van Zonneveld, Cinthe Sala. H.B.S.-A, van 3e naar 4e klas: Henny Buis, Ferry Veijgen, Frans Boc- xe, Ben van Dulleman, Nelis var Krogt, Luc Rost, Jan Turk, Michel de Voort, Hein van Woerden, Jan de Wolf, Ruud de Koning, Lex Muskens, Ingrid de Slegte, Anneke v. d. Klaauw Anja Wassenaar, Frans Hofstra, Jolan- de van Lent, Annemiek Montanus, Sjaak van Weizen. H.B.S.-B, van Se naar 4e klas: Paul Bouter, Raymond v. d. Ham, Jan van Hartevelt (met lof), Arthur Llem, Felix de Rooy, Guus Rijnbeek, Jos Stiic- voort, Arnold Zierikzee, Kees van Beek, Piet Boonekamp, Rob van Deventer, Ti. tus Flapper, Ino Leyen, André v. Zwie ten, Ad Verkleij, Gerard Vermeulen, Ploni Braun (met lof), Odilia van Rijt (met lof), Herman van der Steen, Har ry Woerde, Joke Zandbergen, Kees do Zinger, Hans Doove, Cock Duindam. Leen van de Hoeven, Ellen Hummel. Sjaak de Jong, Boudewijn Karthaus, Embert van Rijthoven, Wim van Wan- rooy. Diploma 3 H.B.S. Peter van Lochem, Arnoud Droogh, Louis Weijzig, Kees Rijnbeek. H.B.S.van 2e naar 3e klas: Peter Beckers, Sjaak van Berge Hene gouwen, Tom Dieben, Ton v. d. Geer, Ger van Haarlem, Leo Hakkeling, Bert Hoogenboom, André de Jong, Nol Kop pers, Hein Kroft, Joop Loenen, Joost v. Ommen, Bert Sala, Huub v. d. Staak, Paul Stol, Paul Vogelezang, Jaap Wet ting, Jeroen Droogh, Hans Bosse, Chris Droogh, Aad van Eisen, Kees Epskamp, Kees Gouverneur, Bert Jansen, Leo Janssen, Arie v. d. Krogt, René van I,eeuwen, Fons van Rijn, Peter Samson, René Smeele, Marcel Struiving, Frans v. d. Velde, Han Vermeulen, Henk Wij- zenbroek, Gerard van Eisen, Giel Al- bers. Theo Bakker, Bas v. d. Berg, Jan Bierman, Rob Boot, Jef Gardeniers, Henk van Haasteren, Joop v. d. Holst, Ruud de Jong, Kees Korenhoff, Peter Kortekaas, Margaret Leenen, Arnold Lindenhoff, Mike Paramore. Miriam Penders, Iso-Paul Ponsioen. Ellen San ders, Marion Sprünken, Eduard Stan- daert, Piet Topper, Gertruud v. d. Zon, Hans Bouter, Leo Buyze, Piet Dieben, Kees van Diest, Gerard Duynisveld, Ed- I J. ?.L vi.i. J- Thelen, Leiden. A. H. Rutte, Kees Spierenburg, Georg von Toth, Frans Tuythoff, Leen van de Valk, Leo Vogelaar, Plet Warmerdam, Aad Wisman, Dick Slof. Gymnasium A, van 5e naar 6e klas: Jan van Eijden, Peter Grimbergen, Lex Montanus, Dan Vennix. Gymnasium B, van 5e naar 6e klas Gert Beuman, Leo Douw, Nico Hulberts, Jan Jeunink, Loek Koek, Koos v. Nie- kerk, Dick van Nieulande, Arnold vai de Poel, Henri Rotteveel, Jan Ruijse- naars, Huub Scholtz, Pim Slierings, Ton v. d. Valk, Jos Walenkamp, Ton de Wekker. Daan Zoet. Gymnasium A, van 4e naar 5e klas: Wim van Dam. Peter de Groot, Henri Kramp, Jan Stolwijk. Gymnasium B, van 4e naar 5e klas: Joep Avezaat, Auke Flohr, Piet Hooy- mans, Aad Kemp, André v. d. Kwartel, Jacob Limburg, Onno Nieman,. Paul van Schie, Hans Stuurman, Tinus Vernooy, Jan van Wely (met lof), Pierre van de Berg, Henk Bovenlander, Leo Buck, Henk Cambier. Fons van Dijk. Niek de Groot, Leo Pieterse, Jos van de Putten, John Stiekema. Gymnasium, van 3e naar 4e klas: Jan Bergen, Jan Bots, Jan van Duyn, Siem van de Geest, Stan Jaworski, Hans Lapidaire, Piet Munsterman, Jos Nou- wens, Jacues Peusens, Rudie v. Soest, Jeroen Boggia, Wim van Beek, Leo van Bohemen, Thomas Cuppen, Hans Fran ken, Stef Menken, Geert-Jan Schrama, Jos Vervoort, Thomas Vrolijk, Henk van de Wetering. Gymnasium, van 2e naar 3e klas: Kees Buurman, Eelcko Flapper, Theo Heuzen, Paul Kallenberg, Walter van Kampen, Charles Kuypers, Paul Luttik, Sjaak Oort, Rutger van Rijn, Rudie Stuurman, Herman Tieken, Hans Vasen, Paul van Wetten, Kees Alkemade (met lof), Bram Barneveld (met lof), Bert Regenkapje stuk? tesa plakband gebruiken! Goed materiaal is het halve werk! T PLAKBAND DAT KLEEFT! ADVERTENTIE Bruggeman, Peter van Dam, Louis Eg gen, Henk Grimbergen, Eric Heemskerk, Frans de Heij, John Manuputty, Bing Oei, Sjef-Willem van de Poel, Jan-Peter Raat. Koos Rotteveel (met lof), Pieter van de Sanden. Thijs Smeele, Guido Spitz (met lof), Rudie Verplancke, Jan Walter, Joep Walter, Pieter Zwartjes. Gymnasium, van le naar 2e klas: Peter van de Berg, Huub de Graaf, Hans Gijbels, Paul Langeveld, Kees Mol, Lodewijk Sandkuyl, Jan Stevers, Paul de Groot, Koos van de Heijden, Hein Kroft (met lof). Karei Verdegaal, Hans Wakka, Michël Willems, Kees van Haas- tert, Johan Hiep, Ger Janmaat, Kees Kea, Joop Klasen, Harry Kruis (met lof), Theo-Piet Oltheten, Hein van Oor schot, Lex Oudendijk, Kees Paardekoo- per, Arie