LVB PROGRAMMA LEIDSE BROODFABRIEK BAKT 100 JAAR „GOED EN DEUGDZAAM BROOD" 1 OCCASIONSHOW WINST VAN KORT EN VAN GEET IN DANIEL NOTEBOOMTOERNOOl 'She' (De onsterfelijke vrouw) Bona Stars in het voordeel tegen Rotterdam-Zuid Kleine kans voor Treffers tegen WIBO VOOR HET KOMENDE WEEKEND DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 nog 2 Hollands voorjaar dagen zuidelijke zonnewarmte TWEEWIELER RAI Internationale show van; fietsen, brommers, scooters, motoren, onderdelen en toebehoren CARAVAN RAI 66 Honderden kampeer en vouwwagens en toebehoren uit Nederland en ver daarbuiten. OOK MORGEN NOG BIJ Automobielbedrijf „RIJNLAND" N.V. VIJF MEILAAN 7 LEIDEN TELEF. 01710—24647 Nu kopen I» geld besparen PAUZE In voordelig» gecombineerde renoerltoegengsbew/iien uit 15.000 gezinnen Maandag 7 maart is het precies honderd jaar geleden, dat bij koninklijk besluit de stichtingsakte van de N.V. Leidsche Broodfabriek koninklijke goedkeuring verkreeg. De Leidsche Broodfabriek of, zoals iedere Leidenaar hem kortweg noemt, de LBF werd in 1866 gesticht op initiatief van een aantal vooraan staande Leidenaars, nadat zij eerst in een circulaire onder de Leidse bevolking de behoefte aan een vennootschap, die goed en goedkoop brood zou gaan vervaardigen, hadden gepeild. Er moet in die dagen wel iets gescheeld heb ben aan het brood, want de bijval, die de initiatiefnemers ondervonden was groot. Zo groot, dat het benodigde stichtingskapitaal in nog geen maand bij elkaar was en nog in hetzelfde jaar begonnen kon worden met de (toen nog gedeeltelijk machinale) fabricage van brood. Blijkens ingezonden stukken in de dagbladen was ook de bevolking enthousiast. Vooral over de prijs, die ongeveer een kwart goedkoper lag dan elders. De Leidsche Broodfabriek, tot de oprichting waarvan het initiatief genomen werd door de heren Harteveld, Baert, Boogaard, Krantz, Van Heukelom, Le Poole, Wolfson en Van Wensen, heeft vanaf de eerste tot de dag van vandaag een vertrouwde klank gehad in de Sleutelstad. Volautoma tiscli Zo zal de LBF nog dit jaar als een der eerste fabrieken in Nederland ge heel volautomatisch brood gaan produ ceren. Het ligt in de lijn van deze auto matisering, dat een inkrimping van het personeel thans 24 man in de pro ductiesector het gevolg zal ztjn, doch, naar de directie verzekerde, zal deze inkrimping niet gaan door middel van ontslagen, doch met niet meer bezet ten van plaatsen, welke door het sterke verloop in dit bedrijf vacant komen. Was in de eerste jaren van 't bestaan de grote vraag naar tarwe- en rugge- brood. tegenwoordig bestaat de brood- produktie voor ruim 75 pet. uit witbrood en 25 pet. uit tarwebrood, terwijl even- respectabele omzet gehaald wordt In koek, gebak en banket, met de vervaardiging waarvan omstreeks de eeuwwisseling een aanvang werd ge maakt. Niet alleen in de produktiemethode en het aangeboden assortiment maakte de LBF een grote ontwikkeling door, maar ook in de bezorging. De electrowa- gentjes, waarmee de 60 slijters thans vlug en geriefelijk tot in de verst gelegen wijken en ook de randgemeenten De omzet van „goed en deugdzaam brood" (zoals nog steeds in de statuten staat) steeg ook voortdurend, want het bedrijf, dat altijd aan de Mare gevestigd was, moest in de loop der tijd drie keer belangrijk worden uitgebreid om aan de vraag naar brood te kunnen voldoen: Tegenwoordig voorziet de LBF onge veer 15.000 Leidse gezinnen