Albert Heijn De nieuwste nog automatischer wasautomaat nu ƒ446.- beneden de winkelprijs! Albert Heijn's Premie - van- de -Maand Club presenteert ƒ968.- ƒ89.- KNUTSEL PUZZELS GRATIS PAGINA 8 DE LEIDSE COURANT DINSDAG 1 FEBRUARI 1966 CASTORLUX Wederom sensationeel nieuws, zoals u dat van Albert Heijn èn de Premie-van-de-Maand Club gewend bent! Nu de nieuwe Castorlux wasautomaat honderden en nog eens honderden guldens goedkoper! Waarom nog langer gewacht? Gun uzelf de nuttigste luxe van deze tijd, gun uzelf het knop-comfort van een Castorlux. Deze moderne wasautomaat neemt u de hele was (4 a 4'/2 kg.) uit handen, denkt en doet voor u. Vanaf het begin tot het wonderschone eind Castorlux: knop-comfort Wasdag? Het wasgoed sorteren en het wasmiddel bakje vullen. Dat is alles de rest is knop-com fort! Dan denkt en doet de Castorlux voor u! Alles gaat geheel automa tisch, vanaf de voorwas tot vijf maal spoelen en het centrifugeren toe. Met de zekerheid van een auto maat doet de Castorlux het werk voor u. Feilloos. Vlekkeloos en met de zorgvuldigheid van een huisvrouw. Daarom is de Castorlux werkelijk het laatste woord over de "fijnwasserij" thuis. Wilt u nog een bewijs dat de Castorlux "bij de tijd" is? Als een der eerste wasautomaten heeft de Castorlux een ingebouwde terugloopbeveiliging. Vele waterleidingbedrijven eisen beveiliging van de watertoevoer. Bij de Castorlux zijn dus geen extra voorzieningen nodig, geen extra kosten! Programma's voor elke was Wat gaat u wassen in uw Castorlux? Zeer vuil witgoed of gekleurde imprimé's, wol of tere nylon? Een blik op het bedieningspaneel is al voldoende om te kiezen uit de acht wasprogramma's. Op dat moment weet uw Castorlux alles. Uw ma chine beslist zelfstandig bij welke temperatuur gewassen wordt. Of een voorwas noodzakelijk is of niet. Hoe vaak moet worden gespoeld. Of centrifugeren goed is voor uw goed Wilt u weten wat de wasautomaat voor u doet? De Castorlux programmaklok houdt u op de hoogte! Na het centrifugeren stopt de Castorlux automa tisch. Uw wasgoed ligt wringerdroog op u te wachten. Stralend schoon! Aangepaste wasbeweging De Castorlux weet, evenals elke huisvrouw, dat witgoed anders wordt gewassen dan wol. Dus wordt de wasbeweging automatisch aangepast aan het soort goed dat u wassen wilt. Normaal draait de roestvrijstalen trommel 12 seconden naar links en 12 seconden naar rechts met 3 seconden stilstand. Maar bij tere bonte was, wol en synthetische stoffen gaat het anders. Dan draait de trommel slechts 3 seconden heen en 3 seconden weer om 12 seconden stil te staan. Door deze aangepaste wasbeweging en het verhoogde waterpeil „koestert" uw Castorlux de fijnste wasl PMC Garantie en service Zoals gebruikelijk garandeert de PMC haar was automaten volledig gedurende een vol jaar. Tij dens deze garantieperiode - maar ook na afloop daarvan - staat de gespecialiseerde PMC service- dienst te uwer beschikking. Gemakkelijke betaling Op zeer gunstige voorwaarden is termijnbetaling mogelijk. Na f 52.- in PMC-cheques te hebben vol daan, verricht u de wettelijk verplichte aanbetaling groot f 175.