van Rijzen, Herman Groten huis (met lof), Bert Hoefsloot, Fran3 Langemeijer, Joop van der Meer, Harry Salman, Wim Vermeer, Tonny Brouwer, Paul van Heugten, Wim v. d. Heuvel, Bert van Hulst, Jan Kirch, Adriaan van de Klein, Paul Miedema, Leen van Pa ridon, Arthuro Spadon. GESLAAGDEN R.K. TECH. SCHOOL „DON BOSCO" Geslaagde leerlingen van de r.k. Tech nische School "Don Bosco" Leiden: Afd. Metaalbewerken 3-jarige cursus. G. H. Hakkeling, Wassenaar. J. v. Ham, Leiden. F. A. Klein, Leiden. J. F. Kriek, Leiden. Th. J. L. Remmerswaal, W. Trel, Leiden. P. M. Versteegen Noordwijk. J. M. Verver, Leiden. C. N. Groen, Noordwijk. J. G. M. Van Hofwegen, Zoeterwoude. R. A. Kieft, Leiden. P. C. M. Knijnenburg, Oegstgeest. C. C. Rotteveel, Hazerswou- de. F. F. A. M. v.d. Vaart, Voorschoten. M. Zonneveld, Voorschoten. A. J. Beyersbergen, Wassenaar. G. Q. J. M. Looyestein, Wassenaar. P. v. Nobelen, Sassenheim. L. A. M. v. Noord, Wasse- C. G. M. Oostdam, Katwijk a.d. Rijn. A. C. v. Rijsewijk, Leiden. P. G. Spaan, Sassenheim. C. J. L. Spigt, Noordwijkerhout. A. W. E. Snijers, Voor hout. Geslaagd 24 leerlingen, afgewezen 6 leerlingen. De schoolprijs werd toege kend aan de leerling: J. F. Kriek te Afd. Houtbewerken 3-jarige curs J. G. M. Akerboom, Wassenaar. C. Th. G. d. Berg, Noordwijk. N H. J. Driehuis, Bodegraven. G. J. Havik, Stompwijk. C. A. M Heykoop, Leiden. A. H. Jans, Leiden. B. H. J. Kluts, Leiden. W. C. C. -. Niel, Leiden. J. J M. Scheffers, Leiden, A. C. J. Slats, Wassenaar. A. E. L. Slats, Wassenaar J. H. C. Stolwijk, Leiden. derode, Noordwijk. G. W. Caspers, Noordwijk. L. W. Bakker, Oegstgeest. G. C. Heemskerk, Roelofarendsveen. P. J. Juffermans, Oegstgeest. M. P. Kraan, Warmond. C. G. Lelieveld, Stompwijk. W. L. de Ridder, Noordwijk. F. A. v. Rijn, Leidschendam. J. C. M. Versluys, Warmond. P. H. v.d. Voort. Noordwij kerhout. J. P. M. Vreeburg, Hazerswou- de. A. P. M. Wildenburg. Leiden. A. J. Romijn, Leiden. R. v.d. Hulst, Voorhout. J. P. Hop, Leiderdorp. S. L. A. v.d. Ing, Oud Ade. C. C. M. de Jong, Zoeterwoude. W. Th. M. Kraan, Hoogmade. C. Kriek, Voorschoten, H. H. M. v.d. Krogt, Voor schoten. A. H. Rietbroek, Roelofarends veen. P. L. v. Schie, Warmond. G. S. M. Sebel, Stompwijk. J. S. Verlaan, Zeven hoven. J. H. Weenink. Rijpwetering. H. W. A. v.d Werff, Zoeterwoude. Th. F. Schrama, Voorhout. L. v.d. Boog, Wassenaar. F. W. J. ter Beek, Leiden. J. J. G. Ammerlaan, Zoeterwoude. L. J. N. Bakker, Roelofarendsveen. H. C. M. v. Beek, Voorhout. J. G. A. A. W. M. Belt, Leiden. W. J. Berg, Zoeterwoude. N. P. v.d. Berg, Noordwijk. P. J. Th. v. Diest, Lisse. Th. v. Es, Roelofarendsveen. A. J. Floor, Voorhout. P. W. C. v.d. Geest, Ter Aar. G. H. M. v.d. Haar, Stompwijk. A. A. J. v. Haastregt, Roe lofarendsveen. Th. G. A. Knijnenburg, Stompwijk. W. J. F. Lut. Leiden. N. M. v. Santen, Zoeterwoude. J Th. A. Witte- man. Voorschoten. W. M. Zandvliet, Rijp wetering. A. A. A. Pouw, Rijpwetering. Geslaagd 50 leerlingen, afgewezen 3. Part-time onderwijs 2-jarige cursus afd. Metaal. A. Bont, Leiden. M. v. Brakel, Leiden. J. G. v. Dijk, Voorschoten. A. P. F. Hoo- geveen, Noor'dwijk. A. Janson, Stomp wijk. W. C. v. Kleef, Wassenaar. W. P. Opdam, Oud Ade. J. v.d. Ploeg, Leider dorp. J. Schrijver, Leiden. W. Speel, Leiden. A. v. Velzen, Warmond. W. J. de Winter. Noordwijkerhout. Geslaagd 12 leerlingen, afgewezen 3 leerlingen. Reumatische pijnen TOGAL HELPT Migraine Menstruatiepijn Verkouden Hoofdpijn Spit TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT ADVERTENTIE Putman, Flip Rosdorf, Gitty Schave- maker, Bert Smeding, Wim van Veen, Trudie Veltman, Freek Versteegen, Piet Warmerdam, Jos Willemsen, Margo van Zanten, Hans Brand. H.B.S., van le naar 2e klas: Jan Alkemade, John Blom, Jos de Boer. Jaap van Diemen, Hans Elaerhorst, Rob Gijbels, Frank van Ingh, Geert Kal. denhoven, Eric Keijzer, Gerard van Kor- delaar, Hans Montanus, Jan van Rijn Hein Topper, Hans de Vliegher, Martien Wesselman, Arnold Zoet, Ton Bokern, Hans van Brussel, Bas Duindam, Hans van Haasteren, Joop Hoogduin, Bert Kienjet, Jos van de Kleij, Jan Lovink, Frans Montanus, Albert van Nierop, Kees Omtzicht, Peter Otto, Leo van Rijn, Aad van Schie, Rudolf Smeets, Huub Stol, Theo Versteegen, Jan Wag- tendonk, Piet Zwetsloot. Nico Bakke»-, Arnold van de Capellen, André Groot huis, Wim Hoogeveen, Paul Matze, Rut Vlasveld, Bert Walenkamp, John van Zyp, Wim van de Berg, Jan Beijeren van