NIEUW SPELDJE Paedalogische kliniek Curium bestaat 10 Metselaar trachtte te Leiden man dood te rijden ZOETERWOUDSE RAAD ZET TANDEN IN OMSTREDEN VERORDENING Veilingfusie haalde het ook in Rijnsburg niet MAANDAG 24 JANUARI 1966 DB LEIDSE COURANT PAGINA 3 Zaterdag 30 jannarl zal de paedologlst'lie kliniek „Curium" haar tienjarig bestaan vieren. De naam van deze kliniek, die ge vestigd is aan de Kh\jn- geesterstraatweg te Oegst- geest, betekent de voort zetting van een traditie. Ken voormalige bewoner van het oude buitengoed gaf deze naam aan het huis ter ere van baron C. L. van Wykerslooth, bisschop van Curium, de eerste bisschop in Ne derland na de hervor ming. De kliniek is een voort zetting van de in 1940 op geheven Medisch-Psycholo- gischo Kinderkliniek te Oegstgeest. In 1949 werd huize Curium aangekocht, dicht bij de hoofdverkeers weg, de tramhalte en de Jelgersma-kliniek. De be noeming van de leden van het Curatorium der Stich ting zou in liet vervolg plaats vinden door de cu ratoren van de Rijksuni versiteit. Op 2 augustus 1955 werd liet eerste pa tientje opgenomen. Experi ment eel „Curium" is een inrich ting, bestemd voor kinderen met neurotische ontwikke lingsstoornissen, ook toe gankelijk voor ziekenfonds leden. De sfeer is huiselijk en er is voldoende recrea tie. In 1957 was er plaats voor ongeveer 25 kinderen. Kort voor eind 1959 waren 100 kinderen aan de maat schappij teruggegeven, een percentage van 71%. In dat jaar rijpte het plan vijf paviljoens te bouwen, ieder voor tien patientjes. Later bleek echter dat de verwachte urgentie niet verkre gen werd, zodat men het nog een tijd met huize „Curium" moest stellen. Een Franse collega, de psychiater An- dré Beley, merkte op bij een bezoek dat de klinek zich in 'n onafgebroken experi menteel stadium bevindt. Er wordt steeds gezocht naar nieuwe methodes. Tragische afloop van ongeval op ijs Ondanks veler inspanningen 11-jarige Leidse jongen gestorven Alle inspanningen van de me dische staf in het Academisch Ziekenhuis, de Voorschotense arts S. van der Kooy, en Voor schotense en Leidse politie, ten spijt is vanmorgen vroeg de elf jarige Frans Koot, die zaterdag middag door twee wachtmees ters van de rijkspolitie op de Korte Vliet onder het ijs vandaan werd gehaald, gestorven. Hoe wel gisteren nog een lichte ver betering in de toestand scheen te zijn ingetreden, had een nier vergiftiging voor een nieuwe complicatie gezorgd. Frans Koot, een van de 8 kinderen van de familie Koot, Slbeliusstraat 22, Lelden Zuid-West, werd zaterdagmiddag tegen vyven na enkele vergeefse pogin gen door wachtmeester I. M. Kwint, die met een collega in een roeiboot naar het wak was gegaan, op het droge gebracht. Dokter S. van der Koojj uit Voorschoten, die onmiddeliyk ter plaatse was, paste direct mond-op-mond-beade- mlng en hartmassage toe en hij ging daarmee zonder ophouden door terwijl de jongen in een politie-auto naar het ziekenhuis werd vervoerd. Hec medisch personeel was al ge waarschuwd en de Leidse politie zorgde ervoor, dat de rit in zeer snel tempo kon geschieden. In de beademingscentrum werden de levensgeesten van de jongen, die ruim zeven minuten onder water was geweest, weer opgewekt. Sindsdien heeft men voor het leven van Frans Koot gevoch ten. Donderdagmorgen, 27 januari a.s, wordt om half tien in de St. Antonius- kerk aan de Vijf Meilaan de Engelen- mis opgedragen, waarna de begrafenis Een akelig avontuur beleefde vannacht een 25-jarige dame uit Leiden op de Breestraat. Om tien minuten over één zag zij een auto op zich af komen, die haar op het trottoir trachtte klem te rijden. De auto werd bestuurd do'or een 38-jarige metselaar uit Leiden. Toen hij op de rijbaan een getuige van zijn daad bezig zag met het noteren van zijn kenteken, reed hij op hem in. Laatstgenoemde kon