-. Het restant in 12 maandelijkse ter mijnen van f42.64 of 18 van f29.61. „Denkende" waterstand De Castorlux weet dat synthetische stoffen en wol veiliger en beter worden gewassen in ruim water. Volautomatisch wordt daarom het waterpeil verhoogd tot 30 liter! Zuigt het wasgoed veel water op? Castorlux cor rigeert altijd en automa tisch het waterpeil! Zo gaat het ook bij het spoelen. Is vijfmaal echt noodzakelijk? Dan gebeurt dat! Kan er met drie maal worden volstaan? Dan dóet de Castorlux dat ook! En daarbij geef! het verhoogde waterpeil bij de laatste spoelingen u de zekerheid dat de allerlaatste sopresten grondig worden verwijderd. PMC-cheques: een bezit! Feliciteer ji zelf als u nu reeds over voldoende PMC-cheques beschikt, zélf verdiend door de spreekwoordelijk lage Albert Heijn prijzen. Dan kunt u direct uw Castorlux bestellen, f 446.- be sparend op de nuttigste luxe van deze tijd! Heeft u geen cheques? Kom dan, zoals zovelen, naar Albert Heijn. Koop bij elke gulden aan bood schappen zo'n PMC-zegel voor 10 cent. Snel spaart u zo een boekje vol met 490 zegels, die u aan de kassa kunt inwisselen voor f 52.- aan waardevolle PMC-cheques. En daarna komen al die prachtige PMC-premies met revolutionaire Clubkortingen ook binnen uw bereik! CASTOR SUPERDRY Voor hen die over weinig droogruimte be schikken is er bovendien nog de Castor Superdry. Deze wasautomaat wast niet alleen, doch droogt bovendien door mid del van hete lucht (capaciteit 1 kg per uur). Zie voor verdere gegevens de Castor folder, verkrijgbaar in elke AH-winkel. Vergelijkbare winkelwaarde f 1.498.- Clubprijs PMC CENTRIFUGE Kwaliteitsuitvoering met dubbele dekselbeveiliging, fraai en sterk moffelwerk. Inhoud voor ca. 2 /2 kg droog wasgoed. Veilig voor elk soort textiel. Koper- gegalvaniseerde trommel. Vergelijkbare winkelwaarde f155.- Clubprijs Vraag folder. Wat u ook weten wilt over de was automaten en de ajlevering daarvande wijze van bestellen en betalen, u vindt alles uitvoerig be schreven in de speciale folderverkrijgbaar in elke AH-winkel. WIJ geven nog steeds 25.- voor uw oude stofzuiger bij aankoop van een nieuwe stofzuiger. Vloerwrijvers met 3 borstels 195.- Firma DUSOSWA. Turfmarkt 1-3. Leiden, tel. 24409. 2* Schaatsen slUpen. recht en hol. snel en vakkundig op de meest moderne appara tuur. Eventueel klaar terwijl u wacht. Firma DUSOSWA. Turfmarkt 1-3. Lelden. Tel. 24409. Geen filialen. 2* Wordt uw bed slecht? Laat dit dan overtrekken met een nieuwe damast. In één dag klaar! 2-pers. va. 26.50: 1-pers. va. 19.50. De Kleine Winst, Haarlemmer straat 61, teL 24958. 21 Jaboi Jabo! Jabo! kunnen we voordelig voor u leggen In banen en kamerbreedte Vraag vrijblijvend prijs kleurvoorlichting. Het a gewezen adres voor uw ning: P. v. d. Horst, Vijf Meiplein 34. tel. 22705. 2 Geen order te groot geen order te klein, bij C. L. Mulder moet u zijn. Exclu sieve bloemwerken voor re cepties. bruiloften, verloving, verjaardag. Bloemenmagazijn L. Mulder. Haarlemmer weg 21 te Leiden. Telefoon 20550. 