Berge Henegouwen, Hans van de Bos, Frans Bovenlander, Raymond Hermans, Theo Kok, Jan Nijssen, Rob Overdijk, Dolf van Tienen, Paul Uljé, Peter van de Vlugt, Jos Bavelaar, Theo Beuman, Aad Brouwer, Ton Creijghton, Albert Goosen, Kees Kooloos, Rob le BURGERLIJKE STAND LEIDEN 31 j.. m.; AC. v.d. Veldt 56 j J Venniker; K. W. C. Böseke 79 jm. Gehuwd F. Pasman en A. W. Ver beek; F. C. N. Breedeveld en P. A. Ver meulen; D. Wink en M. C. Nieuwen- huizen; J. v.d. Meij en W. C. de Jong; A. de Jonge en T. M. B. Speel; J. W. J. Vreeburg en A. E. W. M. Kok; A. N. Meijer en E. J. M. Opdam; C. C. G. v. Zanten en A. M. de Wolf; A. Pielanen en J. S. Delforterie; R. v.d. Hoorn en M. M. P. v.d. Reijden; D. de Jong en G. H. W. v.d. Burg; J. J. Streefkerk en M, J. A. Visser. Geboren: Edwin z.v. T. de Bruin en S. Zwart; Petrus z.v. J. S. Werkhoven en A.M. Knaap; Adriana d.v. M. B. Nelis en H. v. Willigenburg; Jan Wil lem z.v. W. Hillebrand en M. M. v. Es; Claudia d.v. L. H. Oliemans en J. v. Duyn; Barend Cornelis z. v.. C. v. Vliet en J. H. v. Triest; Carmencita Amanda Maria d.v. B. A. M. Oude Alink en J. Aff; Natascha Katharina d.v. H. J. J. Duivenvoorden en S. Reich; Annemie- ke Willy d.v. P. Kool en W. L. Moo- lenaar; Sabine Angela Renée d.v. T. F. Krans en N. L. A. Morel; Jacques z.v. D. A. de Water en J. J. E. E. Neu teboom; Julius Jacobus Eduardus z.v. E. J. J. de Keuning en L. C. J. A. Vol kers; Tobias Attila z.v. P. F. Bruning en B. E. T. Patay; Lijsbertus Johannes z.v. K. v. d. Niet en N. Star; Guusta Emma d.v. J. Imanse en J. v.d. Pol; Mary d.v. H. Zirkzee en H. v. d. Kwar tel. Ondertrouwd: E. E. Lijphart en P. E. M. Hermans; D. Roelandse en C. Frank; J. Hendriks en C. Bugel; A. C. Toonen en A. de Groot; J. H. M. van Veen en C. v.d. Reijden; A. J. H. v.d. Beek en E. B. v. Hoogeveen; H. J. v.d. Meulen en M. Janssen; M. v.d. Sluis en C. M. Kerkvliet; H. D. Kranenburg en S. Gijsman; J. Boom en C. J. Ba- velaar; L. A. J. v. d. Meel en J. H. v. d. Reek; J. Holswilder en A. Bonarius; F. Damen en N. Stikkelorum; H. J. Alt en D. S. J. Serdijn; T. Schaafstra en C. H. G. v. Zijp. Leiden. A. M. Th. Warmerdam, Rijpwete ring. S. v.d. Aart, Oegstgeest. C. W. M. Bakker, Leiden. F. W Beerenfenger, Zoeterwoude. J. E. M. Valentijn, Ter Aar. P. W. C. Berg, Zoeterwoude. H. Th v. Bohemen, Noordwijk. J. W. M. de Bruin, Leiden. P. Dofferhoff, Oegst geest. S. A. M. v. Es, Zoeterwoude. P. C. v. Goozen, Hoogmade. L. J. Hooymans, Valkenburg. H. J. Hoogenboom, Wou- brugge. Th. J. M. Jansen, Noordwijker hout. A. Juffermans, Oegstgeest. A. N. M. Slootjes, Leiden. J. G. Uljé, Leiden. W. J. J. v.d. Ven, Leiden. E. P. H. Vos kuil, Leiden. J. W. v Zeist, Valkenburg. H. J. Brussche, Zoeterwoude. W. C. M. v. Dam, Voorhout. F. M. Duindam, Noord wijkerhout. Th. L. M. Hogedoorn, Was senaar. B. P. M. v.d. Hulst, Zoeterwoude. P. H. Koster, Noordwykerhout. F. H. v.d. Krogt. Voorschoten. Th. H. Mank, Lan- geraar. J. R. Meeuwissen, Noordwijker hout. H. F. J. Noordman, Zoeterwoude. N. Onderwater, Oegstgeest. J. P. Opdam, Zoeterwoude. H. M. Outshoorn, Katwijk a.d. Ryn. P. A. J. v.d. Spigt, Noordwij kerhout. P. J. Steenvoorden, Noordwijk. Th. J. W. de Vette, Zoeterwoude. G. J. M. v. Vliet, Wassenaar. J. G. Vogelaar, Voorschoten. W. v. Wissen, Voorschoten. G. P. C. Wolvers, Zoeterwoude. J. A. Zwetsloot, Voorhout. C. H. v.d. Klauw, Leiderdorp. C. v. Weerlee. Geslaad 58 leerlingen, afgewezen 6 leerlingen. De schoolprijs werd toegekend aan de leer lingen: C. W. Bakker te Leiden, H. Mank te Langeraar. Afd. autotechniek 4-jarige ci G. J. A. Bakker, Bodegraven. L. S. M. Bakker, Roelofarendsveen. A. J. van Berge Henegouwen, Leiden. J. F. M. Zoeterwoude. C. v. Diemen, Zoeterwoude. H. v. Kesteren, Noordwijk. W. C. M. v. Klink, Roelofarendsveen. J. T. P. Lek, Rypwetering. W. J. M. Mensch, Hazerswoude. L. P. C. M. v.d. Poel, Voorhout. J. M. Post, Leiden. J. v. Seggelen, Oud Ade. J. Th. M. Warmen- hoven, Noordwijk. G. A. M. v. Wissen, Voorschoten. C. A. Zwetsloot, Oegst geest. Geslaagd 15 leerlingen, afgewe zen 3 leerlingen. De schoolprijs werd toegekend aan de leerling: J. Lek te Rijpwetering. Afd. Elektrotechniek 4-jarige cursus: A. A. Bekker, Leiden. P. B. J. M. Bollen, Wassenaar. J. A. Fransen, Noordwyk. C. J. Fransen, Noordwyk. P. J. v. Grie ken Leiderdorp. J. J. Ham, Leiden. J. A. M. Heijmans, Oegstgeest. J. P. M. de Jeu, Oude Wetering. J. A. M. de