van' brood ongeveer 60 pet. van de totale Leidse behoefte. Als elk ander bedrijf heeft ook de Leidsche Broodfabriek in de afgelopen honderd jaar enorme veranderingen on dergaan. Zowel in de produktiemethoden als in het afgeleverde produkt. Zo nam de eerste directeur van de LBF, de heer G. J. de Carpari8, aangesteld voor 't in die dagen niet onaantrekkelijke jaarsa laris van 1200.met 37 man de brood- produktie ter hand. De weekproduktie lag in de begintijd op 54.000 tarwe en roggebroodjes, welke deels met de hand, deels met de stoommachines werden vervaardigd. De invoering van de elec- triciteit noopte het bedrijf in het begin van deze eeuw tot Ingrijpende investe ringen en moderniseringen, moderni seringen, die zich tot de dag van van daag regelmatig voortzetten. Elegant en duurzaam Breestraat 165-167 - Leiden EMIGRANTENOUDERS Naar aanleiding van een antwoord op een vraag van een onzer lezers over organisaties van emigranten- ouders, deelde de heer J. A. Ruigrok te Leiden ons mede, dat er ook een katholieke vereniging van emigran- tenouders en -familieleden bestaat. Het adres daarvan is Boshuizerkade 33, te Leiden. Verschenen „Het kan niet altijd kaviaar zijn". J. M. Simmel. Uitgeverij A. J. Lui- tingh, Amsterdam. „Kati in Italië", A. Lindgren. Wilde Rozen-reeks. Uitgeverij Het Spec trum, Utrecht. „De grote rebel", Björn Rongen. Klipper-pockets. Uitgeverij Het Spec trum, Utrecht. „Het hart in de rugzak", Wladislaw Smolski. Uitg. Mij. „West Friesland", Hoorn. „Samen zijn in liefde". Dr. F. J. Heggen en drs. J. J. Marshet e.a. J. J. Romen Zonen, Roermond. „De laatste kaper", Douglas Reeman. Uitg. Mij. „West Friesland" te Hoorn. „Alles over Kleinbecld", Hans Borre- bach. L. J. Veen, Amsterdam. „Prisma puzzels - cryptogrammen", Drs. H. van Goor-Duut. Het Spec trum, Utrecht. Dit tegeltableau, aangebracht in de bestuurskamer van de fabriek, toont het bedrijf, zoals het er ruim 25 jaar geleden uitzag. Het tegeltableau werd de directeur aangeboden door het per soneel bij de viering van het 75-jarig bestaan. komen werden in 1961 aangeschaft. Daarvoor behoorden de bakfietsen met hulpmotor, de bakfietsen en de handkar ren tot het stadsbeeld. Tegenwoordig mag voor tien uur 's morgens niet ge vent worden. Het publiek is daaraan ge woon, net zo gewend als men in de eer ste jaren was aan de slijters, die al om vier uur met de kar op pad gingen (advertentie) Het 26e Daniël Noteboom-toernooi, georganiseerd door het Leidsch Schaak genootschap, is gisteravond in „De Burcht" door LSG-praeses ds. Mackaay geopend. De heer Mackaay memoreer de het overlijden van de voorzitter van de Leidse schaakbond, de heer R. Venema, waarna een minuut stilte tot diens nagedachtenis werd gehou den. Uitvoerig verwelkomde de LSG- voorzitter de deelnemers aan de ere- groep, de heren L. Kerkhoff (Rotter dam), drs. D. D. v. Geet (Oegstgeest), J. J. Piket en J. C. Kort (beiden Lei den), en tevens de 44 overige deel nemers, die zich, in 11 vierkampen ver deeld, vervolgens over de borden bo gen. In de hoofdgroep stonden de par tijen Van Geet-Kerkhoff en Piket- Kort op het programma. Vooral de laatste partij, tussen de beide winnaars van het 24e Dan. Noteboom-toernooi, Vier directeuren De LBF stond tot heden onder leiding van vier directeuren. Na de reeds ge noemde heer De Casparis werd de heer L. J. Bos directeur. De heer Bos werd in 1926 opgevolgd door de heer Th. J. Mulder