Leidse brozems konden rikunst botvieren in behendigheidswedstrijd »p Schuttersveld Leidse burgemeester ten dans gevraagd in Sociëteit Minerva VAN EN OVER DE CLUBS KARSTENS SLOEG IN SLOTFASE ZIJN SLAS TE OEGSTGEEST VRIJDAG 11 MAART 1966 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Op het schuttersveld klapperden de kleurige vlaggen dapper in de storr die gepaard ging met een sluier van regenvlagen. De bromfietsbehendigiids- wedstrijd zou door deze weersomstandigheden een ware stuurkunst eis« om de route, die met gele plastic kegels was gemarkeerd, geheel zonder.traf- punten uit te rijden. De militairen van de koksschool van de Doelenkeerne hadden handen vol werk om de opgestelde materialen op hun plaats te luden. De speakers van de geluidswagen hadden kennelijk moeite om tegen dstorm in te schetteren; hierin kregen ze echter weldra assistentie van de knetrende uitlaatpijpen van dfe brommermotoren. VERKEERSTUIN ONTMASKERDE ROEKELOZE RIJDERS Tenslotte moesten de motoren uit. het wedstrijdreglement werd door de microfoon aan het rennerskwartier kenbaar gemaakt, nummers werden uitgedeeld, valhelmen opgezet. Daar ging de bel voor de eerste ronde. Dé eerste 150 meter gold als tijdrace, die binnen de 23 sec. moest worden afge legd, hetgeen de meeste van de bijna 40 deelnemers wel lukte. In het par koers vond de renner behalve de vele lusbochten o.a. een lat waar hij onder door moest en een slalomgedeelte, dat velen een aantal strafpunten oplever de, omdat het manoeuvreren tussen de kegels wel de uiterste inspanning vergde. Anderen stoorden zich blijk baar niet aan de opstelling van de kegels of hadden niet opgelet bij het voorlezen van de instructie en reden in volle vaart het pad af, uiter aard met een snelle eindtijd, maar tevens met een fiks aantal strafpun- DISKWALIFICATIE mist, soms slaagi de nonchalante rij der er niet in -t vaantje in de bus een eindje vercfop te deponeren. De weinige Leiderurs, die de koude en de t.v. aan hu laars hadden gelapt en naar het Siuttersveld waren ge komen, vormin een enthousiaste supportersscha:- Ongelukken kregen ze niet te ziG misschien omdat het parkoers door de vele bochten grote snelheid onmogelijk maakte. MILITAIR VERTOON Een koksleerling van de Morsch- poort remde eenmaal te plotseling, zo dat hij over de grond rolde en weer heel wat keren moest trappen voordat 't tweetaktje weer pufte. Dit was voor zijn mede-koks aanleiding om tam extra aanmoedigingen toe te voegen, hoewel zijn tijd verloren was. De dienstplichtigen, die langs de gehele route stonden opgesteld, tekenden ijverig de tijden en fouten aan, een functie, die het wedstrijdverloop een soepel verloop gaf. Na afloop van deze rijvaardigheids- ritten, die door de jeugd met groot enthousiasme als deelnemer of als toe schouwer waren beleefd, volgde in de bovenzaal van restaurant Zomerzorg de prijsuitreiking, die werd verricht door de voorzitter van het Comité Vie ring 10 maart. mr. P. J. de Ruyter de Wildt. De prijzen waren heel toepas selijk: zijtassen en gereedschappen alsook een regenpak. De winnaar van de laatstgenoemde prijs zou het op staande voet al aan hebben kunnen trekken, want de regen gutste nog zonder ophouden tegen de ruiten van het restaurant. In een kort woord richtte de voorzitter zich tot de mili tairen, die voor hun diensten een bal- point met de namen van het bruids paar er op kregen aangeboden. I De uitslag van de eerste 10 win- naars van de wedstrijd luidt: 1. Bert de Wit; 2. Ben Steenbergen; 3. Kees van Klaveren; 4. Hans Peter Bram; 5. Rob Bink; 6. Rob Jochems; 7. Piet Paaltjes; 8. J. W. de Reus; 9. Karei de Bree; 10. Hein Dijk. LEIDSE AGENDA VRIJDAG 11 MAART Ver. Oud-Lelden jaarvergadering. Spr. drs. J. N. van Wessem over „De Gabriel Metsu tentoonstelling "De La kenhal 19.30 uur. K. en O.