Jong, Zoeterwoude. J. Mooyekind, Noordwijk. C. P. Remmerswaal, Wassenaar. P. Everaart, Leiden. L. H. Walburg, Noord wijk. J. P. M. Witsenburg, Leiden. Ge- slaag: 14 leerlingen, afgewezen 3 leer lingen. De schoolprijs werd toegekend aan de leerling J. Mooyekind te Noord wijk. De prys uitgereikt door de Kamer van Koophandel te Leiden werd uitge reikt aan de in alle opzichten beste leerling van de school; J. P. M. de Jeu te Oude Wetering. Afd. Fynmetaalliewerken (instru mentmaken) 4-jarige cursus: P. G. Belt, Wassenaar. G. B. Gordyn, Wassenaar. N. v.d. Mank, Roelofarends veen. G. v. Hameren, Langeraar. G. W. P. v. Kan, Noordwyk. H. C. J. M. v. Ryn, Noordwijk. J. Th. Witteman, Rijp wetering. H. P. P. v. Aken, Voorschoten. J. H. Bos, Leiden. J. B. Hüffner, Katwyk a.d. Rijn. F. A. Prins, Leidén. B. P. de Graaf, Leiden. L. Kamphues, Leiden. Geslaagd 13 leerlingen, afgewezen 2 leerlingen. De schoolpry's werd toege kend aan de leerling G. W. v. Kan te Noordwijk. Part-time onderwas 2-Jarlge cursus afd. timmeren: R. P. M. de Brabander, Hazerswoude. J. H. A. v. Brecht, Wassenaar. F. G. Bre- Examens R.K. Vakschool voor meisjes Leiden Getuigschriften en bevorderingen Nijverheidsschool „Boshuizen" te Leiden Getuigschrift van de primaire oplei ding behaald door de volgende leer- Leiden: Carien van Ark, Joke Bak vis, Flora Barnard, Truus Bethe, Riet Broers, Miep Borreman, Tineke le Bduin, Elleke Burgerhout, Jaqueline de la Bije, Ruth Coenraad, Klazien Cornet, Willy van Ek, Ellie Flander- hijn, Marry Freeke, Tineke van Gent, Emmy Glasbergen, Anneiles de Goey, Marijke Haneveld, Liesje Heuvelman, Hanneke de Jong, Aly Jongsma, Ger- die Knotter, Evelien van der Kolk, Jenny de Kruis, Nelleke van Leeuwen. Joke van der Mey, Trudi Ottenhof, Henny Prenen, Ineke Profijt, Caroline Quist, Marion de Roode, Janneke Rijnsburger, Willy Scheybeelr, Wilma Schouls, Willy Singerling, Tanja Stam, Rietje van der Steen, Beppie Steen bergen, Cobi Tegelaar, Nellie Veef- kind, Marian van Velzen, Janneke Verstraten, Henny Vlaskamp. Annie Vlasveld, Lyda de Vries, Nanke Ware- man, Sonja van Weeren, Linda van Westrienen, Sari van Winkel. Abbenes: Janneke van Es, Gera Leiderdorp: Dicky Baars. Corrie van Hemert, Gerda Heykoop, Elly de Jong, Nieuwe Wetering: Anja Los, Wil de Vos. Oude Wetering: Willie Buikema, Marry Renee. Oegstgeest: Ellie Griffioen, Barrie Korteland, Corrie van der Mey, Corrie van Rij, Corrie Trommel, Dorothy Zwaan. Voorschoten: Barrie Betcke, Eegje van de Bosch, Elsje Glimmerveen, Tonny van der Gouwe, Mia Haaring, Grietje Holt, Gerrie de Jong, Tineke de Joode, Karin de Leeuw, Nelly van Mulligen, Regina van der Pel, Nel van dr Pol, Marian Segaar, Rita Schoots, Adrie van Schutterhef, Erica Stoeltie, Zoeterwoude: Gerda Hogewoning, Lenyy Schenkeveld, Dinie Zaal. Getuigschrift van de Schakelklas- Assistentie behaald door de volgende leerlingen: Koudekerk aan de Rijn: Joke Wave rijn. Leiden: Ko van Apeldoorn, Wilma Bakema, Elly Brinks, Anneke Jesse, Sineke Krassenburg, Nettie van dei- Getuigschrift Assistente N (met de nadruk op de vorming in de naald vakken) behaald door de volgende leerlingen: Leiden: Marianne Bootsma, Tini Gressie, Nel Leget, Rina Schouten, Annelies van Velzen, Anneke van Werkhoven. Voorschoten: Martie van Gent, Mira Nort. Zoeterwoude: Anneke Hulsbos, Eve lien du Prie. Getuigschrift Kostuumnaaister be haald door de volgende leerlingen: Leiden: Agnita van Diggelen, Ma rijke Dubbeldeman, Elly Klinkhamer, Willy Krab, Tineke Verwey. Voorschoten: Jopy Kleyburg, Sonja Minke. Zoeterwoude: Leni van Huis. Getuigschrift Coupeuse behaald door de volgende leerlingen: Getuigschrift Coupeuse behaald door de volgende leerlingen: Leiden: Paula de Groot, Ineke van Iperen, Cobi Karman, Corrie Vin- court, Ria van Vliet. Voorschoten: Nellie Struik, Ineke Wassenaar. Getuigschrift Vormingsklas behaald door de volgende leerlingen: Leiden: Henny Brokaar, Bets van Dijk, Letta Frederiks, Ingrid v. Heij ningen, Ans van der Kooij, Henriëtte Laman, Trees Niesthoven, Marjo le Nobel. Roeline Rooseboom. Paula de Wolf, Ineke Zuiderveld. Leiderdorp: Joke van Egmond, Thea Reijneveld. Noordwijk Binnen: Margreet van de Wetering. Oegstgeest: Marian Korenhof, Paula Meyers, Joke Scheffer. Oude Wetering: Cobi Weststeijn. Sassenheim: Joke Kooistra. Voorhout: Freddie Bos.. Voorschoten: Anneke Insje; Wassenaar: Roelie Aalders, Jacobie van der Does, Mieke Theil, Ellen Tim mermans, Geertje Veloo, Carla Vis- scher. Getuigschrift