en de heer Mulder werd op zijn beurt in 1939 opgevolgd door de huidige directeur de heer Bosma. De LBF is naar het aantal te oordelen zui nig met haar directeuren geweest. Niet alleen met de directeuren, want de te genwoordige president-directeur mr. H. R. Goudsmit maakt reeds veertig jaar deel uit van het college van commissaris sen. De geschiedenis van de N.V. Leid sche Broodfabriek mag gekend worden. Dat vinden ook de commissarissen en de directie van de fabriek voor „goed en deugdzaam brood". Maandag, de dag waarop 100 jaar ge leden^ de goedkeuring afkwam, wordt in de Stadsgehoorzaal van 3 tot 5 uur receptie gehouden, waarna om half zes in het St. Antoniusclubhuis een huldiging door het persoeel volgt. Aan de wer kers in het bedrijf, de bezorgers en het personeel van dé winkels wordt ten slotte op 16 april in de Stadsgehoor zaal een feestavond aangeboden. amusante film in Lido LIDO She, zij die gevreesd moet worden, zij die bemind moet worden, zij die gehoorzaamd moet worden, zij de modiste vrouw ter wereld, zij, Ur sula Andress. Deze Duitse vedette met de naam een opvolgster van Brigitte Bardot te zijn, krijgt alle hierboven- genoemde titels in haar rol van Ayesha, de vorstin van een verloren stad uit de oudheid. Bovendien is ze in de film onsterfelijk. Dat is interessant genoeg. Nu gaat het even niet om de mooie Ursula, wier schoonheid zonder meer vergan kelijk is, maar over het niet sterven. Door de eeuwen heen is het een ge liefde fantasie geweest van de zwakke en aan ziekte en dood overgeleverde mens. niet aan de dood overgeleverd te zijn. Mythen en samen verhalen van dopen in onsterfelijk water of bloed, het drinken van een drank tot eeuwig leven, enz. Steeds echter erkende men dat het een schone droom was, de il lusie van het ontlopen van de dood. Het menselijke in de film She is nu, dat het verhaal zich toespitst op de schijn en de voosheid van de vermeen de onsterfelijkheid, zodat men met plezier kan constateren, dat de heldin van het doek eenzelfde lot beschoren is als ieder ander. Voordat de toeschouwer echter tot deze geruststellende ontdekking komt, gaat er nog een lange boze droom, nou ja, boze, nee eerder een exotische droom aan vooraf. Twee Britse ex- officieren, die na de Eerste Wereld oorlog in Jerusalem verblijven, teza men met hun vroegere assistent, ko men in contact met een mysterieuze jongedame met gitzwarte Egyptische ogen. Via dit lokaas raken ze verzeild in avontuur, waarin het verleden op abnormale wijze wordt betrokken in het heden. Leo Vincey, gespeeld door John Richardson, wordt door 'n Ara bier herkend als het evenbeeld van een vroeger Egyptisch hogepriester, wiens beeltenis hij op een munt om zijn hals draagt. Het drietal reist op aanwijzing van een oude kaart door de Woestijn der Verloren Zielen en door de Bergen van de Maan naar de verloren stad Kuma. Leo wordt voor Ayesha gebracht, die verklaart, dat zij reeds 2000" jaar heeft gewacht tot hij weer zou keren, Killikrates, haar ge liefde, die zij zoveel jaar geleden zelf ombracht. In de vlam der onsterfe lijkheid ligt ook voor Leo een stap naar het eeuwig voortbestaan. Hij doet dit, maar de gevolgen zijn jammer lijk Een aardig verhaal, waarin de Ame rikanen hun voorstellingsvermogen de vrije teugel hebben gelaten. Het is grappig hoe sommige namen in el kaar geknutseld zijn: Billali b.v. is het Amerikaanse Bill met het Arabische Ali. Killikrates