HOOFDSCHOTEL? VLEES! vleesconserven BETALING PER POSTWISSEL M.I.V. 1 JUNI AUTOMATISCH Van 550 ambtenaren vloeien er 240 af Wachttijden korter PvdA en AR zitten op stoel van regering Loonstop is niet mogelijk Regering redt Domaniale Britten en apen op rots Gibraltar STAKERSBETOGING TEGEN DE GAULLE Administratie gaat naar Apeldoorn Joe Bananas opgedoken WOENSDAG 18 MEI 1966 DE IJ5IDSE COURANT (Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Na de voltooiing van de automatisering bij de postcheque- en girodienst zal de PTT met ingang van woens dag 1 Juni wederom een stap zetten naar automatisering van de door de PTT verzorgde gelddiensten. Op die dag zal de binnenlandse postwisseldienst worden geautomatiseerd, hetgeen inhoudt dat voor de controle gebruik zal worden gemaakt van een computer. Daartoe zullen de formulieren voor het binnen lands verkeer worden vervangen door postwissels in de vorm van een ponskaart, die precies op 1 juni in gebruik zullen worden genomen. Vanaf deze datum zullen oude formulieren niet meer worden geaccepteerd. D« wijzigingen, die voor het publiek van belang zijn, kunnen als volgt worden samengevat: tot en met 31 mei moeten de oude postwisselformulieren worden gebruikt, maar vanaf 1 juni worden uitsluitend pons kaart-postwissels ter storting geaccepteerd: GELDVERKEER AAN IEDER PTT-LOKET (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG De PTT zal er met kracht, naar streven het wachten de loketten in de postkantoren zoveel mogelijk te verkorten. Daartoe zullen in de toekomst op alle kantoren alle be talingsstukken aan één loket kunnen worden aangeboden, zodat men niet 'n half uur in de rij moet staan bij een loket om geld te ontvangen en een half uur In een andere rij bij een ander loket om geld te storten. De PTT-deskundigen hebben uitgere kend dat hierdoor een tijdsbesparing van liefst veertig procent wordt verkre gen. Deze mindering zal niet helemaal aan het publiek ten goede komen. Door de centralisatie van het aantal loketten, dat met geldzaken te maken heeft, hoopt men tevens andere loketten te kunnen sluiten, hetgeen tevens een be sparing op de personeelskosten Inhoudt. Op tweehonderd grote postkantoren ln Nederland kan men met alle beta- lingststukken reeds bij één loket terecht. Per week komen er twee postinriohtin- gen bij en verwacht wordt dat de rege ling over twee jaar op alle postkanto ren zeil zijn ingevoerd. Om het publiek nog meer van dienst te zijn worden •r op het ogenblik proeven genomen, Ufsarblj ook de geldloketten zegels kun nen verkopen. Nu moet men eerst in de rij staan om een zegel te kopen en in een andere rij om een betalingsstuk af te handelen. Advertentie Menuproblemen? Hier is de oplossing! Tja. de aardappelen kunnen het ook niet helpen dat ze momenteel zo duur of niet zo best zijn. Zo is het nu eenmaal in deze tijd van het jaar. Daarom vestigt Honig nog even uw dacht als u 't nog niet wist op twee hoofdgerechten, die iedere maaltijd tot een feest maken: Honig Macaroni of Spaghetti! Maakt u er maar genist gewoonte van can minstens éénmaal per week Honig Macaroni of Spaghetti op tafel te brengen. Want zo'n maaltijd smaakt altijd andere: U kunt immers alle fijne kruiden, tomaten stukjes vlees toevoegen, die juist zo lekker vindt. Macaroni en Spaghetti zijn echt een uitdaging aan uw keukenfanta sie. Het Honig-receptenboek met. 120 macaroni- en spaghetti-recepten zal i graag helpen! Bestel zo het receptenboek „Uit de HONIG keuken no. 1" 1. Plak op een briefkaart een plus merkje van een gezinspak Honig Macaroni of Spaghetti 2. Frankeer 75 ct. aan postzegels extra. 