Kinderverzorgster be haald door de volgende leerlingen: Abbenes: Rina den Butter. Alphen a.d. Rijn: Irene Wijma Katwijk a.d. Rijn: Charlotte Noort. Vliet. Joke van de 'wijngaard, Petra £,nnekc AJ"eLs,°OTtJ- A"nie Voor liet 2e deel Staatsexamen larares akte N XII slaagden de dames: E. Groothuyse, Alphen a. d. Rijn; M. Stalenhoef, Amersfoort; C. Wolters, Doetinchem; L. Schreuder, Haarlem; W. Hakfoort, 's-Heerenberg; M. Tol. boom, Den Haag; F. Konings-Coppes, Maastricht; S. Teunissen. Nieuwkoop; C. Warmerdam, Noordwyk; M. v. Pa- rera, Noordwijkerhout; M. ter Laak. E. Vastert, Oldenzaal; P. Heemskerk. Reeuwijk. afgewezen: 1 Voor het. le deel Staatsexamen lerares akte N XII slaagden de dames: M. Houx, Brunssum; E. Dahlhaus. Gen- dringen; W. Dellemarre, J. Kraay, Haar lem; P. v. d. Oever, Harlnigen; R. v. d. Hout, Jutphaas, J. Hettinga, A. Maari- dage. Leiden; M. v. d. Voorn. Lisse; H. de Vries, Oldenzaal; G. Teunissen, Pyn- acker; C. ten Bosch, Rijswijk; M. Roor- da. Santpoort; E. v. Laarhoven, Zeven- bergschenhoek. afgewezen: 4 Het getuigschrift Vormiugsklas met Verzwaard leerplan behaalden de dames: J. Rolf, Badhoevedorp; C. Hegge, Den Bosch; E. Wilberts, Bergen op Zoom: Schnellen, Breda; C. Smithuysen, Haar lem; M. Janssen, Hoensbroek; M. Ver steeg, Hengelo; M. Steenbergen, G. de Vos, Leiden; H. v. Ruiten, Lisse; V. Boortman, Noordwijk; E. Kruytzer, Oosterhout; C. Okkerman, Voorburg A. v. d. Boogaard. Voorschoten. Het getuigschrift Vórmingsklas behaalden de dames: J. Hoogenboom, Aai-landerveen; A Smit, Breda; R. Fluitsma, Ede; M. Her mans, C: Kaptein, Hazerswoude; E. Kiens, Den Haag; C. Cival, A. v. Eyden, Leiden; D. v. Ruiten. J. Schoone, Lisse; M. Lahaye, W. Tan, Maastricht; H. Bergman, Noordwijkerhout; A. v. d. Hulst, Noordwijk aan Zee; H. Munster. Nieuw Vennep; M. Wagenaar, Oegstgeest; A. Hoogeveen. Oud Ade: A. Impelmans, Pynacker; M. de Haan, Sassenheim; E. Lisman, Utrecht; E. Huigsloot, Voorburg; A. Bruggen, C. Verlaan, E. Vroonhof, Voorhout; A. Stikvoort, M. v. d. Winden, Voorschoten, v. d. Hoorn. M. Remmerswaal, M. chelfhout, P. Tooper, Wassenaar; W. Mulder, Waddinxveen; M. v. Diemen, Zoeterwoude. uitgesteld: 2 Hel schoolgetuigsciirift Kinderverzorgster werd behaald door de dames: N. de Boer. A. v. Diemen. Hazerswoude; H. Hoppezak, I. Janssens, H. v. d. Lin den, J. Nyhuis, C. Pont, Leiden; M. Ba ten, C. Bergman, H. Vink. Lisse; C. Blom (met lof), Nieuw Vennep; M. v. d: Berg, A. v. Eeden, Noordwijkerhout; Velzen, Roelofarendsveen; M. Claassen, L. Smeltink, Sassenheim; H. de Jong, Voorschoten; E. Hoogenboom. Warmond; M. Coenen, J. Kouwenhoven, d. Krogt, Wassenaar; J. v. Tey- lingen, E. Wysman, Zoeterwoude. afgewezen: 2; uitgesteld: 3; herex. 2 Hot diploma Kolonieleidster van de Cenlrale Raa.d werd behaald dooi de dames: N. de Boer, Hazerswoude; M. v. d. Burgt, H. v. d. Linden, Leiden; M. Wak- ka, Leiderdorp; M. Baten, C. Bergsmo, H. Vink, Lisse; B. Meyerink, Noordwij kerhout; C. Chorus, Oegstgeest: M. Claassen, A. Smeltink, Sassenheim; H. Schrama. Voorschoten; M. Coenen, L. Krogt, Wassenaar, afgewezen: 2 Het getuigschrift Coupeuse behaalden de dames: A. Schaap, Katwijk aan Zee; M. v. d. Meer, E. Nijhuis, F. Paardekooper, M. Stokkermans, B. Vlasveld, Leiden; A. Janssen, M. v. Ruiten, Lisse; H. v. d. Ham, Noordwyk; A. Floor, M. Verde gaal (met lof), Sassenheim; E. de Jong, Voorschoten; M. Borst, Zoeterwoude. Het getuigschrift Costuumnaaister behaalden de dames: M .v. d. Berg, W. Bleyswijk, A. Wan- ninkhof, Leiden; M. v. d. Berk, Y. van Diest, M. Janssen, C. v. d. Zwet, Lisse; M. Captein, Noordwykerhout; C. de Gy- zel, Sassenheim; W. Berg, M. Blom, Voorschoten, P. Roessen, Zoeterwoude. Het getuigschrift Assistente niet de nadruk op vorming in de Naald- vakki A. der Zeeuw. Sassenheim: Nel Philippo, Joke Ver- couteren. Warmond: Marti Vogelenzang. Getuigschrift Assistente A (met de nadruk op theoretische vorming) be haald door de volgende leerlingen: Leiden: Rina Banning, Wilma Bink, Trudy Bos, Liezou Chang, Petra van Deventer, Eefje Lagemaat, Henny Li- I Bochant, Nelly Looy, Hanneke Ótgaar, behaalden de dames: u d. Akker. E. v. d. Capellen. M. Ria van 'der PutTen,"" Lida' star" Anneke t =M..Au e- yan T0ngererii Roedi Vermeer. Oegstgeest. Ineke Kraaü, Jannie Ra- vensbergen. Voorschoten: Ida Fokker, Sigrid v. Geest, Greetje Nust, Corrie du Pré, Nettie Smit, Edith van Vliet, Hilda Wouda. Zoeterwoude: Margreet Schildwacht. Getuigschrift