«&RotcQ WAAR OVER PRATEN Victoria Chokwi Koninginnesoep Bierkenners vragen "m-tex mom «russen Mm ovedntie mensen kunnen er niet afblijven) VORSTELIJK! Alléén moor inweken of voorwassen 83 et LEIDSCHE ONDERWIJSINSTELLINGEN a. een medewerker b. een assistent van de chef c. een assistente d. jeugdige medewerksters Victoria PAGINA 6 DE LEIDSE COURANT DONDERDAG 26 MEI 1966 Royco Koninginnesoep. Luchtig gebonden. Vol frisse groenten. En net als alle Royco- soepen zo apart... door een speciale samen stelling van kruiden. Een vorstelijke soep, die U laat proeven wat U ziet: de volle, heer lijke rijkdom van Royco. Royco soepen - rijke soepen OOSTERKERSTRAAT 11, LEIDEN Boeken wegens de enorme uitbreiding van haar schriftelijk onderwijs: voor de afdeling Interne controle en accountancy, naast een bbs- of mulo-opleiding la voor deze functie boekhoudkundige kennis en -ervaring op m.b.a.-niveau vereist. voor een boekhoudkundig medewerker met een grote dosis eig^n initiatief en die bovendien ln staat is goed contacten te ondeihouden. wordt hier een veeleisende doch boeiende werkkring aangeboden, het spreekt vanzelf dat de beloning geheel ln overeenstemming is met de belangrijkheid van deze functie. voor een van de cursistensecretariateneen mulo-opleiding en cor respondentie-ervaring zijn voor deze functie noodzakelijk, voor een representatieve Jongeman (20—25 jaar) die voldoende initiatief toont en verantwoordelijkheid durft dragen, biedt deze functie ook in de toekomst goede perspectieven. voor een van de cursistensecretariaten, enkele jaren mulo en type- ervaring zijn noodzakelijk, voor deze aantrekkelijke functie zoeken wij een medewerkster (leeftijd 1618 jaar) die de ambitie heeft zich door studie verder te bekwamen (wij zijn immers een instelling voor schriftelijk onderwijs!) waardoor zich bredere perspectieven voor haar kunnen openen. voor eenvoudig kantoorwerk, meisjes in de leeftijd van 1518 jaar met een huishoudschool- of een v.g.l.o.-opleiding, kunnen bij ons dankzij de gunstige studiemogelijkheden in de gelegenheid worden gesteld zich te ontwikkelen tot een goede administratieve kracht. de verlangde functie. u kunt telefonisch inlichtingen verkrijgen bij onze heer J. Evers dagelijks behalve as. zaterdag van 9—12 uur en van 1417 uur onder nr. (01710) 31844. na 19 uur onder nr. (01710) 41378. Waar de was ter sprake komt is Bio-tex favoriet Wie Bio-tex kent is enthousiast over dit fantas tische inweek/voorwasmiddel. Met verbluffend gemak verdwijnen hardnekkige eiwit-, bloed-, melk-, vet- en luiervlekken. Spoorloos! Even ini- weken of voorwassen en t meeste goed kan zo aan de lijn. Bio-tex is ook enorm zuinig. Het 47 ets. pak Is ruim voldoende voor liefst 35 liter water. Bloedvlekken, melkvlekken, vet vlekken, alle eiwitvlekken - dus ook luiervlekken - verdwijnen als sneeuw voor de zon. Een fijne combinatie van chocolade en biscuits f 1,20 per rol. Autobanden Nieuwe en gebruikte banden' voor uw autotractor en landbouw wagen. Ruim gesorteerd en voordelig H. Hftvlg Hoge Rijndijk 1. Zoeter woude, tel. 01710 25517. Radio- en televisieonder delen. snoeren en stekers, bulzen en condensatoren weerstanden en potentio meters Technische Dienst fgtvoet Gangetje. Hoogland sekerkgracht 8, Lelden. 21 Inruil T.V.'s vanaf 100. ruime keus ln groot en klelnbeeld Ook onderdelen en accessoires Technische Dienst - Ligtvoet - Gangetje, Hooglandsekerkgracht 8.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 6