3. - Vermeld duidelijk naam en adres. Zend de kaart aan: HONIG keuken, postbus 45D. Koog a/d Zaan. 4. Per briefkaart slechte één boekje vragen. De Nederlandse Kunststichting houdt van 21 mei tot en met 30 juni ln- haar domein aan de Zlnzendorflaam 1, Zeist een overcrichts tentoonstelling van schil derijen door Gustave AsselbergB. Verwijt van VVD (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG De vroegere fractie leider van de WD in de Tweede Kamer, mr. W. J. Geertsema heeft de PvdA en de AR venveten op de stoel van de regering te zjjn gaan zitten door een oplossing van de financiële moeilijkhe den bU voorbaat onmogelijk te maken. Hij zei, dat het kabinet er niet meer uit kan komen, nu de PvdA-verhoging van de indirecte belastingen onaanvaard baar heeft genoemd en de AR niet meer dan een zeer beperkte stijging van de belasting in de inkomenssfeer accep tabel vindt. Er zal dus slechts één op lossing overblyven, namelijk een mati ging van de uitgaven, zoals de WD reeds vorig jaar heeft voorgesteld. Op een debatavond, tussen de heren Nederhorst, fractievoorzitter van de PvdA en mr. Geertsema, georganiseerd door een aantal Haagse afdelingen van de PvdA, kwamen de tegenstellingen tussen beide partijen zeer duidelijk aan het licht. Drs. Nederhorst ontkende dat zijn partij op de stoel van de regering is gaan zitten. Hij zei, dat de inflatiebe- KERKRADE. (A.N.P.). Blijkens een brief van de minister van Financiën aan «Ie pachter van de N.V Domaniale Mtjn- maatschappq in Kerkrade heeft de rege ring besloten de exploitatie van deze mijn over te nemen en de eigenaar te ontlas ten van haar plichten overeenkomstig het exploitatiecontract Deze mededeling deed de heer M. Weijers. lid van het dagelijks bestuur van de Nederlandse Katholieke Mijnwerkers- bond. tijdens een zeer druk bezochte voor lichtingsavond in Kerkrade voor mijnwer kers De brief van minister Vondeling garan deert de voortzetting van het regerings beleid omdat hierin wordt aangekondigd, dat de overheid de verdere exploitatie van de Domaniale verzekert totdat een oplos sing voor de gevolgen van de sluiting van de Domaniale zal zijn gevonden. Met andere woorden, aldus de heer Weijers. er zullen voor onze mensen geen ernstige nadelige sociale gevolgen voortvloeien uit de op handen zijnde sluiting van deze striding de PvdA zeer ter harte gaat. Daarom ls rust aan het prijzenfront dringend noodzakelijk. Dat is de reden, waarom de PvdA de verdere verhoging van de indirecte belastingen heeft afge wezen. Een beperking van de overheids uitgaven achtte drs. Nederhorst nauwe lijks mogelijk, gezien de vele automa tische stijgingen, die veroorzaakt wor den door de groei der bevolking. Dan zouden scholen gesloten moeten wor den en minder woningwetwoningen ge bouwd. Juist de groeiende bevolking heeft aan die woningen behoefte. Mr. Geertsema bestreed dit, omdat door de groeiende welvaart Juist minder woning wetwoningen nodig zijn. De heer Neder horst meende echter, dat grote groe pen van de bevolking onvoldoende in de welvaart delen om duurdere woningen te kunnen betalen. Machtsposities Felle discussies vonden ook plaats over de machtsposities, die in de huidi ge maatschappij worden ingenomen. De socialistische fractieleider zei, dat de grote vermogensbezitters. wier aantal en vermogen steeds verder toeneemt, machtsposities in deze samenleving be kleden, die niet getolereerd kunnen worden. Mr. Geertsema ontkende dit. Hij zei, dat de grote machtsposities thans worden ingenomen door de voor zitters van een aantal organisaties, met name van de vakbeweging. De socialis tische fractieleider betoogde, dat dit niet juist is. De leiders van de vakbe weging hebben steeds een groot verant woordelijkheidsbesef getoond. Wanneer zij al een machtspositie zouden bekle den, dan wordt die gehanteerd met vol ledig begrip voor het algemeen be lang. Ten aanzien van de huidige loonpoli tiek deed mr. Geertsema een duidelijke uitspraak: de WD meent, dat men on mogelijk een loonstop kan afkondigen, nu reeds vele CAO's met een loonstij ging van meer dan 7 pet. zijn goedge keurd. De enige oplossing is, volgons de WD, dat de regering