Assistente H (met de nadruk op huishoudelijke vorming) behaald door de volgende leerlingen: Leiden: Anneke Aalbersberg, Jeannet Ciere, Corrie van Dijk, Ria der Kaay. Elly van Oosten. $lly Mars, E. Moot, M. Moot, J. Stolwyk, E. v. d. Wal, Leiden; E. Warmerdam, Noordwijkerhout; G. v. d. Valk, Voor schoten: G. Wolvers, Woubrugge; J. den Eisen, Zoeterwoude. uitgesteld: 2; herexamen: 2. Hel getuigschrift Assistente met de nadruk op huishoudelijke vorming behaalden de dames: B. Caulil, Alphen a. d. Rijn; Chr. Vrie- sekoop, Hazerswoude; M. Moens, Th. Vaillant, Katwijk; A. Aalders, M. Bin nendijk. D. Bolstier, A. Droogh, P. Gart sen, W. Hagen. B. Schuur, M. Uitte- hout, M. v. d. Wiel. A. v. d. Willigen Gatsondes, Leideir; M. de Boer, V. Hoo- gervorst, P. Oostdam, J. Overdijk, Lei-' derdorp; E. Mieloo (met lof), Oegst geest; P. v. d. Geer, Voorhout; J. Blom, M. Adamse, Voorschoten; M. Berg, Chr. Broek. E. Overdevest, A. Fleur. M. Turk. Zoeterwoude: A. v. Eeden, Noord wijkerhout; M. v. Vliet, Hazerswoude. Het getuigschrift Assistente met de nadruk op de theoretische vorming behaalden de dames: J. Schaper, Alphen a. d. Rijn; G. Ster- kenburg, Boskoop; M. Stigter, Hazers woude; M. v. d. Berg, Valkenburg; M. v. d. Dam, Voorhout, afgewezen: 1; uitgesteld :1. Voor liet IVIO-diploma slaagden de dames: J. Schaper, Alphen a. d. Rijn; G. Ster. kenburg. Boskoop, M. Stigter, Hazers woude, A. Bierman. Leiden; E. de Weerd Oegstgeest; M. v. Dam. Voorhout. M. v. d. Berg, Valkenburg. Het getuigschrift 1-jarige opleiding Schakelklas behaalden de dames: W Zaal, Alphen a. d. Rijn; E. v. Lint, Boskoop; C. de Cler, W. Iterson, J. v. d. Kordelaar, G. Maas, J. Speel, Leiden; W. v. Marwijk, Leidschendam; N. de Vreede, M. Veringa, Leiderdorp; Th. Steenvoorden, Noordwijk; J. Beenak ker, Nieuw Vennep; H. v. Rijn, Stomp wijk; A. Leferink, Voorhout; M. Kivits, Warmond; G. v. Schaik, Zoeterwoude: A. v. Leijden, Oegstgeest. afgewezen: 1; uitgesteld: 1 Het getuigschrift 2-jarige Primaire dagopleiding behaalden: R. Straathof, Alphen a. d. Rijn; Th. Bis schop, A. van Dam, A. Hoppenbrouwei W. de Roo, J. Spierenburg, E. - lingen, M. van Velzen, Plateel. Leiderdorp: Tineke van Raemdonck, Marianne Vermeulen. Bakker, Marry v.d. Berg, Marjandel Blansjaar, Greetje Blik, Margriet Bos, Ria Douwes'), Corrie Karman'), Ma rianne Monteba, Marijke Moonen, Joke Philippo, Jeanne Portier, Celia Selier, Mieke Verkade. Leiderdorp: Margriet Kluiwstra, Ada Spierenburg. Oegstgeest: Marijke de Mooy, Trineke Paauw, Riet Peterse, Bep Voorbij. Rijnsburg: Marco Ravensbergen Sassenheim: Lena den Duik. Voorschoten: Joke Brussen, Rolanda van Cuilenborg, Nel Francken, Joke de Graaff'). Margriet Hollander, Nel ly Tysma, Ina v.d. Loo. bovendien geslaagd voor het di ploma Centrale Raad voor Kinderuit zending. Eveneens geslaagd voor het diploma Centrale Raad voor Kinderuitzending: Alphen a.d. Rqn: Corry de Bruin. Leiden: Cobi Doeven, Janny Houwe- ling, Hanny v.d. Meer, Rieki Neute boom, Thilly Stuijfzand. Voorhout: Ineke de Mooij. Oegstgeest: Hanneke Bonte, Rozema rijn Munting. Zoeterwoude: Ingrid de Ruyter. hebt al in huis genomen? waard om speciaal te vragen! ADVERTENTIE PAUZE EINDDIPLOMA'S AVONDNIJVERHEIDSSCHOOL KON. GEN. M.S.G. De volgende leerUngen behaalden het diploma 5-jarige cursus afdeüng Werk tuigbouwkunde: D. G. E. Bol, Oegstgeest. D. S. Buiten om, J. H. van Gent, P. F. de Gunst, J. de Jong, Katwijk. H. G. Kluit, Amsterdam. J. A. Kok. Wateringen. K. J. M. Kruit hof, Linschoten. J. L. M. Luiten, Stompwijk. D. C. Ouwehand, Wasse naar. M. W. van Tol. Voorhout. F. Wijk huizen. Haamstede. M. C. M. Dickhoff, H. A. P. M. Gordijn, J. Haasnoot, Kat wijk. A. J. J. Kuijt. Katwijk. T. J. de Liefde, Katwyk. C. M. van Loon, Lisse. W. v. Ofwegen, Alphen a.d. Rijn (met lof). W. C. Opgelder, Lisse. G. J. v. d. Ploeg Leiderdorp. A. Regeer. J. A v.d. Spek, G. H. Steenbergen. W. E. Wildoër, Noordwykerhout. J. B. Zwart. F. J. Zwarts, Zwammerdam. T. Boerefyn, Bo degraven. J J. C. Eindhoven. Zeven huizen. A. W. J. Fleur, L. W. Gerrèse, Den Haag. J. Th. v. Klink, Roelof arendsveen. T. Kuijt, Katwijk. J. de Meij, G. Passchier, Rijnsburg. P. Pellenkoft. Dorp, Oegstgeest. D. v. Galen, Leider dorp. C. J. J. Hobo, Haarlemmermeer. P. J. Klein, Heeswijk (N.