nog net het vege lijf redden. De gewaarschuwde politie had de dader enige uren later te pakken. De man verkeerde toen zwaar onder invloed, hetgeen echter niet wil zeggen, dat dit tijdens het incident ook het geval was. Verdacht van vermoedelijk een poging tot doodslag is hij gearresteerd Huisorkest In I960 liep de doorstroming terug. Bekorting van de verpleegduur bleek noodzakelijk en was te verwezenlijken door sanering van de milieunoxen, fre quent contact met de ouders en een in tensieve nazorg, waardoor een vroeger ontslag mogelijk was. In 1961 bracht een uitbreiding door een verbouwing wat verlichting in de ruimtenood. De door stroming was dank zy de genomen maatregelen veel groter geworden. De oprichting van een huisorkest vormde een onderdeel In het opvoedingspro gramma, waarin gezamenlyk musiceren als een belangrijke factor gezien werd. Dit experiment bleek een enorm succes. In 1963 werd het 250ste patientje op genomen. Bij een enquête onder de ouders bleek, dat 44% een positieve me ning had over de resultaten, 22,4% een negatieve mening, de rest had geen me ning. In dat jaar kon 85% van de pa- tienten naar huis terugkeren. Tot zover de jaarverslagen van de kliniek. 29 januari wordt het tienjarig bestaan feestelijk gevierd in het Willibrordus- gebouw aan de Rhijngeesterstraatweg. Maandag komen wij daarop terug met een verslag. Uit de Zoeterwoud.se .raadsstukken OPHEFFING OPENBARE LAGERE SCHOOL NIET WENSELIJK De exploitatieverordenfb^tVbrmf 'de hoofdschotel van de raadsagenda van 26 januari a.s. Voorts stacfn o.m. de voL gende punten op de agenda: Instandhouding openb. lagere school De school voor openbaar lager onder wijs wordt niet door het gestelde mini mum van 50 leerlingen bezocht. In de lager onderwijswet van 1920 wordt be paald, dat de opheffing der school voor een termijn van drie jaren niet behoeft te geschieden indien ingevolge art. 19 van deze wet de instandhouding wordt bevorderd. De school werd ln het afge lopen jaar door 42 leerlingen bezocht die voor merendeel verder dan 4 km. van een gelijksoortige school in de na burige gemeente Leiden wonen. Ophef fen zou veel ongerief betekenen. Voor gesteld wordt dat de instandhouding van deze school in 1966, 1967 en 1968 wordt bevorderd. Voorgesteld wordt de minister van Onderwijs en Wetenschappen te verzoe ken het gering aantal leerlingen van de TAFELTENNIS PIT '54 Deze week hebben alle teams de schande van de vorige wedstrijden willen uitwissen. Immers, de senioren haalden in alle wedstrijden de buit binnen. Deze was bij het eerste damesteam dan wel niet zo groot (64), maar toch zeer verdienstelijk. Het tweede damesteam won met dezelfde cijfers van Play Fair. Alle dames moesten eenmaal hun tegen standster de eer laten en tevens ging het dubbel verloren. Het derde damesteam bijt nog steeds fel van zich af. En dit is wel nodig als zij hun promotiekansen willen behou den. RKDEO 2 was nu het slachtoffer, dat met 82 verslagen werd. Alleen R. v. d. Salm moest 2x capituleren. Het eerste herenteam heeft het rechte pad weer gevonden en koerste nu naar een 64 zege tegen RTC. H. van Tey- lingen en G. van Velzen scoorden ieder 2 x en brachten tevens het dubbel op hun naam. P. de Raadt liet het zesde punt Dat het tweede team iets goed te maken had ondervond RTC, dat slechts de eer wist te redden ten koste van de nog steeds van slag af zijnde C. Koe- fnans. Het derde team. waarvan twee spelers ziek zijn. kwam gehavend in de strijd tegen SETT. De invallers echter stelden geenszins teleur. SETT werd met 10^—0 geklopt en Phoenix, nog ongesla gen. moest met een 73 nederlaag ge noegen nemen. Het vierde team verdedigde zijn kan sen tegen The Skippers met groot suc ces, getuige de 91 overwinning. Het vijfde ging bij Sparkler op bezoek en bracht het tot een 64 overwinning. De