-cursus. Gabriël Smit over het Concilie. Gerecht 10, aanvang 20.00 Café chantant „De Ruif". Hans van der Wouw en Johanniek van der Molen, Jan Vossensteeg 57, v.a. 20.30 u. K. en O.-cursus over het hartinfarct kliniek inten. geneeskunde, Rijnsbur- gerweg. Aanvang 20.00 uur. De Natuurvriend ledenvergadering. Petruszaaltje Lammenschansweg, aan vang 20.00 uur. Adclbertvereniging spr. minister Veldkamp over „De grenzen der socia le zekerheid". De Doelen, aanvang 20.15. Selskip Fryslan toneelavond St. Anthoniusclubhuis, aanvang 20.00 uur. Ned. Koperenbuizenfabr. en Louise de Coligny H.B.S. afsluiting adoptie avond. Youise de Coligny H.B.S. (Ka- gerstraat) 20.00 uur. ZATERDAG 12 MAART Jazz society Folk Beat 14 optreden van het trio Kees Nix en het Septet The Attics. Hockeykantine sportpark Roomburg, einde Asserstraat, aanvang Gisteiiddag werd de 52-jarige Leidse romfietser door een perso- nenautoangereden op de hoek Chur- chillaarlaagweg. De personenauto verzuine voorrang te geven. De bromfiser liep een gebroken linker- bovenlen op. Hij werd Meer dan tweeduizend Leidenaren ivoren op het Oranje-bal GISTERAVOND was het opvallend stil in Leiden, hetgeen niet te verwonde ren was, want duizenden jeugdige Leidenaren hadden zich teruggetrokken in sociëteit Minerva en de Stadsgehoorzaal, waarin een Oranjebal georganiseerd was. Zowel in Minerva als in de Stadsgehoorzaal was het enorm druk, men kon niet alleen even overwippen van de ene feestgelegenheid naar de andere maar had tevens de keuze uit een vijftal bands, die o.m. dixielandjazz-, beat en Surinaamse muziek speelden. GOUDEN BEKERS zyn inderdaad KONINKLIJKE geschenken. Voor U echter hebben wij ook een kerncollectie: gouden ringen gouden armbanden gouden broches gouden horloges. U voelt zich de koning te rijk en Uw geld is goed besteed (advertentie) GEWICHTHEFFEN L.K.V. DE SPARTAAN De Spartaan krijgt in de competitie wedstrijd thuis het Dordtse Herkules. Deze wedstrijd wordt zondag gehouden in het clublokaal aan de Langebrug naast de Brandweer. De opstelling is als volgt: Spartaan 1: D. v. 't Riet. A. Hillebrand. S. Holswilder, A. de Bruin, A. Segaar, J. de Vink. Spartaan: J. Vloon, K. Brandt, J. Te- zagen Marijt. De wedstrijd begint i kolonel Wessels, commandant van de Leidse koksschool, uitpuffen achter palmpje in Minerva waagden ze toch een dansje temidden van de uitge laten menigte. OM 11 UUR kwam de Leidse burgemeester mr. G. C. van der Willigen met zijn echtgenote, vergezeld door de heer J. C. J. Lambermont, (lid van het comité Viering 10 maart), een kijkje neme» in Minerva, waar men net het „hospunt" had bereikt. De burgervader, die de hele dag al op stap was ge- Geboren: Christian Reno z. v. M. K. weest, dacht een en ander als muurbloempje gade te kunnen slaan, maar een Stichling en M. Schulz. Viluska Petrus- Leidse studente maakte aan deze „illusie" een einde. Zij vroeg hem ten dans ka Maruska d. v. V. V. Hornicek BURGERLIJKE STAND LEIDEN i zoiets kan je natuurlijk niet weigeren De voorzitter van het centraal stem- b bureau voor de verkiezing van de leden 20.00 uur. van de Gemeenteraad, brengt ter open- Café-chantant „De Ruif" optreden bare kennis, dat dit stembureau in zijn 'an Hans van der Wouw en Johanniek vergadering van 9 maart 1966 inge- 'an der Molen. Jan Vcssensteeg 57, volge de daartoe strekkende verzoeken '•a. 20.30. aan de desbetreffende politieke groepe- Gymnastiekbond U.S.A. opv. v. ringen, heeft besloten de volgende na- ,Er zijn altijd twee mogelijkheden", j men dezer groeperingen, c.q. niet de Schouwburg, aanvang 20.00 uur. Daar- I aanduidingen daarvan, in het door ge- VIERTALLENCOMPETITIE VAN* BRIDGECLUB „DE SLEUTELS" Tiende ronde van 8 maart 1966: Se- lier-Derogee 6-0 (72-17); Koornwin- den-Koningen 0-6 (39-128); v. Kem- pen-Foppe 4-2 (67-52J. bal (23.00 u.) in de grote zaal Den Burcht. Bond van Ned. militaire oorlogsslacht offers jaarvergadering in cantine Doe- lenkazerne, aanv. 15.00 uur. Daarna con- het tactavond, aanvang 19.00 kiezen uit verschillende wegen die opdra«t van de Raad van Europa zal door verkeersborden geflankeerd wa- i de he I. J- Sloos, president-directeur ren. Onbegrijpelijk genoeg reden en-van c'Leidsche Onderwijsinstellingen kelen rustig een laantje in waar een en psident van de Europese Raad verbodsbord voor fietsers stond. De j voor iet Schriftelijk Onderwijs, een lakonieke verkeersovertreders kregen i rappt uitbrengen over de mogelyk- weliswaar geen bon, maar werden hede om in de bij de Raad van zonder meer gediskwalificeerd. De Eur<a aangesloten landen te komen evenwichtsproef, het rijden over een wipplank, leverde vrijwel geen moei lijkheden op. Een oranje vlaggetje, in een busje gestoken, dat ter hoogte van de arm van de renners was aange bracht, werd verschillende malen ge noemd centraal stembureau ingevolge art. G 3, le lid, van de Kieswet leggen register in te schrijven: Naam: Volkspartij voor Vrijheid mocratie; aanduiding: V.V.D. Naam: Communistische Partij v derland; aanduiding: C.P.N. acadeisch ziekenhuis vervoerd. In j ZONDAG 13 MAART 12-jarig bestaan van zangkoor Lode-I Naa™: Partij van de Arbeid; wykskerk plechtige H. Mis gevolgd aanduiding: P. v. d. A. door ontbijt in rest. v. d. Heijden. Aan- 'Naam: Pacifistisch Socialistische Partij: vang 8.30 v.m. aanduiding: P.S.P. Café-chantant „De Ruif" Hans van Wouw en Johanniek van der Molen. Jan Vossensteeg 57, v.a. 20.30 uur. Stille omgang, afd. Lelden afhalen van reglementen en buskaarten van 9.30 tot 13.00 uur bij de Romanuszaal, de R.K. meisjesschool Lusthoflaan, het Pe truszaaltje Lammenschansweg en de tot in harmonisering van de wette lijk bepalingen met betrekking tot hetstaatstoezicht op het schriftelijk omrwijs. De heer Sloos verwacht zijonderzoek eind 1966 te kunnen af- sli-en. VUUR WERK VREUGË NIET GEDRUKT DOOR UITBLIJVEN VAN ORANJEZON Het oranjezonnetje brak gisteren ftgëduld enige tijd achter de hekken niet door, maar door het verrassende lewaard te hebben, in kleine kolon- vuurwerk uit het land van de rijzen- (es naar het achterterrein om de de zon konden de Leidenaars de zon uimtepoppen, eenden en beertjes op gistermiddag wel in het regenwater.e kunnen vangen. De meest geslaag- zien schijnen op het Schuttersveld de lanceringen brachten de kleurige Met opgezette kraag en rode neuzer linnen wezens zo hoog in het lucht- i staan, door de wind en de regen konden d ruim, dat de storm ze ver over de hui- samengestroomde toeschouwers getuj zen weg de polder in joeg. Een enkele ge zijn van een uitzonderlijk schouv parachute raakte in de bomen bij de spel. Het Japans vuurwerk, waarvo- i Haarlemmertrekvaart verstrikt, de op een heuvel een lanceerbasis was i j meeste hadden echter een voorspoe- gericht, bracht steeds nieuwe verrr dige vlucht, richting Amsterdam, waar singen. 