Boer Koekoek interrumpeert mr. Cals: Het is vergaderen en niet opschieten Veroordeling van straatterreur Publiciteit prikkelt de labielen CPN dreigt met opstand 1965 voor HAL beter dan 1964 P.v.d.A.-KANDIDAAT VOOR ROOKBOMMEN Misschien maatregelen door fractie 2V2 jaar voor „dienstknecht des Heren „Desnoods tegen het huwelijk, niet voor trappen van rotzooi" PINSDAG 22 MAART 1966 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Na een bewogen week en een maandag van verwijten en weer tussen provo's, slachtof- politie en politici is thans druk erleg gaande over de straatterreur, e zich in Amsterdam dreigt te ont- kkelen. oCferleg tussen Amsterdamse toritelten en bestuurders, overleg tus- politie en justitie-instantles en be ad In regeringskringen zelf. De regering staat op het standpunt, straatterreur, zoals die zich In =eds heviger mate voordoet, niet ge lid kan en mag worden. Over de mid- len ter bestrijding ervan is men eens. Waarschijnlijk zal rag geselecteerd deel van de Am- adamse politie zich met het beteuge- n bezig gaan houden, daarbij tdpen door richtlijnen van enkele jen. Opzienbarend is, dat de 'm haar nieuws over de relletjes wriopig gaat beteugelen. van gisteren heeft bijna ge il In het teken van de Amsterdamse ïtjes gestaan. Da fractievoorzitters van de Amster- gemeenteraad hebben zich gis- nnlddag twee en een half uur lang be- /er de situatie zoals die na de zaterdagmiddag in Amsterdam ontstaan. Zij zijn daarbij tot da con- ile gekomen, dat er 'n ernstige situa te ontstaan, die al verschillende ma- tot incidenten heeft geleid. Zij ach- het ln het belang van de stad en Ihocoladefabriek gaat sluiten 3RONINGEN, (A.N.P.) De choco- - en suikerwerkfabriek E. Prijt en in Groningen zal worden gesloten, er de afvloeiing van het 16 man tellen- personeel heeft de directie geen overleg igd met de werknemersorganisaties, de algemene bedrijfsbond voedings genotmiddelen. De N.V.V.-bond heeft inmiddels in verbinding gesteld met zaakgelastigde van de directie, die de Islagaanvragen bij het GA.B. heeft ln- iiend. De bond heeft vernomen dat het irijf zijn poorten moet sluiten wegens ^moeilijkheden. Het is nog niet zeker de werknemers (met één tot 40 dienst en) een schadeloosstelling zullen ont- ïgen. lemanning voor Apollovlucht iOUSTON (UPI) De astronauten rgil I. Grissom, Edward H. White en ger B. Chaffee zijn aangewezen als bemanning van het eerste Apollo- mteschif) dat in een haan om de aar- zal worden gebracht. Het ruimte- lip dat een bemanning van drie kop- zal hebben, zal mogelijk later dit reeds worden gelanceerd. Grissom White hebben reeds eerder een ruim- faartvlucht gemaakt. Plaat huwelijk ten bate van Prinses Beatrixfonds WHAAG ANP) De koningin heeft termiddag op paleis Soestdijk uit han- van mr. J. Kiaasesz, voorzitter van prinses Beatrix-fonds, 't eerste exem- ontvangen van de casette „het naelijk huwelijk" bestaande uit twee gspeelplaten en een album. )p de twee langspeelplaten ls een nkbeeld vastgelegd van de belang- tste gebeurtenissen rondom het huwe- t van prinses Beatrix en prins Claus, k bij de cassette behorende album ;ft in kleurenfoto's een beeld van het leuren en bevat verder de belangrljk- teksten. De plaat wordt uitgebracht bate van het prinses Beatrix-fonds. „Juno van Rembrandt die door de Haagse kunsthandelaar H. M. 2ramer naar Amerika werd verkocht, al gedurende twee maanden als bruik- een in ,het Museum Boymans-Van kuningen te Rotterdam te alen zij a van de bevolking, dat onverwijld einde wordt gemaakt aan alle vormen van ordeverstoring. Unaniem ware van oordeel, dat zowel de ordeverstoor ders als het onnodig lichamelijk geweld voor welk doel en onder welke omstan digheden dan ook, onverenigbaar moe ten worden geacht met de spelregels van de democratische