is voor het eerste ge deelte Engels: kill (doden) en het Griekse krates, geografisch enkele hon derden mijlen benoorden de Nijldelta en de Negev thuis-horend. Grappig is ook, dat het geen plechtstatige ernst is hetgeen zich afspeelt. De assistent van de officieren is een komische figuur, die met zijn opmerkingen het gehele verhaal op losse schroeven zet. Een amusante film, die veertienjari gen en ouderen ongetwijfeld zal kun nen boeien. ROMANTIEK EN MELODRAMA LUXOR Hoewel topstar James Ste wart in de hoofdrol zijn medewerking verleent aan de film „Shenandoah" genoemd naar de kapitale boerderij in de staat Virginia kan allerminst ge zegd worden, dat ook een topprodukt tot stand gekomen is. Zelfs James Stewart heeft ons niet tot enthousias me kunnen brengen, want hoewel hij zich met veel elan op zijn rol gewor pen heeft en in talrijke momenten komt tot een aanvaardbare en zelfs goede creatie, hebben wij in evenveel momenten de indruk gekregen, dat Stewart met zijn rol eigenlijk geen raad wist. Gechargeerd op zijn eigen teelt-sigaren kauwend staat Stewart aan het hoofd van een zoonrijke fa milie en een grote boerderij, die on gewild in de Amerikaanse burger oorlog betrokken wordt, nadat de jong ste zoon door een noordelijke patrouil le gevankelijk is weggevoerd. Aan het hoofd van zijn gezin trekt de vader op onderzoek- uit, doch met een dode doch zonder ontvoerde zoon komt men terug op de boerderij, waar men de achtergebleven zoon en zijn vrouw gedood vindt, na een bezoek van ro- De rolprent is uiteraard rijk aan romantiek en avontuur, doch ook aan vele melodramatische trekjes. Een me lodramatisch hoogtepunt van formaat is het slot van de film, wanneer de jongste zoon op krukken steunend de kerk binnenwankelt en zich bij zijn vader, broers en (knappe) zuster voegt. Veertienjarigen kunnen deze film gaan zien. Zij krijgen dan boven dien in het voorprogramma een fil misch verslag van de bokswedstrijd om de wereldtitel tussen Cassius Clay en Floyd Patterson. OUD MEESTERWERK CAMERA De directie van het Came ra-theater heeft ook dit Jaar, evenals vorige jaren het iniatief gehad "Les En- fants du Paradis" te vertonen. Het is stellig ook een iniatief, dat door de echte liefhebbers van de cinematografie toe- gejuigt zal worden, omdat "Les Enfants du Paradis" altijd beschouwd zal blijven Prognoses basketbal Na twee weken zonder wedstrijden zullen de Leidse Bona Stars starten met de laatste serie van vijf wedstrijden. De plannen zijn er om alle vijf de wed strijden te winnen, zodat een goede 2e plaats a&hter Survrikri een feit zal zijn, maar a.s. zaterdag zullen de Leidenaren het reeds bijzonder moeilijk krijgen. Rot- terdam-Z, dat twee punten achter staat op de Stars, zal zeker alles in het werk stellen om de Stars naar een vierde plaats te drukken. Rotterdam-Z heeft daar een redelijke kans toe. daar het ae thuiswedstrijd reeds won, al was het met een miniem verschil van een punt, nl. 64-63. De Stars zijn dit keer echter sterk bevoorrecht. De christelijke Rot terdammers mogen op zondag geen sport beoefenen, zodat de Stars niet zoals gewoonlijk op zondag in de mili taire sportzaal hun thuiswedstrijd spe len. maar in hun eigen gymzaal aan de Mariënpoelstraat op zaterdag. In die zaal trainen de Stars dagelijks en zijn gewend aan de krappe afmetingen, die voor het snelle Rotterdam-Z zeker moeilijkheden zullen opleveren. Een zege mogen we daarom