eerste helft is nu achter de rug en nu de kruitdamp is opgetrokken blijkt dat verschillende teams. t.w. dames 3 en heren 2, 3 en 4 bijzonder gunstig staan om kampioen te worden of pro motiewedstrijden te spelen. Er komt ech ter nog een tweede helft, welke nog wel eens voor verrassingen kan zorgen. Overige teams: het eerste meisjesteam veroverde de volle winst bij Gossima. Het tweede meisjesteam kwam er niet zo goed af bij Gossima. Het werd een 73 nederlaag. In Warmond speelde het tweede jongensteam zonder succes. De uitslag was 82. Programma: heren 20 jan.: St. H.- TSB 13-PIT '54 3. openbare school niet als basis te laten dienen voor de vaststelling van het uit te keren bedrag per leerling. Dit mede gezien het feit dat het schoolgebouw zeer Volgens de Lager onderwijswet 1920 moet de gemeenteraad voor 1 maart van elk jaar het bedrag bepalen dat per leer ling van de bijzondere scholen beschik baar wordt gesteld ter bestrijding van de exploitatiekosten. In 1965 werd een bedrag van 80. per leerling beschikbaar gesteld inclu sief administratiekosten. Ook voor 1966 wordt ditzelfde bedrag voorgesteld. De vergoeding voor de leden van de diverse stembureaus bedroeg tot op he den 20.per dag. B. en w. zijn van oordeel dat dit bedrag verhoogd moet worden tot 3Q. Krediet l.v.m. gehouden zang- byeenkomsten De totale kosten van de op 14 decem ber gehouden adventsbijeenkomst in de Ned. Herv. kerk bedragen 347.De gehouden collecte bracht 112.15 op. De raad wordt gevraagd het tekort van 234.85 voor rekening van de gemeente te nemen. Wijziging baatbelasting aanleg Weidelaan Op instigatie van de minister van Binnenlandse Zaken wordt voorgesteld de verordening op de heffing en invor dering van een baatbelasting aanleg Weidelaan te wijzigen. In het 2e lid van artikel 12 dienen de opgenomen woorden „ten hoogste" te worden geschrapt. Val van Jacq. Vernooij kost Spartaan eerste plaats in Arlon In tegenstelling tot de senioren, heb ben de junioren van „De Spartaan" zondag in de cross te Arlon wel enige goede prestaties geleverd. De Spartaan junioren hadden zelfs geruime tijd een goede kans op de eerste plaats in het algemeen klassement, maar door een val van Jacq. Vernooij in de slotfase van de strijd, ging de eindzege naar de Fransen, die zich met Salve (1) en Wollfflin (2) de sterksten toonden. Door de val van Vernooij werd nu Wim Heemskerk met een vierde plaats de beste Spartaan in deze wedstrijd, welke gehouden werd op een zeer zwaar parcours. Ton Warmerdam klas seerde zich als twaalfde. In totaal na men 70 junioren deel aan het Euro pees kampioenschap voor teams. Voorstel B. en W. zowel verlichting als verzwaring De Zoeterwoudse vroede vaderen zul len a.s. woensdagavond hun tanden zet ten in de omstreden exploitatieverorde ning, tenminste in de uitvoering, daar van, de verordening als zodanig blijft on gewijzigd. De bedragen die bij de uit voering van deze verordening worden ge hanteerd zijn zodanig dat de raad in augustus 1.1. aan b. en w. verzocht heeft deze te herzien en met nieuwe voorstel len te komen. In de raadsvergadering van 27 sep tember drong de heer v.d. Ploeg, frac tievoorzitter van de K. V.. P. nogmaals aan om spoed te maken met deze her ziening. Op een ledenvergadering van de plaatselijke K. V. P.