meningsvorming, zoals die in ons land en in onze stad algemeen worden aanvaard. Zij doen een beroep op alle betrokkenen hun me dewerking te geven aan 'n volledig her stel van de rust en de veiligheid. Zij onderschrijven de mening van de bur gemeester, dat een afkoelingsperiode noodzakelijk is en zij stellen zich voor om de daartoe noodzakelijke maatrege len mgt de burgemeester te bespreken. Zij noemen de zelfbeheersing, zoals die zaterdagavond door de politie aa: dag is gelegd, een positieve bijdrage daartoe. Het district Amsterdam van de munistische partij Nederland heeft zijn aftreden geëist en het ontslag va agenten, die direct bij de relletjes be trokken geweest zijn. „Wanneer ei den vallen, zuljen wij, de arbeiders i bedrijven oproepen", aldus de CPN. Een dreiging met oproer en opstand VERKIEZINGSUITSLAG REEDS BEKEND het tóch een feit dat er allerwegen gesproken wordt over een uitslag die al bjj voorbaat vast staat. Zo wonderlijk ls dit echter niet. Het gaat hier over een geheel ónder soort „verkiezing" - de ver kiezing voor een voordeliger le ven. Daarover hoeft namelijk in het geheel niet gestemd te worden, omdat iedereen die even nadenkt onmiddellijk zijn stem geeft aan de markt. Op de markt voeren marktkoop man en straathandelaar een vreedzame strijd om de laagste prijzen, zil winnen hun klanten door hun vriendelijke en vak kundige seryice én doordat zij hun een keus uit honderdeu kwa liteitsartikelen bieden. Wie op de markt koopt behoort altijd tot de winnende partij en volgt de verstandigste politiek. De markt ls met algemene stemmen verko zen tot het gezelligste en voor deligste koopcentrum, want OP DE MARKT IS UW GULDEN EEN DAALDER WAARD Doodstraf geëist tegen Auschwitz- arts dr. Fischer BERLIJN (UPI) De Oostduitse openbare aanklager heeft de doodstraf geëist tegen dr. Horst Fischer die mo menteel in Oost-Duitsland terecht staat wegens oorlogsmisdaden. Tijdens de tweede wereldoorlog is Fischer arts ge weest in het nazi-concentratiekamp Auschwitz. De openbare aanklager, Jo sef Streit, voerde aan dat Fischer had deelgenomen aan verscheidene selec ties. Vrijdag zal het hof uitspraak doen. Na de oorlog was Fischer ondergedo ken. Verleden jaar werd hij in de Oost duitse plaats Frankfurt-on-Oder gear- Nog geen staking EEG-ambtenaren BRUSSEL (ANP) De bonden van Europese ambtenaren hebben gister avond besloten een actie tegen het uit blijven van door hen geeiste salarisver hogingen uit te stellen om nader over leg met de Europese ministerraad mo gelijk te maken. De ambtenaren verlangen een sala risverhoging van ongeveer 14 procent. De zes regeringen (Frankrijk, Duits land, Italië en de Beneluxlanden) zijn bereid gebleken tot zes procent te wil len gaan. De Europese commissie had berekend, dat ongeveer 10 procent nood zakelijk was om de hogere kosten van levensonderhoud op te vangen «n d« verhouding tot de salarissen van rijks ambtenaren in de zes lidstaten te hand haven. Boer Koekoek schreeuwde -m toet Niets dan vergaderen opschieten 2 Starfighters neergestort in West-Duitsland BONN (UPI) Twee supersonische F 104 G Starfighters een van de Westduit-se en een van de Canadese luchtmacht zijn gisteren boven West- Duitsland neergestort. De piloten wis ten zich met hun schietstoel in veilig heid te brengen. Het Westduitse toestel vloog boven Beieren toen het in vrille raakte en neerstortte. Het was het 33ste ongeluk sinds 1 januari 1965 met een Starfighter va Luftwaffe. Alleen in 1966 verloor de Westduitse luchtmacht al zeven toestel len van dit type. In totaal zijn 18 pilo ten bij ongelukken met een Starfighter omgekomen. Het Canadese toestel bevond zich ln de omgeving van Frankfort op 'n proef vlucht toen het in moeilijkheden kwam en neerstortte. Twee weken geleden verloor de Canadese luchtmacht