2 Meerijder gevraagd naar Amsterdam. Te bevragen na 17.30 uur. Atjehstraat 51A, Lelden. 2* „Roslne" geeft de boog ste prijs voor goud. zilvei en juwelen Grote keuze verlovingsringen, gouden, zilveren en verzilverde kelen Het adres voor alle reparatie- en uurwerken. Steenstraat 16, teL 26854 2 Mevrouw heeft u moeilijk haar? Probeert u dan de Slalompermanent. Een over weldigend succes, met de speciale K 70-behandellng Salon Rita. W. Klooslaan 15. tel. 24589, Lage Rijndijk 92, telef. 34851. 2 Gebroken ruiten, glas-in- lood-reparaties worden door mij met spoed hersteld. Glas- reRaratlebedrijf D. Galjaard. De Sitterlaan 76, tel. 32916. 2 Paraplu-reparatie (ook voor opvouwbare o.a. Knirps wandelstokken, invalidestok ken, rubberdoppen. Paraplu magazijn Van Oerle. Haar lemmerstraat 95. bij de Vrouwensteeg. Reparaties worden alleen aan d aangenomen. 'S Meubelen vindt V. d. Horst te kust keur. Ook vla toonkamer Woninginrichting V. d. Horst Vijf Meiplein 34. tel. 22705. Leiden. 2 Voor judo, Jiu-jitsu, bok- damesgvmnastiek na tuurlijk naar Sportschool De Vries. Aanmelden Herensingel (Sig.mag.) of Uiterste gracht 136 (Sportschool). 2 Dames, heren en kinderen Bezoekt de kapper voor lastig en moeilijk haar ook voor permanent, wassen en water golven. Het adres. Het Kap pershuis, N J. Plafeber. Apothekersdijk 8. tel. 26218. Duits conversatieles voor iedereen. Bijles voor leerlin gen van leder schooltype. Inlichtingen onder no. 3718 bureau van dit blad. 2 Wekkers.rs. wakker.rjj-. de grootste sortering, de beste merken, ook met repe teer wekwerk Ruime keuze horloges o.a. Roamer, Lin coln en Ancre Prettige be diening, 100 pet garantie l Uurwerkkliniek Gorthuis, al léén Lage Rijndijk 8. 2 Rijbewijs verlengen? 5 a 8 weken voor uw rijbewijs ,'erioopt krijgt u bericht de Leidse Rijbewijzen Cen trale (A. J. Bierman). Oude Rijn 54. telef. 32310. 2 Markiezen rolschermen alum, jaloezieën. Grootste sortering zonwering. Prima afwerking. Vraagt iniichtin prijs bij het ver koopkantoor van Melcher's marklezenfabriek C. E Jedeloo. Oegstgeest, Juffer- mansstraat 35, telef. 01710 - 53105. Te koop: kasregister, wijnrekken. flessenbennen. lampen, bromfiets Batavus met manden. Elshof. Haarl. straat 139a Tel.: 21023. 2 Itczoek Wasautomatiek i .De tendracht" Zoeterwoudse pingel 14b. Ingang door del poort Uw was (6 kg* srhson en droog binnen 1 uur. Er ls een stoom mangel aanwezig om uw was kastklaar te maken. 2 N.V. Confectiefabriek Gebr de Weerd. v.d. Werff- straat 7a. Leiden. Tel 30390 Heeft op haar japonnen- ateliers plaats voor: ervaren aank. Modinettes. Per soonlijke sollicitatie tot avonds 6.30 uur. 2 Schoonmaakbedrijf ,Ribo' heeft plaats voor enige werk sters voor de avonduren. Aan melden na 17 uur. Zoeter- woudsesingel 95, Leiden. 2 Woensdag Markt. Flanel len nachtjaponnen tot 52 5.! nu 3 98: los e dames en heren n- inmajasjes 3.98; Italiaanse heien pyjama 14.98 nu katoenen dames petticoats 3.98. Nwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. 2* Woensdag Markt. Lange onderbroeken; borstrokken vijf, zes en zeven 2.98, twee stuks vijf gulden; heren fla nellen dubbele borst 4.98 nu nog 3.98. nylononderjurken tot 50 3.98. Nieuwerijn ovei Kleine Burcht. Japie. 