inderdaad el ke CAO toetst en alle overeenkomsten afkeurt, die in de gevarenzone terecht komen. De leiding van de discussies was in handen van de voorzitter van de KVP, mr. P. J. M. Aalberse. het postwisselrecht moet worden voldaan op de smalle strook van het formulier, die als bewijs van storting dient; de postwissel zal in het vervolg niet meer rechtstreeks aan de belanghebbenden worden verzonden. Deze ontvangen de wissel, onder omslag, van het computercentrum in Arnhem. Dit komt de geheimhouding ten goede; door vereenvoudiging van de stortings- en uitbetalings procedure zullen de wachttijden aan de loketten korter worden. de uitbetaling van de postwissel is niet aan een bepaald kantoor gebonden, maar de wissel kan aan ieder kantoor ter verzilvering worden aangeboden; de mededelingenstrook vervalt. Voor het opnemen van mededelingen aan de geadresseerde is ruimte op de achter zijde van de postwissel gereserveerd: de legitimatievoorschriften, die onlangs geheel zijn herzien, blijven bij de uitbetaling van kracht De PTT wijst erop, dat het van het grootste belang is dat dé nieuwe postwissels duidelijk en volledig met inkt of ballpoint worden ingevuld, zonder de ponskaart te vouwen of te kreuken. Het verponsen van de postwissels houdt in, dat de gehele behandeling één dag langer zal duren dan nu het geval is. Met ingang van I juni wordt het vandaag storten, morgen behandeling in Arnhem en overmorgen bij de geadresseerde. A.O.W. STRAKS VIA CHEQUE (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG In de toekomst zal er een wijziging plaats «Inden in de uit betaling van de AOW. Tot op heden moesten de AOW-trekkers altijd op een vastgestelde dag en in een vastgesteld kantoor liun geld gaan halen op de dag die men verkiest en in het postkantoor, waaraan men op dat moment de voor keur geeft. Het zal nog wel enige jaren duren voordat de Sociale Verzekeringsbank de administratie in deze geest gewij zigd heeft. Deze bank heeft de AOW-ers ook aangeboden een postrekening te openen, waarop de AOW maandelijks kan worden gestort, hetgeen de bejaar de personen een reis naar het postkan toor bespaart. Dit kan vooral voor per sonen, die slecht ter been zijn, een uit komst betekenen. Ook het Gemeen schappelijk Administratie Kantoor over weegt om de uitbetalingen via chèques te laten verlopen. Vader overleden na mishandeling door zoon MAASTRICHT (A.N.P.). Een geld boete van 500,- en twee maanden voor waardelijke celstraf met een proeftijd van twee jaar, eiste de officier van justitie bij de rechtbank te Maastricht tegen de 51-jarlge H. W uit Kerkrade, die op SI oktober zijn bejaarde vader zo ernstig mishandelde, dat deze enkele dagen later ln het ziekenhuis overleed. De ruzie was ontstaan toen de vader de bij hem inwonende zoon uit het huis wilde zetten. W. wond zich daarover zo op, dat hij zijn bejaarde vader tegen de grond sloeg en vervolgens twee keuken stoelen op zijn hoofd verbrijzelde. De man liep zeer ernstige verwondingen op, maar de gerechtsarte, dr. J. Hollman uit Maastricht, verklaarde op een door de president, mr. H. Disch, mét nadruk ge stelde vraag, dat deze verwondingen niet als uitsluitende oorzaak van de dood van de man moesten worden beschouwd. De man zou ziekelijk zijn geweest Een rap port van een zenuwarts concludeerde, dat de verdachte in sterke mate vermin, derd toerekeningsvatbaar was geweest. „Vader maakte me vaak dol van woe de", zo verklaarde W tijdens de zitting. De verdediger, mr. Th. van Kan uit Maastricht, betoogde dat zijn cliënt te veel had opgekropt en te weinig had kunnen uitpraten. Hij achtte slechte de opzettelijke mishandeling bewezen en was van oordeel dat de dood niet het rechtstreekse gevolg van de mishande ling was geweest. Uitspraak op 31 mei. SCHIPHOL (A.N.P.). Met Ingang van 1 juni a.s. zal de oud-commandant van de Kai-el Doorman, J. G Stegeman, thans vice-admiraal