een Starfighter boven het Zwarte Woud. De piloot wist zich met zijn schietstoel uit zijn cockpit te werken doch zijn lichaam werd later aan de parachute in de bo men gevonden. Dijkval in Nrd-Beverland ZIERIKZEE (ANP) Tussen zondag avond en maandagmorgen heeft zich ln de polder Leender Abraham bij Kats op Noord-Beveland een dijkval voorgedaan, waardoor plm. 350 meter zeewering in de Oosterschelde is verdwenen. Hierdoor is ongeveer tien hectare land onder water komen te staan. Gevaar voor de andere polders is momenteel niet aanwezig. De dijkval te Kats zou als een der grootste kunnen worden beschouwd die zich ooit ln Zeeland heeft voorgedaan. In de ondergelopen polder stonden geen woningen of boerderijen. Een op de dijk staand magazijn van het waterschap is met de zeewering in de golven verdwenen. Hoewel peilingen in de afgelopen jaren een verdieping voor de kust aangaven, is de dijkval als een volkomen verrassing gekomen. Dit blijkt wel uit het feit, dat ag nog door een twintigtal sportvis- van de dijk gebruik is gemaakt. Aan herstel valt niet te denken. De maatre gelen zullen zich beperken om van de inlaagdijk een zeewering te maken, door het aanbrengen van glooiing en zink- stukken. ROTTERDAM (ANP) 1965 is voor de „Holland-Amerika Lijn" blijkens het ver slag, in verschillende opzichten beter ge weest dan 1964. In het algemeen was het vervoer groter en konden de tarieven enigszins worden verhoogd. De brutowinst, vóór afschrijvingen, voorzieningen belastingen, komt uit op 20 min (v.j. 15,1 min). Hiervan steeg de exploitatierekening tot 11,2 min 8.2 min). De boekwinst op verkochte schepen-beliep 3.2 min (nihil). Inclusief 1,4 min 2.9 min) belastingen bedraagt de nettowinst 5,8 min 5.7 min). (Onveranderd dividend van 8 pet.). V akantiespreid i ng weer in het slop UTRECHT (ANP) „De vakantie- spreiding raakt weer in het slop". Dit concludeert liet CNV nu is gebleken, dat de herhaalde dringende verzoeken van het ministerie niet voldoende resultaat hebben gehad om de beoogde vakantie- spreiding mogelijk te maken. Het CNV meent ln „De Gids" dat de regering, als zij dit in 1967 wil bereiken, zal moeten ingrijpen door zelf de vakail- tieperlode vast te stellen voor het gehe le onderwijs. Dwingende maatregelen, aldus het CNV, zijn dit jaar niet genomen, de re gering heeft volstaan met een verzoek. Een vrij groot deel van de gemeente- en schoolbesturen heeft aan dit verzoek geen gevolg gegeven, hetgeen volgens het CNV een zo goed mogelijke sprei ding van da vakantie ernstig belemmert. Van onze correspondent) AMSTERDAM Boer Koekoek stond voor de eerste maal op. toen mr. Cals zei. dat de ministers Luns (Buitenlandse Zaken) en Biesheuvel (Landbouw) in Brussel harde gevechten leverden de Nederlandse landbouwbelangen. „Het is vergaderen en niets opschieten daar", schreeuwde de boerenpartyleider. Zijn verdere woordenstroom werd door gejoel van de zaal afgebroken. Nadat de zitter gedreigd had, dat de heer Koekoek de zaal zou moeten verlaten, deed deze er verder het zwygen toe. Gewilliger accepteerden mr. Cals de zaal een minutenlange tirade van 25-jarige Provo E. de Vries, die minister president Cals verweet zelf met provoca ties te zijn begonnen door Amsterdam als plaats voor de huwelijkssluiting te kiezen. Deze opmerking oogstte veel instem ming. Mr. Cals kwam toen met de op merking, dat deze keuze op democra tische wijze door het parlement is vaard en dat ondemocratische uitingen van protésten daartegen op de 10de maart misplaatst waren. „Aan kwajon- genswerk moeten, grenzen .gesteld wor den. Behoed ons er voor onze levens- verschillen op straat uit te vechten' aldus mr. Cals. Hij zei voorts iu zijn rede in Valken burg slechts te hebben willen wijzen het gevaar dat schuilt ln een onev redig grote