1 de nationale feestvreugde was gecon- P. A. C. Verhoef. Cornells Hugo z. v. H. Haasnoot en E. Langmuur. Anouska d. v. F. H. Swaak en M. Janssen. Eugenie Johanna Antonia Maria d. v. A. P. A. Hosman en T. A. M. van der Maas. Jan z. v. P. C. Donker en C. Boekkooi. Ro bert Simon Martinus z. v. G. T. S. Bol- leboom en P. P. H. Beeren. Cornells z. v. J. Varkevisser en A. S. van der Plas. Ondertrouwd: N. R. Regeer en R. H. de Booij. a. W. van der Ster en e. Par- don. J. W. Havenaar en a. M. Stlkke- Eindstand per 8 maart 1966: Groep lorum. G. H. van Goozen en e. G. van Seller 49 promoveert naar de der Klaauw. J. W. Roeloffs en G. C. middengroep): 2. Foppe 35 promo- Wielders. J. W. van der Schoor en J. veert naar de middengroep); 3. Van F. Roefstra. Y. H. Fu en G. J. van Kempen 32; 4. Derogee 31; 5. Kqnin- i Rooijen. P. W. van der Reijden en L. gen 23 :6. Koornwinden 10; midden- e. a. Pret. J. a. c. Metaal en e. Poelie- score: 30. joe, a. F. Stiefelhagen en P. H. Tervoo- ren. J. J. Pijnacker en M. e. Zandvliet. A. J. R. de Mos en a. e. Verbiest. M. c. De eindstand van groep A is vorige week reeds opgegeven; in deze groep is 8 maart jl. een parenwedstrijd ge speeld. Winnaars in de beide lij Vrijen- K°PPela<"'- vlijen v Gr0i Oosterom en C. Groen. D. Metselaar en P. M. Richter. a. G. de Vries en D. Weise. Veel belangstelling voor dropping in Leiderdorp De festiviteiten begonnen met een mu zikale rondgang door het dorp van het bekende Leidse jeugdorkest „De Burcht" en de fanfare StJon" uit Zoeterwou- de, beide met Drumband. Van 8-10 uur zorgden deze voor een muzikaal ont haal en ook. met hun fraaie uniformen, voor een kleurrijk schouwspel. De T.V.-uitzending in het Dorpshuls, gratis toegankelijk voor hen die zelf geen T.V. hebben, is min of meer een mislukking geworden. Een tiental vol wassenen en wat meer kinderen had den hiervoor interesse. Tussen 1 en 2 uur werd door herauten te paard de huwelijksvoltrekking In het dorp bekend gemaakt. De ballonnenwedstrijd voor de kin deren had als altijd grote belangstel ling. Om 4 uur gingen, op het sein van de voorzitter van <ie Oranjevereniging de heer W. v. d. Wijngaard, honderden ballonnen bij het raadhuis de lucht in. Hierna sprak de heer Van de Wijngaard de gelukwensen uit namens de Oranje vereniging. die door burgemeester mr. R. M. Gailas werd beantwoord en be sloten met een driewerf hoera voor het Koninklijk Bruidspaar. Een nog ongekende aitractie was het droppen van waardebonnen op het ter rein aan de Persant Snoepioeg. Bij het aanschouwen van al de liefhebbers voor het vangen van een waardebon moesten we onwillekeurig denken aan het gezeg de: de muizen komen op het spek af. Prompt om 5 uur verscheen het vlieg tuig aan de horizon om, na even de goede richting te hebben gekozen, meer dere malen laag over te vliegen om te strooien. En telkens zwermden de talrijke aanwezigen naar de kant waar de bonnen naar beneden kwamen. Een vermakelijk gezicht. In het Dorpshuis was er des avonds een tienerbal met medewerking van de bands „Nou pop-art sound makers" en „The Gyam Mixers", waarvoor zeer grote belangstelling bestond. Het vreugdevuur en het vuurwerk waarmee de dag werd besloten zijn door de weersomstandigheden vrijwel mis lukt. De weinige belangstellenden zagen niet veel meer dan rookWolken door de ongunstige wind. MEERBURG Het programma voor zaterdag is als volgt: KRV b2-Meerburg b2, aanvang 4.15. Vertrek vanaf het Meerburgterrein om 3.15. Meerburg bl- KRV bl. aanvang 2.30 uur. Meerburg 1 zat.