b.d„ toetreden tot de directie van „Schrelner Airways". De directie van de luchtvaartmaatschappij zal derhalve bestaan uit de heren B. A. M. Schreiner, president-directeur; J. G. Stegeman, directeur) mr H. Zanten, commercieel directeur «n A. H, van Houtert, adjunct-direoteur. Engeland kan VS-vliegtuigen kopen LONDEN (UPI) Na een stormach tig debat heeft het Britse Lagerhuis in derde en laatste lezing de regering ge machtigd een lening van 1,2 miljard dollar met de Verenigde Staten aan te gaan voor de aanschaf van Amerikaan se militaire vliegtuigen. De conservatieve oppositie sprak van „een betreurenswaardige slag" voor de Britse vliegtuigindustrie. Een amendement in dezer voege werd met 254 tegen 141 stemmen verworpen. Sclieepsramp bij Philippijnen MANILLA. (U.P.I.). Bij het vergaan van een passagiersschip, die diensten tus sen de Philippijnse eilanden onderhield, zijn maandag, naar gevreesd wordt, meer dan 130 personen om het leven gekomen. Honderddertig opvarenden zouden gered zijn en op het eiland Bantayan. 480 km. ten zuiden van Manilla, aan land zijn gebracht. Het 740 ton metende vaartuig „Pioneer Cebu" kpseinde maandag na in een storm aan de grond te zijn gelopen. Het had 262 opvarenden. In de wateren waar de ramp zich voltrok.zijn altijd veel haaien. Vol gens de Philippijnse politie op Bantayan zijn 22 overlevenden er ernstig aan toe. Van de vermisten zijn tot dusver slechts de stoffelijke resten van een 53-jarige vrouw en een driejarige jongen geborgen. Het zeegebied waar de Pioneer Cebu zonk staat bekend als een „kerkhof van sche- „Zo lang de apen over de rotsen van Gibraltar springen, zal dit gebied Brits blijven," zo luidt een oud spreekwoord. De apen springen nog steeds rond over de rotsen en de Britten z(jn zo overtuigd van de waarheid van deze spreuk, dat de die ren met alle zorg worden omringd. Immers, zo lang er apen zijn, zul len er ook Britten zyn. Maar hoe wel de dartele dieren nog geenszins tekenen van uitsterven vertonen, wordt de positie van Engeland op dit strategische stukje rots aan de Spaan se zuidkust steeds zwakker. Maandag is de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken (in gezel schap van de Britse ambassadeur in Madrid) naar Londen vertrokken om daar te gaan praten over de toe komst van dit stukje Engeland in Spanje. De besprekingen zouden van daag beginnen. Het resultaat zal wel negatief zijn. Engeland voelt er voor alsnog niets voor toe te geven aan de Spaanse eisen. Engeland vindt dat het recht heeft op Gibraltar krachtens artikel 10 van de vredesovereenkomst van Utrecht in 1713. Maar behalve op de ze overeenkomst steunen de Britse aanspraken ook op hun ononderbro ken aanwezigheid op de rots sinds 1704. Toen veroverde de Britse vloot, met hulp van de Nederlanders, Gi braltar. „En wie er zo lang is mag er biyven", zeggen de Britten. In de twee en een halve eeuw hebben zij van Gibraltar een stukje Engeland gemaakt. Het enige dat op de rots aan Spanje herinnert is de bereid heid van de bewoners om de peseta als betaalmiddel te accepteren (maar duidelijk als minderwaardige munt) en de honderden Spanjaarden die op de rots werken, tot meerdere glo rie van het Britse imperium. De laatste jaren is daar bovendien nog bijgekomen dat zij die de rots via het Spaanse La Linea betreden onderworpen wordt aan uiterst nauwkeurig en o zo traag onderzoek door de Spaanse douane. Ongeveer een jaar geleden bereikte de „blokkade" van de Spanjaarden een hoogtepunt. Engeland zag zich daardoor gedwongen (op 5 april 1965) een witboek over Gibraltar uit te geven dat er op wijst dat Engeland kingen dan in overeenstemming met de wil van de VN zouden beginnen in april van dit jaar. De Spaanse regering had al laten weten bereid te zijn onmiddellijk over de toekomst van de rots te wil len praten. Ook de Britten weten ei genlijk best dat het verdrag van Utrecht van 1713 