publiciteit voor een aantal ordeverstorende feiten. „Ik heb gezegd, dat In pers, radio en t.v. een onjuist beeld dreigt te worden gegeven van in overgrote meerderheid ln ons volk leeft. Deze media kunnen daardoor wellicht ongewild uitlokkend werken op onevenwichtige lieden. Dit gebeurt ook door deze heden via die media te laten vertellen wat ze allemaal beleefd hebben". In het eerste deel van zijn betoog had mr. Cals zich o.m. geweerd tegen aan vallen op het bestaansrecht van de KVP en andere confessionele partijen. „Ik ont zeg anderen het recht om ons katholie ken het recht te ontzeggen ons politiek te organiseren zoals wij dat willen". Mr. Cals somde diverse belangrijke onderwerpen op (huren, het huwelijk) waarover de KVP-fractie in het parle ment het eens was geweest, terwijl de P.v.d.A. verdeeld was. „Wjj hebben sinds 1945 bewezen, dat er wel degelijk krachtige politiek op confessionele grondslag mogelijk is", aldus mr. Cals. Bovendien vroeg hij zjjn gehoor: „Waar is meer vernieuwing gaande dan juist in de leven sbeschouwelijke en in de katholieke wereld? Waar is meer bewe ging dan in de confessionele partijen?". Actie van Guinee tegen Ghana? AKKRA (UPI) Uit berichten die vandaag in de Ghane.se hoofdstad Ak kra zijn ontvangen blijkt dat troepen uit Gulnee en Ivoorkust stellingen heb ben ingenomen langs de gemeenschap pelijke grens tussen beide landen. Verder wordt gemeld dat president Houphet Boigny van Ivoorkust zijn strijdkrachten heeft bevolen te voorko men dat Guinese legereenheden de grens zullen overschrijden in een poging Ghana, dat aan Ivoorkust grenst, te be reiken. Uit de berichten blijkt ook dat beide partijen beschikken over steun van artillerie. Men neemt échter aan dat de troepen van Ivoorkust numeriek in de meerderheid zijn. Overigens blijkt uit niets dat de nieu- e leiders van Ghana zich zorgen ha ken over de berichten waarin tegen Ghana gerichte militaire concentraties worden gemeld. Vraag de nieuwe, kleurrijke "aankleedfolder" van Delana Bij uw winkelier. Dan kunt u meteen die vele prachtige modellen bewonderen uit Delana's nieuwe collectie gebreide kleuter- en kinderkleding! (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De heer Jan Blok, PvdA-kandidaat bij de Amsterdamse gemeenteraadsverkiezingen, staat „zeer positief" tegenover de protestbewegin gen van de tiende maart, inclusief de rookbommen. Voor de AVRO-radio verklaarde hij gisteravond in het studentenprogram ma „Almanak": „Het zou zelfs een schandaal geweest zijn voor Amster dam, wanneer dit soort gebeurtenissen niet had plaats gevonden". De heer Blok vindt het onjuist „om de rookbom men waartegen burgerheren fat- soerisbezWi'i-'ehHeMén" los''tb1 milten in deze hele protestbeweging, waai in ze maar één element is geweest' De heer Jan Blok, oud-praeses van d algemene studentenvereniging Amster dam (ASVA), staat op een door insi ders als „zekere opvolgingsplaats" ge kwalificeerde 19e plaats van de PvdA lijst. De PvdA-fractie bezet thans 17 tels. De heer Blok verklaarde: „Ik ben zelf de tiende maart de hele dag op straat geweest. Ik heb ook de nodige klappen gehad". Op de vraag of hij ook tot de demonstranten behoorde ant woordde de heer Blok: „we vonden het pracht kans om de mensen die daar voorbij reden van deze stemming onder deel van de bevolking op de hoog te te brengen". Commentaar P.v.d.A. Drs. E. van Thijn, fractie-voorzitter m de PydA in de Amstêrdamse ge meenteraad, verklaarde in hetzelfde ra dio-interview de rookbommenwerperij "n weinig waardige vertoning te hebben gevonden. Hij meende, dat de bommen werpers op de tiende maart door hun activiteiten niet alleen hebben gedemon streerd tegen het koningehuis, maar ook tegen de oprecht bezwaarden in deze stad en in het land. Hij verklaarde voorts te