-Hazerswoudse Boys 3, aanvang 4.15 Zondag: Meerburg a2-DOSR a3, aan vang 12.15 uur. VNL al-Meerburg al, aanvang 12.15 uur. Vertrek per brom fiets 11.30 vanaf het Meerburgterrein. Lugdunum 7-Meerburg 5, aanvang' 2.30 uur. Vertrek 1.30 vanaf het Meerburg terrein. Meerburg 4-Alphia 4, aanvang 10.00 uur. SVLV 4-Meerburg 3, aanvang 2.30 uur. Vertrek 1.30 uur vanaf het Meerburgterrein. Meerburg 1-Unitas 1, aanvang 2.30 uur. Opstelling: doel H. v.d. Hoeven; achter. P. Zwetsloot. N. N. midden: P. v.d. Hulst, A. de Vrind, J. Straathof; voor: O. den Eisen, L. v.d. Werff, A. Koek, J. v.d. Werff, N. Zwet- Volgende week vrijdag 18 maart, is weer een prysltlaverjasavond voor de belang stellenden des avonds acht uur in de kantine van het clubhuls. Meerburg 1 speelde gistermiddag een oefenwedstrijd tegen SJZ uit Zoeterwou- de en heeft in deze wedstrijd verschil lende Jonge spelers uit de junioren op gesteld om te kijken hoe deze zich zou den aanpassen. Gezien de verrichtingen R.K. school Boshuizerlaan. VOORSCHOTEN „Duivenvoorden" is weer te bezich tigen Vanaf 15 maart tot en met 15 oktober bestaat er weer gelegenheid om het kasteel „Duivenvoorden" te bezichtigen. Openingstijden: dindag, donderdag en zaterdag om 10.00, 11.30, 14.00 en 15.30 uur. De entreeprijs be draagt 1.50. Naam: Partij voor Volkswil clum; aanduiding: P.V.R. Naam: Protestants-Christelijke Groep Naam: Bóeren-Partij Naam: Katholieke Volkspartij: aanduiding: K.V.P. Naam: Boeren- en Middenstandspartij; aanduiding: B.M.P. Leiden. 9 maart 1966. De voorzitter voornoemd. Van der Willigen. Referen- de speciale indelen de M. Schalks 3 maanden dochter. J. Jansen beide verenigingen hadden daarvoor Leidse Universiteit De ui-vormige projectielen, die'11 de grijze lucht explodeerden, beva*n onder andere parachutes met de e- derlandse vlag, linnen poppen, »n- fetti en lichtgevende jeugdigen verplaatsten zich, centreerd. De rookbommen,, die vuurpijlen verbonden waren, zullen wel niet de bedoeling gehad hebben de bommetjes van de Amsterdamse provo's te imiteren; men kan echter gerust zijn, Amsterdam ligt (nog) niet onder de rook van Leiden. De heer A. C. Zijderveld, geboren te Malang (Ind.) en thans wonende te n=R„K; °rf;'0ülaC'ClUb ~.De RF- Utrecht, cursusleider-studiesecretaris Damescontacjclub organiseert weer n klaverjasavond op woensdag 16 maart. In studentenvormingswerk, is ge- Huisgenoten en introducees zijn toege- promoveerd tot doctor in de sociale PASSIEF FEEST wetenschappen op een proefschrift ge- Gisteren was het in Voorschoten „Institutionalisering. Een studie tot in de namiddag een „passief" feest, over het methodologisch dilemma der vlaggen'ge'tooid^v^rsch'iHende1 winkets wetenschappen". Prouro.ur „as waren gesloten en het regenachtige l)r°f- dr. R. F. Bcerling. weer hield de bewoners bij de televisie. He-! carillon, dat bespeeld word door dissertatie analyseert aan de de heer J. v.' d. Ende liet feestklanken hand van het v>'aagstuk der institu- weerklinken en 's avonds was er in tionalisermg het methodologisch di- het Cultureel Centrum een groot jlemma der sociale wetenschappen Oranjebal-tienerbal, waar A" gj beatbands voor dansmuziek zorgde. drietal (met name van de sociologie filosofische antropologie), dat bestaat uit twee benaderingsmogelijkheden van mens en maatschappij, individueel handelen en structuur der sociale in stituties. Men kan immers de sociale werkelijkheid (anaskopisch of „no minalistisch") analyseren vanuit het individu en diens handelen, of (ka- taskopisch of „realistisch") vanuit de structuur der sociale instituties. Dit dilemma wordt geanalyseerd door een beschrijving van de methodes van Durkheijp en Weber, Gehlen en Marx. Een oplossing van het dilemma wordt gezocht in een dialektisehe (anoskopisch-kataskopische) theorie, waarbij vooral de nauw bij Marx aan sluitende antropologie van Sartre en een fenomenologische opgestelde theo- Karstens tussen do wielen in het pe loton van waaruit h(j twee ronden voor het einde zyn slag sloeg. Het feestprogramma van de Oegst-I de harde wind beukte ongenadig over de geester Oranjevereniging is tussen een gebogen ruggen. Voor velen was het de tweetal depressies door toeh nog aardig eerste wegwedstrijd in het seizoen, er tot z'n recht gekomen. Alleen de lam-1 waren er die ongetraind aan de start pionsoptocht en liet vreugdevuur scho- verschenen. Vooral dezen lieten het snel d bij in, daarvan werd afweten! Maar de wind behaalde geen luid- overwinning op bevolking door middel Mtiiuiugipv-in: vpgcaieiut: uieu- li ,i de werkelijkheidskonstruktie h„, overhandigde de winnaar een boeket bloemen en bedankte hem dat h(j aan de Ronde van Oegstgeest had willen deel nemen. De wedstrijd werd o.m. bijge woond door het voltallig bestuur van de Oranjevereniging en de echtgenote vau 7£i.'uol de OEGSTGEEST Auto maakt sprong over slootje Wonderwel liep het gisteren af met een dame. die gistermiddag rijdend in een personenauto op rijksweg 4 nabij het Rijnzichtviaduct plotseling en door onbekende oorzaak van de weg raakte. De auto schoot door de berm, wipte over een sloot en kwam 30 m. in het weiland vanaf de sloot netjes op de wielen tot stilstand. het altijd sp pelen ging door! Mm weer" het jeugdorkest "Den Burcht" was ér gistermiddag en deed velen ge nieten Van de pittige marsmuziek! DE RONDE Hoogtepunt vormde de "Ronde van Oegstgeest" voor adspiranten, nieuwe lingen, amateurs en profs. De deelne merslijst vermeldde meer dan 100 ren ners waaronder vele klinkende namen uit de wielersportwereld. Nadat eerst de adspiranten op het par cours aan de Lange Voort wedstrijden hadden verreden over resp. 8 en 16 km. gaf burgemeester H. L. du.Boeuff pm 16.15 uur het startsein voor 't grote peloton dat vol enthousiasme begon aan de 60 km. lange rit verdeeld over 30 ronden. De renners trokken er fel aan maar Kloosterman, Piet Kettenls en de grote inknup- Gerben Karstens. J. de Koning verloor n tube en maakte een flinke val. Over dekt met schaafwonden moest hy al ln de 4e ronde de strijd saken. Na de 17e ronde had zich onder aanvoering van Piet Kettenis Spartaaneen sterke kopgroep gevormd, waarin Karstens, v.d. Valk en Kloosterman goed meekwamen. Drie ronden voor het einde nam Ger ben Karstens de kans waar! In een ware krachtsexplosie pedaleerde hij zich los van de kopgroep, vér naar voren! De laatste 6 kilometer waren voor hem een fraaie solorun recht op de meet af. Als of er helemaal geen wind was stoof hy over de kale polderwegen en werd met 'n grote voorsprong onbetwist winnaar. Piet Kettenls (Spartaan) won het lel- dersklassement en deelde de prijs broe derlijk met Gerben Karstens. De adju dant der Rijkspolitie de heer A. Koerten Krult winnaar. UITSLAGEN B. Adspiranten: (4 ronden) 8 km. 1 C. Akerboom R'veen, Swift comb. 2 L. v. Dam Leiden, 3 Frans v. Duren, A. Adspiranten (8 ronden) 16 km. 1 T. v. Emmerik Swlft combinatie; 2 H. v.d. Berg Swlft comb. 3 G. Weenlnk, De Spartaan. Nieuwelingen, amateurs en profs. 30 ronden, (60 kilometer.) 1 Gerben Karsten, (Telev.) Swift-comb. 2 Nol Kloosterman (amateur) Swlft combinatie. 3 P. Kettenis (amateur) De (Spartaan. Als nr. 1 van de nieuwelingen kwam binnen: Bert v.d. Hulst Swlft combinatie Er verschenen 4 veteranen aan de start. ZIJ reden 10 ronden. Hier werd Berend

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3