een beetje uit de tijd is. Zij willen dan ook wel pra ten over een nieuwe overeenkomst. Zo realistisch zfjn ze wel. Maar Gi braltar overdragen aan Spanje gaat hen toch nog wat te ver. Ze beroe- niet van plan was de rots te verla ten en dat men alleen wilde spreken als de „abnormale" toestand werd opgeheven. Spanje antwoordde daar op (4 december) dat als Engeland niet wilde praten de duimschroef nog vaster zou worden aangedraaid. Spanje dreigde onder meer het vliegveld, dat op de neutrale zone ligt, uit te schakelen. In dat geval zou de rots volledig aangewezen zijn op vervoer over water. Op 16 decem ber stelde de Verenigde Naties dat Engeland bereid moest zijn bespre kingen te beginnen met Spanje, waar op de Britse minister van Buiten landse Zaken Michael Stewart in het Lagerhuis meedeelde dat die bespre- pen zich er, bovendien op dat de be volking van de rots (25.000 zielen) Brits wil blijven. Ieder heeft immers het recht op zelfbeschikking. Spanje verwerpt dit argument. Gibraltar is Spaans, zeggen ze. En als Engeland bereid is de rots aan ons terug te ge ven, geven wij van onze kant de Brit ten het recht op hun militaire basis op Gibraltar. Dat zou betekenen dat de Britten van eigenaar, gasten zou den worden. Het ziet er naar uit dat deze stap voor hen nu nog te groot is. Daar staat echter tegenover dat het gezegde over de apen alleen maar spreekt over de Britse aanwe zigheid op de rots en niet over de souvereiniteit. Advertentie MmnrE...'n boterham met leverpastei! Voor u, uw man en de kinderen. Héérlijk! Lever pastei hebt u immers tóch altijd in uw eigen 'keukenwinkeltje' met vleesconserven. En kijk eens, hoeveel boterhammen u ermee verwent. Zorg altijd voor 'n fiks voorraadje vleesconser ven. Ook gemakkelijk in uw weekend en vakantie! Is uw'keukenwinkeltje' óók zo welgevuld met blikjes Franse economie werd 24 uur lam gelegd PARIJS, (UPI) Een massale optocht van linksgeoriënteerde demonstranten is door de binnenstad van Parijs getrokken met spandoeken met opschriften als: „Weg met De Gaulle" en „Weg met Pompidou". De economie van Frankrijk was gisteren bijna geheel lamgelegd door de 24 uur-staking, de grootste sinds De Gaulle aeht jaar geleden aan de macht De spoorwegen, elektriciteitsbedrijven, de vuilnisophaaldienst, gemeentelijke be- grafenisdienst, scholen, regeringsgebouwen en talloze ziekenhuizen werden door de staking getroffen. Bovendien sloten zich tal van particu liere bedrijven aan. waaronder werkne mers van de staalindustrie, textielbedrij ven. bouwondernemingen en taxichauf feurs. Er verschenen geen ochtend- en avondbladen en mede doordat de werkne mers van de omroep en televisie ook het werk neerlegden bleef de nieuwsvoorzie ning grotendeels uit. Vele bedrijven werden tot sluiten gedwongen door het uitvallen van gas en elektriciteitsvoor ziening. In Parijs en andere grote steden wer- Wegenbelasting per giro (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Ongeveer 240 van de 550 ambtenaren, die in Nederland op de ontvangkantoren der accijnzen ge heel of in belangrijke mate zijn belast met de uitvoering van de motorrijtui genbelasting worden overbodig als over enige tijd de nieuwe wijze van wegen- belastingheffing wordt ingevoerd. De besparing is echter nog groter: door de automatisering van de administratie kan de jaarlijkse personeelsuitbreiding linder zijn dan bij het oude sys teem. De centrale administratie zal ln Apeldoorn worden gevestigd in een nog op te richten gel»ouw, dat vier miljoen gulden kost. Staatssecretaris Hoefnagels van Fi nanciën heeft deze gegevens vermeld in de memorie van antwoord op de voor lopige opmerkingen vanuit de Tweede Kamer over de voorgestelde wijziging de heffing van en controle op de motorrijtuigenbelasting. Te zijner tijd wordt de situatie, dat de automobilisten per giro de wegenbelasting voldoen. Zij krijgen dan geen belastingkaart