menen, dat mensen met be- stuursasplraties in het geheel ver schoond moeten blijven van activiteiten die van ordeverstorende aard zijn. Dat is niet in overeenstemming te brengen met hun bestuurlijke verantwoordelijk heden. Op de vraag of het dus logisch is te veronderstellen, dat het PvdA-partijbe- stuur in deze nog stappen tegen de heer Blok zal nemen, antwoordde de heer Van Thijn: „het feit, dat de heer Blok zeer actief bij deze zaken betrok ken zou zijn, dat is voor mij en ik neem aan voor vele andere PvdA-be- stuurders een volstrekt nieuwe situatie. Ik kan op dit moment nog niet medede len op welke wijze wij hierop zullen reageren. Ik acht het niet uitgesloten, dat hier inderdaad op zal worden ge reageerd". ROTTERDAM (ANP) De 67-jari ge „Dienstknecht des Heren" J. P. S., ex-bouwvakker en ex-ijscoman uit de Maasstad, is vandaag door de recht bank in Rotterdam veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar en zes maanden met aftrek van voorarrest. De els was twee jaar met aftrek. De man heeft bekend, dat hij ln de afgelopen vijftien jaar vele goedgelovi ge katholieken geld uit de zak heeft ge klopt naar schatting meer dan hon derdduizend gulden door voor te wen den, dat hjj Hemelse boodschappen ont ving. Hij zou zijn aangewezen om de wereld van zondaars te verlossen. Voor een aantal vrouwen en meisjes hielden de boodschappen in, dat ze sexuele om gang met S. moesten hebben. Twee tuin dersgezinnen in het Westland werden door het optreden van de „Dienstknecht des Heren" financieel geruïneerd. De officier van justitie zei op de recht zitting, dat er nog steeds mensen zijn, die in S. geloven. Om die reden vroeg de raadsman een gedeeltelijk voorwaar delijke straf. Dit zou S. ervan kunnen weerhouden om op deze weg verder te gaan. De verdediger van S. zei verder onder meer, dat het onbegrijpelijk ls dat de man vijftien jaar heeft kunnen doormodderen. Paus bestudeert nieuwe opzet boekencensuur VATIKAANSTAD (KNP) Paus Paulus bestudeert en docuhent over de vernieuwing van de boekencensuur, dat door n commissie is opgesteld. De commissie kon beschikken over een vooruitstrevend rapport, dat was ge reed gemaakt door de oude sectie voor de boekencensuur van het voormalige Heilig Officie. Deze sectie zal vervan gen worden door een nieuw departement, dat zal worden belast met de bestude ring van omstreden theologische ten- denzen, teneinde te voorkomen, dat denzen, teneinde te voorkomen, dat orthodoxe denkbeelden voortwoekeren door middel van publlkaties. Het vooruitstrevende rapport stelt „dat het onjuist zou zijn, wetenschappe lijke werken te veroordelen, die alleen door wetenschapsmensen worden gele zen ten behoeve van hun onderzoekin gen". Veroordeling zal een hoge uitzon dering moeten zijn. Bovendien zal zij alleen mogen worden uitgesproken, na dat de schrijver de gelegenheid heeft gekregen om zich te verdedigen. Ook moet de plaatselijke bisschop met een eventuele veroordeling instemmen. Wat betreft litteratuur, die bestemd is voor de massa, deze komt geheel on der verantwoordelijkheid van de regio nale bisschoppenconferenties te vallen. Zij zullen hun oordeel over bepaalde boeken ln de vorm van een advies aan de gelovigen kunnen meedelen. KEUZE VAN KABINET TE AMSTERDAM WAS FOUT (Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Op verschillende plaat sen in het land hebben politici verkie zingstoespraken gehouden en daarby hun visie gegeven op de rellen te Amsterdam. Mr. I. Samkalden: „Voor de rookbom men op de tiende maart heb lk geen goed woord over. Zij waren een belediging voor onze feestelijke en democratische gevoelens". B. Roolvink: „De VARA zou het niet nemen als in „Zo is het" minister Von deling op dezelfde manier te kijk werd gezet als gebeurd is met de koninklijke