wel verwachten. In de middenmoot bij de Landelijke Klasse B is een hevige strijd ontbrand voor de klassering bij de laatste vijf, die volgend seizoen met de eerste vijf van de A-klasse de Landelijke klasse zullen vormen. Deze strijd heeft wel een bijzondere spanning gekregen door het sterk opkomen van het Amsterdamse Fortuna. dat nu F.A.C. in vijfde positie i tot op twee punten genaderd is. a.s. j Weekend zal voor F.A.C. de beslissing vallen, als het zal uitkomen tegen het momenteel sterkere Fortuna. De Bona Stars hoeven zich gelukkig geen zorgen meer te maken over een klassering bij de laatste vijf. Verder zakken dan een vierde plaats is onmo gelijk. Opstelling: K. Pley, A. en P. de Jong, H. v. Mameren, H. Stol, C. den Hollander, H. Kaper, Th. Bark. Overige teams In de damesklasse van Den Haag is verandering gekomen. De elf teams zijn nu onderverdeeld in twee klassen, een werd met spanning gevolgd. Piket kreeg in de Samisch-variant goed spel en behield dat toen alle torens geruild werden. In tijdnood gaf hij Kort ech ter de gelegenheid zich onder de zwa re druk uit te werken. De rollen keer den zich volkomen om en Piket werd kansloos naar de nederlaag gebracht. Van Geel opende tegen Kerkhoff, zoals hij dat gewend is, enigszins on regelmatig. De Rotterdammer kreeg een goed figurenspel, maar raakte bij de overgang van middenspel naar eindspel het spoor bijster, zo grondig zelfs, dat hij, overigens in reeds ver loren positie, een volle loper in liet In groep A van de vierkampers een goede remise van de Noordwijker Turk tegen LSG eerste tientalspeler Van der Spek. Verrassend was de nederlaag van Philidorcrack Berg te gen Wise. Vanavond wordt in „De Burcht" de 2e ronde gespeeld. Claus von Amsberg borrelde in Minerva De bruidegom van 10 maart, de heer Claus von Amsberg, heeft gistermiddag in een ongedwongen sfeer de borrel ge bruikt op Sociëteit Minerva aan de Leidse Breestraat. Om ongeveer kwart voor 6 arriveerde hy, in gezelschap van zyn secretaris, mr. C. J. van Schelle In zyn studententijd lid van de corps- senaat aan de sociëteit, waar zijn komst slechts korte tijd tevoren bekend was gemaakt. Na het officiële bezoek, dat de heer Von Amsberg tezamen met de konink lijke familie tijdens de lustrumviering van het vorig jaar aan de sociëteit bracht, wilde het Leidsch Studenten Corps hem thans op een meer intieme en onofficiële manier laten kennismaken met de Leidse sfeer waarin zijn aan staande vrouw haar studententijd heeft doorgemaakt. Er werd contact gezocht met mr. Van Schelle, die voor een defi nitieve afspraak zorgde. Tijdens het gezellig onderhoud, dat de bruidegom met studenten en leden van de senaat had. werd o.m. herinnerd het hoedjesprobleem ons geboortedorp woonde een dok ter. die geen hoed droeg en derhalve een zonderling werd gevonden. Hoe kunnen de tijden veranderen! Ons (te jeugdig) hoedje dragen we schroomval lig om niet op onze beurt voor zonder ling te worden gehouden. Onze hoofd tooi beperkt zich tot landelijke vrijbuite rij, en tot de donkere avonturen. Wfj brommen dan hoed-op langs een kerk aan een drukke verkeersweg. Wij zou den ons er niet voor schamen ons hoedje te lichten, indien we in de schijn van de auto-lampen niet zo vrijbuiterig gekleed bleken. We vrezen, dat autorijders den ken: „zo'n hopeloos mannetje; hy Lrc. d., e,„a (Advertentie) ZILVEREN MOLEN- TOERNOOI 1966 Aan het zestiende Zilveren Molen- toernooi