-B.). A. Ko ning, Hillegom. J. B. Kriek, Zoeter- meer. R. Krol, C. Langeveld. Alphen a.d. Rijn. A. Moolenaar, Lisse. A. Noppen Oegstgeest. E. Pletersz, Zoeterwoude. C. de Reuver, Voorschoten. D. Sol, J. v.d. Veer, Sassenheim. J. Warmerdam, Voorschoten. L. v.d. Werf. Zoeterwoude. A. Witsenburg, L. Zimmerman, Voor burg. Afdeling werktuigbouwkunde: J. v.d. Bent, Katwyk a. Zee. R. Boom, Ch. J. Boon, C. R. Borghart, P. J. Bruins Slot, Alphen a.d. Rijn. L. M. Deckers, Warmond. A. v. Duijvenbode. Katwijk a. Zee. J. Eisinga, Noordwijk. C. Gra- vemeijer, Noordwijk. J. v.d. Klink. ZZoe- terwoude. G. Koning, Zoeterwoude. R, G. Kooy, Voorschoten. Maan A. W. Schie dam. J. C. de Mooy, Katwijk a.d. Rijn. W. v.d. Oever, Katwijk a. Zee, S. M. Ou- wersloot. C. Overweel. Lisse. H. Rot teveel, Rijpwetering. M. Steenhov R. C. V. v. Schie. Oegstgeest. B. Venema, j L. Tjoa, Alkmaar. F. Veltman, Benne- Den Haag. Afgevv De volgende leerlingen behaalden het diploma 5-jarige cursus afd. Bouwkunde. W. Barnhoorn, Katwijk. M. T. F. Belt, J. J. B. Boon, Voorschoten. J. Budding, G. W. Dorsman (met lof) Hazerswoude. Teij- J- P. Haasnoot. Oegstgeest. W. v.d. Plas, Wetten, j Katwijk. G. J. S. Rijsbergen, C. E. Turk! (met lof) Zoeterwoude. A. Versloot, P. F. Waaning, (met lof) Noordwijkerhout. B. F. Delsasso, M. M. Gordijn Oegst geest. J. H. Hooimans, Valkenburg (z-h). M. J. Kestro, A. v.d. Leede, Lisse. E. Lekx. Alphen a.d. Rijn. J. Meijrink, Noordwijk. W. M. H. Rosier, W. A. A. v. Rijn, Leiderdorp. J. H. Rijskamp. A. I, Schaddè v. Dooren, L. Sneeuw, Alphen a.d. Rijn. V. A. Spadon, A. v. Hemert, Alphen. H. J. Sieders Oegstgeest. Afge- J. Bleijenberg, Alphen (met lof). W. J. Bon, Lisse. M. Duyndam, Noordwyk. J. van Es, W. Kramer, I. M. Maas, Lisse. J. de Mol, (met lof), Katwijk. J. C. Noo- men, Alphen a.d. Rijn. F. H. M. Peters. A. M. Weijers, Hillegom. K. C. v. 't Wout, Lisse. Afgewezen 2. De volgende leerlingen behaalden het 'olgcursus, afdeling Elek- Zonderop, Hazerswoude; M. Heems kerk, C. Kraan, C. v. d. Laan, Koude kerk a. d. Rijn; L. v. d. Born, E. Bos, A. Cambier, C. Cazander, A. Daans. C. Devilee, J. Duivenstein, W. Eyck, E. de Geus, A. Gurin, W. Hensing, A. Herst, C. v. d. Hulst, G .v. d. Hulst, A. Karremans, C. Kikkert, H. Kinkelaar, J. Klein, E. Klink, A. Langerak, G. van Leeuwen, G. Lodder, M. Meesters, M. Montanus, J. Nekeman, C. Nijhuis, P. Raaphorst, E. Rodenburg, A. van Steijn, Soudan, E. Voskuil, .1. Witsenburg, Wolvers, M. Wyrwas, Leiden; I. Al- j diplom torf, i. Brussee, M. Noordervliet, C. kundi Paulides, J. van Remundt, M. de Vrind, Leiderdorp: A. Commissaris, Leimuiden; Dijk, C. Houps, D. van Noort, Oegstgeest; L. v. d. Hulst, A. Vink. Oud Ade; C. Zoetemelk. Oude Wete ring; C. Bakker, C. Hoogenboom, T. Koek, P. Volwater, Roelofarendsveen; M. Bisschop, J. Brugman, W. Pouw, H. Vork, Rijpwetering; M. v. d. Meer, Voor hout: M. Berg, A. Cordromp, C. Gijbels, I trotechniek; E. de Jong, J. de Jong, C. v. d. Ploeg E. Bol, Oegstgeest. Haasnoot, met lof), A. Spiegelaar, P. Westgeest, wijk. P. M. Wissink, Voorschoten; W. Muileman, Paassen, Waddinxveen; F. Eek- hardt. J. Hoogeboom, Th. van Schie, Warmond; C. van Haastert, Zoetermeer; M. Elderhorst. C. den Elzen, Th. Groen; Haastrecht, J. v. d. Hulst. J. Janssen. M. de Jong, J. Koek, E. v. d. Krogt, C. Mooyman, A. van Teylingen, an Teylingen, J. van Teylingen, H. Velzen, M. van Velzen, H. Vormeu. len, M. van der Hoort, A. Wijsman, Zoeterwoude. afgewezen: 4; uitgesteld: 8. Het Sleuteldiploma van de Stichting IVIO behaalden: C. Devilee, J. Duivesteyn, C. Nijhuis, Leiden; I. van Dijk, Oegstgeest; M. Bis schop, W. Pouw (met lof), Rijpwetering; d. Meer, Voorhout; M. Berg. Voor schoten; J. Koek, M. v. d. Krogt, Zoe terwoude, broek. M. W. Wester, Oegstgeest. M. H. Otto, M. K. Hoogdalen, Voorburg. Afdeling elektrotechniek: H. Cornet, Den Haag. J. A. Dansen, Den Haag. J. v.d. Horn, C. A. v.d. Hulst. Noordwijk (binnen). S. J. Jongeneel, Nieuw Vennep. R. G. C. Koekkoek. E. Kruiswijk. Alphen a.d. Rijn. G. Richte- ring. Alphen a.d. Rijn. R. Sandbrink, Boskoop. J. J. c. W. Schoenmakers, C. P. v. Staveren, Hazerswoude. P. J. v.d. Ven A. P. M. Zuidwljk, Koudekerk. H. L. Cohen, Wijk aan Zee B. J. Ernst, Den Haag. W. .1 Keukenmeester, Leid schendam W. Knoester, Den Haag. P. Pornk, Schevening., W. v.d. Staaij, P. W. C. Vissers, A. A. Weber, A. J. M. Wil denburg, C H. v.d. Wijngaard, W. de Wit. Waddingxveen. T. Zitman Voor schoten. Diploma's Ambachtsschool Haagweg te Leiden Timmeren: T. Boer, W. A. v.d. Heyden, 1'. v. Laarhoven. G. J. Lagas, J. F. Pijnnaken, J. P. M. Straatman, J. J. W. v