2 Huishoudelijke hulp ge vraagd voor één dag per week of twee halve dagen. Goed loon. Mevr. Veen. Pastorie Martha Stichting Alphen. 2* Kasten is onze specialiteit. 7§ verschillende maten (ge combineerde) hebben wij in voorraad Komt u ook eens kijken? Een keuken onder stel. lx voorgelakt f. 87 50. Houthandel „Den Burcht" hoel" Nieuwstr.-Hoogl Kerk- gracht. Telefoon: 33078. Woensdag Markt. Nu ko pen damesvestjes 19.98 nu 10 98; leuke damestruitjes ook met col, alle kleuren 19.98 nu 10.98; gebreide damessport- truien 19.98 nu 10.98. Nieuwe rijn over Kleine Burcht Japie 2 Kapster gevraagd voor terstond of later. Aank. of permanentrice. Prettige oplei ding. Salon Pijnacker, Rapen- burg 17, tel.: 24760. bij elke 4 pakjes LEEUWEN ZEGEL margarine Elke dagvers van uw melkman Zo bouwen we een kubus 2* Vrije benzine aan ons benzinestation „Rijndijk", tussen De Vink en Haagse Schouw. Kortingen van 9 tot pet. Vraagt benzinebon- nenboeken. wat nog wat ex tra korting geeft (Fa A. v.d. Pouw Kraan en Zn.), telef. 01710 - 42861 Grote bespa ring door vrije benzine. 2* Woensdag Markt. De laatste keer. Gemoltoneerde lange onderbroeken en borst rokken. lange mouw 6.98 nu nog 4.98; dames hemden, korte mouw 2.47; washandjes 7 voor een gulden. Nieuwe rijn over Kleine Burcht 2" Aangeboden grote 4-k. flat in Leiden Z.-W. Ruilen voor heel huis of 4- a 5-k. flat ln Den Haag of Rijswijk. Brie ven o.n. 3333 bur. v. d. blad. 2* Gevraagd beschaafd r.-k. meisje boven 21 jaar of jonge vrouw .Nette verschijning bij man alleen, met bloemenzaak (intern, eigen kamer aanwe zig). Brieven onder no. 3334 bureau van dit blad. Woensdag Markt. Corset hemdjes 1.98 nu 1.25; meisjes directoirs tot 14 jaar nu 69; Noorse werksokken nu 1.25; fantasie heren sokken nu 79; baddoeken 1.75. Nieuwerijn over Kleine Burcht. Japie. 2* Woensdag Markt. Nu ko pen brushed nylon dames py jama 19.98 nu 12.98; brushed nylon nacht hemden 19.98 nu 10.98; meisjes brushed nacht hemden v.a. 4.98. Nieuwerijn over Kleine Burcht zie borden 2* Te koop aangeboden een prima 43 cm. beeld t.v., spe lend te zien, 55 gulden. Een pracht radio Philips Bi-Ampli met F.M., als nieuw, 85 gul den. Een prima Simplex bromfiets. 65 gulden. Hooi gracht 63A, Leiden. 2 Pracht divan f. 7,50; eet- hoek f. 65; clubfauteuils f. 9; t.v.-tafels, bergmeubels, la- astjes. tafels, stoelen, kinderledikanten, stapelbed den. poppenwagen, wandel wagen. rijwielen, rookstoelen, vloerkleden, kapokbedstellen. ledikanten, opklapbedden. schrijfbureaus enz. Kom kij ken. Koopjeshalen. Nieuwen- burg Hooigracht 55 (Geslo tenhuis). 2* Poeliersbedrijf H. Bayer Rijksstraatweg 322. Tel. 3155. Langstraat 1Ö3. Tel. 4655. Wassenaar vraagt voor direct 1 leerlingpoelier en 1 poelier. 2 wil degene die op 17 jan. mijn fiets heeft meegenomen dr. Brinkhorst vandaag xredig mogelijk terug brengen. Eigenares zeer ge dupeerd. Blauwe damessport- fiets. merk. General. L. van Velzen, W. v. d. Veldenweg 25, Leimuiden.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 8