-afdeling in Novem ber gehouden kwam deze kwestie aan de orde naar aanleiding van een tweetal Ingekomen brieven. De op deze verga dering aanwezige raadsleden werden wel gewaar dat de huidige toepassing van de verordening weinig waardering had bij de leden. Zij konden mededelen dat ook de raadsleden weinig gelukkig wa ren met deze toepassing en dat achter de schermen hard werd gewerkt aan de herziening. Daarna is een actie op gang gekomen van belanghebbenden en sym- pathieserenden. De Zoeterwoudse raad komt woens dagavond 26 januari in vergadering in het Zoeterwoudse raadhuis. Deze plaats aanduiding zou niet bijzonder zijn als het actiecommité in een onlangs gehouden openbare vergadering niet het idee ge opperd had om de burgemeester te ver zoeken om de des betreffende raadsver gadering in een grotere zaal te houden. Dit om de belangstellenden en geïnteres seerden de kans te geven hiervan getuige te zijn. Men is dus niet op deze sugges tie ingegaan, het zal dan wel dringen worden woensdagavond. UITVOERIG TOEGELICHT Het voorstel van B. en W. dat in deze vergadering aan de orde komt inzake de wijziging van de uitvoering van de exploitatie verordening is uitvoerig toe gelicht. In artikel 9 van de verordening is ge steld dat men beoogt de gemeente in staat te stellen die werken in de ge meente te doen uitvoeren die in de tegen woordige samenleving noodzakelijk zijn. De in dat artikel opgesomde werken zijn te verdelen in twee groepen nl.: Ie De werken ten behoeve van de ge hele leefgemeenschap. 2e De werken die slechts dienstig zijn voor een bepaald deel van de gemeen te. Op grond van het feit dat de hoofd riolering en de rioolwaterzuiveringsin stallatie worden gemaakt voor een be paald gebied wordt voorgesteld de ge meente te verdelen in twee hoofdcom- Tot de gebieden waar werken zijn ge maakt, of worden gemaakt wil men hét grootste gedeelte van de gemeente re kenen. De bouwgronden in dit gebied moeten worden belast met een opslag per m2 bouwgrond omvattend zowel de kosten van de werken ingedeeld in groep 1 als in groep 2. De overige bouwgronden worden uit sluitend belast met de kosten van de werken van groep 1. Na uitvoerige berekeningen komen b. en w. tot de conclusie dat voor bouw werken een opslag moet worden ge vraagd van 3 gulden per m2. KLASSEN De bouwwerken zijn i.v.m. de bestem ming ingedeeld in diverse klassen. Aan iedere klasse is een correctiefactor toe gekend. De indeling luidt: Klasse 1 Eengezinswoningen en of ga rages, geen bedrijf zijnde correctie fac tor 1. Klasse 2. Als klasse 1 doch waarvan de bouwkosten een bedrag van 35.000,- overschrijden, correctiefactor 1^4. Klasse 3. Kantoren en/of garages, geen bedrijf zijnde correctiefactor 1. Klasse 4. Niet agrarische bedrijven en fabrieken correctiefactor Klasse 5 Agrarische bedrijfsgebouwen niet zijnde kassen correctiefactor 3/10. Klasse 6 Glasopstallen ten behoeve van de tuinbouw, bloementeelt of sierteelt correctiefactor 1/10. Klasse 7 Gebouwen met openbare be stemming als kerken, scholen vereni gingsgebouwen e.d. correctiefactor 1/10. Afzonderlijke schuurtjes met een in houd van minder dan 25 m3 worden niet belast. Onder werkelijk bouwterrein wordt verstaan de werkelijk te bebouwen op pervlakte gemeten naar de maat van de opgaande gevels. Voor gebieden waar voorzieningen moeten worden getroffen of getroffen zijn voor de afvoer van fae- caliën en afvalwater, en hiertoe wordt het grootste deel van de gemeente ge rekend, moet een extra opslag worden bijgedragen. Dit bedrag is 3,30 per m2. Het bedrag van 6.--. dat nu wordt gehanteerd, wordt in de betreffende ge bieden gebracht op 6.30. GEEN HAMERSTUK Of dit nu de door de raad beoogde wijziging Is, wagen wjj te betwijfelen. Wy kunnen ons moellyk voorstellen dat agendanummer 11 een hamerstuk zal worden. Het voorstel van b. en w. betekent ln sommige gevallen wel een verlichting maar in andere een verzwaring. De tot heden bygerekende m2 rond de bouw plaats komen te vervallen. Vereiste aantal voorstemmen niet bereikt Evenals de Katwijkse Groenteveiling hield de Rijnsburgse Groenteveiling een buitengewone ledenvergadering over het voorstel tot fusie van beide veilingen. Zoals wij reeds hebben bericht werd in Katwijk het voorstel weggestemd. In Rijnsburg lagen de verhoudingen voor en tegen gunstiger voor een fusie dan in Katwijk, maar