begint, zal behalve door LFC, Lug- h«r,i i dunum en Quick Boys worden deel- 8« J brieëenhëtdalom- genomen door de eerste amateurelf- t*woordig ia de Tweede Persoon tallen van vier bekende Nederlandse bijzonder in de gemeenschap, die profclubs. Ingeschreven hebben Ajax, ri,ar|n y*ir Peli^ RCB en Volenden, mo- 'h„TTLTll." br^ lenhouder 1965 In het toernooi zal „J. ,in*n - Hpi i i u I, j ic. i Ti Het s telkens doen of niet aoen net ook het betaalde jeugdelftal van Tel- M..r het star meespelen. De wedstrijden worden in principe weer op de dinsdagavonden gespeeld; slechts op de woensdagavonden zal gevoetbald worden indien er geen Europacup-wedstrijd op de t.v. is en een en ander tijdig bekend is. De eerste wedstrijd zal gespeeld worden op dinsdag 29 of woensdag 30 maart, nadat de loting op 17 maart is ver- Tafeltennisprognoses Toch wel geheel onverwacht be haalde de Treffers vorige week haar eerste overwinning in de ereklasse competitie. De achterstand op VVGA tegen wie deze zege werd behaald, be draagt nu twee punten. Het kan dus nog, hoewel gesteld moet worden, dat de Amsterdammers een kansrijker res terend programma voor de boeg heb ben. Tegen een niet imponerend Wibo alleen Van Maarle speelt sterk kunnen de Veenders wellicht nog één of twee winstpunten aan hun totaal toevoegen. De wedstrijd wordt in Den Haag gespeeld. Scylla, dat door het niet meespelen van Bakker geheel in elkaar is gezakt, tennist in eigen huis (Hoge Morsweg 12) tegen AMVJ, dat loert op de derde plaats. We kennen de opstelling van het Leidse team niet, maar zonder Bakker en zonder een geestdriftiger inzet valt een nederlaag te verwachten. In de hoofdklasse ontmoet Docos in Hilversum H.O.C., dat in de tweede helft nederlaag op nederlaag stapelt en in degradatiegevaar verkeert. Do- cos is nog altijd kanshebber en moet de laatste drie matches winnen. Nor maal gesproken lukt dat zaterdag te gen H.O.C., maar de tegenstand kan MARKTBERICHTEN R. VEEN, 3 maart. BLOEMEN Freesia's 70-1.40. Irissen 2.00-2.90. Ane monen 58-89, Blauwe druifjes 28-52, Narcissen Carlton 53-83, Fortuna 44-69, King Alfred 77-81, Buton 38-42, Early Glory 50-79. Rembrandt 52-63, Pionier 51-63, Tulpen: Sulpher Cloud 70-90, Preludium 80-96, White Virgine 1.23- 1.55, Beauty of Volendam 1.08-1.40, Christmas Gold 78-85, Oxford 1.30-1.34, Bellona 80-1.11, Queen Elisabeth 84-1.01, Lustige Witwe 60-1.04, Alberio 61-84, Wintergold 43-79, Edith Eddy 46-74, v. d. Eerden 61-1.05, Rose Copland 72- 1.18, Apeldoorn 90-1.50, Korniforus 57- 80. Golden Eddy 71-99. Br. Star 36-59. China Pink 97-1.06, Golden Harvest 79- 1.01. Dover 1.00-1.07, Paris 90-1.11, White Sail 73-1.09, AUadin 1.10-1.15, LEIDSE BIOSCOPEN De films in de week van 39 maart zijn door de Katholieke Film CentTale als volgt gekeurd: Camera: Les enfants du Paradis. (verhoogde prijzen), (volw.) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur. Zondag: 2.30 en 8.00 uur. Lido: De onsterfelijke vrouw (She) (14 jaar). Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Shenandoa, (14 jaar). Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Studio: Huwelijk in Italiaanse stijl (geprol.), 18 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: The Sound of Music, (geprol.), Alle leeftijden. Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur. Zondag: 2.00, 5.00 en 8.00 uur. Rex: James Bond contra dr, No. (geprol.) volw. Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. PUNT de banden welke er bestaan tussen Lel- Karei Doorman 1.10-1.30, tulpen ge- den en het koninklijk huis. mengd 83-1.05, dubbele tulpen 66-98 Na deze "laatste vrijgezellenborrel" I per bos. Am. Anjers 21-40, Orchideeën vertrokken de bezoekers omstreeks 1.15-1.20, Strelitzia 1.85-1.90, rozen Ca- kwart over 7 naar paleis Soestdijk. rol 47 per stuk. Schitterend zo'n moderne keuken! Maar hoe moet ik in 's hemelsnaam de koffie opwarmen? KORRELTJE SCHEEPSBERICHTEN Grote vaart AEGIS 3 20 NO v. Kp. Engano n. Turks eil. CALAMARES 1 te Almirante. HEEMSKERK 2 v. Aden n. Bombay, 3 530 O v. Aden n. Bombay. MAINLLOYD 28 te Wellington. WILLEMSTAD 2 1260 ZW v. Madeira n. Madeira. vijf i de petitie reeds besloten en is nog een hele competitie zullen spelen in de nieuw gevormde klassen. De Stars-dames heb. ben reeds superieur te zijn. Dames 1 won vorige week zeer ruim van Vodo 1, terwijl dames 2 Storks 2 met 66-64 naar huis stuurde. Dames 2 zal deze ruime zege a.s. zondag tegen Vodo 2 zeker kunnen prolongeren. Programma: zaterdag 5 maart 15.00 Jumpers b-The Bona Stars b; 15.30 The Bona Stars 1-Rotterdam-Z; 16.30 Alexo- The Bona Stars 4. Zondag 6 maart: 14.00 The Bona Stars 3-Te Werve 1; 15.00 dames 2-Vodo 2. worden als een klassiek filmisch mees terwerk. Hoewel de film van Marcel Carne al heel wat jaren oud is behoeft men niets te vrezen voor de beeld- en geluidskwaliteit, want de thans vertoon de film is een geheel nieuwe en bijge werkte copie. De film is toegankelijk voor personen boven 18 jaar. In verband inet de lengte van de film gelieve men op de aanvangs tijden te letten. PROLONGATIES TRIANON De charmante, maar wel wat erg lange musical-film "The Sound of Music" staat deze week weer op het programma van het Breestraattheater. De film, die de lotgevallen van de fami lie Trapp tot onderwerp heefÉ. munt uit door mooie kleuren en prachtige na tuuropnamen In het bergland rond Salz burg. De film is geschikt voor alle leef tijden. STUDIO vond dat "Huwelijk in Ita liaanse stijl" nog best op het programma kon blijven (voor 18-jarigen en ouder) en REX liet James Bond nogmaals op draven In de rolprent "James Bond 007 contra dr. No", (voorbehouden voor vol wassenen). ZATERDAG Reg. Jeugdcompetitie: Quick Boys-Gouda 4.15 Afdelingscompetitie: 1. Alphen 1-Alphia 1... 4.15 Sleutels 1-Leiden 1... 4.15 VWS 1-VVSB 1 4.15 Kagia 1-Woubr. 1 4.15 IA ARC 4-TAVV 2 2.— Rouwk. 2-Quick B. 5 4.15 R. Boys 3-Oegstg. 2 4.15 Koudek. 2-SVOW 2. 4.15 2A Leiden 2-Kagia 2 4.15 Noordw. 4-r. Boys 4 2.- RCL 3-Katwijk 4 2. 2B GWS 2-SVOW 3 4.15 Katwijk 5-Rouwk. 3 2. Lis. B. 3-Koudek. 3... 4.15 Woubr. 2-VVSB 2 4.15 Quick B. 7-R. Boys 5 4.15 3A ARC 6-RCL 4 10.30 Haz. b. 3-Alphia 2... 2.— RCL 5-Woubr. 3 10.30 3B Koudek. 4-ARC 7... 10.30 SVOW 5-TAVY 5 4.15 TAVV 4-Haz. B. 44.15 Woubr. 4-Kagia 3... 2. Katwijk 6-Haz. B. 6 2. Oegstg. 4-Sleutels 2 2. Ter Leede 4-RCL 6 2.— 3D GWS 4-Llsser B 5... 4.15 Leiden 4-Katwijk 7... 2.- - Rijnsb. B. 7-UVS 2... 2.— 3E Katwijk X-N'niirilw. 5 2. Quick b. 9-Sleutels 4 2. rcl 7-Uaser b. 6... 2. Haz. B. 5-Ter Leede 5 4.15 3E Lisser B. 7-Rouwk. 6 4.15 Sleutels 5-Leiden 5 2. Ter Leede 6-Q. B. 10 2— Lisse al-R'burg al z. 12.- Noordw. al-DOSR al 4.15 Rijnsb. B. al-ARC al 4.15 UVS al-Lugdun. al... 4.15 Altior b2-Alphia b2 4.15 ARC b3-Haz. B. b2 4.15 DOSR b3-Alphen b3 4.15 B4 Lisse bl-VVSB bl z. 1.1» Liss. B. bl-Warm. bl 2.30 SJC bl-Ter Leede bl 4.15 GWS bl-Lisse b2 Teyl. b3-SJC b2 z... WSB b2-Foreh. b2. 