familie. Naar zijn mening had burge meester Van Hall niet In Mies-en-scène moeten verschijnen. De provo's, die za terdagnacht brand stichtten in het Dam- paleis moeten gestraft worden". Drs. Nederhorst: „De politie had op 10 maart een onmogelijke taak. Toch zal er een onderzoek ingesteld moeten wor den. Het verantwoordingsbei eid van de burgemeester over de politie moet her zien worden. Waarom zijn de ordever stoorders niet massaal opgepakt en ge verbaliseerd? Dit ls het enige dat helpt in een rechtsstaat. Bruggeman (in vragen aan de rege ling): heeft de minister kennis genomen van de berichten over ernstige onlusten Voor de Britse ambassade in Washington is gisteren een drie meter hoog beeld vcvn Sir Winston Churchill geplaatst. De staatsman met. zijn karakteristiek MV"-gebaar staat daar omdat het op 9 april drie jaar geleden is, dat Churchill het erebwrgerschap van Amerika kreeg. Meer bedrijven naar Z.-Limburg (Van onze correspondent) HELMOND. -- Hatema N.V. te Hel- mond heeft het vobrnemen om ln Lim burg, gemeente Sittard, een fabriek te vestigen voor de productie van tap.jten en PVC (plastic) vloeren. De vestiging ln Zuid-Limburg, waarover nauw over leg met de Staatsmijnen heeft plaats gevonden, schept de mogelijkheid om in de behoefte aan arbeidskrachten te voorzien door het aantrekken van vrij komend mijnpersoneel (150—200 man). UTRECHT De directie van de ver enigde bedrijven Bredero NV (aanne mingsconcern) is op het ogenblik in ge sprek over een uitbreiding van haar ac tiviteiten in Zuid-Limburg. De plannen voor een nieuwe industriële vestiging in dit gebied verkeren echter nog in 'n pril stadium. op zaterdag 19 maart te Amsterdam tus sen politie en burgerfl? Toxopeas: „De keuze van de stad Am sterdam voor het huwelijk is een keuze van het kabinet, dat daarvoor verant woordelijk is. Hierin ls het kabinet te kort geschoten". Mevr. Fortanler-de Wit: „Als joodse gemeente had Amsterdam niet gekozen moeten worden voor het huwelijk". Minister Den Ujjl: „Iedereen mag te gen het huwelijk zijn, niemand voor rot zooi trapperij. Ik heb geen bezwaar te gen lange haren en ongewassen knapen, mits hun ideeën constructief zijn". Nieuwe luchtlijn Engeland-R'dam ROTTERDAM, (A.N.P.) Met ingang van 2 april zal de Engelse luchtvaart maatschappij Westpoint Airlines ltd. een nieuwe dienst openen vanuit Exeter op Rottei'dam. Gevlogen zal worden met een DC-3, die tweemaal per week en wel op zaterdag en zondag om 19.00 uur van de luchthaven vertrekt. Als hoofdagent voor Nederland is aangesteld Rotterdam Air N V., gevestigd te Rotterdam. Dolores del Rio weer actief MEXICO CITY (UPI) De actrice Dolores del Rio heeft een aanbod van de Italiaanse regisseur Carlo Ponti om op te treden in een nieuwe film die hij in de zomer in Italië zal gaan maken aanvaard, zo is in Mexico City verno men. Ook Sofia Jroren en Omar Sharif treden in deze produktie op. Een deel van de film wordt in Span je opgenomen. De opnamen zullen on geveer drie maanden in beslag nemen. De naam en het gegeven van de film zijn niet bekend. Godsdienstvrijheid in partijprogram van Franse communisten PARIJS (KNP) De Franse com- munistische partij heeft op haar partij raadsvergadering te Parijs besloten de godsdienstvrijheid in haar officiële pro gram op te nemen. Het besluit werd met algemene stemmen genomen, ge zien ook „de veranderingen, die zicht baar zijn in de Kerk van Rome". De partijraad verklaarde dat de nieuwe in zichten van de Kerk inzake de vreedza me coëxisteiitie en de verhoud) j gelo vigen-ongelovigen een bemoedigend te ken van vooruitgang is. De communis tische partij bood voorts vriendschappe lijke samenwerking met de katholieken aan, teneinde te komen tot een „geza menlijke inspanning voor een beter le-

Leidse Courant | 1966 | | pagina 5