het vereiste aantal voorstemmen werd niet bereikt. Het bestuur zei nog in overweging te nemen binnenkort we derom een vergadering over het voorstel te beleggen, maar toen later bekend werd dat Katwijk de zaak had afgestemd, werd het de vraag of Rijnsburg nu nog op de zaak zal terugkomen. Voorzitter W. Star heeft een uitvoerige uiteenzetting gegeven van de toestand en van de overwegingen, die tot het fusievoorstel hadden geleid. Er werd over en weer uitvoerig over gediscussieerd. Uit de daarop gehouden mondelinge stemming bleek dat 40 stemmen tegen en 63 stemmen voor het bestuursvoorstel waren. Het bleek echter, dat de stemming werd beïnvloed door leden, die niet veel veilen; bovendien was de statutair vereiste meerderheid niet bereikt. Veel genoegen met optreden van DSC-band in Zoeterwoude Het pessimisme dat er hij sommigen bestond over het optreden van de Dutch Swing College band in Zoeterwoude is zaterdagavond de bodem ingeslagen. Zoeterwoude bleek ryp voor een der gelijk evenement. De uiteraard verhoog de toegangsprijs weerhield de echte fijn proevers niet. De kaarten waren uitver kocht. Het grandioze succes dat de organisa toren hiermede boekten zal ongetwijfeld een stimulans zjjn voor de toekomst. Amper twee jaar organiseren enkele energieke jongeren in het tot dan toe „dansarme" Zoeterwoude dansavonden. De jeugd behoeft dus niet weg te trek ken om dansvermaak te zoeken. Door de grote belangstelling ziet men boven dien nog kans het bouwfonds van de Sint Jansparochie te versterken. In de sfeervol ingerichte zaal heerste een fijne stemming. Met enige weemoed dansten de aanwezigen op de slotmelodie en node nam men afscheid van Peter Schilperoort en zjjn orkest met een ho pelijk au revoir. Na de amateur- of semi-beroepsband is deze eerste kennismaking met een be roepsorkest een onverdeeld succes ge worden in dancing swinging Don Bosco. WARMOND Aanvang raadsvergadering. In verband met de kerkdienst, die in het kader van de Intern. Bidweek in de Ned. Herv. Kerk zal worden gehouden is in afwijking van de gebruikelijke tijd, de aanvang van de raadsvergadering op morgen - dinsdag bepaald op kwart voor negen. COMPRESSOR HUISJE TE VOORSCHOTEN ONTPLOFT Man licht gewond Door nog onbekende oorzaak is zater- j dagmorgen te Voorschoten een gascom- pressorhuisje van het gasbedrijf in de I lucht gevlogen. Op dat moment was een I employe van het bedrijf in het huisje i voor de bediening van de zich daarin bevindende apparatuur. Hoewel brok- stukken van muren en ramen tientallen meters de lucht ln werden geslingerd liep de man, de heer C. W. Snippe, niet ernstige verwondingen op aan gelaat en handen. Het huisje lag er na de ontplof fing als een ingezakt kaartenhuis bij. De gaslevering ondervond geen stagna tie. Rijkspolitie en arbeidsinspectie heb ben een onderzoek Ingesteld; hedenmor gen was het resultaat van dit onderzoek nog niet bekend. Microkorfbaltoernooi in Flora-veilinghal In het kader van de microkorfbalwed- strijden. die de LKB-jeugdcommissie ook nu weer voor adspiranten en pupillen organiseerde, bonden zaterdagmiddag in de nieuwe veilinghallen te Rynsburg verdeeld over twee afdelingen de 2e en 4e klas adspirantenteams de strijd om het LKB-kampioenschap 1966 aan. In afdeling 2A (2e klas) legde na me nig spannende strijd het B-team van Danaiden met 5 punten uiteindelijk be slag op de eerste plaats en de titel, ter wijl in afdeling 2B dezelfde eer te beurt viel aan het B-team van De Algemene, dat in totaal 6 punten liet aantekenen. In afdeling 4A (4e klas) kwamen Mad-I joe C en De Algemene D beide met 4 j punten uit de onderlinge stryd te voor schijn en moest voor de eerste plaats nog een strafworpenduel worden gele-1 verd. dat door de Rijnsburgse schutter tjes werd gewonnen. In afdeling 4B legde Fluks B met 5 punten