Hemert, Alphen a.d. Rijn. W. j Went, K. M, Wesseling, T. Westerhout. H. P. v. Iperen, W, B. Marks, Amster- A. C. Zwart, J. J. A. de Haas, F. x. v.d. dam. B. C. de Nobel, J. Post, A. J. van I Heiden, H. A. Bey, P W. Blikman, j. a! Rooijen, S. A. C. v.d. Voorn (met lof), j do Boer, J. H. v.d. Bosch, C. Duyndam, Sassenheim. Afgewezen 3. B. Freke, J. D. v.d. Hoonaard, H. v.d! De volgende leerlingen behaalden het Leek, J. R. v. Oosten. F. Philippo. P. M. diploma vervolgcursus afdeling werk- Rotteveel, C. J A. M. Veldhuizen, J. M. Zee. P. Rietvink, W. Roest, H. M. Bou- man, C. v. Driel, A. Feeleüs, S. Jiawan, F. J. La Lau, I. Neuteboom, L. v.d. Nleu- wendijk, S. Noort, A. de Ruiter, J. de Ruiter, J. Stouten, J. A. v. Wieringen, R. D. v. Leeuwen. Morgen: 5de zondag na Pinksteren. Mis: „Verhoor, Heer, de stem, waarmee ik tot U geroepen heb., (uit psalm 26) INTERESSANTE TIJD De grootste Duitse toneelspeler van na de oorlog. Wolfgang Arps (37 jaar), die ln het Holland Festival optreedt, zei in een vraaggesprek met „De Telegraaf" bezorgd te zijn over de gang van zaken ln de wereld. Hy Is niet optimistisch over de toekomst. „Een Interessante tijd, ja zeker. Maar ik heb al zoveel interessante tyden mee gemaakt, dat Ik nu wel eens een oninte ressante tyd zou willen beleven". Wie In deze onzekere tyd „zyn leven lief heeft en goede dagen wil zien" krygt daartoe morgen enige praktische wen ken van niemand minder aan de apostel Petrus (in het epistel). LEIDSE BIOSCOPEN Camera: Marnie (18 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lldo: Spion tegen wil en dank (14 jaar) Dagelijks: 2.30. 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Winnetou ln de Doöenvalle! (14 jaar) Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: Liefde vari een blondje (18 jr.) geprolongeerd Dagelijks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trlnnon: De Whisky karavaan (alle leeftijden) Dageiyks en zondag 2 en 8 uur. Rex: De vechter met de vernielende vuist. (14 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. PUNT r <5tr- L.e Van Doorens hebben een boom op hun eiland waarom moeten zij weer beter wonen dan wij KORRELTJE Men heeft weinig aan een gevoel voor humor, wanneer men het niet verder brengt dan tot humorist. Jean de Boisson: houwtuigkundi J. J. Aben, A. M. v.d. Berg, Alphen a.d. Rijn. H. Braggaar, J. W. A, Brinkman, Leidschendam, N. v. Duijvenbode, Kat wijk. O. M. Hettinga, G. Laterveer, Ch. v.d. Linden, A. A. v.d. Plas. Katwijk. P, Rodenburg, H. A. Sollewyn Gelpke, Hazerswoude. T. Tol, P. K. Varkevisser, Hillegom. G. v.d. Voet, A. v.d. Waals. Af gewezen geen. Aan de volgende leerlingen van de uitgebreid technische school die het praktijkjaar tot tevredenheid hebben volbracht is het diploma uitgereikt. Afdeling bouwkunde: R. v.d. Bos, Katwijk aan Zee, P. K. v. Metselei A. Hansen, J. C. H. M. Postma, G. J. de Ridder. M. C. Varkevisser, C. F. P. M. v. Werkhoven, C. Korpershoék. Meuhelmakcn. H. J. P. M. t. Beek, J. Buis. J. H. v.d. Heiden, J. C. Schoneveld, J G. B. Zand bergen. Schilderen: P. Boon, J. v. Hooven, J. de Lange, A. J. Maryt. M. Lepelaar. F. v. Mil, M. G. Ouwehand, C. A. F. M. Reekers, H*. Th. M. Vlsscher. Metaalbewerken F. v.d. Born, C. L. M. Bosman, W. '.d. Burg, E. V. Haag, S. Hamerling, J. Laman. G. Ligtvoet, W. M. Meyer. P. J. Onderwater, J. G. v. Osnabruggc, ZZ Plas. H. J. v.d. Ploeg. P. J. v. Reeden, W. J Roodenburg, R. Vissers, B. P. W. de Zwijger, J. D. Boer. P. F. A. A. A. J. de Boer, J. Borgers, R. Ooster, H. Duindam, J. J, Jonk, F. H. L. Kok, A. v.d. Linden, C de Nle, C. Ouwehand, H. Ouwehand. J. G. Ouwersloot, C. J. Velthuyzen, L. Zuurmond. AutoherHteller. J. W. N. Bakker. G. Blote, R. F. Brus see, K. P G. Gerla, J. de Groot, J. J. Immink, G. Klerk, W. Koelewijn, H. H. Helnrlch, N. L. Rot. H. A. A. J. Sladek, W. A. v. Vleuten. R. v, Wilgen, D W. Zomerhuis, C. Zwaan. Elektrotechniek: C. J. N. Bank, E. v.d. Byi, A. P. J. Dries- sen, W F. Fllemon, A, v. Gellecum, L. J. Glezen, L. P, Helder, J. J. Koorman, H. Kroon, F. C. J. Lunenberg. M. W. v. Maa- J. F. Marijt. W. Nagtegaal, E. R. Onder water, J. D A Plkart, M. E. P. v. Prehn, I. v.d. Heyden, J. A. M. Rietveld. A. Theunlssen, C. A. Versluijs, H. v.d. Voet. Fy nmctaalbewerken F. S. de Boer. M. C. Delfos. F. Dexel, C. J. v. Doorn, J. v. Egmond. J. Hen- drlkse, M. J. Kikkert, G. J. Lentz, J. C.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3