2.30 1.15 2.30 LFC bl-Rouwk. bl 4 Quick B. bl-Katw. hl 4.15 SVLV bl-RCL bl 2.30 B8 Docos b2-Rijnsb. bl 2.30 Quick B. b2-Meerb. bl 2.15 R'burg b2-Oeg8tg. bl 2.30 UVS b2-Lugdun. bl 4 15 Katw. b2-Quick B. ba 2.30 LFC b2-Or. Groen bl 4.15 Rouwk. b2-UVS o3 2.30 SVLV b2-Quick B. b3 4.15 Bil Meerb. b2-ASC bi. 4 15 Quick B. bó-KRV bJ :.1.5 UVS b4-Oegstg. bi 2 20 Alphia cl-Alphen cl 2.30 Altior cl-Koudek. cl 2.30 ARC cl-DOSR cl 2.30 Wet. B. cl-Alph. B. cl 4.15 C2 SVOW cl-R(jpwet.' cl 2.30 VVOA cl-S. Bern. cl 2.30 Woubr. cl-Alphen c2 2.30 DOSR c3-ARC c3 Roodenb. c4-LFC .3 2.30 Rijnsb. B. c2-RCL c2 2.30 SVLV c2-Quick B. 4.15 Rouwk. c3-Or. Gr c2 2.30 Clo ASC C8-UDO c2 2.30 Leiden c2-R'burg c5 2.50 Meerb. c2-St. Boys c2 2.30 VNL c2-Oegstg. c2 2.30 C14 Docos C4-UVS c4 4.15 Docos c5-Lugdun. c4 2.30 Katwijk c5-Rouwk. c4 4.15 Q. Boys c7-SVLV c3 4.7 5 ZONDAG 1. Or. Gr. 1-St. Bern. 1 2.30 St. Boys 1-Rouwk. 1 2.30 MMO 1-Rijpwet. 1 2.30 SJZ 1-VTL 12.L'U IA LDWS 2-Lugdun. 3 10.-- Docos 2-SVLV 2 12.— DOSR 2-LFC 3 2.30 Foreholte 2-Teyl. 2... 2.30 WSB 3-ASC '2 2.30 2 Leidse B. 1-Alph. B. 1 2.30 UDO 1-KRV 1 2.30 VNL 1-Meerburg 12.30 Alphen 4-SVLV 42.30 Meerburg 3-SJC 6... 2.30 Teyl. 4-Roodenb. 7... 2.30 4B Foreh. 4-Tcylingen 5 12.— KRV 4-Rouwkoop 3 12.- SVLV 5-Alphia 32.30 ZLC 3-Unitas L. 10.— 4C Roodenb. 9-Foreh. 5 12.15 Teyling. 6-Or. Groen 4 12. VNL 3-VTL 3 12.- Docos 5-Meerburg 4 2.30 4D LDWS 4-St. Bern. i 12.15 Warm. 4-St. Bova 3 12. ZLC 4-Docos 6 12.15 4E Foreh. 6-Lugd. 72.30 SJC 8-VVOA 3 12.— UDO 4-Meerburg 5... J2. Wet. Boys 3-LFC 6.. 12.— 2.30 2 30 2.30 c2-Altior c2 2.30 Wet. B. 1-VNA 1 Alphen c4-ARC c4 2.30 Koudek. c2-DOSR c4 2.30 C5 Teyl. cl-SJC c2 12 WSB c2-Foreh. cl 2.30 Lisse cl-Ter Leede cl 2.3U Katw. a2-Noordw. a2 4,15 GWS cl-VVSB ?3 VWS al-Rouwkoop al 2.Warm. cl-Foreh. c2 4.15 A2 C7 NWSB i-5-Lisse c4 4.15 SJC c5-Foreholte c3 2.30 A3 Warm. c2-Liss. B. cJ 2.30 ARC a2-M8V al 2.— C8 Haz. B. a2-SVOW al 2.— TAW al-Haz. B. al 2.— SVOW bl-Altior bl.. Or. Gr. cl-SVLV cl. St. Boys cl-Oegstg. cl 2.30 3C Roodenb. 4-Alphen 3 12- SVLV 3-Rouwkoop 2 2.30 Alphia 2-Meerhui',' 2 12 Lisse 3-UVS 42.30 2B SJC 3-VNL 2 2.30 LFC 4-Warmunda 2 2.30 Lugdun. 4-SJZ 2 2.30 Or. Groen 3-Altior 3 12. Rljpwet. 2-Lisse 4 2.30 St. Bern. 2-MMO 2 Lisse 5-Docos 3 LTVS 5-Teyling. 3 Alph. B. 2-DOSR 3 3B VTL 2-WSB 4 St. Boys 2-Roodenb. WO A 2-UDO 2 St. Bern. 3-ASC 3 WOA bl-Koudek. bl 4.15 Cll LFC c2-Docos c2 Q. Boys c3-Lugd. c2 Rouwk. c2-Katw. c2 DOSR 4-LDWS 3 Altior 5-Lugdun. ASC 5-Docos 7 LDWS 5-VNA 4 4G Lisse 8-SJC 9 WSB 6-ASC 6 Wet. B. 4-Or. Groen 6 Alph. B. 5-Warm. 6 12.— Alphia 6-Altior 6 2.30 Unit. L. 3-Leidse B. 4 12. 4J DOSR 6-St. Boys 4... 12.— Warm. 7-St. Bern. 6 2.30 R'burg 10-Unltas L. 3 10. Leidse B. 5-VTL 4... 10. 4K Altior 7-UDO 6 12.— Lugd. 10-KRV 5 12.15 DOSR 7-Wet. B. 5 12.— ASC al-Teyling. al... 12. LFC al-Docos al ...12— SVLV al-SJC al 12.— Lisse a2-Warm. al... 12. A2 Alphia al-Wet. B. sl 12.— WOA al-DOSR a2. 12. MMO al-Alphen al... 12. Lugdun. a2-R'burg a2 10. UVS a3-Liase a312.1B Docos 82-ASC s2 12. WSB a2-Foreh. al... 12. A5 ASC a3-Roodenb. a3 10. Lugd. a4-Llsse a4 12.15 Warm. a2-SVLV a2... 12.— Teyl. a2-Lugdun. a3... 2.30 SJC 83-LFC a2 12. A6 Docos a3-SJC a4 12— Foreh. a2-R'burg a4 12— SVLV a3-WSB a3... 12— Roodenb. c8-VNL ol 4.15

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3