beslag op de titel. De gedetailleerde uitslagen waren: Afdelingen 2 A en B: Noorderkwartier B-Danaiden B 23; Fluks B-De Alge mene B 01; Zuiderkw. C-Noorderkw. B 22; Crescendo B-Fluks B 10; Da naiden B-Zuiderkw. C 21; De Alge mene B-Crescendo B 10; Zuiderkw. C-KNS B 02; Crescendo B-Madjoe A 20; KNS B-Danaiden B 11; Mad- joe A-De Algemene B 12; KNS B- Noorderkw. B 00; Madjoe A-Fluks B 13. De afdelingen 4 A en B: Crescen do D-Noorderkw. D 00; Zuiderkw. E- Danaiden D 11; De Algemene D-Cres- cendo D 2—0: Fluks D-Zuiderkw. E 20; Noorderkw. D-De Algemene D 00; Danaiden D-Fluks D 11; De Al gemene D-Madjoe C 00: Fluks D- KNS D 21; Madjoe C-Noorderkw. D 0—0; KNS D-Danaiden D 0—0; Madjoe C-Crescendo D 4—0; KNS D-Zuider- kwartier E 0—0. Na afloop reikte de voorzitter van de jeugdcommissie, de heer J. Versloot, de prijzen (medailles) aan de aanvoerders van de kampioensteams uit. Al met al weer een alleszins geslaagde jeugdsport- middag, mede dank zij de welwillende medewerking van het veilingsbestuur. NU WEER EEN GRATIS BIJ 1 KILO BANANEN MARKTBERICHTEN RI.INSBURG, 22 jan. Bloemen. Lange tulpen: Apeldoorn 260—280. Cop land 200—220. Demeter 190—205. Ralph 170180. Karei Doorman 175—180. Bel- lona 160—175. White Sail 160—175. Em my Peek 160—170. Superba 145—150. Paul Richter 140150. Krelage 130. Lustige Witwe 125—130. Brillant Star 85. Narcissen: Unsurpassble 125 130. Carlton 110120. Flower Record 8090. Helios 750, Golden Harvest 125, alles per bos. Am. Anjers: Sim rood 3000-3400. Sim G.J. 3000 -3400. Sim wit 2800—3200. Sim rose 2800—3200. Sir Arthur 28003200. Dusty 2800 3000 per 100. TER AAR, 21 jan.. GROENTEN Witlof I 1.01-1.14. klem II 1.04-1.10, af wijkend 72-99, prei 94. uien 16-20. uien nep 7. Spruiten export 1.25-1.46, sprui ten binnenland 44-81 alles per kg. zolang de voorraad strekt PAUZE WIE KENT BULTMANN NIETT Geen belangstelling voor de mooie naam van Bultmann „Nog nooit van die Bultmann gehoord!") Ook niet voor de „Formgescnichte" en de „Entmytho- logisierung" Dat geeft niet. Als men maar weet. dat die naam en die beide begrippen oorzaak zyn van de dikke mist. vanwaaruit sommige „gewyde re denaars" praten. In het jongste nummer van het Internationaal Theologisch Tijd schrift „Concilium" heeft dr. J. Bourke uit Oxford aan de bovengenoemde me thoden van bijbelonderzoek een beschou wing gewijd, die bijzonder verhelderend is. Hjj behoudt de waardevolle elementen en werkt de onwetenschappelijke voor ingenomenheid de deur uit. Kentekenend b.v. is deze voetnoot: „Bultmann steunt ln grote mate op dit werk. Op het ogen blik wordt echter algemeen aangenomen, dat, voor zover een dergelijke mythe ooit bestaan heeft, zij gevonden wordt in teksten die van later datum zijn dan die van het christendom en onder in vloed hiervan staan". In de samenvat ting van het artikel wordt dank betuigd aan Bultmanns arbeid, „ondanks de door en door valse en ketterse aspecten, die zijn theorieën aankleven". Bijna nie- i mand durft tegenwoordig het kind ronduit bij zjjn naam te noemen. Onze I dank aan Bourke! LEIDSE BIOSCOPEN Camera: Tom Jones 18 j. Dagelijks: 2.3U, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Lido: My fair Lady (prol. a.l.) Dageljjks2.30 en 8 uur. Zondag: 2.30 en 8 uur, Luxor: Victorie in de Pacific (14 j.) Wo.: Avonturen van Prins Valiant (14 j.) Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7 00 en 9.15 uur. Studio: Beslist niet op zaterdag (a 1 Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Trianon: The Collector (volw.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15. 4.30. 7.00 en 9.15 uur. Rex: Spaanse driften (str. volw.) Dageiyks 2.30. 7.15 en 9.1$ uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7.15 en 9.15 uur. PUNT Kp n _L_ KORRELTJE

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3