toege zonden. Wel worden zij ln een centraal register opgenomen na de betaling. Op de openbare wegen worden de nummer borden door opsporingsautoriteiten van tijd tot tijd gefotografeerd, waarna in het centrale register wordt nagegaan of wegenbelasting is betaald. In zijn memorie zegt onderminister Hoefnagels, dat het publiek het alle maal veel gemakkelijker krijgt. Men hoeft geen belastingkaart meer bij de ontvanger te halen (dat doen er thans nog heel wat) en er kan niet meer wor den bekeurd, omdat men de kaart thuis heeft laten liggen (2000 bekeuringen per jaar hadden daarop betrekking). De bezwaren tegen het fotograferen deelt de bewindsman niet. De foto's zullen niet voor andere doeleinden dan voor con trole op de betaling worden gebruikt en De suggestie om uit het kenteken te laten blijken, dat de belasting is vol daan, wijst de heer Hoefnagels van de hand vanwege «1e grote bezwaren. In de eerste plaats zou men dan ook moe ten laten betalen voor auto's, die ge ruime tijd niet worden gebruikt en voorts zou het heel moeilijk worden een gedifferentieerd tarief te blijven toe passen. Er treden uiteraard niet alleen maar besparingen op, want hoewel 't nieuwe gebouw van vier miljoen gulden voorlo pig voor de helft voor andere belasting doeleinden kan worden gebruikt, moet van de girodienst ook apparatuur worden gehuurd, wat voorlopig meer dan drie miljoen gulden per jaar gaat kosten, inclusief de daarbij behorende personeelskosten Het mindere werk op de ontvang kantoren behoeft niet te leiden tot over plaatsing van ambtenaren (gesteld, dat het mogelijk is in Apeldoorn voldoende personeel te krijgen voor het centraal bureau motorrijtuigenbelasting). Wie dat wenst, kan op zijn standplaats blijven, want door verloop, pensione ring en dergelijke vloeien toch steeds mensen af. Tegenover de opvatting, dat het ei genlijk niet juist is dat men zijn we genbelasting vooruit moeten betalen, stelt dr. Hoefnagels, dat het een enor me rompslomp zou geven als men pas behoeft te betalen als men gaat rijden. Dat zou de controle bijna onmogelijk maken. Trouwens er worden wel meer belastingen vooraf geheven, bijvoor beeld bij invoer van goederen, dus voordat ze ge- of verbruikt kunnen wor- NEW-YORK (UPI) De leider van de Mafia, Joseph Bonanno, (in onder wereldkringen bekend als Joe Bana nas) naar wie over de hele wereld is gezocht sinds hij negentien maanden geleden „ontvoerd" werd, heeft zich aan het federale gezag overgegeven. Het 57-jarige hoofd van de Cosa-Nos- tra-kring bleek weinig veranderd toen hij zich meldde op het kantoor van de districtsprocureur van New-York. Ro bert M. Morgenthau. Hij verdween op 21 oktober begeleid door twee wapenbroeders op de dag dat hij wegens afpersing voor de grand jury" moest verschijnen. Hij is op borgtocht op vrije voeten gesteld. Toon speelt en zingt weer. Na zijn plotselinge ziekte, die hem dwong enkele voorstellingen af te gelasten, stond Toon Hermans gisteravond weer voor een uitverkocht Carré (Advertentie,' 18 MEI 1966 573ste STAATSLOTERIJ EERSTE KLASSE .Prijzen van: f. 5 zijn gevallen op nummers eindigende op: f. 50 zijn gevallen op nummers eindigende op: f. 100 zijn gevallen op nummers eindigende op: f. 200 zijn gevallen op nummers eindigende op: f. 400 zijn gevallen op nummers eindigende op: f. 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op: Een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: Een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: Een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: Een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: Een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: Een prijs van f. 5000 is gevallen op het nummer: De prijs van f. 20000 is gevallen op het 021653 005149 084591 037218 Let wel: Op dit nummer zijn twee prijzen gevallen.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 5